Adwokat Kościerzyna - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Kościerzynie, 2022

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Kościerzyna - Ranking Najlepsi 2022
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 55 Adwokatów z Kościerzyny złożyło 88061 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2022 r. z Kościerzyny.

Średnia ocena adwokatów w Kościerzynie to 4.97 (na podstawie 1630 opinii).

Adwokat Kościerzyna
Lucyna Krawczyk

Bardzo szybki kontakt, przedsiębiorczość w wyszukiwaniu zleceń, w miły i profesjonalny sposób przeprowadzona rozmowa, nastawienie na zdiagnozowanie potrzeby klienta. Muszę tu dodać, że moja znajomość pracy Kancelarii ogranicza się jedynie do wstępnej rozmowy telefonicznej, gdyż ze względu na przyczyny obiektywne, musiałam przełożyć dalsze działanie na termin późniejszy.

Sara Marciniak

Bardzo miły Pan, uspokoił mnie przez rozmowę telefoniczną, niestety z powodów dojazdu nie mogłam spotkać się z panem w kancelarii. Przez telefon dowiedziałam się dużo rzeczy na temat sprawy mojego męża, co trzeba zrobić i że mamy szansę wygrać sprawę. Bardzo dziękuję za pomoc telefoniczną, uspokoił mnie pan, oraz męża, który również jest kłębkiem nerwów. W przyszłości na pewno skorzystam z usług pana Tomasza.

Katarzyna Zaborowska

Natychmiastowy kontakt, fachowa porada z konkretnymi krokami co dalej powinnam zrobić i wytłumaczeniem konsekwencji poczynionych kroków. Ponadto, co osobiście bardzo cenie, rozmowa w spokojnym i rzeczowym tonie co pozwoliło mi zebrać i przeanalizować myśli. Polecam!

5.0 (16 opinii)
HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Porady Prawne Gdańsk
Ewa O.

Szybkość, sprawność, organizacja i poufność oraz gwarancja. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z Panią Mecenas Eweliną z Kancelarii Adwokackiej Haber & Haber w Gdańsku, wyraziła zgodę na prowadzenie moich spraw. Została zawarta umowa dot. kilku spraw. Ze względu na to, że ja zamieszkuje poza granicami Polski, Pani Mecenas Ewelina sprawnie i szybko przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty i pełnomocnictwa. Sprawy zaczęły nabierać szybkiego obrotu. W ciągu paru tygodni, Pani Mecenas zebrała wszystkie informacje potrzebne do moich spraw. Komunikując się ze mną jedynie przez maila, odnowiła jedną sprawę w Krakowie i przygotowała następną do sądu w Gdańsku. Teraz niestety, musimy tylko poczekać na postępowania i odpowiedzi z sądów. Jestem bardzo wdzięczna, ze Pani Mecenas Ewelina wyraziła zgodę i poprowadziła moje sprawy. Będę z Jej kancelarią w stałym kontakcie, ponieważ mam kolejne sprawy, które pragnę powierzyć tylko Pani Mecenas Ewelinie i Jej kancelarii adwokackiej. Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Mecenas, Jej kancelarię i usługi.

Kornelia Makowska

Pani Mecenas jest bardzo opanowaną osobą. Niezwykle kulturalną. Na mojej rozprawie pani Mecenas zaprezentowała najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Jest osobą w pełni zaangażowana w sprawy swojego klienta, zawsze odbiera telefon oraz odpisuje na wszystkie maile czy sms -y w przeciwieństwie do niektórych adwokatów, z którymi miałam wcześniej kontakt. Polecam z całą stanowczością.

Grzegorz C

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (85 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Prawo Rodzinne Leszno
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Kancelaria Adwokacka Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Prawna PARTNERZY - Prawo Rodzinne Gdańsk
Maria Karwina

Szanowni Państwo, za Państwa pośrednictwem pragnę polecić każdemu potrzebującemu pomocy prawnej człowieka wyjątkowego - Pana Adama z Kancelarii Prawno - Finansowej PARTNERZY w Gdańsku. Pan Adam, który jako jedyny, w ramach działalności "Oferteo", wyraził chęć udzielenia mi pomocy prawnej jako Sybiraczce, schorowanej, przed zabiegiem kardiologicznym ratującym życie, ubiegającej się o odszkodowanie za prenatalny okres życia na deportacji w ZSRR. Pan Adam okazał się /w kontakcie internetowo - telefonicznym/ - autentycznym wzorem do naśladowania, bowiem swoją solidnością, rzetelnością, uczciwością, niezawodnością, oraz całkowicie bezinteresownym merytorycznym zaangażowaniem, pomógł mi podjąć najlepszą z możliwych, w mojej sytuacji, decyzję. Z żalem musiałam zrezygnować z dalszej pomocy pana Adama, gdyż nie stać mnie było na chociażby minimalne ryzyko przegrania sprawy, które - jak przedstawił to pan Adam, skrupulatnie wyliczając koszty i korzyści - zawsze należy brać pod uwagę. Za przyjęcie wyrażonej przeze mnie przedmiotowej opinii w dalszej działalności "Oferteo", z góry najserdeczniej państwu dziękuję. Z poważaniem Maria ze słupska.

Jarosław Wicik

Dziś zgłosiłem się ze swoim problemem, odzew był praktycznie natychmiastowy, półgodzinna rozmową na temat mojej sytuacji prawnej z moim pracodawcą. Fachowa porada i motywujący wykład mentorski. Pierwszy raz spotkałem takiego prawnika i to naprawdę za darmo! Wielkie dzięki!!! Szczególnie za motywację i wsparcie w tak trudnym dla mnie okresie!!!

Senta Wojaczyk

Rozmowę telefoniczną, która była jak na razie pierwszym kontaktem oceniam najwyżej jak można. Szczególnie ujęły mnie takie aspekty jak spokój w głosie, który działa kojąco, profesjonalizm i znajomość tematu, chęć pomocy i empatia oraz poczucie, że osoba ma dla mnie czas, a nie biegnie właśnie na kolejne spotkanie. Była to już w zasadzie porada prawna, a nie nacisk na umówienie się za opłatą. Muchas Gracias!

4.84 (51 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Adwokat Gdańsk
Łukasz Szadkowski

Kancelaria prowadziła dla mnie kilka spraw. W każdej sprawie otrzymałem rzetelną ocenę sytuacji oraz pełne wsparcie. Pomoc przy kompletacji niezbędnych dokumentów, konsultacje na każdym etapie. Sprawy zakończone zgodnie z oczekiwanym wyrokiem Sądu. 100% zadowolenia - Partner w biznesie godny polecenia.

Kamil K

Radca prawny Jakub Kulczyński reprezentował mnie w sprawie pracowniczej przeciwko pracodawcy. Wykazał się dużym zaangażowaniem i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do sprawy. Sprawa wygrana w obu instancjach.

Michał Trepanowski

Radca Prawny Jakub Kulczyński co mogę powiedzieć pełen profesjonalizm szybki bez problemowy kontakt, napisał dla mojej firmy umowy tak ze nie trzeba było nic poprawiać. Polecam! Tremedic Fizjoterapeuta Michał Trepanowski

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Adwokacka Hanna Zarzycka - Porady Prawne Gdańsk
Ewelina Karczewska

Pani Hania prowadzi kilka moich spraw rodzinnych. Są one trudne i skomplikowane, gdzie jest bardzo dużo emocji. Dzięki profesjonalnym podejściu, zaangażowaniu i wiedzy Pani Hani - wszystko idzie po mojej myśli. Strasznie bałam się sądu i wiem, że to bardzo ważne mieć tak dobrego pełnomocnika jak Pani Hanna, więc z całą pewnością polecam! Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Beata Zalewska

Pani Mecenas z bardzo łagodnym podejściem, co ułatwia kontakt. Bardzo uważnie wysłuchała, odpowiedziała na wszystkie pytania i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam, osobiście i telefonicznie. Do rozprawy ostatecznie nie doszło. Nie poniosłam kosztów porady.

Piotr Szemryk

Miałem do czynienia z wieloma adwokatami że względów rozwodowych, jednak Pani mecenas okazała się być najlepsza z nich wszystkich jest bardzo kompetentna i bardzo słowna, polecam bardzo kontakt telefoniczny z Panią mecenas praktycznie natychmiastowy. Ocena 10/10.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Prawna Radca Prawny Mateusz Noglik - Prawo Rodzinne Gliwice
Anna W.

Pozytywne wrażenie od początku kontaktu z Panem Mateuszem. Rzeczowy, konkretny, otwarty na współpracę. Napisał mi odpowiedź na pozew, jestem pod wrażeniem. Pismo zredagowane bardzo rzetelnie. Polecam.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Tomaszewska-Huzarek - Kancelaria Adwokacka Gdańsk
Anna Gren

Prężnie działająca Kancelaria potrafiąca zadbać o klienta. Radca prawny godny polecenia. Pani Katarzyna jest osobą kompetentna,rzetelną, sumienną,empatyczną,ale przede wszystkim skuteczną Pełen profesjonalizm,potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi.Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem .Moja sprawa w sądzie z pracodawcą zakończyła się pozytywnie . Z całą odpowiedzialnością polecam korzystanie z usług kancelarii prawnej Pani Katarzyny - Tomaszewskiej Huzarek

Tomasz Mizerski

Pełen profesjonalizm, a co najważniejsze skuteczność, spokój, opanowanie i merytoryczne podejście do zlecanych spraw. Wszystkie sprawy rozstrzygnięte pozytywnie.

Martyna Kłosińska

Szybko znalazłam potrzebną pomoc. Pani Kasia świetnie rozumie biznesowe realia, jest konkretna i twardo stąpa po ziemi, co w jej zawodzie nieczęsto się zdarza. Polecam!

5.0 (7 opinii)

Więcej Adwokatów z Kościerzyny

Kancelaria Adwokacka Zbigniew Zalewski - Prawo Rodzinne Rumia

Kancelaria Adwokacka Zbigniew Zalewski

 • Rumia
 • 57 km od Kościerzyna

Ten specjalista działa na terenie Kościerzyny i oferuje różnorodne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Specjalistyczne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Adwokat Jędrzejów

Adwokat Kościerzyna

 • Jędrzejów
 • Kancelaria GOCAL ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka Kościerzyna

 • Warszawa
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta

Wybór kancelarii adwokackiej wymaga dużo uwagi, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej robocie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (3 opinie)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo Rodzinne Warszawa
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Joanna Dębniak

Profesjonalistka w każdym calu, sympatyczna, konkretna osoba. Od lat mieszkam w Niemczech, pomimo odległości nie było żadnych problemów, aby załatwić sprawę i komunikować się zdalnie. 100% skuteczności w mojej sprawie. Polecam Panią Małgorzatę.

5.0 (7 opinii)
Adwokat Monika Świtała Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kościerzyna

Adwokat

 • Kościerzyna
 • Adwokat Monika Świtała Kancelaria Adwokacka

Kancelaria oferuje obsługę prawną dla klientów indywidualnych i firm. Udzielanie porad prawnych. Sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych. Reprezentacja przed sadem i organami administracji.

Dołącz do naszych Adwokatów w Kościerzynie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Kościerzyny lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Rafał Benkowski - Prawo Rodzinne Kartuzy

Kancelaria Adwokacka Rafał Benkowski

 • Kartuzy
 • 26 km od Kościerzyna

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od kilku lat, szczególnie na obszarze Kościerzyny, ale także pobliskich powiatów. Świetne doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, reprezentacja w sądzie, sporządzenie pism i wniosków to standardowy obszar działania tego prawnika.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Dariusz Budnik - Prawo Rodzinne Kartuzy

Prawo Rodzinne Kościerzyna

 • Kartuzy
 • 26 km od Kościerzyna
 • Kancelaria Adwokacka Dariusz Budnik

Osoby z Kancelaria Adwokacka Dariusz Budnik to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży prawa rodzinnego. Profesjonalne konsultacje prawnicze w niezależnie od przedmiotu sprawy, pomoc w sądzie, przygotowanie pism to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Piotr Korotyniec Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kartuzy

Adwokat

 • Kartuzy
 • 26 km od Kościerzyna
 • Piotr Korotyniec Kancelaria Adwokacka

Planujesz wybrać solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Piotr Korotyniec Kancelaria Adwokacka jest na to skuteczną metodą. Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa karnego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism to typowy pakiet usług dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Sierakowice

Adwokat

 • Sierakowice
 • 26 km od Kościerzyna
 • Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego

Szukasz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego to adwokaci właśnie dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Sierakowice

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Sierakowice
 • 26 km od Kościerzyna

Adwokat z wieloletnią praktyką w kwestii prawa rodzinnego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Umów się na konkretny termin od razu!

Porównanie cen i kosztów w Kościerzynie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Kościerzynie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Kościerzyny sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Natalia Jankowska - Adwokat Bytów

Adwokat

 • Bytów
 • 33 km od Kościerzyna
 • Kancelaria Adwokacka Natalia Jankowska
Kinga Czech

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Natalii. Działa szybko i profesjonalnie. Jej wiedza i zaangażowanie są moim zdaniem na najwyższym poziomie. Z pewnością jeszcze skorzystam z usług tej Kancelarii. Polecam każdemu, kto szuka najlepszego rozwiązania dla swoich problemów w stosunkowo szybkim czasie.

Kar Gel

Profesjonalizm i empatia w jednym. Pani Mecenas nie tylko bardzo dokładnie przygląda się sprawie rozważając najlepsze rozwiązania ale również wykazuje się wrażliwością rzadką w tym zawodzie. Szczerze polecam poszukującym wysokiej jakości obsługi w rozsądnej cenie.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Maria Kokot - Kancelaria Adwokacka Bytów

Kancelaria Adwokacka

 • Bytów
 • 33 km od Kościerzyna
 • Kancelaria Adwokacka Maria Kokot

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do bezzwłocznej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Adwokacka Maria Kokot w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Kancelaria Adwokacka Aurelia Lichnerowicz-Gajewska - Adwokat Starogard Gdański

Adwokat

 • Starogard Gdański
 • 38 km od Kościerzyna
 • Kancelaria Adwokacka Aurelia Lichnerowicz-Gajewska

Potrzebujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Aurelia Lichnerowicz-Gajewska to adwokaci właśnie dla Ciebie. Trafne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sądzie, opracowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka - Kancelaria Adwokacka Starogard Gdański

Kancelaria Adwokacka

 • Starogard Gdański
 • 38 km od Kościerzyna
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Lipska - Kancelaria Adwokacka Starogard Gdański

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Lipska

 • Starogard Gdański
 • 38 km od Kościerzyna
Czapiewska Katarzyna

Nie miałam dogłębnej przyjemności skorzystania z usługi Radcy Prawnego Pani Magdaleny Lipskiej, aczkolwiek jeśli chodzi o same porady prawne jak i usługi i otaczający klimat, to polecam w głębi serca. Bardzo miła obsługa, ciepłe, a zarazem otwarte i szczere podejście do danej sprawy, osoba bezproblemowa i otwarta jak i ugodowa, godna polecenia.

Karolina Zander

Rzetelność, dokładność, dbałość o każdym szczegół, spokój i duża doza optymizmu, to cechy które opisują Panią Magdalenę. Gdybym ponownie miała wybrać radcę prawnego, byłaby to ta sama kancelaria. Pani Magdalena jest nie tylko świetnym radcą, a co najważniejsze, jest człowiekiem. To bardzo cenna cecha w dzisiejszych czasach. Ceny przystępne, kontakt w żaden sposób nie jest ograniczony, jak najbardziej polecam.

5.0 (4 opinie)
Adwokat Karol M. Kampert - Kancelaria Adwokacka Starogard Gdański

Kancelaria Adwokacka

 • Starogard Gdański
 • 38 km od Kościerzyna
 • Adwokat Karol M. Kampert

Szukasz kancelarii adwokackiej z okolic Kościerzyny, ale nie chcesz przepłacać? Adwokat Karol M. Kampert oferuje wykonanie usługi w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Kancelaria Adwokacka Lenartowicz - Porady Prawne Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Lenartowicz

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna
Olek G.

Zgłosiłem się w sprawie dotyczącej prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, dzięki fachowej pomocy zakończyło się warunkowym umorzeniem postępowania i nie figuruje jako osoba skazana a jako, ze mój pracodawca wymaga okresowo dostarczania zaświadczenia o niekaralności, nie straciłem źródła utrzymania. Tą opinia chce się odwdzięczyć za pomoc!

5.0 (6 opinii)
Kompleksowe usługi administracyjno - prawne - Prawo Rodzinne Pruszcz Gdański

Kompleksowe usługi administracyjno - prawne

 • Pruszcz Gdański
 • 47 km od Kościerzyna
Julita R.

Zaangażowanie, duża wiedza i profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Michał Majkowski - Adwokat Pruszcz Gdański

Adwokat

 • Pruszcz Gdański
 • 47 km od Kościerzyna
 • Kancelaria Adwokacka Michał Majkowski
Kamila Gospodarczyk

Korzystałam z usług dwukrotnie przy zakupie mieszkania i sprawach rodzinnych - alimenty, ustalenie opieki nad córką. Polecam usługi Kancelarii. Obydwie sprawy zostały poprowadzone sprawnie, konkretnie, bez przeciągania, co wynikało z doświadczenia Pana Mecenasa. Empatyczny człowiek, z profesjonalnym podejściem. Ceny do zaakceptowania.

Maciej Kurylczyk

Kancelaria Pana Michała obsługiwała naszą firmę przy okazji realizacji dużego projektu inwestycyjnego. Współpraca układała się bardzo dobrze. Opinie i analizy wykonane zostały rzetelnie, szybko a przede wszystkim w bardzo przystępnej cenie. Panie Michale - dziękujemy i pozdrawiamy!

Jarosław Kempa

Bardzo profesjonalne prowadzenie spraw, terminowe, przystępne cenowo, pełna dyspozycyjność, polecam znajomym Kancelarię Adwokacką Michała Majkowskiego.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Michał Gronkiewicz - Prawo Rodzinne Pruszcz Gdański

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Gronkiewicz

 • Pruszcz Gdański
 • 47 km od Kościerzyna

Kancelaria oferuje obsługę prawną w zakresie określonym poniżej i sprecyzowanym następnie w umowie obsługi prawnej ze szczególnym uwzględnieniem czynności: 1.prowadzenie sądowej windykacji należności; 2.udzielanie opinii prawnych ustnych, na piśmie lub drogą elektroniczną według życzenia Klienta; 3.opracowywanie pism przedprocesowych i procesowych oraz wymagających argumentacji prawnej, 4.przygotowywanie i opiniowanie projektów umów; 5.prowadzenie procesów sądowych (zastępstwo procesowe) we wszystkich instancjach z uwzględnieniem postępowania egzekucyjnego; 6.prowadzenie postępowań administracyjnych przed organami administracji oraz sądami administracyjnymi; Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz przedsiębiorców,

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Kościerzyny. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Tar-Drew - Porady Prawne Gdańsk

Porady Prawne Kościerzyna

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna
 • Tar-Drew
Błażej H.

Profesjonalne podejście do klienta, szczerze polecam tę firmę. Pellet, który od nich kupiłem był doskonałej jakości.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kula - Porady Prawne Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kula

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Zastępstwo prawne przed sądami i innymi organami. Porady prawne.

Kancelarie Adwokackie Katarzyna Adriańczyk & Malgorzata Konończuk - Adwokat Chojnice

Adwokat

 • Chojnice
 • 53 km od Kościerzyna
 • Kancelarie Adwokackie Katarzyna Adriańczyk & Malgorzata

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace na terenie miejscowości Kościerzyna i w całym powiecie. Nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Dąbrowski - Kancelaria Adwokacka Chojnice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Dąbrowski

 • Chojnice
 • 53 km od Kościerzyna

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Dąbrowski zaplanują i całościowo wykonają zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Woźniak-Sutowska - Adwokat Chojnice

Ten adwokat działa w rejonie miejscowości Kościerzyna i świadczy liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Kredytum - Adwokat Gdańsk

Adwokat

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna
 • Kredytum

Adwokat działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Kredytum to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ażeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Korporacja Prawno - Finansowa - Prawo Rodzinne Gdańsk

Korporacja Prawno - Finansowa

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna

Prawo rodzinne to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Kancelaria Radców Prawnych Semeniuk Sidorowicz Spółka Partnerska - Adwokat Gdańsk

Adwokat

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna
 • Kancelaria Radców Prawnych Semeniuk Sidorowicz Spółka

Adwokat pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Radców Prawnych Semeniuk Sidorowicz Spółka Partnerska to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zarezerwuj termin!

Artur Dziewulski - Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Artur Dziewulski

 • Gdańsk
 • 53 km od Kościerzyna

Szukasz kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Artur Dziewulski już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Sucharski - Adwokat Tuchola

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Sucharski

 • Tuchola
 • 57 km od Kościerzyna

Adwokat proponuje swoje usługi w miejscowości Kościerzyna i w przyległych miastach. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Asd

 • Tuchola
 • 57 km od Kościerzyna

Asd zatrudnia adwokatów - wyjątkowe zaangażowanie i rzetelność to ich mocne punkty. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

KAAW -Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Wesołek - Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Kancelaria Adwokacka

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna
 • KAAW -Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Wesołek

Szukasz kancelarii adwokackiej do niezwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - KAAW -Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Wesołek w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Authority Kancelaria Ubezpieczeniowa & Rzeczoznawstwo Samochodowe - Prawo Rodzinne Banino

Authority Kancelaria Ubezpieczeniowa & Rzeczoznawstwo Samochodowe

 • Banino
 • 46 km od Kościerzyna

Zawodowcy z Authority Kancelaria Ubezpieczeniowa Rzeczoznawstwo Samochodowe to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

www.adwokatkret.pl - Kancelaria Adwokacka Łukasz Kret Adwokat - Kancelaria Adwokacka Pruszcz Gdański

www.adwokatkret.pl - Kancelaria Adwokacka Łukasz Kret Adwokat

 • Pruszcz Gdański
 • 47 km od Kościerzyna
Helena M.

Bardzo polecam Pana mecenasa. Jestem zadowolona ze współpracy .

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna
 • Kancealaria Adwokacka Adwokat Błażej Haber
Małgorzata G.

Polecam Pana Mecenasa, ogromne zaangażowanie i profesjonalizm.

5.0 (1 opinia)
www.adwokatkret.pl - Kancelaria Adwokacka, adwokat - Prawo Rodzinne Pruszcz Gdański

www.adwokatkret.pl - Kancelaria Adwokacka, adwokat

 • Pruszcz Gdański
 • 47 km od Kościerzyna

Więcej informacji, szczegóły oferty na stronie: www.adwokatkret.pl Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług obejmujący wszystkie najważniejsze dziedziny prawa, starając się przy tym zapewnić sprawną i rzetelną obsługę prawną. Do każdej z powierzonych nam spraw podchodzimy w sposób indywidualny i skrupulatny. Wychodzimy przy tym zawsze naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, co pozwala nam uzyskać ich zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. Nasze usługi świadczymy na rzecz wszystkich osób fizycznych – zarówno klientów indywidualnych, jak również prowadzących działalność gospodarczą, a także do osób prawnych i jednostek organizacyjnych bez osobowości prawnej. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, rzetelnie, merytorycznie,

Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur - Adwokat Gdańsk

Adwokat

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna
 • Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur
Anna Jednoralska

Witam, polecam kancelarię Paragraf w Gdańsku Pani Mecenas Pazur. Do Pani Kamili trafiłam z powodu problemów z podziałem majątku po rozwodzie. Pani Mecenas rzetelnie doradziła mi najlepszą formę rozliczeń z byłym mężem i skutecznie doprowadziła do zawarcia między nami ugody, dzięki czemu zaoszczędziliśmy wiele czasu i pewnie pieniędzy. Kancelaria kompleksowo zajęła się tematem informując nas także o skutkach podatkowych podziału. Kancelarię poleciła mi koleżanka i ja też szczerze mogę polecić tą Kancelarię innym.

Paulina Adelek

Kancelarię Paragraf poleciła mi koleżanka z pracy, kiedy poszukiwałam prawnika żeby skonsultować się na temat odszkodowania za wypadek samochodowy. Podejrzewałam, że ubezpieczyciel zaniżył moje odszkodowanie. Okazało się że Pani Mecenas Pazur ma bardzo duże doświadczenie w zakresie ubezpieczeń i dzięki temu udało się odzyskać niemal drugie tyle co początkowo zostało mi wypłacone :)

Anna Łukaszewska

Kancelarię Paragraf znalazłam w internecie, po długich poszukiwaniach, gdyż niewielu jest prawników specjalizujących się w sprawach z ubezpieczeń społecznych i sporach z ZUS. Na spotkaniu z Panią Radcą Prawnym Kamilą Pazur, uzyskałam wyczerpującą i fachową poradę w mojej sprawie. Otrzymałam również wskazówki o dalszych, koniecznych czynnościach, jakie muszę wykonać, by doprowadzić do zakończenia sprawy. Polecam Kancelarię PARAGRAF i Panią Radcę Prawną Kamilę Pazur wszystkim osobom, które są zmuszone walczyć w sądzie z ZUS. Anna

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Piotrowski - Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Piotrowski

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna
Patrycja Breś

Skala 5 gwiazdek to za mało! Mec. Piotr poprowadził parę moich spraw i każda zakończyła się sukcesem. Wiedza, inteligencja i do tego charakter Pana Mecenasa dawała oparcie i w każdej chwili upewniała, że trudne dla mnie sprawy (mogły przecież zaważyć na dalszym biegu mojego życia) były we właściwych rękach. Zaufanie prawnikowi nie jest proste, ale cieszę się że przez te labirynty zawiłości prawnych przeprowadził mnie właśnie on. Prawidłowe przygotowanie i asy dowodowe wyciągane we właściwym momencie - mistrzostwo! Niezapomniane wspomnienie, kiedy prawnik strony przeciwnej aż usiadł z wrażenia. Ta chwila satysfakcji dla mnie, jako pokrzywdzonej, to tylko wisienka na torcie. Polecam każdemu z całego serca, a dla mnie już na zawsze pozostanie po prostu NIEZASTĄPIONY.

Piotr G.

Serdecznie wszystkim polecam usługi Pana Piotrowskiego. To jedna z najinteligentniejszych osób, jakie było mi dane poznać. Jego wiedza jest nieoceniona. Byłem w sytuacji, w której wstępnie (pod naciskiem prokuratora) poddałem się samo-ukaraniu, po konsultacji z Panem Piotrem jednak wycofałem się z tej decyzji. Prokuratura początkowo bardzo nieprzychylnie postrzegała tę decyzję, jednak po dostarczeniu opinii Pana Piotrowskiego, prokurator stwierdził, że jednak czyn nie nosi znamion przestępstwa. Gdyby nie Pan Piotrowski, figurowałbym w rejestrze skazanych, za czyn, który od początku przestępstwem nie był. Mogę tylko polecać i głośno wyrażać wdzięczność!

Karolina Sprawka

Pan mecenas Karol Piotrowski to osoba na właściwym miejscu. Prowadził moją sprawę i z ręka na sercu mogę każdemu polecić. Rzeczowy, dokładny. Każdy detal omawiany, jeśli było to konieczne kilkakrotnie, jeśli czegoś nie rozumiałam - wytłumaczył. Dzięki mecenasowi, profesjonalnemu podejściu i jego spokojowi cała sprawa przebiegła sprawnie i szybko.

5.0 (10 opinii)
Recompensa Partner Odszkodowania - Adwokat Gdańsk

Recompensa Partner Odszkodowania

 • Gdańsk
 • 49 km od Kościerzyna

Gdy poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Recompensa Partner Odszkodowania są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kancelaria Adwokacka

 • Tczew
 • 51 km od Kościerzyna
 • "Kancelaria Adwokacka Katarzyna Komar

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną ofertę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z Kancelaria Adwokacka Katarzyna Komar zaplanują i kompleksowo zakończą prace. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Kancelaria Adwokacka Sebastian Pestka

 • Tczew
 • 51 km od Kościerzyna

Adwokat pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Adwokacka Sebastian Pestka to doskonały wybór dla Ciebie. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Kościerzyna, Stara Kiszewa, Nowa Karczma, Liniewo, Wiele, Lipusz, Dziemiany, Karsin, Łubiana, Konarzyny, Wąglikowice, Chrztowo, Skorzewo, Borsk, Sobącz, Nowy Barkoczyn, Wielki Klincz, Grabowo Kościerskie, Kalisz, Korne. więcej...