Adwokat Tarnów - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Tarnowie, maj 2023

87 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Tarnów - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 87 Adwokatów z Tarnowa złożyło 116193 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Tarnowa.

Średnia ocena adwokatów w Tarnowie to 4.98 (na podstawie 2526 opinii).

Promowane firmy
Adwokat Tarnów
Promowany
Michał Kozak

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kancelaria godna polecenia. Rozsądne ceny. Jestem bardzozadowolony z usług. Uzyskany wynik ponad moje oczekiwania. Jeszcze raz szczerze polecam

Krystyna Kozaka

Zlecona sprawa załatwiona sprawnie i pomyślnie. Byłam informowana na bieżąco o przebiegu rozprawy i wszelkich czynnościach, które miałam do wykonania. Bardzo dziękuję Kancelarii pani Anny Wójcik za prowadzenie mojej sprawy i polecam wszystkim zainteresowanym .

5.0 (4 opinie)
Wszystkie firmy
Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Nowy Sącz
best badge
Jarosław Ś.

Profesjonalnie i rzetelnie. Została omówiona moja sytuacja prawna oraz został przedstawiony sposób rozwiązania tego problemu.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kalicki - Prawo Rodzinne Tarnów
best badge
Małgorzata N.

To nie pierwsze moje spotkanie z panem Mecenasem. Jak zwykle profesjonalnie i rzeczowo zajął się moją sprawą, bardzo szybko i sumiennie przygotował pozew oraz wytłumaczył jak będzie wyglądać sprawa. Polecam wszystkim, którzy mają obawy przed wizytą u prawnika.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki - Adwokat Kraków
best badge
Maryna B.

Mam bardzo miłe wrażenie z interakcji z prawnikiem Januszem Sawickim, wykazuje szczere zainteresowanie problemem klienta, komunikuje się nawet w dzień wolny. Na pewno będę się do niego odwoływać w przyszłości.

5.0 (7 opinii)
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Jarosław
best badge
Monika Ali

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną obsługę sprawy pomoc, doświadczenie oraz poradę . Jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 4 moje sprawy ( administracyjne i cywilne)oraz reprezentowała mnie przed sądem w każdej instancji ( nawet Najwyższym Sądem Administracyjnym w Warszawie) jej znajomość przepisów i znajdowanie wyjścia z każdej sytuacji utwierdzało mnie w przekonaniu że wybrałam najlepszą z najlepszych. Pani Mecenas to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również wyjątkowa ciepła osoba która można zapytać tak po ludzku co zrobić. Bardzo ja cenie jako Prawnika i zdecydowanie polecam każdemu skorzystanie z usług jej kancelarii.

Joanna Gorzelany

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią mecenas, wyróżnia się ogromną wiedza, sumiennością, przygotowaniem merytorycznym i zaciętością. Moja sprawa toczyła się latami, zostałam bezdusznie potraktowana przez ZUS który najpierw przyznając mi prawo do zasiłków, bezpodstawnie, po latach, żąda ich zwrotu i to z odsetkami! Pani mecenas z pełną empatią i wnikliwością w sprawę dała mi siłę by walczyć, a doświadczenie i profesjonalizm zatriumfował takie zwycięstwo jak moje w I i II instancji! Dziękuję.

Alicja Stanek

Pani Adwokat Aneta podchodzi do pracy z bardzo dużym profesjonalizmem, szybko i sprawnie zapoznała się z moją sprawą i zaczęła działać. Pani Aneta wykazuje duże zaangażowanie w sprawę, oraz posiada wszechstronną fachową wiedze. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób jasny i zrozumiały. Serdecznie polecam!

5.0 (287 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (112 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ROBERT PAŚKIEWICZ - Adwokat Rzeszów
best badge
Piotr Wójcik

Bardzo dobra merytoryczna rozmowa, dało się odczuć wyraźnie, że Pan Mecenas wie o czym mówi- jeśli chodzi o zakres spraw rodzinnych-ponieważ tego dotyczyło moje zapytanie. Pan mecenas orientuje się nie tylko od strony prawnej ale ma również pojęcie o tym jak takie sprawy wyglądają od kuchni-mam tu na myśli np. taktyki które stosują matki aby pozbawić ojca praw do dzieci-co jest niezmiernie istotnym elementem ponieważ w takich sytuacjach sama wiedza czysto prawna nie wystarczy , trzeba orientować się również społecznie i praktycznie w owych mechanizmach. Dlatego szczerze polecam Pana mecenasa.

Stefan Hasny

Z Panem mecenasem Robertem Paśkiewiczem rozmawiałem o potencjalnym pozwie o dług w wysokości 100 000 zł. Mecenas Paśkiewicz zaimponował mi wiedzą, logicznym, spokojnym sposobem wyjaśniania potencjalnych problemów i rozwiązań. Nie musiałem użyć jego usług gdyż dłużnik zaoferował spłatę długu. Gdyby nie to użyłbym usług mecenasa Paśkiewocza bez wahania.

Elżbieta Czapla

Pan Mecenas prowadził moją sprawę o odszkodowanie z wypadku w pracy. Bardzo profesjonalne podejście , szczegółowe , poświęcił bardzo dużo czasu na rozmowę ze mną . Zawsze odpowiadał na telefon lub e-mail .Udzieli szczegółowych wyjaśnień jak wygląda moja sytuacja , jakie mam prawa . Jego honorarium nie było wysokie w stosunku do wykonanej pracy.oczywiście sprawa zakończyła się pomyślnie. Bardzo polecam Pana Mecenasa , ja napewno skorzystam jeśli będę mieć taką potrzebę

5.0 (45 opinii)
avatar icon best badge
Monika Szymuś

Pani Mec. Jest konkretna osoba. Niczego nie koloryzuje, mówi jasno i prosto, językiem zrozumiałym dla każdego. Bardzo dobre podejście do sprawy Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej osoby.

Mirosław Łukasik

Profesjonalizm . Chęć pomocy i długofalowej współpracy. Dużo energii Pani włożyłam w znalezieniu kilku opcji rozwiązania proble3mu. Jesteśmy w stałym kontakcie. Polecam.

Anna Wójcik

Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

5.0 (14 opinii)
Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień (Tarnów oraz Rzeszów) - Prawo Rodzinne Tarnów
best badge
Weronika Flis

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę, duże zaangażowanie, świetny kontakt. Dostępna zawsze gdy tylko potrzeba po prostu świetny specjalista. Polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Będzie w dobrych rękach. Pani Kamila pomogła mi doprowadzić trudne sprawy do szczęśliwego finału. Zawsze mogę liczyć na Panią Mecenas, na fachową poradę i duże zaangażowanie. W trakcie prowadzonej sprawy była zawsze doskonale przygotowana. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat. Byliśmy w stałym kontakcie przed rozprawą jaki i również po. Pani Kamila doskonale informuje i wyjaśnia kwestie prawne. Dzięki Pani Mecenas mogę w raz z swoimi dziećmi czuć się bezpiecznie i spać spokojnie. Pani Mecenas jest osobą bardzo miłą i serdeczna godna zaufania. Polecam z całego serca.

Groch Krzysztof

Bardzo profesjonalna obsługa, pełen profesjonalizm, punktualność i sprawność w działaniu. Polecam wszystkim szukającym dobrego adwokata. Bardzo dziękuje za szybkie przeprowadzenie sprawy i będę polecał wszystkim znajomym.

Paweł Wenz

Jak najbardziej mogę polecić Panią adwokat. Bardzo pomocna i zaangażowana w sprawę. Z pewnością jeżeli miałbym problemy prawne zgłoszę się do Pani adwokat.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Wójcik - Prawo Rodzinne Tarnów
best badge
Michał Kozak

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kancelaria godna polecenia. Rozsądne ceny. Jestem bardzozadowolony z usług. Uzyskany wynik ponad moje oczekiwania. Jeszcze raz szczerze polecam

Krystyna Kozaka

Zlecona sprawa załatwiona sprawnie i pomyślnie. Byłam informowana na bieżąco o przebiegu rozprawy i wszelkich czynnościach, które miałam do wykonania. Bardzo dziękuję Kancelarii pani Anny Wójcik za prowadzenie mojej sprawy i polecam wszystkim zainteresowanym .

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Beata Kijak - Prawo Rodzinne Tarnów
best badge
Michał B.

Profesjonalizm, ogromne doświadczenie, a co najważniejsze - szybkie podjęcie działania :) Polecam serdecznie!!!

5.0 (3 opinie)

Więcej Adwokatów z Tarnowa

Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne Tarnów

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna
Diana Jedlecka

Pierwszy prawnik, który tak rzetelnie podszedł do mojej sprawy. Kontakt z klientem na każdym etapie postępowania, dokładne wytłumaczenie jakie są szanse i na co klient może liczyć. Zdecydowanie polecam .

Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka Tarnów

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro

Prawo rodzinne to specjalność kancelarii adwokackiej - są jednymi z najlepszych w branży. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

5.0 (1 opinia)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Prawo Rodzinne Jędrzejów

Prawo Rodzinne

 • Jędrzejów
 • KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawna AgresLex - Prawo Rodzinne Białystok
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga
Michał Kitliński

Polecam usługi prawne mecenas Joanny Steligi. Profesjonalna i zaangażowana w prowadzenie spraw. Pani Mecenas ma bardzo dobre podejście do klienta. Potrafi znaleźć właściwe rozwiązanie prawne i wyjaśnić w zrozumiały sposób dlaczego jest ono najkorzystniejsze. Korzystam z usług Kancelarii w sprawach biznesowych już od dłuższego czasu. Godny polecenia prawnik.

Daniel Wajda

Z pełną odpowiedzialnością polecam Mecenasa Panią Joannę. Wspaniały człowiek prawdziwy profesjonalista wie co robi i jest w tym niesamowita. Rzeczowo podchodzi do sprawy przyjazna, po prostu człowiek nie czuje się porzucony mając taką pomoc koło siebie. We wszystkim pomocna, polecam, nie znam lepszego adwokata, po pierwszej rozmowie widać że wie co robi i przede wszystkim robi to bardzo dobrze przygotowana na każdą ewentualności. Polecam.

Małgorzata Adamus

Pani Joanna jest osobą kompetentną pod względem przepisów prawnych. Bardzo dokładnie analizuje problem, wykorzystuje dokładnie wszystkie możliwe potwierdzenia i poszlaki. Wysłuchuje zdania innych, zbiera wiadomości i materiały potrzebne do sprawy. Z szacunkiem i życzliwością odnosi się do innych. Takiego prawnika można zatrudniać i prosić o pomoc, co teraz znów uczynię!

5.0 (23 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Tarnowie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Tarnowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Angel24na7 - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • Angel24na7

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie jest łatwy, dlatego warto zainteresować się Angel24na7 - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko

Adwokat Tarnów

 • Brzesko
 • 27 km od Tarnów
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (29 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Podlasiewicz - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Podlasiewicz
Anita Włodarska

Bardzo dobry kontakt z mecenasem już od zgłoszenia sprawy. Pozew i prowadzenie sprawy (cywilnej) w pierwszej instancji zakończone dla nas pomyślnie. Przeciwnik złożył apelację, więc idziemy zawalczyć w kolejnej instancji. Polecam pana adwokata, jest waleczny!

Wojciech Jarecki

Mecenas pomógł mi w sprawie upadłości konsumenckiej. Otrzymałem profesjonalną pomoc prawną, byłem w sposób miły i kompetentny informowany o każdym etapie postępowania. Szczerze polecam. Mecenas to dusza człowiek!

Anita Włodarska

Bardzo dobry kontakt z mecenasem już od zgłoszenia sprawy. Pozew i prowadzenie sprawy (cywilnej) w pierwszej instancji zakończone dla nas pomyślnie. Przeciwnik złożył apelację, więc idziemy zawalczyć w kolejnej instancji. Polecam pana adwokata, jest waleczny!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Prawna Lex - Adwokat Tarnów

Adwokat

 • Tarnów
 • Kancelaria Prawna Lex
Jessica C.

Współpraca jest wspaniała. Kontakt telefoniczny 24 na dobę, trzymając na duchu i ze wsparciem kancelaria. Duże zaangażowanie w człowieka i w sprawę która prowadzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Gołębiowski - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Gołębiowski
Witold R.

Bardzo miła rozmowa i szybkie odpisanie na pozew polecam, teraz czekam na rozprawę i myślę, że będzie wszystko ok.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Tarnowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Tarnowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Tarnowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka - adw. Karolina Szarama - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka - adw. Karolina Szarama

Kancelaria adwokacka z Tarnowa to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

5.0 (5 opinii)
Kancelarie Prawne Adwokat Ewa Kocoł, Radca Prawny Tomasz Kocoł - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Jesteśmy młodym zespołem prawników, który za główny cel prowadzonej działalności stawia sobie wszechstronną pomoc prawną w rozwiązywaniu problemów, z którymi spotykają się zarówno nasi klienci indywidualni, jak również przedsiębiorcy. Wszelkie powierzone nam sprawy traktujemy indywidualnie, poszukując rozwiązań najbardziej optymalnych i satysfakcjonujących dla konkretnego klienta. Posiadana wiedza oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, kreatywnością, starannością i uczciwością umożliwiają nam świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Jako wykwalifikowani prawnicy występujemy w roli pełnomocników procesowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, jak również organami

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Elżbieta Gołębiowska - Adwokat Tarnów

Adwokat z wieloletnią praktyką w kwestii prawa rodzinnego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Umów się na konkretny termin od razu!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Szymańska-Jochemczyk - Porady Prawne Tarnów

Porady Prawne Tarnów

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Szymańska-Jochemczyk

Wybranie porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Szymańska-Jochemczyk posłużą radą i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Anna Lidia Piwowarska - Prawo Rodzinne Tarnów

Prawo Rodzinne

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Anna Lidia Piwowarska

Firma Kancelaria Adwokacka Anna Lidia Piwowarska to wybitni specjaliści od prawa rodzinnego, obsługujący Klientów z Tarnowa i okolicznych miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA DENARIUM FINANSE I WINDYKACJA sp. z o.o. - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? KANCELARIA DENARIUM FINANSE I WINDYKACJA sp. z o.o. to specjaliści, którzy znajdą dla Ciebie właściwe rozwiązania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Grzegorz Podlasiewicz - Adwokat Tarnów
Olga Kloch

Bardzo dziękuję Mecenasowi za nieocenioną pomoc w sprawie, która według niektórych wcześniejszych "znawców" była nie do wygrania. Polecam w 100% usługi kancelarii, a zwłaszcza samego Mecenasa.

Katarzyna Szuta

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą właśnie kancelarią. Została mi polecona przez poprzedniego, zadowolonego klienta. Rzetelne przygotowanie, co widać nie tylko w sądzie, ale też podczas np. późniejszych negocjacji już poza salą sądową. Polecam w 100% z czystym sumieniem!

5.0 (2 opinie)
avatar icon

OMEGA KANCELARIE PRAWNE są ogólnopolską siecią Kancelarii Prawnych, tworzoną systematycznie od 2005 roku. Naszym celem jest utworzenie w niedługim czasie Kancelarii OMEGA w każdym mieście. Dotychczasowe Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych. Zakres usług świadczonych dla naszych Klientów obejmuje wszystkie zagadnienia prawa cywilnego, administracyjnego, karnego, skarbowego, rodzinnego, konsumenckiego, spadkowego, a także prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa o wykroczeniach i ruchu drogowym oraz większość zagadnień z innych

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Nie Podano

Pomocni pracownicy, profesjonalne podejście, miła atmosfera współpracy.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawno-Mediacyjna Bernadetta Barłowska-Tyszka - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Prawno-Mediacyjna Bernadetta Barłowska-Tyszka
Zdzisław Mirek

NAJLEPSZA kancelaria w mieście jak nie w Małopolsce! Pani Bernadetta jest kobietą Empatyczną, pomocna i w 100% skuteczna i ludzka. Poświęciła mojej sprawie wiele miesięcy i odbudowała wiarę w człowieka. Dzięki niej wiem, że z nawet najtrudniejszej sytuacji w życiu można wyjść. Jednego jestem pewien, zawsze trzeba być z nią szczerym, a znajdzie wyjście z każdego problemu. Z całego serca polecam i dziękuję!!!

Aga Lelek

Pełny profesjonalizm, serdecznie dziękuje za rozwiązanie naszej uciążliwej sprawy! Z resztą nie pierwszej, korzystamy z usług kancelarii, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Kobieta konkret! Na wszystko znajdzie rozwiązanie, fachowo doradzi, Jeśli mam polecić, to tylko p. Bernadettę. P. Bernadetto samych sukcesów!

Małgorzata Biela

Wystawiam opinie jak najlepszą, ponieważ klient jest traktowany z szacunkiem, godnością. Tutaj liczy się przede wszystkim człowiek i jego problem. Empatia i pomoc klientowi jest stawiana na pierwszym miejscu. Osoby które pracują w tej kancelarii są godne polecenia. Wykonują swoją pracę jak najlepiej, dokładnie. Poza problemem otrzymuje się z ich strony wsparcie, współczucie. Ogromne podziękowania składam pani Bernadettcie, która zajęła się moją sprawą bardzo dobrze. Otrzymałam również wsparcie emocjonalne. Nikt z prawników z którymi miałam do czynienia nigdy nie potraktowali mnie tak dobrze jak pani Bernadetta, bo dla wielu z nich liczyły się tylko pieniądze, a nie rozwiązanie problemu. Serdecznie jeszcze raz dziękuję pani Bernadettcie. Małgorzata Biela

5.0 (38 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Tarnowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Magdalena Kuraś - Adwokat Tarnów
Elżbieta Urbaś

Pani Magdalena jest osoba bardzo miłą i sympatyczną. Do swojej pracy pochodzi bardzo profesjonalnie dzieli temu ten profesjonalizm przekłada się na współpracę z ludźmi. Ma ogromną wiedzę i kompetencję. Zawsze pomaga w sprawach prawnych każdemu kto prosi o tę pomoc. Mi bardzo pomogła i każdemu mogę polecić ją z czystym sercem. Najlepszy prawnik ever.

Jacek Góra

Profesjonalistka w każdym calu, dokładna i precyzyjna - w razie potrzeby "przekopie" tony dokumentów, by potwierdzić założoną tezę procesową. P. Prawniczka o świetnej pamięci, co pozwala jej w każdej chwili wrócić do prowadzonej sprawy lub "wyłapać" błędy i nieścisłości adwersarza. Bardzo dobrze zorganizowana, zawsze dyspozycyjna i pomocna w każdej chwili. Naprawdę polecam!

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Zach&Partyńska-Duchnik - Adwokat Tarnów

Adwokat

 • Tarnów
 • Kancelaria Zach&Partyńska-Duchnik

Prawo rodzinne to życiowa pasja kancelarii adwokackiej - są jednymi z najlepszych w fachu adwokata. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Dawid Pudlik - Prawo Rodzinne Tarnów

Kancelaria Adwokacka Dawid Pudlik świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych (osób fizycznych) oraz przedsiębiorców. W kręgu specjalizacji Kancelarii pozostaje szeroko rozumiane prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, prawo gospodarcze oraz prawo cywilne. Każdego dnia staramy się przekuć zdobytą wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie procesowe w pozytywne historie naszych klientów.

Kancelaria adwokacka - Adwokat Tarnów

Adwokat

 • Tarnów
 • Kancelaria adwokacka

Kancelarię adwokacką prowadzę od 2017r. W kręgu świadczonych przeze mnie usług znajdują się te z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego oraz gospodarczego. Świadczę pomoc prawną dla klientów indywidulanych i firm, która to obejmuje: udzielanie porad prawnych, sporządzenie pism procesowych, występowanie przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi. Obszar działań: Małopolska, Podkarpacie.

avatar icon

Firma Kancelaria Adwokacka Paweł Czerkies świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Tarnów i z sąsiednich miast. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, reprezentacja w sądzie, sporządzenie dokumentacji i wiele innych to typowy obszar działania tego prawnika.

avatar icon

Porady Prawne

 • Tarnów
 • Kancelaria adwokacka

Nie możesz znaleźć solidnej oferty dotyczącej porad prawnych? Kancelaria adwokacka na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Trafne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, sporządzenie wniosków to standardowy pakiet usług tego prawnika.

avatar icon

1. Specjalistyczna i kompleksowa obsługa spółek prawa handlowego. 2. Biegłe doświadczenie na rynku polskim i rumuńskim. 3. Bieżąca praktyka adwokacka i procesowa w sądach. 4. Tłumaczenie w zakresie biegłych sądowych w sprawach przed Sądami. Cabinet de avcatura specializat in drept comercial si dreptul afaceriolor, care ofera servicii complete de consultanta juridica, pentru intreprinderi din Polonia si Romania.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szepielak-Mikos - Prawo Rodzinne Tarnów

Prawo rodzinne nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Kancelaria Prawna Magdalena Słowik - Porady Prawne Tarnów

Porady Prawne

 • Tarnów
 • Kancelaria Prawna Magdalena Słowik

Pracownicy Kancelaria Prawna Magdalena Słowik złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Mikrut-Zielińska - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Mikrut-Zielińska

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do niezwłocznej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Mikrut-Zielińska w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Tarnów
 • Katarzyna Chrzanowska

Prawo rodzinne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie dokumentacji i wiele innych to typowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

avatar icon

Konrad Łabno

 • Tarnów

Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to Sporządzanie pism,wniosków,odwołań,pozwów., na terenie In house..

ABF Invest Sp. z o.o. - Porady Prawne Tarnów

Porady Prawne

 • Tarnów
 • ABF Invest Sp. z o.o.

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, chociaż szukasz od niezliczonych dni? ABF Invest Sp. z o.o. może być Twoim wybawieniem. Profesjonalne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to standardowy obszar działania tego prawnika.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelika Nylec - Armata - Porady Prawne Tarnów

Porady Prawne

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelika Nylec - Armata

Takiej oferty porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Tarnowa, więc jeżeli poszukujesz porad prawnych to bezzwłocznie zobacz Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelika Nylec - Armata. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Anna Jacak Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tarnów

Adwokat

 • Tarnów
 • Anna Jacak Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie, zapewniając im zawsze wysoki poziom opieki prawnej. Kancelaria świadczy także pomoc prawną na rzecz osób fizycznych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Zakres usług obejmuje: • udzielanie konsultacji i porad prawnych, • sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, pism urzędowych, • przygotowywanie pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń i innych pism procesowych, • reprezentacja Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami administracji publicznej.

Filar, Sadowska-Filar, Szumlański Adwokacka Spółka Partnerska - Kancelaria Adwokacka Biała

Kancelaria Adwokacka

 • Biała
 • Filar, Sadowska-Filar, Szumlański Adwokacka Spółka

Firma Filar Sadowska-Filar Szumlański Adwokacka Spółka Partnerska oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Tarnowa oraz przyległych powiatów. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Tarnów
 • Kancelaria Prawna

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, przede wszystkich na obszarze Tarnowa, ale także pobliskich miast. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Cetrum Odszkodowań CONSILIUM Magdalena Pyśniak - Adwokat Tarnow

Adwokat z obszerną wiedzą w temacie prawa rodzinnego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

avatar icon

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adw. Beata Ponikau są dla Ciebie idealni. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Tarnów, Pawęzów, Tarnowiec, Biała, Kępa bogumiłowicka, Koszyce wielkie.
więcej...