Adwokat Stalowa Wola - Najlepsi w 2024

Najlepsi Adwokaci w Stalowej Woli, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Stalowa Wola - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Stalowej Woli w 2024 r. wybranych z 36 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 1596 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Adwokat Stalowa Wola
best badge

1. Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka

Anna

Na konsultacje nie musiałam długo czekać, Pan Adwokat na spokojnie mi wszystko wytłumaczył i doradził. Polecam.

5.0 (4 opinie)
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Jarosław
best badge

2. Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka

Kazimierz S.

Bardzo miła i fachowa obsługa mojej sprawy, Moja sprawa była przesądzona na moją niekorzyść ale pani Aneta wspaniale poradziła sobie i wszystko zakończyło się naszym sukcesem. Polecam wszystkim, Od początku do końca sprawy bez zastrzeżeń.

5.0 (332 opinie)
Pobierz aplikację Oferteo i wygraj iPhone 14!
Odpowiedz na pytanie i weź udział w konkursie.
iPhone14 QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Regulamin
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Porady Prawne Rzeszów
best badge

3. Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

Paweł W.

Pan Przemysław podjął się poprowadzenia mojej sprawy rozwodowej. Mieszkam za granicą, ale nie musiałem stawiać się na każdej rozprawie, ponieważ byłem reprezentowany przez niego kiedy było to potrzebne. Jasno wytłumaczył co robić. Jestem zadowolony z jego pracy. Polecam.

5.0 (109 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge

4. Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła

K J.

Zanim doszło do spotkania w kancelarii już podczas telefonicznych rozmów Pani mecenas bardzo zaangażowana i bardzo przejrzyście przedstawiła możliwości poprowadzenia sprawy tak, że podczas spotkania to była już tylko formalność podpisania umowy. Z czystym sumieniem polecam.

4.76 (119 opinii)
Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Adwokat Rzeszów
best badge

5. Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

Damian S.

Doświadczony doradca prawny i obrońca, świetnie poprowadził moją sprawę do końca, dokładnie wyjaśniając okoliczności. Jestem bardzo zadowolony z usług tej kancelarii.

5.0 (43 opinie)
Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Porady Prawne Głogów Małopolski
best badge

6. Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

Agnieszka W.

Pani Mecenas jest konkretna, zawsze zaangażowana i gotowa nieść pomoc. Sprawa prowadzona była profesjonalnie, kontakt z Panią Mecenas był bezproblemowy. Sprawa wygrana, bardzo polecam!

5.0 (20 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski - Prawo Rodzinne Stalowa Wola
best badge

7. Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski

Krzysztof P.

Pan mecenas udzielił nam porady prawnej w sprawie spadkowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ widać, że jest zaangażowany i chce mu się pracować.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Agnieszka Kawa - Adwokat Rzeszów
best badge

8. Kancelaria adwokacka adwokat Agnieszka Kawa

Magdalena G.

Bardzo profesjonalna obsługa, w moim przypadku Pani mecenas pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnego problemu związanego z pozostawionym przez ojca spadkiem, kiedy myślałam, że już nic nie da się zrobić. Serdecznie polecam, spotkania oferowane w dogodnym terminie, co dla osoby pracującej jest niezwykłym plusem. Duża wiedza z zakresu wielu gałęzi prawa, pozwala za jednym razem dowiedzieć się wszystkiego, oraz mieć w sądzie oparcie ze strony wykwalifikowanego prawnika. Naprawdę polecam.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Adwokat Kraków
best badge

9. Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku

Krakowparts Sp Z O O

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bonowicz-Gniewek - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
best badge

10. Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bonowicz-Gniewek

Liliana H.

Rzetelnie, szybko i na temat, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Więcej adwokatów z Stalowej Woli

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Porady Prawne Rzeszów

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

 • Rzeszów

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, pomimo że poszukujesz od wielu dni? Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów może zakończyć Twój problem. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (1 opinia)
AB LEX Kancelaria Prawna - Porady Prawne Brzesko

AB LEX Kancelaria Prawna

 • Brzesko

Porady prawne i szczegóły z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty AB LEX Kancelaria Prawna. Profesjonalni specjaliści z branży porad prawnych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Świetne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rozwodowego, pomoc w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika.

5.0 (35 opinii)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Prawo Rodzinne Jędrzejów

KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska )

 • Jędrzejów
Szymon N.

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Chmiel - Kancelaria Adwokacka Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka Stalowa Wola

 • Stalowa Wola
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Chmiel
Edyta S.

100 % zaangażowania w sprawę. Bardzo dobre podejście do człowieka. Pan Łukasz Chmiel indywidualnie podchodzi do sprawy i nie ocenia. Zawsze odbiera telefon, albo oddzwania. Serdecznie polecam!

5.0 (6 opinii)
Adwokat Bartosz Zaleśny - Kancelaria Adwokacka Stalowa Wola

Adwokat Bartosz Zaleśny

 • Stalowa Wola
Adwokat Bartosz Zaleśny

Jak najbardziej pozytywna opinia. Pan Mecenas poprowadził mi sprawę karną i o dozór elektroniczny. Skuteczny adwokat, godny polecenia.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Stalowej Woli

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Stalowej Woli lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Adwokat Tomasz Gargaś - Prawo Rodzinne Stalowa Wola

Prawo Rodzinne Stalowa Wola

 • Stalowa Wola
 • Adwokat Tomasz Gargaś

Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Gargasia świadczy usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria oferuje kompleksowy zakres usług prawnych, świadczonych zgodnie z zasadami sztuki i etyki adwokackiej, w której główną rolę odgrywa najwyższa staranność i troska o interes prawny naszych Klientów. Każda sprawa traktowana jest w sposób wszechstronny poprzez pogłębioną analizę prawną wykorzystując dotychczasowe rozwiązania prawne oraz tworząc nowe rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala na rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań Klienta przed podjęciem

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Stalowa Wola
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Korzeniec

Profesjonalna obsługa prawna w pełnym zakresie, w tym doradztwo podatkowe oraz doradztwo w sprawach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Zapraszamy.

Marek Puzio Usługi Prawne - Kancelaria Adwokacka Wola rzeczycka

Kancelaria Adwokacka

 • Wola rzeczycka
 • Marek Puzio Usługi Prawne

Świadczę pomoc w uzyskaniu możliwie najwyższego odszkodowania/zadośćuczynienia z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy lub w rolnictwie. Zapewniam reprezentacje z firmą ubezpieczeniową. Pozostały zakres spraw, którymi się zajmuję, to m.in. dziedziczenie, zasiedzenie, dochodzenie roszczeń w związku z zakupem wadliwego towaru (w tym samochodu). Jako radca prawny oferuję nadto sporządzanie pism, w tym pism procesowych i urzędowych (np. odwołań w sprawach administracyjnych, pozwów, wniosków, odpowiedzi na pozew, reklamacji). Zapewniam reprezentację przed sądem oraz możliwość stałego kontaktu i konsultacje w powierzonej mi sprawie. Wskazuję na możliwość prowadzenia sprawy zdalnie jak również dojazd do klienta.

Adwokat Tomasz Gargaś - Prawo Rodzinne Stalowa Wola

Adwokat Tomasz Gargaś

 • Stalowa Wola

Pracownicy Adwokat Tomasz Gargaś to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Stalowa Wola
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Korzeniec

Kancelaria adwokacka działa na terenie Stalowej Woli i w przyległych miastach. Trafne doradztwo prawne w każdej dziedzinie, prowadzenie spraw sądowych, opracowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Jakie są koszty adwokackie w Stalowej Woli?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Stalowej Woli? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Stalowej Woli. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Stalowej Woli same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Adwokat Bartosz Zaleśny - Prawo Rodzinne Stalowa Wola

Adwokat Bartosz Zaleśny

 • Stalowa Wola
Adwokat Bartosz Zaleśny

Jak najbardziej pozytywna opinia. Pan Mecenas poprowadził mi sprawę karną i o dozór elektroniczny. Skuteczny adwokat, godny polecenia.

5.0 (3 opinie)
Ranking Adwokatów w Stalowej Woli obejmuje również takie miejscowości jak Pysznica, Zbydniów, Zaklików, Bojanów, Turbia, Jastkowice, Zaleszany, Radomyśl nad Sanem, Przyszów, Lipa, Stany, Chwałowice, Skowierzyn, Brandwica, Pilchów, Agatówka, Antoniów, Laski, Obojna.

Poradniki o adwokatach

Ile kosztuje rozwód? To minimum 600 zł opłaty sądowej przy składaniu pozwu, choć może być ona zredukowana o połowę. Co istotne, możliwy jest rozwód na pierwszej rozprawie, ale sprawa może też ciągnąć się lata. Dlatego warto wiedzieć, co jeszcze może wpływać na wysokość kosztów sądowych przy sprawie rozwodowej. Sprawdź dokładnie, ile kosztuje rozwód w 2023 roku!

10.11.2023