Kredyt hipoteczny Toruń - Najlepsi w 2023

Najlepszy Kredyt Hipoteczny w Toruniu, maj 2023

98 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kredyt hipoteczny Toruń - Ranking Najlepsi 2023

Już 98 Specjalistów od Kredytów Hipotecznych z Torunia złożyło 13959 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od kredytów hipotecznych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Kredytów Hipotecznych w 2023 r. z Torunia.

Średnia ocena specjalistów od kredytów hipotecznych w Toruniu to 5.00 (na podstawie 482 opinii).

Promowane firmy
Kredyt hipoteczny Toruń
Promowany

Odpowiedni Kredyt Hipoteczny Toruń

 • Toruń
 • Jakub Staszkiewicz Finance
Marcin Szczucki

Polecam z całego serca szczególnie za profesjonalizm, kreatywność w tych ciężkich (epidemia) czasach oraz zabezpieczenie transakcji. Nie mogło się nie udać gdy do pracy zabiera się Jakub Staszkiewicz!

Sandra Osielska

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jakuba. Współpraca z Nim była przyjemnością. Bardzo szybki i sprawny kontakt, elastyczność, oraz po prostu - dobre serce, które w dzisiejszych czasach rzadko spotkać. Nawet jeśli sytuacja jest beznadziejna, Pan Jakub zawsze pomoże.

5.0 (4 opinie)
Wszystkie firmy
Agent Finansowy Konstanty Dietrich - Doradztwo Kredytowe Tczew
best badge
Kamil Pietrus

Bardzo profesjonalne podejście do tematu przy kredycie hipotecznym. Pan Konstanty dokładnie przedstawił oferty różnych banków i zwrócił uwagę na kilka szczegółów o których nawet bym nie pomyślał udać bezpośrednio do banku (m.in. rozliczanie transz przy budowie domu, jak różne banki do tego podchodzą) co pozwoliło wybrać odpowiednia opcję. Osobiście straciłbym mnóstwo czasu na jeżdżenie po bankach a w tym przypadku tylko jedna wycieczka na podpisanie umowy i po temacie. Naprawdę polecam tego Agenta.

Kamil Nowaczyk

Bardzo fajny i konkretny kontakt, wszystkie niejasne dla mnie rzeczy wytłumaczone w super sposób, przeprowadzenie procesu wzięcia kredytu hipotecznego na najwyższym poziomie, byłem bardzo zadowolony z usług Pana Kostka i z całe pewnością mogę go polecić! Pomoże Wam we wszystkim co związane z finansami, a co najważniejsze zrobi to z myślą o Tobie, by znaleźć jak najlepszą ofertę dla klienta!

Grzegorz Netel

Pan konstanty pomagał mi w organizacji finansowania na zakup domu w Elblągu. W dość trudnej sytuacji zaproponował najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Zadbał o to, żeby wszystkie formalności były załatwiane terminowo. Dodatkowo poinstruował mnie na temat czynności w trakcie i po zakupie domu które należy wykonać, żeby nie mieć potem problemów. Były to rzeczy z poza zakresu finansowania. Uważam, że Pan Konstanty jest jednym z najlepszych doradców w rejonie, dla mnie na pewno najlepszym. Można na nim śmiało polegać. Polecam wszystkim nawet jeśli myślicie o własnych 4 ścianach dopiero za jakiś czas. Poza tym bardzo responsywna osoba nigdy nie było, żadnych problemów z kontaktem. Serdecznie polecam.

5.0 (39 opinii)
avatar icon best badge
Dominika Malinowska

Z przyjemnością możemy polecić Panią Edytę. Informacje na bieżąco przekazywane, Pani Edyta z wielką cierpliwością odpowiadała na każde nasze pytanie. Nasza sprawa była skomplikowana ale dzięki temu doradcy wszystko udało się załatwić i skomplikowany proces kredytu przeszedł sprawnie. Gorąco polecamy, miło i profesjonalnie.

Małgorzata Gładkowska

Z wielką przyjemnością mogę polecić tego doradcę. Zawsze byliśmy poinformowani o aktualnym statusie naszego wniosku. Pani Edyta z cierpliwością odpowiadała na wszystkie nasze pytania oraz wspierała i pomagała przy skomplikowanym procesie kompletowania dokumentów i przygotowywania wniosku. Oczywiście, dzięki pani Edycie, otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na nasze pierwsze mieszkanie i na pewno ponownie skorzystamy z jej usług.

Paulina Sobczyńska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Edytą. Jest to osoba bardzo profesjonalna, znająca się na swojej pracy, a przy tym bardzo miła i słowna. Uzyskanie kredytu na budowę domu wydawało nam się praktycznie niemożliwe, ale Pani Edyta rewelacyjnie przeprowadziła nas przez całą procedurę.

5.0 (21 opinii)
Budryk Finanse - Kredyt Hipoteczny Gorzów Wielkopolski
best badge
Katarzyna Orłowska

Z przyjemnością mogę polecić Panią Karolinę oraz Pana Marcina Budryk jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólnej współpracy wszystko przebiegło bardzo szybko oraz otrzymaliśmy wielka pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności , niczym nie musieliśmy się przejmować przez co zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu . Serdecznie Polecamy !

Tomasz Stasiak

Od samego początku "zabawy" w kredyt po podpisanie umowy w banku a później aktu notarialnego - pełen profesjonalizm, wyczerpująca wiedza, oraz 100% zaangażowania z Waszej strony. Wiele ważnych porad, zawsze w kontakcie w gotowości do pomocy. Śmiało można Was polecić, co też będę robił. Bardzo dziękuję za współpracę!

Anita Smolińska

Polecam z całego serca! Pomimo iż mieszkam w województwie pomorskim, Pan Marcin poprowadził sprawę załatwiania kredytu hipotecznego na odległość od samego początku do końca, rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące kredytu. Zawsze był dostępny, chętnie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie, miły, serdeczny i uprzejmy człowiek. Polecam go wszystkim.

5.0 (16 opinii)
Usługi Finansowe Andrzej Kaniak - Kredyty Mieszkaniowe Osówiec
best badge
Łukasz Gross

Współpracę z Panem Andrzejem oceniam na jak najwyższym poziomiem. Jego wieloletnie doświadczenie przekłada się na bezproblemowy i szybki proces załatwianie formalności kredytowych, podczas całego procesu Pan Andrzej na bieżąco informował mnie telefonicznie o postępach w kolejnych etapach. Dokładnie wyjaśniał wszelkie zawiłości, nieznane osobie, która po raz pierwszy stara się o kredyt, z anielską cierpliwości. Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentnego doradcę i na pewno w przyszłości, jeśli będzie taka potrzeba, ponownie skorzystam z pomocy Pana Andrzeja. Serdecznie polecam.

Bartłomiej Stężewski

Bardzo konkretna i rzetelna osoba na odpowiednim stanowisku. Duża dyspozycyjność, nawet w późnych godzinach wieczornych, w weekendy, natychmiastowa "akcja- reakcja" (problem bądź wątpliwości rozwiązywane od razu). Pan Andrzej był z nami od początku, aż do samego końca (włącznie z wizytą w banku, podpisując umowę kredytową). Sam proces kredytowania przebiegł sprawnie, nie trwał miesiącami. Serdecznie polecamy współprace z Panem Andrzejem, przy nim wizja kredytu na X lat nie wydaje się taka straszna.

Karolina Gładych

Podchodzi do klienta indywidualnie, patrzy na jego potrzeby i je realizuje bardzo dogłębnie. Przedstawia najkorzystniejsza dla klienta ofertę, wszystko Pan Andrzej załatwia z bankiem, byliśmy tylko w trakcie podpisania umowy u Pana Andrzeja i bardzo sprawnie zostaliśmy przeprowadzeni z mężem przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Do dnia dzisiejszego polecam Pana Andrzeja swoim znajomym. Nikt nigdy nie pomógł nam tak bardzo jak Pan Andrzej. Gorąco polecam tego Pana.

5.0 (35 opinii)
Pośrednictwo Finansowe TARGET Robert Szabłowski - Kredyt Hipoteczny Zabrze
best badge
Alicja Fikus

Polecam POŚREDNICTWO FINANSOWE TARGET. Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście. Do tego bardzo miła obsługa i sprawny kontakt. Polecam w 100 %. Z pozdrowieniami.

Maria Cięciwa

Polecam serdecznie Pana Roberta zwłaszcza do spraw trudnych i skomplikowanych. Dzięki wiedzy, fachowości i zaangażowaniu udało się osiągnąć cel, chociaż łatwo nie było.

Ryszard Grzesica

Jestem zadowolony z podjętej współpracy, wszystkie procedury załatwione bardzo szybko i rzetelnie. Czas przyznania kredytu bardzo szybki. Polecam usługi firmy POŚREDNICTWO FINANSOWE TARGET ROBERT SZABŁOWSKI.

5.0 (26 opinii)
Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce - Kredyt Na Mieszkanie Bydgoszcz
best badge
Agnieszka Matyga

Dobre Miejsce to biuro prowadzone z pasją, rzetelnie i profesjonalnie. Współpracuję z biurem nieruchomości już od dobrych kilku lat. Nigdy nie zawiedli, zaangażowanie i uczciwa praca całego zespołu przynosi wymierne efekty. Polecam.

Ewelina Nalewalska

Zaczęło się od najmu, jednego, drugiego, a skończyło na dwóch mieszkaniach i przy następnych inwestycjach również zamierzamy skorzystać z oferty tego pośrednictwa. Świetny kontakt, dużo praktycznych rad. Polecam z całego serca.

Przemysław Krawczak

Agent Nieruchomości Jacek to bardzo kompetentny i pracowity człowiek. Nie ma dla niego sprawy nie do załatwienia, jest pomocny i bardzo doświadczony. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (9 opinii)
Jakub Staszkiewicz Finance - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Toruń
best badge
Marcin Szczucki

Polecam z całego serca szczególnie za profesjonalizm, kreatywność w tych ciężkich (epidemia) czasach oraz zabezpieczenie transakcji. Nie mogło się nie udać gdy do pracy zabiera się Jakub Staszkiewicz!

Sandra Osielska

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jakuba. Współpraca z Nim była przyjemnością. Bardzo szybki i sprawny kontakt, elastyczność, oraz po prostu - dobre serce, które w dzisiejszych czasach rzadko spotkać. Nawet jeśli sytuacja jest beznadziejna, Pan Jakub zawsze pomoże.

5.0 (4 opinie)

Więcej Specjalistów od Kredytów Hipotecznych z Torunia

CENTRUM KREDYTOWO - UBEZPIECZENIOWE Edyta Daniszewska - Oferta Kredytów Hipotecznych Toruń

Pierwszorzędna Oferta Kredytów Hipotecznych Toruń

 • Toruń
 • CENTRUM KREDYTOWO - UBEZPIECZENIOWE Edyta Daniszewska
Kamila Łaszewska

We współpracy z Panią Edytą szczególnie wartościowe jest jej zaangażowanie w realizowaniu procesu kredytowego, jest to osoba o ogromnej wiedzy merytorycznej. Wszystko było dopilnowane na każdym etapie, aż do momentu podpisania umowy. Serdecznie polecamy.

Weronika Kowalska

Polecam panią Edytę. Profesjonalnie i szybko załatwiona sprawa kredytu hipotecznego. Nie musiałam nic sama robić, pani Edyta zajęła się wszystkim. Do tego bardzo miła osoba.

Katarzyna Laskowska

Polecam współpracę z panią Edyta. Uczciwie podchodzi do klienta i zawsze służy pomocą. Dzięki niej załatwienie kredytu udało się bez problemów i zbędnych wizyt w banku.

5.0 (7 opinii)
Creative Solutions - Eksperci Finansowi - Kredyt Na Budowę Domu Toruń
Sebastian Michalski

Jestem mega zadowolony z usług świadczonych przez Pana Łukasza - potrzebowałem pomocy z uzyskaniem finansowania na zakup nieruchomości. Czułem się zaopiekowany na każdym etapie - zarówno w doradztwie przed złożeniem wniosku kredytowego, jak i w sprawach formalnych prowadzących do uzyskania pozytywnej decyzji. Sprawa przeprowadzona ekspresowo, transparentnie i rzeczowo. Bardzo polecam!

Mateusz Cieślak

Profesjonalizm, doświadczenie i podejście do klienta Pana Łukasza naprawdę robią ogromne wrażenie. Wybór banku i cały proces pozyskiwania kredytu hipotecznego, nie ma co ukrywać, jest stresujący jednak po każdym spotkaniu z Panem Łukaszem człowiek wychodzi spokojny. Naprawdę polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy doradcy finansowego!

Angelika Kuligowska

Wraz z narzeczonym serdecznie polecamy współpracę z Panem Łukaszem. Wykazał się pełnym profesjonalizmem, pomagał w każdy możliwy sposób, ani razu nie zostawił nas bez odpowiedzi na zadane pytania. Wspierał i determinował w chwilach słabości, Pan Łukasz dał nam poczucie, że będzie dobrze i rzeczywiście tak było. Pomimo małych problemów na początku udało się osiągnąć zamierzony cel. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej osoby przy naszym boku podczas starania się o kredyt. Jednym słowem polecamy!

5.0 (84 opinie)
Doradca Finansowy Lewandowski Piotr - Pełne Profesjonalne Doradztwo Finansowe - Kredyt Hipoteczny Toruń
Majax Maja Kuziemkowska

Miłe, profesjonalne podejście do tematu. Rzeczowe omówienie mojego zapotrzebowania, wyszukanie dobrej i w dobrej cenie polisy. Polecam poszukiwanie ofert w ten sposób, zwłaszcza kiedy ma się mało wolnego czasu aby to robić samemu.

5.0 (1 opinia)
Finance-Partner - Pożyczki Hipoteczne Toruń

Poszukujesz solidnej oferty dotyczącej pożyczek hipotecznych? Finance-Partner na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Żeby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - warto.

5.0 (106 opinii)
Usługi Finansowe Miko Sp Z O.O. - Kredyt Na Budowę Domu Toruń

Tani Kredyt Na Budowę Domu Toruń

 • Toruń
 • Usługi Finansowe Miko Sp Z O.O.

Wybranie kredytu na budowę domu nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Usługi Finansowe Miko Sp Z O.O. dadzą wskazówki i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kredytów Hipotecznych w Toruniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kredytów Hipotecznych i szukasz nowych Klientów z Torunia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

DFQS - Kredyt Hipoteczny Toruń

DFQS

 • Toruń

Firma DFQS świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Toruń i z sąsiednich miast. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)
Doradca Firmy.pl Sp. z o.o. - Kredyt Na Budowę Domu Toruń

Najwyższej Klasy Kredyt Na Budowę Domu

 • Toruń
 • Doradca Firmy.pl Sp. z o.o.
Marta D.

Polecam, wszystko załatwione szybko i profesjonalnie

5.0 (3 opinie)
METIX Andrzej Ignasiak - Kredyt Na Budowę Domu Toruń

Pierwszorzędny Kredyt Na Budowę Domu

 • Toruń
 • METIX Andrzej Ignasiak
Cieciórski Dance Factory

Dobra profesjonalna i rzetelna obsługa klienta. Wszystkie sprawy załatwione bardzo szybko.

5.0 (1 opinia)
Marcin Zwaliński - Doradztwo Kredytowe Toruń

Wybitni pracownicy firmy Marcin Zwaliński spełnią Państwa wymagania odnośnie doradztwa kredytowego. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Expertfinansowy S.C. są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)

Kredyt hipoteczny, porównanie i kalkulator kosztów w Toruniu

Szukasz kosztów kredytu hipotecznego? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Toruniu? Złóż zapytanie, a firmy z Torunia same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących kredyt hipoteczny.

avatar icon

Idealny Kredyt Hipoteczny

 • Toruń
 • Kreator

Znalezienie idealnego kredytu hipotecznego może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Kreator na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)
Mar-Invest - Doradztwo Kredytowe Toruń

Doradztwo kredytowe to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Podjęcie decyzji o wyborze kredytu na mieszkanie nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Karol Lewandowski Doradztwo Kredytowe dadzą wskazówki i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

avatar icon

JESTEM NIEZALEŻNYM KONSULTANTEM FINANSOWYM DZIAŁAJĄCYM NA POLSKIM RYNKU OD 2007 ROKU. PRZEZ TEN OKRES ZDOBYŁEM DOŚWIADCZENIE, WIEDZĘ PRAKTYCZNĄ I NAWIĄZAŁEM WSPÓŁPRACE Z WIĘKSZOŚCIĄ BANKÓW DOSTĘPNYCH NA NASZYM RYNKU. KORZYSTAJĄC Z MOICH USŁUG OFERUJE PAŃSTWO POMOC W UZYSKANIU NAJLEPSZEJ I NAJTAŃSZEJ OFERTY FINANSOWEJ ORAZ DOPASOWANIA JAK NAJLEPSZEGO PRODUKTU DO PAŃSTWA POTRZEB. OFERUJE USŁUGI DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH UZYSKUJĄC KREDYT GOTÓWKOWY, HIPOTECZNY CZY TEŻ KONSOLIDACYJNY. OBSŁUGUJE FIRMY W ZAKRESIE KREDYTÓW INWESTYCYJNYCH, OBROTOWYCH, LEASINGU I FACTORINGU ORAZ GWARANCJI BANKOWYCH. MOJA OFERTA SKIEROWANA JEST DO FIRM Z DŁUGOLETNIM STAŻEM DZIAŁALNOŚCI JAK TEŻ DLA NOWO POWSTAŁYCH. KORZYSTAJĄC Z WIEDZY, DOŚWIADCZENIA I DOSTĘPNYCH

Bartosz Nowak - lepiejnizwbanku.pl - Oferta Kredytów Hipotecznych Toruń

Perfekcyjna Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Toruń
 • Bartosz Nowak - lepiejnizwbanku.pl

Twórca i autor bloga lepiejnizwbanku.pl Laureat nagrody głównej w kategorii Broker Finansowy Roku 2020 przyznanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu finansów i bankowości, specjalizując się przede wszystkim w kredytach hipotecznych. Zachęcam do kontaktu :)

avatar icon

Tani Kredyt Hipoteczny

 • Toruń
 • Pośrednictwo Finansowe Dagmara Ulewicz

W branży finansowej pracuję od 15 lat. Swoje doświadczenie zdobywałam w Bankach jako doradca klienta korporacyjnego i indywidualnego. Aktualnie od ponad czterech lat prowadzę firmę doradczą w sektorze finansów osobistych i firmowych. Działam niezależnie i doradzam w wyborze najlepszej oferty z pośród szerokiej gamy produktów finansowych, kierując się potrzebami i oczekiwaniami Klientów. Moimi atutami są: • bezstronność i niezależność • możliwość negocjacji warunków kredytu • indywidualne podejście do każdego Klienta • spotkanie z Klientem w dogodnym miejscu i czasie • bezpłatne doradztwo dla Klienta Obsługiwane produkty: Kredyty hipoteczne na zakup mieszkania ,domu na rynku pierwotnym i wtórnym • Kredyty hipoteczne na zakup

Rawita Stanek - Doradztwo Kredytowe Toruń

Doskonałe Doradztwo Kredytowe

 • Toruń
 • Rawita Stanek

Uszyte na miarę Twoich oczekiwań najlepsze oferty kredytów i ubezpieczeń w jednym miejscu! Jestem ekspertem finansowym, który współpracuje z jedną z największych firm pośrednictwa finansowego. Fachowo i rzetelnie pomogę w poszukiwaniu i uzyskaniu najkorzystniejszych rozwiązań finansowania zakupu lub budowy wymarzonego domu lub mieszkania, jak i finansowania inwestycji firmowych. Zapraszam do współpracy. Tel.

avatar icon

Rewelacyjny Kredyt Hipoteczny

 • Toruń
 • S7S Szymon Sybilski

Poszukujesz godnej uwagi oferty dotyczącej kredytu hipotecznego? S7S Szymon Sybilski na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

OPIT GROUP - OPTI INWESTYCJE sp.z o.o. - Doradztwo Kredytowe Toruń

Firma działa na obszarze miejscowości Toruń i oferuje liczne usługi z zakresu profesjonalnego doradztwa kredytowego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

AC Centrum Cichowicz Anna - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Toruń

Stanowimy zespół ekspertów finansowych z długoletnim doświadczeniem w korporacjach, bankach i innych instytucjach finansowych. Dzięki umiejętnościom i konsekwencji w działaniu budujemy zaufanie naszych klientów a każdy odniesiony sukces to polecenie nowego kontrahenta. Każdego z Was traktujemy indywidualnie, koncentrując się na jego potrzebach, a dokładna analiza finansowa może stać się kluczem do sukcesu. Na każdym etapie trwania umowy możecie liczyć na fachową wiedzę i pełne wsparcie. Każdemu poświęcamy tyle czasu, ile wymaga od nas dana sprawa, gdyż bardzo doceniamy zaufanie jakim nas obdarzacie powierzając nam swoje sprawy i problemy. W dzisiejszych trudnych czasach dzięki bardzo doświadczonemu i kreatywnemu Departamentowi Prawnemu

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat kredytu hipotecznego, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Torunia. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
Kaczyński Ubezpieczenia - Kredyt Hipoteczny Toruń

Bezkonkurencyjny Kredyt Hipoteczny

 • Toruń
 • Kaczyński Ubezpieczenia

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Kaczyński Ubezpieczenia będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Mentalis Nieruchomości Sp. z o.o. - Kredyt Hipoteczny Toruń

Korzystny Kredyt Hipoteczny

 • Toruń
 • Mentalis Nieruchomości Sp. z o.o.

Nie możesz znaleźć solidnej oferty dotyczącej kredytu hipotecznego? Mentalis Nieruchomości Sp. z o.o. na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zachęcamy do zadawania pytań.

Sowa Nieruchomości - Kredyty Mieszkaniowe Toruń

Rewelacyjne Kredyty Mieszkaniowe

 • Toruń
 • Sowa Nieruchomości

Szukasz solidnej oferty dotyczącej kredytów mieszkaniowych? Sowa Nieruchomości na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zarezerwuj termin!

avatar icon

Opłacalne Kredyty Mieszkaniowe

 • Toruń
 • Grzegorz Ciesielski

Dotarcie do opłacalnych kredytów mieszkaniowych może być trudne, ale Grzegorz Ciesielski na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

MC Credit Maciej Lewandowski - Kredyt Hipoteczny TORUŃ

Nie czekaj weż kredyt gotówkowy juz dzis !!! Oferty Wielu Banków >Kredyty Gotówkowe do 200.000 zł >Kredyty Konsolidacyjne >Kredyty dla firm i rolników > Pożyczki chwilówki do 10.000 zł Wczesniejsza spłata kredytu bez dodatkowych kosztów ! Kredyty Gotówkowe do 200.000 zł Kredyty na oświadczenie Szybka decyzja wypłata w 24 godziny Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny do 200.000 zł Oferta różnych banków do wyboru Nawet na 10 lat Kredyty dla Firm Kredyty dla osób prowadzacych działalność gospodarczą do 500.000 zł Bez biznesplanu oferta na PIT Pożyczki Pozabankowe Pożyczki chwilówki do 10.000 zł Nawet do 3000zł na oświadczenie Wypłata gotówki na konto lub do odebrania na poczcie w ciągu 1 godziny Kredyty

Karol wikliński - Kredyt Hipoteczny Toruń

Misją naszej działalności jest zdobycie satysfakcji u naszego klienta tak aby POLECAŁ nasze usługi , dlatego naszymi głównymi priorytetami jest zdobycie dla klienta oferty dostosowanej do jego potrzeb, bez usług, których nie potrzebuje. Zależy nam na dobraniu dla Ciebie najlepszej i najtańszej oferty na rynku nie pobierając za to prowizji . Dbamy o twój interes a nie nasz i wysokości naszego wynagrodzenia bo wierzymy, że dzięki takiemu podejściu zyskamy więcej zadowolonych klientów, którzy nas polecą.

OPTI INWESTYCJE SP.Z O.O. - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Toruń

Korzystne Kredyty Na Zakup Nieruchomości

 • Toruń
 • OPTI INWESTYCJE SP.Z O.O.

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? OPTI INWESTYCJE SP.Z O.O. jest na to skuteczną metodą. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

dubois - Kredyt Hipoteczny Toruń

dubois

 • Toruń

Pracownicy dubois złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę kredytu hipotecznego. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Doradztwo finansowe Agnieszka Betyna Phinance S.A. - Oferta Kredytów Hipotecznych Toruń

Osoby z Doradztwo finansowe Agnieszka Betyna Phinance S.A. to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny oferty kredytów hipotecznych. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej.

Kancelaria Doradztwa Finansowego Phinance S.A. - Kredyt Hipoteczny Toruń

Doskonały Kredyt Hipoteczny

 • Toruń
 • Kancelaria Doradztwa Finansowego Phinance S.A.

Eksperci finansowi z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku. Zajmujemy się min.: 1. analiza potrzeb inwestycyjnych i kapitałowych 2. modele finansowe 3. procesy zwiększające wartość firmy 4. przygotowanie struktury finansowania projektów 5. pomoc w pozyskaniu finansowania dla firm i projektów inwestycyjnych 6. sukcesja finansowa w przedsiębiorstwie 7. Ubezpieczenia przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych 8. Ubezpieczenia specjalistyczne takie jak OC zarządu czy od utraty dochodu

Www.LEASING-KREDYT.com Sp. z o.o. - Kredyt Hipoteczny Toruń

W dalszym ciągu nie znalazłeś kredytu hipotecznego, mimo iż poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? Www.LEASING-KREDYT.com Sp. z o.o. może zakończyć Twój problem. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

avatar icon

Pierwszorzędne Pożyczki Hipoteczne

 • Toruń
 • JAK-IZ Monitoring Należności Izabela Jakubczyk

Firma JAK-IZ Monitoring Należności jest prężnie działającą firmą na terenie Polski północnej oraz centralnej. Klientom biznesowym oferujemy: - kredyty inwestycyjne, - kredyty obrotowe, - pozyskiwanie dotacji unijnych - kredyty hipoteczne, - windykacja należności, - ubezpieczenia w różnym zakresie, - obniżanie rachunków kosztów stałych Dla klientów indywidualnych posiadamy ofertę w zakresie: - kredytów gotówkowych, - kredytów konsolidacyjnych, - kredytów hipotecznych, - ubezpieczenia na życie, majątku, OC. Dla osób chcących rozpocząć działalność: - dotacje na rozpoczęcie działalności, - kredyty de minimis, - doradztwo przy zakładaniu działalności - pomoc w utrzymaniu początkowych kosztów w ryzach, Cechuje nas rzetelność, profesjonalne

C-CONSULTOR - Oferta Kredytów Hipotecznych TORUŃ

C-CONSULTOR

 • TORUŃ

Firma C-CONSULTOR oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Torunia oraz przyległych powiatów. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

avatar icon

Doradztwo kredytowe w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

Alpen Grupa - Kredyt Na Mieszkanie Toruń

Korzystny Kredyt Na Mieszkanie

 • Toruń
 • Alpen Grupa

Firma Alpen Grupa świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Torunia oraz przyległych powiatów. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

avatar icon

Poszukując pożyczek hipotecznych trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Doradca przebije je wszystkie. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

avatar icon

DL Agency

 • Toruń

Pracownicy DL Agency to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnej oferty kredytów hipotecznych. Aby poznać ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Biuro-Buchalter - Pożyczki Hipoteczne Toruń

Poszukując pożyczek hipotecznych namierzysz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Biuro-Buchalter nia ma konkurentów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Perfect b2b Zbigniew Czekalski - Kredyt Na Budowę Domu Toruń

Perfect b2b Zbigniew Czekalski zapewnia bogatą ofertę taniego kredytu na budowę domu gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

avatar icon

Takiej oferty kredytu hipotecznego szybko nie znajdziesz na terenie Torunia, więc jeżeli szukasz rewelacyjnego kredytu hipotecznego to bezzwłocznie poznaj BON DOMUS. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Bank Millennium S.A. - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Toruń

Specjaliści z Bank Millennium S.A. złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę kredytów na zakup nieruchomości. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu - Kredyt Na Budowę Domu Toruń

Specjaliści z Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przedstawią Ci najlepszą ofertę kredytu na budowę domu. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Ranking Specjalistów od Kredytów Hipotecznych obejmuje również takie miejscowości jak: Toruń, Brzoza, Mała nieszawka, Lubicz górny, Stary toruń.
więcej...

Poradniki o kredytach hipotecznych

Zakup działki, budowa domu, kupno mieszkania czy generalny remont – kredyt hipoteczny sprawdzi się w realizacji każdego celu związanego z nabyciem lub poprawą stanu wybranej nieruchomości. Sprawdź, co trzeba wiedzieć o kredycie hipotecznym przed złożeniem wniosku w banku i znajdź doradcę kredytowego z Twojej okolicy w naszym rankingu ekspertów kredytowych.

09.09.2021

Sprzedaż lokalu z kredytem hipotecznym może być uzasadniona zwiększonymi potrzebami rodziny, jeśli chodzi o powierzchnię mieszkalną. Może być też tak, że twoje dzieci są już dorosłe i wyprowadzają się z domu i niepotrzebna ci duża nieruchomość. Dokonaj sprzedaży mieszkania z kredytem! Jest to możliwe przy dopełnieniu określonych formalności. Sprawdź, jak do tego się przygotować!

02.09.2022

Rządowe wakacje kredytowe to rozwiązanie, które ma pomóc Polakom w spłacie zobowiązań hipotecznych. Przy spełnieniu kilku, mało wygórowanych warunków, można zawiesić spłatę nawet ośmiu rat – czterech w 2022 roku i czterech w 2023 roku, bez ponoszenia z tego tytułu dodatkowych wydatków. Rząd zachęca, żeby zaoszczędzone środki przeznaczyć na nadpłatę kredytu, by zminimalizować koszty zobowiązania. Zobacz, ...

08.09.2022

Ile kosztuje kredyt hipoteczny? To, jaka będzie cena kredytu hipotecznego, zależy nie tylko od jego oprocentowania. Pod uwagę trzeba wziąć także schemat spłat, ubezpieczenie czy prowizje naliczane przez bank za każdą usługę związaną z obsługą kredytu. Dzięki wiedzy, jakie są koszty kredytu hipotecznego, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę banku. Podpowiadamy, jak i gdzie szukać.

10.09.2021

Zdolność kredytowa jest obok dobrej historii kredytowania w BIK warunkiem koniecznym do uzyskania zobowiązania w banku. Rozumiana jest jako zdolność do spłaty kredytu. Każdy bank może stosować inne zasady jej wyliczania. Zobacz, co to jest zdolność kredytowa i co na nią wpływa.

29.12.2022

Czy istnieje możliwość, aby dostać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego? Jeszcze do 2013 roku banki kredytowały do 100% wartości nieruchomości. Wszystko zmieniło się wraz z nowelizacją Rekomendacji S w 2014 roku. Od tego momentu każdy kredytobiorca musi posiadać chociaż minimalny wkład własny. Jednak nie zawsze muszą to być środki finansowe. W 2022 pojawiła się nowa opcja kredytu hipoteczny bez wkładu ...

12.12.2022