Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Do najczęstszych spraw, z którymi do naszej kancelarii zgłaszają się Klienci, należą: rozwód bez orzekania o winie, rozwód z orzekaniem o winie, ustalenie kontaktów z dzieckiem, władza rodzicielska, alimenty (ustalenie lub zmiana), podział majątku małżeńskiego, stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, podział spadku, testament, odwołanie darowizny, odszkodowanie, zadośćuczynienie, brak zapłaty należności, windykacja długu, sprawy z elementem prawa niemieckiego, eksmisja, zniesienie współwłasności, służebność, egzekucja, obrona w sprawie karnej, wydanie listu żelaznego, europejski nakaz aresztowania, zmiana aresztu na dozór policji, warunkowe umorzenie postępowania, wniosek o przedterminowe warunkowe zwolnienie, wniosek o udzieleniu przerwy w wykonywaniu kary pozbawienia wolności.
Wykonujemy zlecenia od 2002 roku. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie województwa pomorskiego.

Zapraszamy do współpracy.

Branża

Adwokat, Pisma, wnioski, podania, Sprawy procesowe, Prawo cywilne, Dochodzenie wierzytelności

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Pomorskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

59 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Klaudia O. 25 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam pełen profesjonalizm! Pani adwokat bardzo serdeczna i pomocna.

Agnieszka N. 1 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Kancelarie. Pani Mecenas rzetelna, miła, konkretna, potrafiąca doradzić w podejmowaniu trudnych życiowych decyzji, profesjonalna z ludzkim zrozumieniem sytuacji. Pan Mecenas Grzegorz i Pani Iwona pomogą, wytłumaczą. Polecam każdemu Tą kancelarie.

Bogusława N. 10 maja 2022
Pozytywna opinia

Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Magdaleny - jest godna polecenia. Pani Mecenas omawia zarówno możliwości jak i ryzyko. Służy fachowym i rzetelnym doradztwem, oraz życzliwością. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy i nieporozumień. Liczę na dalszą współpracę, dziękuje również Pani Iwonie, niezwykle miłej osobie ma znakomity kontakt z klientem. Z czystym sumieniem polecam.

Krystyna W. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Przed zleceniem prowadzenia mojej sprawy rozwodowej byłam na konsultacji u kilku prawników, jednak to Pani Mecenas Magdalena wzbudziła we mnie największe zaufanie - nie zawiodłam się. Przez cały czas, podczas oczekiwania na pierwszą rozprawę mogłam liczyć na wsparcie i odpowiedz na każde nurtujące mnie pytanie. Dodatkowo Pani mecenas to bardzo empatyczna osoba, ma ogromną wiedzę i doświadczenie i każda rozmowa z nią sprawia, że człowiek wie, że jest w dobrych rękach. Niezastąpiona jest także Pani Iwonka, która informuje o wszystkim na bieżąco, pilnuje terminów i również jest ogromnym wsparciem.

Dominik J. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Od początku współpracy czułem i widziałem zaangażowanie w sprawę. W tej kancelarii można spotkać prawdziwych fachowców, z wielkim zasobem wiedzy.

Agnieszka K. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Od pierwszego spotkania Pani Mecenas jak i jej prawa ręka Pani Iwonka wzbudziły moje zaufanie, dając poczucie bezpieczeństwa. Moja sprawa dotyczy rozwodu. Profesjonalizm, empatia i życiowe podejście, a wszelkie kwestie prawne wyjaśnione w wyczerpujący sposób. To Kancelaria „z sercem”.

Marta S. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Wspaniała, profesjonalna obsługa. Przesympatyczna Pani Mecenas i jej prawa ręka Pani Iwona, oraz Mecenas Pan Grzegorz. Zawsze pomogą i wytłumaczą laikowi zawiłości procedur sądowych, czuję się bezpieczna i zaopiekowana. Ogromna wiedza i doświadczenie tak potrzebne przy często trudnych sprawach jak moja. Polecam serdecznie każdemu tą kancelarię.

Jacek D. 24 marca 2022
Pozytywna opinia

Szczerze polecam. Nigdy nie musiałem korzystać z pomocy prawnej, moim skromnym zdaniem Kancelarię Adwokacką Magdalena Frieske-Pszczólkowska wyróżnia ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do sprawy klienta. Biorąc pod uwagę to, iż Pani Mecenas prowadzi kilka spraw jednocześnie, brak mi słów uznania za pełen profesjonalizm. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnione w sposób przystępny i zrozumiały, pełne wsparcie na sali sądowej i poza nią a sprawa załatwiona w możliwie najkrótszym czasie, wielka empatia i pokazanie przyszłości z nowej perspektywy. Słowa uznania dla pani Iwony, prowadzącej Kancelarię, zawsze miła i uśmiechnięta, a co najważniejsze trzymająca rękę na pulsie i wspierającą Panią Mecenas. Szczerze polecam.

Monika S. 23 marca 2022
Pozytywna opinia

Idealna współpraca, sprawa apelacyjna poszła idealnie. Polecam z całego serca.

Iwona J. 5 marca 2022
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca Panią Mecenas i Panią Iwonkę z kancelarii za rzetelne i szybkie przeprowadzenie rozprawy rozwodowej, oraz podejście pełne empatii. Dziękuję za całe zaangażowanie, wsparcie, oraz za udzielone porady wynikające z zawodowego i życiowego doświadczenia.

Karolina W. 4 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca. Współpraca na najwyższym poziomie, Pani Mecenas jest ciepła, serdeczna osoba zawsze chętna do pomocy. Potrafi podtrzymać na duchu.

Ksenia S. 26 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam, Pani Mecenas działa w sposób efektywny, szybko znajduję adekwatne rozwiązanie, a to wszystko dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie posiada.

Iwona J. 16 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam gorąco za serdeczne podejście, pełne empatii, profesjonalne porady i pomoc w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej. Pani mecenas i Pani Iwonka są w pełni zaangażowane, wyjaśniają w przystępny sposób rozwiązania.

Ala D. 15 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Jeśli masz problem to ta Kancelaria, ta Pani Mecenas, oraz jej Prawa ręka Pani Iwonka jest najlepszym, najskuteczniejszym i najbardziej profesjonalnym rozwiązaniem Twoich kłopotów i zawirowań życiowych. Pomoc i życzliwość w każdej kwestii jest tu nieoceniona. Nawet jeśli jesteś na zakręcie, za chwilę wszystkie drogi się prostują. Z całego serca polecam Panią Mecenas Magdę i Panią Iwonkę, to niezawodny Tim. Przy okazji dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

Monika B. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Magdaleną, Pani Adwokat jest osobą niezwykle kompetentna, posiada szeroką wiedzę oraz duże doświadczenie, co daje klientowi poczucie spokoju, oraz bezpieczeństwa. Wszelkie wątpliwości wyjaśnia w przystępny sposób, pokazuje możliwe rozwiązania, oraz ich konsekwencje. Z całym przekonaniem mogę polecić Panią Magdaleną Frieske-Pszczółkowską. Bardzo dziękuję za takie podejście.

Grażyna K. 5 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pani Mecenas Magdalena jest osobą, która podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie. W gotowości by odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania. Wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała w miłej atmosferze. Pani Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam gorąco!

Dawid T. 28 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Kancelarię Pani Mecenas. Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Pomoc prawna, wsparcie, empatia oraz zrozumienie na najwyższym poziomie. Dziękuję.

Karolina W. 23 marca 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Adwokat Magdaleną od początku przebiega bez zarzutów, nacechowana dobrą atmosferą ,zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy ze strony prawnej. Pani Adwokat bardzo zaangażowała się w moją sprawę, jest bardzo ludzka i wyrozumiała. Na bieżąco informuje mnie, co dzieje się w sprawie i bardzo pilnuje wszelkich terminów. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma procesowe pisze bardzo profesjonalnie, precyzyjnie i szczegółowo. Zaangażowanie Pani Adwokat jest ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny na bieżąco bez zarzutów, wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc w mojej sprawie zarówno Pani Adwokat, jak i Pani Iwonki pracującej w Kancelarii Adwokackiej. Gorąco polecam Panią Mecenas!

Alicja A. 22 marca 2021
Pozytywna opinia

Polecam konsultacje u Pani Mecenas. Profesjonalna, doświadczona, konkretna i ludzka. Otrzymałam dokładne wytyczne, co mogę zrobić w sprawie, z którą przyszłam. Dziękuję za poświęcony mi czas i poradę.

Janusz B. 18 marca 2021
Pozytywna opinia

Z całego serca polecam. Pierwszy raz zostałem zmuszony do skorzystania z kancelarii prawnej. Od pierwszego spotkania, mogłem liczyć na wsparcie i pomoc Pani Mecenas, zarówno tę prawną, jak też w czysto ludzkim aspekcie. Atmosfera wytworzona przez Panią Magdę była bardzo pozytywna, wszystkie informacje zostały mi przekazane w sposób bardzo przystępny bez zawiłych terminów prawniczych. Jej osobowość, charakter, solidność oraz charyzma godna do naśladowania. Pani Mecenas jest rzetelna, uczciwa, nie obiecuje rzeczy niemożliwych, ale też gdy podejmuje się walczyć o ustalone wspólnie cele to doprowadza tę walkę do końca. Pani Iwona z sekretariatu zawsze pomocna i dbająca o właściwe relacje z klientem, a kontakt telefoniczny oraz email-owy oceniłbym jako doskonały. Sprawy sądowe to niemiłe przeżycie, ale dzięki takim osobom jak Pani Adwokat Magdalena można się przekonać, że słońce w rezultacie musi zaświecić, a człowiekowi powraca wiara sprawiedliwość. Pani Magdo, dziękuję za to, że była Pani z nami, za profesjonalizm i empatię.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Okopowa 17/2, Gdańsk

WWW

www.kancelaria-frieske.pl

Telefon

578 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske-Pszczółkowska

Instagram

kancelaria_mfp

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske-Pszczółkowska
Imię (pierwsze) MAGDALENA
Drugie imię MONIKA
Nazwisko FRIESKE-PSZCZÓŁKOWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2005-11-01
NIP 5782544709
Regon 220126943

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat Gdańsk
Gmina Gdańsk
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80819
Poczta Gdańsk
Ulica ul. Okopowa
Numer nieruchomości 17
Numer lokalu 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2005-10-20
Data rozpoczęcia działalności 2005-11-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
4651Z SPRZEDAŻ HURTOWA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA
4652Z SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO
4666Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH
4741Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
5811Z WYDAWANIE KSIĄŻEK
5813Z WYDAWANIE GAZET
5829Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO OPROGRAMOWANIA
5920Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7430Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7733Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
8560Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się