Adwokat Przemyśl - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Przemyślu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Przemyśl - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Przemyślu w 2023 r. wybranych z 55 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 1749 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Adwokat Przemyśl
best badge
Monika Ali

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną obsługę sprawy pomoc, doświadczenie oraz poradę . Jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 4 moje sprawy ( administracyjne i cywilne)oraz reprezentowała mnie przed sądem w każdej instancji ( nawet Najwyższym Sądem Administracyjnym w Warszawie) jej znajomość przepisów i znajdowanie wyjścia z każdej sytuacji utwierdzało mnie w przekonaniu że wybrałam najlepszą z najlepszych. Pani Mecenas to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również wyjątkowa ciepła osoba która można zapytać tak po ludzku co zrobić. Bardzo ja cenie jako Prawnika i zdecydowanie polecam każdemu skorzystanie z usług jej kancelarii.

Joanna Gorzelany

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią mecenas, wyróżnia się ogromną wiedza, sumiennością, przygotowaniem merytorycznym i zaciętością. Moja sprawa toczyła się latami, zostałam bezdusznie potraktowana przez ZUS który najpierw przyznając mi prawo do zasiłków, bezpodstawnie, po latach, żąda ich zwrotu i to z odsetkami! Pani mecenas z pełną empatią i wnikliwością w sprawę dała mi siłę by walczyć, a doświadczenie i profesjonalizm zatriumfował takie zwycięstwo jak moje w I i II instancji! Dziękuję.

Alicja Stanek

Pani Adwokat Aneta podchodzi do pracy z bardzo dużym profesjonalizmem, szybko i sprawnie zapoznała się z moją sprawą i zaczęła działać. Pani Aneta wykazuje duże zaangażowanie w sprawę, oraz posiada wszechstronną fachową wiedze. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób jasny i zrozumiały. Serdecznie polecam!

5.0 (314 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kruczek - Kancelaria Adwokacka Przemyśl
best badge
Agnieszka Baran

Serdecznie polecam Panią Adwokat - bardzo miła i konkretna. Miałam duży problem związany z zakupionym samochodem pomogła odzyskać pieniądze chociaż wydawało się, że sprawa jest nie do wygrania. Jeśli masz problem to z czystym sumieniem polecam tą Panią Adwokat jest naprawdę bardzo dobra i nie droga jeśli chodzi o dzisiejsze sprawy adwokackie. Serdecznie polecam.

Sabina Piasecka

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Mecenas. Posiada bardzo obszerną wiedzę z zakresu zagadnień prawnych, w których się specjalizuje. Jest świetnym praktykiem, co skutkuje trafnymi poradami co do wariantów postępowania. Jest dokładna i skrupulatna. Ma wiele empatii dla klienta i bardzo trzeźwy i właściwy pogląd sytuacji. To był świetny wybór.

Mateusz Sup

Współpraca z Panią Mecenas od początku do końca bez zarzutu, nacechowana otwartością, szczerością, empatią i chęcią udzielenia pomocy. Pełen profesjonalizm poparty wiedzą prawniczą, nasza sprawa zakończyła się sukcesem i jest to głównie zasługa Pani Adwokat. Szczerze polecam - jest to ciepła, miła, spokojna, a przy tym niezwykle skuteczna Pani Adwokat.

5.0 (43 opinie)
Kancelaria adwokacka adwokat Adrianna Ostrowska - Porady Prawne Jarosław
best badge
Zen Biele

Polecam polecam polecam Pania Adwokat Adrianne Ostrowska m. Jaroslaw. dzieki Pani Mecenas sprawe mialem zalat5wiona bardzo sprawnie a co najwazniejsze Pani Mecenas wykazala duze zaangazowanie w moja sprawe nawet nie musialem poswiecac swoj czas. Jest super Mecenas a slowami sie tego nie da wynagrodzic. Polecam z calego serca. Zawsze bede w razie potrzeby korzystal z Pani Mecenas uslug. bardzo duze zaangazowanie nawet kosztem swojego czasu. jest Kochana ciepla osoba... Polecam

Andżelika Jarosz

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę i podchodzi do każdej sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Wszystko wyjaśnia i na bieżąco informuje o postępach sprawy. Kompetentna, rzeczowa, uczciwa, zaangażowana w prowadzoną sprawę i zawsze doskonale przygotowana. Skuteczność i pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!

Edyta Kozak

Korzystam z usług oraz porad prawnych Pani adwokat Adrianny od 2 lat i mogę z całym sumieniem stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy, Pani adwokat wykazuje się wysokim zaangażowaniem, wiedzą i szczegółowością. Przez dbałość o każdy szczegół do każdego posiedzenia w sądzie byliśmy przygotowani perfekcyjnie, a co za tym idzie i mój stres był mniejszy. Każda sprawa zostało zakończona z pozytywnym rezultatem, będąc kompletnym laikiem w kwestiach prawnych Pani adwokat nie miała problemu, aby w sposób prosty i zrozumiały mi je wytłumaczyć. Gorąco polecam.

5.0 (174 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
best badge
Ewa Kędzior

Pan Adwokat prowadził moją sprawę z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w celu uzyskania praw do świadczeń opiekuńczych dla mamy. Działanie bardzo profesjonalne zwłaszcza, że jest kontakt telefoniczny i e-mail. Przygotowanie dokumentacji odwoławczej z wszystkimi paragrafami w moim imieniu poprzez upoważnienie wykonał z dużym zaangażowaniem prawnym w danym temacie odwoławczym. Wszystkie sprawy dotyczące danego tematu można było załatwić przez telefon. Informacje były mi dostarczane jak były decyzje w w/w sprawie, temat sprawy zakończony pozytywnie! Polecam tym którzy potrzebują fachową pomoc, szybką i załatwioną sprawę w bardzo dobrym terminie. Uprzejmość i rzetelna pomoc prawna oraz całość prowadzenia sprawy równa się sukcesem!. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Adwokatowi! Pozdrawiam.

Anna Zaf

Pan Przemysław jest rzetelnym i fachowym adwokatem. Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie, przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mecenas był zaangażowany, w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniał wszystkie kwestie prawne. Przez cały okres sprawy mieliśmy kontakt telefoniczny, Pan Mecenas informował mnie na bieżąco o postępach i dalszych krokach. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszelkich kwestiach dotyczących sprawy. Pan Mecenas wykazał się dużą empatią i zwykłą ludzką życzliwością, co ułatwiło mi przejście przez stresujący okres, jakim był rozwód. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami w rekordowo krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam!

Anna Dąbek

Polecam bardzo Pana Fedko, to inteligentny człowiek który potrafi z kilku słów wywnioskować czego oczekujemy i w kilku słowach powiedzieć co jest możliwe, na sali sądowej skupiony czułam się bezpiecznie, potrafi opanować nawet najbardziej beznadziejną sytuację i zareagować na każdą grę słowną,doradzi i uspokoi, nic nie ujdzie jego uwadze,polecam polecam polecam.

5.0 (107 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Porady Prawne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (114 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ROBERT PAŚKIEWICZ - Prawo Rodzinne Rzeszów
best badge
Elżbieta Czapla

Pan Mecenas prowadził moją sprawę o odszkodowanie z wypadku w pracy. Bardzo profesjonalne podejście , szczegółowe , poświęcił bardzo dużo czasu na rozmowę ze mną . Zawsze odpowiadał na telefon lub e-mail .Udzieli szczegółowych wyjaśnień jak wygląda moja sytuacja , jakie mam prawa . Jego honorarium nie było wysokie w stosunku do wykonanej pracy.oczywiście sprawa zakończyła się pomyślnie. Bardzo polecam Pana Mecenasa , ja napewno skorzystam jeśli będę mieć taką potrzebę

Ewa Łukasik

Nawiązanie współpracy było błyskawiczne, co jest ważne w przypadku zachowania terminów sądowych, konsultacja bardzo rzeczowa i wyczerpująca, rozwiała moje wątpliwości i niezdecydowanie, a w miarę podjęcia dalszych decyzji przeze mnie mecenas gotowy do dalszej współpracy. Polecam Kancelarię Adwokacką P. Roberta, jest godna zaufania.

Janusz Goral

Nawiązałem współpracę telefoniczną z p. Mec. Paśkiewiczem, ponieważ na stale mieszkam za granicą. Jesteśmy umówieni na osobiste spotkanie w Polsce z początkiem października 2022. Pan mec. okazał się osobą niezwykle kontaktową i doskonale zorientowaną w materii prawnej. Był niezwykle rzeczowy, konkretny i dążący do celu, mając na uwadze zaspokojenie wymagań klienta. Dr inż. Janusz Góral- Londyn

5.0 (46 opinii)
Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Adwokat Rzeszów
best badge
Beata Jaszyk

Od samego początku serdeczność i przede wszystkim pełen profesjonalizm a także wsparcie emocjonalne, porady w razie jakichkolwiek wątpliwości. Czułam się bezpiecznie powierzając moją sprawę rozwodową pani Annie i panu Łukaszowi nie zawiodłam się. A wręcz odwrotnie, jestem niesamowicie zadowolons! Wspaniały kontakt w rozmowie oraz mailowy, doskonale wskazówki, prowadzenie rozprawy na najwyższym poziomie, niesamowite oddanie sprawie - jestem zachwycona tak wspaniałą współpracą i szybkim rozwodem. Emocjonalnie nie byłam w stanie sama tego przejść dlatego jestem niezmiernie wdzięczna Państwu Rożkiewicz za pomoc i prowadzenie prawne w przygotowaniu wszystkich dokumentów oraz za mnóstwo pozytywnej energii, którą od nich otrzymałam. Nie mogłam wybrać lepiej! Serdecznie polecam wszystkim, którzy muszą przejść rozwód,- te trudne chwile z pomocą pani Ani i pana Łukasza staną się szybko już tylko wspomnieniem. Dziękuję z całego serca,!

Sabina Chrobak

Współpraca z Panią Anią podczas przygotowań do sprawy jak i jej mężem który w sądzie mnie reprezentował była wspaniała! Ogromne zaangażowanie, niesamowity kontakt z klientem, pomoc i wsparcie to jest to czego każda inna kancelaria powinna się od nich uczyć! To nie tylko adwokaci, a też przemili i przesympatyczni ludzie! Sprawa wygrana, jak najwięcej takich wygranych im życzę, bo na to zasługują, jeszcze raz Wam bardzo ale to bardzo dziękuję🙂

Tadeusz Kluz

Adwokat Łukasz Rożkiewicz w sposób bardzo profesjonalny zajął się zleconą przeze mnie usługą. Wykazał się wysokimi kompetencjami zawodowymi, szeroką wiedzą w dziedzinie prawa - zarówno wiedzą ogólną, dotyczącą przepisów prawa, jak i wiedzą szczegółową, dotyczącą choćby ''kruczków'' prawnych. Adwokat okazał się niezwykle pomocny. Udzielił mi cennych porad oraz nakierował na słuszną drogę działania. Mecenas Rożkiewicz przywrócił mi wiarę w wygranie sprawy i zachęcił do działania. Moja sprawa dotyczyła ubiegania się o wcześniejszą emeryturę, gdyż praca odbywała się w warunkach szkodliwych. Ubezpieczyciel twierdził natomiast, że nie mam wystarczającego potwierdzenia w dokumentach i nie mogę ubiegać się o wcześniejszą emeryturę, wydając tym samym decyzję negatywną. Sprawa rozwiązała się w ciągu jednej rozprawy sądowej, którą ubezpieczyciel przegrał.

5.0 (36 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Porady Prawne Rzeszów
best badge
Sara Stanulewicz

Pani Marta jest osobą niezwykle profesjonalną oraz empatyczną. Mimo, że moja sprawa była bardzo pilna, Pani Marta podjęła się jej i zaczęła nad nią pracować od razu po przedstawieniu przeze mnie szczegółów. Ma ogromną wiedzę prawniczą zdobytą przez lata pracy w zawodzie, a co najważniejsze - wiedza ta nie zamyka się tylko w jednej dziedzinie i przekłada się na realne działania. Każdemu życzę takiego adwokata!

Maciej Gorecki

Witam! Chciałbym się podzielić cudownym doświadczeniem jakie przeżyłem poznając panią Adwokat Marta Czarna. Świetna obsługa i pełen profesjonalizm. Zostałem wysłuchany od początku do końca i każdy problem z którym się zmagałem był dokładnie omówiony. Pani Adwokat wykazała się rzetelnością i znalezieniem najbardziej optymalnego rozwiązania. Jeśli kiedykolwiek pojawi się potrzeba skontaktowania ponownie zapewne z przyjemnością wrócę i skorzystam z usług Pani adwokat ponownie! Pozdrawiam i dziękuje za wszystko co Pani Adwokat dla mnie zrobiła

Artur Adamski

Pani Marta podchodzimy bardzo profesjonalnie do mojej sprawy zawsze mogę na Panią liczyc odbiera telefon o każdej porze jak mam jakieś pytania lub wątpliwości po za tym jest bardzo miła uśmiechnięta i przyjazna polecam każdemu jeśli ktoś potrzebuje pomocy to tylko Pani Marta

5.0 (21 opinii)
Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
best badge
Anna Młynarska

Bardzo polecam kancelarię Pani Barbary Bieniasz. Współpraca na najwyższym poziomie. Pani Adwokat wszystko tłumaczy konkretnie i rzeczowo, rozwiewa wszelkie niejasności i zajmuje się wszystkimi formalnościami. Polecam.

Renata Batorska

Pełen profesjonalizm Pani Mecenas, zainteresowanie sprawą, rozmowa, w której zostały wyjaśnione wszystkie kwestie sprawy i przedstawione możliwości. Liczę, że sprawa z ZUS zostanie wygrana.

Aleksandra Borowiec

Pani Barbara jest osobą godną zaufania, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Podoba mi się profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Jest nieoceniona w walce z ciężkim przeciwnikiem jakim jest ZUS. Bardzo polecam kancelarię Pani Barbary.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Prawna Lex - Prawo Rodzinne Tarnów
best badge
Witold M.

Exprespowa, fachowa pomoc prawna online. Zaoszczedzone mnóstwo czasu i pieniędzy że o emocjach nie wspomnę. Polecam serdecznie

5.0 (6 opinii)

Więcej Adwokatów z Przemyśla

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski - Adwokat Jarosław

Adwokat Przemyśl

 • Jarosław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski
Tomasz Chochorowski

Rzeczowo, terminowo, znajomość aspektów prawnych i umiejętne dostosowanie działania do zaistniałej sytuacji. Profesjonalizm w podejściu do klienta i jego problemów. Doświadczenie dzięki któremu klient otrzymuje kompletne merytoryczne wsparcie i czuję, że jest pod opieką prawną z najwyższej półki. Bardzo polecam i rekomenduje jako w pełni zadowolony z otrzymanej usługi i wsparcia.

Małgorzata Magolan

Pani mecenas jest osobą bardzo profesjonalną, konkretną a przy tym sympatyczną. Porada to nie tylko wiedza teoretyczna, ale również spora praktyka z sali rozpraw - bardzo duży plus. Super kontakt - godziny i forma dostosowane do klienta. Sprawa przeprowadzona skutecznie, jestem bardzo zadowolona i polecam, Pani mecenas dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof Hołowacz

Kancelaria Adwokacka Pana Mecenasa Tomasza świadczy usługi na najwyższym poziomie, zakres usług w sprawach prawnych jest ustawiony na pełen profesjonalizm. Bardzo miła obsługa i wielkie zaangażowanie w prowadzeniu spraw. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Panu mecenasowi za ogromną pomoc. Polecam Kancelarie Pana Tomasz każdemu kto potrzebuje pomocnej dłoni w zakresie prawa.

5.0 (72 opinie)
AB LEX Kancelaria Prawna - Prawo Rodzinne Brzesko
Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Adam Zygmunt

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i
Agata Iwasiuk

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

Yevhen Pryshchepa

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Porady Prawne Jędrzejów

Porady Prawne Przemyśl

 • Jędrzejów
 • KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

Szymon Niewiadomski

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Prawna AgresLex - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo Rodzinne Przemyśl

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Przemyślu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Przemyśla lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę kancelarii adwokackiej. Eksperci z Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego przeanalizują i całościowo zakończą zadanie. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (2 opinie)
RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski (filia w Przemyślu) - Porady Prawne Przemyśl

Porady Prawne

 • Przemyśl
 • RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski (filia w
Honorata B.

Piszę komentarz bo Pan jak najbardziej na to zasługuję. Sprawa poprowadzona była tak, bym była zadowolona z efektu za co panu bardzo dziękuje. Konkretny pan!

5.0 (24 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego w Jarosławiu - Kancelaria Adwokacka Jarosław

Kancelaria Adwokacka Przemyśl

 • Jarosław
 • Kancelaria Radcy Prawnego w Jarosławiu

Jeśli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Kancelaria Radcy Prawnego w Jarosławiu są dla Ciebie idealni. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT CELESTYNA KUSA GAJUR - Adwokat Jarosław

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT CELESTYNA KUSA GAJUR oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Przemyśla i okolic. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (2 opinie)
Radca Prawny Magdalena Wrotny - Kancelaria Adwokacka Jarosław

Kancelaria Adwokacka

 • Jarosław
 • Radca Prawny Magdalena Wrotny

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną ofertę kancelarii adwokackiej. Profesjonaliści z Radca Prawny Magdalena Wrotny przeanalizują i całościowo zakończą prace. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Jakie są koszty adwokackie w Przemyślu?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Przemyślu? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Przemyślu. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Przemyśla same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Agnieszka Sochacka Kancelaria radcy prawnego - Prawo Rodzinne Nozdrzec

Prawo Rodzinne

 • Nozdrzec
 • Agnieszka Sochacka Kancelaria radcy prawnego

Adwokat z właściwym doświadczeniem w kwestii prawa rodzinnego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Kamil Osika Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Łańcut

Prawo Rodzinne

 • Łańcut
 • Kamil Osika Kancelaria Adwokacka

Sfera działań firmy to prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze. Działamy na rynku od 2017. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl, Rzeszów (województwo podkarpackie). Zapraszamy do zadawania pytań.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka

 • Łańcut

Każdy, kto szuka porad prawnych powinien niezwłocznie zgłosić się do Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska - Prawo Rodzinne Łańcut

Prawo Rodzinne

 • Łańcut
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska
Karolina Klesta

Z całego serca polecam Panią Katarzynę. To nie tylko profesjonalny i rzetelny radca prawny, ale również osoba, której warto zaufać. Podchodzi do klienta osobiście, szczegółowo wgłębia się w sprawę. Na pewno nie czuć, że jest się tylko "kolejnym przypadkiem". Podczas całej sprawy czułam się zaopiekowana, poinformowana i wiedziałam, że Pani Katarzyna daje z siebie wszystko.

Dominika Chmiel

Jestem w pełni usatysfakcjonowana poradą prawną oraz przygotowaniem wszystkich potrzebnych mi dokumentów. Bardzo fachowe i rzetelne podejście do sprawy. Bardzo dobry i rzeczowy kontakt mailowy z Panią Kasią. Dziękuję za pomoc. Polecam w 100% tą kancelarię.

Elżbieta Jaw

Kancelaria świadczy kompleksowo usługi prawne. Powierzone sprawy, dokładnie analizuje, wyjaśnia, skutecznie i terminowo z nich się rozwiązuje. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (8 opinii)
avatar icon

radca prawny Grzegorz Andrzej Bytnar

 • Łańcut

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z radca prawny Grzegorz Andrzej Bytnar poradzą Ci i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK - Kancelaria Adwokacka Łańcut

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

 • Łańcut
Bona Aszklar

Pani adwokat Justyna jest niezwykle zaangażowaną osobą, profesjonalną, konkretną, z uwagą słucha. W każdym etapie sprawy rozwodowej pani adwokat wykazała się wiedzą i doświadczeniem co było niezwykle ważne w toku prowadzonej sprawy bez orzekania o winie. Finał tak zakończonej sprawy to niewątpliwy sukces pani adwokat. Ja natomiast jestem niezwykle wdzięczna gdyż uniknęłam długiej drogi przez mękę. Miałam ogromne szczęście.

Barbara Mac

Pani Justyna Bożek skontaktowała się ze mną zaraz po zgłoszeniu mojej oferty. Kontakt telefoniczny dotyczył określenia zakresu pomocy, jakiej oczekuję od prawnika. Umówiliśmy się na kontakt z przedstawicielem Kancelarii, który zgłosił się w umówionym terminie, czasie i miejscu. Po uzgodnieniu zakresu pomocy prawnej i obciążeń finansowych podpisana została umowa o współpracy. Przedłożone zostały niezbędne dokumenty w celu odzyskania roszczeń i jestem pełna nadziei w pomyślne zakończenie sprawy. Czekam na rozwój wydarzeń i jestem zadowolona z współpracy na dzień dzisiejszy.

WOJTEK STEFANIAK

Adwokat z powołania dla niej najważniejsze jest dobro klienta. Tłumaczyła mi krok po kroku wszystkie etapy postępowania dzięki Pani mecenas udało mi się wygrać rozwód sąd orzekł winę mojej żony co wydawało się niemożliwe. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy adwokata. Dziękuję Pani mecenas

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Stabryła - Prawo Rodzinne Sanok

Prawo Rodzinne

 • Sanok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Stabryła

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Przemyśl, ale także przyległych miast. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Rokita-Mazur - Porady Prawne Sanok

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Rokita-Mazur

 • Sanok

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Rokita-Mazur zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Szpila

 • Leżajsk
Ewelina W.

Bardzo dużo mi pomógł, poradził i super poprowadził sprawę rodzinną. Jestem zadowolona i na pewno jeżeli będzie potrzeba będę korzystała z usług Pana mecenasa.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelika Trojanowska - Prawo Rodzinne Łańcut

Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelika Trojanowska

 • Łańcut

Prawo rodzinne to życiowa pasja kancelarii adwokackiej - są zawodowcami w tej dziedzinie. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

5.0 (6 opinii)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Przemyślu

Jeśli szukasz Adwokatów w Przemyślu, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Przemyśla na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka - Adwokat LUBACZÓW

Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka

 • LUBACZÓW

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla kancelarii adwokackiej - są niekwestionowanym liderem w fachu adwokata. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz - Prawo Rodzinne Lubaczów

Prawo Rodzinne

 • Lubaczów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz
Andrzej Łuków

Współpraca z Adwokatem Jarosławem Mazurkiewiczem od samego początku była bardzo fachowa, widać było duże zaangażowanie i chęć udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Pomimo złożoności zagadnienia (wyłudzenie - oszustwo) sprawa nabrała korzystnego dla naszej spółki kierunku, profesjonalizm i bardzo dobra współpraca. Szczerze polecam Pana Jarosława Mazurkiewicza każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie prawnym.

Iwona Nicpoń

Serdecznie polecam Pana Adwokata Jarosława jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Cechuję go pełen profesjonalizm, życzliwość i dobro drugiego człowieka, jest również bardzo opanowany i sumienny ma bardzo obszerną wiedzę dzięki czemu sprawa została poprowadzona do wygranej.

Jadwiga Wojtyszyn

Pełen profesjonalizm zarówno, jeśli chodzi o porady prawne jak i podejście do klienta, skuteczność, dyspozycyjność oraz duże zaangażowanie w sprawę. Gorąco polecam pana adwokata.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban
Paweł Kurpiel

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Bożena Trojniak

Polecam wszystkim, kancelaria jest niezwykle profesjonalna. Wszystkie sprawy sprzed lat, które nie zostały wcześniej zrealizowane, kancelaria w bardzo krótkim czasie odzyskała wraz z odsetkami!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp

 • Rzeszów

Kancelaria adwokata Artura Ślemp zlokalizowana w Rzeszowie, oferuje wszechstronne usługi prawne skierowane do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie prawa rodzinnego, obsługi prawnej firm, prawa cywilnego, prawa karnego, windykacji należności, prawa spadkowego. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, umowy, pisma procesowe, a także uczestniczymy w negocjacjach. Staramy się maksymalnie zwiększyć szanse Klienta na osiągnięcie pożądanego rezultatu w jak najszybszym czasie. Naszymi sztandarowymi specjalizacjami są prawo rodzinne i prawo karne. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że jesteś pod opieką prawną specjalisty o bogatej wiedzy z dziedziny tego prawa, który znajdzie dla Ciebie najlepsze

Kancelaria Adwokacka K&P Legal - Prawo Rodzinne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka K&P Legal

 • Rzeszów

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla kancelarii adwokackiej - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb - Adwokat Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb

 • Rzeszów
Paweł Nicpoń

Współpraca z Panem Adwokat Eliasz Głąb trwała 14 miesięcy. Pan Adwokat bardzo zaangażował się w sprawę, był bardzo ludzki i wyrozumiały. Na bieżąco informował mnie, co dzieje się w sprawie i bardzo pilnował wszystkich terminów. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie. Sprawa zakończyła się dużym sukcesem. Polecam.

Edyta M.

Bardzo mile wspominam współpracę z Panem Mecenasem. Sprawy prowadzi profesjonalnie, posiada dużą wiedzę, a jednocześnie jest bardzo kontaktowy i łatwo się z nim porozumieć. Polecam każdemu kto szuka rzetelnego i przystępnego pełnomocnika, który zaangażuje się w sprawę i zrozumie problemy i potrzeby klienta.

Ela Sławek

Adwokat z prawdziwego zdarzenia! Rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny do tego klasa i szyk. Profesjonalne i z zaangażowaniem podejście do sprawy. Kancelaria szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania. Atmosfera tej kancelarii bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego. Elastyczne i indywidualne podejście, dobrze dobrana strategia to klucz do sukcesu. Polecam Kancelarię Adwokacką Eliasz niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi osoba co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe. Dziękuje za pomoc i serdecznie polecam.

5.0 (78 opinii)
Stelmach Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne

 • Rzeszów
 • Stelmach Kancelaria Adwokacka

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej porad prawnych? Stelmach Kancelaria Adwokacka na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek
Agnieszka P

Zleciłam prowadzenie sprawy o niezapłacone wynagrodzenie za pracę. Kancelaria Adwokacka Słupek rzetelnie zajęła się sprawą w sądzie i na etapie egzekucji ściągając od byłego pracodawcy należne wynagrodzenie. Zachęcam do współpracy z Kancelarią Słupek

Katarzyna Dudzińska

Pan Mecenas godny polecenia. Doradztwo i sposób podejścia do klienta - pełne profesjonalizmu. Fachowość i znajomość prawa wykracza ponad standardy wiedzy. Koszty związane z obsługą prawną adekwatne do udzielanej pomocy.

Artur Zwoliński

Polecam usługi świadczone przez Kancelarię Słupek. Zleciłem Kancelarii sprawy z zakresu prawa rodzinnego i karnego uzyskując kompleksowe prowadzenie swoich sprawy. Gorąco polecam.

5.0 (33 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec - Porady Prawne 35-302 Rzeszów

Porady Prawne

 • 35-302 Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec

Kancelaria Adwokacka Kawalec, prowadzona przez adw. Justynę Kawalec oraz adw. Krzysztofa Kawalec, świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Kierując się zasadami etyki zawodowej, w sposób profesjonalny i z najwyższym zaangażowaniem rozwiązujemy problemy prawne naszych Klientów. Usługi świadczone przez naszą Kancelarię polegają przede wszystkim na doradztwie prawnym dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta oraz okoliczności każdej sprawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chronimy interesy naszych Klientów w sposób wszechstronny i fachowy. Podejmujemy się reprezentacji naszych Klientów przed sądami, organami ścigania, a także organami i instytucjami administracji

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska-Garusińska - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska-Garusińska

Ten adwokat działa na obszarze Przemyśla i świadczy różnorodne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Świetne konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sprawach sądowych, sporządzenie wniosków i wiele innych to standardowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel jest na to skuteczną metodą. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak
Władysław Leniart

Współpracę z Panią Adwokat Gabrielą Pasternak oceniam jako wzorową.Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie,udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji,również o kosztach.Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Adwokat,sporządzenie stosownych porozumień i udzielenie trafnych porad pozwoliła bardzo dobrze przygotować się do rozprawy z pewną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat Gabrieli Pasternak.

Bernadeta Bator

Pani Mecenas odpowiedziała na email. Po czym na drugi dzień po moim telefonie rozpoczęłyśmy współpracę. Poświęciła telefonicznie mojej sprawie tyle czasu ile trzeba było. Rzetelnie się nią zajmuje i przede wszystkim kontakt z Panią Mecenas jest bardzo dobry. Wszystko wiem co robi jaki jest plan działania. Poza tym bardzo dobry człowiek i podejście do klienta indywidualne. Szczerze polecam.

Agnieszka Bobowska

Pasja, zaangażowanie, empatia i bezkompromisowość to cechy, którymi można określić współpracę z Panią Mecenas. Ogromnie ważne w powodzeniu prowadzonych spraw i wzajemnej relacji! Szczerze polecam!

5.0 (17 opinii)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Rzepka

 • Rzeszów

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Rzepka z Przemyśla będzie najszybszą drogą. Świetne porady prawne w zakresie prawa karnego, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy pakiet usług dla tego prawnika.

Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów
Daniel K.

Dolot to kancelaria, którą zawsze polecam moim znajomym, ponieważ sam korzystałem z ich usług dwukrotnie i za każdym razem sprawa miała szybki i satysfakcjonujący dla mnie finał. Z punktu widzenia osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej bardzo ważne jest dla mnie to, że mecenasi z tej kancelarii dbają o to, aby wyjaśnić klientowi przepisy dotyczące jego sprawy i przedstawić mu wszystkie możliwe rozwiązania.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Anna Para

 • Rzeszów

Zawodowcy z Kancelaria Adwokacka Anna Para to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działających na terenie miejscowości Przemyśl i w okolicy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Prawna Prospectrum - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Prawna Prospectrum

 • Rzeszów
Jadwiga Prlc

Współpracę z Kancelarią Prospectrum oceniam bardzo pozytywnie. Rzetelna i fachową obsługa. Warta nie chciała mi wypłacić odszkodowania po wypadku, ale pomogli mi, więc polecam.

Mirosław Kopeć

Miałam duży problem, żeby uzyskać odszkodowanie od PZU po wypadku w Rzeszowie. Pomogła mi kancelaria prawna Prospectrum, więc mogę polecić ich usługi, bo uzyskam odszkodowanie.

Anna Janczura

Sprawnie i fachowo przebiegł proces uzyskania dla mnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu w 2016 roku. Byłam na bieżąco informowana o jego przebiegu, rzetelnie zajęli się moją sprawą, za co dziękuję.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek - Adwokat Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek

 • Rzeszów
Aga P

Uważam że Kancelaria Adwokacka Adwokata Irminy Zych oraz Adwokata Arkadiusz Słupek jest w pełni profesjonalna. Otrzymałam pełna informacje dotycząca przebiegu sprawy jak i ceny za usługę. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rozmowy wstępnej z Kancelarią poleconą przez Firmę Oferteo. Bardzo dziękuje

Wojciech Ochałek

Moi Drodzy. Całym sercem polecam usługi Kancelarii Pani Irminy Zych i spółka. Ujmę to w sposób prosty i jak najbardziej elokwentny, pełny profesjonalizm. Zaangażowanie i dogłębna znajomość podejmowanych problemów. Najlepsza Pani Mecenas na Podkarpaciu "ever", a nawet bym ośmielił się o stwierdzenie w naszej ukochanej Rzeczypospolitej Polskiej. Polecam całym sercem.

Anna B,

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Dyspozycyjność oraz poziom merytoryczny adwokatów tworzących kancelarię sprawia, że z czystym sercem można polecić kancelarię każdemu.

5.0 (21 opinii)
Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne

 • Rzeszów
 • Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Artur W.

Polecam. Cena adekwatna do poświęconego czasu, paragon fiskalny otrzymałem.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka adw. Monika Twardowska - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka adw. Monika Twardowska
Dominika Baran

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo...Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pani adwokat Moniki Twardowskiej. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam .

Aleksander Kaszyca

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Mec. Moniką Twardowską. Prowadziła moją sprawę dotyczącą uzyskania zwrotu pieniędzy od banku za błąd pracownika. Profesjonalnie oraz rzetelnie przygotowując się do każdej rozprawy. Gorąco polecam.

Aneta M

Pani Monika jest osobą wysoce profesjonalną, z dużym zaangażowaniem podchodzi do danego problemu próbując znaleźć najlepsze rozwiązanie. Polecam, to nie tylko świetny adwokat ale też przemiła osoba!

5.0 (9 opinii)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Przemyśl, Prałkowce, Wapowce, Ostrów, Kuńkowce, Bełwin, Grochowce, Łuczyce, Krówniki, Łętownia, Hołubla.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?