Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

Poznań

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Jestem radcą prawnym, wraz z grupą, ambitnych i zdolnych prawników prowadzę Kancelarię Prawną. Od 2002 rok świadczymy usługi z zakresu doradztwa prawnego.Proponujemy Państwu wysoki poziom doradztwa z zakresu dziedziny prawa, rozwiązywanie problemów i pomoc w sprawach, które sprawiły Wam jakąkolwiek trudność. Dysponujemy w tym celu stosownym wykształceniem, wiedzą i doświadczeniem. Nasza propozycja wychodzi na przeciw temu czego potrzebuje każdy przedsiębiorca oraz osoba fizyczna: dostęp do usług prawniczych na wysokim poziomie.
Specjalizujemy się w następujących usługach:
- bieżące doradztwo prawno – gospodarcze,
- doradztwo w zakresie wyboru formy prowadzonej działalności gospodarczej,
- rejestracja i organizacja spółek,
- przekształcenia, podziały i fuzje spółek,
- przygotowywanie i opiniowanie umów,
- windykacja należności,
- sporządzanie ekspertyz i opinii prawno-gospodarczych,
- przygotowanie oraz prowadzenie niezbędnych rozmów, ustaleń lub korespondencji poprzedzających wszczęcie oraz prowadzenie spornych, a także niespornych postępowań w sprawach o charakterze gospodarczym, cywilnym, rodzinnym oraz w sprawach pracowniczych przed sądami wszystkich instancji oraz innymi organami orzekającymi,
- reprezentowanie stron w toczących się postępowaniach sądowych.

Branża

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Mazowieckie, Pomorskie, Małopolskie, Zachodniopomorskie, Podlaskie, Kujawsko-pomorskie, Podkarpackie, Śląskie, Opolskie, Lubelskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Lubuskie, Świętokrzyskie, Arabia Saudyjska, Dania, Hiszpania, Holandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Kanada, Stany Zjednoczone

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

25 opinii

Pozytywna (25)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Aniela W. 13 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Nie będę się rozpisywać, po prostu warto skorzystać z usług Pani Rohloff. Każdy, kto zdecyduje się na współpracę, przekona się, że warto. 😊

Skibinska M. 30 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Wszystko przebiegło zgodnie z planem - Pani Adwokat zajęła się sprawą perfekcyjnie. Jakbym miała polecić Radce Prawnego to tylko takiego. Jeszcze raz za wszystko dziękuję. Z całego serca polecam!

Ewelina K. 11 października 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dziękujemy za udaną współpracę z Panią Iwoną w reprezentacji w sprawie rozwodowej, pełen profesjonalizm który oczywiście zakończył się sukcesem, świetny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Gorąco polecamy Panią Mecenas! Dziękujemy jeszcze raz!

Adriana R. 4 października 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, sprawa rozwodowa beż orzekania o winie, dla wielu nic poważnego bo są trudniejsze sprawy. Dla mnie był to już drugi rozwód, a pomimo to stres towarzyszył, Pani Mecenas oprócz profesjonalnego podejścia stała się również moim wsparciem. Przecudowna osoba, pełna ciepła i życzliwości, bardzo Dziękuję. Szczerze polecam.

Dariusz D. 20 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo jestem zadowolony z pracy pani Mecenas dobra współpraca, oraz szybkie załatwienie sprawy. Polecam kancelarię pani Mecenas i dziękuję bardzo za prowadzenie mojej sprawy.

Izabela N. 15 maja 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Magdalena M. 7 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuję za udaną współprace. Serdecznie polecam Panią Iwonę do współpracy w zakresie reprezentacji w sprawach rozwodowych, ze względu na dużą elastyczność, profesjonalne podejście, otwartość, oraz rzetelne podejście do klienta.

Bożena K. 17 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Pani Iwona bardzo szybko odpowiedziała na moje pytanie przez Oferteo. Równie szybko i profesjonalnie i co pewnie najważniejsze zgodnie z moimi oczekiwaniami została rozwiązana sprawa w Sądzie. Serdecznie polecam kancelarię pani Iwony. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Paweł W. 16 listopada 2021
Pozytywna opinia

Pani Iwona bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy którą się powierza do samego końca. Podoba mi się jak bardzo szybko odpowiada na Gmail lub na kontakt telefoniczny. Bardzo polecam panią Iwonę jest super osobą i świetnym Prawnikiem.

Monika P. 10 listopada 2021
Pozytywna opinia

Bardzo szybki odzew kancelarii z serwisu Oferteo. Szybkie wyjaśnienie na czym będzie polegała współpraca, oraz jakie będą koszty. Szybkie spotkanie osobiste, współpraca przebiegła pomyślnie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny. Cena umiarkowana, płaciłam w dwóch ratach. Polecam serdecznie.

Paweł B. 21 października 2021
Szukam adwokata do przygotowania pisma lub wniosku, uzyskanie rozwodu, Gorzów Wielkopolski
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Iwony. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowa pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Mój zdalny rozwód z zagranicy przebiegł bezboleśnie i bezproblemowo. Serdecznie polecam.

Ganna S. 20 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Piotr L. 18 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo jestem usatysfakcjonowany współpracą z Panią Mecenas, pełen profesjonalizm, polecam każdemu.

Lidia R. 1 lipca 2021
Szukam adwokata do przygotowania pisma lub wniosku, uzyskanie rozwodu, Jarocin
Pozytywna opinia

Pani Mecenas to profesjonalna i rzetelna osoba, sprawy załatwia na poczekaniu. Mogłam na Nią liczyć o każdej porze dnia, dała mi ogromne wsparcie podczas trudnych chwil. Dziękuję.

Justyna W. 22 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam kancelarie Pani Iwony. Pani Iwona zawsze szybko i sprawnie odpowiada na każde pytanie. Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie.

Justyna Ł. 19 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Polecam kancelarię pani Iwony która podeszła do mojej sprawy z pełnym zaangażowaniem, oraz indywidualnym podejściem. Kontakt, oraz współpraca po prostu rewelacyjna jeżeli będę musiała jeszcze skorzystać z usług to tylko tutaj. Polecam serdecznie.

Anna L. 1 maja 2021
Pozytywna opinia

Szybka odpowiedź. Fachowa współpraca, pomoc telefoniczna i mailową. Odpowiednia osoba, która zna się na swoim zawodzie.

Jan R. 30 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne, szybkie załatwienie sprawy, miła, życzliwa obsługa klienta. Polecam!

Wiktor B. 27 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Po uważnym wysłuchaniu problemu z którym zwróciłem się do Kancelarii, Pani Iwona przedstawiła możliwe rozwiązania, wyczerpująco wyjaśniała uwarunkowania prawne nie zawsze łatwo przyswajalne dla zwykłego zjadacza chleba. Ważne było dla mnie pełne zrozumienie Pani Iwony dla przyczyn nieporozumień, z którymi zderzyły się bliskie kiedyś osoby, swoimi propozycjami działania obniżyła poziom emocji dla rozwiązania tych nieporozumień. Serdecznie polecam doradztwo Pani Iwony.

Jan R. 27 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Rzetelna, szybka porada. Profesjonalne przeprowadzenie, załatwienie sprawy. Polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: WindykacjaWindykacja PoznańObsługa prawna firm Poznań

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Wańkowicza 58, Poznań

Telefon

609 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IWONA ROHLOFF
Imię (pierwsze) IWONA
Drugie imię MARIA
Nazwisko ROHLOFF
Data rozpoczęcia działalności 2002-11-05
NIP 9251565709
Regon 634408760

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Jeżyce
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60461
Poczta Poznań
Ulica ul. Melchiora Wańkowicza
Numer nieruchomości 58

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2002-11-05
Data rozpoczęcia działalności 2002-11-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się