Adwokat Rzeszów - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Rzeszowie, maj 2023

163 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Rzeszów - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 163 Adwokatów z Rzeszowa złożyło 113257 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Rzeszowa.

Średnia ocena adwokatów w Rzeszowie to 4.98 (na podstawie 2952 opinii).

Promowane firmy
Adwokat Rzeszów
Promowany

Adwokat Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko
Ewa Kędzior

Pan Adwokat prowadził moją sprawę z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w celu uzyskania praw do świadczeń opiekuńczych dla mamy. Działanie bardzo profesjonalne zwłaszcza, że jest kontakt telefoniczny i e-mail. Przygotowanie dokumentacji odwoławczej z wszystkimi paragrafami w moim imieniu poprzez upoważnienie wykonał z dużym zaangażowaniem prawnym w danym temacie odwoławczym. Wszystkie sprawy dotyczące danego tematu można było załatwić przez telefon. Informacje były mi dostarczane jak były decyzje w w/w sprawie, temat sprawy zakończony pozytywnie! Polecam tym którzy potrzebują fachową pomoc, szybką i załatwioną sprawę w bardzo dobrym terminie. Uprzejmość i rzetelna pomoc prawna oraz całość prowadzenia sprawy równa się sukcesem!. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Adwokatowi! Pozdrawiam.

Anna Zaf

Pan Przemysław jest rzetelnym i fachowym adwokatem. Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie, przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mecenas był zaangażowany, w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniał wszystkie kwestie prawne. Przez cały okres sprawy mieliśmy kontakt telefoniczny, Pan Mecenas informował mnie na bieżąco o postępach i dalszych krokach. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszelkich kwestiach dotyczących sprawy. Pan Mecenas wykazał się dużą empatią i zwykłą ludzką życzliwością, co ułatwiło mi przejście przez stresujący okres, jakim był rozwód. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami w rekordowo krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam!

Marek Mikolajewicz

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Pana Przemysława Fedko. W moim przypadku sprawa rodzinna zakończyła się pomyślnie i chciałbym polecić działania Pana Przemysława na przykładzie mojego problemu. Wszystkie posunięcia były ze mną konsultowane i szczegółowo omawiane. Pan Przemysław trafnie wskazywał co należy zrobić i jak działać. Dzięki jego zaangażowaniu moja sprawa zakończyła się szybko i co najważniejsze bezstresowo.

5.0 (105 opinii)
Wszystkie firmy
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jarosław
best badge
Monika Ali

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną obsługę sprawy pomoc, doświadczenie oraz poradę . Jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 4 moje sprawy ( administracyjne i cywilne)oraz reprezentowała mnie przed sądem w każdej instancji ( nawet Najwyższym Sądem Administracyjnym w Warszawie) jej znajomość przepisów i znajdowanie wyjścia z każdej sytuacji utwierdzało mnie w przekonaniu że wybrałam najlepszą z najlepszych. Pani Mecenas to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również wyjątkowa ciepła osoba która można zapytać tak po ludzku co zrobić. Bardzo ja cenie jako Prawnika i zdecydowanie polecam każdemu skorzystanie z usług jej kancelarii.

Joanna Gorzelany

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią mecenas, wyróżnia się ogromną wiedza, sumiennością, przygotowaniem merytorycznym i zaciętością. Moja sprawa toczyła się latami, zostałam bezdusznie potraktowana przez ZUS który najpierw przyznając mi prawo do zasiłków, bezpodstawnie, po latach, żąda ich zwrotu i to z odsetkami! Pani mecenas z pełną empatią i wnikliwością w sprawę dała mi siłę by walczyć, a doświadczenie i profesjonalizm zatriumfował takie zwycięstwo jak moje w I i II instancji! Dziękuję.

Alicja Stanek

Pani Adwokat Aneta podchodzi do pracy z bardzo dużym profesjonalizmem, szybko i sprawnie zapoznała się z moją sprawą i zaczęła działać. Pani Aneta wykazuje duże zaangażowanie w sprawę, oraz posiada wszechstronną fachową wiedze. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób jasny i zrozumiały. Serdecznie polecam!

5.0 (287 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Prawo Rodzinne Rzeszów
best badge
Patrycja Abdul-Rahman

Najlepszy adwokat w całej Polsce. Z ręką na sercu polecam. Nasza współpraca trwała około 2 lata i nigdy się nie zawiodłam. Szybka odpowiedź na emaile oraz telefony. Pan Mariusz posiada wiele spokoju, który się udziela na sali sądowej. Jego wiedza jest ogromna, nie tylko w prawie rodzinnym, ale również w innych odłamach prawa. Moja mama zawsze dzwoni do Pana Mariusza jeśli ma problem i potrzebuje porady prawnej. Rozmawiałam na temat mojej beznadziejnej sytuacji z wieloma adwokatami, ale tylko Pan Mariusz był ze mną do końca szczery i nie owijał w bawełnę, więc wiedziałam w końcu na czym stoję i czego oczekiwać. Jako jedyny adwokat w całym Rzeszowie wiedział jak się zająć moją sprawą i już na pierwszym spotkaniu miał gotowy plan działania. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką Pan Mariusz wykonuje i z jakim zaangażowaniem podejmuje się każdej sprawy. Szkoda, że jest tylko 5 gwiazdek, bo Pan Mariusz zasługuje bezdyskusyjnie na 100.

Marta Zawiło

Moja współpraca z Mecenasem Mariuszem od początku przebiegała bez zarzutu. Każde spotkanie cechowało się bardzo dobrą atmosferą i jak najskuteczniejszą pomocą minimalizując stres związany z rozprawą. Spotkania były prowadzone w sposób kulturalny i rzeczowy. Podczas spotkań Mecenas poświęcał mi i moim bliskim tyle czasu, by móc dokładnie zorientować się w sprawie. Jako klientka czułam się wysłuchania i zrozumiana we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Mariusz jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, wysokich kompetencjach i życzliwości. Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały. Pan Mecenas posiada pełną wiedzę prawną, gdy pojawiły się wątpliwości czy pytania, zawsze były wyjaśniane i omawiane. Współpraca przebiegała w sposób bardzo rzetelnie. Pan Adwokat doprowadził do zakończenia sprawy z moim oczekiwaniem. Polecam kancelarię.

Adam Noga

Do kancelarii udałem się po pomoc aby otrzymać odszkodowanie od ubezpieczyciela po pożarze domu. Pan Mariusz wykazał się dużą wiedzą w temacie skutecznego egzekwowania odszkodowania. Dzięki jego interwencji w krótkim czasie udało się uzyskać maksymalne odszkodowanie za części stałe domu jak równie mienie ruchome. Obsługa w kancelarii jest bardzo rzeczowa i na wysokim poziomie. Polecam kancelarię, a szczególnie Pana Mariusza w temacie egzekwowania roszczeń od ubezpieczycieli.

5.0 (28 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ROBERT PAŚKIEWICZ - Porady Prawne Rzeszów
best badge
Piotr Wójcik

Bardzo dobra merytoryczna rozmowa, dało się odczuć wyraźnie, że Pan Mecenas wie o czym mówi- jeśli chodzi o zakres spraw rodzinnych-ponieważ tego dotyczyło moje zapytanie. Pan mecenas orientuje się nie tylko od strony prawnej ale ma również pojęcie o tym jak takie sprawy wyglądają od kuchni-mam tu na myśli np. taktyki które stosują matki aby pozbawić ojca praw do dzieci-co jest niezmiernie istotnym elementem ponieważ w takich sytuacjach sama wiedza czysto prawna nie wystarczy , trzeba orientować się również społecznie i praktycznie w owych mechanizmach. Dlatego szczerze polecam Pana mecenasa.

Stefan Hasny

Z Panem mecenasem Robertem Paśkiewiczem rozmawiałem o potencjalnym pozwie o dług w wysokości 100 000 zł. Mecenas Paśkiewicz zaimponował mi wiedzą, logicznym, spokojnym sposobem wyjaśniania potencjalnych problemów i rozwiązań. Nie musiałem użyć jego usług gdyż dłużnik zaoferował spłatę długu. Gdyby nie to użyłbym usług mecenasa Paśkiewocza bez wahania.

Elżbieta Czapla

Pan Mecenas prowadził moją sprawę o odszkodowanie z wypadku w pracy. Bardzo profesjonalne podejście , szczegółowe , poświęcił bardzo dużo czasu na rozmowę ze mną . Zawsze odpowiadał na telefon lub e-mail .Udzieli szczegółowych wyjaśnień jak wygląda moja sytuacja , jakie mam prawa . Jego honorarium nie było wysokie w stosunku do wykonanej pracy.oczywiście sprawa zakończyła się pomyślnie. Bardzo polecam Pana Mecenasa , ja napewno skorzystam jeśli będę mieć taką potrzebę

5.0 (45 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Adrianna Ostrowska - Porady Prawne Jarosław
best badge
Zen Biele

Polecam polecam polecam Pania Adwokat Adrianne Ostrowska m. Jaroslaw. dzieki Pani Mecenas sprawe mialem zalat5wiona bardzo sprawnie a co najwazniejsze Pani Mecenas wykazala duze zaangazowanie w moja sprawe nawet nie musialem poswiecac swoj czas. Jest super Mecenas a slowami sie tego nie da wynagrodzic. Polecam z calego serca. Zawsze bede w razie potrzeby korzystal z Pani Mecenas uslug. bardzo duze zaangazowanie nawet kosztem swojego czasu. jest Kochana ciepla osoba... Polecam

Andżelika Jarosz

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę i podchodzi do każdej sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Wszystko wyjaśnia i na bieżąco informuje o postępach sprawy. Kompetentna, rzeczowa, uczciwa, zaangażowana w prowadzoną sprawę i zawsze doskonale przygotowana. Skuteczność i pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!

Edyta Kozak

Korzystam z usług oraz porad prawnych Pani adwokat Adrianny od 2 lat i mogę z całym sumieniem stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy, Pani adwokat wykazuje się wysokim zaangażowaniem, wiedzą i szczegółowością. Przez dbałość o każdy szczegół do każdego posiedzenia w sądzie byliśmy przygotowani perfekcyjnie, a co za tym idzie i mój stres był mniejszy. Każda sprawa zostało zakończona z pozytywnym rezultatem, będąc kompletnym laikiem w kwestiach prawnych Pani adwokat nie miała problemu, aby w sposób prosty i zrozumiały mi je wytłumaczyć. Gorąco polecam.

5.0 (172 opinie)
Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Porady Prawne Głogów Małopolski
best badge
Kasia Swiatkowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Justyną Żurawicką-Czaplak. Trafiłam do Pani Mecenas z polecenia i nie mogłam lepiej wybrać. Zawsze przygotowana i na każdej rozprawie bardzo zaangażowana. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości odpowiadała szybko i konkretnie. Sprawa wygrana! Będę polecać!

Robert Kokoszka

Jestem zadowolony z usług Pani Justyny, Pani Justyna jest kompetentna osobą na danym stanowisku, ma duże pojęcie w dziedzinie prawa. Pani Justyna dobrze mi przedstawiła swoją ofertę pomocy, wytłumaczyła mi jak to wszystko się odbywa, uspokoiła mnie ponieważ nigdy w swoim życiu nie miałem okazji uczestniczyć w jakiejś sprawie sądowej a tym bardziej sprawa rozwodowa. Pani Justyna prywatnie jak i zawodowo jest bardzo sympatyczna osoba, która mi pomogła prywatnie jak zatrzasnąłem kluczyki w aucie. W przyszłości jeżeli będzie taka potrzeba będę polecał usługi Pani Justyny. Pozdrawiam.

Paulina Pogan

Pani Adwokat Justyna Żurawicka-Czaplak od początku wzbudziła moje zaufanie. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu, sposobie w jakim wyjaśniła mi wszystkie niejasne dla mnie kwestie, na swojej rozprawie czułam się bezpiecznie i pewnie. Dziękuję za wsparcie, sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie, polecam.

5.0 (20 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Adwokat Rzeszów
best badge
Ewa Kędzior

Pan Adwokat prowadził moją sprawę z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w celu uzyskania praw do świadczeń opiekuńczych dla mamy. Działanie bardzo profesjonalne zwłaszcza, że jest kontakt telefoniczny i e-mail. Przygotowanie dokumentacji odwoławczej z wszystkimi paragrafami w moim imieniu poprzez upoważnienie wykonał z dużym zaangażowaniem prawnym w danym temacie odwoławczym. Wszystkie sprawy dotyczące danego tematu można było załatwić przez telefon. Informacje były mi dostarczane jak były decyzje w w/w sprawie, temat sprawy zakończony pozytywnie! Polecam tym którzy potrzebują fachową pomoc, szybką i załatwioną sprawę w bardzo dobrym terminie. Uprzejmość i rzetelna pomoc prawna oraz całość prowadzenia sprawy równa się sukcesem!. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Adwokatowi! Pozdrawiam.

Anna Zaf

Pan Przemysław jest rzetelnym i fachowym adwokatem. Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie, przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mecenas był zaangażowany, w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniał wszystkie kwestie prawne. Przez cały okres sprawy mieliśmy kontakt telefoniczny, Pan Mecenas informował mnie na bieżąco o postępach i dalszych krokach. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszelkich kwestiach dotyczących sprawy. Pan Mecenas wykazał się dużą empatią i zwykłą ludzką życzliwością, co ułatwiło mi przejście przez stresujący okres, jakim był rozwód. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami w rekordowo krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam!

Marek Mikolajewicz

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Pana Przemysława Fedko. W moim przypadku sprawa rodzinna zakończyła się pomyślnie i chciałbym polecić działania Pana Przemysława na przykładzie mojego problemu. Wszystkie posunięcia były ze mną konsultowane i szczegółowo omawiane. Pan Przemysław trafnie wskazywał co należy zrobić i jak działać. Dzięki jego zaangażowaniu moja sprawa zakończyła się szybko i co najważniejsze bezstresowo.

5.0 (105 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (112 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
best badge
Sara Stanulewicz

Pani Marta jest osobą niezwykle profesjonalną oraz empatyczną. Mimo, że moja sprawa była bardzo pilna, Pani Marta podjęła się jej i zaczęła nad nią pracować od razu po przedstawieniu przeze mnie szczegółów. Ma ogromną wiedzę prawniczą zdobytą przez lata pracy w zawodzie, a co najważniejsze - wiedza ta nie zamyka się tylko w jednej dziedzinie i przekłada się na realne działania. Każdemu życzę takiego adwokata!

Maciej Gorecki

Witam! Chciałbym się podzielić cudownym doświadczeniem jakie przeżyłem poznając panią Adwokat Marta Czarna. Świetna obsługa i pełen profesjonalizm. Zostałem wysłuchany od początku do końca i każdy problem z którym się zmagałem był dokładnie omówiony. Pani Adwokat wykazała się rzetelnością i znalezieniem najbardziej optymalnego rozwiązania. Jeśli kiedykolwiek pojawi się potrzeba skontaktowania ponownie zapewne z przyjemnością wrócę i skorzystam z usług Pani adwokat ponownie! Pozdrawiam i dziękuje za wszystko co Pani Adwokat dla mnie zrobiła

Artur Adamski

Pani Marta podchodzimy bardzo profesjonalnie do mojej sprawy zawsze mogę na Panią liczyc odbiera telefon o każdej porze jak mam jakieś pytania lub wątpliwości po za tym jest bardzo miła uśmiechnięta i przyjazna polecam każdemu jeśli ktoś potrzebuje pomocy to tylko Pani Marta

5.0 (21 opinii)
Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień (Tarnów oraz Rzeszów) - Prawo Rodzinne Tarnów
best badge
Weronika Flis

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę, duże zaangażowanie, świetny kontakt. Dostępna zawsze gdy tylko potrzeba po prostu świetny specjalista. Polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Będzie w dobrych rękach. Pani Kamila pomogła mi doprowadzić trudne sprawy do szczęśliwego finału. Zawsze mogę liczyć na Panią Mecenas, na fachową poradę i duże zaangażowanie. W trakcie prowadzonej sprawy była zawsze doskonale przygotowana. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat. Byliśmy w stałym kontakcie przed rozprawą jaki i również po. Pani Kamila doskonale informuje i wyjaśnia kwestie prawne. Dzięki Pani Mecenas mogę w raz z swoimi dziećmi czuć się bezpiecznie i spać spokojnie. Pani Mecenas jest osobą bardzo miłą i serdeczna godna zaufania. Polecam z całego serca.

Groch Krzysztof

Bardzo profesjonalna obsługa, pełen profesjonalizm, punktualność i sprawność w działaniu. Polecam wszystkim szukającym dobrego adwokata. Bardzo dziękuje za szybkie przeprowadzenie sprawy i będę polecał wszystkim znajomym.

Paweł Wenz

Jak najbardziej mogę polecić Panią adwokat. Bardzo pomocna i zaangażowana w sprawę. Z pewnością jeżeli miałbym problemy prawne zgłoszę się do Pani adwokat.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Lewandowska-Lewicka - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
best badge
Maciej W.

Pani Mecenas Lewandowska-Lewicka reprezentuje ambitne i rzetelne podejście do swojej pracy. Wielokrotnie konsultowałem z Panią Mecenas problemy prawne. Pani Mecenas ma szeroką perspektywę każdej sprawy, jest wnikliwa i bardzo skrupulatna. Do tego polecam Panią Mecenas za wysoką kulturę osobistą i przyjazny kontakt z klientem.

5.0 (2 opinie)

Więcej Adwokatów z Rzeszowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak
Władysław Leniart

Współpracę z Panią Adwokat Gabrielą Pasternak oceniam jako wzorową.Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie,udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji,również o kosztach.Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Adwokat,sporządzenie stosownych porozumień i udzielenie trafnych porad pozwoliła bardzo dobrze przygotować się do rozprawy z pewną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat Gabrieli Pasternak.

Bernadeta Bator

Pani Mecenas odpowiedziała na email. Po czym na drugi dzień po moim telefonie rozpoczęłyśmy współpracę. Poświęciła telefonicznie mojej sprawie tyle czasu ile trzeba było. Rzetelnie się nią zajmuje i przede wszystkim kontakt z Panią Mecenas jest bardzo dobry. Wszystko wiem co robi jaki jest plan działania. Poza tym bardzo dobry człowiek i podejście do klienta indywidualne. Szczerze polecam.

Agnieszka Kawecka

Profesjonalna obsługa. Pani Mecenas podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Ponadto wykazuje się pozytywnym nastawieniem i energią. Warto oddać się w ręce Pani Mecenas.

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adw. Karolina Domiszewska - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Adwokat Karolina Domiszewska Kancelaria Adwokacka zapewnia wsparcie m.in. w sprawach sądowych o rozwód, separację, ustanowienie kontaktów z dzieckiem. Pomaga również w sprawach związanych z utratą prawa jazdy – jazda pod wpływem alkoholu oraz sprawach karnych penitencjarnych, reprezentując klientów przed prokuraturą oraz organami ściągania. W szczególności w zakresie spraw rozwodowych, rodzinnych oraz penitencjarnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec
Halina Maria

Polecam Panią Adwokat, jestem bardzo zadowolona z jej porad i prowadzenia mojej sprawy spadkowej i rodzinnej jak również z porad jakie mi udzielała w zakresie mojej pracy i warunków umowy zlecenia za granica. Wysoki poziom obsługi klienta jak również zaangażowanie w sprawę, rzetelność i profesjonalizm. Polecam i pozdrawiam.

Jakub Złamaniec

Rekomenduje współpracę z Panią Mecenas. Duża wiedza merytoryczna, profesjonalizm. Pani Adwokat doradzała mi w bieżących sprawach i zaistniałych problemach w zakresie prowadzonej przez mnie firmy. Jest osobą kompetentna, sumienną, rzeczowa i punktualna. W sytuacjach nagłych czy kryzysowych, jest pomocna, komunikatywna i potrafi pomóc w rozwiązaniu problemu. Wsparcie i rozmowa to mocna strona Pani Marii. Warto z nią współpracować przy bieżącej obsłudze prawnej firmy jak również w sprawach nie związanych z prowadzoną działalnością. Polecam.

Mateusz B

Polecam Panią mecenas. Duża wiedza, bardzo dobra komunikacja cenie ludzi, którzy szanują swój, jaki i też mój czas. Dla Pani mecenas nie ma głupich pytań. Na wszystkie otrzymałem wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź. Ciesze się, że razem współpracowaliśmy.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Kancelaria Adwokacka Kraków
Diana Jedlecka

Pierwszy prawnik, który tak rzetelnie podszedł do mojej sprawy. Kontakt z klientem na każdym etapie postępowania, dokładne wytłumaczenie jakie są szanse i na co klient może liczyć. Zdecydowanie polecam .

Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski - Adwokat Jarosław

Adwokat

 • Jarosław
 • 47 km od Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski
Tomasz Chochorowski

Rzeczowo, terminowo, znajomość aspektów prawnych i umiejętne dostosowanie działania do zaistniałej sytuacji. Profesjonalizm w podejściu do klienta i jego problemów. Doświadczenie dzięki któremu klient otrzymuje kompletne merytoryczne wsparcie i czuję, że jest pod opieką prawną z najwyższej półki. Bardzo polecam i rekomenduje jako w pełni zadowolony z otrzymanej usługi i wsparcia.

Małgorzata Magolan

Pani mecenas jest osobą bardzo profesjonalną, konkretną a przy tym sympatyczną. Porada to nie tylko wiedza teoretyczna, ale również spora praktyka z sali rozpraw - bardzo duży plus. Super kontakt - godziny i forma dostosowane do klienta. Sprawa przeprowadzona skutecznie, jestem bardzo zadowolona i polecam, Pani mecenas dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Ireneusz Kochanowicz

Mecenas Tomasz Ostrowski jest wszechstronnym i kompetentnym prawnikiem. Bez problemu można z nim nawiązać kontakt o różnych porach dnia ; jeśli jest przeszkodzony - zawsze oddzwania. Obsługa Kancelarii pozostaje bez zastrzeżeń. Polecam - Ireneusz Kochanowicz , Pracowania Analiz Wypadków Drogowych w Przemyślu

5.0 (68 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Klaudia Stępniak - Porady Prawne Rzeszów
Sabina Galiniak

Polecam! Pani Mecenas dała się poznać jako osoba kompetentna, rzetelna, sumienna, ale także empatyczna i przede wszystkim skuteczna, potrafi słuchać i dobrze doradzić. Na rozprawie walczy do końca, pełen profesjonalizm.

Andrzej Bąk

Pani mecenas Klaudia z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Z pozoru trudne i skomplikowane zagadnienia prawne z mecenas Stępniak stają się dziecinnie proste. Każdemu polecam mecenas Stępniak - wysoka jakość usług i przystępne ceny, oraz pełne zaangażowanie.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa
Magdalena Gruba

Bardzo profesjonalna obsługa, w moim przypadku Pani mecenas pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnego problemu związanego z pozostawionym przez ojca spadkiem, kiedy myślałam, że już nic nie da się zrobić. Serdecznie polecam, spotkania oferowane w dogodnym terminie, co dla osoby pracującej jest niezwykłym plusem. Duża wiedza z zakresu wielu gałęzi prawa, pozwala za jednym razem dowiedzieć się wszystkiego, oraz mieć w sądzie oparcie ze strony wykwalifikowanego prawnika. Naprawdę polecam.

Agata Płocica

Mec. Agnieszka Kawa to bardzo sumienna i kompetentna osoba. Wnikliwie przeanalizowała moją sprawę. Dzięki Pani Agnieszce byłam informowana o postępowaniu w sprawie w sposób zrozumiały nawet dla takiego laika jak ja. Na każdej rozprawie reprezentowała mnie, rzetelnie przedstawiając moje stanowisko. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem prawny.

Maciej Z.

Pilnie potrzebowałem porady prawnej w zakresie upadłości konsumenckiej. Zdecydowałem się na wizytę w kancelarii Pani Agnieszki Kawy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani Adwokat udzieliła mi wszelkich niezbędnych informacji dotyczących sprawy. Oprócz tego mogłem liczyć na profesjonalne przygotowanie pisma procesowego, które okazało się niezbędne w dalszym postępowaniu. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna osoba i mogę ją szczerze polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Dominika Partyńska-Małacha - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Dominika Partyńska-Małacha
Łukasz N.

Współpraca z tą kancelarią jest dla Klienta czystą przyjemnością. Profesjonalizm i standard pracy na najwyższym poziomie.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak

Dzień dobry. Moja kancelaria została założona w 1999r. Od samego początku swojej działalności zajmuję się w szczególności szeroko pojętymi sprawami odszkodowawczymi ( odszkodowania za błędy medyczne , odszkodowania w związku z wypadkami komunikacyjnymi , w związku z wypadkami w pracy , spory z firmami ubezpieczeniowymi na tle realizacji umowy ubezpieczenia i wypłat odszkodowań, itp ). Prowadzę również sprawy rodzinne ( alimentacyjne , rozwodowe , podziały majątku), karne oraz gospodarcze ( spory pomiędzy podmiotami gospodarczymi , windykacja należności) . Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią. Adw. Andrzej Leszczak

KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Kancelaria Adwokacka Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Rzeszowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Rzeszowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Rzeszowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

AB LEX Kancelaria Prawna - Prawo Rodzinne Brzesko

Prawo Rodzinne

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (29 opinii)
Angel24na7 - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne

 • Rzeszów
 • Angel24na7

Angel24 Kancelaria, to platforma, dzięki której Klienci uzyskują dostęp do profesjonalnych usług świadczonych przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych z całej Polski. Dzięki naszej platformie każdy użytkownik może otrzymać natychmiastową poradę dotyczącą wszystkich kwestii prawnych, a prawnicy zyskują szerszy dostęp do klientów potrzebujących . Porady prawne bez wychodzenia z domu. To proste! 1. Opisz swój problem i zadaj pytania. kancelaria24@angel.org.pl Jeżeli posiadasz dokumenty związane ze sprawą, które pozwolą nam lepiej zapoznać się ze sprawą, załącz je (skan lub zdjęcie). Z naszych usług możesz korzystać anonimowo, jeśli dokumenty zawierają Twoje dane, możesz je zakryć lub usunąć. 2. Odpowiadamy w tym

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska-Garusińska - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna AgresLex - Adwokat Białystok
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Adwokat Rzeszów
Beata Jaszyk

Od samego początku serdeczność i przede wszystkim pełen profesjonalizm a także wsparcie emocjonalne, porady w razie jakichkolwiek wątpliwości. Czułam się bezpiecznie powierzając moją sprawę rozwodową pani Annie i panu Łukaszowi nie zawiodłam się. A wręcz odwrotnie, jestem niesamowicie zadowolons! Wspaniały kontakt w rozmowie oraz mailowy, doskonale wskazówki, prowadzenie rozprawy na najwyższym poziomie, niesamowite oddanie sprawie - jestem zachwycona tak wspaniałą współpracą i szybkim rozwodem. Emocjonalnie nie byłam w stanie sama tego przejść dlatego jestem niezmiernie wdzięczna Państwu Rożkiewicz za pomoc i prowadzenie prawne w przygotowaniu wszystkich dokumentów oraz za mnóstwo pozytywnej energii, którą od nich otrzymałam. Nie mogłam wybrać lepiej! Serdecznie polecam wszystkim, którzy muszą przejść rozwód,- te trudne chwile z pomocą pani Ani i pana Łukasza staną się szybko już tylko wspomnieniem. Dziękuję z całego serca,!

Sabina Chrobak

Współpraca z Panią Anią podczas przygotowań do sprawy jak i jej mężem który w sądzie mnie reprezentował była wspaniała! Ogromne zaangażowanie, niesamowity kontakt z klientem, pomoc i wsparcie to jest to czego każda inna kancelaria powinna się od nich uczyć! To nie tylko adwokaci, a też przemili i przesympatyczni ludzie! Sprawa wygrana, jak najwięcej takich wygranych im życzę, bo na to zasługują, jeszcze raz Wam bardzo ale to bardzo dziękuję🙂

Tadeusz Kluz

Adwokat Łukasz Rożkiewicz w sposób bardzo profesjonalny zajął się zleconą przeze mnie usługą. Wykazał się wysokimi kompetencjami zawodowymi, szeroką wiedzą w dziedzinie prawa - zarówno wiedzą ogólną, dotyczącą przepisów prawa, jak i wiedzą szczegółową, dotyczącą choćby ''kruczków'' prawnych. Adwokat okazał się niezwykle pomocny. Udzielił mi cennych porad oraz nakierował na słuszną drogę działania. Mecenas Rożkiewicz przywrócił mi wiarę w wygranie sprawy i zachęcił do działania. Moja sprawa dotyczyła ubiegania się o wcześniejszą emeryturę, gdyż praca odbywała się w warunkach szkodliwych. Ubezpieczyciel twierdził natomiast, że nie mam wystarczającego potwierdzenia w dokumentach i nie mogę ubiegać się o wcześniejszą emeryturę, wydając tym samym decyzję negatywną. Sprawa rozwiązała się w ciągu jednej rozprawy sądowej, którą ubezpieczyciel przegrał.

5.0 (36 opinii)
BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień - Adwokat Rzeszów
Justyna Kliś

Moja opinia o Adwokacie: Michał Grudzień – jasny sposób wyjaśniania kwestii prawnych, dostosowany do wiedzy odbiorcy – wiedza w zakresie sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, – olbrzymia pomoc i wsparcie podczas rozmowy. Serdecznie polecam.

Tomasz Stec

Po zakupie samochodu używanego miałem problem z dochodzeniem swoich praw ze sprzedawcą, który unikał kontaktu ze mną i początkowo uchylał się od usunięcia wady samochodu (nadmierne zużycie oleju silnikowego), o której nie wiedziałem podczas zakupu. Pan Michał przedstawił możliwe rozwiązania sytuacji oraz wyjaśnił jakie są ich konsekwencje oraz szanse powodzenia. Dzięki pośrednictwie Pana Michała udało się dojść do porozumienia ze sprzedawcą oraz do usunięcia wady. Nie było problemów w kontaktowaniu się z Panem Michałem, a sama rozmowa była przejrzysta rzeczowa i z dozą sympatii ze mną jako poszkodowanym. Ogólnie bardzo dobrze oceniam współpracę z Panem Michałem i polecam jego usługi adwokackie.

Anna K.

Jestem bardzo wdzięczna losowi, że postawił na mojej drodze Pana mecenasa Michała Grudzień. Fachowo zajął się moją sprawą i doprowadził ją do końca z pozytywnym skutkiem. Każdemu polecam Pana Mecenasa!

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek
Aga P

Uważam że Kancelaria Adwokacka Adwokata Irminy Zych oraz Adwokata Arkadiusz Słupek jest w pełni profesjonalna. Otrzymałam pełna informacje dotycząca przebiegu sprawy jak i ceny za usługę. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rozmowy wstępnej z Kancelarią poleconą przez Firmę Oferteo. Bardzo dziękuje

Wojciech Ochałek

Moi Drodzy. Całym sercem polecam usługi Kancelarii Pani Irminy Zych i spółka. Ujmę to w sposób prosty i jak najbardziej elokwentny, pełny profesjonalizm. Zaangażowanie i dogłębna znajomość podejmowanych problemów. Najlepsza Pani Mecenas na Podkarpaciu "ever", a nawet bym ośmielił się o stwierdzenie w naszej ukochanej Rzeczypospolitej Polskiej. Polecam całym sercem.

Anna B,

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Dyspozycyjność oraz poziom merytoryczny adwokatów tworzących kancelarię sprawia, że z czystym sercem można polecić kancelarię każdemu.

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Grześkiewicz - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Gdy interesuje Cię kancelaria adwokacka to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Kancelaria Grześkiewicz. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz
Anna St

Pan Mecenas pomógł mi w przeprowadzeniu trudnej sprawy rozwodowej. Jest bardzo kompetentny i ma ogromną wiedzę. Poświęcił mi dużo czasu i służył pomocą na każdym etapie sprawy. Co najważniejsze był zaangażowany w to co robi, aktywnie uczestniczył w rozprawie, zadawał świadkom wiele pytań (również podchwytliwych), dzięki czemu wszystko skończyło się z korzyścią dla mnie. Polecam całym sercem!

Beata Gajewska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Z powodzeniem zajął się moją sprawą, na bieżąco informował o jej przebiegu i cierpliwie tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty postępowania. Szczerze polecam!

Maciej Dempczyński

Polecam, pełen profesjonalizm! Mecenas udzielił mi fachowej i obszernej porady, dzięki której rozwiązałem swój problem. W razie potrzeby ponownie skorzystam z usług Pana Marcina.

5.0 (7 opinii)
BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza
Krzysztof Bernacki

Nie znajduję słów, aby opisać to co zrobił Pan Mecenas Marek Kasza w mojej sprawie. Dzięki Jego ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi wygrałem sprawę w Sądzie Apelacyjnym,która razem ze sprawą spadkową i sprawą o zapłatę ciągnęła się 7 lat. Sprawa została przegrana w Sądzie Okręgowym w Tarnowie i już myślałem, że to koniec. Dopóki nie spotkałem na swojej drodze właśnie Pana Mecenasa.

Iwona Dubiel

Bardzo rzetelna, profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, która otrzymałam od Pana Adwokata Marka Kaszy. Polecam

Marek Cwanek

Miałem problemy ze swoim pracodawcą. Od adwokata uzyskałem poradę, w której zwrócił mi uwagę na kwestię których wcześniej nawet nie zauważałem. Profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Polecam! Marek C.

5.0 (13 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Rzeszowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz
Anna Młynarska

Bardzo polecam kancelarię Pani Barbary Bieniasz. Współpraca na najwyższym poziomie. Pani Adwokat wszystko tłumaczy konkretnie i rzeczowo, rozwiewa wszelkie niejasności i zajmuje się wszystkimi formalnościami. Polecam.

Renata Batorska

Pełen profesjonalizm Pani Mecenas, zainteresowanie sprawą, rozmowa, w której zostały wyjaśnione wszystkie kwestie sprawy i przedstawione możliwości. Liczę, że sprawa z ZUS zostanie wygrana.

Aleksandra Borowiec

Pani Barbara jest osobą godną zaufania, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Podoba mi się profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Jest nieoceniona w walce z ciężkim przeciwnikiem jakim jest ZUS. Bardzo polecam kancelarię Pani Barbary.

5.0 (18 opinii)
Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów. Wykonuje szeroki zakres usług w dobrych cenach. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (1 opinia)
Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | - Adwokat Rzeszów
Aneta K

Z całego serca polecam wszystkim Panią Mecenas Natalię Zdeb ! Niezwykle ciepła, empatyczna, a przede wszystkim doskonały prawnik z sercem na ręku. Pomimo tego, że mój rozwód zapowiadał się bardzo nieciekawie Pani Natalia wraz z Mecenasem Charzewskim doprowadzili do tego, że zakończył się już na pierwszej rozprawie. Od samego początku byłam wspierana przez Mecenas Zdeb. Mogłam się do Niej zwracać z każdym jednym pytaniem i o każdej porze. Od złożenia pozwu, aż do końca rozprawy Pani Mecenas zawsze znajdywała czas, gdy tego potrzebowałam - za co jestem niezmiernie wdzięczna. Otrzymałam ogromne wsparcie w tym ciężkim dla mnie okresie, profesjonalną pomoc prawną, a w efekcie rozwód z takim skutkiem, na jaki nawet nie liczyłam. Pani Mecenas to w skrócie Złoty Człowiek, który idealnie nadaję się dla osób, które muszą przebrnąć przez rozwód. Sprawiła, że to czego tak bardzo się obawiałam, stało się proste. Ciepły uśmiech, ogromna wiedza i doświadczenie. Pani Natalia to prawnik z powołania. Świetnie czuje się w tym co robi, a dzięki temu wychodzi Jej to perfekcyjnie. Z pewnością skorzystam z pomocy Pani Natalii w kolejnej sprawie o podział majątku.

Kirk Van

Wizyta w kancelarii mecenasa Piotra okazała się strzałem w dziesiątkę. W odróżnieniu od innych adwokatów, których odwiedziłem wcześniej, pan Piotr wykazał się pełnym profesjonalizmem, znajomością przepisów, jak również zaangażowaniem. Bardzo żałuję, że nie udałem się do niego od razu, tracąc czas i pieniądze na wizyty u innych. Pan mecenas jest osobą, która w łatwy i przystępny sposób tłumaczy zawiłości polskiego prawa. Służy wszelką pomocą, starając się w jak najskuteczniejszy sposób znaleźć rozwiązanie problemu. Zdecydowanie polecam!

Łukasz Pasterz

Dziś, dzięki adw. Natalii Zdeb i kancelarii ResLegal uzyskaliśmy upadłość konsumencką, a tym samym drugą szanse na rozpoczęcie wszystkiego od nowa, choć nie mieliśmy już na to nawet nadziei. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z kancelarią dla której to człowiek jest ważny i od początku do samego końca adw. Natalia Zdeb była obok nas nawet wówczas gdy nie mieliśmy już nadziei na pozytywne zakończenie trudnej sprawy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!!! Wspaniałe podejście do człowieka oraz jego problemów!!! Walka o klienta i pozytywny wynik sprawy do samego końca!!! Polecamy wszystkim i dziękujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów!

5.0 (49 opinii)
Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Prawo Rodzinne Rzeszów
Paweł Kurpiel

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Bożena Trojniak

Polecam wszystkim, kancelaria jest niezwykle profesjonalna. Wszystkie sprawy sprzed lat, które nie zostały wcześniej zrealizowane, kancelaria w bardzo krótkim czasie odzyskała wraz z odsetkami!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Pejas - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Pejas
Aleksander Dek

Bardzo rzetelny i dokładny adwokat. Korzystaliśmy z jego pomocy przy problemach z firmami wykończającymi nasze mieszkanie. Dodatkowo doradzał nam też wcześniej przy zakupie mieszkania - sprawdzając umowę i pokazując na co mamy uważać, zawsze chętny do pomocy. Super specjalista którego polecamy nie tylko gdy już jest jakiś problem, ale i wcześniej aby się przed nimi zabezpieczyć.

Mateusz Wytrwał

Serdecznie polecam adwokata Macieja! Pan Maciej prowadził dla mnie sprawę z zakresu prawa pracy, na której bardzo mi zależało. Sprawa zakończyła się sukcesem za co bardzo dziękuję, profesjonalne podejście do klienta, uprzejmość i zaangażowanie w każdym calu.

5.0 (3 opinie)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Prawo Rodzinne Rzeszów
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bonowicz-Gniewek - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bonowicz-Gniewek
Liliana H.

Rzetelnie, szybko i na temat, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga
Katarzyna Kusz

Kiedy szukałam adwokata, który poprowadzi mój rozwód, wiedziałam, że potrzebuję kogoś z wieloletnim doświadczeniem i udokumentowanymi osiągnięciami w zakresie prawa rodzinnego. Po rozmowach z kilkoma różnymi prawnikami, zdecydowałam się na konsultację z Adwokat Justyną. W trakcie kilku spotkań dokładnie wyjaśniła mi szczegóły mojej sprawy, oraz udzieliła jasnych i praktycznych rad, jak powinnam postąpić. Zapewniła mnie, że będzie w stanie mi pomóc i udowodniła, że potrafi sprostać temu zadaniu, skutecznie negocjując korzystną dla mnie ugodę podczas procesu. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętności sprawiły, że w moich oczach jest osobą godną polecenia i jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy prawnej, będzie moim pierwszym wyborem.

Karolina K.

Korzystałam z pomocy Pani mecenas w skomplikowanej sprawie rozwodowej. Sprawa zakończyła się dla mnie pełnym sukcesem. Otrzymałam alimenty w takiej wysokości w jakiej chciałam. Pani mecenas jest miłą osobą, a przy tym doskonałym specjalistom w rozwodach. Polecam z czystym sumieniem.

Aleksandra Dragan

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej udzielonej przez panią Justynę. Pełen profesjonalizm, 100% zaangażowania i wielka wyrozumiałość. Serdecznie polecam! 😊

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka - Adwokat Rzeszów
Agnieszka Jadwiga

Pan Wojtka można opisać krótko - profesjonalny, rzetelny i bardzo skuteczny adwokat, a do tego miły i sympatyczny człowiek. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie i to już na etapie polubownego rozwiązania konfliktu. Brawo Panie Wojtku! Polecam z czystym sumieniem!

Daniel Głowa

Pan. Adw. Wojciech Majka jest profesionalistą. Prowadził mi kilka spraw, wszystkie zakończyły się sukcesem, najbardziej mi się podobała sprawa budowlana z Wójtem :) najlepsze jest też to że można opowiedzieć swój problem, a Pan Wojciech to przeanalizuje i powie otwarcie i szczerze co z tym można zrobić, naprawdę serdecznie polecam, na pewno skorzystam ponownie, jeśli w przyszłości będę miał jakiekolwiek sprawy.

Maciej K

Bardzo polecam tę kancelarię. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do każdego spotkania. Mecenas spełnił moje oczekiwanie również pod katem szybkiego działania i dotrzymywania terminów. Z czystym sumieniem polecam

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Paulina Pasterz

Pan Michał Partyka to profesjonalny, doskonały merytorycznie Adwokat. Określiłabym go jako perfekcjonistę, człowieka rzetelnego i kompetentnego, a przy tym cechującego się niezwykłą charyzmą. Jest terminowy i dokładny. Ale przede wszystkim to dlaczego mogę polecić każdemu jego kancelarię to fakt, iż jest on zainteresowany losem swojego klienta.

Łukasz Baran

Z usług Kancelarii Pana Michała Partyki korzystałem dwukrotnie. Szczerze polecam Kancelarię Pana Michała. Pan Michał wykazał się dużym profesjonalizmem, podjął się wnikliwiej analizy oraz zaprezentował kilka scenariuszy rozwiązania przedstawionego problemu. Szybkie oraz pozytywne zakończenie sprawy, powoduje, że w przyszłości powierzę Panu Michałowi reprezentowanie w obronie własnych spraw. Łukasz Baran

Michał Tittinger

Świetna, merytoryczna obsługa. Bardzo wysoki stopień zaangażowania w prowadzone sprawy gwarantuje poczucie bezpieczeństwa klienta. Z wyrazami wdzięczności za opiekę nad Klubem. KFA Rzeszów Rockets

5.0 (12 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA - Prawo Rodzinne Rzeszów

Adwokat z wymaganym doświadczeniem w temacie prawa rodzinnego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Aneta Kuś - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Aneta Kuś
Angelika Pietrucha

Polecam z całego serca Panią Anetę. Korzystałam z jej usług i jestem pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowaniu na każdym etapie sprawy. Klient jest zaopiekowany od początku do końca.

Anna Sowa

Polecam Panią mecenas - świetna współpraca, bardzo skuteczna adwokat, do sprawy podchodzi indywidualnie. Duża wiedza, zaangażowanie i kultura osobista. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Madera - Adwokat Rzeszów
Katarzyna Gaweł

Serdecznie polecam Pana Mecenasa Piotra, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo pomógł mi w sytuacji, która wydawała się być bez wyjścia. Z pełnym zaangażowaniem i sumiennością pracował nad jej rozwiązaniem, i udało się. Nigdy nie sądziłam, że współpraca z prawnikiem może być tak łatwa. Z czystego serca polecam!

Hubert Gaweł

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc, cieszę się że na Pana trafiłem. Otrzymałem pomoc w rozwiązaniu problemu, który od kilku miesięcy spędzał mi sen z powiek. Pan Piotr jest osobą niezwykle skrupulatną, oraz posiada ogromną wiedze prawną. Polecam!

Aldona Nowak

Bardzo polecam pana Piotra! Szukałam adwokata na ostatnią chwilę, pan Piotr z zaangażowaniem zgodził się mi pomóc w analizie umowy deweloperskiej. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Prawna NB Legal - Adwokat Nikoletta Bielut - Prawo Rodzinne Rzeszów
Andrea Tommasi

Il miglior avvocato di Rzeszów e non solo , consiglio per qualsiasi tipo di dubbio o necessità, sempre a disposizione con clienti italiani e polacchi . Polecam !

Michał Prucnal

Polecam w 100%. Kancelaria prowadziła dwie sprawy 1 - sprawa podziału majątku 2 - sprawa rozwodowa. W obydwu przypadkach sukcesy i mogę powiedzieć że dobrze że trafiłem akurat do tej Kancelarii.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb - Porady Prawne Rzeszów
Paweł Nicpoń

Współpraca z Panem Adwokat Eliasz Głąb trwała 14 miesięcy. Pan Adwokat bardzo zaangażował się w sprawę, był bardzo ludzki i wyrozumiały. Na bieżąco informował mnie, co dzieje się w sprawie i bardzo pilnował wszystkich terminów. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie. Sprawa zakończyła się dużym sukcesem. Polecam.

Edyta M.

Bardzo mile wspominam współpracę z Panem Mecenasem. Sprawy prowadzi profesjonalnie, posiada dużą wiedzę, a jednocześnie jest bardzo kontaktowy i łatwo się z nim porozumieć. Polecam każdemu kto szuka rzetelnego i przystępnego pełnomocnika, który zaangażuje się w sprawę i zrozumie problemy i potrzeby klienta.

Ela Sławek

Adwokat z prawdziwego zdarzenia! Rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny do tego klasa i szyk. Profesjonalne i z zaangażowaniem podejście do sprawy. Kancelaria szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania. Atmosfera tej kancelarii bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego. Elastyczne i indywidualne podejście, dobrze dobrana strategia to klucz do sukcesu. Polecam Kancelarię Adwokacką Eliasz niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi osoba co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe. Dziękuje za pomoc i serdecznie polecam.

5.0 (78 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik
Maria Karpiński

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Svetlana Us

Pan Sławomir wszystko jaśnie wytłumaczył. Był bardzo tolerancyjny. Spóźniony byliśmy na godzinę i Pan Sławomir czekał na nas. Dziękuję bardzo za wszystko

Bogusław Krzanowski

Skuteczne odzyskanie należności głównej przeterminowanych wierzytelności. Prowadzenie sprawy podzielone na etapy. Każdy krok sprawnie przeprowadzony, dobry kontakt i wspólpraca bez zarzutu. Dlatego zdecydowałem się na kolejne zlecenie dla tej kancelarii. POLECAM - Bogdan Z. KRZANOWSKI

5.0 (6 opinii)
Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów

Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów to prawdziwi profesjonaliści w branży prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Rzeszowa. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna Prospectrum - Porady Prawne Rzeszów
Jadwiga Prlc

Współpracę z Kancelarią Prospectrum oceniam bardzo pozytywnie. Rzetelna i fachową obsługa. Warta nie chciała mi wypłacić odszkodowania po wypadku, ale pomogli mi, więc polecam.

Mirosław Kopeć

Miałam duży problem, żeby uzyskać odszkodowanie od PZU po wypadku w Rzeszowie. Pomogła mi kancelaria prawna Prospectrum, więc mogę polecić ich usługi, bo uzyskam odszkodowanie.

Anna Janczura

Sprawnie i fachowo przebiegł proces uzyskania dla mnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu w 2016 roku. Byłam na bieżąco informowana o jego przebiegu, rzetelnie zajęli się moją sprawą, za co dziękuję.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel - Prawo Rodzinne Rzeszów
QN A. Rzeszutek Sp. J.

Rzetelne i skrupulatne podejście do tematu. Pan Mecenas nie obiecywał (jak niektórzy koledzy po fachu) cudów, ale realnie ocenił możliwości, dzięki czemu wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Dobry kontakt i miła obsługa. Jeżeli kiedykolwiek będę zmuszona ponownie skorzystać z pomocy adwokata, na pewno ponowie swój wybór.

5.0 (2 opinie)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Rzeszów, Krasne, Matysówka, Bzianka, Rudna mała.
więcej...