adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka Poznań - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

O specjaliście

Kancelaria adwokat Joanny Woźniak posiada doświadczenie zarówno w obsłudze Klientów indywidualnych, jak i firm.

Specjalizujemy się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym i gospodarczym.
Prowadzimy także sprawy sądowe, których celem jest uznanie klauzul zawartych w umowie kredytowej za niedozwolone, a w rezultacie „odfrankowienie” kredytu, bądź unieważnienie takiej umowy.

Charakteryzuje nas wysoka skuteczność w podejmowanych sprawach, a zadowolenie i partnerskie relacje z Klientem są filarem naszej działalności.

Naszą mocną stroną jest indywidualne i uczciwe podejście do Klienta. Każdą sprawę badamy rzetelnie i wnikliwie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do rzeczywiście poniesionych nakładów pracy.
Nigdy nie doradzamy Klientowi kierowania sprawy na drogę sądową, jeśli ocenimy, że szanse na jej wygranie są znikome. Pozwala to na uniknięcie dodatkowych wydatków i stresów.

Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii położonej w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 3/6. Naszych Klientów reprezentujemy na terenie całego kraju.

Opinie

Gwiazdki opinii 6 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Michał , 9 marca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo rzeczowa i potrafiąca wysłuchać i doradzić mecenas. Na rozprawie czułem że mam wsparcie, wiedziałem co mówić. Polecam z czystym sumieniem.

Błażej K., 26 lutego 2020
Pozytywna opinia

Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa cywilna zakończyła się pełnym sukcesem, tak samo jak sprawa karna i rodzinna dwóch znajomych mi osób, którym poleciłem adwokat Joannę Woźniak. Wszystkim innym również szczerze polecam!

Bartosz W., 15 października 2019
Pozytywna opinia

Pani Mecenas prowadzi stałą obsługę mojej firmy. Pomagała mi w kilku sprawach dotyczących ściągnięcia należności od nierzetelnych kontrahentów. Wiele należności udało się szybko odzyskać bez konieczności wniesienia sprawy na drogę sądową. Z cała pewnością pomogły tu jej umiejętności negocjacyjne. Jestem bardzo zadowolony z obsługi prawnej świadczonej mojej firmie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

Powiązane produkty i usługi: Pracownik ochronyBiuro detektywistyczne,  Ochroniarz, Monitoring w domu, Adwokat Poznań, Pracownik ochrony PoznańBiuro detektywistyczne Poznań,  Ochroniarz Poznań, Monitoring w domu Poznań

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Szyperska 3/6, Poznań

Telefon

667****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Joanna Woźniak

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ADWOKAT JOANNA WOŹNIAK KANCELARIA ADWOKACKA
Imię (pierwsze) JOANNA
Drugie imię KATARZYNA
Nazwisko WOŹNIAK
Data rozpoczęcia działalności 2018-10-24
NIP 8551535149
Regon 381647730

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Stare Miasto
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61754
Poczta Poznań
Ulica ul. Szyperska
Numer nieruchomości 3
Numer lokalu 6

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-10-25
Data powstania 2018-10-24
Data rozpoczęcia działalności 2018-10-24

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.