Adwokat Szczecin - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Szczecinie, 2023

153 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Szczecin - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 153 Adwokatów z Szczecina złożyło 122477 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Szczecina.

Średnia ocena adwokatów w Szczecinie to 4.98 (na podstawie 3069 opinii).

Promowani
Adwokat Szczecin
Promowany
Patryk Pawłowski

Pan Mecenas Michał Gajda jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam.

Anna Kuzak

Pan mecenas jest bardzo obowiązkową i rzetelną osobą - nie ma mowy o jakimkolwiek niedomówieniu. Jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Michała. Zgłosiłam się do niego z prywatną sprawą, a po tym jak zobaczyłam sposób pracy Pana Michała oraz jest zaangażowanie postanowiłam również oddać sprawy mojej firmy w jego ręce. Polecam Pana mecenasa Gajdę.

Kamil Lewandowski

Adwokat godny polecenia. Jasno przedstawia sytuację w danej sprawie. To rzetelny, uczciwy fachowiec oddany sprawie. Potrafi uspokoić, zawsze znajdzie czas by porozmawiać i wyjaśnić. Pan Mecenas prowadził sprawę, która zakończyła się sukcesem. Pozdrawiam Panie Michale, dziękuję raz jeszcze i oczywiście polecam Kancelarię Adwokacką Adwokata Michała Gajdy!

5.0 (49 opinii)
Adwokat Zbigniew Machowski - Prawo Rodzinne Szczecin
Teresa Mazur

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko wyjaśnione dokładnie i zrozumiale, wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie. Bardzo szybko kancelaria zaczyna działać w powierzonej im sprawie to jest dopiero początek mojej sprawy, ale po rozmowie jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Polecam naprawdę warto zaufać tym ludziom.

Wiesława null

Konkretna Firma szybka realizacja, doskonały kontakt e-mail jak i telefoniczny. Rzetelni Pracownicy do Klienta podchodzą z sercem i wyrozumiałością. Pomocni, umieją konkretnie doradzić jak czegoś Klient nie rozumie lub nie może załatwić sami się angażują. Warto zaufać, chociaż mamy ciężkie czasy, gorąco polecam. Godni w 100% mojego zaufania.

Adrian Gorski

Doradztwo prawne w sprawie kontraktów na najwyższym poziomie. Pan Machowski był niesamowicie rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Polecam ze swojej strony każdemu.

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz - Adwokat Szczecin
Andrzej Szymczak

Warto bez wahania skorzystać z usług, przystępne ceny, duża wiedza, spore doświadczenie, pomoc na każdym etapie i sprawny kontakt, telefon, mail, facebook i inne - rewelka! Nie znalazłem żadnego minusa :) Przede wszystkim normalność, bez wywyższania się jak to bywa u niektórych prawników, to mi się bardzo podoba. Przez Pana Mateusza Klient "jest prowadzony za rączkę", odpowiedzi wyprzedzały moje pytania, także na 100% wrócę, profeska!

Rafał Wojtanowski

Już kilkukrotnie korzystałem z pomocy Pana Mateusza i muszę przyznać, że za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Pan Mateusz zawsze podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie, jest przygotowany do spotkania, podczas rozmowy czuję, że rozmawiam z fachowcem. Za każdym razem potrafi znaleźć optymalne rozwiązania spraw z którymi przychodzę i zajmuję się nimi bardzo szybko. Kontakt odbywa się bardzo sprawnie. Kancelaria również na plus. Bardzo mile wspominam wizyty u tego Pana. Bardzo polecam.

Konrad Zasz

Polecam Pana Mateusza. Pomógł mi założyć wraz z żoną spółkę z o.o. Kontakt był/jest bardzo dobry. Jako prawnik bardzo szybko odpowiada na maile i telefony, a zawiły język prawny jest bardzo dobrze wytłumaczony. Z miłą chęcią będę kontynuował współpracę i polecał Pana kancelarię.

5.0 (27 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Tytus Mystkowski - Porady Prawne Szczecin
Magdalena S.

Z całego serca polecam mecenasa Tytusa. Jestem bardzo wdzięczna za indywidualne podejście, życzliwość, oraz wsparcie dobrym słowem w chwili zwątpienia. Prowadzenie sprawy, przygotowanie, oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie. Kolejnymi atutami był stały kontakt, wyczerpujące odpowiedzi Pana Mecenasa na nurtujące mnie pytania i przede wszystkim cierpliwość w momentach kiedy tych pytań było wiele. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Serdecznie polecam!

5.0 (3 opinie)
Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c. - Kancelaria Adwokacka Szczecin
Wioletta G.

Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c. to kancelaria adwokacka działająca prawie 20 lat. O kancelarii http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=94933

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci - Kancelaria Adwokacka Świdwin
Joanna Śliżewska

Polecam serdecznie fachowe i profesjonalne porady prawne TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI. Zaangażowanie i doświadczenie zawodowe pracujących w niej radców prawnych zaowocowało sukcesem w trudnej sprawie rozwodowej. Powierzona sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a prowadzone w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panem Mecenasem był rewelacyjny. Pan Mecenas wykazał się zawsze dyspozycyjnością zarówno telefoniczną jak i mailową, co bardzo sobie cenię. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Współpraca z kancelarią TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI układała się bardzo dobrze, w związku z czym mogę ja polecić z czystym sumieniem.

Sylwia Kowalska

Pełen profesjonalizm,co wyróżnia ich Kancelarie, szybkość,sprawność,bardzo dobry kontakt telefoniczny czy emailowy,bardzo elastyczne ceny usług oraz bezproblemowa pomoc w odwołaniu się przed samymi Świętami Bożego Narodzenia co uratowało moją sprawę:-)Jeśli chodzi o prowadzącego moja sprawę Pana Jakuba Mielcarek opinia moja to bardzo sympatyczny z wysoka kultura osobista ,inteligentny,rzeczowy mecenas.Polecam gorąco usługi tejże Kancelarii Prawnej.

Dariusz Dymos

Szybka i fachowa wstępna ocena sytuacji. Natychmiastowe podjęcie działań bez naciągania na koszta. Prawdziwe zaangażowanie i oddanie w obronie klienta, bez względu na okoliczności. Jestem w 100 procentach zadowolony z działań Pana Mecenasa. Żałuję, że parę lat temu nie znałem tej kancelarii. Serdecznie pozdrawiam i polecam.

5.0 (39 opinii)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Prawo Rodzinne Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz - Kancelaria Adwokacka Szczecin
Joanna Wysoczańska

Mecenas Krzysztof Konysz posiada dużą wiedzę oraz jest zaangażowany w pracę. Na rozprawach jest zawsze przygotowany, nie boi się zadawać celne pytania na sali rozpraw. Jego riposty są celne i przekonywające. Ważne jest, że nie zostawia klienta z niedopowiedzianymi sprawami. Dostosowuje się do godz. (czasami czekał na mnie do godz. późno popołudniowych). Doszkala się a Jego pisma są zwięzłe, konkretne i kompetentne. Polecam, obsługuje mnie i moich znajomych.

Krystyna Mall

Przed tym zanim trafiłam do Pana mecenasa, korzystałam z pomocy innego prawnika. Różnica w jakości pomocy prawnej okazała się kolosalna. Od kiedy zaczęłam współpracę z Panem Krzysztofem, sprawa w końcu nabrała korzystnego dla mnie obrotu, a dalej było coraz lepiej, aż do szczęśliwego końca. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w sprawie, która wydawała się beznadziejna.

Mariusz Stelmach

Podczas projektowania i budowy mojego domu doszło do wielu nieprawidłowości. Z uwagi na wyjazd za granicę nie byłem w stanie dopilnować sprawy, a pojawiały się coraz to nowe komplikacje. Nawiązanie kontaktu z adwokatem Krzysztofem Konyszem okazało się strzałem w dziesiątkę. Dużo walki przed urzędami i w końcu udało się wyprostować błędy architektów. Dziękuję Panie Mecenasie.

5.0 (109 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Porady Prawne Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

4.74 (108 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk - Prawo Rodzinne Szczecin
Żaneta Janowska

Polecam w 100%. Pan mecenas Piotr Walerczyk godny polecenia. Adwokat z bardzo duża wiedzą i doświadczeniem. Wyrozumiały, zawsze służy pomocą. Nigdy (bynajmniej w mojej sprawie ) nie nastawia klienta na pozytywne zakończenie sprawy aby na koniec nie było rozczarowania. Tak było w mojej sprawie karnej, która naprawdę była beznadziejna, byłam nastawiona na najwyższy wyrok jaki mógł być zasądzony. Pan mecenas zrobił jednak wszystko co było możliwe aby tego uniknąć. Na sam koniec bardzo miłe zaskoczenie wyrok bardzo niski o jakim można było tylko pomarzyć w tej sprawie. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc gdyby nie Pan mecenas wszystko potoczyłoby się inaczej, znacznie gorzej. Nadal jesteśmy w stałym kontakcie przed nami jeszcze jedna sprawa, która niebawem się zakończy mam nadzieję takim samym sukcesem. W przyszłości gdyby były jakieś problemy na pewno o pomoc zwrócę się do mecenasa Piotra Walerczyka. Pozdrawiam serdecznie.

Dorota Wnętrzak

Super. Pan jest kontaktowy, wszystko wytłumaczył jak należy. Widać że lubi swoją prace. Błyskotliwy, szuka sposobu na wygranie sprawy dla klienta. A to się rzadko zdarza, w ciągu 10 dni był u klienta 2 razy, poprzedni adwokat przyjechał po pół roku i nic kompletnie nie zrobiła, a zarobiła. Pan Piotr jeszcze nie zakończył sprawy ,ale liczę i wierze że załatwi pozytywnie. Od razu zauważył błędy innych osób na korzyść klienta. a w tym zawodzie o to chodzi. Miałam do czynienia z wieloma adwokatami, i tyle nerwów straciłam, przez proszenie się o wszystko, szczególnie żeby telefon odebrali. Sama więcej zdziałałam. Natomiast Pan Piotr sam dzwoni i informuje a przede wszystkim działa natychmiast w sprawie. Szczerze polecam. Dorota Wnętrzak.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Czerwonko - Porady Prawne Stargard
Elżbieta

Rzetelny i godny polecenia Adwokat. Jestem bardzo zadowolona z tego jak od początku do końca poprowadził moją sprawę.

5.0 (5 opinii)

Więcej Adwokatów z Szczecina

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jędrzej Łopatto - Kancelaria Adwokacka Szczecin
Zuzanna G.

Korzystałam z usług Pana Adwokata przy sprawach o rozwód, a później o podział majątku. Obie były bardzo trudne, bo mój były mąż robił problemy, starał się przerzucać winę na mnie i ukrywał majątek. Mecenas jest świetnym i rzetelnym fachowcem, nie uznaje kompromisów. Dzięki temu moje sprawy zakończyły się dla mnie bardzo korzystnie.

Agnieszka Agata

Bardzo profesjonalnie świadczona usługa prawna z zakresu prawa cywilnego. Trudno było mi wybrać prawnika spośród wielu ofert, na szczęście trafiłam na adwokata Jędrzeja Łopatto. Największe plusy: - pełne zaangażowanie w moją sprawę, - wytłumaczenie problemu w sposób "ludzki", - jakość usługi w pełni adekwatna do jej ceny.

Kamila Ż.

Pan Jędrzej to świetny fachowiec. Trafiłam do niego z trudną sprawą związaną z prawem pracy. Dysponuje szeroką wiedzą, jest rzetelny i bardzo zaangażowany. Zgłębia każdy problem tak bardzo, jak to możliwe, a dodatkowo jest osobą niezwykle kontaktową i życzliwą, która potrafi najbardziej zawiłe zagadnienia przedstawić w sposób zrozumiały dla laika. Podczas współpracy byłam spokojna. Czułam, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Gorąco polecam

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Justitia - Porady Prawne Szczecin
Magdalena S.

Kancelaria Justitia powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin prawa. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa prawnego, konkurencyjności oraz pomoc w skutecznej realizacji ich strategii biznesowej w otaczającej ich prawnej rzeczywistości. Bogate i różnorodne doświadczenia zawodowe partnerów kancelarii połączone z wiedzą merytoryczną w zakresie prawnego otoczenia zasad prowadzenia działalności gospodarczej, gwarantują naszym klientom ochronę ich interesów na każdym etapie realizacji ich celów biznesowych. Zebrany przez nas zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych prawników wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do stawianych problemów. Zespół ten gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta, każdego zagadnienia prawnego oraz każdej zleconej nam sprawy. Zaufanie i satysfakcja klientów jest naszym głównym celem. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

5.0 (5 opinii)
LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne Szczecin

 • Szczecin
 • LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Janusz Kiziuk

Jestem bardzo zadowolony z firmy LS Lex Ststem,która wywiązała się z usługi na moją korzyść.Sprawa została załatwiona profesjonalnie i pozytywnie.Janusz Kiziuk

Bartosz Dienst

Absolutnie żadnych zastrzeżeń! Nie spodziewałem się tak szybkiego i profesjonalnego kontaktu. Szczerze polecam każdemu kto potrzebuje pomocy. Bartosz D.

Paulina Pietryka

100% pozytywu, a nawet i więcej. Bardzo profesjonalna firma znają się na rzeczy. Swojego klienta traktują jak człowieka i pomagają sprawnie rozwiązać problem. Są godni polecenia i życzę wszystkim aby trafiali tylko na takich ludzi 🙂

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Oćwieja - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne Szczecin

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Oćwieja
Paulina Kadłubek

Zdecydowanie polecam współpracę z adwokatem Oćwieja. Rzetelny, profesjonalny i przede wszystkim skuteczny. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu będący dla klienta dużym wsparciem jak również tak po ludzku wsparciem rozmową, odpowiedzeniem na wszystkie pytania, rozwianiem często wszelkich wątpliwości czy podbudowaniem w wiadomo trudnych momentach. Dziękuje i polecam.

Marta Dąbrowska-Węgrzyn

Bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzona sprawa. Duża wiedza Pana Mecenasa, rzetelne i sympatyczne podejście do klienta, wyczerpujące wyjaśnienie toku postępowania i możliwych scenariuszy, pełne wsparcie na każdym etapie sprawy. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Mecenasem.

Agnieszka Citkowska

Kompetencja, profesjonalizm, zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie. Pan Mecenas to bardzo otwarty i empatyczny człowiek w każdej chwili służący pomocą. Działa szybko i co najważniejsze skutecznie! Polecam usługi.

5.0 (10 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA Arkadiusz Stelmach - Kancelaria Adwokacka Szczecin
Piotr B.

N razie nie doszlo do wspolpracy.A mozna napisac pozew o odszkodowanie z tytulu zmuszania do skladania zeznan,forsowania zakazu odwolywania sie, Zakazu zawiadomienia rodziny o pobycie w areszcie.Nieadekwatnosci kary do popelnionego czynu. Ogolna prowokacja przed przyjazdem Papieza.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Szczecinie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Dawid Henryk Drozd - Porady Prawne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Dawid Henryk Drozd zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza - Porady Prawne Szczecin
Kinga Wasilewska

Jestem bardzo zadowolona z usług pana Ernesta. Jest rzetelny, bardzo zaangażowany i posiada niesamowitą wiedzę. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie sprawy. Każdy, kto potrzebuje porad prawnych powinien koniecznie zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej Adwokat Ernest Karkosza i poznać atrakcyjne oferty oraz najwyższą jakość obsługi.

Anna S.

Jestem bardzo zadowolona z usług adwokata Ernesta Karkoszy. Pan Mecenas podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Reprezentował mnie w sprawie rozwodowej. Jestem usatysfakcjonowana jej wynikiem. Panie Erneście - dziękuję!

Marcin Szymański

Polecam Pana Mecenasa. Jest bardzo sympatyczną, przystępną osobą, traktuje klienta jak przyjaciela. Pomaga odzyskać skutecznie środki od kontrahentów, zalegających ze spłatami. Zawsze mogę liczyć na jego wsparcie.

5.0 (22 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Krzyżanowska - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Krzyżanowska
Michał Dłużak

Radca podszedł profesjonalnie do mojego problemu. Jasno i szczerze naświetlił możliwości. I to moim zdaniem jest najważniejsze - szczerość, bo wielu prawników najpierw przyklaskuje, obiecuje a potem się okazuje, że ten obiecany "sukces" to zwykły kompromis. To znaczenie zwłaszcza w przypadku gdy sprawa nie jest oczywista i wiele zależy od sędziego. Dzięki takiemu podejściu byłem przygotowany i ostateczne rozwiązanie nie było zaskoczeniem a nawet poszło po mojej myśli. Dziękuję i polecam.

Łukasz S.

Rzetelne i skrupulatne podejście do tematu. Pani Mecenas realnie oceniła możliwości, dzięki czemu wiedziałem czego mogę się spodziewać. Dobry kontakt i miła obsługa. Jeżeli kiedykolwiek będę zmuszony ponownie skorzystać z pomocy prawnej, na pewno ponowie swój wybór. Polecam Panią Mecenas.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka Szczecin

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz
Patrycja L.

Od blisko 3 lat korzystam z usług kancelarii w ramach stałej umowy i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała jeszcze bardzo długo. Pani Mecenas analizuje wszystkie umowy, które zawieram i dochodzi moich należności przed sądem. Swoje zadania wykonuje niezwykle profesjonalnie, a przy tym zawsze potrafi prostym językiem wytłumaczyć prawnicze zawiłości.

Katarzyna Orłowska

Szybki kontakt telefoniczny. To bardzo ważne, gdyż czasem ciężko jest się zdecydować czy podjąć jakiekolwiek kroki, gdy mogą one zaważyć na dalszym życiu. Pani mecenas bardzo taktowna ale i konkretną. Rozmowa długa, można się wygadać. Czuć też, że jest ktoś kto bierze naszą stronę. Cena na koniec mimo ilości poświęconego czasu bardzo dobra.

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski - Prawo Rodzinne 70-400 Szczecin

Prawo Rodzinne

 • 70-400 Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski
Marta Jurkiewicz

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pana Adwokata Adama Popławskiego. Pan Mecenas wykazał się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. W trakcie prowadzonej sprawy był zawsze doskonale przygotowany na umówione spotkania, udzielał bardzo zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Bardzo ważne jest również to, że na każdym etapie sprawy Pan Adam Popławski sam mnie informował o postępach i jakie będą następne działania. Jest osobą bardzo serdeczną i godną polecenia. Sama z miłą chęcią skorzystam w przyszłości z Jego usług, jeżeli będzie taka potrzeba.

Grzegorz Litwiński

Z Panem Adamem spotkaliśmy się w niezbyt przyjemnych dla mnie okolicznościach bo przy sprawie rozwodowej. Sam byłem w tym wszystkim zagubiony, ale podejście do klienta Pana Adama pomogło mi przez to przejść. Wyjątkowo kompetentna osoba, tłumacząca wszystko w sposób przejrzysty i przyjemny dla laika, obok tego Pan Adam dał się poznać jako osoba życzliwa, wyrozumiała, w pełni profesjonalna oraz uczciwa. Z czystym sumieniem mogę polecić tego Adwokata.

Piotr Wilk

Chciałbym podziękować Mecenasowi Popławskiemu za fachową pomoc. Miałem do czynienia już z wieloma adwokatami, jednak żaden nie pomógł mi tak jak Pan Adam Popławski. Sprawa jeszcze nie jest zakończona, ale teraz przynajmniej jest jakiś pomysł na prowadzenie sprawy, a nie tylko wyłudzanie pieniędzy jak u innych! Polecam!

5.0 (69 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Szczecinie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Szczecinie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Szczecina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska - Adwokat Szczecin

Adwokat Szczecin

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska
Dominik Cywiński

Pani adwokat niezwykle kompetentnie zajmowała się moją sprawą. Dzięki Jej zaangażowaniu i zrozumieniu, którym obdarza klientów, mogłem spokojnie funkcjonować w innym mieście, nie zaniedbując swoich obowiązków i nie martwiąc się o powodzenie sprawy. Polecam panią adwokat jako osobę rzetelną i godną zaufania. Wrocławianin

Artur Roćko

Fachowość, profesjonalizm, skuteczność w działaniu oraz życzliwe podejście do klienta sprawiają że z wielką przyjemnością polecam Kancelarię Pani mecenas Katarzyny Kielszni-Budzińskiej.

Grzegorz Szmechel

Kancelaria Pani mecenas świadczy dla naszej firmy kompleksowe usługi obsługi prawnej. Pani Katarzyna jest osobą kompetentną i godną polecenia zarówno klientom instytucjonalnym jak i osobom prywatnym.

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz
Grzegorz Ufniarz

Pan Mecenas Michał, znakomity w trakcie rozprawy sądowej. Czujny, błyskotliwy, pilnuje wszystkiego. Nie odpuści sądowi choćby przecinka, podczas pierwszego spotkania jasno i klarownie wytłumaczył czego możemy się spodziewać i wszystko się potwierdziło. Profesjonalny, oddany sprawie, jako klient czułem się bezpiecznie, otoczony właściwą opieką prawną. Polecam, szukacie prawnika, który na sali sądowej "robi robotę"? Pan Michał to gwarantuje.

Ryszard Krychowiak

Jeden z najlepszych prawników młodego pokolenia w Naszym województwie. Wszechstronna opieka prawnicza, super współpraca. 100% satysfakcja z współpracy.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski
Paweł Gębal

Współpracuje z firmą Kancelaria Prawna Lex-Consensus już od dłuższego czasu i jestem z ich współpracy bardzo zadowolony. Podchodzą do sprawy rzetelnie, sumiennie, z pasją i zaangażowaniem. Doradzą w każdej kwestii dotyczącej zawiłego prawa jakie obowiązuje w naszym kraju. Szybko odpowiadają na zapytania wysłane pocztą elektroniczną. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej i gubi się w gąszczu przepisów podatkowych. Ta firma to bardzo dobry wybór.

Anna Ostrowska

Polecam serdecznie usługi prawnicze p. Konrada . Moim zdaniem - jest jednym z lepszych prawników, jego kompetencję są na wysokim poziomie, aczkolwiek umiejętności , wiedza i postawa w tym zawodzie pną się ku górze i łączą w pozytywną całość :) Pomógł mi wydostać partnera z za więziennych murów ;) Jestem zadowolona z usług tej firmy i przy najbliższych komplikujących sytuacjach skorzystam na pewno z porad a także świadczeń Kancelarii Prawnej Lex-Consensus :) Pozdrawiam. Ania :)

Joanna Krawczyk-Kukuryka

Szczerze polecam Kancelaria Prawna Lex-Consensus, w szczególności usługi Pana Konrada Jankowskiego. Pan, jako jedyny z wielu, podjął się sprawy, która z góry była skazana na niepowodzenie i udało się! Sprawa dotyczyła branży motoryzacyjnej, z udziałem osób trzecich, w tym handlarza z Holandii. Po prawie półtora roku jestem na etapie ponownej rejestracji auta, a co za tym idzie- sprawę uznaje za zamkniętą. Empatia i profesjonalizm w działaniu. POLECAM

5.0 (52 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska
Sylwester W.

Pani Mecenas Agata Urbanowska jest osobą konkretną i rzeczową. Podeszła do mojej sprawy rodzinnej w sposób profesjonalny. Na każdym etapie miałem z nią kontakt, nawet jak nie odbierała telefonu to oddzwaniała. Dla mnie to ważne bo przedni prawnik wcale nie interesował się moją sprawą, a jak pytałem na jakim jesteśmy etapie to miałem wrażenie, że mi łaskę robi że odpowiada. Wracając do Pani Mecenas muszę powiedzieć, że pomimo młodego wieku widać, że ma wiedzę i doświadczenie. I nie mówię tak, bo sypała wyrokami jak z kapelusza, ale dlatego, że dało się wyczuć, że już te tematy przerabiała. Była pewna siebie, a swoje propozycje potrafiła uargumentować. I co najważniejsze jest życzliwa do ludzi, a nie jak ci starzy "mecenasi" co myślą, że to powinno działać jak w taksówce za samo wejście kasa się należy. Szczerze polecam Panią Agatę.

Damian R.

Współpracę z Panią Mecenas Agatą Urbanowską oceniam bardzo wysoko. Pani Mecenas jest niezwykle rzeczowa, konkretna i zawsze była przygotowana merytorycznie do mojej każdej sprawy. W rozmowach czułem pełne zaangażowanie; chętnie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Co więcej, na każde zapytanie mailowe odpowiadała niezwłocznie. Zawsze również mogłem się kontaktować telefonicznie. Wszystkie zawiłości prawne tłumaczy w sposób zrozumiały. Pani Mecenas jest bardzo serdeczna, a w sądzie również zdecydowana i stanowcza. Polecam Kancelarię w 100%.

Ola Szostak

Pani Mecenas Agata świadczy usługi na najwyższym poziomie, a do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Jest osobą konkretną, oraz całkowicie oddaną interesom Klienta, kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, kultura osobista, oraz skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w prowadzonej sprawie, zakończonej pomyślnie. Szczerze polecam.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Raczkowski - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Raczkowski
Dariusz Borejko

Polecam w trudnych sprawach gospodarczych. Mieliśmy wcześniej kontakt z kilkoma prawnikami, ale dopiero ten młody zdolny adwokat doprowadził do odzyskania pieniędzy od dłużnika, który nie zapłacił naszej firmie za towar, a żył jak pączek w maśle, bo komornik ustalił, że facet formalnie niczego nie posiada! Pan Raczkowski podszedł do sprawy inaczej niż inni i zrobił sprawę karną, którą wygrał. Wspaniały adwokat i człowiek.

Jolanta Binkowska

Pan mecenas Tomasz Raczkowski jest osoba w pelni zaangazowana w sprawy ktore prowadzi,kompetentny,rzeczowy,sumienny i skuteczny!!. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc i wsparcie jakie otrzymuje. Profesjonalne podejscie do czlowieka.Do kazdej sprawy pochodzi indywidualnie z pelnym zaangazowaniem i mozliwa skutecznoscia. Jestem bardzo zadowolona z uslug Pana mecenasa od kilku lat. Wszystkie prowadzone sprawy zakonczyly sie pomyslnie. JAK NAJBARDZIEJ GODNY POLECENIA. J.B

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Szczecin - Adwokat Monika Stokowska - Bażant - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Szczecin - Adwokat Monika Stokowska -
Piotr O.

Spotkanie z Panią adwokat przebiegło odbyło się bardzo sprawnie, bez zbędnego przedłużania. Uzyskałem wszystkie informacje, jakie były mi potrzebne. Dodatkowo Pani Monika przedstawiła mi szeroki zakres możliwości rozwiązania sprawy. W chwili obecnej ustalam szczegóły z żoną i na pewno wracam do Pani Moniki, żeby prowadziła sprawę.

Ewelina T.

Pani Mecenas od samego początku była zaangażowana w sprawę, bardzo pomagała mi na każdym etapie sprawy. Moje obawy, ze stracę w rozwodzie wszystko, włącznie z dziećmi, zostały szybko rozwiane. Pani Monika nie tylko pomogła mi wygrać sprawę, ale przede wszystkim pomogła mi uspokoić się i uwierzyć w ludzi. Polecam wszystkim kontakt z Panią mecenas.

Mariola Dadun

Kancelaria jak najbardziej godna polecenia! Pani mecenas rzeczowa, merytoryczna i zaangażowana. Zawsze przygotowana i znająca temat na wylot. Bardzo skuteczna. Na pewno jeszcze raz poleciłabym jej sprawę.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński

 • Szczecin
Wioletta Smolich

Bardzo profesjonalne podejście. Pełne zaangażowanie na każdym etapie postępowania, rzetelnie i skutecznie poprowadzona sprawa. Bardzo wysoka kultura osobista. Zdecydowanie polecam.

Oskar Chmioła

Doskonałe usługi, pełen profesjonalizm, wysoka jakość, sprawna i miła obsługa oraz konkretne i znakomite rezultaty. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony tym bardziej, że efekty przekraczają moje oczekiwania. W pełni polecam!

5.0 (6 opinii)
oko - Prawo Rodzinne Szczecin

oko

 • Szczecin
Karolina Milczarek

Michał jako detektyw wcielił się w rolę śledczego i firmie, w której pracuję, podjął się sprawdzenia czy właściwe są podejrzenia, że znikają pieniądze firmy. Odkrył przyczynę bardzo szybko, znalazł sprawcę tego czynu i zablokował dalsze znikanie pieniędzy w firmie. Tym samym dał szanse firmie, że wróci ona do stabilizacji. Wszystko to wiem, bo wskazał mnie do statystowania w czynnościach, potrzebując świadka do swoich działań na co wyraził zgodę właściciel firmy.

Agnieszka Słoboda

Wystawiam Michałowi Budzyń referencje, że jako przyjaciel naszej rodziny wsparł nas w postępowaniu karnym. Dzięki niemu udało się odtworzyć szereg wydarzeń. Miał bardzo duży wpływ w wyjaśnieniu naszej sprawy. Udało mu się zebrać dowody które pomogły nam zrozumieć co tak naprawdę się wydarzyło. Z pomysłów które dał Michał korzystał nasz adwokat z urzędu. Michał przygotował wiele wniosków i wspierał zarówno nas i naszego adwokata z urzędu. Wnioski miały bardzo duże znaczenie dla sprawy. Szybkie skuteczne jego działania pomogły aby dużo dowodów nie zginęło. Sędzia na sali Sądowej z uznaniem się wypowiedziała o pracy jaka została wykonana, stwierdzając, że dawno się nie spotkała z takim zaangażowaniem strony, co dla nas jest oczywiste że stwierdziła to w związku z pracą którą jako przyjaciel rodziny wykonał Michał.

Paweł Przybylski

Wystawiam referencje, gdyż w sposób profesjonalny przystąpił do postępowania prokuratorskiego, gdzie na moją szkodę został przywłaszczony weksel majątkowy przez nieuczciwą firmę oraz zostałem oszukany na duże pieniądze przez tę samą firmę.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan - Porady Prawne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan

 • Szczecin
Katarzyna W.

Pani Mecenas poprowadziła mi w ubiegłym roku rozwód i podział (udało się ugodowo). Wnikliwa, cierpliwa, zawsze przygotowana. Szczerze polecam.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko - Adwokat Szczecin

Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko

 • Szczecin
Konrad D

Chcę podziękować i polecić każdemu kancelarie Adwokacka Pana Łukasza, z doświadczenia z panem Mecenasem Kokoszko mogę stwierdzić, że jest bardzo łatwo dostępny, działa szybko, działa skutecznie i dąży do pozytywnego rozwiązania sprawy. Pełne zaangażowanie pana Mecenasa jak i substytuta Pana Bartka który reprezentował Kancelarie jest godne podziwu, dzięki działaniu Kancelarii rozwiązało się dużo niedogodności i smutku w moim życiu. Bardzo obiektywne i faktyczne spojrzenie na sprawę jest czymś bezcennym z tego względu ze ja jako klient podchodziłem do tego nad wyraz zaangażowany emocjonalnie, a w sadzie i w prowadzeniu sprawy jest potrzebny obiektywizm, dobrze wykorzystane fakty i informacje i ,,zimne spojrzenie,, ale z drugiej strony zrozumienie klienta i jego trosk, które zaprezentował pan Mecenas i jego zespól. Dziękuję panie Łukaszu za wszystko.

Marzena W

Korzystałam z pomocy prawnej Pana Mecenasa i jestem bardzo zadowolona. Podszedł do mojej sprawy z pełnym zaangażowaniem, zawsze odbierał telefon lub oddzwaniał. Nigdy nie czułam się zbywana i zawsze znalazł dla mnie odpowiednią ilość czasu. Podszedł do moich problemów ze zrozumieniem, ale jednocześnie z dystansem wymaganym od profesjonalistów. Szczerze polecam Kancelarię Adwokacką Łukasza Kokoszko.

Łukasz Nowarkiewicz

Skorzystałem z usług Pana Łukasza jestem bardzo zadowolony. Sprawa załatwiona sprawnie i co dla mnie najważniejsze z moim minimalnym zaangażowaniem. Pan Łukasz załatwił nawet że nie musiałem być na rozprawie, zamiast tego on mnie reprezentował. Regularne raporty SMS/mail odnośnie zmian statusu sprawy. Krótko mówiąc pełen profesjonalizm, serdecznie polecam.

5.0 (19 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Szczecina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Majchrzak - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Majchrzak

 • Szczecin
Agata N.

Polecam z całym przekonaniem kancelarię pana Roberta - za rzetelność, doświadczenie i podejście do klienta. Mecenasa polecili mi znajomi i tylko dzięki niemu udało mi się wygrać skomplikowaną sprawę. Dziękuję i pozdrawiam!

Maciej Kazuar

Miałem przyjemność współpracować niedawno z p.Robertem i z czystym sumieniem mogę to polecić każdemu. Wybitny specjalista, bardzo pozytywny kontakt, sprawa załatwiona w 100%. Jeśli ktoś szuka pomocy prawnej, to nie mógł lepiej trafić.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Jakieła - Chmura - Adwokat 71 - 436 Szczecin

Adwokat

 • 71 - 436 Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Jakieła - Chmura
Rafał Burmistrzak

Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Polecam serdecznie współpracę każdemu, kto potrzebuje rzetelnego i sumiennego Adwokata. Bardzo dziękujemy!

Rafał Paś

Jak zawsze profesjonalna i miła obsługa. Bardzo dobry kontakt z Panią mecenas, szybkość działania do pozazdroszczenia. Przy najbliższej nadarzającej się okazji wrócę.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól - Porady Prawne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

 • Szczecin
Darek mrągowski

Pani mecenas to najlepsza specjalista od rozwodów w Szczecinie. uchroniła mnie również od wielu błędów związanych z podziałem majątku. ale co najważniejsze jej usługi nie są drogie - zawsze można dojść do konsensusu w tym aspekcie. wiem, że wiele osób uważa, że za dobrą jakość trzeba dużo zapłacić, ale czasami, jak w przypadku pani mecenas, adwokat spisuje się na medal i nie zdziera niepotrzebnie pieniędzy.

Justyna Ciernik

Pani mecenas kombinuje na maxa by pomóc, wszystko cierpliwie tłumaczy, przed każda rozprawą spotykałam się z nią w kancelarii, aby omówić strategię. zawsze każde pismo akceptowałam przed wysłaniem do sądu. widzę, że kilka osób zwróciło uwagę na cenę, rzeczywiście pani mecenas nie zdziera z człowieka. polecam!

Amelia Nowacka

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę dotyczącą władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem. Z czystym sumieniem rekomenduję panią mecenas - świetny fachowiec, a przy tym ciepła i sympatyczna osoba. umawiała się ze mną na spotkania w niedzielę (cały tydzień włącznie z sobotą pracuję), nie przeszkadzało jej, że zawsze do kancelarii przychodziłam z moją trójką pociech:)

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Adriany Mroczek - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Adriany Mroczek
Paulina Biel

Pełen profesjonalizm, podejście z empatią, już po pierwszej rozmowie byłam spokojniejsza. Pani mecenas przedstawiła konkretny plan działania. O to mi chodziło. Polecam kancelarię

Janina Kozakiewicz

Pani mecenas działa niczym błyskawica. Jest rzeczowa, kontaktowa i ma duuużą wiedzę. No i jest prawdziwym człowiekiem skorym do pomagania ludziom zupełnie bezinteresownie. Jest życzliwa i współczująca.

5.0 (3 opinie)
Adwokat Sanda Guzierowicz - Prawo Rodzinne Szczecin

Adwokat Sanda Guzierowicz

 • Szczecin
Natalia Kopietz

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo profesjonalne podejście do sprawy i klienta,pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Wysoki poziom wiedzy prawnej.

Krystian Bień

Z czystym sumieniem mogę polecić usługę związaną z poradą prawną. Dogłębna diagnoza wskazanego case a następnie trafna rekomendacja działań. Wielki plus za czas odpowiedzi

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Łuczyszyn - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Łuczyszyn

 • Szczecin
Piotr Gutowski

Korzystam z usług prawnych bardzo często. Prowadzę firmę i zawsze zlecam przygotowanie umów Pani Joanie. Wszystko zawsze jest przygotowane przez terminem i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Bardzo polecam.

Agata S.

W pełni profesjonala pomoc prawna ze strony Pani Mecenas. Potrafi w konkretny i rzetelny sposób rozwiązać nawet najbardziej zawiły problem. Jest osobą sumienną i skrupulatną, oraz zawsze na bieżąco informuje o podjętych działaniach w prowadzonej przez nią sprawie. Zdecydowanie polecam!

5.0 (3 opinie)
Adwokat Natalia Majchrzak - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Adwokat Natalia Majchrzak
Marcin Gabryańczyk

Potrzebowałem pomocy w zakresie prawa pracy. Na Panią Natalię trafiłem z polecenia. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane już na pierwszym spotkaniu. Otrzymałem prawdziwą pomoc a nie wymijające odpowiedzi! Znakomita znajomość przepisów, rzeczowe podejście do klienta, terminowość i rewelacyjny kontakt to cechy które doskonale opisują Panią Adwokat Natalię Majchrzak. Zasłużone 5 gwiazdek!

Maciej Płócienniczak

Zwróciłem się do pani mecenas ponieważ nie mogłem sobie poradzić w przeprowadzeniu sprawy spadkowej. Złożyłem wniosek o stwierdzenie nabycia spadku do sądu rejonowego, myśląc, że to tylko formalność. Niestety sprawa okazała się skomplikowana, a sąd przysyłał pisma zadając wciąż nowe zapytania, na które starałem się odpowiadać. Minęło dziewięć miesięcy i nie było żadnego postępu, sąd w końcu odrzucił wniosek. Pani mecenas bardzo miło przyjęła mnie w kancelarii, po przedstawieniu problemu zgodziła się poprowadzić sprawę. Już następnego dnia była w sądzie i po zapoznaniu się ze złożonymi dokumentami zaproponowała rozwiązanie. Od tego momentu wszystko nabrało tempa. Ruszyły: pełnomocnictwa, nowe wnioski do sądu, skompletowanie dokumentów. Na uwagę zasługuje super rzeczowy kontakt z panią mecenas w każdej formie, osobisty, mailowy i telefoniczny. Miłym akcentem było rozłożenie honorarium na raty. Po tych doświadczeniach, mimo, że sprawa nie doczekała jeszcze finału, ale nareszcie wszystko poszło w dobrym kierunku, polecam firmę: „Adwokat Natalia Majchrzak” wszystkim potrzebującym pomocy prawnej.

Sylwia G.

Gorąco polecam kancelarię adwokacką Pani Natalii Majchrzak.Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk - Prawo Rodzinne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk

 • Szczecin

Gdy szukasz dobrej współpracy to eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

5.0 (3 opinie)
DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski
Anita W.

Pan Mecenas profesjonalnie podchodzi do przydzielonych mu spraw i nie nadużywa budżetu. Moja sprawa rozwodowa zakończyła się powodzeniem, tj. wg. moich oczekiwań. Polecam usługi DMP Kancelarii Prawnej.

Monika Zalewska

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy. Moja sprawa została potraktowana poważnie. Pan mecenas zna się na rzeczy, ale jednocześnie jest normalnym człowiekiem. Moja sytuacja jest trudna, ale dzięki mecenasowi zobaczyłam światełko w tunelu. Dziękuję!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech
Lidia Danielewska

Potrzebowałam pomocy w sprawie rodzinnej i szczerze mogę polecić współpracę. Pani Mecenas jest bardzo sympatyczna i kontaktowa, cierpliwa i wszystko tłumacząca do czasu, aż zrozumiałam. Sprawa przeprowadzona z pełnym zaangażowaniem i wiedzą.

Agnieszka Król

Naprawdę osoba o wysokich kompetencjach, uprzejma, sympatyczna i choć to młoda osoba, zna życie. Zasypałam Panią Mecenas pytaniami, wszystko wyjaśnione jak należy.

Milena Trawińska

Powierzyłam Pani Mecenas moją sprawę rozwodową. Sprawa została poprowadzona bardzo starannie i rzetelnie. Jestem zadowolona, bo moje oczekiwania co do rezultatu zostały spełnione pozytywnie.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Prawna Kamil Zieliński - Radca Prawny - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Prawna Kamil Zieliński - Radca Prawny
Interagent Sp. z o.o.

Zaczęło się od zwykłej porady, a teraz mam stałą obsługę prawną. Polecam Kancelarię za profesjonalizm i kompleksowe podejście do klienta.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bożedajek - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bożedajek

Firma Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bożedajek to wybitni specjaliści od prawa rodzinnego, obsługujący Klientów z Szczecina i okolicznych miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Matuszewska

 • Szczecin

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z Kancelaria Radcy Prawnego Monika Matuszewska perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adw.Joanna Nowicka- Mosiądz - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adw.Joanna Nowicka- Mosiądz
Karolina Dukiel

Bardzo konkretna adwokatka. Od początku do końca zaangażowała się w moja sprawę, wygrany rozwód, wina męża - po dowodach jakie przedstawiłyśmy mąż nie chciał prać brudów w Sądzie i uznał, że tylko on jest winny tego, że nie ma naszego związku. Udało mi się podzielić majątek po pierwszej sprawie w sądzie bo u notariusza mąż skakał i mam z dziećmi spokój i stabilizacje finansową.

Wojciech Zwoliński

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, głęboka wiedza. Szybki i łatwy kontakt z klientem. Planowanie strategii i dostosowywanie się do zmian w trakcie rozpraw. Jestem bardzo zadowolony i przed wszystkim sprawa wygrana.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sara Balcerowicz - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Sara Balcerowicz

Wybór kancelarii adwokackiej wymaga dużo uwagi, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Sara Balcerowicz - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Zbigniew Machowski

 • Szczecin
Teresa M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko wyjaśnione dokładnie i zrozumiale, wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie. Bardzo szybko kancelaria zaczyna działać w powierzonej im sprawie to jest dopiero początek mojej sprawy, ale po rozmowie jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Polecam naprawdę warto zaufać tym ludziom.

5.0 (16 opinii)

Adwokat

 • Szczecin
 • ADWOKAT ZBIGNIEW MACHOWSKI
Michaela S.

Rzetelny, pomoc od serca, nie naciąga. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Centrum Obsługi Biznesu i Cudzoziemców - Prawo Rodzinne Szczecin

Centrum Obsługi Biznesu i Cudzoziemców

 • Szczecin
Anna Starkowska

Bardzo kompetentne i stale rozwijające się biuro. Poza wsparciem księgowym i kadrowo-płacowym można też uzyskać cenne porady prawne. Polecam to biuro również ze względu na dobry kontakt i atmosferę współpracy. Wszystkie Panie są serdeczne, cierpliwe, wyczerpująco tłumaczą niejasne kwestie, pomagają rozwiązywać problemy. Polecam, dziękuję, życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Jerzy Arsoba

Biuro Rachunkowe Tax Lion rzetelnie rozlicza naszą małą firmę, tak księgowo jak i kadrowo. Dodatkowo, Panie Księgowe szybko reagują na sytuacje wymagające dodatkowych wyjaśnień i działań i to wszystko za bardzo rozsądną cenę!

Oleksii Sun-Dun-Chan

Współpracę z firmą Tax Lion Sp. z o.o. podsumowuję jako pozytywną, ze względu na szybki kontakt oraz konkretną rozmowę. Bez uwag, sprawnie, dobra komunikacja, generalnie nawet więcej jak dobrze. P.S. Pani Sylwia Koczorowska jest świetną księgową. Bardzo polecam.

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski

Nawiąż kontakt z Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Szczecina oraz w sąsiednich miastach. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (2 opinie)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Szczecin, Bezrzecze, Załom, Ustowo, Pilchowo. więcej...