Adwokat Tarnobrzeg - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Tarnobrzegu, maj 2023

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Tarnobrzeg - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 57 Adwokatów z Tarnobrzega złożyło 84465 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Tarnobrzega.

Średnia ocena adwokatów w Tarnobrzegu to 4.98 (na podstawie 1926 opinii).

Promowane firmy
Adwokat Tarnobrzeg
Promowany

Adwokat Tarnobrzeg

 • Tarnobrzeg
 • LEXTA Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Sarzyński

adwokat Grzegorz Sarzyński W Adwokaturze od 2012 r.. od 2015 r. adwokat prowadzący indywidualną praktykę adwokacką, od 2019 r. stały mediator sądowy. Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Tarnobrzegu oraz Filię w Nowej Dębie. Zajmuję się głównie sprawami rodzinnymi, w tym rozwodami, sprawami spadkowymi, cywilnymi oraz karnymi. W pracy korzystam z nowoczesnych technologii, dzięki czemu Klienci mogą kontaktować się ze mną w ramach wideokonferencji, rezerwować spotkania online, pozostawać ze mną w stałym kontakcie przez Signal, Whatsaap i inne formy komunikacji na odległość, co jest szczególnie korzystne dla Klientów zagranicznych, którzy w praktyce nie muszą przyjeżdżać do Polski. Oferuję pomoc prawną polegającą na: 1. reprezentacji przed organami wymiaru sprawiedliwości w całym postępowaniu, 2. reprezentacji w pojedynczych czynnościach postępowania, np. oględziny, przesłuchanie, 3. sporządzaniu pism inicjujących postępowanie lub w toku postępowania, środków odwoławczych (apelacje, zażalenia, kasacje, zarzuty, skargi, odwołania, sprzeciwy, itp.), 4. sporządzaniu projektów umów, 5. udzielaniu porad prawnych (w tym online), 6. stałej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w następujących sprawach: I. Prawo rodzinne - rozwód, - alimenty, - rozdzielność majątkowa i podział majątku wspólnego, - władza rodzicielska, - kontakty z dzieckiem, - wydanie dziecka, - ustanowienie rodziny zastępczej, II. Prawo cywilne - o zapłatę (m.in. wezwania do zapłaty, pisma w postępowaniu zwykłym i uproszczonym) - odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę (m.in. wypadki komunikacyjne, naruszenie dóbr osobistych, uszkodzenie ciała lub mienia), - spadki (m.in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku), - postępowanie egzekucyjne (m.in. wszczęcie postępowania, skarga na czynności komornika, powództwo przeciwegzekucyjne), - elektroniczne postępowanie upominawcze (EPU), III. Prawo karne - przestępstwa (m.in. przeciwko: mieniu, życiu i zdrowiu, rodzinie, czci i nietykalności cielesnej, wiarygodności dokumentów; narkotykowe, skarbowe, drogowe, w tym kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości), - wykroczenia (m.in. przeciwko osobie, zdrowiu, mieniu, interesom konsumentów, drogowe), - postępowanie wykonawcze (m.in. warunkowe przedterminowe zwolnienie, odroczenie wykonania kary, przerwa w odbywaniu kary pozbawienia wolności, odbywanie kary w systemie dozoru elektronicznego, zatarcie skazania, odroczenie i rozłożenie grzywny na raty), - postępowanie w sprawach nieletnich, w tym udzielanie pomocy prawnej w razie: zatrzymania, tymczasowego aresztowania, przeszukania, Reprezentacja przed organami obejmuje terytorialnie przede wszystkim województwa: podkarpackie (m.in.: Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko, Nowa Dęba, Mielec, Rzeszów), świętokrzyskie (m.in.: Sandomierz, Zawichost, Opatów, Klimontów, Staszów, Kielce). małopolskie (Kraków) i lubelskie (Kraśnik, Biłgoraj, Janów Lubelski, Lublin)

Wszystkie firmy
Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Adwokat Rzeszów
best badge
Władysław Leniart

Współpracę z Panią Adwokat Gabrielą Pasternak oceniam jako wzorową.Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie,udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji,również o kosztach.Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Adwokat,sporządzenie stosownych porozumień i udzielenie trafnych porad pozwoliła bardzo dobrze przygotować się do rozprawy z pewną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat Gabrieli Pasternak.

Bernadeta Bator

Pani Mecenas odpowiedziała na email. Po czym na drugi dzień po moim telefonie rozpoczęłyśmy współpracę. Poświęciła telefonicznie mojej sprawie tyle czasu ile trzeba było. Rzetelnie się nią zajmuje i przede wszystkim kontakt z Panią Mecenas jest bardzo dobry. Wszystko wiem co robi jaki jest plan działania. Poza tym bardzo dobry człowiek i podejście do klienta indywidualne. Szczerze polecam.

Agnieszka Kawecka

Profesjonalna obsługa. Pani Mecenas podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Ponadto wykazuje się pozytywnym nastawieniem i energią. Warto oddać się w ręce Pani Mecenas.

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Adwokat Rzeszów
best badge
Ewa Kędzior

Pan Adwokat prowadził moją sprawę z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w celu uzyskania praw do świadczeń opiekuńczych dla mamy. Działanie bardzo profesjonalne zwłaszcza, że jest kontakt telefoniczny i e-mail. Przygotowanie dokumentacji odwoławczej z wszystkimi paragrafami w moim imieniu poprzez upoważnienie wykonał z dużym zaangażowaniem prawnym w danym temacie odwoławczym. Wszystkie sprawy dotyczące danego tematu można było załatwić przez telefon. Informacje były mi dostarczane jak były decyzje w w/w sprawie, temat sprawy zakończony pozytywnie! Polecam tym którzy potrzebują fachową pomoc, szybką i załatwioną sprawę w bardzo dobrym terminie. Uprzejmość i rzetelna pomoc prawna oraz całość prowadzenia sprawy równa się sukcesem!. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Adwokatowi! Pozdrawiam.

Anna Zaf

Pan Przemysław jest rzetelnym i fachowym adwokatem. Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie, przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mecenas był zaangażowany, w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniał wszystkie kwestie prawne. Przez cały okres sprawy mieliśmy kontakt telefoniczny, Pan Mecenas informował mnie na bieżąco o postępach i dalszych krokach. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszelkich kwestiach dotyczących sprawy. Pan Mecenas wykazał się dużą empatią i zwykłą ludzką życzliwością, co ułatwiło mi przejście przez stresujący okres, jakim był rozwód. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami w rekordowo krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam!

Marek Mikolajewicz

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Pana Przemysława Fedko. W moim przypadku sprawa rodzinna zakończyła się pomyślnie i chciałbym polecić działania Pana Przemysława na przykładzie mojego problemu. Wszystkie posunięcia były ze mną konsultowane i szczegółowo omawiane. Pan Przemysław trafnie wskazywał co należy zrobić i jak działać. Dzięki jego zaangażowaniu moja sprawa zakończyła się szybko i co najważniejsze bezstresowo.

5.0 (105 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Porady Prawne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (112 opinii)
avatar icon best badge
Ganna Sarkis

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Izabela Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Jarosław Szulc

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy prawnej nie znajdę nigdzie.

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Porady Prawne Rzeszów
best badge
Sara Stanulewicz

Pani Marta jest osobą niezwykle profesjonalną oraz empatyczną. Mimo, że moja sprawa była bardzo pilna, Pani Marta podjęła się jej i zaczęła nad nią pracować od razu po przedstawieniu przeze mnie szczegółów. Ma ogromną wiedzę prawniczą zdobytą przez lata pracy w zawodzie, a co najważniejsze - wiedza ta nie zamyka się tylko w jednej dziedzinie i przekłada się na realne działania. Każdemu życzę takiego adwokata!

Maciej Gorecki

Witam! Chciałbym się podzielić cudownym doświadczeniem jakie przeżyłem poznając panią Adwokat Marta Czarna. Świetna obsługa i pełen profesjonalizm. Zostałem wysłuchany od początku do końca i każdy problem z którym się zmagałem był dokładnie omówiony. Pani Adwokat wykazała się rzetelnością i znalezieniem najbardziej optymalnego rozwiązania. Jeśli kiedykolwiek pojawi się potrzeba skontaktowania ponownie zapewne z przyjemnością wrócę i skorzystam z usług Pani adwokat ponownie! Pozdrawiam i dziękuje za wszystko co Pani Adwokat dla mnie zrobiła

Artur Adamski

Pani Marta podchodzimy bardzo profesjonalnie do mojej sprawy zawsze mogę na Panią liczyc odbiera telefon o każdej porze jak mam jakieś pytania lub wątpliwości po za tym jest bardzo miła uśmiechnięta i przyjazna polecam każdemu jeśli ktoś potrzebuje pomocy to tylko Pani Marta

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Porady Prawne Głogów Małopolski
best badge
Kasia Swiatkowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Justyną Żurawicką-Czaplak. Trafiłam do Pani Mecenas z polecenia i nie mogłam lepiej wybrać. Zawsze przygotowana i na każdej rozprawie bardzo zaangażowana. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości odpowiadała szybko i konkretnie. Sprawa wygrana! Będę polecać!

Robert Kokoszka

Jestem zadowolony z usług Pani Justyny, Pani Justyna jest kompetentna osobą na danym stanowisku, ma duże pojęcie w dziedzinie prawa. Pani Justyna dobrze mi przedstawiła swoją ofertę pomocy, wytłumaczyła mi jak to wszystko się odbywa, uspokoiła mnie ponieważ nigdy w swoim życiu nie miałem okazji uczestniczyć w jakiejś sprawie sądowej a tym bardziej sprawa rozwodowa. Pani Justyna prywatnie jak i zawodowo jest bardzo sympatyczna osoba, która mi pomogła prywatnie jak zatrzasnąłem kluczyki w aucie. W przyszłości jeżeli będzie taka potrzeba będę polecał usługi Pani Justyny. Pozdrawiam.

Paulina Pogan

Pani Adwokat Justyna Żurawicka-Czaplak od początku wzbudziła moje zaufanie. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu, sposobie w jakim wyjaśniła mi wszystkie niejasne dla mnie kwestie, na swojej rozprawie czułam się bezpiecznie i pewnie. Dziękuję za wsparcie, sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie, polecam.

5.0 (20 opinii)
Adwokat Stalowa Wola Maciej Tokarski - Porady Prawne Stalowa Wola
best badge
Krzysztof Bielko

Niesamowicie pomocny człowiek, o bardzo rozległej wiedzy prawniczej – nie rzadko mam wrażenie, że jest wręcz jej uosobieniem, a na każde zadane pytanie w dziedzinie prawa będzie znał odpowiedź. Nie spotkałem się jeszcze z prawnikiem tak sumiennym i zaangażowanym w rozwiązanie problemu, a przy tym tak miłym i spokojnym. Polecam.

Madejski Matthew

Trafiłem do Kancelarii Pana Macieja za pośrednictwem naszego wspólnego znajomego. Miałem problem z uregulowaniem stanu prawnego nieruchomości którą odziedziczyłem, Pan adwokat doradził mi i pomógł napisać wniosek do ksiąg wieczystych w bardzo przystępnej cenie. Pozwoliłem sobie zadzwonić na weekendzie i Pan adwokat odbierał telefony i spokojnie mi tłumaczył. Bardzo dziękuje i serdecznie polecam.

Norbert Janiszewski

Zostałem zatrzymany i skontaktowałem się z Panem mecenasem w niedziele i uzyskałem pomoc i mnie zwolnili z Policji. Dziękuje Panu i Pana aplikantce, za pomoc. Postępowanie karne toczy się dalej, natomiast wiem, że jestem w dobrych rękach.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Porady Prawne Rzeszów
best badge
Anna St

Pan Mecenas pomógł mi w przeprowadzeniu trudnej sprawy rozwodowej. Jest bardzo kompetentny i ma ogromną wiedzę. Poświęcił mi dużo czasu i służył pomocą na każdym etapie sprawy. Co najważniejsze był zaangażowany w to co robi, aktywnie uczestniczył w rozprawie, zadawał świadkom wiele pytań (również podchwytliwych), dzięki czemu wszystko skończyło się z korzyścią dla mnie. Polecam całym sercem!

Beata Gajewska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Z powodzeniem zajął się moją sprawą, na bieżąco informował o jej przebiegu i cierpliwie tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty postępowania. Szczerze polecam!

Maciej Dempczyński

Polecam, pełen profesjonalizm! Mecenas udzielił mi fachowej i obszernej porady, dzięki której rozwiązałem swój problem. W razie potrzeby ponownie skorzystam z usług Pana Marcina.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Prawna Lex - Porady Prawne Tarnów
best badge
Jessica C.

Współpraca jest wspaniała. Kontakt telefoniczny 24 na dobę, trzymając na duchu i ze wsparciem kancelaria. Duże zaangażowanie w człowieka i w sprawę która prowadzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka - Prawo Rodzinne Stalowa Wola
best badge
Anna

Na konsultacje nie musiałam długo czekać, Pan Adwokat na spokojnie mi wszystko wytłumaczył i doradził. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Więcej Adwokatów z Tarnobrzega

Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz - Prawo Rodzinne Kolbuszowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz

 • Kolbuszowa
 • 37 km od Tarnobrzeg

Zawodowcy z Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka dr Karol Flisek - Prawo Rodzinne Mielec

Prawo Rodzinne Tarnobrzeg

 • Mielec
 • 35 km od Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka dr Karol Flisek
Ewa Kasprzak

Chciałabym wyrazić pełną uznania opinię na temat kompetencji i profesjonalnej obsługi kancelarii Pana Mecenasa. Bardzo mądry człowiek , posiada ogromną wiedzę prawniczą, kompetentny i bardzo zaangażowany w prowadzoną sprawę. Pan Mecenas wykazał się ogromnym zaangażowaniem w moją sprawę. Rzetelna wiedza, profesjonalne podejście Pana Adwokata oraz udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, pozwoliły rozwiązać moją sprawę bez większych nerwów. Pan Adwokat dopilnował wszystkich szczegółów, okazał dużo zrozumienia, a jego wewnętrzny spokój i pewność siebie były dużym wsparciem dla mnie. Porozumiewanie się z Panem Mecenasem w czasie współpracy było rewelacyjne i bez zastrzeżeń. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tą kancelarię.

Barbara Joan

I am living in the United States and needed a lawyer to solve a complicated inheritance problem in Poland regarding a parcel of land. I wanted to work with only one lawyer who could complete all aspects of the case from 1) researching how many people were entitled to a portion of the land, 2) discovering the legal status of ownership, and 3) determining the steps needed to finalize ownership and eventual sales of the property. I am very satisfied with the work that Dr. Karol was able to achieve. Dr. is pleasant and easy to communicate with in English. He is honest and highly knowledgeable. I recommend him without reservation. Mieszkam w Stanach Zjednoczonych i potrzebowałem prawnika do rozwiązania skomplikowanego problemu spadkowego w Polsce dotyczącego działki. Chciałem pracować tylko z jednym prawnikiem, który mógłby zrealizować wszystkie aspekty sprawy, począwszy od 1) zbadania ile osób było uprawnionych do części ziemi, 2) odkrycia statusu prawnego własności, oraz 3) określenia kroków potrzebnych do sfinalizowania własności i ewentualnej sprzedaży nieruchomości. Jestem bardzo zadowolony z pracy, którą udało się osiągnąć dr Karolowi, Dr jest przyjemny i łatwy w komunikacji w języku angielskim. Jest uczciwy i posiada dużą wiedzę. Polecam go bez zastrzeżeń.

Anna Wójcikbagińska

Pan Karol jest profesjonalistą jakich mało, zaangażowanie które wkłada w sprawy klientów godne szacunku. Pomoc jaką otrzymaliśmy w naszej sprawie była nieoceniona bez Pana napewno by się nie udało. Z czystym sumieniem polecamy

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne Tarnobrzeg

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna
Diana Jedlecka

Pierwszy prawnik, który tak rzetelnie podszedł do mojej sprawy. Kontakt z klientem na każdym etapie postępowania, dokładne wytłumaczenie jakie są szanse i na co klient może liczyć. Zdecydowanie polecam .

Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

5.0 (11 opinii)
Angel24na7 - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Tarnobrzeg

 • Rzeszów
 • Angel24na7

Angel24 Kancelaria, to platforma, dzięki której Klienci uzyskują dostęp do profesjonalnych usług świadczonych przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych z całej Polski. Dzięki naszej platformie każdy użytkownik może otrzymać natychmiastową poradę dotyczącą wszystkich kwestii prawnych, a prawnicy zyskują szerszy dostęp do klientów potrzebujących . Porady prawne bez wychodzenia z domu. To proste! 1. Opisz swój problem i zadaj pytania. kancelaria24@angel.org.pl Jeżeli posiadasz dokumenty związane ze sprawą, które pozwolą nam lepiej zapoznać się ze sprawą, załącz je (skan lub zdjęcie). Z naszych usług możesz korzystać anonimowo, jeśli dokumenty zawierają Twoje dane, możesz je zakryć lub usunąć. 2. Odpowiadamy w tym

Kancelaria Prawna AgresLex - Adwokat Białystok

Adwokat

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Tarnobrzegu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Tarnobrzega lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko

Adwokat

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (29 opinii)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Kancelaria Adwokacka Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dziadura - Adwokat Tarnobrzeg

Adwokat

 • Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dziadura

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata, to zwróć uwagę na firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dziadura. Realizuje bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Adwokat Grzegorz Sarzyński Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Tarnobrzeg

Znalezienie porad prawnych może być skomplikowane, ale Adwokat Grzegorz Sarzyński Kancelaria Adwokacka na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Świetne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Jolanta Socha - Prawo Rodzinne Tarnobrzeg

Prawo Rodzinne

 • Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka Jolanta Socha

Jestem adwokatem z dużym doświadczeniem, zdobytym nie tylko w Kancelarii Adwokackiej ale również w spółkach prawa handlowego i innych podmiotach gospodarczych. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. W kancelarii zajmuję się przede wszystkim szeroko rozumianymi sprawami cywilnymi, w tym rodzinnymi i spadkowymi. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw o rozwód, o podział majątku dorobkowego oraz spraw rodzinnych, np. o alimenty. Zajmuję się także obsługą przedsiębiorców, głównie w zakresie sporządzania oraz weryfikacji umów, wydawania opinii prawnych, prowadzenia sporów gospodarczych i spraw o zapłatę oraz windykacją należności.

Porównanie cen i kosztów w Tarnobrzegu

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Tarnobrzegu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Tarnobrzega sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Oferujemy poradnictwo prawne, sporządzanie pism (m. in. wezwania do zapłaty, pozwy, wnioski, środki odwoławcze), sporządzanie umów oraz reprezentację przed Sądami, a także innymi organami (prokuratura, policja). Umożliwiamy spotkania z klientem również poza siedzibą Kancelarii.

avatar icon

Adwokat

 • Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Kowalska w Tarnobrzegu

Ten adwokat działa w rejonie Tarnobrzega i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu prawa rodzinnego. Biegłe konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego prawnika.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Perłowska - Kancelaria Adwokacka Tarnobrzeg

Kancelaria adwokacka z Tarnobrzega to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie branżowe. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Kancelaria Adwokacka Anna Kozak-Dziurzyńska - Kancelaria Adwokacka Tarnobrzeg

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka Anna Kozak-Dziurzyńska

Podstawową zasadą współpracy z Klientem pozostaje pełna transparentność podejmowanych działań oraz bieżąca komunikacja, poprzedzona szczegółową analizą dostępnych rozwiązań i wiążących się z ich wdrożeniem kosztów. Osobiste zaangażowanie w sprawę stanowi gwarancję najwyższego zabezpieczenia interesów Klienta. Nieodzownym elementem codziennej pracy jest dyskrecja i dbałość o każdy szczegół prowadzonej sprawy.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Łącz - Porady Prawne Tarnobrzeg

Porady Prawne

 • Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Łącz

Podjęcie decyzji o wyborze porad prawnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Łącz poradzą Ci i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kancelaria Adwokacka Piotr Opala - Porady Prawne Tarnobrzeg

Porady Prawne

 • Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka Piotr Opala

Takiej propozycji porad prawnych nie znajdziesz na terenie Tarnobrzega, więc jeśli poszukujesz porad prawnych to koniecznie zobacz Kancelaria Adwokacka Piotr Opala. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Kancelaria Adwokacka - adwokaci Paweł Sierant oraz Janusz Wojewoda - Kancelaria Adwokacka Tarnobrzeg

Kancelaria adwokacka z terenu Tarnobrzega to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie. Specjalistyczne doradztwo prawne w zakresie prawa rozwodowego, reprezentacja w sądzie, opracowanie pism i wniosków to standardowy obszar działania tego prawnika.

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Sandomierz
 • 10 km od Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka

Firma Kancelaria Adwokacka to eksperci od prawa rodzinnego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Tarnobrzeg i przyległych powiatów. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

avatar icon

Kancelaria adwokacka - Marta Lasota

 • Sandomierz
 • 10 km od Tarnobrzeg

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata, to zerknij na firmę Kancelaria adwokacka - Marta Lasota. Realizuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego - Adwokat Sandomierz

Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego

 • Sandomierz
 • 10 km od Tarnobrzeg
Julita Sikorska

Rzadko w dzisiejszych czasach można znaleźć profesjonalistę, który naprawdę indywidualnie i z sercem podchodzi do sprawy, a Pan Kamil jest tego przykładem. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Mecenas jest rzetelny i kompetentny, bardzo dobrze zna się na prawie kanonicznym. Pan Kamil profesjonalnie przygotowuje do sprawy, pilnuje terminów, oraz jest bardzo zaangażowany. Uczciwie podchodzi do tematu, ocenia sprawę, wspiera na bieżąco, odpowiada na wszelkie pytania. Polecam Mecenasa z całego serca i bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy procesie stwierdzenia nieważności małżeństwa, który został zakończony sukcesem.

Magdalena Ss

Wszystkim, którzy szukają adwokata kościelnego z czystym sercem polecam Pana Mecenasa Kamila Dziurę. Pan Kamil wszystkie zawiłości prawne,wszelkie wątpliwości - dokładnie potrafi wytłumaczyć. Na bierząco otrzymywałam informacje i dokumenty o postępach w sprawie. Świetny kontakt- również telefoniczny i mailowy. Solidnie i profesjonalnie prowadził moją sprawę, która w krótkim czasie zakończyła się POZYTYWNIE :) Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam!

Janusz Jakubczyk

Witam. Korzystałem z usług z zakresu prawa administracyjnego. Na początku obawiałem się podejścia i zaangażowania ze strony Pana Adwokata Kamila Dziury iż nie pokłoni się w moim przypadku nad tak małą i błachą sprawą, a jednak ku mojemu zaskoczeniu wykonał więcej pracy niż się spodziewałem i oczekiwałem. Do sprawy podszedł profesjonalnie i rzeczowo, wytłumaczył od A-Z wszystkie za i przeciw. Przedstawił swoje stanowisko w całej sprawie i zaproponował rozwiązanie, które w dużym stopniu na początku wydawało mi się mało prawdopodobnie. Jednak się myliłem bo fizycznie jego plan i założenie stały się realne. W moim odczuciu dobry Adwokat potrafi sprowadzić nas na ziemię i dać pstryczka w nos w odpowiednim momencie, za to cenię i szanuję postawę Adwokata Pana Kamila bo w dystyngowany sposób to zrobił w moim przypadku. Elementem dodatnim u Pana Adwokata jaki zaobserwowałem jest aparycja z wysoce kulturą osobistą. W przyszłości zapewne powrócę choćby nawet na konsultację bo ona w dużym stopniu już potrafi rozwiać i wyjaśnić nasze niespokojne myśli. Jak najbardziej polecam. Ceny przyziemne, moim zdaniem raczej na każdą kieszeń. Pozdrawiam i sukcesów życzę.

5.0 (25 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Tarnobrzega. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kochowski & Biuro Rachunkowe - Porady Prawne Sandomierz
Dawid Marczewski

Bardzo szybki kontakt i sprawne i konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania oraz pomoc w rejestracji działalności gospodarczej, a następnie przyjęcie pełnej odpowiedzialności za prowadzenie księgowości w konkurencyjnej cenie.

Bartłomiej Kokoszka

Pan Mecenas i kancelaria ogarnęli moją sprawę od strony przepisów skarbowych i księgowości. Szybko i przystępnie wszystko wyjaśnili, naprawdę polecam!

Kamil Sikora

Postawione przeze mnie warunki oferty: 1) znajomości specyfiki obsługi Amazona FBA, 2) przystępna cena obsługi. Wartość dodana ze strony oferenta- były pracownik Izby Skarbowej, oraz Radca prawny.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń - Kancelaria Adwokacka Sandomierz

Kancelaria Adwokacka

 • Sandomierz
 • 10 km od Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń
Joanna Kozłowska

Bardzo dziękuje za pomoc w trudnym dla mnie okresie. Do kancelarii zwróciłam się z dość złożoną sprawą rodzinno-majątkową. Pani Adwokat przekonała mnie tym, że już podczas pierwszej konsultacji była przygotowana: przeczytała dostarczone wcześniej dokumenty, wyjaśniła czego mogę się spodziewać, nakreśliła ogólny plan działania. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie. Przez cały ten czas, a trwało to dwa lata, komunikacja była bezproblemowa: kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Mogę z czystym sumieniem polecić, a oprócz wiedzy i zaangażowania, istotne było też zrozumienie delikatnej sytuacji rodzinnej. Najlepiej z resztą umówić się na spotkanie i przekonać się samemu.

Joanna i

Moja opinia o współpracy z Adwokat Małgorzatą Brezdeń – jasny, czytelny sposób wyjaśniania kwestii prawnych, dostosowany do wiedzy odbiorcy – wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne – bieżący, stały kontakt – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, pilnowanie terminów, dokumentów – spotkania na bardzo wysokim poziomie merytorycznym przy bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu poziom stresu był znacznie obniżony – skuteczność bardzo wysoka: zwracanie uwagi na kwestie o których nie pomyśleliśmy – olbrzymia pomoc i wsparcie podczas procesu, bez którego nie wyobrażam sobie rozprawy Gorąco polecamy usługi pani Mecenas.

Marlena Duszyńska

Właśnie została zakończona moja sprzedaż mieszkania w Polsce dzięki mojej Adwokat, Pani Małgorzaty. Obecnie zamieszkuję w Portugalii. Kancelaria Pani Małgorzaty zajęła się całym procesem sprzedaży mojej nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona, polecam, bo wszystko zostało rozwiązane z sukcesem. Kancelaria Pani Małgorzaty to wielka odpowiedzialność i lojalność. Na pewno będziemy współpracować w przyszłości. Wspaniała i szybka komunikacja, zaradność i szybkie podejmowanie decyzji, to niektóre walory Pani Małgorzaty. Dziękuje serdecznie za szybkie i pozytywne rozwiązanie sprzedaży mojej nieruchomości . Dziękuję za przyjaźń.

5.0 (24 opinie)
Radca Prawny Monika Orłowska - Prawo Rodzinne Sandomierz

Radca Prawny Monika Orłowska

 • Sandomierz
 • 10 km od Tarnobrzeg

Wiedza i doświadczenie. Rzetelność i precyzja. Powierzając swoją sprawę naszej kancelarii masz pewność, że zajmiemy się nią z najwyższą pieczołowitością. Dbamy o Twoje sprawy rodzinne i biznesowe. Przed założeniem indywidualnej kancelarii radcowskiej r.pr. Monika Orłowska pełniła obowiązki prokuratora. Od 2011 roku jest także wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. SPADKI – pomoc w przygotowaniu testamentu, umowy dotyczące spadku, stwierdzenie nabycia spadku, uznanie spadkobiercy za niegodnego, sprawy o dział spadku, roszczenie o zachowek, stwierdzenie nieważności testamentu i in. MAJĄTKOWE I NIEMAJĄTKOWE SPRAWY CYWILNE – pozwy o zapłatę, odszkodowanie, zadośćuczynienie, a także o realizację bądź

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Chmiel - Porady Prawne Grębów

Porady Prawne

 • Grębów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Chmiel
Krzysztof K.

Fachowo, profesjonalnie, miło, serdecznie polecam!

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Adwokat

 • GRĘBÓW
 • 12 km od Tarnobrzeg
 • BIURO EKSPERT AGNIESZKA KORCZAK

Nawiąż kontakt z BIURO EKSPERT AGNIESZKA KORCZAK jeśli szukasz adwokatów działających na terenie Tarnobrzega oraz w okolicy. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

avatar icon

Porady Prawne

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg
 • Wioleta Ban

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Wioleta Ban dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Adwokat Tomasz Gargaś - Kancelaria Adwokacka Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg
 • Adwokat Tomasz Gargaś

Kancelaria adwokacka to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Korzeniec

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg

Profesjonalna obsługa prawna w pełnym zakresie, w tym doradztwo podatkowe oraz doradztwo w sprawach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Zapraszamy.

Marek Puzio Usługi Prawne - Kancelaria Adwokacka Wola rzeczycka

Kancelaria Adwokacka

 • Wola rzeczycka
 • 24 km od Tarnobrzeg
 • Marek Puzio Usługi Prawne

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do niezwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Marek Puzio Usługi Prawne już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Adwokacka - Łukasz Doliński - Prawo Rodzinne Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka - Łukasz Doliński

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg
Osoba Prywatna

Polecam kancelarię Mecenasa P. Łukasza, którą cechuje w pełni profesjonalizm. Obsługa jest miła, konkretna i niezawodna w wielu płaszczyznach dzisiejszego naszego życia. Korzystam z porad i usług tej kancelarii i polecam ją każdej osobie gdy ma kłopoty prawne, których nie jest w stanie rozwiązać sama. Zespół adwokacki mec. Łukasza jest profesjonalny i niezawodny dlatego go polecam.

5.0 (1 opinia)
Adwokat Bartosz Zaleśny - Porady Prawne Stalowa Wola

Porady Prawne

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg
 • Adwokat Bartosz Zaleśny
Adwokat Bartosz Zaleśny

Jak najbardziej pozytywna opinia. Pan Mecenas poprowadził mi sprawę karną i o dozór elektroniczny. Skuteczny adwokat, godny polecenia.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka - Adw. Dominika Szczerba

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg

Wybór kancelarii adwokackiej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka - Adw. Dominika Szczerba - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Ożarów
 • 34 km od Tarnobrzeg
 • Robert Pinkowski

Jeszcze nie masz kancelarii adwokackiej? Robert Pinkowski to wspaniały wybór. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Bożek - Porady Prawne Nisko

Porady Prawne

 • Nisko
 • 31 km od Tarnobrzeg
 • Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Bożek
Marek P.

Profesjonalnie, miło i przede wszystkim skutecznie. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Kancelarie Adwokackie Szczepan Głuszak i Sandra Bryda - Adwokat Nisko

Adwokat

 • Nisko
 • 31 km od Tarnobrzeg
 • Kancelarie Adwokackie Szczepan Głuszak i Sandra Bryda
Justyna R.

Nie znam bardziej efektywnego i zaangażowanego zespołu jak Pan mecenas Szczepan i Pani mecenas Sandra. Ten profesjonalizm i zainteresowanie sprawa jest u tej dwójki najlepszy! Jeśli tylko macie jakiś problem jestem przekonana, że nikt tak nie pomoże jak Oni. Polecam serdecznie

5.0 (1 opinia)
Adwokat Joanna Tyter - Adwokat Mielec

Adwokat Joanna Tyter

 • Mielec
 • 35 km od Tarnobrzeg

Gdy poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Adwokat Joanna Tyter są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Polak - Adwokat Mielec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Polak

 • Mielec
 • 35 km od Tarnobrzeg

Prawo rodzinne to specjalność kancelarii adwokackiej - nie mają sobie równych w fachu adwokata. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

avatar icon

Joanna Migon

 • Mielec
 • 35 km od Tarnobrzeg

Adwokat z imponującym doświadczeniem w temacie prawa rodzinnego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Profesjonalne doradztwo prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, pomoc w sądzie, przygotowanie dokumentacji to typowy obszar działania tego adwokata.

Mariusz Skórski Adwokat - Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Staszów

Kancelaria adwokacka oferuje swoje usługi na terenie Tarnobrzega i w rejonie powiatu. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa rozwodowego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism i wniosków i wiele innych to standardowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Tarnobrzeg, Furmany, Żupawa.
więcej...