Adwokat Nowy Targ - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Nowym Targu, 2023

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Nowy Targ - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 50 Adwokatów z Nowego Targu złożyło 69438 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Nowego Targu.

Średnia ocena adwokatów w Nowym Targu to 4.97 (na podstawie 1196 opinii).

Adwokat Nowy Targ
best badge
Jarosław Ś.

Profesjonalnie i rzetelnie. Została omówiona moja sytuacja prawna oraz został przedstawiony sposób rozwiązania tego problemu.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki - Adwokat Kraków
best badge
Maryna B.

Mam bardzo miłe wrażenie z interakcji z prawnikiem Januszem Sawickim, wykazuje szczere zainteresowanie problemem klienta, komunikuje się nawet w dzień wolny. Na pewno będę się do niego odwoływać w przyszłości.

5.0 (7 opinii)
DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska - Kancelaria Adwokacka Kraków
best badge
Bogumił Ciaś

Bardzo profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy, oraz pełne zaangażowanie przez Panią Mecenas i pracowników kancelarii. Współpraca przez dwa lata układała sie bardzo dobrze, zawsze mogłem liczyć na fachową pomoc w wyjaśnieniu trudnych zagadnień prawnych oraz byłem na bieżąco informowany o postepach. Profesjonalizm, wysokie kompetencje oraz oddanie sprawie przez Panią Katarzynę Chachlowską doprowadziły do zakończenia jej po mojej myśli. Polecam w stu procentach.

Beata Dz

Witam serdecznie. Kancelarię znalazłam w internecie, zależało mi, żeby nie była daleko od miejsca zamieszkania. I to był strzał w dziesiątkę. Ze względu na obecną sytuację pandemii, kontakt miałam tylko mailowy i telefoniczny, ale to wystarczy, żeby stwierdzić, że Pani Mecenas to bardzo miła i sympatyczna osoba. A oprócz tego rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam gorąco. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za pomoc.

Jarosław Szeniawski

Witam serdecznie, kontakt do kancelarii dostałem od znajomej. Jak to mawiają, że: ...najważniejsze znaleźć się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze.... Górna półka prowadzenia spraw, czyste klarowne zasady, super komunikacja, ekstra cena, współpraca oraz jakość obsługi od A-Z , na najwyższym poziomie 11/10. Wyróżnia ich pełen profesjonalizm oraz zadowolenie klienta. Obie sprawy prowadzone miałem wzorowo, dopięte na ostatni guzik :) To wielkie szczęście, oddać sprawę w ręce zawodowców. Gorąco polecam i jestem przekonany, ze w 100% każdy będzie super zadowolony. Pozdrawiam fenomenalną panią Mecenas, cały zespół kancelarii i bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

5.0 (34 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Kancelaria Adwokacka Leszno
best badge
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Jarosław
best badge
Monika Ali

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną obsługę sprawy pomoc, doświadczenie oraz poradę . Jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 4 moje sprawy ( administracyjne i cywilne)oraz reprezentowała mnie przed sądem w każdej instancji ( nawet Najwyższym Sądem Administracyjnym w Warszawie) jej znajomość przepisów i znajdowanie wyjścia z każdej sytuacji utwierdzało mnie w przekonaniu że wybrałam najlepszą z najlepszych. Pani Mecenas to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również wyjątkowa ciepła osoba która można zapytać tak po ludzku co zrobić. Bardzo ja cenie jako Prawnika i zdecydowanie polecam każdemu skorzystanie z usług jej kancelarii.

Joanna Gorzelany

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią mecenas, wyróżnia się ogromną wiedza, sumiennością, przygotowaniem merytorycznym i zaciętością. Moja sprawa toczyła się latami, zostałam bezdusznie potraktowana przez ZUS który najpierw przyznając mi prawo do zasiłków, bezpodstawnie, po latach, żąda ich zwrotu i to z odsetkami! Pani mecenas z pełną empatią i wnikliwością w sprawę dała mi siłę by walczyć, a doświadczenie i profesjonalizm zatriumfował takie zwycięstwo jak moje w I i II instancji! Dziękuję.

Jerzy Czaban

Podczas wizyty w Kancelarii potraktowano mnie bardzo profesjonalnie. Problem z którym się zwróciłem dla mnie był skomplikowany. Pani Adwokat wytłumaczyła mi wszystko bardzo przejrzyście .Wskazała parę możliwości ,i pomogła wybrać najwłaściwszą dla mnie. Polecam korzystanie z usług .Fachowa i miła obsługa

5.0 (265 opinii)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Adwokat Legnica
best badge
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Adwokat Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (110 opinii)
Poniewierka Radcowie Prawni - Porady Prawne Kraków
best badge
Paweł Koczanowski

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Magda null

za pełny profesjonalizm, w tym inicjatywę w poszukiwaniu różnych rozwiązań i pełną, oraz zrozumiałą dla klienta ocenę stanu faktycznego i prawnego. Ponadto, Pani Agnieszka jest w stałym kontakcie z klientem i odbiera każdy telefon lub oddzwania lub odpisuje. Jest komunikatywna i rzetelna, wywiązuje się z wyznaczonych terminów.

Barbara Krężołek

Pani Agnieszka, jest najlepszym radcą prawnym z jakim miałam odczynienia (a było ich w tak krótkim czasie czterech). Pani Agnieszka bardzo dokładnie słucha co się do niej mówi, nie przerywa, pyta od razu jeśli coś więcej chce wiedzieć. Po prostu jest człowiekiem a nie (przepraszam za wyrażenie) typowym urzędnikiem. Wszystko co mówiłam - zapisywała - nie trzeba było powtarzać po kilka razy. Od razu mówiła co nas czeka dalej i na co muszę się przygotować. Jej odpowiedzi na moje pytania były proste i do zrozumienia, ponieważ cały ten świat "sądów" jest dla mnie obcy. Z czystym sumieniem będę polecać Panią Agnieszkę każdemu kto będzie potrzebował pomocy radcy prawnego. Jest tak miłą osobą, że rozmowa na ciężkie tematy nie była taka straszna. Moja sytuacja skończyła się bardzo szybko - ugodą- i mimo że sprawa się skończyła wcześniej niż przypuszczaliśmy, pani Agnieszka jeszcze po wszystkim, dzwoniła do mnie aby się upewnić czy na pewno wszystko jest tak jak chciałam. Naprawdę mimo tego ciężkiego momentu dla mnie, będę miło wspominać spotkanie z Panią Agnieszką.

5.0 (40 opinii)
avatar icon best badge
Monika Szymuś

Pani Mec. Jest konkretna osoba. Niczego nie koloryzuje, mówi jasno i prosto, językiem zrozumiałym dla każdego. Bardzo dobre podejście do sprawy Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej osoby.

Mirosław Łukasik

Profesjonalizm . Chęć pomocy i długofalowej współpracy. Dużo energii Pani włożyłam w znalezieniu kilku opcji rozwiązania proble3mu. Jesteśmy w stałym kontakcie. Polecam.

Anna Wójcik

Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Turek - Adwokat Nowy Sącz
best badge
Kinga Osińska

Kancelaria Pani Pauliny jest kolejną którą poprosiliśmy o pomoc w naszych sprawach i dopiero teraz mamy poczucie, że trafiliśmy do odpowiedniej osoby. Otrzymaliśmy kompletną i profesjonalną pomoc prawną. Osoba ambitna, rzetelna z ogromną wiedzą, oraz kulturą osobistą. Empatyczna i naprawdę chcąca pomóc. Bardzo dziękujemy i polecamy

Łukasz Sławecki

Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Pauliny. Korzystałam z jego pomocy w trakcie rozwodu. Jako mój pełnomocnik doprowadziła do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie. Jej pewność siebie, dyskrecja, empatia i profesjonalizm pomógł mi w tak trudnym dla mnie momencie. Pani Paulina jest nie tylko prawnikiem ale przede wszystkim ciepłym i dobrym człowiekiem, który nie ocenia, nie komentuje ale jest wsparciem i służy pomocą. Polecam.

Maria Furmańska

BAAAAAARDZO polecam usługi Pani Adwokat Pauliny Turek!!!!! Pani mecenas to wysokiej klasy fachowiec . Przy Pani Paulinie nie czułam się jak kolejna "sygnatura sprawy" a moja historia szczerze Ją poruszyła. To prawnik z sercem .Usługi prowadzone są na wysokim poziomie, wszystko odbywało się terminowo. Gorąco polecam !!!!!!

5.0 (14 opinii)

Więcej Adwokatów z Nowego Targu

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska - Porady Prawne Warszawa

Porady Prawne Nowy Targ

 • Warszawa
 • Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska

Porady prawne i implikacje z tym związane skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska. Doświadczeni eksperci z branży porad prawnych pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Kancelaria Adwokacka Kraków
Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

5.0 (9 opinii)
AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko

Adwokat Nowy Targ

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (25 opinii)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Adwokat Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Angel24na7 - Porady Prawne Rzeszów

Angel24na7

 • Rzeszów

Angel24 Kancelaria, to platforma, dzięki której Klienci uzyskują dostęp do profesjonalnych usług świadczonych przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych z całej Polski. Dzięki naszej platformie każdy użytkownik może otrzymać natychmiastową poradę dotyczącą wszystkich kwestii prawnych, a prawnicy zyskują szerszy dostęp do klientów potrzebujących . Porady prawne bez wychodzenia z domu. To proste! 1. Opisz swój problem i zadaj pytania. kancelaria24@angel.org.pl Jeżeli posiadasz dokumenty związane ze sprawą, które pozwolą nam lepiej zapoznać się ze sprawą, załącz je (skan lub zdjęcie). Z naszych usług możesz korzystać anonimowo, jeśli dokumenty zawierają Twoje dane, możesz je zakryć lub usunąć. 2. Odpowiadamy w tym

Dołącz do naszych Adwokatów w Nowym Targu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Nowego Targu lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kanclaria Adwokacka Maria Janik - Porady Prawne Wadowice

Kanclaria Adwokacka Maria Janik

 • Wadowice
 • 58 km od Nowy Targ
Paweł Danieluk

Współpraca z Panią Marią Janik określę mianem wzorowej - bardzo angażuje się w prowadzoną sprawę. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Pani Mecenas to profesjonalista - dzięki takiej postawie wygrałem sprawę z ubezpieczycielem o zniszczenie ogrodzenia w wypadku komunikacyjnym. Polecam!

Karolina Kinicka

Pani Maria jest rzeczowym i godnym polecenia adwokatem, który posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające, aby bardzo dobrze reprezentować klienta w sądzie. Była zaangażowana w prowadzenie sprawy przez cały okres jej trwania i co najważniejsze dyspozycyjna. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości mogłam liczyć na stały kontakt telefoniczny lub mailowy. Udzielała wszelkich informacji i wskazówek pomocnych podczas rozprawy. Z wielką starannością przygotowywała każde pismo i ustalenia tak, że żaden szczegół nie uszedł na uwadze. Przez dbałość o każdy szczegół do każdego posiedzenia w sądzie byliśmy przygotowani perfekcyjnie. Jest zawsze doskonale przygotowana, pamięta każdy szczegół sprawy. Pani Adwokat jest osobą serdeczną i otwartą na klienta. Jestem bardzo zadowolona ze jej usług i z całego serca mojego polecić współpracę z Panią Marią.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Magdalena Łazanowska-Majcher - Adwokat Poznań
Teresa Król

Profesjonalna, pełna i bardzo pomocna Pani mecenas Magdalena. Jej wiedza, porada, cenne wskazówki, oraz niezwykła empatia powodują, iż wizyta u p. Mecenas jest zawsze zbyt krótka. Pozostawia po sobie wiele przemyśleń i daje poczucie oddania swojej sprawy w dobre ręce. Pozdrawiam Panią mecenas i polecam Jej usługi prawnicze.

Olga Martsich

Z pełnym przekonaniem polecam Panią Magdalenę jako profesjonalistkę w swojej dziedzinie na najwyższym poziomie z zamiłowaniem do swojej pracy i klienta. Jednocześnie cena jej usług jest nieporównywalnie niższa niż innych. Z doświadczenia we współpracy z prawnikami w różnych sprawach stwierdzam, że Pani Magdalena nie ma sobie równych w sprawach prawnych pod względem znajomości prawa i szczerego podejścia do klienta. Ten prawnik myśli o kliencie i jak mu pomóc, a nie o tym, ile można na nim zarobić. Szczerze mówiąc, mając złe doświadczenie we współpracy z prawnikami( "znani", strasznie drodzy, ale bez zainteresowania tobą i twoją sprawą, bez możliwości uzyskania pełnych informacji) nie sądziłam, że jest inaczej. Przypadkowo znalazłem recenzję w Internecie i postanowiłem poprosić ją o pomoc, teraz o Pani Magdalenie mogę śmiało powiedzieć wszystkim: Nie wahaj się! Zapraszam do kontaktu z nią i nie pożałujesz! Moja sprawa pozbawienia praw ojca nie wydawała się zbyt trudna, chociaż ojciec dzieci jest bardzo przebiegły i nieprzewidywalny, ale w trakcie tego procesu doszło do nieprzewidzianego porwania dziecka przez ojca. Sprawę komplikował wywiezienie dziecka za granicę, posiadanie różnych obywatelstw rodziców, brak polskiego obywatelstwa dziecka i nieodpowiednie decyzje sądu(!) Pani Magdalena była ze mną w kontakcie 24/7, potrafiła znaleźć rozwiązania problemu w prawie międzynarodowym, reagowała natychmiast na pojawiające się wiadomości o dziecku pisząc nowe wnioski do Sądów, teraz już w 2 krajach i pomagała aktywnie już w 4 procesach, pomimo czasu swoich wakacji(!). W rezultacie: dziecko zostało mi zwrócone bardzo szybko, czekamy na ostateczną decyzję Sądu w sprawie ojca. Dziękuję jej bardzo! Jeśli szukasz teraz prawnika, martwisz się o stosunek do siebie i swojej ważnej sprawy, obawiasz się, że będzie cię to kosztować dużo pieniędzy, a sprawą adwokat nie zajmie się, to skontaktuj się z Panią Magdalenę! Będziesz w dobrych rękach.

Kamil M

Świetny Adwokat, niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas i szczerze polecam.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński Radca Prawny - Porady Prawne Nowy Targ

Porady Prawne

 • Nowy Targ
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński Radca Prawny
Karol Matusiak

Jakość porad radcy prawnego jest jak najbardziej zadowalająca. Podczas wizyt w kancelarii liczyć mogłem na pełne zrozumienie oraz rzetelną pomoc. Nawet jeśli czegoś nie rozumiałem, to tłumaczono wszystko zrozumiałym językiem. Jestem szczerze zadowolony z jakości usług, więc z czystym sumieniem mogę polecić KANCELARIĘ RADCY PRAWNEGO WOJCIECH GLIŚCIŃSKI RADCA PRAWNY.

Aneta Batk

Jestem zadowolona z poprowadzonej przez kancelarię sprawy rozwodowej. Profesjonalizm i spokój pana Wojciecha doprowadziły do szybkiego i pozytywnego zakończenia sprawy.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Porady Prawne

 • Nowy Targ
 • Kancelaria Adwokacka Anna Iskrzycka - Jąkała
Sandor F.

Rzetelna, kompetentna, fachowa Pani Adwokat Anna mile zaskakuje indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz bardzo wysokim poziomem merytorycznego przygotowania, do przeróżnych spraw, które wymagają interwencji prawnika.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Klonowski filia w Nowym Targu - Porady Prawne Nowy Targ

Porady Prawne

 • Nowy Targ
 • Kancelaria Klonowski filia w Nowym Targu
Stan K.

Pełen profesjonalizm, idealna kancelaria w sprawach karnych.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Nowym Targu

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Nowym Targu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Nowego Targu sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Władysław Chowaniec Mateusz Chowaniec sp. cywilna - Adwokat Nowy Targ

Kancelaria Adwokacka Władysław Chowaniec Mateusz Chowaniec sp. cywilna

 • Nowy Targ
Joanna Nowak

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta, osobiste zaangażowanie każdą sprawą, Pan Mateusz potrafi w przystępny sposób wyjaśnić zawiłości prawne, pilnuje formalności i terminów. Szybki kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam.

Wiesław Sulka

Adwokaci Chowaniec to według mnie najskuteczniejsi prawnicy na naszym rynku. Dobre doradztwo z zakresu prawa spadkowego. Mam nadzieję, że przy następnej okazji pan Mecenas także będzie tak samo pomocny jak przy okazji mojej pierwszej sprawy - dziękuję jeszcze raz za pomoc.

5.0 (6 opinii)
Iwona Wontorczyk Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Lipnica Mała

Kancelaria Adwokacka Nowy Targ

 • Lipnica Mała
 • 29 km od Nowy Targ
 • Iwona Wontorczyk Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria adwokacka działa na terenie Nowego Targu i w przyległych miastach. Trafne doradztwo prawne w każdej dziedzinie, prowadzenie spraw sądowych, opracowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Ziemianek - Prawo Rodzinne Zakopane

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Ziemianek

 • Zakopane
 • 22 km od Nowy Targ
Andrzej J.

Rzetelnie i fachowo, kompleksowa obsługa i pomoc prawnicza.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Marek Ziemianin - Prawo Rodzinne Zakopane

Kancelaria Adwokacka Marek Ziemianin

 • Zakopane
 • 22 km od Nowy Targ

Pracownicy Kancelaria Adwokacka Marek Ziemianin to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Ewa Szpak - Porady Prawne Jordanów

Kancelaria Adwokacka Ewa Szpak

 • Jordanów
 • 23 km od Nowy Targ
Ilona S.

Serdecznie dziękuję Pani adwokat Ewie Szpak za staranne działanie w mojej sprawie. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania dlatego zgłosiłam się do Kancelarii. Pani Ewa sprawą zajęła się bardzo szybko przy czym cały czas byłam informowana o całym przebiegu. Sprawa została skierowana do sądu, Kancelaria uzyskała dla mnie odszkodowanie, teraz wiem, że warto było skorzystać z pomocy. Dziękuję za pomoc Pani adwokat! Szczerze polecam każdemu kto ma problem prawny - bo naprawdę warto!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Faron - Prawo Rodzinne Łącko

Prawo Rodzinne Nowy Targ

 • Łącko
 • 29 km od Nowy Targ
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Faron

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Faron z Nowego Targu jest na to najlepszym rozwiązaniem. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka Kazimierz Wójcik

 • Limanowa
 • 36 km od Nowy Targ

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Kancelaria Adwokacka Kazimierz Wójcik to adwokaci właśnie dla Ciebie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kancelaria Adwokacka Limanowa - Prawo Rodzinne Limanowa

Kancelaria Adwokacka Limanowa

 • Limanowa
 • 36 km od Nowy Targ

Osoby z Kancelaria Adwokacka Limanowa to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Specjalistyczne porady prawne w zakresie prawa rozwodowego, pomoc w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

adwokat Joanna Raniszewska kancelaria adwokacka - Prawo Rodzinne Limanowa

Prawo Rodzinne

 • Limanowa
 • 36 km od Nowy Targ
 • adwokat Joanna Raniszewska kancelaria adwokacka

Ten fachowiec działa na obszarze Nowego Targu i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Myślenice
 • 39 km od Nowy Targ
 • Legal Info Kancelaria Prawna

Realizowane przez nas usługi to prawo nieruchomości, prawo budowlane, obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Wykonujemy prace od 2014. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Myślenice, Kraków. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Nowego Targu. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
KANCELARIA ADWOKACKA Łukasz Fijał - Porady Prawne Myślenice

KANCELARIA ADWOKACKA Łukasz Fijał

 • Myślenice
 • 39 km od Nowy Targ
Estera Olszowska

Bardzo dobra kancelaria.Profesjonalne i sumienne podejscie do klienta i duze zaangazowanie w sprawe.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Pan Mecenas zawsze sluzy rada i pomoca rowniez droga elektroniczna.Bylam i nadal jestem informowana na biezaco o postepach sprawy oraz o waznych terminach.Wspolprace z Panem Lukaszem Fijal nadal kontynuuje i oceniam bardzo dobrze.Serdecznie polecam

Natalia Różycka

Kompleksowa usługa - na marginesie powiem, że szwagier i małżonka Pana Mecenasa są architektami, więc wszyscy razem są w stanie rozwiązać bardzo trudne sprawy wymagające nie tylko wiedzy na temat prawa ale też po prostu doświadczenia z radzeniem sobie ze skomplikowanymi stanami działek. Mój problem z nieruchomościami został rozwiązany właśnie dzięki tym ludziom - gorąco polecam - bardzo profesjonalna kancelaria.

Grażyna Fiedor

Pan mecenas przeprowadził moją sprawę rzeczowo ,z fachowością,oraz bardzo dobra wiedzą ,znajomością prawa ,jestem bardzo zadowolona z usługi i z odpowiedzialnością polecam usługi Pana mecenasa Łukasza Fijał a panu mecenasowi serdecznie dziękuję licząc na dalszą współpracę Grażyna Fiedor

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Szafraniec - Kancelaria Adwokacka Borzęta

Kancelaria Adwokacka

 • Borzęta
 • 42 km od Nowy Targ
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Szafraniec

Gdy potrzebujesz kancelarii adwokackiej to wykorzystaj doświadczenie Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Szafraniec. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

avatar icon

Natalia Sołtowska Kancelaria Adwokacka

 • Myślenice
 • 39 km od Nowy Targ

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem prawa transportowego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych. Jednocześnie posiadamy doświadczenie w prawie karnym, w tym w postępowaniach dotyczących wypadków drogowych.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Biela - Prawo Rodzinne Myślenice

Prawo Rodzinne

 • Myślenice
 • 39 km od Nowy Targ
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Biela

Adwokat z wyjątkowym doświadczeniem w kwestii prawa rodzinnego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Szafraniec - Adwokat Myślenice

Adwokat

 • Myślenice
 • 39 km od Nowy Targ
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Szafraniec

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Działalność zawodowa prowadzona przez naszą Kancelarię Adwokacką obejmuje udzielanie porad prawnych, przygotowywanie opinii i ekspertyz, tworzenie i opiniowanie umów, reprezentację w postępowaniach przygotowawczych, reprezentację w postępowaniach sądowych, reprezentację w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych, pozasądowe rozwiązywanie sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji. Jeśli potrzebują Państwo kompleksowej pomocy prawnej zachęcamy do odwiedzenia naszej Kancelarii Adwokackiej przy rynku w Myślenicach

avatar icon

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Szczerba-Ruchała

 • Nowy Sącz

Kancelaria adwokacka świadczy usługi na terenie Nowego Targu i w przyległych miastach. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Adw. Dawid Adamczyk Kancelaria Adwokacka „Mój Adwokat” - Adwokat Nowy Sącz

Adw. Dawid Adamczyk Kancelaria Adwokacka „Mój Adwokat”

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ

Nasz zespół świadczy szerokie usługi, z każdej dziedziny prawa, specjalizując się w szczególności; w prawie rodzinnym, prawie rzeczowym, prawie karnym, prawie wykroczeń, spółkach, w sprawach o zapłatę i odszkodowań, zamówień publicznych, a także w prawie pracy, ubezpieczeń społecznych, emerytur i rent. Oferujemy Państwu pełne zaangażowanie w sprawę i jasne wytłumaczenie niejednokrotnie skomplikowanych zagadnień prawnych, jak również reprezentowanie Państwa interesów zarówno na etapie sądowym, jak i przed organami administracyjnymi instytucjami Państwowymi.

avatar icon

Justyna Bednarek

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ

Utalentowani pracownicy firmy Justyna Bednarek spełnią Państwa wymagania odnośnie prawa rodzinnego. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Korcyl - Porady Prawne Nowy Sącz

Porady Prawne

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ
 • Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Korcyl

Każdy, kto szuka porad prawnych winien niezwłocznie zgłosić się do Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Korcyl i poznać dobre oferty. Biegłe doradztwo prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, reprezentacja w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy obszar działania dla tego adwokata.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Mirek - Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Mirek

Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Kancelaria świadczy usługi w szczególności polegające na: - reprezentowaniu klienta przed sądami powszechnymi, organami ścigania, organami administracji publicznej, sądami administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym; - sporządzaniu treści pism procesowych: pozwów, wniosków, odwołań, skarg, zażaleń, apelacji; - sporządzeniu pisemnych opinii prawnych; - sporządzaniu oraz weryfikacji umów, regulaminów; - udzielanie ustnych porad prawnych; - rejestracji znaków towarowych; - zakładaniu, rejestracji spółek oraz ich przekształcaniu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Tokarczyk - Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Tokarczyk

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ
Katarzyna Paprocka

Pani Mecenas prowadziła mi sprawę rozwodową. Bardzo duża wiedza, bardzo pozytywne podejście do klienta i co najważniejsze - nie ma naciągania. Pani Mecenas wprost mówi co i jak i jakie są szanse przy poszczególnych opcjach. Spotkałam już wielu adwokatów i w tym przypadku stwierdzam, że to najlepsza obsługa prawna jaką miałam.

Joanna Dylewskaciuła

Moja opinia o Kancelarii oraz o Pani Adwokat Annie może być tylko pozytywna. Na moje pytania otrzymałam proste, ale szczegółowe odpowiedzi. Podoba mi się szybkość działania oraz to że, kontakt zawsze jest bezproblemowy. Jestem zadowolona z współpracy i gorąco polecam Kancelarię Adwokacką, oraz Adwokat Annę.

Barbara Michalak

Duża wiedza, rzetelna i prosta odpowiedź na wszelkie pytania i wątpliwości. W czasie współpracy wykorzystanie każdej możliwej formy kontaktu. Dostępna zawsze gdy tylko potrzeba. Pani Adwokat Anna jest po prostu świetnym profesjonalnym specjalistą. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Dziękuję za pomoc i uprzejmość.

5.0 (12 opinii)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Jurczak-Sierotowicz

Wciąż nie wybrałeś kancelarii adwokackiej? Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Jurczak-Sierotowicz to dobry wybór. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

TKKM Kancelaria adwokacko radcowska - Adwokat Nowy Sącz

Adwokat

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ
 • TKKM Kancelaria adwokacko radcowska

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Nowy Targ i w całym powiecie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Kancelaria Adwokacka ZSH - Nowy Sącz - Adwokat Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka ZSH - Nowy Sącz

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ

Sprawdź firmę Kancelaria Adwokacka ZSH - Nowy Sącz jeśli szukasz adwokatów działających w miejscowości Nowy Targ lub w sąsiednich miastach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Adwokat Joanna Towarnicka-Górka - Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ
 • Adwokat Joanna Towarnicka-Górka

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę kancelarii adwokackiej. Profesjonaliści z Adwokat Joanna Towarnicka-Górka przeanalizują i dokładnie zakończą zlecenie. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Kancelaria Adwokacka Marcin Pikul - Prawo Rodzinne Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka Marcin Pikul

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ

Kancelaria Adwokacka Marcin Pikul znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta Nowy Sącz przy ul. Rynek 11. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Celem Kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych. Wszelkie działania podejmowane na rzecz naszych Klientów są poprzedzone gruntowną analizą i poddawane wnikliwej, skrupulatnej ocenie. Polityka jakości, jaką wyznaczyła sobie Kancelaria, przekłada się na wysoką efektywność i pozwala na skuteczną realizację najbardziej złożonych zadań, które są przed nami stawiane. W swojej pracy stawiamy również na dyskrecję i dbamy o dobrą atmosferę kontaktów z naszymi Klientami. Pozdrawiam serdecznie adwokat Marcin Pikul

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Krzyk - Adwokat Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Krzyk

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ

Nasi adwokaci i radcy prawni to doświadczone osoby, które współpracują z renomowanymi notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami, rzecznikami patentowymi, ekspertami w zakresie rekonstrukcji wypadków oraz tłumaczami przysięgłymi. Działamy w obszarach: - Firmy i Spółki budowlane - Windykacja - Odszkodowania - Prawo cywilne - Ogólne informacje - Prawo zamówień publicznych - Prawo bankowe w tym frankowicze - Prawo karne - Prawo administracyjne

Artemius Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Nowy Sącz

Artemius Kancelaria Adwokacka

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, chociaż próbujesz znaleźć od dawna? Artemius Kancelaria Adwokacka może być Twoim rozwiązaniem. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Porady Prawne

 • Nowy Sącz
 • 51 km od Nowy Targ
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Bulanda

Jestem adwokatem. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym oraz w prawie ubezpieczeń społecznych. Oferuje reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz sporządzanie pism procesowych.

Kancelaria Radcy Prawnego KPDG Dariusz Śmiłek - Kancelaria Adwokacka Siepraw

Kancelaria Radcy Prawnego KPDG Dariusz Śmiłek

 • Siepraw
 • 47 km od Nowy Targ
Przemysław Rozmysłowicz

Mecenas Dariusz Śmiłek realizował działania prawne w ramach kilku naszych zleceń i każdorazowo terminowo i rzetelnie wywiązywał się z powierzonych zadań. Zakres współpracy - głównie z zakresu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Porady prawne udzielane były niezwłocznie, Mecenas z dużym zaangażowaniem pracował przy każdym z przekazanych do realizacji tematów.

Aleksandra Piechnik

Kancelaria Radcy Prawnego KPDG Dariusz Śmiłek prowadzi dla naszej firmy sprawy gospodarcze oraz udziela bieżących porad prawnych. Zawsze otrzymujemy konkretną i rzetelną informacje, a podejmowane działania są skuteczne. Zaletą jest też łatwy kontakt i szybkość odpowiedzi. Zdecydowanie polecam usługi tej Kancelarii.

Adrian Bogusz

Pan Dariusz prowadzi obsługę prawną naszej działalności (IT), przygotowywanie oraz weryfikację umów, doradztwo. Obsługa jest rzetelna i na wysokim poziomie. W przypadkach nie jasności prawnych, wątpliwości jak i zagrożenia są wytłumaczone w zrozumiały sposób. Często dostajemy też propozycję od Pana Darka jak dane zagadnienie można rozwiązać inaczej niż pierwotnie planowaliśmy, nie jednokrotnie z lepszym skutkiem.

5.0 (11 opinii)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Jabłonka, Lipnica Wielka, Krościenko nad Dunajcem, Spytkowice, Czarny Dunajec, Szaflary, Tylmanowa, Niedzica, Skawa, Zubrzyca Górna, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Kluszkowce, Chochołów, Lipnica Mała, Ludźmierz, Łapsze Niżne.
więcej...