Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska

O specjaliście

Do najczęstszych spraw, z którymi do naszej kancelarii zgłaszają się Klienci, należą: rozwód bez orzekania o winie, rozwód z orzekaniem o winie, ustalenie kontaktów z dzieckiem, władza rodzicielska, alimenty (ustalenie lub zmiana), podział majątku małżeńskiego, stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, podział spadku, testament, odwołanie darowizny, odszkodowanie, zadośćuczynienie, brak zapłaty należności, windykacja długu, sprawy z elementem prawa niemieckiego, eksmisja, zniesienie współwłasności, służebność, egzekucja, obrona w sprawie karnej, wydanie listu żelaznego, europejski nakaz aresztowania, zmiana aresztu na dozór policji, warunkowe umorzenie postępowania, wniosek o przedterminowe warunkowe zwolnienie, wniosek o udzieleniu przerwy w wykonywaniu kary pozbawienia wolności.
Wykonujemy zlecenia od 2002 roku. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie województwa pomorskiego.

Zapraszamy do współpracy.

Branża

Adwokat, Pisma, wnioski, podania, Sprawy procesowe, Prawo cywilne, Dochodzenie wierzytelności

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Pomorskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

45 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Monika B. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Magdaleną, Pani Adwokat jest osobą niezwykle kompetentna, posiada szeroką wiedzę oraz duże doświadczenie, co daje klientowi poczucie spokoju, oraz bezpieczeństwa. Wszelkie wątpliwości wyjaśnia w przystępny sposób, pokazuje możliwe rozwiązania, oraz ich konsekwencje. Z całym przekonaniem mogę polecić Panią Magdaleną Frieske-Pszczółkowską. Bardzo dziękuję za takie podejście.

Grażyna K. 5 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pani Mecenas Magdalena jest osobą, która podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie. W gotowości by odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania. Wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała w miłej atmosferze. Pani Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam gorąco!

Dawid T. 28 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Kancelarię Pani Mecenas. Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Pomoc prawna, wsparcie, empatia oraz zrozumienie na najwyższym poziomie. Dziękuję.

Karolina W. 23 marca 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Adwokat Magdaleną od początku przebiega bez zarzutów, nacechowana dobrą atmosferą ,zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy ze strony prawnej. Pani Adwokat bardzo zaangażowała się w moją sprawę, jest bardzo ludzka i wyrozumiała. Na bieżąco informuje mnie, co dzieje się w sprawie i bardzo pilnuje wszelkich terminów. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma procesowe pisze bardzo profesjonalnie, precyzyjnie i szczegółowo. Zaangażowanie Pani Adwokat jest ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny na bieżąco bez zarzutów, wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc w mojej sprawie zarówno Pani Adwokat, jak i Pani Iwonki pracującej w Kancelarii Adwokackiej. Gorąco polecam Panią Mecenas!

Alicja A. 22 marca 2021
Pozytywna opinia

Polecam konsultacje u Pani Mecenas. Profesjonalna, doświadczona, konkretna i ludzka. Otrzymałam dokładne wytyczne, co mogę zrobić w sprawie, z którą przyszłam. Dziękuję za poświęcony mi czas i poradę.

Janusz B. 18 marca 2021
Pozytywna opinia

Z całego serca polecam. Pierwszy raz zostałem zmuszony do skorzystania z kancelarii prawnej. Od pierwszego spotkania, mogłem liczyć na wsparcie i pomoc Pani Mecenas, zarówno tę prawną, jak też w czysto ludzkim aspekcie. Atmosfera wytworzona przez Panią Magdę była bardzo pozytywna, wszystkie informacje zostały mi przekazane w sposób bardzo przystępny bez zawiłych terminów prawniczych. Jej osobowość, charakter, solidność oraz charyzma godna do naśladowania. Pani Mecenas jest rzetelna, uczciwa, nie obiecuje rzeczy niemożliwych, ale też gdy podejmuje się walczyć o ustalone wspólnie cele to doprowadza tę walkę do końca. Pani Iwona z sekretariatu zawsze pomocna i dbająca o właściwe relacje z klientem, a kontakt telefoniczny oraz email-owy oceniłbym jako doskonały. Sprawy sądowe to niemiłe przeżycie, ale dzięki takim osobom jak Pani Adwokat Magdalena można się przekonać, że słońce w rezultacie musi zaświecić, a człowiekowi powraca wiara sprawiedliwość. Pani Magdo, dziękuję za to, że była Pani z nami, za profesjonalizm i empatię.

Małgorzata D. 17 marca 2021
Pozytywna opinia

Gorąco polecam. Pani Mecenas bardzo profesjonalna, konkretna, oraz skuteczna. Okazała mi ogromne zrozumienie i empatię. Najpierw dokładnie zapoznała się z moją sytuacją, udzieliła pełnej i bardzo obszernej informacji co i w jaki sposób mogę zrobić. W trudnym czasie była zawsze cierpliwa, krok po kroku wyjaśniała wszystkie wątpliwości i uzgadniała ze mną całą strategię działania. Odpowiadała na każde pytanie, udzielała mi też wielu wskazówek telefonicznie, zawsze kiedy potrzebowałam pomocy i porady. Pani Mecenas bardzo szybko zdobyła moje zaufanie zarówno poprzez swój profesjonalizm i rzetelność, jak również życiowe i empatyczne podejście do sprawy. Wszelkich formalności, obiegu dokumentów i dotrzymania terminów na bieżąco pilnuje przemiła Pani Iwonka obsługująca kancelarię. Wprowadza miłą i niepowtarzalną atmosferę. Błyskawicznie odpowiada na każdy mój mail lub telefon. Tak profesjonalnej, skutecznej i przyjaznej klientowi obsługi i atmosfery nie doświadczyłam w żadnej z poprzednich kancelarii.

Adrianna K. 17 marca 2021
Pozytywna opinia

Jestem zachwycona współpracą z Panią Mecenas Magdaleną. Pani Magdalena od samego początku wzbudziła moje zaufanie. Jest osobą profesjonalną, życzliwą i pomocną. Pani Iwona, pracująca w sekretariacie dopełnia całą kancelarie o dodatkowy profesjonalizm i rzetelność czuwając nad wszystkimi formalnościami związanymi z procesem. Kontakt z kancelarią działa na najwyższym poziomie- odpowiedzi mailowe czy telefoniczne wracają do mnie błyskawicznie co jest ogromnym plusem. W porównaniu do kancelarii, z których usług korzystałam wcześniej ta wypada najlepiej. Jeszcze raz gorąco polecam, naprawdę warto oddać ,,sprawę'' w ręce tej Kancelarii.

Katarzyna F. 16 marca 2021
Pozytywna opinia

Polecam z czystym sercem kancelarię. Na spotkaniach zawsze kompetentnie, rzeczowo i przede wszystkim człowiek czuję się tam jak w domu. Na wątpliwości udawało się zawsze uzyskać odpowiedź. Część spraw załatwiałam poprzez mail/telefon to na pewno wygodne rozwiązanie. Na koniec profesjonalizm ma swoją cenę, ale wszystko jest w rozsądnym przedziale. Chciałam uzyskać kompetentna pomoc w ważnych dla mnie sprawach i nie zawiodłam się. Jeszcze raz polecam!

Marcin T. 8 marca 2021
Pozytywna opinia

Polecam za podejście do klienta, spokojne relacje, rzeczowe działania i elastyczność.

Janusz L. 2 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam kancelarię. Na spotkaniach zawsze kompetentnie, rzeczowo. Na wątpliwości udawało mi się zawsze uzyskać zadowalającą odpowiedź, ew. w przypadku wymagającym sprawdzenia/weryfikacji zaraz po spotkaniu. W trudnych momentach zawirowań życiowych (sprawy okołorozwodowe) po wizycie w kancelarii nabiera się przekonania, że nie jest się osamotnionym, a sprawa zostanie dobrze i profesjonalnie poprowadzona. Tam, gdzie można było sobie na to pozwolić, była wplatana nutka uśmiechu, a to też wbrew pozorom bardzo ważne. Część spraw załatwiałem mailem/telefonem – to na pewno wygodne rozwiązanie. Na koniec koszty – muszą być, bo profesjonalizm ma swoją cenę, chociaż trzeba przyznać, że w rozsądnych granicach. Chciałem uzyskać kompleksową, profesjonalną pomoc w ważnych dla mnie sprawach i nie zawiodłem się. Polecam raz jeszcze.

Malgorzata K. 1 marca 2021
Pozytywna opinia

Pani Mecenas została mi polecona jako najlepsza adwokat w okolicy. Miałam rozmowy z kilkoma adwokatami wcześniej, ale żaden nie sprawił, że poczułam się bezpiecznie, a po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panią Magdą, wiedziałam, że moje poszukiwania są zakończone. Znalazłam adwokat która ma nie tylko ciepłe i profesjonalne podejście, ale i też nie musiałam tłumaczyć kim jest „narcyz” i czego można od niego oczekiwać. Po jednej rozmowie byłam pełna nadziei, że uda mi się uwolnić i nie płacić alimentów. Cały proces rozwodowy jest okropnie stresujący więc nie można jego przejść bez świetnego adwokata. Dzięki Pani Mecenas czułam się spokojniejsza, oraz bardziej pewna, że wszystko się ułoży i tak się stało! Byłam tylko na jednej sprawie rozwodowej, a na drugiej Pani Magda już była beze mnie. Dużą pomocą i wsparciem była się też Pani Iwona (Kierownik Kancelarii). Świetne duo! Będę polecać każdemu i jeżeli jeszcze kiedyś będę potrzebowała pomocy prawnej, ta kancelaria będzie pierwszym miejscem do którego zadzwonię.

Łukasz O. 19 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pani Mecenas od pierwszego spotkania pokazywała jak duże ma kompetencje i doświadczenie zawodowe w prawie rodzinnym. Z wielką empatią i zainteresowaniem wysłuchała mojej historii i biorąc pod uwagę jej wszystkie aspekty, krok po kroku omawiała ze mną strategię działania. Zdecydowanie od początku wzbudziła we mnie poczucie zaufania oraz pokazała, że wiele zrobi, aby pomóc mi w rozwiązaniu mojego problemu. W dalszym toku prowadzenia sprawy przez cały czas czułem, że moja sprawa jest dla Pani Mecenas równie ważna jak inne prowadzone przez nią sprawy. Bardzo komunikatywna, cierpliwa i wyrozumiała w kwestii wszystkich pytań – z dużym profesjonalizmem dokładnie wyjaśniała wszystkie zawiłe prawnie kwestie i wątpliwości. Jednoznacznie czuć, że chce szczerze pomóc swoim klientom i traktuje ich jak osoby z realnymi problemami, a nie tylko jak kolejne zlecenia. Na sali sądowej świetnie walczyła o moją sprawę, dobitnie odpierając zarzuty drugiej strony. Bardzo mi pomogła i mam nadzieję, że kiedyś będę mógł odwdzięczyć się Pani taką samą dobrocią. Kontakt z Kancelarią również bez zarzutu – Pani Iwona zawsze miła i profesjonalna w kontaktach osobistych, mailowych czy telefonicznych.

Anna W. 17 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pani Mecenas to profesjonalistka, która zawsze jest przygotowana i pomocna. W Kancelarii panuje miła atmosfera, szczerze polecam.

Andrzej R. 17 lutego 2021
Pozytywna opinia

Kancelarię cechuje profesjonalizm i rzetelność. Polecam.

Monika S. 17 lutego 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Panią Mecenas. Profesjonalne podejście i kontakt z klientem.

Joanna B. 5 lutego 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta, konkretna i rzeczowa Pani Adwokat.

Dorota M. 24 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Polecam z czystym sumieniem Kancelarie Adwokacką Magdalenaa pełen profesjonalizm pod każdym względem. Pani Mecenas bardzo konkretna i co najważniejsze skuteczna z profesjonalnym podejściem do klienta połączonym z empatią. Bardzo dobry kontakt, wszystkie informacje przekazywane na bieżąco. Klient czuje że jego sprawa jest najważniejsza nie tylko dla niego. Serdecznie polecam.

Kasia K. 16 listopada 2020
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna pomoc ze strony Pani Mecenas w sprawie rozwodowej. Byłam totalnie zagubiona, gdyby nie porady i wskazówki, których udzieliła mi Pani Mecenas. Dziękuję również Pani Iwonie, która na bieżąco czuwała nad całym przebiegiem formalnym i ewentualnymi dokumentami, które musiałem dostarczyć. Profesjonalizm pod każdym względem i miła atmosfera w 100%, a przede wszystkim super ludzkie podejście i zrozumienie tematu. Szczerze polecam!

Beata L. 13 października 2020
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm, rzetelność, niezwykła dbałość o interesy klienta. Najlepsza Kancelaria Adwokacka w Gdańsku. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Okopowa 17/2, Gdańsk

WWW

www.kancelaria-frieske.pl

Telefon

Telefon

578****** Pokaż numer

Facebook

Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske-Pszczółkowska

Instagram

kancelaria_mfp

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske-Pszczółkowska
Imię (pierwsze) MAGDALENA
Drugie imię MONIKA
Nazwisko FRIESKE-PSZCZÓŁKOWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2005-11-01
NIP 5782544709
Regon 220126943

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat Gdańsk
Gmina Gdańsk
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80819
Poczta Gdańsk
Ulica ul. Okopowa
Numer nieruchomości 17
Numer lokalu 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2005-10-20
Data rozpoczęcia działalności 2005-11-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
4651Z SPRZEDAŻ HURTOWA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA
4652Z SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO
4666Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH
4741Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
5811Z WYDAWANIE KSIĄŻEK
5813Z WYDAWANIE GAZET
5829Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO OPROGRAMOWANIA
5920Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7430Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7733Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
8560Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.