Kancelarie Prawne Szczecin

Najlepsze Kancelarie Prawne w Szczecinie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze w 2019

 • Eugeniusz K.

  uzyskałem informacje w mojej sprawie jestem usatysfakcjonowany , morze kiedyś poczynię jakieś kroki w tej chwili nic nie mogę zrobić pozdrawiam .

 • Grzegorz H.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Adwokatem Krzysztofem Konyszem. Pan Krzysztof ma dużą wiedzę i potrafi wyjaśnić mi skomplikowane zagadnienia prawne. Potrafi znaleźć rozwiązanie z bardzo trudnej sytuacji. Wysuwa trafne sugestie. Do prowadzonych spraw jest zawsze bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Na bieżąco informuje o pojawiającej się nowej korespondencji w prowadzonej sprawie. Bardzo kulturalny i zaangażowany.

 • Anna K.

  Pan mecenas jest bardzo obowiązkową i rzetelną osobą - nie ma mowy o jakimkolwiek niedomówieniu. Jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Michała. Zgłosiłam się do niego z prywatną sprawą, a po tym jak zobaczyłam sposób pracy Pana Michała oraz jest zaangażowanie postanowiłam również oddać sprawy mojej firmy w jego ręce. Polecam Pana mecenasa Gajdę.

 • Grzegorz L.

  Z Panem Adamem spotkaliśmy się w niezbyt przyjemnych dla mnie okolicznościach bo przy sprawie rozwodowej. Sam byłem w tym wszystkim zagubiony, ale podejście do klienta Pana Adama pomogło mi przez to przejść. Wyjątkowo kompetentna osoba, tłumacząca wszystko w sposób przejrzysty i przyjemny dla laika, obok tego Pan Adam dał się poznać jako osoba życzliwa, wyrozumiała, w pełni profesjonalna oraz uczciwa. Z czystym sumieniem mogę polecić tego Adwokata.

 • Małgorzata M.

  Usługi Pani Katarzyny zostały mi polecone. Ja również polecam Panią Katarzynę. Nasza współpraca co prawda jest w trakcie ale jestem jak najbardziej zadowolona z dotychczasowej współpracy. Rzetelna, zrozumiale odpowiada na wszystkie moje pytania wyjaśniania wątpliwości. Szczerze polecam.

 • Janusz K.

  Jestem bardzo zadowolony z firmy LS Lex Ststem,która wywiązała się z usługi na moją korzyść.Sprawa została załatwiona profesjonalnie i pozytywnie.Janusz Kiziuk

 • Marta B.

  Pan Mateusz, to adwokat jak najbardziej godny polecenia. Już, podczas rozmowy telefonicznej, w której opowiadałam o swojej sprawie wyczułam zainteresowanie moim problemem i chęć pomocy. Otrzymałam jasne wskazówki dotyczące postępowania i konkretny plan działania. Dziękuje!

 • MIRON CONSULTING

  Usługa adwokacka zrealizowana w pełni profesjonalnie. Życzliwość i zrozumienie sytuacji to ważne cechy, które posiada p. Natalia. Szczerze polecam.

 • Katarzyna W.

  Pani Mecenas poprowadziła mi w ubiegłym roku rozwód i podział (udało się ugodowo). Wnikliwa, cierpliwa, zawsze przygotowana. Szczerze polecam.

 • Hollywood Studio Apartments

  ...wiarygodność i zaufanie....

 • Więcej profesjonalistów

 • Działamy w branży od 2005 roku. Nasza specjalność to wykończenie mieszkań oraz domów. Działamy na terenie Szczecina, Stargardu, Kamienia Pomorskiego i w okolicy. Nasz oddział zajmuje się klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami w zakresie prac związanych z wykończeniem wnętrz i kompleksowymi remontami. Oddział działa na terenie Szczecina, Stargardu, Kamienia Pomorskiego, Gryfic oraz wzdłuż pasa nadmorskiego. Usługi wykonujemy: SZYBKO szpachlowanie, malowanie pokoju w 2 dni TANIO gwarancja najniższej ceny na terenie Szczecina i okolic PROFESJONALNIE profesjonalne narzędzia i systematycznie szkoleni pracownicy bez nałogów CZYSTO sprzątamy po przeprowadzonych przez nas pracach – myjemy okna i podłogi – wszystko lśni POD NADZOREM Każda budowa podlega inspektorowi terenowemu, który czuwa nad jakością wykonywanych prac. Nie masz czasu na ekipy nie potrafiące się zorganizować? Drażnią Cię pijący i wulgarni wykonawcy? Nie stać Cię na nieprofesjonalnych usługodawców? NA CO CZEKASZ?! Zadzwoń do Nas i ciesz się najlepszym wyborem! Wybierając nasze usługi wybierasz profesjonalizm, kulturę oraz najniższą cenę! Malowanie mieszkań oraz domów Najtaniej ! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy solidną firmą, która od wielu lat specjalizuje się w: remontach mieszkań, domów, lokali użytkowych, kompleksowych wykończeniach wnętrz na podstawie aranżacji własnej inwestora lub współpracującego z nami biura architektonicznego. malowanie, szpachlowanie ścian glazura, terakota, biały montaż panele podłogowe, osadzanie drzwi wejściowych i pokojowych instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, gazowe. Posiadamy odpowiednie przeszkolenia i uprawnienia realizacji robót dociepleniowych (budynków mieszkalnych i przemysłowych) ocieplaniu ścian, fundamentów, poddaszy tynkowaniu ścian, wykonywaniu posadzek betonowych (korzystamy z materiałów firmy KNAUF) układaniu kostki brukowej wznoszeniu elewacji z klinkieru

 • Prawo medyczne jest głównym obszarem mojej praktyki zawodowej. Szczególnie interesują mnie sprawy błędów medycznych, zakażeń szpitalnych i praw pacjenta, które uznaję za szczególnie skomplikowane, a przez to wymagające ponadprzeciętnej wiedzy i doświadczenia po stronie prawnika. Jestem gotowy na każde wyzwanie. Na co dzień doradzam szpitalom, zakładom opieki zdrowotnej oraz lekarzom i innym zawodom medycznym. Pozwala mi to spojrzeć na problem pacjenta z każdej perspektywy. Swoją wiedzę i doświadczenie stawiam do dyspozycji pacjentów poszkodowanych wskutek błędów medycznych, zakażeń szpitalnych i naruszenia praw pacjenta. Reprezentuję rówież osoby poszkodowane w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy i w gospodarstwach rolnych oraz innych wypadków. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców, w tym szpitali, lekarzy, pielęgniarek i położnych, na których mogę skoncentrować się na przede wszystkim na zagadnieniach praktycznych, istotnych z punktu widzenia słuchacza.

 • Rewelacyjna Pomoc Prawna

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk

  Kancelaria Adwokacka Piotra Walerczyka świadczy usługi zarówno Klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym na terenie całego kraju. Swoją profesjonalną obsługę oferuję również związkom zawodowym, jednostkom samorządu terytorialnego, stowarzyszeniom oraz fundacjom. Reprezentuję swoich Klientów przed sądami, organami ścigania i innymi instytucjami. Prowadzę sprawy sądowe, sporządzam opinie prawne i projekty umów, udzielam pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzę negocjacje. W ramach świadczenia usług kancelaria zapewnia swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prawem karnym, w tym karnym skarbowym i karnym gospodarczym, cywilnym, rodzinnym, spadkowym, prowadzeniem działalności gospodarczej, odszkodowaniami oraz windykacją, a także prawem pracy i prawem administracyjnym. Prowadzę także sprawy sądowe przeciwko bankom o roszczenie wynikające z umów kredytów powiązanych z kursem waluty obcej. Zadowolenie Klienta i jego dobra opinia o kancelarii stanowią filary jej rozwoju, dlatego w każdym przypadku moim priorytetem jest zapewnienie Państwu rzetelnej obsługi prawnej, skutecznej obrony interesów oraz dochodzenia praw tak w życiu prywatnym, obrocie gospodarczym, czy tez w kontaktach z organami państwa lub organami samorządu terytorialnego. Oferuję Państwu obsługę prawną opartą na przejrzystych warunkach i bliskiej współpracy. Jestem partnerem i doradcą w najważniejszych decyzjach Klienta. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby świadczyć pomoc prawną na jak najwyższym poziomie i zapewnić bezpieczeństwo moim Klientom. Podczas pierwszego spotkania indywidualnie oceniam szanse procesowe w sporach oraz ich opłacalność tak aby nie narażać Państwa na niepotrzebne koszty. Interes moich klientów zawsze stawiam na pierwszym planie. http://www.adwokat-walerczyk.pl/

 • Szanowni Państwo, Kancelaria Adwokacka Adwokata Jędrzeja Łopatto świadczy usługi prawne ukierunkowane zarówno na świadczenie pomocy Klientom indywidualnym, jak i na stałą obsługę podmiotów instytucjonalnych (przede wszystkim firmy, szpitale, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, samorządy, stowarzyszenia, fundacje). W celu zapoznania się z pełną ofertą usług proszę o kontakt telefoniczny, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Filia Kancelarii znajduje się w Choszcznie przy ul. Nadbrzeżnej 10. Adwokat Jędrzej Łopatto specjalizuje się w: 1. sprawach karnych (na każdym etapie postępowania) - zarówno w charakterze obrońcy oskarżonego, jak i pełnomocnika pokrzywdzonego; 2. sprawach cywilnych, w szczególności z zakresu prawa rzeczowego (m.in. własność, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebność), dochodzenia odszkodowań (wypadki drogowe, błędy medyczne), prawa lokalowego (najem), ochrony dóbr osobistych (m.in. wizerunku, dobrego imienia, renomy przedsiębiorcy), 3. sprawach spadkowych, w szczególności dotyczących zachowku, działu spadku, wydziedziczenia oraz stwierdzenia niegodności dziedziczenia, 4. sprawach rodzinnych, głównie o rozwód, o separację, o alimenty, o podział majątku wspólnego, o uregulowanie kontaktów z dzieckiem oraz w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej, 5. sprawach gospodarczych, 6. prawie własności intelektualnej, w szczególności sporządzaniu umów przeniesienia majątkowych praw autorskich oraz licencyjnych, dochodzeniu roszczeń majątkowych oraz niemajątkowych w związku z naruszeniem praw autorskich Kancelaria prowadzi także stałą obsługę przedsiębiorstw oraz innych podmiotów instytucjonalnych.

 • KRZYSZTOF W.

  ZADOWOLENIE w 100%! Dobra Kancelaria z fachowymi i miłymi pracownikami. Znają się bardzo dobrze na tym co robią!

Dołącz do naszych Kancelarii Prawnych

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Adam K.

  Bardzo dobry prawnik mimo młodego wieku - profesjonalista. Rzeczowa, skrupulatna, dociekliwa zawsze dobrze przygotowana merytorycznie. Co najważniejsze walczy na rozprawie. Nie posiada kompleksów nawet jeżeli przeciwną stronę reprezentuje starszy adwokat. Reprezentowała mnie i jestem z tego faktu bardzo zadowolony, co chciałem uzyskać uzyskałem. Polecam.

 • Znakomite Usługi Prawne

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Zapewniamy obsługę z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, autorskiego, upadłościowego, rodzinnego, a także prawa spadkowego i karnego. W imieniu naszych klientów dochodzimy również odszkodowań i zadośćuczynienia, a także kierujemy pozwy w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Kancelaria świadczy pomoc prawną w drodze stałego doradztwa prawnego, a także w ramach doraźnej obsługi jednostkowych przedsięwzięć. Wieloletnia współpraca z zaufanymi adwokatami oraz radcami prawnymi pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie na terenie całego kraju. Kancelarię prowadzi adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz, która ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu i w 2011 roku zdała egzamin adwokacki.

 • Marek K.

  Świetna Kancelaria. Bardzo fachowe i rzetelne porady a sprawa poprowadzona idealnie! Pani Monika specjalizuje się w sprawach rozwodowych także ma w tej dziedzinie ogromna wiedzę i doświadczenie. Oczywiście sprawa wygrana i orzeczenie na moja korzyść. Dziękuję i polecam!

 • Pomoc Prawna

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Kromolicki
  Marzena K.

  Moja sprawa nie jest jeszcze zakończona, bo jest na etapie apelacji, ale polecam kancelarie Szymona Kromolickiego do reprezentacji w postępowaniu sądowym. Rzetelne podejscie do problemow mecenasa Szymona Kromolickiego i zaglebianie sie w ich rozwiazywanie. Bardzo kulturalna i rzeczowa obsługa.

 • Pierwszorzędne Usługi Prawnicze

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Dawid Henryk Drozd

  Prowadzona przeze mnie Kancelaria znajduje się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 39b/112. Filia Kancelarii znajduje się natomiast w Gryficach przy ul. Wałowej 8/4. Możecie się Państwo z nami skontaktować i umówić na spotkanie pod nr tel. 91 820 17 57. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym w tym karnoskarbowym, prawie cywilnym oraz w zagadnieniach dotyczących szeroko rozumianego prawa nieruchomości. Z powodzeniem prowadzimy także sprawy z zakresu prawa rodzinnego oraz administracyjnego. W swojej praktyce wychodzę z założenia, że doskonałe przygotowanie teoretyczne, doświadczenie oraz całkowite zaangażowanie w sprawy klientów jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. W ramach usług świadczonych przez kancelarię należy wymienić przede wszystkim: udzielanie porad i sporządzanie opinii prawnych, reprezentację w postępowaniu przedsądowym, sporządzanie projektów umów i pism, reprezentację w postępowaniu sądowym i administracyjnym, stałą obsługę prawną oraz obsługę procesów inwestycyjnych. Zapraszam do współpracy.

Porównanie cen i kosztów w Szczecinie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu usług kancelarii prawnej? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Szczecinie? Złóż zapytanie, a kancelarie prawne z Szczecina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Doskonała Pomoc Prawna

  • Szczecin
  • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Łuczyszyn

  Jestem radcą prawnym i mediatorem. Z zawodem prawnika związana jestem od ponad 10 lat. W swojej pracy koncentruję się głównie na sprawach związanych z prawem cywilnym, rodzinnym i spadkowym. Ale w związku z tym, że posiadam również duże doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego, doradzę Tobie także w sprawie gospodarczej i administracyjnej. Moją misją jest pomaganie ludziom, dlatego na każdą sprawę patrzę w szerszej perspektywie po to aby zaoferować najbardziej optymalne i efektywne rozwiązanie danego problemu.

 • FOXLEGAL Kancelaria Prawno-Windykacyjna Radca Prawny Angelika Paziewicz-Bącler

  • Szczecin

  Kancelaria Radcy Prawnego specjalizująca się w windykacji sądowej oraz polubownej. Świadczymy usługi zarówno wierzycielom, jak i dłużnikom. Jeśli jesteś wierzycielem - chętnie przeprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z dłużnikiem, zawrzemy porozumienie (ugodę), będziemy reprezentować Twoją firmę w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych, podejmiemy wszelkie prawem dopuszczalne czynności mające na celu szybkie, sprawne i skuteczne odzyskanie Twoich pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Jeśli jesteś dłużnikiem - udzielimy Ci porady prawnej w każdej sprawie windykacyjnej (egzekucyjnej), sporządzimy dla Ciebie sprzeciw bądź każdy inny środek zaskarżenia, w tym skargę na czynność komornika, zabezpieczamy majątek przed bezprawną egzekucją oraz doradzimy w sprawie upadłościowej. Dlaczego my? Liczby mówią same za siebie: - ponad 7 lat doświadczenia w branży windykacyjnej, - ponad 1500 spraw sądowych zakończonych sukcesem, - co 5 sprawa wyegzekwowana w całości na etapie windykacji polubownej w wyniku przeprowadzonych negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii - https://foxlegal.pl/

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Majchrzak

  • Szczecin

  Kancelaria adwokacka adwokata Roberta Majchrzaka działa na rynku usług prawnych w Szczecinie od 2010 r. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy i prawa Unii Europejskiej. W zakresie prawa gospodarczego zajmujemy się m.in. zakładaniem spółek osobowych i kapitałowych oraz ich bieżącym funkcjonowaniem. Wiążą się z tym także czynności przed sądem rejestrowym, jak np. rejestrowanie nowoutworzonych przedsiębiorstw i startupów czy też zgłaszanie odpowiednich zmian. W przedmiocie prawa cywilnego doradzamy, opiniujemy i tworzymy umowy zawierane przez naszych klientów z ich kontrahentami, jak też prowadzimy spory sądowe ze stosunków umownych. Podmiotom gospodarczym – poprzez współpracę z kancelariami w krajach niemieckojęzycznych – możemy zaoferować pomoc prawną w Niemczech i Austrii. Kancelaria zapewnia pomoc prawną klientom indywidualnym w zakresie: • prawa karnego i karno – skarbowego – postępowania przygotowawcze i sądowe, a także wykonawcze. • prawa rodzinnego – postępowania o rozwód, o podział majątku, o alimenty, czy też sprawy związane z szeroko pojętą władzą rodzicielską, • np. o kontakty, ograniczenie władzy rodzicielskiej, • prawa spadkowego – sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku, o zachowek, o wydziedziczenie, rozliczenie z urzędem • skarbowym z podatku od spadku, • prawa odszkodowań – odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania za błędy medyczne, zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Oćwieja

  • Szczecin
  Paulina K.

  Zdecydowanie polecam współpracę z adwokatem Oćwieja. Rzetelny, profesjonalny i przede wszystkim skuteczny. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu będący dla klienta dużym wsparciem jak również tak po ludzku wsparciem rozmową, odpowiedzeniem na wszystkie pytania, rozwianiem często wszelkich wątpliwości czy podbudowaniem w wiadomo trudnych momentach. Dziękuje i polecam.

 • Dobra Pomoc Prawna

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronowicz

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Woronowicza jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią z siedzibą w Szczecinie, oferującą kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym w każdej dziedzinie prawa. Kancelaria zapewnia możliwie najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy i terminowość w realizacji powierzonych zadań. Zespół kancelarii gwarantuje pełen profesjonalizm świadczonej pomocy prawnej a swoje obowiązki realizuje z najwyższą starannością, dzięki czemu proponujemy zawsze optymalne rozwiązania w sprawach, których się podejmujemy. Stale podnosimy nasze kwalifikacje merytoryczne, a także konsekwentnie pogłębiamy doświadczenie zawodowe, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Działamy z poszanowaniem dla tradycji polskiej adwokatury, przestrzegając zbioru zasad etyki adwokackiej i dobrych obyczajów. Kancelaria świadczy swoje usługi Klientom zamieszkującym na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z innymi adwokatami i radcami prawnymi skutecznie reprezentujemy naszych Klientów m.in. na ternie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii czy Włoch.

 • Usługi Prawnicze

  • Szczecin
  • Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Głabowski
  krzysztof k.

  Mecenas Głabowski prowadził moją sprawę rozwodową w sądzie w szczecinie. mogę polecić jego osobę wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy prawnej w sprawach rodzinnych. kompetentny, zawsze przygotowany do rozprawy, zawsze oddzwania do klienta. bałem się sprawy, ale z mecenasem czułem się bezpiecznie.

 • Kancelaria Prawna Kamil Zieliński - Radca Prawny

  • Szczecin

  Od momentu założenia Kancelarii w 2003 r. kieruję się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego Klienta i każdej prowadzonej sprawy. Zdobyte doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz wiedzy prawniczej, przekłada się na jakość usług prowadzonej przeze mnie Kancelarii, a przede wszystkim na zadowolenie Klientów. Dzisiaj trzon zespołu Kancelarii tworzą doświadczeni radcowie prawni oraz młodzi, ambitni i perspektywiczni prawnicy - aplikanci radcowscy. Jesteśmy zawsze gotowi służyć profesjonalną poradą, wnikliwą analizą sytuacji prawnej i znalezieniem najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się zarówno stałą obsługą prawną, jak i rozwiązywaniem bieżących problemów prawnych. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych, jednak klienci indywidualni stanowią dużą część naszej działalności. Doświadczenie zdobyte w obsłudze firm, w tym w prowadzeniu restrukturyzacji i upadłości, pozwala nam równie skuteczne prowadzić sprawy osób fizycznych w upadłości konsumenckiej. Bogate doświadczenie naszych radców przed sądami oraz organami prokuratury wszystkich instancji zapewnia klientom spokój w najtrudniejszych sprawach cywilnych, rodzinnych czy karnych.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

  • Szczecin

  W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. Prowadzę sprawy karne i sprawy karne gospodarcze, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania. Dysponuje bogatym doświadczeniem procesowym w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 502768992 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Bogurodzicy 2 lok. 1 (200 m od centrum handlowego Kaskada).

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza

  • Szczecin
  Władysław D.

  Pan mecenasa Ernest Karkosza to wysokiej klasy prawnik, ma profesjonalne podejście do sprawy. Można czuć się bezpiecznie jak prowadzi sprawę. Serdecznie polecam. Ceny usługi przystępne.

 • Porady Prawne

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech
  Peter S.

  Skuteczna dla mnie taktyka, gdy oskarżono o mnie o prowadzenie samochodu po alkoholu. Pani Mecenas nie obiecywała niestworzonych rzeczy, jakie usłyszałem wcześniej, tylko zgodnie z prawdą przekazała mi, jakie mam możliwości.

Opinie i porady na temat kancelarii prawnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat kancelarii prawnych, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Szczecina. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi prawne - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
 • Adwokat Sanda Guzierowicz

  • Szczecin

  Oferuję Państwu profesjonalną pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania opinii, przygotowywania umów, pism przedsądowych i procesowych, a także kompleksowego prowadzenia spraw i reprezentacji przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami władzy publicznej wszystkich instancji. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajduje się prawo rodzinne, cywilne, karne oraz medyczne. Powierzone mi sprawy prowadzę z pełnym zaangażowaniem i najwyższą starannością. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie, starając się znaleźć dla Państwa najdogodniejsze rozwiązanie. Zapewniam przejrzyste i elastyczne warunki współpracy, oparte na wzajemnym zaufaniu i stałym kontakcie z klientem. Zapraszam do kontaktu.

 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko

  • Szczecin

  W roku 2017 założyłem indywidualną kancelarię adwokacką. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu procesów karnych - od postępowania przygotowawczego przed Policją czy Prokuraturą, przez proces sądowy aż do postępowania wykonawczego. W sprawach cywilnych - od postępowania przedsądowego aż do egzekucji komorniczej. Dzięki odbyciu aplikacji poznałem szerokie orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz sądów powszechnych, ze szczególnym naciskiem na wyroki sądów apelacji szczecińskiej, ucząc się od najlepszych prawników - będących adwokatami, radcami prawnymi i sędziami. Wiem, jak poradzić sobie z nieuczciwym dłużnikiem, ale też czym bronić się przed nękającym bez podstaw wierzycielem. Potrafię pomóc także w zwykłych codziennych problemach, takich jak choćby zaniżone odszkodowania, albo tych, których każdego mogą spotkać w zetknięciu z machiną administracji państwowej. Decydując się na skorzystanie z moich usług, daję Państwu gwarancję, że do każdego problemu podejdę indywidualnie i uczciwie ocenię szanse - nigdy nie narażając klienta na brnięcie w procesy z góry skazane na porażkę. Stawiam też na szybką wymianę informacji między adwokatem a klientem. Serdecznie zapraszam do kontaktu. www.adwokat-kokoszko.pl

 • Usługi Prawnicze

  • Szczecin
  • Adwokat Natalia Majchrzak

  Adwokat Natalia Majchrzak w ramach prowadzonej przez siebie kancelarii adwokackiej świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Wiodącą działalnością kancelarii jest obsługa podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorców indywidualnych oraz spółek. Adwokat Natalia Majchrzak prowadzi sprawy pracownicze i rodzinne.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Rzechowski

  • Szczecin
  Rafał Z.

  Profesjonalne podejście do klienta na najwyższym poziomie Adwokackim serdecznie polecam usługi Pana Adwokata.

 • Fachowe Usługi Prawne

  • Szczecin
  • Eureka Finanse Sp. z o. o.
  Artur K.

  Dzięki firmie Eureka udało mi się ogłosić upadłość konsumencką. Jestem natomiast przekonany, że jakbym miał się za to zabrać samodzielnie to za nic by mi się to nie udało. Jeśli ktoś więc potrzebuje profesjonalnej pomocy to jak najbardziej polecam skontaktować się ze specjalistami z Eureki.

 • Godna Zaufania Kancelaria Prawna

  • Szczecin
  • SDRB

  Mediacje przedsądowe.Obsługa prawna,ubezpieczenia społeczne i majątkowe,prawo pracy,prawo rodzinne,obrót gospodarczy,doradztwo i prowadzenie spraw,windykacja należności,szkolenia

 • Rewelacyjna Kancelaria Prawna

  • Szczecin
  • Detektyw Averto Sp. z. o.o.

  Jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski, zajmującą się detektywistyką , wywiadem gospodarczym i windykacją. Nasze usługi pod względem jakości dalece wykraczają ponad standardy obowiązujące w wielu istniejących na rynku firmach. Polecają nas m.in. Hermes Gabrostone Sp. z o.o., Sprint Logistyka Polska Sp. z o.o. Sp. K., Alsina Polska Sp. z o.o., Widziszwszystko Limited sp. k., Integras Sp. z o.o. i wiele innych. Pełna oferta oraz więcej referencji znajdą Państwo na naszych stronach www.averto.pl oraz www.averto.com.pl

 • Biuro Rachunkowe i-BRA sp. z o.o.

  • Szczecin

  Biuro Rachunkowe i-BRA oferuje usługi w zakresie księgowości, prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, doradztwa - optymalizacji podatkowej, obsługi kadr i płac oraz wykonywania analiz finansowych. Oferta skierowana jest do firm z całej Polski. PRZEJRZYSTE ZASADY Prawidłowe ewidencjonowanie operacji gospodarczych przedsiębiorstwa jest kluczowe nie tylko ze względu na przepisy obowiązujące w naszym kraju, ale również z uwagi na fakt, iż przysłuża się wprost potrzebom zarządzania firmą. Dostarcza nam ono danych niezbędnych do podejmowania bieżących decyzji oraz informacji, które pozwalają na opracowanie odpowiednich planów rozwojowych, decyzji operacyjnych, działań kontrolnych oraz planistycznych. Współpracując z nami, nasi klienci zyskują kontrolę nad finansami i kadrami swojego przedsiębiorstwa na przejrzystych zasadach. Głęboko wierzymy, iż nasze usługi mogą przyczynić się do rozwoju Państwa działalności oraz jego sucesu na rynku, dlatego stawiamy na kształtowanie długofalowej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu oraz spełnianiu celów biznesowych. WSZECHSTRONNY ZAKRES USŁUG Od lat specjalizujemy się w rozliczaniu wielu branż, w tym np. firm transportowych, przedsiębiorstw produkcjono-handlowych, sklepów wielko- i małopowierzchniowych typu Intermarché czy Żabka, prywatnych szkół i przedszkoli, księgowości fundacji i stowarzyszeń, firm remontowo-usługowych czy wolnych zawodów lekarzy, prawników i artystów. Możemy zaproponować usługi w zakresie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Państwa działalności. Oferujemy nie tylko prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, doradztwo w zakresie rozliczeń i podatków, ale także kompleksową obsługę kadrową, w tym sporządzanie listy płac przy uwzględnieniu informacji o nieobecnościach, wyliczanie miesięcznych zobowiązań wobec ZUS i podatku dochodowego z tytułu wynagrodzeń, sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych pracowników etatowych oraz wiele innych. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE Niezależnie od tego, czy planują Państwo dopiero założenie działalności, czy prowadzą spółkę zatrudniającą wielu pracowników, mogą Państwo liczyć na indywidualne doradztwo oraz konsultację, a następnie sformułowanie oferty optymalnej dla Państwa przedsiębiorstwa. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia, by dostosować nasze usługi do potrzeb biznesowych spółki. Współpraca z i-BRA jest intuicyjna i prosta. Naszym celem jest pozwolić skupić się klientowi na prowadzeniu działalności gospodarczej, podczas gdy to my zadbamy o poprawne prowadzenie i wypełnianie dokumentów finansowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 • Najwyższej Klasy Usługi Prawnicze

  • Szczecin
  • Adwokat Krzysztof Tumielewicz

  Adwokat Szczecin. Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Tumielewicza w Szczecinie. Adwokat Krzysztof Tumielewicz jest adwokatem od 2009 r. Członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Wcześniej, absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego – Wydziału Prawa 2000/2005. W tzw. międzyczasie odbywał między innymi: staż w Kancelarii Prezydenta RP 2004, Prokuraturze Rejonowej w Szczecinie / 2006, Sądzie Okręgowym. Pracował również jako asystent sędziego w Wydziale Karnym Odwoławczym 2005/2006. Aplikacje Adwokacką ukończył złożeniem egzaminu adwokackiego z wynikiem bardzo dobrym 2006/2009. Od roku 2010 r. prowadzi własną Kancelarię Adwokacką. W skład obecnie dziesięcio osobowego zespołu Kancelarii Adwokackiej wchodzą: adwokaci (czterech), aplikanci adwokaccy (sześciu), a także absolwenci i studenci wydziału prawa. Kancelaria Adwokacka powadzi również stałą obsługę prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak również Klientów indywidualnych. Preferujemy prawo cywilne, karne, w tym karnoskarbowe, a także prawo gospodarcze, rodzinne, i odszkodowania. Obecnie adwokat Krzysztof Tumielewicz zostałem wybrany przez Zgromadzenie Szczecińskiej Izby Adwokackiej Sędzią Sądu Dyscyplinarnego na kadencję 2016-2020.

 • PRODRAFT Edgar Mierzwa

  • Szczecin
  Oskar D.

  Jak najbardziej polecam Pana Edgara. Rzetelnie i profesjonalnie pomógł mi przy odbiorze mieszkania z rynku wtórnego. Dzięki jego uwagom udało mi się wynegocjować lepszą cenę u sprzedającej. Jeszcze raz gorąco polecam!

 • Kancelaria Adwokacka

  • Szczecin

  Jestem dobrze wykształconym i doświadczonym prawnikiem. Moje życie zawodowe związane jest od blisko 12 lat z branżą prawniczą. Z sukcesem prowadzę kancelarię adwokacką w Szczecinie oraz filię w Choszcznie. Do tej pory zajmowałam się wieloma sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, budowlanego oraz szeroko rozumianej administracji publicznej. Moje kompetencje i dotychczasowa ścieżka kariery zawodowej idealnie odpowiadają oczekiwaniom, jakie stawiają Państwo przed kandydatem na stanowisko Prawnika w Waszej firmie. Doskonale znam polskie prawo, co istotne, nie tylko jako teoretyk, ale przede wszystkim jako praktyk. Różnorodność zdobytych doświadczeń, w połączeniu ze stałym podnoszeniem poziomu kwalifikacji zawodowych, to zalety, które gwarantują obsługiwanym przeze mnie instytucjom kompleksową i profesjonalną obsługę prawną. W trakcie wielu lat pracy nie tylko pogłębiłam swoją wiedzę prawniczą ale zdobyłam także wiele wartościowych doświadczeń i umiejętności. Obsługa prawna firm, jednostek organizacyjnych gmin i Zakładów Opieki Zdrowotnej sprawiły, że świetnie orientuję się w dziedzinie prawa administracyjnego, gospodarczego oraz cywilnego. Posiadam również uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu m.in. procedury administracyjnej i ustaw szczególnych takich jak ust. o zamówieniach publicznych, prawo budowlane.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dalkowska

  • Szczecin

  Zajmuję się obsługą prawną spółek handlowych oraz przedsiębiorców, jak również świadczę usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz prawie gospodarczym Zajmuję się między innymi: - doradztwem i reprezentacją przed sądami powszechnymi, m.in. w sprawach cywilnych, sprawach pracowniczych, sprawach rodzinnych, sprawach gospodarczych, sprawach o podział majątku wspólnego, dział spadku, zniesienia współwłasności, sprawach spadkowych; - doradztwem i reprezentacją przed sądami administracyjnymi, m.in. w sprawach podatkowych, sprawach administracyjnych; - doradztwem i reprezentacją przed organami egzekucyjnymi (komornikami i organami administracji publicznej); - przygotowywaniem, negocjowaniem i

 • Bezkonkurencyjna Obsługa Prawna

  • Szczecin
  • Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bożedajek

  Kancelaria prowadzona jest od 2014 r. w ramach indywidualnej praktyki przez radcę prawnego Jarosława Bożedajka wpisanego na listę radców prawnych pod nr SZ-1251 przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Kancelaria świadczy usługi prawne klientom indywidualnym i biznesowym w zakresie: PRAWA CYWILNEGO, PRAWA GOSPODARCZEGO, PRAWA RODZINNEGO, PRAWA SPÓŁEK HANDLOWYCH, PRAWA ADMINISTRACYJNEGO I WINDYKACJI NALEŻNOŚCI. W szczególności pomoc prawna świadczona kompleksowo przy: prowadzeniu sporów sądowych, prowadzeniu negocjacji, reprezentacji przed sądami i organami administracji państwowej, udzielaniu porad prawnych, opiniowaniu i sporządzaniu umów, zakładaniu spółek, stowarzyszeń i fundacji i ich prowadzeniu oraz w ramach stałej obsługi prawnej.

 • Konrad Pyła Kancelaria Radcy Prawnego

  • Szczecin

  Konrad Pyła Kancelaria Radcy Prawnego świadczy kompleksową obsługę przedsiębiorców oraz pomoc prawną osobom fizycznym, prawnym i jednostkom organizacyjnym nie posiadającym osobowości prawnej, w szczególności spółkom osobowym i kapitałowym, spółdzielniom, stowarzyszeniom, fundacjom, wspólnotom mieszkaniowym. Pomoc ta obejmuje zarówno prowadzenie spraw indywidualnych (reprezentację przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Urzędami, innymi podmiotami), szeroko rozumiane doradztwo prawne (udzielania porad prawnych, przygotowywanie, analizę i opiniowanie umów), jak i stałą obsługę we wszystkich aspektach działalności gospodarczej począwszy od pomocy w jej założeniu, poprzez stałą

 • Bezkonkurencyjna Pomoc Prawna

  • Szczecin
  • Kancelaria Notarialna Bartosz Masłowski Szczecin

  Świadczymy dla Państwa pełny zakres czynności notarialnych. Dbamy o interesy naszych Klientów i ich kondycję finansową. Bartosz Masłowski został powołany na stanowisko notariusza w 2017 roku i prowadzi kancelarię notarialną w Szczecinie przy ulicy Bolesława Śmiałego 45/2. Kancelaria znajduje się na parterze budynku i ma bezpośrednie wejście z ulicy, przy której znajduje się bezpłatny parking. Lokalizacja kancelarii w okolicy Pl. Szarych Szeregów sprawia, że łatwo do niej dojechać z każdej części Szczecina.

 • Cieślicki i wspólnicy s.k.

  • Szczecin

  Jako kancelaria rozpoczęliśmy działalność w roku 2018r. przy czym wspólnik zarządzający na rynku obsługi prawnej jako radca prawny funkcjonuje od roku 2011. Prowadzimy obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, umów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą i prawem handlowym. Specjalizujemy się w tematyce związanej z procesem budowlanym, prawem nieruchomości. Oferujemy również wsparcie prawne w zakresie prawa administracyjnego w tym prawa zamówień publicznych. Występujemy przed sądami wszystkich instancji, Krajową Izbą Odwoławcza. Jako kancelaria świadczymy nasze usługi na terenie miasta Szczecina, miasta Goleniów, w okolicznych miejscowościach Gryfina.

 • Pierwszorzędna Kancelaria Prawna

  • Szczecin
  • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Zawadzki

  Kancelarię Radcy Prawnego Tomasza Zawadzkiego tworzy zespół prawników, których łączy zaangażowanie w swoją pracę, doświadczenie biznesowe oraz kompleksowe podejście do rozwiązywania zagadnień prawnych. Współpracujemy na stale z kancelariami radcowskimi, adwokackimi oraz doradców podatkowych z całej Polski. Zaangażowanie oraz doświadczenie zdobyte w okresie poprzedzającym utworzenie kancelarii pozwala patrzeć nam na zagadnienia prawne w sposób kompleksowy i nieszablonowy. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszą Kancelarią była dla Państwa satysfakcjonująca oraz zakończyła się pomyślnym rozwiązaniem Waszych problemów. Naszym nadrzędnym celem jest znalezienie w pełni optymalnego rozwiązania prawnego, dlatego do sprawy każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

 • Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c.

  • Szczecin

  Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c. to kancelaria adwokacka działająca prawie 20 lat. O kancelarii http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=94933

 • Pierwszorzędne Usługi Prawnicze

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Matecka

  Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszki Mateckiej funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 2011 r. Zakresem działalności kancelarii objęte są sprawy cywilne, karne i administracyjne. Kancelaria oferuje ponadto pomoc prawną dla przedsiębiorców, w tym usługę stałej obsługi prawnej firm. Zapewniając najwyższą jakość obsługi, zapraszamy do współpracy.

 • Kancelaria Prawna

  • Szczecin
  • NOTAMUS Poradnia Prawna

  ZAKRES USŁUG: ⦁ Doradztwo prawne ⦁ Pisanie pozwów i wniosków do sądu ⦁ Wypełnianie wniosków do ksiąg wieczystych ⦁ Pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości ⦁ Bezpłatne pośrednictwo kredytowe ⦁ Zakładanie spółek ⦁ sporządzanie pism urzędowych, umów, dokumentów w innych sprawach ⦁ pomoc w postępowaniu podatkowym przed urzędem skarbowym ⦁ podziały i scalenia nieruchomości Doradzamy w sprawach: ⦁ rodzinnych, rozwodowych, alimentacyjnych, podziałach majątku ⦁ nieruchomości i ksiąg wieczystych ⦁ pracy i ubezpieczeń społecznych ⦁ spadkowych, o zachowek, dział spadku ⦁ wyboru kredytu i nieruchomości ⦁ podatkowych ⦁ pełnomocnictwa, testamentów, intercyzy ------------------------------------------------------------------------------------------------- ⦁ sprawdzamy stan prawny każdej nieruchomości ⦁ pośredniczymy w zakupie, sprzedaży oraz wynajmie lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, hal produkcyjnych, domów, działek ⦁ pomagamy oddłużyć nieruchomości ⦁ przygotowujemy pełną dokumentację nieruchomości ⦁ pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności po zakupie nieruchomości KREDYTY ⦁ pośredniczymy w zaciągnięciu: kredytu gotówkowego kredytu hipotecznego pożyczki hipotecznej pożyczki gotówkowej kredytu konsolidacyjnego kredytu na zakup samochodu ⦁ współpracujemy z najlepszymi i najtańszymi bankami na rynku ⦁ z nami najkrócej czekasz na uruchomienie kredytu od momentu złożenia wniosku kredytowego UBEZPIECZENIA Proponujemy zawarcie następujących ubezpieczeń: ⦁ komunikacyjne (tanie OC, AC, NNW, assistance, szyby, ochrona prawna domów i mieszkań) ⦁ majątkowe ⦁ kompleksowe ubezpieczenie firm ⦁ indywidualne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków ⦁ turystyczne - podróży zagranicznej (możliwość rozszerzenia o pracę za granicą) ⦁ zdrowotne, kosztów leczenia ⦁ na życie (w tym tzw. pod kredyt i posagowe dla dzieci) ⦁ emerytalno-rentowe

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Karkiełło

  • Szczecin

  Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy zarówno klientów indywidualnych jak i kompleksową obsługę prawną firm zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych. Zajmujemy się także sprawami z zakresu elektronicznego postępowania upominawczego, EPU. Prowadzimy spray rozwodowe.