Powiedz jak możemy Ci pomóc

Usługi Finansowe Andrzej Kaniak

Osówiec

8

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem na rynku od 2004 roku.

Moja specjalność to Kredyty:
- hipoteczne,
- firmowe niezabezpieczone i zabezpieczone,
- gotówkowe dla osób fizycznych.

Usługi świadczę na terenie miejscowości w kujawsko-pomorskim, pomorskim i wielkopolskim.

20 banków-obsługa w domu klienta lub w placówce firmy.

Zwracam szczególną uwagę na rzetelność, solidność, dbałość o szczegóły.

Opieka nad wnioskami klientów od wypełnienia dokumentów poprzez analizę-kontakt z analitykami czyli osobami mającymi wpływ na decyzję banku, aż do wydania decyzji i podpisania umowy, a w konsekwencji wypłaty kredytu.

Zapraszam do współpracy.
Andrzej Kaniak

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Mazowieckie, Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

35 opinii

Pozytywna (35)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Łukasz W. 20 lutego 2023
Szukam kredytu na zakup domu lub mieszkania, 1000000zł, Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Polecam Pana Andrzeja. Załatwiał nam kredyt na dom, przedstawił kilka opcji. Mimo zmiennej sytuacji rynkowej i trudnego czasu dopinał wszystkie terminy, do samego podpisania aktu był z nami, nawet w oddziale banku przy podpisaniu umowy. Szybki kontakt, terminowość i kultura to cechy Pana Andrzeja. Do następnego Panie Andrzeju.

Dariusz R. 2 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i szybkość działania, Pan Andrzej zna się na rzeczy, otrzymaliśmy taki kredyt o jakim rozmawialiśmy na pierwszym spotkaniu.

Małgorzata G. 22 października 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z panem Andrzejem przebiegła bardzo sprawnie. Profesjonalnie zajął się wszystkimi sprawami, oraz na bieżąco informował mnie o ich postępach. Doświadczony, dyspozycyjny, a do tego sympatyczny. Polecam współpracę z panem Andrzejem.

Piotr S. 30 maja 2022
Zapotrzebowanie na kredyt na zakup domu lub mieszkania, 470000zł, Grudziądz
Pozytywna opinia

Pan Andrzej to człowiek kompetentny, słowny i życiowy, a przy tym z dużym poczuciem humoru. Bardzo dobra współpraca przełożyła się na zakończenie sprawy sukcesem, oraz dobrymi warunkami kredytowymi. Polecam!

Bartosz S. 7 maja 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Andrzejem przebiegała sprawnie. To bardzo zaangażowany i sumienny fachowiec.

Łukasz G. 22 marca 2022
Pozytywna opinia

Współpracę z Panem Andrzejem oceniam na jak najwyższym poziomiem. Jego wieloletnie doświadczenie przekłada się na bezproblemowy i szybki proces załatwianie formalności kredytowych, podczas całego procesu Pan Andrzej na bieżąco informował mnie telefonicznie o postępach w kolejnych etapach. Dokładnie wyjaśniał wszelkie zawiłości, nieznane osobie, która po raz pierwszy stara się o kredyt, z anielską cierpliwości. Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentnego doradcę i na pewno w przyszłości, jeśli będzie taka potrzeba, ponownie skorzystam z pomocy Pana Andrzeja. Serdecznie polecam.

Damian P. 17 marca 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, bardzo szybkie działanie, Pan Andrzej to profesjonalny i bardzo rzetelny, doradca finansowy któremu można w pełni zaufać i powierzyć każde zadanie, polecam w 100%.

Alina M. 13 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo sympatyczna i owocna współpraca. Pan Andrzej sprawnie pomógł nam przejść przez proces otrzymania kredytu. Jesteśmy wdzięczni za pomoc!

Kasia W. 6 lutego 2022
Pozytywna opinia

Pan Andrzej bardzo nam pomógł, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Piotr K. 26 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Andrzejem przebiegła bardzo sprawnie. Potrzebowałem pomocy przy uzyskaniu finansowania dla budowy domu jednorodzinnego, sprawa zakończona pełnym sukcesem - uzyskanie kredytu hipotecznego. Wg mnie na korzyść tego doradcy przemawia doskonały kontakt: telefoniczny, mailowy, ale także możliwość spotkania w placówce przy placu kościeleckich. Cechuje się dużą szybkością działania i bardzo rzeczowymi, fachowymi poradami - dla laika z zakresu finansów rzecz bezcenna. Można również bez problemu porozmawiać na tematy niezwiązane z pieniądzem, atmosfera jest luźna i da się wyczuć, że doradca ma ludzkie i empatyczne podejście do drugiej osoby. W tych czasach jest to szczególnie budujące.

Michał K. 22 listopada 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z Panem Andrzejem, zna się w 100% na tym co robi. Wykazał się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. Dyspozycyjny o każdej porze, nawet w późnych godzinach wieczornych, osoba godna polecenia! Dziękujemy za pomoc.

Bartłomiej S. 2 listopada 2021
Pozytywna opinia

Bardzo konkretna i rzetelna osoba na odpowiednim stanowisku. Duża dyspozycyjność, nawet w późnych godzinach wieczornych, w weekendy, natychmiastowa "akcja- reakcja" (problem bądź wątpliwości rozwiązywane od razu). Pan Andrzej był z nami od początku, aż do samego końca (włącznie z wizytą w banku, podpisując umowę kredytową). Sam proces kredytowania przebiegł sprawnie, nie trwał miesiącami. Serdecznie polecamy współprace z Panem Andrzejem, przy nim wizja kredytu na X lat nie wydaje się taka straszna.

Paulina J. 11 października 2021
Pozytywna opinia

Jest to jedyny doradca o złotym sercu. Jak to przy kredycie jest wiele nerwów i złych emocji Pan Andrzej swoim uśmiechem i życzliwością szybko rozwiązuje te problemy. Nigdy nie odmawia pomocy nawet w swoim wolnym czasie przebywając na urlopie! Jeśli będzie taka potrzeba będę wracać.

Mateusz K. 26 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Andrzeja. Człowiek bardzo konkretny, widać wieloletnie doświadczenie w pracy, zna się na tym co robi. Wystarczy mu zaufać i zrobi wszystko aby zadowolić klienta!

Przemysław W. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z Panem Andrzejem. Zaangażowany w 100% w swojej pracy. Współpracowaliśmy przy kredycie hipotecznym, kredyt załatwiony w szybkim czasie. Doskonały kontakt, Pan Andrzej załatwił wszystko za mnie bez wychodzenia z domu. Pełen profesjonalizm, pomocny i życzliwy. Jeśli ktoś szuka tego typu usług to polecam Pana Andrzeja w 100%. Jeszcze raz dziękuję.

Bartosz Ś. 31 marca 2021
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Andrzejem. Jest osobą bardzo sumienną, zawsze służył nam pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z naszym kredytem. Sprawnie udało nam się zakończyć wszelkie formalności w związku z kupnem naszego domu. Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy.

Maciej U. 29 marca 2021
Pozytywna opinia

Pan Andrzej wykazał się wielkim doświadczeniem i wiedzą na temat kredytów. Był z nami od samego początku kompletacji dokumentów aż do podpisania umowy, a także dyspozycji wypłaty kredytu. Jest osobą godną polecenia.

Ewa L. 29 marca 2021
Pozytywna opinia

Dzięki skorzystaniu z usług Pana Andrzeja możemy zacząć budowę naszego wymarzonego domu. Pan Andrzej był zawsze do dyspozycji i odpowiadał na wszystkie pytania. Z chęcią polecamy jego usługi.

Karolina G. 28 marca 2021
Pozytywna opinia

Podchodzi do klienta indywidualnie, patrzy na jego potrzeby i je realizuje bardzo dogłębnie. Przedstawia najkorzystniejsza dla klienta ofertę, wszystko Pan Andrzej załatwia z bankiem, byliśmy tylko w trakcie podpisania umowy u Pana Andrzeja i bardzo sprawnie zostaliśmy przeprowadzeni z mężem przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Do dnia dzisiejszego polecam Pana Andrzeja swoim znajomym. Nikt nigdy nie pomógł nam tak bardzo jak Pan Andrzej. Gorąco polecam tego Pana.

Daria S. 10 marca 2021
Pozytywna opinia

Duże zaangażowanie i dokonywanie starań związanych z rychłym załatwieniem wszelkich formalności. Bardzo dobry kontakt z klientem, dyspozycyjność oraz wsparcie. Pan Andrzej przedstawia możliwe osiągalne oferty dobrane do potrzeb klienta. Sam proces uzyskania kredytu hipotecznego, dzięki działaniu Pana Andrzeja z pewnością jest przyspieszony. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Usługi Finansowe Andrzej Kaniak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: Kredyt hipotecznyKredyt dla firm

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Poziomkowa 4, Osówiec

Telefon

604 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy USŁUGI FINANSOWE ANDRZEJ KANIAK
Imię (pierwsze) ANDRZEJ
Drugie imię SYLWESTER
Nazwisko KANIAK
Data rozpoczęcia działalności 2009-10-01
NIP 5541013637
Regon 090480530

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat bydgoski
Gmina Sicienko
Miejscowość Osówiec
Kod pocztowy 86014
Poczta Sicienko
Ulica ul. Poziomkowa
Numer nieruchomości 4

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1994-04-01
Data rozpoczęcia działalności 2009-10-01
Data wznowienia działalności 2014-06-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.