Adwokat Konin - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Koninie, czerwiec 2023

96 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Konin - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 96 Adwokatów z Konina złożyło 152287 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Konina.

Średnia ocena adwokatów w Koninie to 4.97 (na podstawie 2908 opinii).

Promowane firmy
Adwokat Konin
Promowany

Prawo Rodzinne Konin

 • Konin
 • Kancelaria Adwokacka Kamil Szymczak
Adrian W.

Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Duża wiedza , bardzo mi Pan Kamil pomógł w wielu sprawach. Polecam z całego serca !

5.0 (8 opinii)
Wszystkie firmy
avatar icon best badge
Ganna Sarkis

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Izabela Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Jarosław Szulc

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy prawnej nie znajdę nigdzie.

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Adwokat Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (112 opinii)
Kancelaria Helios Lex - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Jerzy Półrolniczak

Pełen profesjonalizm godny naśladowania zarówno pod względem obsługi prawnej jak i księgowej. Będąc nieskromnym mogę powiedzieć, że życzę niektórym kancelaria prawnym i biurom księgowym w Polsce takiego profesjonalnego podejścia do klienta i do sprawy w szczególności. Jestem w 100% zadowolony z obsługi (kilka spółek itd) wszelkie kwestie w zakresie obsługi prawnej i rachunkowej zawsze szczegółowo i na cito zostały wyjaśnione tak jak powinno być to znaczy przestawiono mi wszystkie plusy i minusy zagadnień, brak ukrytych kosztów związanych z sprawa polecam tą kancelarie w 100% i każdemu Będę polecał naprawdę niektóre kancelarie mogą się uczyć.

Monika Fabian

Do kancelarii trafiłam dość przypadkowo gdyż namiary znalazłam w internecie. Od chwili zgłoszenia sprawy a było to późno wieczorem. Na następny dzień Pan mecenas był zorientowany w mojej sprawie. Pozostałe kancelarie były ze mną umówione za 2, 3 dni a zależało mi na czasie. W trakcie spotkania jasno przedstawił sytuację w danej sprawie. Polecam Kancelarie Radcy Prawnego Arkadiusza Wawrzyniaka, szczególnie w sprawach prawa rodzinnego. Pozdrawiam Monika Fabian

Maciej Grzegorek

Pana Arkadiusza wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma ogromna wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały, już na pierwszym spotkaniu rzetelnie i wyczerpująco zostałem poinformowany o kosztach sprawy. Wiedza Pana Mecenasa z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania odbywały się regularnie według potrzeb. Byłem na bieżąco informowany o postępach sprawy oraz o ważnych terminach, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Panem Arkadiuszem przebiegał nienagannie. Pomimo trudności i delikatności poruszanych zagadnień, zawsze mogłem być pewny, zarówno wysokich kompetencji Pana Mecenasa, jak i Jego czysto ludzkiej życzliwości, za co jestem bardzo wdzięczny. Największą zaletą Pana Mecenasa jest skuteczność. Doskonałe przygotowanie sprawy przed rozpoczęciem postępowania sądowego zaowocowało krótkim oczekiwaniem na rozprawę i wydaniem przez sąd wyroku w rekordowo szybkim czasie. Z całą pewnością będę kontynuować współpracę i nadal korzystał z wiedzy oraz zaangażowania Pana Mecenasa Arkadiusza, gdyż swoją postawą zdobył moje pełne zaufanie.

4.96 (56 opinii)
Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy - Porady Prawne Wrocław
best badge
Katarzyna Kłak

Jestem niezmiernie zadowolona z współpracy z kancelarią. Przede wszystkim pieniądze zostały odzyskane, trwało to dłużej niż myślałam ale miała na to wpływ biurokracja, niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Otrzymałam niezwłoczną odpowiedz na wszystkie moje pytania, byłam informowana na bieżąco na jakim etapie znajduje się moja sprawa. Serdecznie wszystkim polecam Kancelarię GetLaw Bielawski & Partnerzy.

Agnieszka Stasik

Mimo trudnej sprawy (dłużnik za granicą i nieznany adres) Kancelaria dotarła do dłużnika i w krótkim czasie skłoniła go do współpracy. Efektem jest realne rozpoczęcie spłaty zobowiązania. Wszystko to potwierdza, że Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy działa nie tylko profesjonalnie, ale i skutecznie. Szybki kontakt oraz rzeczowe odpowiedzi. Pan Bielawski skutecznie oferuje pomoc w odzyskaniu długu. Polecam tę kancelarię.

Alec Collins

Przedmiotem współpracy z Kancelarią GetLaw była transakcja kupna/sprzedaży wierzytelności. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami między stronami. Zapłata za wierzytelność została uiszczona zgodnie z ustalonym w transakcji terminem. W naszej ocenie Kancelaria GetLaw w pełni zasługuje na pozytywną opinię.

4.9 (42 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Pilawska - Kancelaria Adwokacka Gliwice
best badge
Mariusz Miechówka

Pierwszy raz korzystałem z pomocy Kancelarii Pani Anety Pilawskiej i jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi porady. Moją sprawą zajęła się Pani Dominika, która po zapoznaniu się z problemem udzieliła mi odpowiedzi w formie emailu a szczegółowo omówiła w trakcie rozmowy telefonicznej (datę i godzinę mogłem zaproponować). Pani Dominika wytłumaczyła i rozwiała wszystkie moje wątpliwości, podała podstawy prawne dzięki, którym mogłem je wykorzystać w późniejszych rozmowach negocjacyjnych z pracodawcą. Zaproponowała mi reprezentowanie mojej osoby w przypadku niepowodzenia w rozmowach. Chciałbym serdecznie podziękować Kancelarii Radcy Prawnego P. Anety szczególnie Pani Dominice, która jest specjalistą z dziedziny prawa pracy.

Aliaksandr Kapeika

Здравствуйте, меня зовут Aliaksandr хотел бы поделиться своим опытом сотрудничества с Пани Dominika. Высокая оценка этому специалисту, который не на словах, а на деле помогает людям. Буду рекомендовать Правовой центр 《Kancelaria Radcy Prawnego Aneta》и конкретно этого адвоката, кто попал в тяжкое положение. Уверен ,она обязательно поможет. С уважением ваш заказчик Aliaksandr. Witam, nazywam się Aliaksandr i chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami ze współpracy z Panią Dominiką. Bardzo cenię tego specjalistę, który pomaga ludziom nie słowami, ale czynami. Polecam Centrum Prawne "Kancelaria Radcy Prawnego Aneta", a w szczególności tę prawniczkę osobom, które są w potrzebie, jestem pewien, że pomoże. Z pozdrowieniami dla klienta Aliaksandr

Krystyna Włoch

Profesjonalna obsługa, rzetelne podejście do każdego zagadnienia. Zdecydowanie polecam współpracę, bo prawnicy z tej kancelarii potrafią doradzić komleksowo na wielu płaszczyznach. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą kancelarią.

5.0 (20 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Szymon Zagozda - Kancelaria Adwokacka Łódź
best badge
Hubert Wu

Serdecznie polecam kancelarię, Pan Mecenas prowadzi sprawy profesjonalnie i skutecznie. Bardzo dobry kontakt z mecenasem, który zrozumiale tłumaczy sprawę i przedstawia wszystkie możliwości. Dodatkowo Pan Mecenas to bardzo miła i empatyczna osoba, która potrafi wysłuchać i zrozumieć klienta. Polecam!

Edyta Mrozowska

Pan Mecenas podszedł do mojej sprawy w sposób niekonwencjonalny. Dzięki niemu, problemy z którymi borykałam się dłuższy czas zostały kompleksowo rozwiązane. Jest człowiekiem bardzo empatycznym i bardzo angażuje się w sprawy. Serdecznie polecam.

5.0 (8 opinii)
GRUPA PRAWNA Kancelaria Radców Prawnych s.c. Katarzyna Przymęcka, Jakub Piotr Przymęcki - Prawo Rodzinne Olsztyn
best badge
Martyna Dończyk

Pan Jakub udzielil mi bardzo dokladnej porady dot. mojej sprawy. To czlowiek z duza wiedza i przede wszystkim pelen empatii w stosunku do tematu naszej rozm. . Goraco polecam.

Ewa Rawska

Pan Jakub udzielił mi kompleksowej porady na podstawie przekazanych informacji. Procesjonalne podejście, rzeczywista chęć pomocy, uprzejmość. Polecam.

Ewa Krasnowska

1 . Szybki kontakt 2. Profesjonalizm i dogłębna znajomość prawa pracy 3.Sympatyczny,pełen zrozumienia kontakt osobisty 4.Umiejętność wyjaśniania prawnych zawiłości 5.Dotrzymywanie terminów Podziękowania dla Pana Jakuba Przymęckiego. Współpraca z Panem była bezstresowa i konkretna

5.0 (5 opinii)
Doradztwo Prawne i Mediacja - Prawo Rodzinne Kalisz
best badge
Zbigniew Wolicki

Mediacja przebiegła w miłej atmosferze. Niepotrzebne było zakładanie sprawy w sądzie, po podpisaniu ugody po kilku dniach otrzymałem postanowienie o jej zatwierdzeniu. Szczerze polecam Panią Natalię jako mediatora, oraz jako prawnika.

Robert Michalak

Chciałbym serdecznie podziękować Pani prawnik za bardzo profesjonalne doradztwo i prowadzenie sprawy rozwodowej. Wiedza Pani pomogła mi przejść przez rozwód bardzo spokojnie i bez problemów których jest bardzo dużo kiedy dwoje ludzi postanawia rozstać się po wielu latach wspólnego życia.

5.0 (3 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA MARTYNA TYRAKOWSKA - Adwokat Kalisz
best badge
Lidia Ś.

Pani Mecenas bardzo rzeczową i uczciwa. Polecam

5.0 (1 opinia)
DIKE Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Anna Sobieraj - Porady Prawne Słupca
best badge
Bartosz K.

Niezwykle profesjonalne i miłe podejście do klienta.

5.0 (1 opinia)

Więcej Adwokatów z Konina

Kancelaria Prawna AgresLex - Prawo Rodzinne Białystok
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Angel24na7 - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Angel24na7

Adwokat z właściwym doświadczeniem w kwestii prawa rodzinnego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Porady Prawne Jędrzejów

Porady Prawne Konin

 • Jędrzejów
 • KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak
Włodzimierz Dziedzic

Kompetencja, profesjonalizm, znajomość przepisów i procedur to słowa, które jako pierwsze przychodzą mi na myśl w odniesieniu do Pani Mecenas. Kolejne to wysoka kultura osobista, etyka, zaangażowanie, dogłębne analizowanie wszystkich aspektów spraw i analiza szans oraz ryzyk. Olbrzymią zaletą jest stała współpraca, w tym przygotowanie zasad działania, w szczególności umów tak, aby w razie sporu mieć prawo i argumenty po swojej stronie. Na przestrzeni kilkunastu lat uzyskałem skuteczną pomoc w sprawach gospodarczych w uzyskaniu zapłaty za wykonane usługi, ochronie przed pozwem za rzekome naruszenie dobrego imienia spółki, obronie przed niesłuszną egzekucją komorniczą, uzyskanie od ZUS zasiłków chorobowych wraz z dużymi odsetkami, ale także, za co jestem najbardziej wdzięczny, pomoc w walce o dobro moich dzieci.

Aleksandra Traczyk

Korzystaliśmy z pomocy przy opracowaniu umowy najmu okazjonalnego. Dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy, dokładne zapoznanie się z tematem, rzetelność i zaangażowanie. Polecam.

5.0 (2 opinie)
AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko

Adwokat Konin

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (31 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Koninie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Konina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Ślesiński - Porady Prawne Konin

Porady Prawne

 • Konin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Ślesiński

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Ślesiński zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Klauze - Kancelaria Adwokacka Konin

Kancelaria Adwokacka Konin

 • Konin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Klauze

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Klauze to adwokaci właśnie dla Ciebie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

MLT Kancelaria Adwokacka Maria Ligęza - Turlakiewicz - Kancelaria Adwokacka Konin

Kancelaria Adwokacka

 • Konin
 • MLT Kancelaria Adwokacka Maria Ligęza - Turlakiewicz

MLT KANCELARIA ADWOKACKA to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się kancelaria, świadcząca pomoc prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w prawie podatkowym, w szeroko rozumianym prawie gospodarczym oraz w prawie karnym.Opierając się na wiedzy merytorycznej uzyskanej na renomowanych polskich uczelniach, bazując na bogatym doświadczeniu zawodowym zdobywanym w czołowych polskich kancelariach prawnych, z najwyższą starannością dbamy o bezpieczeństwo prawne naszego Klienta. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem i rzetelnością oraz stosujemy standardy wynikające ze Zbioru Zasad Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu (Kodeks Etyki Adwokackiej uchwalony przez Naczelną Radę Adwokacką 10 października 1998 r.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Szefliński - Kancelaria Adwokacka Konin

Jestem Radcą prawnym, oferuję prowadzenie sprawy przez wszystkie etapy, aż do osiągnięcia celu: - etap przedsądowy - negocjacje, polubowne załatwienie sprawy, przygotowanie dokumentów - etap sądowy - przygotowanie pozwu lub wniosku, reprezentowanie klienta przed sądem. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Posiadam bogate doświadczenie z zakresu prawa administracyjnego, stąd w mojej znajduje się stała i doraźna obsługa firm.

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Konin
 • Kancelaria adwokacka

Firma Kancelaria adwokacka to eksperci od prawa rodzinnego, obsługujący Klientów z miejscowości Konin i okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin!

Porównanie cen i kosztów w Koninie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Koninie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Konina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

avatar icon

Prawo rodzinne nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

avatar icon

Porady Prawne

 • Konin
 • transcom

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z transcom poradzą Ci i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Konin
 • Bambucza7

Kancelaria adwokacka to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Zarezerwuj termin już teraz!

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Konin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Zieliński

Jeśli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Zieliński są dla Ciebie idealni. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Prawnik Konin Michał Majewski - Prawo Rodzinne Konin

Ten specjalista działa na terenie Konina i oferuje różnorodne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Specjalistyczne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka - Rita Miling - Adwokat Konin

Kancelaria Adwokacka Rita Miling mająca swą siedzibę w Koninie świadczy profesjonalne usługi z zakresu takich dziedzin prawa jak: prawo karne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze prawo gospodarcze oraz prawo administracyjne. Współpraca z kancelarią upoważnia do korzystania ze świadczonej pomocy oraz doradztwa prawnego przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi na terenie całego kraju. Kancelaria Prawna w Koninie adwokat Rity Miling współpracuje fachowcami, takimi jak m.in. rzeczoznawcy majątkowy, komornicy, notariusze oraz agencje detektywistyczne.

Kancelaria Adwokacka Ewa Kaczorowska Weber - Porady Prawne Konin

Porady prawne i szczegóły z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli skorzystasz z oferty Kancelaria Adwokacka Ewa Kaczorowska Weber. Doświadczeni znawcy z dziedziny porad prawnych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Konin
 • Grupa "WNM" Radca Prawny Andrzej Głodek

Jeśli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Grupa WNM Radca Prawny Andrzej Głodek są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

avatar icon

Jeśli szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Stefan Kaźmierowski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Koło
 • 26 km od Konin
 • Nie posiadam

Kancelaria adwokacka z miejscowości Konin to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Świetne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rozwodowego, prowadzenie spraw sądowych, opracowanie pism to typowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Konina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
AST-Adwokaci Kancelaria Adwokacka - Adwokat Słupca

Adwokat

 • Słupca
 • 25 km od Konin
 • AST-Adwokaci Kancelaria Adwokacka
Aneta Kaczmarek

Z całego serca polecam Kancelarię Adwokacką Klaudia Siutkowska, Panie bardzo inteligentne zrobiły wszystko co w ich mocy aby mi pomóc, wszystko się udało i poszło po naszej myśli. Pełny sukces...

Dorota Hołderna

Moje doświadczenie i współpraca z Panią Adwokat Klaudią Siutkowską to jak najbardziej pozytywne. Pełna fachowość i doradztwo w sprawie. Bardzo dziękuję i polecam .

Marek Jakubowski

Bardzo dobra i fachowa pomoc nie było pytań pozostawionych bez słowa rozmawiać z takimi ludźmi to czysta przyjemność pozdrawiam i zachęcam do korzystania z usług tej kancelarii.

5.0 (116 opinii)
avatar icon

Kancelaria Prawno Finansowa Max

 • Turek
 • 31 km od Konin

Jeżeli szukasz współpracy to profesjonaliści z Kancelaria Prawno Finansowa Max są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Kancelaria adwokacka - Adwokat Bartosz Łuczyński, Adwokat Jakub Łuczyński - Adwokat Turek

Potrzebujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w dobrej cenie? Kancelaria adwokacka - Adwokat Bartosz Łuczyński Adwokat Jakub Łuczyński to adwokaci właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • pomarzany fabr 58
 • ewa pawlak

ewa pawlak to wybitni specjaliści od prawa rodzinnego, świadczący usługi dla Klientów z Konina i okolicznych miast. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Radziejów
 • 44 km od Konin
 • Adam Witke

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Biuro REZON - Porady Prawne RADZIEJÓW KUJAWSKI

Porady Prawne

 • RADZIEJÓW KUJAWSKI
 • Biuro REZON

Eksperci z Biuro REZON przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka - Adwokat Września

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

 • Września
 • 47 km od Konin
Aleksandra Król

Korzystałam z usług Kancelarii w 2017 roku i mogę potwierdzić, że poziom świadczonych usług jest doskonały. Mecenas Klaudia Siutkowska służy radą i wsparciem jakiego oczekuje się od adwokata przy nieprzyjemnych i szargających nerwy sprawach rodzinnych. Jej profesjonalne podejście sprawia, że od razu poczujesz, że jesteś w dobrych rękach. Profesjonalna, pewna, skuteczna.

Beata W

Moja opinia jest oparta na obecną chwilę na jednym doświadczeniu, ale po nim postanowiłam współpracę kontynuować. Panią mecenas sama znalazłam czytając masę, naprawdę masę opinii. Potrzebowałam kogoś komu zaufam i komu powierzę prowadzenie moich spraw oraz czynności na odległość.Toczy się sprawa o rozwód. Prowadzone postępowania są z nim związane, ale wielorakie. Pani mecenas jest osobą sumienną i konkretną. Jest to piękna, młoda kobieta, która do swojego zawodu podchodzi profesjonalnie, dba o kontakt z klientem, prowadząc sprawę "myśli" co wcale nie jest ani oczywiste ani pewne. Na obecną chwilę jestem zadowolona i poleciłabym ją komuś kto szukałby prawnika. Co ważne- współpracy towarzyszy kultura i poziom. Stawki w moim mniemaniu warte włożonej pracy i zaangażowania. Z moich obserwacji wynika, że Pani mecenas ciężko pracuje na swoją wysoką pozycję i nie pozwala sobie na bylejakość a to jest gwarantem jakości usług.

Krystian Flejter

Pani Mecenas zaangażowana, przygotowana do sprawy perfekcyjnie. Przygotowana przez Panią Martę analiza sprawy wzbudziła u mnie szacunek i wywołała efekt WOW! Gorąco polecam.

5.0 (116 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Hanna Paluszkiewicz - Prawo Rodzinne Września

Prawo Rodzinne

 • Września
 • 47 km od Konin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Hanna Paluszkiewicz
Robert C.

Uzyskałem poradę prawną w siedzibie kancelarii w Poznaniu. Jestem zadowolony z pomocy, w tym z udzielonych informacji na temat obowiązującej mnie umowy.

Marta Myks

Serdecznie polecam, kancelaria reprezentowała mnie w sprawie rodzinnej, w sposób rzeczowy, konkretny i z sukcesem. Jestem zadowolona, bo na każdym etapie sprawy wiedziałam, co będzie dalej, a Panie Mecenas są niezwykle empatyczne i wspierające.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Porady Prawne Września

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Września
 • 47 km od Konin
Krzysztof Przytuła

Miłe i rzeczowe doradztwo. Dogłębne przedstawienie punktów prawnych. Fachowość, profesjonalizm, doświadczenie i rzetelność to cechy, które w skrócie malują obraz Kancelarii Mecenas Siutkowskiej. Przystępne ceny za usługi również są ważnym atutem. Gorąco polecam, jeśli zmuszeni jesteście państwo wstąpić na drogę sądową.

Linda S.

Pani mecenas zajęła się moją sprawą dotyczącą podwyższenia alimentów. Przedstawiła cały wachlarz rozwiązań i pomogła wybrać najkorzystniejsze. Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, szybkość i do tego empatia, która jest tak ważna w takiego typu sprawach. Odbyło się bez sądów i niepotrzebnego stresu. Mając do czynienia już z wieloma kancelariami uważam ,że jest to najlepsza w Poznaniu. Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują skutecznego adwokata. Bardzo Pani dziękuję.

Agnieszka Sobczak

Dzięki fachowej pomocy Pani Klaudii udało się wyjść z tarapatów obronną ręką i sprawa została umorzona, co podobno w takim przypadku jak mój zdarza się bardzo rzadko. :)

5.0 (101 opinii)
Kancelaria Adwokacka Jesiołowski Szymański s.c. - Prawo Rodzinne Września

Prawo Rodzinne

 • Września
 • 47 km od Konin
 • Kancelaria Adwokacka Jesiołowski Szymański s.c.

Prawo rodzinne to dla firmy Kancelaria Adwokacka Jesiołowski Szymański s.c. pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Trafne doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sądzie, sporządzenie pism i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria we Wrześni Kancelaria Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni - Adwokat Września

Adwokat

 • Września
 • 47 km od Konin
 • Kancelaria we Wrześni Kancelaria Kacprzak Kowalak i

Kancelaria Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni od lat jest jedną z wiodących kancelarii prawnych w Poznaniu i Wielkopolsce. Tysiące godzin spędzonych na salach rozpraw, setki napisanych pozwów i wygranych spraw pozwoliły nam na zdobycie cennego doświadczenia. Partnerzy kancelarii mecenasi Maciej Kacprzak, Bartosz Kowalak oraz Joanna Jędrzejewska bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu z każdym roku powiększają Zespół kancelarii o kolejnych prawników. Obecnie mogą Państwo korzystać z pomocy prawnej dwóch adwokatów, trzech radców prawnych, adwokata ukraińskiego wpisanego na listę adwokatów zagranicznych przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, ośmiu aplikantów i jednego prawnika a także asystentów

avatar icon

Porady Prawne

 • Mogilno
 • 49 km od Konin
 • Kancelaria Adwokacka Filip Wojciechowski
Patryk M.

Bardzo fachowa pomoc, zna się na tym co robi, polecam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Natalia Olejnik

 • Mogilno
 • 49 km od Konin

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję porad prawnych znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Adwokacka Natalia Olejnik nie ma sobie równych. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

avatar icon
Waldemar Grygier

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MGR ELŻBIETA HAAK prowadziła moją sprawę rozwodową oraz o alimenty na rzecz b. żony. W obu tych sprawach uzyskałem zadowalające mnie decyzje sądu. Uważam, że mgr Elżbieta Haak w otwarty, obiektywny sposób uprzedziła mnie o zasadach i trybie postępowania. Potrafiła umiejętnie wykorzystać wszelkie okoliczności dotyczące obu tych spraw. Na bieżąco monitorowała tok postępowania i mnie o tym informowała. Uważam, że jest to w pełni profesjonalna, rzeczowa i skuteczna Kancelaria Radcy Prawnego, którą mogę spokojnie zarekomendować. Polecam.

Beata Wróbel

Najlepsza Adwokat na świecie! Cudowna kobieta, potrafi obiektywnie spojrzeć na każdą sprawę. Uwielbiam Tą panią jest nie tylko adwokatem, ale i również wspaniała kobieta która rozumie każdy problem, jest warta każdej ceny. Polecam każdemu z całego serducho.

5.0 (2 opinie)
Adwokat Agnieszka Schneider Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Pleszew

Porady Prawne

 • Pleszew
 • 50 km od Konin
 • Adwokat Agnieszka Schneider Kancelaria Adwokacka
Anna Siedlecka

We współpracy z Panią Adwokat podobało mi się to, że wiedziała co robi i potrafiła mnie przekonać do korzystnych dla mnie rozwiązań, ale nie naciskała.

Jan Kazimierski

Pani adwokat dokonuje cudów. Przedstawiła pogląd na sprawę w bardzo czarnej wizji, a małą opcją na powodzenie po czym wywalczyła uniewinnienie w sprawie gdzie wydawało się to niemożliwe. Wiedza + doświadczenie + rzetelna praca złożyły się na wygraną.

5.0 (8 opinii)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Martyna Weiskopf

 • Gniezno
 • 54 km od Konin
Łukasz R.

Profesjonalne podejście, bezproblemowy kontakt - serdecznie polecam!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Andrzej Łykowski - Kancelaria Adwokacka Gniezno
Marek Antonowicz

Pan Mecenas jest bardzo kompetentny i angażuje się w prowadzone sprawy. Myślę, że mogę go polecić z czystym sumieniem. Mało jest teraz tak oddanych sprawie adwokatów.

Marlena Kowalska

Adwokat Łykowski bardzo mi pomógł w sprawie o rozwód. Widać, że jest specjalistą w sprawach o rozwód. Pomógł mi przejść przez ten trudny czas rozwodu. Z całą pewnością wrócę do niego ze sprawą o podział majątku wspólnego.

5.0 (5 opinii)
avatar icon
Małgorzata Moszyk

Obsługa prawna na wysokim poziomie. Bardzo dobry i szybki kontakt. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług tej kancelarii i szczerze mogę ja polecić. Adwokat bardzo pomocny i kompetentny.

Monika Górska

Świetny Adwokat, niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie. Stały kontakt na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług i szczerze polecam.

Paulina Frankiewicz

Profesjonalna obsługa i doradztwo. Bardzo dobry kontakt z Kancelarią, Pan Mecenas w wyczerpujący sposób tłumaczy wszelkie zawiłości prawne i pozostaje w stałym kontakcie z klientem. Serdecznie polecam.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Dawid Łuczak

 • Gniezno
 • 54 km od Konin

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla kancelarii adwokackiej - są niekwestionowanym liderem w fachu adwokata. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Konin, Żychlin, Rudzica, Posoka, Rumin, Anielew, Długa łąka, Izabelin, Lutnia, Morzysław-Kolonia, Wola podłężna.
więcej...