Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Kredyt hipoteczny Warszawa - Najlepsi w 2024

Najlepsze Kredyty Hipoteczne w Warszawie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kredyt hipoteczny Warszawa - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Kredytów Hipotecznych w Warszawie w 2024 r. wybranych z 929 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 3903 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Kredyt hipoteczny Warszawa
Promowany

Korzystny Kredyt Na Budowę Domu Warszawa

 • Warszawa
 • Ekspert finansowy - Dominik Abramczyk
Ela K.

Z przyjemnością mogę stwierdzić, iż informacje i procedury na temat uzyskania kredytu hipotecznego oraz bieżąca obsługa spełnia nasze oczekiwania. Swoją pracę jako doradca kredytowy Pan Dominik wykonuje solidnie, rzetelnie i z najwyższą starannością. Polecamy!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Daniel Trzpil - Ekspert Finasowy - Kredyt Hipoteczny Warszawa
Promowany

Świetny Kredyt Hipoteczny Warszawa

 • Warszawa
 • Daniel Trzpil - Ekspert Finasowy
Leszek D.

Współpraca z panem Danielem była wielką przyjemnością. Pan Daniel jest profesjonalistą w swojej pracy. Informacje przekazywał w sposób zrozumiały, udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Na umówione spotkania stawiał się punktualnie (zawsze brał pod uwagę dyspozycyjność klienta) i w pełni przygotowany. Dodatkowe informacje przesyłał drogą mailową lub przekazywał telefonicznie. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Panie Danielu dziękujemy. Polecimy każdemu Pana, jako eksperta finansowego. Podczas tych kilku spotkań dał się Pan poznać, jako dobry człowiek. Pozdrawiamy serdecznie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (147)
Rabat -30zł na pierwszą rezerwację specjalisty!
Pobierz darmową aplikację Oferteo i zleć naprawę usterki ze zniżką.
OEX QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Michał Traut Ekspert finansowy - Kredyt Na Budowę Domu Chotomów
Promowany

Michał Traut Ekspert finansowy

 • Chotomów

Od 2012 roku jestem związany z rynkiem finansowym. Pomagam klientom uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny na zakup wymarzonej nieruchomości, czy realizację innych celów. Wspieram klientów w całym procesie zakupu, od analizy zdolności, poprzez przygotowanie i sprawdzenia wymaganych dokumentów, weryfikację wartości nieruchomości, negocjację z zbywcami i deweloperami, porównanie i omówienie ofert kredytów po złożenie i przeprocesowanie wniosków, omówienie umowy kredytowej i uruchomienie kredytu.

Wszystkie firmy
Jakub Kopańko - Starszy Ekspert Finansowy - Kredyty Mieszkaniowe Warszawa
best badge

1. Jakub Kopańko - Starszy Ekspert Finansowy

Monika J.

Polecam współpracę. Pan Jakub to ekspert z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, odpowiedział na każde moje pytanie i sprawnie poprowadził mnie przez cały proces. Spotkania przebiegały merytorycznie i w miłej atmosferze, a Pan Jakub szybko i konkretnie odpowiadał na wszystkie maile i telefony. Podczas całego procesu wybierania nieruchomości oraz wnioskowania o kredyt hipoteczny spotkałam się z wieloma pośrednikami, doradcami i usługodawcami z różnych branż i zdecydowanie mogę stwierdzić, że Pan Jakub jest najbardziej zaangażowaną i sumienną osobą, z którą współpracowałam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (27)
FUN Broker Rajmund Sawka - Kredyt Hipoteczny Lublin
best badge

2. FUN Broker Rajmund Sawka

Vladimir V.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Rajmundem. Na każdym etapie dążenia do uzyskania kredytu, pomoc Pana Rajmunda była ogromna, natychmiastowa oraz niezawodna. Pan Rajmund zawsze wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania, przygotował różne oferty banków i był w kontakcie na wszystkich etapach starania się o kredyt hipoteczny. Polecamy współpracę z Panem Rajmundem !

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (24)
Daniel Trzpil - Ekspert Finasowy - Kredyt Na Mieszkanie Warszawa
best badge

3. Daniel Trzpil - Ekspert Finasowy

Leszek D.

Współpraca z panem Danielem była wielką przyjemnością. Pan Daniel jest profesjonalistą w swojej pracy. Informacje przekazywał w sposób zrozumiały, udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Na umówione spotkania stawiał się punktualnie (zawsze brał pod uwagę dyspozycyjność klienta) i w pełni przygotowany. Dodatkowe informacje przesyłał drogą mailową lub przekazywał telefonicznie. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Panie Danielu dziękujemy. Polecimy każdemu Pana, jako eksperta finansowego. Podczas tych kilku spotkań dał się Pan poznać, jako dobry człowiek. Pozdrawiamy serdecznie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (147)
MD Małgorzata Likus - Pożyczki Hipoteczne Jastkowice
best badge

4. MD Małgorzata Likus

Monika K.

Pani Małgosia wspierała nas w sprzedaży mieszkania i kupnie domu. Pomogła nie tylko przeprocesować kredyt hipoteczny i wszystkie dokumenty z nim związane, ale wspierała, pomagała życzliwym słowem oraz pilnowała całego procesu na każdym kroku. Bardzo profesjonalna osoba, posiada aktualną wiedzę na temat zmian w regulacjach prawnych, dzięki czemu udało nam się wynegocjować z bankiem bardzo dobre warunki kredytu. Zawsze można było liczyć na kontakt z Panią Małgosią, nawet jeśli była to niedziela, a sprawa była pilna. Bardzo polecam i jestem zadowolona i wdzięczna za współpracę!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (38)
Kredyt Partner - Oferta Kredytów Hipotecznych Warszawa
best badge

5. Kredyt Partner

Szymon W.

Bardzo profesjonalny doradca. Poprzedni doradca finansowy po kilku miesiącach starań nie przygotował mi żadnej oferty na kredyt. Z Pani Anna podjęła działania i już pierwszego dnia mieliśmy wstępną decyzję kredytową. Bardzo się cieszę, że trafiłem akurat na Panią Annę. Polecam bardzo!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (15)
Agent Finansowy Konstanty Dietrich - Kredyt Na Mieszkanie Tczew
best badge

6. Agent Finansowy Konstanty Dietrich

Mateusz Hadziewicz

Chciałbym podzielić się moją opinią na temat współpracy z Panem Konstantym, agentem finansowym, który pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Gdy zgłosiłem się do Pana Konstantego, miałem już inne zobowiązania hipoteczne oraz krótki staż na własnej działalności. Nie byłem zbyt pewny sukcesu, ale dzięki naszej współpracy udało się osiągnąć pozytywny rezultat. Pan Konstanty zaproponował nam realistyczne cele i opracował plan działania, uwzględniając specyfikę mojej działalności. Ze względu na charakter mojej firmy, plan był rozłożony na kilka miesięcy. Jednakże, dzięki determinacji i staranności, udało nam się zrealizować wszystkie założone cele i otrzymać pozytywną decyzję banku. Chciałbym podkreślić bardzo profesjonalne

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (45)
Rafał - PomagamKredyty.pl - Kredyt Hipoteczny Warszawa
best badge

7. Rafał - PomagamKredyty.pl

Joanna S.

Przedstawienie bieżącej sytuacji w realiach i przedstawienie różnych propozycji, nie tylko tych z mojego punktu widzenia, co pozwoliło zobaczyć szersze spektrum, uruchomiło pogłębioną analizę własną i pomogło w podjęciu decyzji, tutaj podkreślę MEGA TRAFIONEJ DECYZJI!. Poza tym cierpliwość doradcy, dostępność, udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nawet po kilka razy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (24)
Unique Financial Services sp zoo - Kredyt Hipoteczny Brzeziny
best badge

8. Unique Financial Services sp zoo

Anna S.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z profesjonalnej pomocy, jaką otrzymaliśmy od naszego doradcy kredytowego przy uzyskiwaniu preferencyjnego kredytu na zakup domu. Jego zaangażowanie, wiedza i skuteczność w negocjacjach z bankiem zdecydowanie przekroczyły nasze oczekiwania. Dzięki jego starannym analizom naszej sytuacji finansowej, udało nam się uzyskać korzystne warunki kredytowe, co znacząco ułatwiło nam realizację marzenia o własnym domu. Doradca okazał się nie tylko kompetentny, ale także bardzo życzliwy i cierpliwy. Tłumaczył nam wszystkie kwestie związane z procesem kredytowym w sposób zrozumiały, co sprawiło, że czuliśmy się pewnie i dobrze poinformowani na każdym etapie. Jego profesjonalizm oraz skrupulatność w działaniu zasługują

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (21)
Instytut Edukacji Finansowej - Kredyt Hipoteczny Warszawa
best badge

9. Instytut Edukacji Finansowej

Paweł K.

Polecamy Pana Adama - to gość doświadczony w finansach, co czuć na każdym kroku. Na pierwszym spotkaniu wszystko nam wyjasnil, wiec nie bylo później stresu. Pomógł nam przy kredycie hipotecznym, załatwiał prawie wszystko online - super wygodnie. Kupiliśmy wymarzone mieszkanie bez latania po bankach i z poczuciem ze ktos za nas to dobrze zalatwia. Na prawdę warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (12)
szukamykredytu.pl - Kredyt Na Mieszkanie Łódź
best badge

10. szukamykredytu.pl

Bożena M.

Polecam. Brałam kredyt hipoteczny i gotówkowy. Pomogli nawet z papierami dot. kupna mieszania. Bez nich bym sobie nie poradziła z tym wszystkim. Zaoszczędziłam czas a przede wszystkim nerwy. Pani Maria otwarta i rzetelna, wyjaśniła wiele spraw, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Gdybym miała brać kredyt jeszcze raz zdecydowanie skorzystałabym z usług Finest:)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)

Więcej specjalistów od kredytów hipotecznych z Warszawy

Murator FINANSE - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Warszawa

Murator FINANSE

 • Warszawa

Każdy, kto poszukuje kredytów na zakup nieruchomości musi już teraz zgłosić się do Murator FINANSE i poznać świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (49)
Robert Kalinowski | Expander - Kredyt Hipoteczny Warszawa

Robert Kalinowski | Expander

 • Warszawa

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej kredytu hipotecznego? Robert Kalinowski Expander na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (62)
Paweł Kropiński | Ekspert kredytowy Lendi - Kredyt Hipoteczny Warszawa

Świetny Kredyt Hipoteczny

 • Warszawa
 • Paweł Kropiński | Ekspert kredytowy Lendi

Lepszej propozycji kredytu hipotecznego szybko nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeśli poszukujesz świetnego kredytu hipotecznego to od razu zobacz Paweł Kropiński Ekspert kredytowy Lendi. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
FINANCE & BUSINESS CONSULTING Monika Czekaj - Kredyt Na Budowę Domu Warszawa

FINANCE & BUSINESS CONSULTING Monika Czekaj

 • Warszawa
Oferteo

Z calego serca polecam skorzystanie z uslug Pani Moniki jako doradczyni i konsultantki finansowej. Jej znajomosc rynku finansowego i umiejetnosc wyjasniania skomplikowanych kwestii tajnikow bankowosci i kredytowania w prosty sposob byla imponijaca! Zrozumienie, empatia oraz elastycznsc dostosowania produktu idealnego do mojej sytuacji finansowej w powiazaniu z celami przyszlosciowymi bylo naturalne. Z pietyzmem i oddaniem Pani Monika pomogla mi opracowac spersonalizowany plan finansowy kredytu hipotycznego, ktory nie tylko dopasowuje sie do moich biezacych potrzeb, ale rowniez przede wszystkim zapewnia spokoj umyslu. Jako samodzielnie wychowujaca matka, elelemt stworzenia solidnej strategi finansowej jest podstawa, dzieki Pani Monice moje

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (11)
Financial Partners - Kredyt Na Budowę Domu Warszawa

Financial Partners

 • Warszawa

Kredyt na budowę domu i niuanse z tym powiązane nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty Financial Partners. Doświadczeni pracownicy z branży kredytu na budowę domu pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kredytów Hipotecznych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kredytów Hipotecznych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

EFINS Kamil Nawrocki - Kredyt Na Mieszkanie Warszawa

EFINS Kamil Nawrocki

 • Warszawa
Karol A.

Świetne podejście do klienta, prawie wszystko załatwione przez maila, tylko jedna wizyta w banku i kredyt na ponad pół miliona załatwiony w 2 tygodnie!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Adrian Wąsowski - Oferta Kredytów Hipotecznych Warszawa

Adrian Wąsowski

 • Warszawa

Wybitni pracownicy Adrian Wąsowski spełnią Państwa oczekiwania odnośnie oferty kredytów hipotecznych. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Murator FINANSE Śląsk - Kredyt Hipoteczny Warszawa

Murator FINANSE Śląsk

 • Warszawa

Murator FINANSE Śląsk zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnego kredytu hipotecznego gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (49)
Murator FINANSE Wielkopolska - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Warszawa

Doskonałe Kredyty Na Zakup Nieruchomości Warszawa

 • Warszawa
 • Murator FINANSE Wielkopolska

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Murator FINANSE Wielkopolska są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (49)
CREDIT CAPITAL Investments Sp. z o.o. - Kredyt Na Mieszkanie Warszawa

Tani Kredyt Na Mieszkanie Warszawa

 • Warszawa
 • CREDIT CAPITAL Investments Sp. z o.o.
Łukasz L.

Polecam współpracę w zakresie kredytu hipotecznego. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Wystarczyło jedno spotkanie i podpisanie wniosków. Wszystkie formalności załatwili sami.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

Porównanie kosztów kredytów hipotecznych w Warszawie

Chcesz poznać koszt kredytu hipotecznego w Warszawie? Koszt kredytu hipotecznego zależy od wielu elementów, takich jak wielkość pożyczki, czas spłaty, oprocentowanie, a także warunki indywidualne oferowane przez banki w Warszawie . Aby porównać rzeczywiste wyceny kredytów hipotecznych, złóż krótkie zapytanie o oferty na Oferteo, a firmy z Twojej okolicy same prześlą Ci bezpłatne i niezobowiązujące oferty!

Na jaki cel chcesz przeznaczyć kredyt hipoteczny?
OPEN FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Korzystne Pożyczki Hipoteczne Warszawa

 • Warszawa
 • OPEN FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

Open Finance SA jest firmą pośrednictwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Firmę tworzą ludzie, którzy zbudowali w Polsce kategorię pośrednictwa finansowego. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcemy zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Osobom inwestującym pomagamy: określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe, wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy, przygotować strategię inwestowania, w łatwy sposób inwestować w fundusze inwestycyjne. Osobom szukającym kredytu pomagamy: wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków, określić

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Amtrust Group Eksperci Kredytowi - Kredyty Mieszkaniowe Warszawa

Tanie Kredyty Mieszkaniowe

 • Warszawa
 • Amtrust Group Eksperci Kredytowi

Amtrust Group Eksperci Kredytowi zapewnia bogatą ofertę tanich kredytów mieszkaniowych gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (44)
Ekspert Finansowy Patryk Skiba - Kredyt Na Mieszkanie Warszawa

Ekspert Finansowy Patryk Skiba

 • Warszawa

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Ekspert Finansowy Patryk Skiba perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (31)
Aerarium Pośrednictwo Finansowe - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Aerarium Pośrednictwo Finansowe

 • Warszawa

Każdy, kto potrzebuje pożyczek hipotecznych winien już dziś zgłosić się do Aerarium Pośrednictwo Finansowe i zobaczyć świetne oferty. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
Fintegra Sp. z o.o. - Kredyt Hipoteczny Warszawa

Fintegra Sp. z o.o.

 • Warszawa
Kasia G.

Szybka i profesjonalna obsługa, doradca Fintegry załatwił mi kredyt na zdecydowanie lepszych warunkach niż w moim własnym banku. Otrzymał większą kwotę na niższej marży. Zdecydowanie polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Usługi Finansowe Renata Stępień-Kondej - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Warszawa

Tanie Kredyty Na Zakup Nieruchomości

 • Warszawa
 • Usługi Finansowe Renata Stępień-Kondej
Katarzyna R.

Profesjonalizm, wiedza, wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność, terminowość a przy okazji bardzo ciepła osoba. Polecam wszystkim Panią Renatę Stępień-Kondej i dziękuję za współpracę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Osoba fizyczna - Kredyt Hipoteczny Warszawa

Tani Kredyt Hipoteczny

 • Warszawa
 • Osoba fizyczna

Równie dobrej propozycji kredytu hipotecznego nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeżeli poszukujesz taniego kredytu hipotecznego to od razu poznaj Osoba fizyczna. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
BT Expert - Oferta Kredytów Hipotecznych Warszawa

Doskonała Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Warszawa
 • BT Expert
Monika X.

Z czystym sumieniem polecam. Nie naciąga na dodatkowe koszta. Konkretna obsługa, przedstawione koszta ile czego do spłaty, raty bez ukrytych dodatkowych kosztów. Korzystałam kilka razy i dobrze wspominam naszą współpracę i pewnie jak będzie taka potrzeba to skorzystam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Magdalena Madejska Pośrednictwo Finansowe - Kredyty Mieszkaniowe Warszawa

Doskonałe Kredyty Mieszkaniowe

 • Warszawa
 • Magdalena Madejska Pośrednictwo Finansowe
Michał Z.

Współpraca szybka i sprawna. Nie musieliśmy praktycznie uczestniczyć w kontaktach z bankiem i deweloperem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Ekspert Finansowy Rafał Florczak - Kredyt Hipoteczny Warszawa

Ekspert Finansowy Rafał Florczak

 • Warszawa
Andrzej S.

Open Finance poprosiłem o pomoc w wyborze kredytu hipotecznego oraz procesie wnioskowania o ten kredyt. Dało mi to poczucie pewności, że wśród różnych ofert, regulaminów, załączników dotrę do informacji, które są istotne, i nie pominę tych, które mogą się później boleśnie odbić w czasie spłacania zobowiązania. Doradca wybrał dla mnie te oferty, które odpowiadały nakreślonym przeze mnie warunkom. Przedstawił symulacje biorąc pod uwagę różne parametry. Po przedyskutowaniu wybraliśmy z nich 3 najlepsze. Open Finance w moim imieniu skontaktował się z wybranymi bankami i przygotował listę wymaganych dokumentów do złożenia wniosku. W trakcie wypełniania dokumentów na bieżąco konsultowałem swoje wątpliwości z doradcą, dzięki czemu proces

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)

Opinie i porady dotyczące kredytów hipotecznych w Warszawie

"Jeśli szukasz Specjalistów od kredytu hipotecznego w Warszawie, zapoznaj się z opiniami poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Wysoko oceniane firmy służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących różnych typów kredytów hipotecznych, możliwości ich spłaty, a także warunków, które muszą być spełnione, aby je uzyskać. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od kredytu hipotecznego z Warszawy na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
NOTUS Finanse S.A. - Kredyt Na Budowę Domu Warszawa

NOTUS Finanse S.A.

 • Warszawa

Wykonujemy prace od 1995. Usługi, które oferuje nasza firma to kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, leasingi, faktoring. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. pomorskie. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Korzystny Kredyt Na Mieszkanie

 • Warszawa
 • p
A. S.

Współpraca z Panem Przemysławem Kozikiem była samą przyjemnością. Przygotował jasne i przejrzyste zestawienie ofert kilku banków. Był BARDZO dyspozycyjny. Na każde pytanie odpowiadał bardzo wyczerpująco. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pana Przemysława udało się uzyskać bardzo korzystne warunki kredytu. Doradca godny zaufania i polecenia bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu. PS. Pan Przemek jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
Unifinanse Kinga Wyszyńska - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Tanie Pożyczki Hipoteczne

 • Warszawa
 • Unifinanse Kinga Wyszyńska
Agnieszka B.

Od kilku miesięcy starałam się o kredyt na mieszkanie,. Bezskutecznie. Dopiero, gdy trafiłam do Pani Kingi Wyszyńskiej, dzięki jej profesjonalnej pomocy, zarówno przy wypełnianiu dokumentów jak i pozostałych sprawach związanych kredytem mam już pozytywną decyzję!!! Z czystym sumieniem POLECAM!!! Agnieszka Grabowska

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Habza Finanse ®️ - kredyt konsolidacyjny i refinansowy. Kredyt dla firm. Konsolidacja chwilówek dla - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Habza Finanse ®️ - kredyt konsolidacyjny i refinansowy. Kredyt dla firm. Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych.

 • Warszawa

Szukający pożyczek hipotecznych winien już teraz zgłosić się do Habza Finanse - kredyt konsolidacyjny i refinansowy. Kredyt dla firm. Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych. i zobaczyć atrakcyjne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (183)
NFP Inwest - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

NFP Inwest

 • Warszawa

W dalszym ciągu nie znalazłeś pożyczek hipotecznych, mimo iż próbujesz znaleźć od kilku tygodni? NFP Inwest może być Twoim wybawieniem. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Rok-Art Robert Szymański - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Rok-Art Robert Szymański

 • Warszawa
M. Poz.

Polecam serdecznie, Pan Robert pomógł nam w całym procesie starania się o kredyt. Można by rzec, że wszystko za nas załatwił. Bardzo szybki kontakt, praktycznie zawsze pod telefonem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
ANAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Znakomite Pożyczki Hipoteczne

 • Warszawa
 • ANAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pożyczki hipoteczne i implikacje z tym powiązane skończą być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę ANAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Doświadczeni eksperci z dziedziny pożyczek hipotecznych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Alvor Sp. z o.o. - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Alvor Sp. z o.o.

 • Warszawa
Usługi Gastronomiczne Radosław Doligalski

Skorzystaliśmy z usług firmy Alvor w bieżącym roku i szczerze polecamy tego partnera. Dzięki Panu Robertowi i jego współpracownikom uzyskaliśmy duży kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach. Nasza wcześniejsza, samodzielna próba uzyskania takiej kwoty zakończyła się fiaskiem. Dodatkowo Alvor załatwił za nas całą dokumentację, działał bardzo szybko i sprawnie. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (61)
Jacek Janus Ekspert Kredytowy - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Jacek Janus Ekspert Kredytowy

 • Warszawa
Artur S.

Staraliśmy się z żoną o kredyt hipoteczny. P. Jacek Pomógł mi załatwić wszelkie formalności i odpowiedział na każde pytanie. Dzięki temu cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Bez wątpliwości człowiek godny polecenia!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Jolanta Grochowicz Ekspert Kredytowy - Kredyt Na Mieszkanie Warszawa

Doskonały Kredyt Na Mieszkanie

 • Warszawa
 • Jolanta Grochowicz Ekspert Kredytowy
Oferteo

Z czystym sumieniem polecam Panią Jolę. Bardzo sumiennie i profesjonalnie zajęła się moja sprawą, odpowiadając na każde pytania te mądre jak i te mega głupie. Rzetelna i skrupulatna osoba Czułam się bardzo zaopiekowana podczas przeprawy z umową kredytową. Pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
MTI Poland - Kredyt Hipoteczny Warszawa

Świetny Kredyt Hipoteczny

 • Warszawa
 • MTI Poland
Iwona B.

Jestem bardzo zadowolona, bardzo miła obsługa, zwłaszcza Pani Olga. Moja sprawa jest w toku załatwiania, dostarczam jeszcze dokumenty. Pani Olga to wspaniała osoba, miła, sympatyczna , uprzejma, bardzo się starała żeby mi pomóc.

4.93 / 5 Gwiazdki opinii (28)
eCredito.pl - Kredyt Hipoteczny Warszawa

eCredito.pl

 • Warszawa

Eksperci z eCredito.pl złożą Ci najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
GO-LEASING O/Warszawa - Pożyczki Hipoteczne Warszawa

Rewelacyjne Pożyczki Hipoteczne

 • Warszawa
 • GO-LEASING O/Warszawa

Pragnąc dotrzeć do pożyczek hipotecznych znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale GO-LEASING OWarszawa jest najwyższej próby. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

4.98 / 5 Gwiazdki opinii (177)
Marlena Mosionek - Kredyt Na Mieszkanie Warszawa

Doskonały Kredyt Na Mieszkanie

 • Warszawa
 • Marlena Mosionek

Kredyt na mieszkanie i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Marlena Mosionek. Profesjonalni doradcy z branży kredytu na mieszkanie pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Platinum Financial - Kredyt Hipoteczny Warszawa

Platinum Financial

 • Warszawa
Marcin F.

Gdyby nie pomoc, to narobiłbym pewnie zapytań i nic nie zyskał. A tak mogę rozwijać swoją firmę, tym bardziej, że na moją działalność ciężko jest uzyskać jakiekolwiek finansowanie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Agnieszka Klukowska Konsultant Finansowy - Kredyt Na Budowę Domu Warszawa

Agnieszka Klukowska Konsultant Finansowy

 • Warszawa

W dalszym ciągu nie znalazłeś kredytu na budowę domu, mimo iż poszukujesz od wielu dni? Agnieszka Klukowska Konsultant Finansowy może Ci pomóc. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa - Kredyt Na Mieszkanie Warszawa

ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa

 • Warszawa

Kredyt na mieszkanie i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli skorzystasz z oferty ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa. Profesjonalni konsultanci z dziedziny kredytu na mieszkanie pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
Ranking Specjalistów od Kredytów Hipotecznych w Warszawie obejmuje również takie miejscowości jak Wesoła, Zakręt.

Poradniki o kredytach hipotecznych

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie, które można zaciągnąć nawet na 35 lat. Nie oznacza to jednak, że przez taki długi czas musisz spłacać raty. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego i ogromna część kredytobiorców z niej korzysta. Według statystyk spłaty kredytów hipotecznych, w Polsce większość konsumentów spłaca swoje zobowiązania po 10-13 latach. Za wcześniejszą spłatę przysługuje ...

10.09.2021

Kredyt na zakup działki to często pierwszy etap budowy własnego domu. Ze względu na wysoki koszt inwestycji, najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest kredyt hipoteczny na działkę lub kredyt mieszkaniowy z możliwością finansowania zakupu działki. Jaki kredyt na zakup działki wybrać i dlaczego warto z niego korzystać?

08.08.2022

Kredytem hipotecznym można sfinansować zarówno zakup jak i remont, rozbudowę czy wykończenie mieszkania. Wiele banków oferuje swoim klientom również dedykowany kredyt hipoteczny na remont lub przebudowę posiadanego przez nich domu, też w stanie deweloperskim. Warunki takiego kredytu nie różnią się za bardzo od typowych kredytów hipotecznych, jednak warto pamiętać o kilku formalnościach.

09.09.2021

Kończysz spłacać kredyt hipoteczny? Pamiętaj, że wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej nie odbywa się automatycznie i jako właściciel nieruchomości musisz złożyć do sądu stosowny wniosek. Do tego konieczne jest dopełnienie formalności, m.in. uzyskanie zgody kredytodawcy, skompletowanie odpowiedniej dokumentacji oraz dokonanie opłaty. Zobacz, jak wypełnić wniosek o wykreślenie hipoteki.

09.12.2022

Rosnące koszty kredytowania powodują, że kredytobiorcy poszukują sposobów na wypracowanie pewnych oszczędności. Czy dobrym pomysłem jest modyfikacja oprocentowania kredytu hipotecznego? Wydaje się, że tak, choć nie każdy bank się na nią zgodzi i potrzebne będzie refinansowanie lub konsolidacja. Sprawdź, kiedy możliwa będzie zmiana oprocentowania kredytu hipotecznego.

11.08.2022

Często jedynym sposobem na to, by kupić wymarzone mieszkanie jest zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Warunki, jakie trzeba spełnić, aby dostać taki kredyt, mogą się różnić zależnie od banku. Od czego zależy decyzja, czy otrzymasz kredyt hipoteczny? Jakie warunki stawiają potencjalnym kredytobiorcom banki? Sprawdź to razem z nami!

29.07.2022