Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc

Warszawa

14

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Małgorzata Fronc – radca prawny, założycielka kancelarii. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, której aktualnie jest członkiem. W trakcie zdobywania doświadczenia zawodowego współpracowała z kancelariami radcowskimi i adwokackimi, a także z jednostkami samorządu terytorialnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych przedsiębiorców oraz osób indywidualnych.

Do głównych obszarów praktyki Kancelarii należą sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym zwłaszcza rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego I handlowego oraz prawa autorskiego. Kancelaria reprezentuje Klientów w postępowaniach cywilnych, administracyjnych i karnych.

Kancelaria współpracuje z biurami księgowymi, doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi języków obcych oraz notariuszami.

Główne obszary praktyki to:

- prawo rodzinne
- prawo spadkowe
- prawo zobowiązań
- prawo spółek handlowych
- prawo gospodarcze

Szczegółowe informacje o kancelarii znajdą Państwo na stronie - https://fronc-kancelaria.pl/

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Pomorskie, Lubelskie, Warmińsko-mazurskie, Podlaskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

30 opinii

5 gwiazdek (30)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Wieslawa A. 26 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Panią Małgorzatę, bardzo profesjonalne podejście, wiedza i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i rzetelne doprowadzenie mojej sprawy do końca. Sprawa zakończona pomyślnie, za co serdecznie dziękuje i szczerze polecam kancelarię.

Marek Ż. 22 stycznia 2024
Zapytanie o adwokata do przygotowania pisma lub wniosku, uzyskanie rozwodu, Warszawa
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, szybko i konkretnie, a przede wszystkim właściwa ocena sytuacji i adekwatne działania.

Ilona F. 25 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Do Pani Mecenas dotarłam (jak zwykle w dzisiejszych czasach w wyniku poszukiwań przez Google, bez poleceń, bez sprawdzeń, intuicyjnie, z pierwszej pozycji) w związku z dochodzeniem roszczeń od pracodawcy. Pani Małgorzata odpowiedziała na wiadomość mailową niemal natychmiast i pomimo tego, że jest osobą naprawdę mocno zajętą podjęła się poprowadzenia mojej sprawy choć termin był bardzo krótki, a złożenie pozwu do sąd konieczne w ciągu kilku dni. Zgodnie z wyrokiem uzyskałam maksymalną kwotę możliwej wysokości odszkodowania z rygorem natychmiastowej wykonalności - w części). Pani Małgorzata jest prawnikiem "mówiącym ludzkim głosem" (co rzadkie w tej profesji), dała mi wsparcie nie tylko w zakresie poprowadzenia sprawy od strony formalno-prawnej, ale wsparcie duchowe i psychiczne, trzymała rękę na pulsie, mobilizowała do działania a i wielokrotnie pionizowała. Czasami jej telefony zaskakiwały. Potrafiła po prostu zadzwonić i zapytać jak mi idzie i trafiała w punkt, w moment właściwy żebym mogła usłyszeć zimną i obiektywną ocenę sytuacji, nieobarczoną moimi emocjami, strachem i wycofaniem. W sytuacji ogromnego stresu dała mi też tak potrzebne poczucie spokoju, Pani Małgorzata jest konkretna, zdyscyplinowana i skuteczna. Ma czas który jest niezbędny do omówienia szczegółów i przygotowania się do różnych scenariuszy. Nie działa rutynowo i szuka rozwiązań. Współpraca jest przyjemnością a uzyskane wyniki wymiernym efektem.

Luiza N. 25 lipca 2023
Szukam adwokata do przygotowania pisma lub wniosku, prawo pracy, Warszawa
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Panią Małgorzatę. Bardzo dobra komunikacja, ogromne zaangażowanie imponująca wiedza, profesjonalizm i skuteczność, dzięki wsparciu Pani Małgorzaty moja sprawa została rozwiązana szybko i z pozytywnym wynikiem. Jeszcze raz dziękuje za pomoc!

Małgorzata L. 30 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

To konkretna, rzeczowa, odpowiedzialna osoba, która poważnie traktuje swoją pracę. Przede wszystkim jest kompetentna, słowna i pełna energii do działania. Nie cofa się przed wyzwaniami, ale szuka rozwiązań, nie popadła w rutynę, jak niektórzy prawnicy, z którymi miałam do czynienia. Poza tym jest osobą pozytywną i empatyczną. Szczerze polecam korzystanie z usług Kancelarii Pani Małgorzaty.

Inga C. 30 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Pani Mecenas jest osobą skrupulatną i bardzo zaangażowaną do sprawy podchodzi rzeczowo i fachowo. Mi jako klientce dawała poczucie bezpieczeństwa, że moja sprawa znajdzie uczciwy finał.

Krzysztof K. 20 kwietnia 2023
Radca prawny do przygotowania pisma lub wniosku, prawo rodzinne, rozwodowe, Ożarów Mazowiecki
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, 100% zaangażowania i skuteczność w działaniu. Polecam usługi świadczone przez Panią Małgorzata fronc

Joanna  29 grudnia 2022
Poszukuję radcy prawnego, Ochota Warszawa
Pozytywna opinia

Pani Radca jest kompetentna, energiczna i skuteczna w szybkim działaniu w sprawie, jednocześnie miła i sympatyczna jako człowiek.

Agnieszka R. 13 października 2022
Adwokat do przygotowania pisma lub wniosku, prawo karne, Żyrardów
Pozytywna opinia

Rzeczowa, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Pełen profesjonalizm. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Polecam.

Anna W. 19 lipca 2022
Zapytanie o radcę prawnego do przygotowania pisma lub wniosku, prawo pracy, Radomsko
Pozytywna opinia

Pani Małgorzata jest osobą godna polecenia. Pomogła mi w sprawie z pracodawcą, pomogła doradziła i dopilnowała mojej sprawy. Serdecznie polecam, miła i profesjonalna współpraca.

Agnieszka G. 29 czerwca 2022
Zlecenie dla adwokata, Puławy
Pozytywna opinia

Pani Małgorzata bardzo profesjonalnie podeszła do mojej sprawy, jest osobą rzetelną, konkretną. Polecam.

Agnieszka L. 28 czerwca 2022
Szukam usługi prawa pracy, Warszawa
Pozytywna opinia

Pierwszy raz miałam do czynienia z osobą tak profesjonalną i pewną. Szybkie spotkanie, realna pomoc, nie tak jak u większości prawników, gdzie płaci się za opinię, z którą niewiele można zrobić. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc, 28 czerwca 2022

Pani Agnieszko, dziękuję za miłe słowa.

Michał M. 5 czerwca 2022
Zlecenie na usługę prawa pracy, Warszawa
Pozytywna opinia

Radca Prawny godny polecenia. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, właściwa Osoba na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo i polecam serdecznie.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc, 10 czerwca 2022

Bardzo mi miło, dziękuję i zapraszam w przyszłości!

Jolanta S. 24 maja 2022
Pozytywna opinia

Pani Małgorzata jest osobą bardzo odpowiedzialną, oraz zaangażowaną w sprawę którą prowadzi. Ma bardzo dobry kontakt z klientem, udziela jasnych i rzetelnych informacji na każde zadane pytanie. Pani Mecenas jest bardzo skuteczna i wytrwała w swoim działaniu. Cała moja sprawa została przeprowadzona od początku do końca w sposób profesjonalny i dokładny, kontakt z panią Małgorzatą jest bardzo dobry, zawsze znajdzie czas na rozmowę czy spotkanie. Do kancelarii trafiłam z polecenia i już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że jest to osoba kompetentna, inteligentna i stanowcza, której można zaufać. Każdemu polecam wsparcie Radcy Prawnego P. Małgorzaty jestem jej niezmiernie wdzięczna za okazaną mi pomoc i wsparcie.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc, 24 maja 2022

Bardzo dziękuję Pani Jolu, jest mi bardzo miło!

Danuta W. 17 maja 2022
Pozytywna opinia

Współpraca przebiega bardzo dobrze, kancelaria rzetelnie i kompetentnie podchodzi do sprawy. Od samego początku współpraca przebiega bardzo pozytywnie. Jesli chodzi o sprawę to reprezentuje w sprawie rozwodowej z alimentami. Bardzo trafnie ocenia sytuacje i prowadzi przesłuchania. Jestem wdzięczna wraz z partnerem że podjęła się tej sprawy . Polecam goraco kancelarie adwokacka i radcę prawną p. Małgorzatę Fronc.

Beata W. 5 maja 2022
Pozytywna opinia

Skuteczna i wytrwała - takimi określeniami z całą pewnością mogę opisać działania Pani Mecenas. Wszystkim Klientom, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy prawnej polecam kancelarię Pani Mecenas. Dziękuję.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc, 10 czerwca 2022

Bardzo dziękuję pani Beato, życzę powodzenia!

Grzegorz G. 5 maja 2022
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm od początku do końca. Polecam !!!

Małgorzata C. 25 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pani Mecenas jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentna, inteligentna i bardzo sumienna. Skuteczna, a przede wszystkim zawsze znajdzie dla Klienta czas a to jest bardzo ważne. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam.

Elwira M. 24 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pani Małgorzata jest osobą niezwykle profesjonalna, kontaktową i stanowczą, co w takiej sprawie jak rozwód jest niezwykle istotne. Trafiłam do kancelarii z polecenia i już przy pierwszym spotkaniu miałam pewność, że jestem w dobrych rękach. Dostałam jasne i czytelne wskazówki, jak postępować, co mogę, co powinnam i czego nie muszę robić. W dalszej współpracy było tylko lepiej. Bardzo dobry kontakt z Panią Małgosią, konkretne, jasne odpowiedzi, nawet na proste pytania. Rzetelne informacje, przez cały okres współpracy czuję się prawnie "zaopiekowana" i spokojna o rezultat rozprawy.

Karolina S. 23 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam wsparcie Radcy Prawnego Małgorzaty Fronc w tak trudnym procesie jak rozwód. Pani Mecenas sprawnie i taktowanie przeprowadziła nas przez wszystkie formalności (w tym dotyczące sporządzenia porozumienia odnośnie podziału opieki rodzicielskiej) oraz proponowała rozwiązania służące przede wszystkim dobru dzieci. Naszą decyzją było wspólne skorzystanie z usług Kancelarii, co wiązało się z obiektywnym przedstawieniem wad i zalet poszczególnych zapisów dla obu stron. Wsparcie Pani Mecenas pomogło nam zachować dobre relacje i wzajemny szacunek oraz pozwoliło na odciążenie w kwestii formalizmów prawno-sądowych na które w takiej sytuacji nie ma po prostu siły.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dzielna 64/104, 00-001 Warszawa

WWW

fronc-kancelaria.pl/

Telefon

696 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc
Imię (pierwsze) MAŁGORZATA
Nazwisko FRONC
Data rozpoczęcia działalności 2019-05-07
NIP 1251302822
Regon 383262140

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Wola
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01029
Poczta Warszawa
Ulica ul. Dzielna
Numer nieruchomości 64
Numer lokalu 104

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-05-06
Data powstania 2019-05-06
Data rozpoczęcia działalności 2019-05-07

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.