Adwokat Nowy Sącz - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Nowym Sączu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Nowy Sącz - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Nowym Sączu w 2023 r. wybranych z 65 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 1747 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Adwokat Nowy Sącz
best badge
Barbara Michalak

Duża wiedza, rzetelna i prosta odpowiedź na wszelkie pytania i wątpliwości. W czasie współpracy wykorzystanie każdej możliwej formy kontaktu. Dostępna zawsze gdy tylko potrzeba. Pani Adwokat Anna jest po prostu świetnym profesjonalnym specjalistą. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Dziękuję za pomoc i uprzejmość.

Zofia Hałas

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną pomoc. Moja sprawa zakończyła się pomyślnie dla mnie, Pani Mecenas sprawę prowadziła bardzo rzetelnie, ma dużą wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały, bardzo dokładnie przygotowuje dokumentację, jest ostra, wie o co pytać i skuteczna, kontakt bardzo dobry. Szczerze polecam.

Joanna Dylewskaciuła

Moja opinia o Kancelarii oraz o Pani Adwokat Annie może być tylko pozytywna. Na moje pytania otrzymałam proste, ale szczegółowe odpowiedzi. Podoba mi się szybkość działania oraz to że, kontakt zawsze jest bezproblemowy. Jestem zadowolona z współpracy i gorąco polecam Kancelarię Adwokacką, oraz Adwokat Annę.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Nowy Sącz
best badge
Jarosław Ś.

Profesjonalnie i rzetelnie. Została omówiona moja sytuacja prawna oraz został przedstawiony sposób rozwiązania tego problemu.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki - Porady Prawne Kraków
best badge
Maria M.

Profesjonalna pomoc i odpowiedz na każde zadane pytanie panu mecenasowi. Człowiek wart pełnego zaufania profesjonalizm.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Korcyl - Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz
best badge
Mirosław Lulek

Przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i doprowadzenie spraw do samego końca. Analiza szczegółów na wysokim poziomie konsultacje telefoniczne. Jednym słowem firma i człowiek godne polecenia. Pozdrawiam.

Anna Agata

Polecam, pełen profesjonalizm. Pan Mecenas bardzo pomocny i zaangażowany z cierpliwością tłumaczy wszystko dokładnie. Współpraca z Mecenasem Mariuszem to sama przyjemność.

Tomasz Liszka

Bardzo Uczciwy Pan doradził mi co zrobić i nie mówił że damy radę po prostu powiedział że zerowe szanse. Takich mecenasów Uczciwych jak Najwięcej, jeszcze raz dziękuję Panie Mecenasie - wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

5.0 (5 opinii)
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Jarosław
best badge
Monika Ali

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną obsługę sprawy pomoc, doświadczenie oraz poradę . Jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 4 moje sprawy ( administracyjne i cywilne)oraz reprezentowała mnie przed sądem w każdej instancji ( nawet Najwyższym Sądem Administracyjnym w Warszawie) jej znajomość przepisów i znajdowanie wyjścia z każdej sytuacji utwierdzało mnie w przekonaniu że wybrałam najlepszą z najlepszych. Pani Mecenas to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również wyjątkowa ciepła osoba która można zapytać tak po ludzku co zrobić. Bardzo ja cenie jako Prawnika i zdecydowanie polecam każdemu skorzystanie z usług jej kancelarii.

Joanna Gorzelany

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią mecenas, wyróżnia się ogromną wiedza, sumiennością, przygotowaniem merytorycznym i zaciętością. Moja sprawa toczyła się latami, zostałam bezdusznie potraktowana przez ZUS który najpierw przyznając mi prawo do zasiłków, bezpodstawnie, po latach, żąda ich zwrotu i to z odsetkami! Pani mecenas z pełną empatią i wnikliwością w sprawę dała mi siłę by walczyć, a doświadczenie i profesjonalizm zatriumfował takie zwycięstwo jak moje w I i II instancji! Dziękuję.

Alicja Stanek

Pani Adwokat Aneta podchodzi do pracy z bardzo dużym profesjonalizmem, szybko i sprawnie zapoznała się z moją sprawą i zaczęła działać. Pani Aneta wykazuje duże zaangażowanie w sprawę, oraz posiada wszechstronną fachową wiedze. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób jasny i zrozumiały. Serdecznie polecam!

5.0 (314 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Porady Prawne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (114 opinii)
DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska - Porady Prawne Kraków
best badge
Bogumił Ciaś

Bardzo profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy, oraz pełne zaangażowanie przez Panią Mecenas i pracowników kancelarii. Współpraca przez dwa lata układała sie bardzo dobrze, zawsze mogłem liczyć na fachową pomoc w wyjaśnieniu trudnych zagadnień prawnych oraz byłem na bieżąco informowany o postepach. Profesjonalizm, wysokie kompetencje oraz oddanie sprawie przez Panią Katarzynę Chachlowską doprowadziły do zakończenia jej po mojej myśli. Polecam w stu procentach.

Beata Dz

Witam serdecznie. Kancelarię znalazłam w internecie, zależało mi, żeby nie była daleko od miejsca zamieszkania. I to był strzał w dziesiątkę. Ze względu na obecną sytuację pandemii, kontakt miałam tylko mailowy i telefoniczny, ale to wystarczy, żeby stwierdzić, że Pani Mecenas to bardzo miła i sympatyczna osoba. A oprócz tego rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam gorąco. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za pomoc.

Jarosław Szeniawski

Witam serdecznie, kontakt do kancelarii dostałem od znajomej. Jak to mawiają, że: ...najważniejsze znaleźć się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze.... Górna półka prowadzenia spraw, czyste klarowne zasady, super komunikacja, ekstra cena, współpraca oraz jakość obsługi od A-Z , na najwyższym poziomie 11/10. Wyróżnia ich pełen profesjonalizm oraz zadowolenie klienta. Obie sprawy prowadzone miałem wzorowo, dopięte na ostatni guzik :) To wielkie szczęście, oddać sprawę w ręce zawodowców. Gorąco polecam i jestem przekonany, ze w 100% każdy będzie super zadowolony. Pozdrawiam fenomenalną panią Mecenas, cały zespół kancelarii i bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

5.0 (34 opinie)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Prawo Rodzinne Kraków
best badge
Jolanta Cetnarowiczbis

Jestem bardzo zadowolona z kontaktu do tej kancelarii. Bardzo szybka reakcja, duże zrozumienie mojej sprawy jak również wykonane w związku z tym działania. Bardzo polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

5.0 (15 opinii)
avatar icon best badge
Anna Wójcik

Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

Monika Szymuś

Pani Mec. Jest konkretna osoba. Niczego nie koloryzuje, mówi jasno i prosto, językiem zrozumiałym dla każdego. Bardzo dobre podejście do sprawy Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej osoby.

Mirosław Łukasik

Profesjonalizm . Chęć pomocy i długofalowej współpracy. Dużo energii Pani włożyłam w znalezieniu kilku opcji rozwiązania proble3mu. Jesteśmy w stałym kontakcie. Polecam.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska - Kancelaria Adwokacka Warszawa
best badge
Zofia M.

Pani Mecenas bardzo pomocna w 1 chwili po skontaktowaniu się nie mówiąc o cenie wyjaśniła wiele wysłuchała cierpliwie widać ze profesjonalistką jest ma odpowiednie podejście do ludzi, a to zachęca do współpracy oby jak najwięcej takich ludzi.

5.0 (1 opinia)

Więcej Adwokatów z Nowego Sącza

KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Adwokat Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

Szymon Niewiadomski

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne Nowy Sącz

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i
Agata Iwasiuk

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

Yevhen Pryshchepa

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

5.0 (4 opinie)
AB LEX Kancelaria Prawna - Porady Prawne Brzesko

Porady Prawne

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Adam Zygmunt

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Cichońska - Adwokat Nowy Sącz

Adwokat Nowy Sącz

 • Nowy Sącz
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Cichońska

Szukasz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Cichońska to adwokaci właśnie dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna AgresLex - Porady Prawne Białystok
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Nowym Sączu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Nowego Sącza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Nowak - Porady Prawne Nowy Sącz

Znalezienie porad prawnych może być skomplikowane, ale Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Nowak na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Świetne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Adwokat

 • Nowy Sącz
 • Odszkodowania Paulina Gall-Gomółka
Hanna Zagórska

Rozmowy z Panią Pauliną Gall-Gomółka przebiegały i przebiegają bardzo dobrze. Pani Paulina jest bardzo otwarta, miła, cierpliwa, potrafi wysłuchać, doradzić i pomóc. Więcej mogę powiedzieć po zakończeniu sprawy, ponieważ jest to dopiero początek. Ale na dzień dzisiejszy, Pani Paulina jest godna zaufania. Hanna

Czesław Osada

Bardzo dobry kontakt z Panią Pauliną Gall-Gomółką, przedstawiła co będzie potrzebowała, aby mogła rozpocząć starania o odszkodowanie. Oprócz tego dawała gwarancję, że sprawa zakończy się sukcesem. Pani Paulina jest bardzo kontaktowa i bardzo miło prowadzi rozmowy. Polecam jej Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finasowe, ale dopiero po tym jak moja sprawa zostanie zakończona.

Marta Kornelak

Rozmowa miła i o konkretach. Wszystko przedstawione jasno i przejrzyście. Wkrótce rozpoczynamy współpracę. Mogę polecić Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finasowe Paulina Gall-Gomólka.

5.0 (8 opinii)
avatar icon

Porady Prawne

 • Nowy Sącz
 • Anna Smółka Kancelaria Radcy Prawnego

Wybranie porad prawnych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Anna Smółka Kancelaria Radcy Prawnego udzielą rad i dobiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Ferenc-Karolczyk - Prawo Rodzinne Nowy Sącz

Prawo Rodzinne Nowy Sącz

 • Nowy Sącz
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Ferenc-Karolczyk

Prawo rodzinne to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu adwokata. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Turek - Adwokat Nowy Sącz
Maria Furmańska

BAAAAAARDZO polecam usługi Pani Adwokat Pauliny Turek!!!!! Pani mecenas to wysokiej klasy fachowiec . Przy Pani Paulinie nie czułam się jak kolejna "sygnatura sprawy" a moja historia szczerze Ją poruszyła. To prawnik z sercem .Usługi prowadzone są na wysokim poziomie, wszystko odbywało się terminowo. Gorąco polecam !!!!!!

Kinga Osińska

Kancelaria Pani Pauliny jest kolejną którą poprosiliśmy o pomoc w naszych sprawach i dopiero teraz mamy poczucie, że trafiliśmy do odpowiedniej osoby. Otrzymaliśmy kompletną i profesjonalną pomoc prawną. Osoba ambitna, rzetelna z ogromną wiedzą, oraz kulturą osobistą. Empatyczna i naprawdę chcąca pomóc. Bardzo dziękujemy i polecamy

Łukasz Sławecki

Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Pauliny. Korzystałam z jego pomocy w trakcie rozwodu. Jako mój pełnomocnik doprowadziła do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie. Jej pewność siebie, dyskrecja, empatia i profesjonalizm pomógł mi w tak trudnym dla mnie momencie. Pani Paulina jest nie tylko prawnikiem ale przede wszystkim ciepłym i dobrym człowiekiem, który nie ocenia, nie komentuje ale jest wsparciem i służy pomocą. Polecam.

5.0 (14 opinii)

Jakie są koszty adwokackie w Nowym Sączu?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Nowym Sączu? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Nowym Sączu. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Nowego Sącza same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Artemius Kancelaria Adwokacka - Adwokat Nowy Sącz

Adwokat

 • Nowy Sącz
 • Artemius Kancelaria Adwokacka
Dorota Ł.

Wiedza, profesjonalizm i skuteczność w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw do jakich moja również należała. Dziękuję i Polecam

5.0 (2 opinie)
Adw. Dawid Adamczyk Kancelaria Adwokacka „Mój Adwokat” - Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

Adw. Dawid Adamczyk Kancelaria Adwokacka „Mój Adwokat”

 • Nowy Sącz

Gdy interesuje Cię kancelaria adwokacka to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Adw. Dawid Adamczyk Kancelaria Adwokacka Mój Adwokat. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Zieleń - Adwokat Nowy Sącz

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Zieleń

 • Nowy Sącz

Adwokat z imponującym doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Kancelaria Adwokacka Marcin Pikul - Adwokat Nowy Sącz

Adwokat

 • Nowy Sącz
 • Kancelaria Adwokacka Marcin Pikul

Kancelaria Adwokacka Marcin Pikul znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta Nowy Sącz przy ul. Rynek 11. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Celem Kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych. Wszelkie działania podejmowane na rzecz naszych Klientów są poprzedzone gruntowną analizą i poddawane wnikliwej, skrupulatnej ocenie. Polityka jakości, jaką wyznaczyła sobie Kancelaria, przekłada się na wysoką efektywność i pozwala na skuteczną realizację najbardziej złożonych zadań, które są przed nami stawiane. W swojej pracy stawiamy również na dyskrecję i dbamy o dobrą atmosferę kontaktów z naszymi Klientami. Pozdrawiam serdecznie adwokat Marcin Pikul

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Molek-Gargula - Porady Prawne Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Molek-Gargula

 • Nowy Sącz

Podjęcie decyzji o wyborze porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Molek-Gargula doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Adwokat Iwona Mastalerz - Prawo Rodzinne Nowy Sącz

Prawo Rodzinne

 • Nowy Sącz
 • Adwokat Iwona Mastalerz

Adwokat Iwona Mastalerz prowadząc kancelarie adwokacką w Nowym Sączu i Limanowej oferuje usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego dla klientów indywidualnych a także z zakresu prawa gospodarczego w tym podatkowego, prawa pracy i patentowego dla przedsiębiorców. Doświadczenie nabyte przez adwokat Iwonę Mastalerz w trakcie wieloletniej praktyki w jednej z krakowskich kancelarii prawa gospodarczego a także stosowanie najwyższych standardów zawodu adwokata to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług.

Adwokat Małgorzata Michalik Nowy Sącz - Kancelaria Adwokacka Wielogłowy

Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

 • Wielogłowy
 • Adwokat Małgorzata Michalik Nowy Sącz

Kancelaria adwokacka z miejscowości Nowy Sącz to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Kancelaria Adwokacka ZSH - Nowy Sącz - Adwokat Nowy Sącz

Adwokat

 • Nowy Sącz
 • Kancelaria Adwokacka ZSH - Nowy Sącz

Adwokat działa w branży od lat i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Kancelaria Adwokacka ZSH - Nowy Sącz to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Profesjonalne konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie dokumentacji to standardowy obszar działania dla tego adwokata.

avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Jurczak-Sierotowicz

 • Nowy Sącz

Wybranie porad prawnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Jurczak-Sierotowicz na 100% pomoże Tobie w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

avatar icon

Adwokat

 • Nowy Sącz
 • Justyna Bednarek

Planujesz wybrać solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Justyna Bednarek jest na to skuteczną metodą. Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa karnego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism to typowy pakiet usług dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Nowym Sączu

Jeśli szukasz Adwokatów w Nowym Sączu, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Nowego Sącza na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Nowy Sącz
 • Elżbieta

Firma Elżbieta to eksperci od prawa rodzinnego, świadczący usługi dla Klientów z Nowego Sącza i przyległych miast. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Krzyk - Adwokat Nowy Sącz

Adwokat

 • Nowy Sącz
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Krzyk

Adwokat działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Krzyk to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ażeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Kancelaria Adwokacka adw. Izabela Janik - Tokarczyk - Kancelaria Adwokacka Boguszowa

Kancelaria Adwokacka adw. Izabela Janik - Tokarczyk

 • Boguszowa

Kancelaria adwokacka z rejonu Nowego Sącza to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają duże doświadczenie branżowe. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Adwokat Iwona Mastalerz - Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

Adwokat Iwona Mastalerz

 • Nowy Sącz

Kancelaria Adwokat Iwony Mastalerz posiada swoją siedzibę w Nowym Sączu oraz filię w Limanowej, oferuje obsługę prawną dla firm a także klientów indywidualnych. Adwokat Iwona Mastalerz od lat reprezentuje swoich klientów przed sądem a także wszelkimi organami administracji państwowej w sprawach cywilnych, karnych a także administracyjnych. Adwokat Iwona Mastalerz posiada szczególnie duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych i o podział majątku.

TKKM Kancelaria adwokacko radcowska - Adwokat Nowy Sącz

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, pracujących na terenie miejscowości Nowy Sącz i w całym powiecie. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

Adwokat Joanna Towarnicka-Górka - Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

Kancelaria adwokacka Adwokat Joanna Towarnicka-Górka jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Faron - Adwokat Łącko

Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Faron

 • Łącko

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną w następujących dziedzinach: - Prawo cywilne (m.in. sporządzanie i opiniowanie umów, regulaminów, windykacja należności, odszkodowania, sprawy spadkowe, regulowanie stanu prawnego nieruchomości, zasiedzenia, służebności); - Prawo rodzinne i opiekuńcze (m.in. sprawy rozwodowe, o uregulowanie kontaktów z dziećmi, o alimenty, o podział majątku dorobkowego rozwiedzionych małżonków, o ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami), - Prawo pracy (m.in. udzielanie porad dotyczących praw i obowiązków stron (pracownika oraz pracodawcy) wynikających ze stosunku pracy, udzielanie porad dotyczących nawiązywania, rozwiązywania, wypowiadania umów o pracę, sporządzanie i opiniowanie umów o pracę,

avatar icon

Kmiecik,Kryjak adwokaci i radcowie prawni sp.p.

 • Gorlice

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla kancelarii adwokackiej - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Cebo-Wawszkiewicz - Prawo Rodzinne Gorlice

Prawo Rodzinne

 • Gorlice
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Cebo-Wawszkiewicz
Anna Jasielska

Pani Mecenas prowadziła mój rozwód i jestem jej niezmiernie i dozgonnie wdzięczna za wynik tego postępowania - oczywiście korzystny dla mnie. Polecam z czystym sumieniem Panią Mecenas Joannę Cebo-Wawszkiewicz

Tamara Milewska

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam - Pani Mecenas to osoba konkretna, rzeczowa, zaangażowana, a co najważniejsze posiadająca dużą wiedzę. Dziękuję za pomoc i szczerze polecam. TM

Anna Bury

Polecam. Usługa na najwyższym poziomie. Pani Prawnik prowadziła mój rozwód i gdybym ponownie miała szukać prawnika to z całą pewnością jeszcze raz wybrałabym te Kancelarię

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Sabat - Adwokat Wojnicz

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Sabat

 • Wojnicz
Barbara K.

Mecenas Mateusz Sabat załatwił bardzo ważną dla mnie sprawę. W trakcie trwania współpracy cały czas był zaangażowany, wnikliwie dopytywał, dzięki czemu odnieśliśmy sukces. Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście wystawiam pozytywną ocenę!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokat Małgorzata Mikusek (Piłkowska) - Adwokat Brzesko

Kancelaria Adwokat Małgorzata Mikusek (Piłkowska)

 • Brzesko
Paweł K.

Sprawnie i profesjonalnie. Mecenas wygrała sprawę na etapie pism, obyło się bez chodzenia po sądach.

5.0 (1 opinia)
Wojciech Dmitrowski Kancelaria Radcy Prawnego - Porady Prawne Bochnia

Wojciech Dmitrowski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bochnia
Adam Burzyński

Zainteresowanych usługami tego Pana. Polecam na maxa! 1000 procent skuteczności w mojej sprawie walczyłem rok o opiekę nad chorą mamą ze złamanym kręgosłupem odbijali mnie co chwilę, a pan Wojtek ogarnął to w miesiąc i oddali mi pieniądze za opiekę nad mamą w 30 dni! Gorąco polecam usługi tego prawnika.

Adam Gwóżdż

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Wojciecha. To radca prawny godny polecenia. Cechuje go wysoka kultura, wiedza merytoryczna, zaangażowanie w prowadzeniu sprawy i podejście do klienta.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Piotr Rorbach - Prawo Rodzinne Bochnia

Prawo Rodzinne

 • Bochnia
 • Kancelaria Adwokacka Piotr Rorbach
Milena W.

Bardzo dobra współpraca. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania w profesjonalny sposób.

5.0 (1 opinia)
Fundacja Obrony Praw Dziecka Kamaka - Prawo Rodzinne Bochnia

Fundacja Obrony Praw Dziecka Kamaka

 • Bochnia

Fundacja Obrony Praw Dziecka Kamaka oferuje pełny zakres pomocy prawnej, psychologicznej, pedagogicznej, socjalnej, itp. Sporządzamy opinie dla sądu w sprawach rozwodowych, prowadzimy mediacje, ścigamy sprawców przemocy (w tym alienacyjnej) informując o ich przypadkach Prokuratora Generalnego, prowadzimy sprawy przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu itp., itd. W naszym zespole pracuje wielu sprawdzonych adwokatów, psychologów oraz przedstawicieli innych zawodów i specjalizacji.

Adwokat Bochnia - Radca Prawny - Cholewa & Cichy Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Bochnia

Kancelaria Adwokacka

 • Bochnia
 • Adwokat Bochnia - Radca Prawny - Cholewa & Cichy Kancelaria
Besite

Solidna kancelaria z którą nasza firma współpracuje od 2016 roku, doradzają nam w zakresie kontraktów na realizowane usługi, umów z pracownikami, czy sporów. Szczerze polecam.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wójcik

 • Tarnów

Utalentowani pracownicy firmy Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wójcik spełnią Państwa oczekiwania odnośnie prawa rodzinnego. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Podlasiewicz - Adwokat Tarnów

Adwokat

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Podlasiewicz
Anita Włodarska

Bardzo dobry kontakt z mecenasem już od zgłoszenia sprawy. Pozew i prowadzenie sprawy (cywilnej) w pierwszej instancji zakończone dla nas pomyślnie. Przeciwnik złożył apelację, więc idziemy zawalczyć w kolejnej instancji. Polecam pana adwokata, jest waleczny!

Wojciech Jarecki

Mecenas pomógł mi w sprawie upadłości konsumenckiej. Otrzymałem profesjonalną pomoc prawną, byłem w sposób miły i kompetentny informowany o każdym etapie postępowania. Szczerze polecam. Mecenas to dusza człowiek!

Anita Włodarska

Bardzo dobry kontakt z mecenasem już od zgłoszenia sprawy. Pozew i prowadzenie sprawy (cywilnej) w pierwszej instancji zakończone dla nas pomyślnie. Przeciwnik złożył apelację, więc idziemy zawalczyć w kolejnej instancji. Polecam pana adwokata, jest waleczny!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga
Michał Kitliński

Polecam usługi prawne mecenas Joanny Steligi. Profesjonalna i zaangażowana w prowadzenie spraw. Pani Mecenas ma bardzo dobre podejście do klienta. Potrafi znaleźć właściwe rozwiązanie prawne i wyjaśnić w zrozumiały sposób dlaczego jest ono najkorzystniejsze. Korzystam z usług Kancelarii w sprawach biznesowych już od dłuższego czasu. Godny polecenia prawnik.

Daniel Wajda

Z pełną odpowiedzialnością polecam Mecenasa Panią Joannę. Wspaniały człowiek prawdziwy profesjonalista wie co robi i jest w tym niesamowita. Rzeczowo podchodzi do sprawy przyjazna, po prostu człowiek nie czuje się porzucony mając taką pomoc koło siebie. We wszystkim pomocna, polecam, nie znam lepszego adwokata, po pierwszej rozmowie widać że wie co robi i przede wszystkim robi to bardzo dobrze przygotowana na każdą ewentualności. Polecam.

Małgorzata Adamus

Pani Joanna jest osobą kompetentną pod względem przepisów prawnych. Bardzo dokładnie analizuje problem, wykorzystuje dokładnie wszystkie możliwe potwierdzenia i poszlaki. Wysłuchuje zdania innych, zbiera wiadomości i materiały potrzebne do sprawy. Z szacunkiem i życzliwością odnosi się do innych. Takiego prawnika można zatrudniać i prosić o pomoc, co teraz znów uczynię!

5.0 (23 opinie)
KANCELARIA DENARIUM FINANSE I WINDYKACJA sp. z o.o. - Porady Prawne Tarnów

Porady Prawne

 • Tarnów
 • KANCELARIA DENARIUM FINANSE I WINDYKACJA sp. z o.o.

Lepszej propozycji porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Nowego Sącza, więc jeśli poszukujesz porad prawnych to od razu zobacz KANCELARIA DENARIUM FINANSE I WINDYKACJA sp. z o.o.. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Saleva i Partnerzy sp. z o.o.

 • Tarnów

1. Specjalistyczna i kompleksowa obsługa spółek prawa handlowego. 2. Biegłe doświadczenie na rynku polskim i rumuńskim. 3. Bieżąca praktyka adwokacka i procesowa w sądach. 4. Tłumaczenie w zakresie biegłych sądowych w sprawach przed Sądami. Cabinet de avcatura specializat in drept comercial si dreptul afaceriolor, care ofera servicii complete de consultanta juridica, pentru intreprinderi din Polonia si Romania.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Nowy Sącz, Piątkowa, Librantowa, Jamnica, Wielogłowy, Kunów, Januszowa, Naściszowa, Boguszowa.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?