Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

KANCELARIA ADWOKACKA MAŁGORZATA GORCZYŃSKA

O specjaliście

Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Gorczyńska zajmuje się prowadzeniem spraw cywilnych, w tym rodzinnych, spadkowych, dotyczących nieruchomości, gospodarczych, karnych i z zakresu prawa pracy. Kancelaria świadczy usługi na terenie Trójmiasta, Wejherowa, Słupska, Lęborka, Kartuz i Kościerzyny. W razie potrzeby współpracuje również z adwokatami i radcami prawnymi na terenie całego kraju. Bogate doświadczenie zawodowe w prowadzeniu również bardzo trudnych i skomplikowanych spraw pozwala na sprawne zakończenie procesu.
Oferuje dogodny dla klienta system wynagradzania adwokata (np.ratalny).
Zapraszamy w godz. 9.00 - 17.00 po wcześniejszym umówieniu spotkania pod tel. (+48) 503 003 561 lub (+48) 668 679 952.
Wejherowo, ul. Wałowa 30 lok. 31 (III piętro, wejście od strony parkingu i ronda)

Branża

Adwokat, Radca prawny, Prawo pracy, Prawo budowlane, Obsługa prawna firm, Pisma, wnioski, podania

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

12 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Patryk S. 23 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Można powiedzieć, że od kilku ładnych lat korzystam z usług kancelarii i mogę powiedzieć w 100% pełny profesjonalizm, zaangażowanie oraz przystępne ceny. Pani Małgorzata prowadziła sprawy o rozwód i podział majątku oraz co najważniejsze prawo do opieki nad synem. Jeszcze raz dziękuję Pani za pomoc.

Mirosława S. 25 maja 2020
Pozytywna opinia

Miła obsługa, Pani adwokat konkretna i kompetentna osoba. Profesjonalna pomoc i ceny przyzwoite. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią adwokat Małgorzatę.

Monika K. 23 maja 2020
Pozytywna opinia

Świetna Pani Mecenas, posiada dużą wiedzę i potrafi w zrozumiały sposób wszystko wytłumaczyć i pomóc. Zawsze ma czas dla klienta. Jestem zadowolona, reprezentacja w sądzie też super.

Krzysztof H. 20 maja 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Małgosią. Naprawdę ma doświadczenie i dużą wiedzę.

Paweł P. 17 maja 2020
Pozytywna opinia

Życzliwość, uprzejmość, a przede wszystkim rzeczowa, merytoryczna pomoc.

Dariusz K. 7 lutego 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalizm i zaangażowanie we współpracy. Kancelaria godna polecenia.

Julita B. 7 lutego 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalizm,świetne przygotowanie i zaangażowanie we współpracy, godna zaufania i profesjonalizmu Kancelaria Adwokacka .

Wiesława B. 5 lutego 2019
Pozytywna opinia

Fachowe porady prawne. Skuteczna obrona adwokacka. Polecam! Korzystałam kilkakrotnie.

Kamila S. 21 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Prowadzona trudna sprawa rozwodowa. Świetny kontakt, solidnie wykonywana praca. Polecam.

Grzegorz T. 18 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Pani Mecenas reprezentowała mnie w sądzie przez 4 lata. W prowadzonej dla mnie sprawie, była mocno zdeterminowana na osiągnięcie wyznaczonego przeze mnie celu. Finalnie, sprawa zakończyła się ugodą, tylko dlatego, że ja podjąłem taką decyzję. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mecenas przyszłym klientom.

Hanna W. 18 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna kancelaria, miła obsługa, konkretna pomoc, przyjazna atmosfera, ceny ludzkie, sama kierowałam się opinia internetowa zanim wybrałam tą kancelarię i się nie zawiodłam. Z czystym sumieniem mogę Panią Małgorzatę polecić.

Marta F. 18 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Korzystam z usług kancelarii Pani Małgorzaty Gorczyńskiej.Jestem bardzo zadowolona.Pani mecenas jest wysokiej klasy profesjonalistą.Polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KANCELARIA ADWOKACKA MAŁGORZATA GORCZYŃSKA

Powiązane produkty i usługi: Porady prawneKancelarie adwokackieKancelarie notarialne,  Reprezentacja w sądzie, Pisanie projektów pism procesowych, Negocjacje

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wałowa 30 lok. 31, Wejherowo

NIP

571-133-35-20

WWW

adwokatgorczynska.pl

Telefon

(+4****** Pokaż numer
Skontaktuj się