Adwokat Opole - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Opolu, 2023

96 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Opole - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 96 Adwokatów z Opola złożyło 124719 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Opola.

Średnia ocena adwokatów w Opolu to 4.98 (na podstawie 2637 opinii).

Promowani
Adwokat Opole
Promowany
Bożena Manocka

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy, Pan Mecenas prowadził sprawę o ubezwłasnowolnienie bardzo skutecznie. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogłam liczyć na Jego pomoc i poradę prawną. Jeśli ktoś poszukuje dobrej Kancelarii, z całego serca mogę polecić.

Monika Leducka

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz ogromna wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Przemiła obsługa i świetny kontakt pomagają przejść nie raz bardzo stresujące momenty sprawy. Szczerze polecam!

Aneta Trust

Pan Radosław Grzyb jest bardzo dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jego zaangażowanie, posiadane doświadczenie, oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący i nieprzyjemny rozwód. Szczerze polecam Pana Adwokata.

5.0 (60 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rojek - Prawo Rodzinne Opole
Promowany

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rojek

 • Opole
 • Prawo Rodzinne Opole
Żaneta N.

Profesjonalizm i dużo merytorycznej wiedzy u Pana Mecenasa

5.0 (1 opinia)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO-RADCA PRAWNY MICHAŁ BEDNARSKI - Prawo Rodzinne Opole
Ewa W.

Jestem zadowolona profesjonalnej i szybkiej obsługi kontakt natychmiastowy, sprawa w toku czekam na dalszy ciąg sprawy.

5.0 (4 opinie)
SLM ADWOKACI - Kancelaria Adwokacka Opole
Karolina Bałdyga

Kancelarię polecono mi i teraz ja z czystym sumieniem gorąco polecam ją innym. Profesjonalne i ciepłe zarazem podejście, bez zbytniego nadęcia sprawiły, ze od progu do samego końca sprawy, poczułam, ze wszyscy wiemy po co tu jesteśmy. Bardzo dobry kontakt. Jasne, rzeczowe, oraz przyjazne odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości.

Anna Gierasimowicz

Z przyjemnością polecam doskonałą obsługę prawną Kancelarii SLM Adwokaci. Profesjonalna wiedza, zaangażowanie i autentyczne wsparcie klienta, to jest najważniejsze w sytuacji, kiedy potrzebujemy skutecznych rozwiązań w złożonych sytuacjach życiowych jak i biznesowych.

Emilia Panasiuk

Otrzymałam fachową, szybką i kompleksową pomoc. Na każdym etapie sprawy mogłam liczyć na wyjaśnienia i jasne informacje wszystkich kroków prawnych. Po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalną osobą, która dba o najlepszy interes klienta. Polecam w 100%.

4.88 (34 opinie)
Daria Linkowska Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Opole
Aleksandra Herman

Pani Mecenas Daria Linkowska jest niezwykle profesjonalna i dokładna w swoim zawodzie. Za każdym razem dostaje informacje na czas i otrzymuje wyraźne wyjaśnienia. Sympatyczna, rzetelna i skuteczna w działaniu ora utrzymuję stały kontakt. Polecam, bo napewno każda sprawa zostanie doprowadzona do końca i z korzystnym rozwiązaniem! :)

Justyna Gansczyk

Bardzo polecam Panią Mecenas Darię Linkowską. Pani Daria jest osobą serdeczną, empatyczną, a przede wszystkim rzetelnie podchodzi do klienta. Współpraca z Panią Darią przebiegała idealnie. Na bieżąco byłam informowana o każdej czynności i postępach w sprawie. Pani Mecenas zawsze służyła radą i pomocą. Bardzo pozytywnie oceniam także szybki kontakt telefoniczny i mailowy. Sprawa oczywiście wygrana!

Patrycja Mazurkiewicz

Z usług Pani Darii Linkowskiej korzystam wile razy raz, czy to porada prawna czy prowadzenie sprawy. Mam do niej pełne zaufanie i wiem że zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Pani Daria jest bardzo dobrym, rzeczowym prawnikiem a przede wszystkim godnym polecenia fachowcem, pełnym serca i chęci pomocy innym. Jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresującą i nieprzyjemną sprawę spadkową. Miałam trudna i zagmatwana sprawę spadkową o charakterze międzynarodowym, nie byłam w stanie poradzić sobie z nią sama. Dzięki fachowej wiedzy Pani Darii jestem spokojna o jej dalszy ciąg. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie. Jeszcze raz to podkreślę Pani Daria to prawdziwa profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Z czystym sumieniem polecam Pani adwokat!

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Monika Rodak - Porady Prawne Opole
Radosław Rogacki

Polecam współpracę z Panią Mecenas za terminowość, rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt, jeszcze raz polecam.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Porady Prawne Wrocław
Sebastian Szczepański

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące kancelarię Adwokacką pod ramieniem Pana Mecenasa Sebastian Trela. Jestem niezmiernie wdzięczny, że trafiłem ze swoim problemem do Pana Sebastiana. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pan Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam.

Feliks Dawid

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie świadczy Kancelaria. Pan Jakub i jego współpracownicy reprezentują najwyższy poziom kompetencji, są bardzo rzetelni i terminowi oraz posiadają bardzo duże doświadczenie. Dziękuję za pełne zaangażowanie w sprawę rozwodową i skuteczność w działaniu Panu Sebastianowi. Mogłem zawsze polegać na Kancelarii, godna zaufania, polecam w 100%. Pozdrawiam.

Kamil Lasek

Jestem bardzo wdzięczny kancelarii za prowadzenie mojej sprawy! Z całym szacunkiem dla mec. Ambickiego oraz mec. Trelii. Od samego początku kontakt był wspaniały, odczucia jakbyś rozmawiał z przyjaciółmi. Sprawa był dość skomplikowana,a efekt końcowy jeszcze lepszy niż był zakłady na samym początku! Oboje wykazują się dużym zrozumieniem i indywidualnym podejściem do klienta. Jasno przekazywane informacje dotyczące postępowania oraz duże zaangażowanie. Zawsze dostępni,którzy odbierają telefony nawet w dni nie pracujące,wielki szacunek za to! Właściwe osoby na właściwym miejscu,życzę samych sukcesów oby wszyscy byli zadowoleni tak jak w moim przypadku. Polecam wszystkim osobom z całego kraju kancelarie mec. Ambickiego . Pozdrawiam Kamil

4.97 (148 opinii)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Prawo Rodzinne Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Porady Prawne Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

4.74 (108 opinii)
Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Porady Prawne Wrocław
Beata Hadashaustein

Bardzo polecam. Moja sprawę prowadziła Pani Julia - osoba rzetelna, bystra, inteligentna, empatyczna. W każdej chwili mogłam liczyć na Jej pomoc. Pisma przygotowane były profesjonalnie, bez zarzutu, na czas. Doradztwo na najwyższym poziomie, tak samo reprezentacja w sądzie. Pani Julia walczy z zaangażowaniem, nie ma miejsca na wątpliwości. Odbyłyśmy wiele długich rozmów, tak zawsze wyobrażałam sobie dobrego, zaangażowanego prawnika. Aktualnie kontynuuję współpracę z kancelarią.

Tomasz Markowiak

Mecenas Jezioro zrobił bardzo dobre wrażenie tak swoją osobą jak i wiedza i profesjonalizmem. Sprawa dopiero rusza ale z taką kancelarią czuję się spokojnie i bezpiecznie. A najlepszą chyba wizytówką jest to że mając biuro we Wrocławiu rozszerzają swój zasięg o nowe miasta i już teraz podejmują sprawy na tych terenach. Współpracując z Nimi wiem, że będzie dobrze.

Ewelina Szu

Kontakt z Kancelarią polegał głównie przez rozmowy telefoniczne ze względu na miejsce zamieszkania. Dokładne wysłuchanie klienta i doradzenie w każdy możliwy sposób. Szybko i efektownie załatwienie sprawy. Polecam w 100%.

4.88 (67 opinii)
Omega Kancelarie Prawne Opole - Porady Prawne Opole
Jan Dąbek

Z kancelarią prawniczą Omega w Opolu mieliśmy przyjemność współpracować całkiem przypadkiem i była to bardzo owocna współpraca. Reakcja na zapytanie o upadłość konsumencką taty, który został nieszczęśliwie wrobiony w pożyczkę której nie był w stanie ze względu na swój stan zdrowia spłacać była natychmiastowa za co byliśmy ogromnie wdzięczni. Z czystym sumieniem polecamy wspaniała współpraca i ludzie z ogromnym sercem do pomocy.

Agnieszka Sosnowska

Sprawa rozwodowa: bardzo dobry kontakt, na wszystkie moje pytania i wątpliwości dostawałam konkretną i szybką odpowiedź. Bardzo duże zaangażowanie i profesjonalizm, ponadto gdy pojawiły się kolejne problemy niezwłocznie otrzymywałam pomoc. Dziękuję i polecam Omega Kancelarie Prawne Opole.

IWONA BARTKOWIAK

Witam nic dodać nic ująć pełen profesjonalizm. Prowadzono sprawę upadłości konsumenckiej. Poszło sprawnie i bezboleśnie Nie wiem jak mam dziękować.Wszystko na plus. Same słowa to za mało.

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl - Adwokat Opole
Joanna B.

Wspaniała, fachowa pomoc. Mecenas konkretny rzeczowy, zawsze do mnie dzwonił i informował o każdym etapie mojej sprawy. Dziękuje za pomoc.

5.0 (5 opinii)

Więcej Adwokatów z Opola

Kancelaria Hajdas Opole - Kancelaria Adwokacka Opole

Kancelaria adwokacka oferuje swoje doświadczenie na terenie Opola i w przyległych miastach. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, sporządzenie wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rojek - Porady Prawne Opole
Żaneta N.

Profesjonalizm i dużo merytorycznej wiedzy u Pana Mecenasa

5.0 (1 opinia)
Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Adwokat Jędrzejów

Adwokat Opole

 • Jędrzejów
 • Kancelaria GOCAL ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Porady Prawne Warszawa

Porady Prawne Opole

 • Warszawa
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb - Porady Prawne Wrocław
Bożena Manocka

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy, Pan Mecenas prowadził sprawę o ubezwłasnowolnienie bardzo skutecznie. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogłam liczyć na Jego pomoc i poradę prawną. Jeśli ktoś poszukuje dobrej Kancelarii, z całego serca mogę polecić.

Monika Leducka

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz ogromna wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Przemiła obsługa i świetny kontakt pomagają przejść nie raz bardzo stresujące momenty sprawy. Szczerze polecam!

Aneta Trust

Pan Radosław Grzyb jest bardzo dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jego zaangażowanie, posiadane doświadczenie, oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący i nieprzyjemny rozwód. Szczerze polecam Pana Adwokata.

5.0 (60 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Opolu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Opola lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

AB LEX Kancelaria Prawna - Prawo Rodzinne Brzesko
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (20 opinii)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Warszawa

Adwokat

 • Warszawa
 • Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Malgorzata Marek

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam udało mi się otrzymać odszkodowanie za wózek zniszczony przez spółdzielnię. Pani Małgorzata jest bardzo konkretną, a jednocześnie miła osobą. Dostałam także zasób wiedzy potrzebny mi w tematach związanych z kwestiami prawa rodzinnego. Co warto według mnie podkreśli-pani Małgorzata swoją konsultacją wsparła bardzo ważny cel charytywny bo zbiórkę na leczenie chorego maluszka.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Krystyna Ratajska - Prawo Rodzinne Oleśnica

Prawo Rodzinne

 • Oleśnica
 • Kancelaria Adwokacka adw. Krystyna Ratajska

O Kancelarii adwokackiej Oleśnica Kancelaria adwokacka Oleśnica udziela porad prawnych i świadczy usługi w prowadzeniu spraw sądowych i pozasądowych. Jako profesjonalny pełnomocnik dbam o interesy Klientów. Wspólnie z Klientami wypracowujemy optymalne dla danej sprawy rozwiązania. Działalność kancelarii koncentruje się w szczególności na świadczeniu pomocy w sprawach cywilnych, rodzinnych oraz odszkodowawczych. Doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw pozwala na lepsze zrozumienie osobistych problemów Klientów i pełne zaangażowanie w ich sprawę.

Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Prawo Rodzinne Leszno
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna AgresLex - Adwokat Białystok
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (25 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Opolu

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Opolu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Opola sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Centrum Prawne - Kancelaria Adwokacka Opole

Kancelaria Adwokacka Opole

 • Opole
 • Centrum Prawne
Jasmin Syga

Polecam z całego serca Centrum Prawne! Bardzo mi pomogli w mojej sprawie. Czułam się bardzo zaopiekowania. Zawsze mogłam liczyć na kontakt, zawsze mogłam zadzwonić i o coś dopytać. Nigdy nie odczułam, że przeszkadzam. Jeśli macie problem, w Centrum Prawnym otrzymacie kompleksową pomoc! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za okazałe wsparcie i wyrozumiałość!

Natalia Hepner

Uzyskałam od Pani Ani bardzo duże wsparcie. Pani Ania poprowadziła mnie przez każdy etap sprawy. Była bardzo wyrozumiała. Pani Ania, tak mi wszystko wytłumaczyła, że moje zdenerwowanie, przerodziło się w spokój, bo wiedziałam, że zajmuje się moją sprawą profesjonalistka.

Arnold Skiba

Już przy pierwszym kontakcie Pani z Centrum wyjaśniła mi moje wątpliwości. Zamknięcie sprawy było już tylko formalnością, którą Pani z Centrum przygotowała. Duży plus za to, że od razu wiedziałem ile mnie to będzie kosztować. Bardzo dziękuję!

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Prawna IPG - Porady Prawne Opole

Porady Prawne

 • Opole
 • Kancelaria Prawna IPG

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję porad prawnych znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Prawna IPG jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Marek Misiejczuk - Kancelaria Adwokacka Opole

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Misiejczuk

 • Opole
Bartosz Kozica

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo sympatyczna, konkretna osoba. Pomógł mi w bardzo trudnej sprawie i dzięki Panu Markowi sprawa zakończyła się dla Mnie pozytywnie. Polecam wszystkim osobę Pana Marka.

Paweł Niemiec

Zacząłem współpracę od kilku jednorazowych porad dla mojej firmy, teraz mamy podpisaną stałą obsługę. Radca prawny konkretny, rzeczowy i merytoryczny. Mogę spokojnie polecić tego prawnika.

Tomasz Smagliński

Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt, rzetelne przygotowanie i poprowadzenie sprawy skutkujące pozytywnym jej rozwiązaniem. Radca, którego polecanie innym to czysta przyjemność. Satysfakcja gwarantowana!

5.0 (9 opinii)
JHC Adwokaci - Porady Prawne Opole

Porady Prawne

 • Opole
 • JHC Adwokaci
Mariusz M.

JHC adwokaci to zespół młodych, lecz doświadczonych adwokatów, wykonujących pracę zawodową głównie na terenach województwa opolskiego, w szczególności Opola, Ozimka, Strzelec Opolskich i Krapkowic. Ze względu na różnorodność nabytej wiedzy i doświadczenia podczas naszej kilkuletniej praktyki, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. W naszym gronie posiadamy osoby specjalizujące się przede wszystkim w prawie cywilnym (w tym odszkodowawczym), rodzinnym, jak i karnym. Dochodzimy praw majątkowych należnych pokrzywdzonym od sprawcy czynu niedozwolonego, jak i od ubezpieczyciela. Reprezentujemy także podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego. Nieustannie dbamy o to, by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Prowadzimy także sprawy z zakresu prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Dodatkowo, każdy z nas prowadzi obsługi prawne mniejszych i średnich przedsiębiorców oraz bierze udział w skomplikowanych negocjacjach i procesach gospodarczych. Podczas prowadzenia spraw naszych Klientów, współpracujemy z zaufanym gronem innych specjalistów tj. notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym oraz tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego i niemieckieg

5.0 (2 opinie)
Adwokat Opole Kancelaria Prawna Sebestian Hajdas Paweł Hiper - Porady Prawne Opole

Porady Prawne

 • Opole
 • Adwokat Opole Kancelaria Prawna Sebestian Hajdas Paweł Hiper
Grzegorz D.

Polecam kancelaria, bardzo skutecznie. Przystępne ceny.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall - Adwokat Opole

Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall

 • Opole
Kamila Napieracz

Pan Mecenas Mateusz Kall uzyskał dla mnie od firmy ubezpieczeniowej wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku drogowym. Mecenas jest osobą kompetentną, rzetelną i uczciwą. Polecam usługi kancelarii!

Emilia Napieracz

Dobra kancelaria prawna. Dobre doradztwo prawne i skuteczna reprezentacja sądowa. Dobry kontakt. Pan Mecenas Mateusz Kall zawsze jest dyspozycyjny. Informuje o wszystkich czynnościach przeprowadzonych w sprawie. Polecam serdecznie.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy - Prawo Rodzinne Opole

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

 • Opole
Anna Czekaj

Do Kancelarii JK i Partnerzy trafiłam z polecenia koleżanki. Mecenas Bartosiński prowadził mi sprawę rozwodową, z efektów jego pracy jestem bardzo zadowolona. W końcu mogę spać spokojnie. Teraz po wyroku TSUE wrócę tam z rodzicami, którzy mają kredyt we frankach. Jestem przekonana, że dostaną fachową pomoc.

Arnold Stępik

Trudno by było o lepszego speca, a podobno nie mogłem wyjść z potrzasku. Cieszę się, że się nie poddałem i Pana znalazłem. Szczerze polecam Pana adwokata pozostałym "w potrzasku"!

Mariusz Budziszyn

Polecam! Pan Adwokat ma świetne podejście, przy tym jest słowny i uczciwy. Jestem bardzo zadowolony z jakości przeprowadzenia mojej sprawy rozwodowej.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Browarski - Porady Prawne Opole

Porady Prawne

 • Opole
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Browarski
Piotr Bóbski

Radca Prawny Pan Tomasz Browarski jest naszym prawnym opiekunem można powiedzieć rodzinnym – od kilku lat prowadzi sprawy biznesowe moje, mojej żony, a także sprawy karne mojego współpracownika i mojego syna. Pan Radca podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pana Radcy, sporządzenie stosownych porozumień i udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozpraw, które okazały się formalnością. Ilość spotkań była dostosowana do potrzeb i ograniczona do niezbędnego minimum, a kontakt telefoniczny i mailowy ułatwił współpracę nie angażując czasu na dojazdy. Pan Mecenas Tomasz Browarski wyjaśnia kwestie prawne w jasny, czytelny sposób dostosowany do wiedzy odbiorcy, posiada rozległą wiedzę w zakresie prowadzonej sprawy, wykraczającą poza podstawowe kwestie prawne, bieżący, stały kontakt, zaangażowanie, pilnowanie terminów, dokumentów, spotkania na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a także zwracanie uwagi na kwestie, o których nie pomyśleliśmy. Wsparcie podczas procesu polegało również na wyjątkowej atmosferze, to jak delikatnie z jakim wyczuciem, spokojem i empatią, Pan Mecenas traktował nas ludzi zdenerwowanych, zdesperowanych i zaniepokojonych dalszym losem, dzięki czemu poziom naszego stresu był znacznie obniżony. Szczerze polecam Pana Tomasza Browarskiego każdemu kto potrzebuje pomocy prawnej. Ten Radca spełnia pokładane w nim oczekiwania w 100%, a sam na pewno skorzystam w przyszłości z Jego usług, jeżeli będzie taka potrzeba. Darzymy Pana Mecenasa pełnym zaufaniem i bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi Browarskiemu za pomoc.

Jolanta Czaińska

Pan Radca Prawny Tomasz podchodzi do spraw z pełnym profesjonalizmem i cierpliwością, bardzo nam pomógł i nie zawiódł naszego zaufania. Z czystym sumieniem polecam Jego osobę.

5.0 (3 opinie)

Adwokat

 • Opole
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Martyna Wach

Ten adwokat działa w rejonie miejscowości Opole i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)

Prawo Rodzinne

 • Opole
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Igor Janik

Ten fachowiec działa na obszarze Opola i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (3 opinie)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Opola. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Detyna - Adwokat Opole

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Detyna

 • Opole
Patryk Świerczek

Pan Wojciech bardzo mi pomógł w sprawie, która zżerała mi dużo nerwów od dłuższego czasu. Podejście do pracy z klientem było profesjonalne, a informacje jakie zostały mi udzielone telefonicznie bardzo mi pomogły. Serdecznie polecam każdemu. Pan Mecenas to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba.

Maciej Kupczak

Wielokrotnie korzystałem ze wsparcia Mecenasa Detyny w sprawach pracowniczych, w tym w związku ze świadczeniem pracy za granicą. Do każdego tematu podchodzi z pełnym profesjonalizmem i kompleksową oceną sytuacji. Polecam serdecznie.

Marcin Łągiewka

Od lat korzystam z doradztwa Mecenasa Detyny i do jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Pełen profesjonalizm, szeroka wiedza i szybkość działania. Szczerze polecam.

5.0 (18 opinii)
SLM ADWOKACI - adw. Przemysław Lech - Prawo Rodzinne Opole

Prawo Rodzinne

 • Opole
 • SLM ADWOKACI - adw. Przemysław Lech
Michał Kowal

Naprawdę polecam, sprawa poprowadzona profesjonalnie, sprawnie i szybko. Duża kultura osobista, umiejętności i dyspozycyjność. Przyjazne podejście, wiedza psychologiczna i prawna. Naprawdę polecam.

Jacek Dąbrowicz

W 2017 roku zleciłem poprowadzenie mojej sprawy rozwodowej, a więc była to dla mnie bardzo trudna i bolesna rzecz w życiu. Dziękuję za pomoc jeszcze raz. Z całego serca polecam.

Tadeusz Kotowski

Polecam. Ogromna wiedza prawnicza wykorzystana w praktyce. Bardzo dobry kontakt z klientem - szczerość, komunikatywność, bezpośredniość. Duża kultura osobista. W pełni zaufałem mecenasowi i się nie pomyliłem.

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. - Porady Prawne Opole

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c.

 • Opole
Marek Dryja

Adwokat Alicja Kaszta broniła mnie w sprawie o rozwód. Polecam jej usługi. Zawsze w kontakcie, stara się bardzo dobrze, można powierzyć jej sprawę. Bardzo dobry adwokat rodzinny. Teraz ma kancelarię w Kędzierzynie Koźlu.

Alicja Kun

Ciepła, empatyczna i profesjonalna. Nic dodać, nic ująć. Bałam się wizyty w Kancelarii, Pani Mecenas przyjęła mnie ze zrozumieniem, nie obawiałam się na sali sądowej. Polecam!

Monika Dorota

We współpracy cenię poświęcony czas i zaangażowanie. Mecenas Alicja wspierała mnie przez wszystkie postępowania, a były aż trzy - rodzinne, karne i rzecznik. Bardzo zaangażowana i merytoryczna osoba. Tłumaczy każde zawiłości prawne, ceny przystępne.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Iżykowska-Sznura - Prawo Rodzinne Opole

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Iżykowska-Sznura

 • Opole

Kancelaria radcy prawnego Katarzyny Iżykowskiej-Sznura założona została w 2014 roku. Świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i przedsiębiorców, polegające w szczególności na: – reprezentowaniu przed wszystkimi sądami, organami administracji publicznej i organami egzekucyjnymi, – sporządzaniu pism procesowych, – sporządzaniu opinii prawnych, – sporządzaniu projektów umów, – udzielaniu porad prawnych. Celem Kancelarii jest zapewnienie Klientom rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie, świadczonej profesjonalnie i skutecznie. Dlatego też szczególną uwagę zwracamy na jakość świadczonych usług oraz budowanie wzajemnego zaufania. Oferta Kancelarii w zakresie usług prawnych zależy od indywidualnych

Adwokat

 • Opole
 • Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Naumowicz

Kancelaria prowadzi obsługę zarówno podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Cechami jakich wymaga się od radcy prawnego, a które gwarantuję wszystkim Klientom, jest profesjonalizm, terminowość oraz stały kontakt. Każda zlecona sprawa jest rozpatrywana z należytą starannością i zaangażowaniem. Kancelaria prowadzi sprawy w szczególności z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych, a także pomaga w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, kolizje drogowe, wypadki w pracy, nieszczęśliwe wypadki, szkody w mieniu oraz szkody w uprawach rolnych. Kancelarię wyróżnia oferowanie świadczenia usług prawnych zarówno w lokalu kancelarii, jak i poza nią tj. w

Prawo Rodzinne

 • Opole
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Dryja

Firma Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Dryja to eksperci od prawa rodzinnego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Opole i przyległych powiatów. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Grzegorz Stebel

 • Opole

Sprawdź firmę Grzegorz Stebel jeśli szukasz adwokatów działających w miejscowości Opole lub w sąsiednich miastach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Adwokat

 • Opole
 • Kancelaria Adwokacka Przystalska Pyrdek sc

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace na terenie miejscowości Opole i w całym powiecie. Nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Pastuszka

 • Opole

Wciąż nie znalazłeś porad prawnych, pomimo że próbujesz znaleźć od kilku tygodni? Kancelaria Radcy Prawnego Anna Pastuszka może zakończyć Twój problem. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

Si! Solution multikancelaria - Kancelaria Adwokacka Opole

Si! Solution multikancelaria

 • Opole

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Si Solution multikancelaria będzie najszybszą drogą. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

Kancelaria Adwokacka Michał Witos - Porady Prawne Opole

Kancelaria Adwokacka Michał Witos

 • Opole

Doświadczenie zawodowe zdobywam od czerwca 2015 r. do dziś nieustannie reprezentując klientów na etapie postępowania przedsądowego i sądowego. Moimi wyróżniającymi się cechami są innowacyjność i zaangażowanie, które nie pozwalają mi bazować na oczywistych rozwiązaniach, co przekłada się na późniejsze zadowolenie moich Klientów. To właśnie konsekwencja w działaniu wraz z rzetelnym przygotowaniem merytorycznym zadecydowały o odnoszonych przeze mnie sukcesach zawodowych, które pozwalały uzyskać korzystne rozstrzygnięcia dla moich Klientów. W ramach wykonywanej przeze mnie praktyki współpracuję z różnymi kancelariami adwokatów i radców prawnych z całego kraju. Swoje usługi świadczę tak Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

Kancelaria Radcy Prawnego BS Legal Krzysztof Bukowski - Prawo Rodzinne Opole

Prawo Rodzinne

 • Opole
 • Kancelaria Radcy Prawnego BS Legal Krzysztof Bukowski

Kancelaria Radcy Prawnego BS Legal Krzysztof Bukowski to prawdziwi profesjonaliści w branży prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Opola. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dąbrówka Bartoszek - Adwokat Opole

Adwokat

 • Opole
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dąbrówka Bartoszek

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Dąbrówka Bartoszek. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kancelaria Prawna - Adwokat Opole Paweł Hiper, Sebastian Hajdas - Kancelaria Adwokacka Opole

Kancelaria Prawna - Adwokat Opole Paweł Hiper, Sebastian Hajdas

 • Opole

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla kancelarii adwokackiej - są prawdziwymi ekspertami w fachu adwokata. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Kancelaria Prawna - Adwokat Opole Paweł Hiper, Sebastian Hajdas - Kancelaria Adwokacka Opole

Kancelaria Adwokacka

 • Opole
 • Kancelaria Prawna - Adwokat Opole Paweł Hiper, Sebastian

Planujesz wybór kancelarii adwokackiej z okolic Opola, ale nie chcesz przepłacać? Kancelaria Prawna - Adwokat Opole Paweł Hiper Sebastian Hajdas oferuje realizację zlecenia w najniższej w okolicy cenie. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Lesta Odszkodowania - Prawo Rodzinne Opole

Lesta Odszkodowania

 • Opole

Nasi eksperci ds. odszkodowań specjalizują się w prawie polskim i europejskim, dlatego oferta Kancelarii skierowana jest także do osób poszkodowanych w wypadkach na terenie UE. Szczególną uwagę poświęcamy Klientom zgłaszającym wypadki mające miejsce w Holandii, gdyż w tym kraju zlokalizowany jest jeden z oddziałów Kancelarii Lesta. Współpraca z nami nie ma granic, co udowadniamy poprzez naszą europejską działalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wypadek poza granicami kraju jest szczególnie stresujący dla poszkodowanego, który nie zna języka i przepisów obowiązujących w danym państwie. Wystarczy jeden telefon, by zawalczyć o swoje prawa i uzyskać wysokie świadczenie za doznane szkody. Pomożemy Tobie uzyskać odszkodowanie.

Piekarczyk Gajda Malinowski Adwokaci - Prawo Rodzinne Opole

Piekarczyk Gajda Malinowski Adwokaci

 • Opole

Kancelaria Piekarczyk Gajda Malinowski Adwokacki z siedzibą w Opolu udziela pomocy prawnej na ternie całej Polski. Świadczymy pomoc w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, prawa budowlanego, sprawach karnych oraz prawie rodzinnym. Kancelaria z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Odszkodowania - Kancelaria Lesta - Adwokat Opole

Odszkodowania - Kancelaria Lesta

 • Opole

Uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie, Nawet do 20 lat wstecz! Od 15 lat skutecznie pomagamy odzyskać odszkodowania. opolskie: Opole, Kędzierzyn Koźle, Kluczbork, Brzeg, Prudnik, Głubczyce, Strzelce Opolskie Głogówek, dolnośląskie, śląskie, małopolskie, podlaskie, lubelskie, lubuskie...

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Opole, Luboszyce, Czarnowąsy, Chróścice, Chróścina, Kup, Brzezie. więcej...