Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga

Tarnów

7

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria radcy prawnego Joanny Steliga oferuje usługi prawne dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, które zdobywała w kancelariach adwokackich oraz radcowskich w Krakowie.

Przy świadczeniu usług prawnych kancelaria kieruje się zaangażowaniem, a każdy klient oraz każda sprawa jest traktowana indywidualnie i z najwyższą starannością. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów i zapobieganie im na przyszłość. Zależy nam na tym, aby zagadnienia wyjaśnić w zrozumiały sposób. Kierujemy się najlepszym interesem klienta, który może liczyć na pełne zaufanie i zaangażowanie. Kancelarię wyróżnia indywidualne podejście do klienta i skupienie na Państwa najlepszym interesie.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie, poufność oraz bezpieczeństwo prawne. Działamy mając na względzie dobro klienta i opłacalność podejmowanych działań.

Dla klientów indywidualnych oferujemy udzielanie porad prawnych, doradztwo w najlepszym interesie klienta, prowadzenie spraw przedsądowych i negocjacji, sporów sądowych oraz egzekucyjnych.
Pomagamy naszym klientom indywidualnym w szczególności w następujących rodzajach spraw:
- sprawy spadkowe – w szczególności sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku (pełen wachlarz doradztwa prawnego i pomocy w załatwieniu spraw przed sądem i organami administracji publicznej),
- sprawy o rozwód, separację, podział majątku,
- sprawy dotyczące nieruchomości, na przykład w zakresie sprzedaży czy wynajmu nieruchomości, zabezpieczenia Państwa interesuje przy zawieranych transakcjach, zasiedzenie nieruchomości,
- odzyskiwanie należności, na przykład zainwestowanych lub od drugiej strony, która nie wywiązuje się z umowy.

Jest to tylko przykładowy katalog spraw, którymi kancelaria się zajmuje. Jeśli nie znalazłeś tematu, który Cię interesuje lub zastanawiasz się czy skorzystać z pomocy prawnika, skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Branża

Obszar działania

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

23 opinie

5 5
(23)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Wojciech G. Wojtek Golemo, 20 stycznia 2023
opinia potwierdzona
Potrzebuję radcy prawnego, Tarnów
Pozytywna opinia

Miła sympatyczna do tego Ogromna wiedza - plus profesjonalizm = sukces.

Piotr F. 25 września 2022
opinia potwierdzona
Zlecenie na reprezentację w sprawie, obsługa prawna spółdzielni, Tarnów
Pozytywna opinia

Uzyskałem informację jakie chciałem .Dziękuję

Ewelina B. 11 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetnie wykonana praca, z czystym sumieniem polecam Panią Joannę.

Anna S. 27 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Radca prawny naprawdę godny polecenia. Pani Joanna jest osobą kompetentną, rzetelną, sumienną, potrafi słuchać i wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę. Jest świetna w komunikacji i umie uspokoić klienta, a przede wszystkim zawsze ma dla niego czas. Polecam.

Magdalena W. 26 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Joanna rzetelnie i skutecznie poprowadziła moją sprawę reprezentując mnie w sprawie z zakresu prawa mieszkaniowego, bardzo dziękuję i z całego serca polecam.

Magdalena M. 25 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie, jestem bardzo zadowolona z pomocy pani Joanny, pełen profesjonalizm, rzetelność, bardzo duże zaangażowanie, wszystko pani Joanna wyjaśnia informuje, zawsze służy rada i pomocą. Dziękuje za pomoc! Pozdrawiam i polecam.

Paweł S. Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Sutor, 25 kwietnia 2022
opinia potwierdzona
Zapytanie o radcę prawnego do porady, konsultacji, prawo gospodarcze, Kraków
Pozytywna opinia

Pani Joanna podsuwa różne rozwiązania tak żeby wspólnie wybrać najkorzystniejsze. Bardzo dobry kontakt. Polecam!

Małgorzata A. 9 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Joanna jest osobą kompetentną pod względem przepisów prawnych. Bardzo dokładnie analizuje problem, wykorzystuje dokładnie wszystkie możliwe potwierdzenia i poszlaki. Wysłuchuje zdania innych, zbiera wiadomości i materiały potrzebne do sprawy. Z szacunkiem i życzliwością odnosi się do innych. Takiego prawnika można zatrudniać i prosić o pomoc, co teraz znów uczynię!

Agata S. 9 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetny Radca Prawny, bardzo szybko nas przyjęła i rzetelnie poprowadziła naszą sprawę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Będziemy na pewno polecać.

Bartek S. 8 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Joanna to osoba o bogatej, fachowej wiedzy, obdarzona wręcz niezwykłą cierpliwością do swojego klienta (wiem z doświadczenia). Posiada dar wyszukiwania i zwracania uwagi na wszelkie niuanse i kruczki we wszelkich pismach, które można by łatwo przeoczyć. Ponadto, na co zwróciłem szczególną uwagę podczas naszej wieloletniej współpracy to rzeczowość i bardzo konkretne podejście do tematów dzięki czemu sprawy były kończone szybko (o ile można użyć tego sformułowania w stosunku do naszego sądownictwa) i nie zostałem narażony na niepotrzebne koszty. Polecam kancelarię Pani Joanny nie tylko w sprawach biznesowych, ale również rodzinnych. Z poważaniem, Bartek.

Jakub B. 7 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Perfekcyjnie przygotowana na każdą rozprawę, ogromna wiedza i co najważniejsze widać dużą chęć działania.

Daniel W. 7 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z pełną odpowiedzialnością polecam Mecenasa Panią Joannę. Wspaniały człowiek prawdziwy profesjonalista wie co robi i jest w tym niesamowita. Rzeczowo podchodzi do sprawy przyjazna, po prostu człowiek nie czuje się porzucony mając taką pomoc koło siebie. We wszystkim pomocna, polecam, nie znam lepszego adwokata, po pierwszej rozmowie widać że wie co robi i przede wszystkim robi to bardzo dobrze przygotowana na każdą ewentualności. Polecam.

Anna K. 7 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dzień dobry, bardzo polecam Panią Joanne jako radcę prawnego. Jest sumienna i rzetelna osoba, która wywiązuje się z każdego powierzonego zadania. Polecam Panią Joasie każdemu. Pozdrawiam serdecznie.

Monika C. 7 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo sympatyczna Pani Mecenas, kompetentna i rzetelna. Bardzo dokładnie przygląda się sprawie i doradza, aby pomóc jak najlepiej. Polecam z czystym sumieniem.

Aneta P. 7 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, rzetelne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt, polecam!

Kasia J. 7 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam! Profesjonalizm, szybkość działania.

Anna J. 6 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panią Joanną - kompetencja, zaangażowanie, chęć pomocy. Ponadto, Pani Joanna jest osobą o dużej kulturze osobistej, bardzo miłą i sympatyczną.

Przemek K. 19 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zleciłem P. Mecenas Stelidze analizę zawartej przeze mnie umowy, żeby ustalić czego mogę dochodzić od drugiej strony w sytuacji opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań. W jasny sposób wyjaśniła mi jakie są możliwe rozwiązania. Bardzo kontaktowa, szybko przekazała analizę z rekomendacjami. Polecam!

Jana Š. 13 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Precyzja, terminowość i zaangażowanie w rozwiązywaniu zagadnień. Bardzo sprawna, klarowna komunikacja. Profesjonalizm i wysoka kultura osobista radcy prawnego Joanny Steligi są godne polecenia.

Michał B. 10 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szczerze polecam, wszystko bardzo profesjonalnie i rzetelnie w zrozumiały sposób.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Targowa 10 , 33-100 Tarnów

WWW

www.steligakancelaria.pl/

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga
Imię (pierwsze) JOANNA
Nazwisko STELIGA
Data rozpoczęcia działalności 2017-08-02
NIP 9452211326
Regon 367896130

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Tarnów
Gmina Tarnów
Miejscowość Tarnów
Kod pocztowy 33100
Poczta Tarnów
Ulica ul. Targowa
Numer nieruchomości 10

Kontakt

Email biuro@steligakancelaria.pl
Strona www www.steligakancelaria.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-08-01
Data powstania 2017-07-31
Data rozpoczęcia działalności 2017-08-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
36789613000016 Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga ul.Dąbrowskiego
Kraków
MAŁOPOLSKIE
Kraków

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.