Adwokat Rzeszów - Najlepsi w 2024

Najlepsi Adwokaci w Rzeszowie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Rzeszów - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Rzeszowie w 2024 r. wybranych z 172 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 2650 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Adwokat Rzeszów
Promowany

Adwokat Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko
Monika J.

Pan Przemysław Fedko zajmował się moją sprawa odnośnie alimentów. Załatwił wszystkie związane z tym sprawy nawet rozmowę z ojcem dziecka której bardzo chciałam uniknąć za co jestem bardzo wdzięczna. Reprezentował mnie również w sądzie dzięki czemu uniknęłam dodatkowego stresu. Pan Przemek jest konkretny i doświadczony mimo młodego wieku. Dodatkowo wzbudza zaufanie i udzielił odpowiedzi na każde z moich pytań czy wątpliwości. Bardzo dziękuję za wszystko. Szczerze polecam! Monika Jedrzejek

5.0 (109 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Adwokat Rzeszów
Promowany

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec

 • Rzeszów
Obsidian Biuro Rachunkowo-Księgowe Jakub Złamaniec

Rekomenduje współpracę z Panią Mecenas. Duża wiedza merytoryczna, profesjonalizm. Pani Adwokat doradzała mi w bieżących sprawach i zaistniałych problemach w zakresie prowadzonej przez mnie firmy. Jest osobą kompetentna, sumienną, rzeczowa i punktualna. W sytuacjach nagłych czy kryzysowych, jest pomocna, komunikatywna i potrafi pomóc w rozwiązaniu problemu. Wsparcie i rozmowa to mocna strona Pani Marii. Warto z nią współpracować przy bieżącej obsłudze prawnej firmy jak również w sprawach nie związanych z prowadzoną działalnością. Polecam.

5.0 (18 opinii)
Pobierz aplikację Oferteo i wygraj iPhone 14!
Odpowiedz na pytanie i weź udział w konkursie.
iPhone14 QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Regulamin
Wszystkie firmy
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Jarosław
best badge

1. Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka

Sylwia H.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa, konkretna pomoc. Polecam, na pewno skorzystam z usług jak będę potrzebować.

5.0 (331 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Adrianna Ostrowska - Porady Prawne Jarosław
best badge

2. Kancelaria adwokacka adwokat Adrianna Ostrowska

Marzena S.

Profesjonalne podejście do sprawy, kompetencje i rzetelność. Indywidualne podejście do klienta, miła i życzliwa atmosfera oraz szybkie załatwienie spraw. Od początku do końca załatwiania spraw mogłam liczyć na wsparcie i pomoc Pani Mecenas zarówno te prawną jak również w czysto ludzkim aspekcie.

5.0 (176 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ROBERT PAŚKIEWICZ - Porady Prawne Rzeszów
best badge

3. KANCELARIA ADWOKACKA ROBERT PAŚKIEWICZ

Techpol Llc

Z Panem mecenasem Robertem Paśkiewiczem rozmawiałem o potencjalnym pozwie o dług w wysokości 100 000 zł. Mecenas Paśkiewicz zaimponował mi wiedzą, logicznym, spokojnym sposobem wyjaśniania potencjalnych problemów i rozwiązań. Nie musiałem użyć jego usług gdyż dłużnik zaoferował spłatę długu. Gdyby nie to użyłbym usług mecenasa Paśkiewocza bez wahania.

5.0 (46 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Porady Prawne Rzeszów
best badge

4. Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski

Renata

Fachowa, szybka i celna porada. Brak opłaty za wstępną poradę. Wskazanie wszystkich prawnych możliwości.

5.0 (30 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Adwokat Rzeszów
best badge

5. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna

Sara S.

Pani Marta jest osobą niezwykle profesjonalną oraz empatyczną. Mimo, że moja sprawa była bardzo pilna, Pani Marta podjęła się jej i zaczęła nad nią pracować od razu po przedstawieniu przeze mnie szczegółów. Ma ogromną wiedzę prawniczą zdobytą przez lata pracy w zawodzie, a co najważniejsze - wiedza ta nie zamyka się tylko w jednej dziedzinie i przekłada się na realne działania. Każdemu życzę takiego adwokata!

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Prawo Rodzinne Głogów Małopolski
best badge

6. Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

Krzysztof M.

Poleca w 100% Pani mecenas pomogła mi w mojej sprawie kontaktowałem się z zagranicy i kontakt jak i rozmowy były bardzo proste i orzyjemne

5.0 (20 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
best badge

7. Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

Szymon G.

Polecam współpracę z Panem Przemysławem! Konsultacja odbyła się błyskawicznie, byłem pod wrażeniem jego profesjonalizmu oraz zaangażowania. Wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości, rozwiał moje obawy i przedstawił jasny plan działania. Gorąco polecam jego usługi każdemu, kto potrzebuje kompetentnej i zaufanej pomocy prawnej!

5.0 (109 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge

8. Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła

Agnieszka S.

Bardzo polecam tą Kancelarie Prawną. Świetny kontakt i bardzo duże zaangażowanie w sprawę już podczas pierwszej rozmowy. Jak dla mnie pełne zadowolenie.

4.76 (119 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADW. KAMILA SOBARNIA-GRUDZIEŃ - Kancelaria Adwokacka Tarnów
best badge

9. KANCELARIA ADWOKACKA ADW. KAMILA SOBARNIA-GRUDZIEŃ

Weronika F.

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę, duże zaangażowanie, świetny kontakt. Dostępna zawsze gdy tylko potrzeba po prostu świetny specjalista. Polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Będzie w dobrych rękach. Pani Kamila pomogła mi doprowadzić trudne sprawy do szczęśliwego finału. Zawsze mogę liczyć na Panią Mecenas, na fachową poradę i duże zaangażowanie. W trakcie prowadzonej sprawy była zawsze doskonale przygotowana. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat. Byliśmy w stałym kontakcie przed rozprawą jaki i również po. Pani Kamila doskonale informuje i wyjaśnia kwestie prawne. Dzięki Pani Mecenas mogę w raz z swoimi dziećmi czuć się bezpiecznie i spać spokojnie. Pani Mecenas jest osobą bardzo miłą i

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Lewandowska-Lewicka - Prawo Rodzinne Rzeszów
best badge

10. Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Lewandowska-Lewicka

Maciej W.

Pani Mecenas Lewandowska-Lewicka reprezentuje ambitne i rzetelne podejście do swojej pracy. Wielokrotnie konsultowałem z Panią Mecenas problemy prawne. Pani Mecenas ma szeroką perspektywę każdej sprawy, jest wnikliwa i bardzo skrupulatna. Do tego polecam Panią Mecenas za wysoką kulturę osobistą i przyjazny kontakt z klientem.

5.0 (2 opinie)

Więcej adwokatów z Rzeszowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak

 • Rzeszów
Bernadeta B.

Pani Mecenas odpowiedziała na email. Po czym na drugi dzień po moim telefonie rozpoczęłyśmy współpracę. Poświęciła telefonicznie mojej sprawie tyle czasu ile trzeba było. Rzetelnie się nią zajmuje i przede wszystkim kontakt z Panią Mecenas jest bardzo dobry. Wszystko wiem co robi jaki jest plan działania. Poza tym bardzo dobry człowiek i podejście do klienta indywidualne. Szczerze polecam.

5.0 (17 opinii)
Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne Rzeszów

 • Rzeszów
 • Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Artur W.

Polecam. Cena adekwatna do poświęconego czasu, paragon fiskalny otrzymałem.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Klaudia Stępniak - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Klaudia Stępniak

 • Rzeszów

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę kancelarii adwokackiej. Eksperci z Kancelaria Radcy Prawnego Klaudia Stępniak przeanalizują i dokładnie zakończą zlecenie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adw. Karolina Domiszewska - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adw. Karolina Domiszewska

Adwokat Karolina Domiszewska Kancelaria Adwokacka zapewnia wsparcie m.in. w sprawach sądowych o rozwód, separację, ustanowienie kontaktów z dzieckiem. Pomaga również w sprawach związanych z utratą prawa jazdy – jazda pod wpływem alkoholu oraz sprawach karnych penitencjarnych, reprezentując klientów przed prokuraturą oraz organami ściągania. W szczególności w zakresie spraw rozwodowych, rodzinnych oraz penitencjarnych.

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak - Porady Prawne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak

 • Rzeszów

Dzień dobry. Moja kancelaria została założona w 1999r. Od samego początku swojej działalności zajmuję się w szczególności szeroko pojętymi sprawami odszkodowawczymi ( odszkodowania za błędy medyczne , odszkodowania w związku z wypadkami komunikacyjnymi , w związku z wypadkami w pracy , spory z firmami ubezpieczeniowymi na tle realizacji umowy ubezpieczenia i wypłat odszkodowań, itp ). Prowadzę również sprawy rodzinne ( alimentacyjne , rozwodowe , podziały majątku), karne oraz gospodarcze ( spory pomiędzy podmiotami gospodarczymi , windykacja należności) . Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią. Adw. Andrzej Leszczak

Dołącz do naszych Adwokatów w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski - Adwokat Jarosław

Adwokat

 • Jarosław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski
Adam K.

Bardzo duże zaangażowanie i pomoc nie tylko w danej sprawie, ale w sprawach powiązanych z nimi oraz doradztwo w całkiem odmiennych czynnościach i problemach. Pozytywne nastawienie, elastyczny czas, dzięki czemu klient może dostosować swój grafik do Pana Mecenasa i oczywiście wsparcie, a to najważniejsze. Pozdrawiam

5.0 (75 opinii)
Kancelaria Adwokacka Dominika Partyńska-Małacha - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Dominika Partyńska-Małacha
Karol O.

Z czystym sumieniem i z wielką przyjemnością mogę polecić Panią Dominikę. Sprawa, którą dla mnie prowadziła mogła być stresująca czy wymagająca, niemniej jednak dzięki profesjonalizmowi i rzetelności wszystko poszło sprawnie i bez jakichkolwiek problemu. Okazane wsparcie i pomoc były niezastąpione i bardzo przydatne - wiem, że wybrałem najlepiej jak mogłem.

5.0 (8 opinii)
AB LEX Kancelaria Prawna - Porady Prawne Brzesko

Porady Prawne

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Jakub L.

Jestem bardzo zadowolony. Kancelaria pomogła mi wywalczyć odszkodowanie od Polskiej Spółki Gazownictwa za opóźnienie w przyłączu do sieci gazowej. Świetny kontakt, rzetelne podejście do tematu. Bardzo polecam.

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku

 • Kraków

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku zaplanują i całościowo wykonają prace. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Prawo Rodzinne Jędrzejów

Prawo Rodzinne Rzeszów

 • Jędrzejów
 • KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska )
Szymon N.

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)

Jakie są koszty adwokackie w Rzeszowie?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Rzeszowie? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Rzeszowie. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Rzeszowa same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka - Porady Prawne Stalowa Wola

Porady Prawne

 • Stalowa Wola
 • Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka
Anna

Na konsultacje nie musiałam długo czekać, Pan Adwokat na spokojnie mi wszystko wytłumaczył i doradził. Polecam.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec

 • Rzeszów
Obsidian Biuro Rachunkowo-Księgowe Jakub Złamaniec

Rekomenduje współpracę z Panią Mecenas. Duża wiedza merytoryczna, profesjonalizm. Pani Adwokat doradzała mi w bieżących sprawach i zaistniałych problemach w zakresie prowadzonej przez mnie firmy. Jest osobą kompetentna, sumienną, rzeczowa i punktualna. W sytuacjach nagłych czy kryzysowych, jest pomocna, komunikatywna i potrafi pomóc w rozwiązaniu problemu. Wsparcie i rozmowa to mocna strona Pani Marii. Warto z nią współpracować przy bieżącej obsłudze prawnej firmy jak również w sprawach nie związanych z prowadzoną działalnością. Polecam.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska-Garusińska - Adwokat Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska-Garusińska

 • Rzeszów
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Chmiel - Adwokat Stalowa Wola

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Chmiel

 • Stalowa Wola
Edyta S.

100 % zaangażowania w sprawę. Bardzo dobre podejście do człowieka. Pan Łukasz Chmiel indywidualnie podchodzi do sprawy i nie ocenia. Zawsze odbiera telefon, albo oddzwania. Serdecznie polecam!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Kornel Opiela - Adwokat Boguchwała

Kancelaria Adwokacka adwokat Kornel Opiela

 • Boguchwała
Magdalena B.

Zdecydowanie polecam usługi Pana Mecenasa. Wykazał ogromne zaangażowanie, posiada dużą wiedzę, nie lekceważył moich obiekcji odnośnie sprawy, którą prowadził.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Grześkiewicz - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Grześkiewicz
Katarzyna P.

Od dłuższego czasu współpracuję z tą Kancelarią. Wszystkie sprawy jej powierzone są rozwiazywane w profesjonalny i korzystny dla mnie sposób. Moja praca wymaga stałego kontaktu z Adwokatami, dotychczasowe opinie o nich były hm... niejednoznaczne. Obecnie od czasu kontaktów z kancelarią Pani Magdaleny jestem zdumiony że tak może wygladać współpraca z prawnikiem . Cenię Panią Mecenas za rzetelność , dokładność i stanowczość w rozwiazywaniu moich problemów. Uczciwie polecam .

5.0 (3 opinie)
Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz

 • Rzeszów

Gdy interesuje Cię kancelaria adwokacka to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (18 opinii)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW

Szukasz kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka
Daniel G.

Pan. Adw. Wojciech Majka jest profesionalistą. Prowadził mi kilka spraw, wszystkie zakończyły się sukcesem, najbardziej mi się podobała sprawa budowlana z Wójtem :) najlepsze jest też to że można opowiedzieć swój problem, a Pan Wojciech to przeanalizuje i powie otwarcie i szczerze co z tym można zrobić, naprawdę serdecznie polecam, na pewno skorzystam ponownie, jeśli w przyszłości będę miał jakiekolwiek sprawy.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban
Biuro rachunkowe

Polecam wszystkim, kancelaria jest niezwykle profesjonalna. Wszystkie sprawy sprzed lat, które nie zostały wcześniej zrealizowane, kancelaria w bardzo krótkim czasie odzyskała wraz z odsetkami!

5.0 (4 opinie)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Rzeszowie

Jeśli szukasz Adwokatów w Rzeszowie, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Rzeszowa na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka. Wykonuje szeroki zakres usług w dobrych cenach. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Adwokat Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
Svetlana U.

Pan Sławomir wszystko jaśnie wytłumaczył. Był bardzo tolerancyjny. Spóźniony byliśmy na godzinę i Pan Sławomir czekał na nas. Dziękuję bardzo za wszystko

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawna Prospectrum - Prawo Rodzinne Rzeszów

Kancelaria Prawna Prospectrum

 • Rzeszów
Anna J.

Sprawnie i fachowo przebiegł proces uzyskania dla mnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu w 2016 roku. Byłam na bieżąco informowana o jego przebiegu, rzetelnie zajęli się moją sprawą, za co dziękuję.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel
QN A. Rzeszutek Sp. J.

Rzetelne i skrupulatne podejście do tematu. Pan Mecenas nie obiecywał (jak niektórzy koledzy po fachu) cudów, ale realnie ocenił możliwości, dzięki czemu wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Dobry kontakt i miła obsługa. Jeżeli kiedykolwiek będę zmuszona ponownie skorzystać z pomocy adwokata, na pewno ponowie swój wybór.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś - Prawo Rodzinne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś

 • Rzeszów
Renata W.

Pełen profesjonalizm. Prowadzona sprawa cywilna zakończyła się dla mnie pozytywnym finałem. Polecam i polecać będę.

5.0 (1 opinia)
Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów
Daniel K.

Dolot to kancelaria, którą zawsze polecam moim znajomym, ponieważ sam korzystałem z ich usług dwukrotnie i za każdym razem sprawa miała szybki i satysfakcjonujący dla mnie finał. Z punktu widzenia osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej bardzo ważne jest dla mnie to, że mecenasi z tej kancelarii dbają o to, aby wyjaśnić klientowi przepisy dotyczące jego sprawy i przedstawić mu wszystkie możliwe rozwiązania.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy

Poszukujesz oferty dotyczącej porad prawnych? Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Madera - Adwokat Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Madera

 • Rzeszów

Adwokat posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Madera to doskonały wybór dla Ciebie. Trafne porady prawne w szerokim zakresie, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism to standardowy obszar działania tego adwokata.

5.0 (8 opinii)
Stelmach Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Stelmach Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
Ewa P.

Pan Bartosz Stelmach to bardzo dobry adwokat. Jego praca to pełen profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność, a przy tym serdeczny i miły człowiek. Polecam wszystkim gorąco.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Monika Twardowska - Prawo Rodzinne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Twardowska

 • Rzeszów

Adwokat z wymaganym doświadczeniem w temacie prawa rodzinnego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (9 opinii)
Radca Prawny Szymon Wróbel - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Radca Prawny Szymon Wróbel
Adam J.

Bardzo dobra kancelaria, na której pomoc zawsze można liczyć. Mecenas doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Adwokat Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • Rzeszów

Potrzebujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski to adwokaci właśnie dla Ciebie. Świetne doradztwo prawne w zakresie prawa rozwodowego, prowadzenie spraw sądowych, opracowanie pism to standardowy pakiet usług tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (73 opinie)
Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Prawo Rodzinne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
Kinga S.

Otrzymałam bardzo rzetelną i obszerną poradę, a także przedstawione mi zostało kilka rozwiązań mojego problemu ze wskazaniem na najbardziej korzystny dla mnie. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana po rozmowie z Panią Anną. Dziękuję:).

5.0 (39 opinii)
BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień - Porady Prawne Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

 • Rzeszów
Małgorzata G.

Polecam to adwokat profesjonalny i z duszą, szczery do bólu co do sytuacji. Konkretny i doprowadzający sprawę do końca. To cenię i bardzo dziękuję za wsparcie w trudnych chwilach.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek

Zwróć się do Kancelaria Adwokacka ZychSłupek jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi w miejscowości Rzeszów lub w okolicy. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (21 opinii)
BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza to prawdziwi profesjonaliści w branży prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Rzeszowa. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Porady Prawne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz

 • Rzeszów

Wybranie porad prawnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz poradzą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Agnieszka Kawa - Prawo Rodzinne Rzeszów

Kancelaria adwokacka adwokat Agnieszka Kawa

 • Rzeszów
Maciej Z.

Pilnie potrzebowałem porady prawnej w zakresie upadłości konsumenckiej. Zdecydowałem się na wizytę w kancelarii Pani Agnieszki Kawy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani Adwokat udzieliła mi wszelkich niezbędnych informacji dotyczących sprawy. Oprócz tego mogłem liczyć na profesjonalne przygotowanie pisma procesowego, które okazało się niezbędne w dalszym postępowaniu. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna osoba i mogę ją szczerze polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

5.0 (18 opinii)
Ranking Adwokatów w Rzeszowie obejmuje również takie miejscowości jak Głogów Małopolski, Boguchwała, Tyczyn, Bratkowice, Trzciana, Krasne, Sokołów Małopolski, Jasionka, Zaczernie, Dynów, Lubenia, Trzebownisko, Świlcza, Chmielnik, Mrowla, Nienadówka, Strażów, Malawa, Błażowa.

Poradniki o adwokatach

Ile kosztuje rozwód? To minimum 600 zł opłaty sądowej przy składaniu pozwu, choć może być ona zredukowana o połowę. Co istotne, możliwy jest rozwód na pierwszej rozprawie, ale sprawa może też ciągnąć się lata. Dlatego warto wiedzieć, co jeszcze może wpływać na wysokość kosztów sądowych przy sprawie rozwodowej. Sprawdź dokładnie, ile kosztuje rozwód w 2023 roku!

10.11.2023