Adwokat Gdynia - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Gdyni, maj 2023

140 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Gdynia - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 140 Adwokatów z Gdyni złożyło 127042 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Gdyni.

Średnia ocena adwokatów w Gdyni to 4.98 (na podstawie 2844 opinii).

Promowane firmy
Adwokat Gdynia
Promowany
Tomasz Wałaszek

Nie znam słów, które wyrażą pełnię wdzięczności jaką odczuwam względem tego Człowieka. Pomówiono mnie o okropne rzeczy, których nie popełniłem - na włosku zawisła moja relacja z osobą, którą kocham najbardziej (fotka) Miałem tylko 7 dni na odpowiedź w skomplikowanej sprawie. Inny adwokat zmarnował 4 dni tego drogocennego czasu. Z Panem Marcinem spotkałem się w pn rano. W środę ok 21 50 ( 600 sekund przed upływem terminu!) przysłał mi MMS z potwierdzeniem nadania przesyłki poleconej. Dla mnie to był thriller ale On podołał. Jakby miał pod marynarką t-shirt Superman'a. Nic nie jest przesądzone ale jestem w grze, mam bardzo merytoryczne pismo na 20 kilka stron i gotuję się do dalszej batalii. Błogosławię rodziców, nauczycieli i wszystkich ludzi, którzy przyczynili się do tego że istnieje i praktykuje właśnie taki Pan Marcin - z kulturą osobistą, intelektem, wiedzą i klasą, w tak młodym wieku. Niech wróci do Niego dobro jakie daje klientom. W nieodległej przyszłości to będzie bardzo drogi Adwokat. I będzie (już jest) warty każdej zapłaconej złotówki. Szacunek po stokroć.

Henryk Raczyński

Pan mecenas Marcin Bednarek pomimo młodego wieku posiada dużą wiedzę prawniczą umożliwiającą sprawnie i z pozytywnym efektem przeprowadzenie całej procedury postępowania sądowego w maksymalnie zminimalizowanym okresie czasowym. Posiadane kompetencje, zaangażowanie w prowadzenie powierzonej sprawy i osobista empatia Pana mecenasa pozwala osobie poszkodowanej , wcześniej poinstruowanej o całym aspekcie toku postępowania, spokojniej przechodzić trudny czas do zakończenia sporu sądowego. Serdecznie dziękuję Panu mecenasowi za duży osobisty wkład w uzyskaniu pozytywnego wyroku w mojej sprawie i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Jerzy Pietka

...jestem z żoną szczęśliwy, że udało nam się pozyskać dla naszej sprawy Pana mec. Bednarka. Bardzo kompetentne i rzeczowe prowadzenie sprawy (2-wie sprawy jednocześnie) daje poczucie ogromnej wiedzy a zarazem spokoju i pewności. Myśle, że ta kancelaria już teraz zasługuje na miano najlepszej kancelarii w Trójmieście... J. & W. Pietka

5.0 (34 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Porady Prawne Gdańsk
Promowany
Sebastian Ody

Współpracujemy z p.Dawidem już dobre parę lat i przy każdej zleconej sprawie pozostawaliśmy pod wrażeniem zaangażowania i niemalże osobistego podejścia do każdej ze spraw. Należy też wspomnieć szybkość reakcji po każdorazowym zleceniu oraz co zaobserwowaliśmy przy wielu okazjach to sprawdzanie postępów w pracach sądu oraz wyszukiwanie innych możliwości rozwiązania naszych problemów, wychodzące od naszego adwokata i to bez naszego dopytywania się co dalej ze sprawą. Podsumowując, współpraca z p. Dawidem to, nawet w ciężkich przypadkach, przyjemności i prawdziwy profesjonalizm. Polecamy.

Danuta Oleks

Otrzymałam tu fachową i bardzo profesjonalną pomoc prawną. Świetny kontakt, dziękuję za poprowadzenie mojej sprawy w sądzie. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. W toku sprawy otrzymałam duże wsparcie za co bardzo dziękuję.

Robert Dolecki

Profesjonalizm i szczegółowość w działaniu sprawiły pozytywne zakończenie mojej sprawy. Pan Dawid potrafi słuchać i w sytuacjach stresowych potrafi szybko reagować i podejmować słuszne decyzję. POLECAM!!!

5.0 (29 opinii)
Wszystkie firmy
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY - Porady Prawne Gdańsk
best badge
Marek Szpak

Zycie płata różne figle, więc skorzystałem z tejże kancelarii, dobra ekipa młodzi dynamiczni, szybcy i skuteczni, a co najważniejsze zawsze dostępni. Powierzyłem trudne i skomplikowane sprawy rodzinne, cywilne, administracyjne, i lokalowe. Każdy krok był konsultowany i zawsze na maila otrzymywałem wysyłane przez kancelarię pisma. Finansowo super raz, że ceny za usługi przystępne to dodatkowo można było rozłożyć na raty. Polecałem i nadal polecam.

Lucyna Krawczyk

Bardzo szybki kontakt, przedsiębiorczość w wyszukiwaniu zleceń, w miły i profesjonalny sposób przeprowadzona rozmowa, nastawienie na zdiagnozowanie potrzeby klienta. Muszę tu dodać, że moja znajomość pracy Kancelarii ogranicza się jedynie do wstępnej rozmowy telefonicznej, gdyż ze względu na przyczyny obiektywne, musiałam przełożyć dalsze działanie na termin późniejszy.

Lilla Bartosik

Rzetelna, sumienna, profesjonalna, oraz jednocześnie bardzo uprzejma i życzliwa obsługa. Korzystałam z porad jak również zleciłam Kancelarii prowadzenie sprawy spadkowej z pełnym zaufaniem (mieszkałam wtedy na Gran Canaria) i nie zawiodłam się. Adam i Paweł to zespół prawników zawsze gotowych do współpracy. Udzielali mi informacji, oraz wyczerpujących wyjaśnień w przypadku jakichkolwiek, nawet najdrobniejszych wątpliwości. Sporządzali pisma, prowadzili korespondencję z Sądem, a w związku z tym, że sprawa nie odbywała się w Gdańsku, wykazali gotowość pokonania prawie 400 km, by uczestniczyć w rozprawie. Przeprowadzili również w moim imieniu rozliczenie z Urzędem Skarbowym, zawsze na bieżąco byłam informowana o postępach w rzeczonej sprawie. Gorąco polecam Kancelarię. Dodatkowym atutem jest również lokalizacja. Lilla Bartosik

5.0 (35 opinii)
HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Adwokat Gdańsk
best badge
Ewa O.

Szybkość, sprawność, organizacja i poufność oraz gwarancja. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z Panią Mecenas Eweliną z Kancelarii Adwokackiej Haber & Haber w Gdańsku, wyraziła zgodę na prowadzenie moich spraw. Została zawarta umowa dot. kilku spraw. Ze względu na to, że ja zamieszkuje poza granicami Polski, Pani Mecenas Ewelina sprawnie i szybko przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty i pełnomocnictwa. Sprawy zaczęły nabierać szybkiego obrotu. W ciągu paru tygodni, Pani Mecenas zebrała wszystkie informacje potrzebne do moich spraw. Komunikując się ze mną jedynie przez maila, odnowiła jedną sprawę w Krakowie i przygotowała następną do sądu w Gdańsku. Teraz niestety, musimy tylko poczekać na postępowania i odpowiedzi z sądów. Jestem bardzo wdzięczna, ze Pani Mecenas Ewelina wyraziła zgodę i poprowadziła moje sprawy. Będę z Jej kancelarią w stałym kontakcie, ponieważ mam kolejne sprawy, które pragnę powierzyć tylko Pani Mecenas Ewelinie i Jej kancelarii adwokackiej. Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Mecenas, Jej kancelarię i usługi.

Kornelia Makowska

Pani Mecenas jest bardzo opanowaną osobą. Niezwykle kulturalną. Na mojej rozprawie pani Mecenas zaprezentowała najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Jest osobą w pełni zaangażowana w sprawy swojego klienta, zawsze odbiera telefon oraz odpisuje na wszystkie maile czy sms -y w przeciwieństwie do niektórych adwokatów, z którymi miałam wcześniej kontakt. Polecam z całą stanowczością.

Grzegorz C

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (85 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Czerlonek - Porady Prawne Gdańsk
best badge
Pawel Łobacz

Pani Mecenes to prawdziwa profesjonalistka. Korzystałem w ostatnim czasie z wielu porad w innych kancelariach wiec mam porównanie. Polecam każdemu komu zależy na fachowej i rzetelnej osobie w sprawach, które przez innych wydawały się nie do wygrania Widać olbrzymia wiedzę, wszystko dotyczące mojej sprawy, oraz możliwości wytłumaczone zostało bardzo dokładnie z najmniejszy szczegółami. Bardzo polecam.

Dorota Michalska

Najlepszy mecenas, adwokat, kobieta, która na szczęście stanęła na mojej drodze. Zaangażowanie w sprawę od a do z. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Wiedza Pani Mecenas z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie dokumentów sprawy. Bezdyskusyjnie skuteczna. Sprawa zakończyła się dużym sukcesem. Polecam Panią Adwokat.

Katarzyna Przybyłowska

Polecam kancelarię każdemu, kto poszukuje skutecznego radcy prawnego. Dostałam tam wiele przydatnych wskazówek i ważnych informacji, na których się wcześniej nie znałam, przez cały czas, w którym Pani Ewa prowadziła moją sprawę mogłam konsultować wszelkie wątpliwości. Jeżeli tylko będę potrzebowała pomocy prawnej wiem, że udam się do odpowiedniej osoby. Pani Ewa to osoba bardzo konkretna, dokładna i co najważniejsze skuteczna. Sprawę sądową prowadziła profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

5.0 (39 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bednarek - Kancelaria Adwokacka Gdynia
best badge
Tomasz Wałaszek

Nie znam słów, które wyrażą pełnię wdzięczności jaką odczuwam względem tego Człowieka. Pomówiono mnie o okropne rzeczy, których nie popełniłem - na włosku zawisła moja relacja z osobą, którą kocham najbardziej (fotka) Miałem tylko 7 dni na odpowiedź w skomplikowanej sprawie. Inny adwokat zmarnował 4 dni tego drogocennego czasu. Z Panem Marcinem spotkałem się w pn rano. W środę ok 21 50 ( 600 sekund przed upływem terminu!) przysłał mi MMS z potwierdzeniem nadania przesyłki poleconej. Dla mnie to był thriller ale On podołał. Jakby miał pod marynarką t-shirt Superman'a. Nic nie jest przesądzone ale jestem w grze, mam bardzo merytoryczne pismo na 20 kilka stron i gotuję się do dalszej batalii. Błogosławię rodziców, nauczycieli i wszystkich ludzi, którzy przyczynili się do tego że istnieje i praktykuje właśnie taki Pan Marcin - z kulturą osobistą, intelektem, wiedzą i klasą, w tak młodym wieku. Niech wróci do Niego dobro jakie daje klientom. W nieodległej przyszłości to będzie bardzo drogi Adwokat. I będzie (już jest) warty każdej zapłaconej złotówki. Szacunek po stokroć.

Henryk Raczyński

Pan mecenas Marcin Bednarek pomimo młodego wieku posiada dużą wiedzę prawniczą umożliwiającą sprawnie i z pozytywnym efektem przeprowadzenie całej procedury postępowania sądowego w maksymalnie zminimalizowanym okresie czasowym. Posiadane kompetencje, zaangażowanie w prowadzenie powierzonej sprawy i osobista empatia Pana mecenasa pozwala osobie poszkodowanej , wcześniej poinstruowanej o całym aspekcie toku postępowania, spokojniej przechodzić trudny czas do zakończenia sporu sądowego. Serdecznie dziękuję Panu mecenasowi za duży osobisty wkład w uzyskaniu pozytywnego wyroku w mojej sprawie i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Jerzy Pietka

...jestem z żoną szczęśliwy, że udało nam się pozyskać dla naszej sprawy Pana mec. Bednarka. Bardzo kompetentne i rzeczowe prowadzenie sprawy (2-wie sprawy jednocześnie) daje poczucie ogromnej wiedzy a zarazem spokoju i pewności. Myśle, że ta kancelaria już teraz zasługuje na miano najlepszej kancelarii w Trójmieście... J. & W. Pietka

5.0 (34 opinie)
Kancelaria GRUBE - Prawo Rodzinne Gdynia
best badge
Malwina James

Gorąco polecam, będziecie w bezpiecznych rękach. Kancelaria podjęła się naszej sprawy mimo, że siedziba firmy jest za granica ( w UK). Profesjonalizm, świetna komunikacja i uaktualnianie klienta co do progresu, i oczywiście pozytywne rozwiązanie sprawy w szybkim czasie, odzyskaliśmy pieniądze należne nam od nieuczciwego producenta. Gorąco polecam.

Dawid Sobczak

Do różnych kancelarii chodziłem prowadząc swoją działalność gospodarczą. Sprawy, które mnie dotykają są ciężkie i ta kancelaria najlepiej sobie z takimi radzi. Polecam.

Olek Klepacz

Pomogli mi w sprawie utraconego dostępu do profilu społecznościowego i wykradzionych danych z konta. To jedna z niewielu Kancelarii, które potrafiły od razu zaproponować konkretne kroki prawne.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Adwokat Gdańsk
best badge
Łukasz Szadkowski

Kancelaria prowadziła dla mnie kilka spraw. W każdej sprawie otrzymałem rzetelną ocenę sytuacji oraz pełne wsparcie. Pomoc przy kompletacji niezbędnych dokumentów, konsultacje na każdym etapie. Sprawy zakończone zgodnie z oczekiwanym wyrokiem Sądu. 100% zadowolenia - Partner w biznesie godny polecenia.

Oliwia Wojtal

Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii Radcy Prawnego Pana Jakuba Kulczyńskiego. Bardzo profesjonalna obsługa. Jestem wdzięczna za poświęcony czas. Polecam osobom, które potrzebują pomocy prawnej.

Kamil K

Radca prawny Jakub Kulczyński reprezentował mnie w sprawie pracowniczej przeciwko pracodawcy. Wykazał się dużym zaangażowaniem i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do sprawy. Sprawa wygrana w obu instancjach.

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Adwokat Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (112 opinii)
Kancelaria Adwokacka Zbigniew Zalewski - Adwokat Rumia
best badge
Kasia Stenka

Cóż mogę powiedzieć o Panu Zalewskim otóż to że to bardzo rzetelny, pomocny adwokat, przykłada się i angażuje do swojej pracy. Na każde pytania udziela fachowej odpowiedzi, jeżeli w przyszłości musiałabym z korzystać z usług adwokata to wybrałabym właśnie pana Zalewskiego. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Zbigniewa każdemu kto potrzebuje bardzo dobrego adwokata. Pozdrawiam.

Leszek Surowka

Pan mecenas Zbigniew prowadził moją sprawę przed Sadem Rejonowym w Gdańsku na uwagę zasługuje duża wiedza i profesjonalizm. Szczególnie pisma procesowe były pisane w perfekcyjny sposób co przyczyniło się do dobrego rozstrzygnięcia sprawy. Szczerze polecam.

Sebastian Urban

Fachowa porada, zapoznanie się ze sprawą i szybkie napisanie potrzebnego dokumentu. Mysle ze cena nie wygurowana, adekwatna do poświęconego na moją sprawę czasu. Pozdrawiam

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Nowak - Prawo Rodzinne Gdynia
best badge
Robert D.

Szybka, zdecydowanie profesjonalna, usługa prawnicza.

5.0 (6 opinii)
www.adwokatkret.pl - Kancelaria Adwokacka Łukasz Kret Adwokat - Adwokat Pruszcz Gdański
best badge
Michalina O.

POLECAM USŁUGI PANA MECENASA. SOLIDNA ADWOKAT.

5.0 (3 opinie)

Więcej Adwokatów z Gdyni

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Adwokat Gdynia

Adwokat Gdynia

 • Gdynia
 • KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU
Renata Chyrk

Zadzwoniłam do kancelarii jako bezradny przedsiębiorca,nie widząc rozwiązania w mojej trudnej sytuacji finansowej i zawiłej gospodarczo.Mój kontakt z kancelarią z Panem Piotrem Witkowskim zaowocował znalezieniem wyjścia z mojej sytuacji.Przeprowadzona upadłość konsumencka odbyła się bardzo profesjonalnie z ogromną znajomością wiedzy prawniczej jak również ze zrozumieniem i życzliwością dla mnie jako klienta kancelarii.PROFESJONALIZM i WYSOKA KULTURA,wszechstronna wiedza zagadnień gospodarczych jest atutem aby polecić kancelarię. DZIĘKUJĘ. Renata Chyrk.

Alicja Nowikowska

Upadłość uratowała mi życie, już nie widziałam żadnego rozwiązania na tyle zadłużeń. Próbowałam w wielu firmach oddłużeniowych, negocjacji konsolidacje i tylko wydałam pieniądze. Brali pieniądze i nic nie załatwiali o upadłości dowiedziałam się z internetu. Zrobiłam to z Kancelarią Prawa upadłościowego KPU, namiary mogę podać. Nie myślcie o innych rozwiązaniach. Możecie tylko stracić czas, a nawet cały majątek jak wpadniecie w ręce komornika.

Robert Sędziak

Miałem okazję korzystać z usług prawników pracujących w kancelarii kpu. Pełen profesjonalizm. Zleciłem m.in. oddłużenie restrukturyzacyjne moich zobowiązań wobec jednego z dużych banków komercyjnych, efekt zostałem zwolniony od zobowiązań z lat 90,na znaczną kwotę. Poza tym zleciłem Kancelarii KPU odzyskiwanie pożyczonych przeze mnie pieniędzy, skutek czego uzyskałem wyroki sądowe a sprawę skierowałem do komornika. Dlatego mogę z czystym sumieniem i wielką wdzięcznością polecić tą kancelarię. Teraz mogę spać spokojnie. Polecam wszystkim osobom mającym problemy finansowe są skuteczni. Dziękuję Panie Piotrze. Sam pan wie za co.

5.0 (81 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Dembowski - Prawo Rodzinne Gdynia
Halina L.

Współpraca wspaniała, rzetelna, duża wiedzą, a najważniejsze empatyczne podejście do mojego problemu.

5.0 (1 opinia)
Adwokat Maciej Wieczorkowski - Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Gdynia

Porady Prawne Gdynia

 • Gdynia
 • Adwokat Maciej Wieczorkowski - Kancelaria Adwokacka
Paulina Biel

Dzięki Panu Maciejowi wszystkie zawiłe przepisy prawne stały się bardzo proste! Moja sprawa została poprowadzona w sposób szybki i skuteczny. Pewność siebie, niezawodność i doskonała znajomość prawa - to cechy dobrego adwokata, a Pan Maciej bezsprzecznie posiada je wszystkie. Polecam z czystym sumieniem w Gdyni i nie tylko.

Michał Miedźwiedź

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i problemu, z którym przyszedłem. Świetna komunikacja i przepływ wiedzy. Przez cały czas prowadzenia sprawy, miałem poczucie, że jestem doskonale poinformowany o możliwościach i kolejnych etapach postępowania, co dla mnie jako laika było szczególnie istotne.

Klientka Torunia

Potrzebowałam pilnej porady prawnej w sprawie sądowej. Znalazłam w internecie Kancelarię adwokacką Pana mecenasa Macieja Wieczorkowskiego z Gdyni. Pan mecenas udzielił mi szczegółowej porady, z której skorzystałam. Spokojnie i cierpliwie tłumaczył zawiłości sądowe. Pan mecenas to rzeczowy adwokat z dobrym podejściem do człowieka. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc.

5.0 (8 opinii)
Lexarius Konsorcjum Radców Prawnych - Adwokat Gdynia

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Lexarius Konsorcjum Radców Prawnych to adwokaci właśnie dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ - Prawo Rodzinne Gdynia

Prawo Rodzinne Gdynia

 • Gdynia
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ
Mikołaj P.

Świetny prawnik od prawa cywilnego, wysokie kompetencje oraz nienaganna kultura pracy. Polecam wszystkim zainteresowanym.

5.0 (6 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Gdyni

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Gdyni lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Prawna CERTIS - Prawo Rodzinne Gdynia
Robert Skraburski

Ukradziono mi samochód. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty z AC. Od razu zwróciłem się do Kancelarii Certis. Kancelaria w ciągu zaledwie dwóch rozpraw uzyskała wyrok nakazujący ubezpieczycielowi wypłatę pełnej kwoty odszkodowania, odsetki od momentu odmowy wypłaty odszkodowania oraz zwrot kosztów sądowych na moja rzecz. Mając na uwadze powyższe doświadczenie, szczerze polecam.

Karolina Wieczorek

Pani Monika jest osobą bardzo kontaktową. Od pierwszego kontaktu telefonicznego i spotkania wiedziałam już, że dobrze trafiłam. Profesjonalne podejście do sprawy i zaangażowanie pozwoliło mi uwierzyć, że jestem w stanie wyjść obronną ręką z sytuacji, w której się znalazłam. Dokładnie słucha Klienta, poświęca swój czas - zarówno ten w Kancelarii, jak mi poza nią. Odpowiada szybko i sprawnie na telefony i e-maile, szanując przy tym czas drugiej strony. Wydawać by się mogło, że nie do rozwiązania jest trudność, jaką napotkałam, a dzięki Pani Monice, uwierzyłam, że można i warto, ponieważ pomogła mi spełnić jedno z moich marzeń. Gdybym jeszcze kiedyś musiała skorzystać z profesjonalnej obsługi prawnej, z pewnością ten telefon i ulubiony w ostatnim czasie adres - Masztowa 9 zachowam w swoim kalendarzu. Polecam Każdemu kto boryka się z trudnościami, w których rozwiązaniu może pomóc właściwa osoba, na właściwym miejscu. Taką właśnie jest niezastąpiona Pani Monika. Rzeczowa, konkretna, bardzo sympatyczna, niedroga i blisko. Serdecznie dziękuję za każdą wskazówkę, poradę, podtrzymywanie na duchu i sfinalizowanie najważniejszej dla mnie w tym momencie sprawy. Jestem zadowolona i z pewnością będę chwalić Pani profesjonalizm wszędzie, gdzie będzie mi dane być. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych i osobistych. Wdzięczna za wszystko - Klientka Karolina.

Wiktor Jodłowski

Pani Monika zrealizowała obsługę prawną naszego procesu profesjonalnie od A do Z. Zawsze odpowiadała na nasze wiadomości i telefony. Wszystko przygotowywała rzetelnie. Z czystym sumieniem polecam współpracę z panią Moniką!

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Prawna Griffin - Adwokat Gdynia

Adwokat

 • Gdynia
 • Kancelaria Prawna Griffin
Malgorzata Dzierzawska

Już po raz drugi skorzystakam z usług Kancelarii I jestem bardzo usatysfakcjonowana. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania od Pana Mariusza, rozwiane zostały moje wątpliwości. Ogromna wiedza nt. prawa podatkowego, pełny profesjonalizm, rozsądna cena za usługi. Z pełnym przekonaniem rekomenduje usługi Kancelarii Prawnej GRIFFIN.

Jasinska Karina

Bogate doświadczenie, znakomita wiedza ekspercka. Zespół Griffin cechuje umiejętność prawidłowej oceny sytuacji biznesowej co zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. W mojej opinii wschodzący liderzy na lokalnym rynku prawniczym. Polecam.

Bartłomiej B

Czy coś mogło pójść lepiej? Z tą firmą poszło wszystko najlepiej. Sprawa z którą bujałem się od 4 lat załatwili w 3 miesiące. Świetni ludzie. Życzliwi, kompetentni. Bez podlizywania się - polecam

5.0 (8 opinii)
Kancelaria BUTNY - Adwokat Patrycja Butny - Kancelaria Adwokacka Gdynia
Agnieszka K

Pani Patrycja Butny prowadzi moją sprawę (jest ona w toku). Dotyczy ona bardzo ważnej dla mnie kwestii związanej z rozwodem i opieką nad dziećmi. Współpraca przebiega rewelacyjnie! Pani Patrycja posiada ogromną wiedzę, znajduje naprawdę nieszablonowe rozwiązania, ale co najważniejsze, posiada ogromną empatię. Współpracując z Panią Patrycją czuję się naprawdę bezpiecznie. Polecam z całego serca!

Magda K.

Nie jestem osobą która zamieszcza komentarze. Nie mam też doświadczenia we współpracy z adwokatami. To był mój pierwszy kontakt z prawnikiem, a skłonił mnie do tego rozwód. Byłam pełna obaw. Wybrałam panią adwokat Patrycję Butny ze względu na opinie i piękną stronę www. Zostałam zupełnie zaskoczona. Pani Mecenas wykazała się, oprócz dużej i fachowej wiedzy, ludzkim podejściem i życzliwością. Pomogło mi to bardzo w tym niełatwym dla mnie okresie. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. Dziękuję bardzo!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Prawo Rodzinne Gdynia

Prawo Rodzinne

 • Gdynia
 • Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz
Tomasz Lamk

Poważne podejście do sprawy, mile byłem zaskoczony na rozprawie, zmiażdżył wszystkim swoim profesjonalizmem. Poza tym ma dobre podejście do ludzi i dobrze doradza bez względu. jaka jest to sprawa.

Agnieszka Ag

Jestem bardzo zadowolona z działań podejmowanych przez adwokata dr Tomasza. Skomplikowana sprawa została pomyślnie rozwiązana. Polecam tego adwokata.

Beata Plona-Szopińska

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Pindelski - Porady Prawne Gdynia
Boris Kocot

Do p. Mecenasa udało mi się dostać z polecenia. Wykazał się dużym zaangażowaniem, silnym zapleczem merytorycznym i przede wszystkim skutecznością. Proaktywnie znajdywał rozwiązania problemów i z powodzeniem domknął sprawę. Od początku miałem poczucie, że pracuję ze świadomym partnerem biznesowym. Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę!

Krzysztof Witak

Adwokat P. Mateusz bardzo szybko skontaktował się ze mną, zaproponował spotkanie w dogodnym dla mnie terminie. Podczas spotkania otrzymałem rzeczowe i zrozumiałe odpowiedzi, na wyróżnienie zasługuje atmosfera, w której zostałem przyjęty - pełny komfort i opieka od momentu przekroczenia progu kancelarii. Serdecznie polecam usługi kancelarii wszystkim tym, którzy szukają szybkiej i profesjonalnej pomocy prawnej!

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Gdyni

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdyni? Złóż zapytanie, a specjaliści z Gdyni sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka adw. Karol Czaplewski - Prawo Rodzinne Gdynia
Daria J.

Wybór tego adwokata było jedną z najlepszych rzeczy jaką zrobiłam w zeszłym roku. Dzwońcie śmiało jeżeli macie sprawę o rozwód lub podział majątku.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jałoszewska-Świątek - Prawo Rodzinne Gdynia
Daniel O.

Mecenas Agnieszka Jałoszewska-Świątek udzieliła mi kompleksowej pomocy w skomplikowanej dla mnie sprawie. Na szczęście wygrana była po naszej stronie, za co bardzo bardzo dziękuję!!! Polecam, pełen profesjonalizm.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka - Adwokat Gdynia

Adwokat

 • Gdynia
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
JKN Doradztwo podatkowe

Zaletą Kancelarii jest duża elastyczność w podejściu oraz kreatywność działania. Wystarczyło rzucić temat, a Pani Mecenas Aleksandra i Pani Mecenas Maria podpowiadały możliwe rozwiązania. Obecnie nawiązałem stałą współpracę i wiem, że kwestie prawne są dobrze zaadresowane.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Maja Gidian - Porady Prawne Gdynia
Katarzyna K.

W obecnych czasach taka Pani Mecenas na wagę złota.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Gdynia

Prawo Rodzinne

 • Gdynia
 • Kancelaria Adwokacka

Prawo rodzinne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Trafne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy pakiet usług tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (1 opinia)
adwokat Magdalena Waśko - Adwokat Gdynia
Monika L.

Mam możliwość współpracy z panią adwokat Magdaleną Waśko jestem zachwycona podejściem do klienta ogromną wiedzą i także ogromnym zaangażowaniem dla prowadzonej sprawy. Oddaję się w 100% sprawie którą prowadzi i pilnuję każdego drobnego szczegółu. Prowadzi mój rozwód oraz pozbawienie władzy rodzicielskiej zakres w wiedzy w sprawach rodzinnych ogromny. Bardzo gorąco polecam.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Marek Miecznikowski - Porady Prawne Gdynia

Porady Prawne

 • Gdynia
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marek Miecznikowski
Adam C.

Rzetelne podejście do sprawy, zaangażowanie, uczciwość. Pełen profesjonalizm.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna Mat Kancelaria - Adwokat Gdynia

Adwokat

 • Gdynia
 • Kancelaria Prawna Mat Kancelaria
Damian D.

Kancelaria adwokacka Mat bardzo pomocna i konkretna, godna polecenia.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Planujesz wybór kancelarii adwokackiej z okolic Gdyni, ale nie chcesz przepłacać? Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c. oferuje realizację zlecenia w korzystnej cenie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

5.0 (3 opinie)
TRITUM LEGAL Konsorcjum Radców Prawnych M. Ośmiałowska J. Paracki - Porady Prawne Gdynia

Takiej oferty porad prawnych prędko nie znajdziesz w miejscowości Gdynia i okolicy, więc jeżeli poszukujesz porad prawnych to niezwłocznie sprawdź TRITUM LEGAL Konsorcjum Radców Prawnych M. Ośmiałowska J. Paracki. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdyni. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Gdynia
 • Kancelaria Awokacka dr Dariusz Erwin Kotłowski

Prawo rodzinne nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
DOTPOL Michał Wieczorek - Porady Prawne Gdynia
Marta Bald

Polecam współpracę z Panem Michałem - pełne zaangażowanie w projekt - rzetelne i jasne informacje. Zadowalające i wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane z rozpoczęciem działalności - kompetencje i profesjonalizm na każdym etapie współpracy - polecam!

Piotr Napierała

Dziękuję za rzetelną opiekę nad sprawą dofinansowania. Profesjonalizm, zaangażowanie, stały bardzo dobry kontakt. Polecam szczerze powierzenie spraw Panu Michałowi do którego zapewne wrócę niejednokrotnie jeśli będzie taka potrzeba. Pozdrawiam serdecznie CMP.

Cyntia Medzech

Przedsiębiorstwo DOTPOL pomogło mi w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, usługa była fachowa i kompetentna. Wysoko oceniam poziom obsługi klienta, oraz profesjonalizm pana Michała. Będę kontynuowała współpracę przy okazji dotacji na rozwój działalności gospodarczej.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś - Prawo Rodzinne Gdynia

Prawo Rodzinne

 • Gdynia
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś
Wanda Wójcik

Z Kancelarią Radcy Prawnego M.Forysia współpracuję od dłuższego czasu jestem bardzo zadowolona szczególnie cenię Pana Mecenasa za profesjonalizm i rzetelność.Kancelaria ma doświadczenie w sprawach gospodarczych (sporządzanie umów a także odzyskiwanie należności i odszkodowań od nierzetelnych kontrahentów) a także prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem prawnym przedsiębiorstwa . Bardzo polecam Kancelarię Radcy Prawnego Marka Forysia Wanda Wójcik

Małgorzata Nańkowska

Mecenas Foryś zaangażował się w powierzoną sprawę o odszkodowanie (dot. wywłaszczanej pod budowę drogi nieruchomości) i myślę, że dzięki jego uporowi i determinacji doprowadził do uzyskania przeze mnie znacznie wyższego i rynkowego odszkodowania, w stosunku do tego co mi proponowano na początku negocjacji.

Marcin Sz.

Ogromna wiedza, rzetelność, wysoka skuteczność, przystępne ceny. Tak w kilku słowach można określić współpracę z kancelarią P. Mecenasa Marka Forysia.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz - Porady Prawne Gdynia
Jan Błasiak

Z przyjemnością piszę opinię o Kancelarii Wiktorii Bartosiewicz, ponieważ jestem bardzo zadowolony z odzyskania mojej należności. Cały proces odzyskiwania pieniędzy odbył się dla mnie w sposób bardzo prosty, bezstresowy i bezkosztowy.. Jeśli w przyszłości będę miał podobnego typu kłopoty, znowu zwrócę się do tej samej Kancelarii z prośbą o pomoc.

Krzysztof Włoch

Usługi świadczone przez Panią mecenas Wiktorię Bartosiewicz są szczytem profesjonalizmu. A sama Pani Mecenas osobą przesympatyczną. Z czystym sumieniem mogę Panią Mecenas polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

Joanna Lipska

Skorzystałam z porady prawnej. Bardzo dobry fachowiec z dużą wiedzą, a do tego bardzo przyjazna, kulturalna i niezmiernie sympatyczna osoba. Serdecznie polecam.

5.0 (30 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Rynas - Prawo Rodzinne Gdynia
Anna K.

Bardzo polecam Panią Joannę Rynas. Bardzo mi pomogła, rzetelnie z chęcią pomocy podeszła do sprawy. Serdecznie wszystkim polecam.

5.0 (5 opinii)
Detektywistyka Windykacja Scot Windykat - Kancelaria Adwokacka Gdynia

Kancelaria Adwokacka Gdynia

 • Gdynia
 • Detektywistyka Windykacja Scot Windykat
Jacek D.

Moja sprawa była trudna. Dotyczyła nakazu pokomorniczego. Myślałem ze już straciłem wszystkie pieniądze, jednak okazało się ze znaczną część można było odzyskać. Udana windykacja.

5.0 (2 opinie)
Ms Clean Sp. z o.o. - Porady Prawne Gdynia

Każdy, kto szuka porad prawnych winien niezwłocznie zgłosić się do Ms Clean Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Super Mecenas

 • Gdynia

Planujesz znalezienie kancelarii adwokackiej z okolic Gdyni, ale nie chcesz przepłacać? Super Mecenas oferuje usługi w atrakcyjnej cenie. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (3 opinie)
avatar icon
Kazimierz P

Firma działa z powodzeniem na rynku prawnym od 18 lat, warto więc wziąć to pod uwagę wybierając Kancelarię. Ja korzystam z ich usług od 5 lat i ani razu się nie zawiodłem. Przeprowadzili w mojej firmie restrukturyzację, pomogli znaleźć nowych inwestorów i rynki zbytu dla naszych produktów. Do dziś korzystam z ich doradztwa. Polecam!

Bea D.

Jedna z najlepszych kancelarii w kraju jeśli chodzi o pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej. Poprowadzi młodego przedsiębiorcę "za rękę" we wszystkich aspektach tego procesu, a następnie specjaliści pomagają w promocji firmy. Polecam wszystkim Kancelarię Prawniczą Lex Optimum.

Anka K.

W kancelarii pracują profesjonaliści z gruntowną wiedzą i dużym doświadczeniem. Są naprawdę skuteczni jeśli chodzi o pomoc prawną swoich klientów, szczególnie jeśli chodzi o prawo gospodarcze i majątkowe. Szczerze polecam, potrafią wstrzymać licytacje, odroczyć i zmniejszyć długi.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Adwokat

 • GDYNIA - Gdyńskie Centrum Biznesu pok 102
 • Beata Chmielewska
Alicja Kornata

Po pierwszej wizycie u pani Beaty miałam wrażenie, że spotkałam dawno nie widzianą przyjaciółkę. Mój problem stał się jej problemem, nie spoczęła zanim nie doprowadziła sprawy do końca. Wielkie zaangażowanie i pełen profesjonalizm sprawia, że gorąco polecam oddanie się pod opiekę pani Beaty. Dziękuję i pozdrawiam.

Sławomir Grochowina

Beata należy do osób, które potrafią spojrzeć na problem często z innej strony niż wszyscy inni i dzięki temu pozwala znaleźć wyjście z sytuacji pozornie nierozwiązywalnych. Jej spokój i profesjonalizm zapewniają powodzenie każdego przedsięwzięcia, w którym bierze udział. Perfekcjonistka, która zawsze ma fakty sprawdzone co do najdrobniejszego szczegółu czego skutkiem jest dokładna analiza sytuacji. Jej szeroki krąg zainteresowań pozwala na krzyżowanie informacji przychodzących i wyciąganie trafnych wniosków. Przy tym wszystkim zachowuje poczucie humoru i zawsze można liczyć na rozładowanie napięcia. To prawdziwa przyjemność pracować z takimi ludźmi. Szczerze polecam współpracę z p.Beatą

krzysiek null

Witam milo! Dziękuję Pani Beatko za pomoc i profesjonalne wsparcie. Serdecznie polecam i zapraszam do współpracy z Panią Beatka. Szanowni państwo naprawdę warto, jestem w 1000% zadowolony.

5.0 (3 opinie)
Tomasz Makowski, Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Gdynia

Porady Prawne

 • Gdynia
 • Tomasz Makowski, Kancelaria Adwokacka
Andrzej Siw

Z czystym sumieniem mogę wystawić bardzo pozytywną opinię oraz polecić Kancelarię Pana Mecenasa Tomasza Makowskiego. Pan Mecenas pomógł mi w bardzo trudnej sprawie, która miała cały szereg pochodnych równie skomplikowanych zagadnień, których nikt nie chciał się podjąć. Dzięki Panu Mecenasowi wszystko udało się pozytywnie i szybko rozwiązać. Na swojej drodze napotkałem już kilku adwokatów oraz radców prawnych, ale nigdy jeszcze nie miałem okazji poznać tak otwartego oraz oddanego swojej pracy człowieka jak Pan Tomasz. Oprócz bardzo szerokiej wiedzy oraz profesjonalizmu, Pan Mecenas jest normalnym, życiowym człowiekiem, który potrafi sprawić, że od pierwszego kontaktu każdy czuję się jakby był najważniejszym klientem Pana Mecenasa.

Grzegorz Hinc

Bardzo jestem wdzięczny za zajęcie się sprawa przez pana Makowskiego. Zanim trafiłem do kancelarii Pana adwokata spotkała mnie ogromna niekompetencja ze strony innego prawnika z ,,polecenia''. Jak się okazało zmiana pełnomocnictwa była strzałem w dziesiątkę! Dziękujemy jeszcze raz. rodzina R. z Hanoweru

Małgorzata Modrzejewska

Mecenas Tomasz doprowadził do satysfakcjonującego dla mnie końca sprawę o odzyskanie zachowku. Przekonał sąd do obalenia testamentu i perfekcyjnie rozegrał u komornika odzyskanie pieniędzy! Jedyny minus, że trzeba było czekać na wynik procesu latami.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Dorota Bukała - Porady Prawne Gdynia

Porady Prawne

 • Gdynia
 • Kancelaria Adwokacka Dorota Bukała
Andrzej Wiśniewski

Jakość usług Pani adwokat Doroty na najwyższym poziomie. Ogromna wiedza, duże zaangażowanie, sprawne załatwianie spraw i wszystko w miłej atmosferze. Bardzo polecam.

Daniel Dobrolinski

Pani adwokat wykazała się zaangażowaniem, skutecznym prowadzeniem tematu, wysoką wiedzą oraz znajomością zagadnień. Sprawy prowadziła rzetelnie, spotkania odbywały się konkretnie, zgodnie z przygotowana agendą, rozpoznanie było prowadzone rzeczowo i rzetelnie. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Ga-Lex. Biuro inkaso, dochodzenie roszczeń finansowych dla podmiotów gospodarczych - Porady Prawne Gdynia

Porady Prawne

 • Gdynia
 • Ga-Lex. Biuro inkaso, dochodzenie roszczeń finansowych dla

Wybranie porad prawnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Ga-Lex. Biuro inkaso dochodzenie roszczeń finansowych dla podmiotów gospodarczych posłużą radą i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

4.2 (5 opinii)
Tributa Sp. Z o.o. - Prawo Rodzinne Gdynia

Prawo Rodzinne

 • Gdynia
 • Tributa Sp. Z o.o.
Michalina S.

Sumienność, dokładność, profesjonalizm na każdym etapie współpracy

5.0 (2 opinie)
Tomasz Janik Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Gdynia

Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak też na rzecz klientów indywidualnych, głównie w zakresie prawa cywilnego (w tym rodzinnego), prawa administracyjnego oraz prawa pracy. Adwokat Tomasz Janik jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Chicago-Kent College of Law. Od 2010 r. jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Biegle włada językiem angielskim.

LEGAL CONSULTING IMAN AL-TEMIMI - Porady Prawne Gdynia

W 2023 r. ukończyłam aplikację adwokacką. Specjalizuję się w prowadzeniu procesów sądowych w sprawach cywilnych oraz gospodarczych, jak również w prawie własności intelektualnej, prawie nowych mediów oraz przygotowywaniu i negocjowaniu umów. Podczas współpracy możesz liczyć na szybką reakcję, stały kontakt, pełne zaangażowanie w Twoją sprawę oraz holistyczne podejście do prowadzonej przez Ciebie działalności.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Sęder - Kancelaria Adwokacka Gdynia

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę kancelarii adwokackiej. Profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Sęder zaplanują i kompleksowo zakończą prace. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

avatar icon

Dotarcie do porad prawnych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale EAST WEST BRIDGE na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Gdynia.
więcej...