Adwokaci Gorzów Wielkopolski

Adwokaci w Gorzowie Wielkopolskim, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019

 • Anna A.

  Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową, która nie należała do łatwych. Podobało mi się, że w sposób rzeczowy i zrozumiały zapoznała mnie z możliwościami prawnymi. Każde spotkanie z Panią Adwokat cechowało się szczegółowym omówieniem konkretnego zagadnienia związanego z rozwodem w przyjaznej atmosferze, minimalizując stres związany z rozprawą. Ilość spotkań była dostosowana do potrzeb i ograniczona do niezbędnego minimum. Mogłam kontaktować się również poprzez telefon i wiadomości mailowe. Współpracę z Panią Mecenas Katarzyną Beredą oceniam wzorowo. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat.

 • Więcej profesjonalistów

 • Prawo Rodzinne

  • Gorzów Wielkopolski
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Czapliński
  Sebastian K.

  Profesjonalnie i miło. Mimo skomplikowanego charakteru sprawy, Mecenas potrafił zrobił robotę jak należy. Polecam i z pewnością jeszcze skorzystam.

 • Justyna S.

  Bardzo miła, konkretna i fachowa pomoc zarówno w napisaniu pism jak i reprezentowaniu w Sądzie, mimo że sprawa nadal się toczy Pani mecenas jest ze mą w kontakcie i jakieś niezrozumiałe sprawy zawsze wyjaśni jak również udzieli fachowej informacji. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam wszystkim Panią mecenas .

 • Kancelaria adwokacka adw. Magdaleny Piaseckiej istnieje na rynku prawniczym od wielu lat. W naszej kancelarii zapewniamy kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, w szczególności z dziedziny prawa karnego, cywilnego,rodzinnego, pracy, administracyjnego. Reprezentujemy Klientów w sprawach m.in. o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem, spadkowych, o ochronę dóbr osobistych, odszkodowawczych, o zapłatę, a także w sprawach karnych jako obrońca czy pełnomocnik na wszystkich etapach postępowania. Oprócz reprezentacji udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy w imieniu naszych Klientów wszelkiego rodzaju pisma m.in. pozwy, wnioski, odpowiedzi na pozwy/wnioski, apelacje, zażalenia,

 • Kancelaria prawna świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Wyróżniamy się szczególną dbałością o dobro klienta oferując usługi na najwyższym poziomie. Poza sporami sądowymi, Kancelaria oferuje swoją pomoc również przy rozwiązywaniu sporów na etapie przedsądowym. Usługi prawne świadczone przez Kancelarię wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym. Dbamy o to by standardy etyczne będące nieodzownym elementem świadczonych przez nas usług stanowiły istotny czynnik w budowaniu zaufania pomiędzy Kancelarią a naszymi Klientami.

 • Prawo Rodzinne

  • Gorzów Wielkopolski
  • LEX-IS Kancelaria Adwokacka Iwona Szczepaniak

  Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną i zastępstwem procesowym w sprawach cywilnych (w tym rodzinne i spadkowe) i karnych. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa działalności gospodarczej oraz prawa handlowego. Specjalizujemy się w prawie medycznym i oferujemy obsługę prawną dla podmiotów leczniczych w tym z zakresu postępowań o błędy medyczne (błąd diagnostyczny, terapeutyczny, lekarski). Jako Kancelaria posiadamy również bogate doświadczenie w dziedzinie prawa zamówień publicznych, w tym prowadzenia postępowań w trybie ustawy o zamówieniach publicznych. Działamy na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego. Naszymi klientami są również klienci z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Szwecji.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Radca Prawny Bartosz Stasik, wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2010 r. współpracuję z kancelariami prawnymi, komorniczymi oraz instytucjami państwowymi. W mojej pracy wysoko cenię sobie dobrą komunikację z klientem. Szczera rozmowa na temat stanu faktycznego, pogłębiona gruntowną analizą prawną stanowi klucz do sprawnego prowadzenia Państwa sprawy. Jestem elastyczny w zakresie formy kontaktu. Telekonferencja przez Skype lub Discord? Szybka wymiana wiadomości e-mail? Swobodna wymiana opinii na portalu oferteo.pl? Żadna z powyższych form komunikacji nie stanowi dla mnie problemu. Najistotniejsze w mojej pracy jest kompleksowe zapoznanie się ze stanem faktycznym sprawy oraz dochowanie standardów wyznaczonych przez Kodeks Etyki Radców Prawnych.

 • Obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Odszkodowania powypadkowe. Porady prawne, konsultacje, opinie prawne, sporządzenie umów. Prowadzenie procesów sądowych, cywilnych, gospodarczych. Windykacja należności. Postępowanie upadłościowe.

 • Porady Prawne

  • Gorzów Wielkopolski
  • Kancelaria Adwokacka Szymon Prawucki Adwokat

  Mieszcząca się w Gorzowie Wielkopolskim Kancelaria Adwokacka Szymon Prawucki od wielu lat świadczy swe usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Mogą oni liczyć na pomoc z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, prawa administracyjnego, windykacji, postępowania egzekucyjnego, prawa karnego, spadkowego, cywilnego czy też rodzinnego. Kancelaria posiada również swą filię w Choszcznie. Usługi i produkty: - prawo karne - prawo rodzinne - prawo cywilne - prawo spadkowe - odszkodowania - postępowanie egzekucyjne - prawo gospodarcze i handlowe - prawo administracyjne

 • FIRMA CONSUL

  • GORZÓW WLKP.

  DOTACJE UNIJNE I EUROPEJSKIE DLA FIRM, DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW, FUNDACJI , STOWARZYSZEŃ, OSÓB FIZYCZNYCH, KOŚCIOŁÓW, DLA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, ITP. FIRMA OFERUJE KOMPLEKSOWE I PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE SPORZĄDZANIA WNIOSKÓW O DOTACJE UNIJNE I EUROPEJSKIE DLA FIRM.PRZYGOTOWUJEMY NA ZLECENIE KLIENTA CAŁĄ DOKUMENTACJĘ POTRZEBNĄ DO UZYSKANIA I ROZLICZENIA DOTACJI UNIJNEJ (BIZNES PLANY,STUDIA WYKONALNOŚCI, SPRAWOZDANIA, ITP.) DORADZAMY FIRMOM I INNYM PODMIOTOM WYBÓR NAJKORZYSTNIEJSZYCH PROGRAMÓW EUROPEJSKICH. FIRMA ŚWIADCZY RÓWNIEŻ POMOC I OBSŁUGĘ PRAWNĄ DLA PRZEDSIĘBIORSTW I OSÓB FIZYCZNYCH.

 • ENDURE

  • Gorzów Wielkopolski

  ENDURE zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Porównanie cen i kosztów w Gorzowie Wielkopolskim

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gorzowie Wielkopolskim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Gorzowa Wielkopolskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Adwokat

  • Gorzów Wlkp
  • A.B Markering

  Adwokat pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - A.B Markering to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Adwokat Aleksandra Węglarz

  • Gorzów Wielkopolski

  Adwokat z wyjątkową wiedzą z zakresu prawa rodzinnego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Trafne konsultacje prawnicze w każdej dziedzinie, reprezentacja w sądzie, przygotowanie wniosków to typowy pakiet usług tego prawnika.

 • Porady Prawne

  • Czechów
  • aron

  Wciąż nie znalazłeś porad prawnych, mimo że próbujesz znaleźć od wielu dni? aron może zakończyć Twój problem. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

 • Porady Prawne

  • Barlinek
  • Immedia

  Pracownicy Immedia przedstawią Ci najlepszą ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Urbanowska Filia w Myśliborzu

  • Myślibórz

  Kancelaria Adwokacka oferuje usługi prawne w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, karnego, gospodarczego oraz cywilnego na terenie Myśliborza. W ramach oferowanych usług zajmujemy się reprezentowaniem Mandanta przed sądami wszystkich instancji, sporządzaniem pism procesowych i opinii prawnych, udzielaniem porad prawnych oraz sporządzaniem projektów umów. Prowadzimy również w imieniu Klienta negocjacje. Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa gospodarczego. Oferujemy stałą obsługę prawną osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek osobowych i handlowych. Pomagamy w zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej osób fizycznych oraz spółek, przygotowujemy projekty umów, sporządzamy opinie i analizy prawne dotyczące umów, prowadzimy sprawy sądowe z zakresu prawa gospodarczego, pomagamy w dochodzeniu należności od dłużników. W zakresie cen usług są one uzależnione od nakładu pracy. Odpowiadamy na każde zapytanie cenowe i ofertowe. Połączenie doświadczenia z pasją i zaangażowaniem. W pracy kieruję się jasnymi zasadami współpracy i zawsze podkreślam istotę komunikacji, cenię profesjonalizm i wzajemne zaufanie.

 • Kancelaria Radcy Prawnego

  • Dębno

  Podjęcie decyzji o wyborze porad prawnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kancelaria Radcy Prawnego udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism to standardowy obszar działania tego adwokata.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Międzychód
  • Kancelaria adwokacka adwokat Julia Szymańska

  Pomoc prawna Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną obejmującą zarówno obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Mając na celu zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy prawnej, adwokat Julia Szymańska współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi oraz geodetami. Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta do zrozumiałej dla niego informacji o stanie sprawy, na każdym etapie postępowania. W kanon wartości, które przyświecają Kancelarii w codziennej pracy wpisują się doświadczenie, wiedza, rzetelność i poufność. Oferta Reprezentacja i prowadzenie spraw sądowych i urzędowych, mediacja, udzielanie porad prawnych, opracowywanie pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych, umów - między innymi z zakresu: 1. Prawo Cywilne 2. Prawo Rodzinne 3. Prawo Karne 4. Prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych 5. Prawo Gospodarcze 6. Prawo Administracyjne Wynagrodzenie Świadczenie pomocy prawnej na rzecz Klientów, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych, odbywa się na podstawie jednorazowych zleceń lub na podstawie umowy o stałą obsługę prawną. Kancelaria oferuje elastyczne sposoby rozliczania się z Klientami, uzależnione od złożoności danej sprawy, wymaganego nakładu pracy oraz preferencji klienta. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest w trakcie konsultacji z Klientem. Kontakt W celu umówienia spotkania wskazany jest uprzedni kontakt telefoniczny 609 830 890, aby ustalić konkretny termin konsultacji.

 • "SZWED"- ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I INWESTYCJAMI IRENEUSZ SZWED - POŚREDNICTWO FINANSOWE

  • CHOSZCZNO

  Nawiąż kontakt z "SZWED"- ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I INWESTYCJAMI IRENEUSZ SZWED - POŚREDNICTWO FINANSOWE jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie powiatu choszczeńskiego i w sąsiednich miastach. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Adwokaci

  • SLUBICE
  • Twoj-Negocjator

  Poszukujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Twoj-Negocjator to adwokaci właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

 • Kbz. Adwokaci Dolejsz-Świderska sp. k.

  • Słubice

  Porady prawne i niuanse z tym związane nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Kbz. Adwokaci Dolejsz-Świderska sp. k.. Doświadczeni znawcy z zakresu porad prawnych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gorzowa Wielkopolskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Prawo Rodzinne

  • Słubice
  • MOKRZYCKI | Kancelaria Adwokacka

  Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, przede wszystkich na obszarze Słubic, ale także pobliskich powiatów. Świetne doradztwo prawne w zakresie prawa karnego, reprezentacja w sądzie, opracowanie wniosków i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Słubice
  • Kancelaria Adwokacka adw. Maksymilian Wanago

  Kancelaria adwokacka z rejonu Słubic to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

 • Kancelaria Adwokacka Bogusława Wierbik

  • Świebodzin

  Wykonujemy prace od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Świebodzin, Zielona Góra, Sulechów, Międzyrzecz, Nowa Sól, Gorzów Wielkopolski, Poznań. Nasza firma obsługuje prawo karne, rodzinne, cywilne. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzinska

  • Świebodzin

  Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Nasza specjalność to rozwody, podział majątku, alimenty, władza rodzicielska, prawo gospodarcze, pozwy o zapłatę, postępowanie spadkowe, prawo pracy, prawo karne, obsługa firm, na terenie Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Sulęcin, Świebodzin, Poznań, Krosno Odrzańskie, Nowy Tomyśl, Wolsztyn.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Przelewice
  • Lider Invest

  Szukasz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Lider Invest to korzystne rozwiązanie, którego potrzebujesz. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

 • Adwokat proponuje swoje usługi na terenie Gryfina i w przyległych powiatach. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Prawo Rodzinne

  • Gryfino
  • Gawora Piotr - adwokat

  Znakomici pracownicy Gawora Piotr - adwokat spełnią Państwa wymagania w temacie prawa rodzinnego. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Porady Prawne

  • Krosno Odrzańskie
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Siemaszko

  Zapewniamy szeroki zakres usług doradczych. Nasz Kancelaria Adwokacka zajmuje się wszechstronną pomocą prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami jak i organami administracji publicznej. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy. W ofercie: prawa cywilnego, w szczególności: ochrony własności, zniesienia współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania; prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty, ustalenie ojcostwa prawa karnego, prawa karnoskarbowego, wykroczeń i postępowania wykonawczego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych prawa gospodarczego i handlowego prawa podatkowego prawa administracyjnego prawa spółek handlowych kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych prawa budowlanego i mieszkaniowego windykacja należności postępowania egzekucyjnego adwokat, kancelaria adwokacka, prawnik, prawo pracy, prawo cywilne, prawo pracy

 • KANCELARIA ADWOKACKA ADAM ZIĘTKA

  • Krosno Odrzańskie

  Działamy w branży od 2009 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, karne, rodzinne, gospodarcze, na terenie Krosno Odrzańskie, Gubin.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Nowy Tomyśl
  • AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka
  karol a.

  jestem bardzo zadowolony ze współpracy, pani adwokatka pomogła mi w sprawie o rozwód, polecam.

 • Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j.

  • Bukowiec
  Żaneta F.

  Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Niezwykle rzeczowi i zaangażowani, utrzymujący stały kontakt telefoniczny i mailowy. Jestem bardzo zadowolona z wyświadczonych usług prawnych. Polecam w 100%. Żanna. 

 • Porady Prawne

  • Sulechów
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja
  Agnieszka P.

  Szybki przepływ informacji pomimo dystansu. Pani Natalia podjęła działania niemal natychmiastowo, do tego jest bardzo ugodowa. Widać, ze jest zaangażowana w to co robi.

 • Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa

  • Sulechów

  Kancelaria Adwokat Agaty Bieławy- Kostrzewy mieści się w Sulechowie i świadczy usługi prawne w postaci sporządzania pism procesowych, podań, wniosków, umów, opinii prawnych, prowadzenia negocjacji oraz reprezentowania w postępowaniach przedsądowych i na wszystkich etapach postępowania sądowego. Nasi prawnicy udzielają również porad prawnych opierając relacje z Klientami na wzajemnym zaufaniu i współpracy. Usługi prawne świadczone są na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, zaś zakres naszej działalności dotyczy prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, administracyjnego. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz z zakresu prawa handlowego (zwłaszcza likwidacje i rejestracje spółek). W celu świadczenia kompleksowych usług nawiązaliśmy współpracę z innymi adwokatami, w tym między innymi z adwokatem Przemysławem Kostrzewą specjalizującym się w odzyskiwaniu wierzytelności oraz w sprawach karnych, podatkowych. Zapraszam do współpracy

 • Prawo Rodzinne

  • Szczecin
  • TRILIUS s.c.

  Jesteśmy spółką prawniczą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Ofertę kierujemy do podmiotów gospodarczych, a więc każdego uczestnika procesów gospodarczych, w szczególności do: •osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i spółek cywilnych, •spółek osobowych prawa handlowego (jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna), •spółek kapitałowych (z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjna), •fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje działające w sferze publicznej i prywatnej, •państwowe jednostki organizacyjne. Oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w szczególności: •udzielanie konsultacji i porad prawnych, •sporządzanie opinii prawnych,

 • "Kancelaria Adwokacka Wyssogota-Zakrzewski"

  • Szczecin

  Adwokat Zawisza Wyssogota-Zakrzewski w ramach Kancelarii Adwokackiej Wyssogota-Zakrzewski w Szczecinie świadczy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym oraz prawnym, w szczególności przedsiębiorcom, spółkom osobowym i kapitałowym, stowarzyszeniom, fundacjom, wspólnotom mieszkaniowym i spółdzielniom. Pomoc ta obejmuje w szczególności reprezentację adwokacką przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami ścigania, organami egzekucyjnymi oraz innymi organami państwa.

 • Konrad Pyła Kancelaria Radcy Prawnego

  • Szczecin

  Konrad Pyła Kancelaria Radcy Prawnego świadczy kompleksową obsługę przedsiębiorców oraz pomoc prawną osobom fizycznym, prawnym i jednostkom organizacyjnym nie posiadającym osobowości prawnej, w szczególności spółkom osobowym i kapitałowym, spółdzielniom, stowarzyszeniom, fundacjom, wspólnotom mieszkaniowym. Pomoc ta obejmuje zarówno prowadzenie spraw indywidualnych (reprezentację przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Urzędami, innymi podmiotami), szeroko rozumiane doradztwo prawne (udzielania porad prawnych, przygotowywanie, analizę i opiniowanie umów), jak i stałą obsługę we wszystkich aspektach działalności gospodarczej począwszy od pomocy w jej założeniu, poprzez stałą

 • Kancelaria Adwokacka

  • Szczecin
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dalkowska

  Zajmuję się obsługą prawną spółek handlowych oraz przedsiębiorców, jak również świadczę usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz prawie gospodarczym Zajmuję się między innymi: - doradztwem i reprezentacją przed sądami powszechnymi, m.in. w sprawach cywilnych, sprawach pracowniczych, sprawach rodzinnych, sprawach gospodarczych, sprawach o podział majątku wspólnego, dział spadku, zniesienia współwłasności, sprawach spadkowych; - doradztwem i reprezentacją przed sądami administracyjnymi, m.in. w sprawach podatkowych, sprawach administracyjnych; - doradztwem i reprezentacją przed organami egzekucyjnymi (komornikami i organami administracji publicznej); - przygotowywaniem, negocjowaniem i opiniowaniem listów intencyjnych, umów, ugód, regulaminów, ogólnych warunków sprzedaży i świadczenia usług; Posiadam duże doświadczenie w sprawach rodzinnych, m.in. w sprawach o rozwód, separację, ustalenie istnienia i nieistnienia małżeństwa oraz o unieważnienie małżeństwa, o podział majątku wspólnego oraz w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej, ubezwłasnowolnienia oraz opieki i kurateli.

 • DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski

  • Szczecin
  Monika Z.

  Jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy. Moja sprawa została potraktowana poważnie. Pan mecenas zna się na rzeczy, ale jednocześnie jest normalnym człowiekiem. Moja sytuacja jest trudna, ale dzięki mecenasowi zobaczyłam światełko w tunelu. Dziękuję!

 • Prawo Rodzinne

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Kromolicki

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Szymona Kromolickiego znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Bogusława X 40/2. Identyfikuje się numerem NIP 851-309-68-19, a także ma nadany REGON 364990220. Obsługa Klientów prowadzona jest w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Strony internetowe: www.kromolicki.pl https://panoramafirm.pl/zachodniopomorskie,,szczecin,księcia_bogusława_x,40_lok._2/kancelaria_adwokacka_adwokat_szymon_kromolicki-zntscf_xt.html https://www.facebook.com/KancelariaKromolicki/ Adwokat Szymon Kromolicki Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim, w ramach których studiował również na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Rostocku, w Niemczech. Po zakończeniu aplikacji i pozytywnym złożeniu egzaminu adwokackiego został wpisany na listę adwokatów, prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Szczecinie. Pełni funkcję Sekretarza Prezydium Sądu w Sądzie Arbitrażowym Pomorza Zachodniego. Zagraniczne doświadczenie adwokata obejmuje praktykę w Izbie Prawa Handlowego Sądu Landgericht Rostock, a także pracę w Kancelarii Adwokackiej Geiersberger Glas & Partner mbB Rechtsanwälte w Rostocku. Adwokat jest finalistą konkursów arbitrażowych Willem C. Vis Moot w Wiedniu oraz „LEWIATAN” przy Sądzie Arbitrażowym Lewiatan w Warszawie. Zakres usług: - udzielanie porad prawnych i sporządzanie opinii prawnych, - konstruowanie projektów umów i redagowanie pism - stała obsługa prawna, - reprezentacja przedsądowa i pomoc negocjacyjna, - reprezentacja w postępowaniu sądowym, sądowo-administracyjnym oraz przed organami administracji publicznej.

 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko

  • Szczecin
  Rafał K.

  Bardzo szczerze i gorąco polecam Pana Łukasza. Sprawą, którą powierzyłem zajął się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Współpraca między Nami przebiegała bardzo serdecznie i sprawnie. Pan Łukasz zawsze był dostępny. Jeśli nie mógł odebrać telefonu, ZAWSZE oddzwonił. Posiada ogromną wiedzę z zakresu prawa, którą potrafi bardzo trafnie i skutecznie wykorzystać.Jest bardzo rzetelny i konkretny, przy tym obiektywny. Panu Łukaszowi chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą pracę, wsparcie, zaangażowanie i poświęcenie oraz za bardzo celne i skuteczne "wypunktowanie" argumentów, dzięki którym przeciwna strona musiała uznać je za skuteczne, aby powierzoną sprawę uznać za zakończoną. Pan Mecenas jest odpowiednim, młodym

 • Prawo Rodzinne

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan

  Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego ( rozwody, kontakty z dzieckiem, alimenty, władza rodzicielska), cywilnego w tym w zakresie odszkodowań za tzw. błędy medyczne oraz prawa spadkowego. Naszych Klientów przeprowadzamy również przez zawiłe sprawy w zakresie podziału majątku dorobkowego małżonków oraz działu spadku. Wspieramy doradztwem, sporządzamy pisma oraz reprezentujemy w sądzie na każdym szczeblu postępowania. Więcej informacji pod adresem ajm-prawnik-szczecin.pl

 • SLLEGAL Smoter, Łęczyńska-Smoter Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów spółka partnerska

  • Szczecin

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2011 roku. Nasza specjalność to prawo karne, prawo rodzinne, zamówienia publiczne, obsługa przedsiębiorców i podmiotów publicznych, na terenie Szczecina, ale również całego województwa Zachodniopomorskiego.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Karkiełło

  • Szczecin

  Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy zarówno klientów indywidualnych jak i kompleksową obsługę prawną firm zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych. Zajmujemy się także sprawami z zakresu elektronicznego postępowania upominawczego, EPU. Prowadzimy spray rozwodowe.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Mikulska

  • Szczecin

  Porady prawne i szczegóły z tego wynikające nie będą dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Mikulska. Doświadczeni doradcy z dziedziny porad prawnych pomogą Ci wybrać dobre rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

 • Adwokat

  • Szczecin
  • Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c.

  Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c. to kancelaria adwokacka działająca prawie 20 lat. O kancelarii http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=94933

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

  • Szczecin
  Magdalena D.

  Niezwykle rzetelny, otwarty i szczery Pan Mecenas. Po pierwszej rozmowie miałam wrażenie, że moja sprawa jest niezwykle ważna dla Pana Mecenasa i dołoży wszelkich starań, aby załatwić ją profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Kontakt nastąpił prawie natychmiast po rejestracji, porada rzeczowa i wyczerpującą. Odpowiedzi na maile również bez jakiejkolwiek zwłoki, wyczerpujące i dodające otuchy. Po prostu po drugiej stronie telefonu był Człowiek, a nie trybik w maszynie sądowej. Zdecydowanie polecam Kancelarię Adwokacką Adwokata Adama Popławskiego.

 • Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński

  • Szczecin

  Szanowni Państwo, naszym Klientom zapewniamy kompleksową pomoc prawną. Kancelaria funkcjonuje nieprzerwanie od 1991 r. Przez ten czas zdobyliśmy praktykę oraz doświadczenie niezbędne do reprezentowania naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm skutecznie łączymy z dynamizmem naszego młodego zespołu. Zapewniamy pełen zakres usług prawnych osobom prywatnym, jak również przedsiębiorcom. Szczególne miejsce w zakresie naszej działalności znajdują sprawy odszkodowawcze, sprawy karne oraz sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Zakres usług kancelarii świadczonych na rzecz klientów indywidualnych obejmuje między innymi pomoc polegającą na udzielaniu porad, sporządzaniu i weryfikacji umów, wystosowywaniu wezwań do zapłaty oraz reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi. Umożliwiamy korzystanie z naszego wsparcia przedsiębiorcom z różnych branż, a pomoc oferujemy firmom bez względu na wielkość. W ramach usług świadczenia obsługi prawnej firm Kancelaria zapewnia: - doradztwo – porady prawne ustne i pisemne, - reprezentację przed sądami oraz organami administracji, - przygotowanie, analizę, negocjacje zawieranych umów, - udział w posiedzeniach organów spółek, - windykacje należności, - rozwiązywanie problemów pracodawcy z zakresu prawa pracy, - opracowanie regulaminów wewnątrzzakładowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kancelarii na www.adwokat.szczecin.pl

 • Adwokaci

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz
  Iwona K.

  Rozmowa przebiegła sprawnie,rzeczowo,z pełnym profesjonalizmem i empatią. Jestem pod wrażeniem, z usług Kancelarii Adwokackiej Mateusz Uldynowicz ,polecam dla mnie najważniejsza jest jakość obsługi klienta,sama pracuję w sprzedaży jestem Doradcą ,wiec każdemu będę tę Firmą polecać.

 • Adwokaci

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Szczecin - Adwokat Monika Stokowska -
  Ewelina T.

  Pani Mecenas od samego początku była zaangażowana w sprawę, bardzo pomagała mi na każdym etapie sprawy. Moje obawy, ze stracę w rozwodzie wszystko, włącznie z dziećmi, zostały szybko rozwiane. Pani Monika nie tylko pomogła mi wygrać sprawę, ale przede wszystkim pomogła mi uspokoić się i uwierzyć w ludzi. Polecam wszystkim kontakt z Panią mecenas.

 • SDRB

  • Szczecin
  PPHU INWESTBAU

  Usługa mediacji była wykonana profesjonalnie i bez zastrzeżeń.

 • Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Maciej Nowakowski

  • Szczecin

  Prawo medyczne jest głównym obszarem mojej praktyki zawodowej. Szczególnie interesują mnie sprawy błędów medycznych, zakażeń szpitalnych i praw pacjenta, które uznaję za szczególnie skomplikowane, a przez to wymagające ponadprzeciętnej wiedzy i doświadczenia po stronie prawnika. Jestem gotowy na każde wyzwanie. Na co dzień doradzam szpitalom, zakładom opieki zdrowotnej oraz lekarzom i innym zawodom medycznym. Pozwala mi to spojrzeć na problem pacjenta z każdej perspektywy. Swoją wiedzę i doświadczenie stawiam do dyspozycji pacjentów poszkodowanych wskutek błędów medycznych, zakażeń szpitalnych i naruszenia praw pacjenta. Reprezentuję rówież osoby poszkodowane w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy i w gospodarstwach rolnych oraz innych wypadków. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców, w tym szpitali, lekarzy, pielęgniarek i położnych, na których mogę skoncentrować się na przede wszystkim na zagadnieniach praktycznych, istotnych z punktu widzenia słuchacza.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Oćwieja

  • Szczecin

  Prowadzę praktykę w zakresie: - prawa karnego, przede wszystkim w zakresie obrony klientów na wszystkich etapach postępowania karnego, w toku śledztwa/dochodzenia, przed Sądem, a tażę w postępowaniach wykonawczych tj. o odroczenie wykonania kary, o warunkowe przedterminowe zwolnienie, Europejskiego Nakazu aresztowania ( ENA), listów gończych, dozoru elektronicznego. Prowadzę sprawy karne w zakresie: - posiadania, wprowadzania do obrotu, wytwarzania, przemytu środków odurzających i substancji psychotropowych,, - wypadków drogowych, - przestępstw przeciwko zdrowiu, życiu i mieniu - zabójstwo, kradzież, rozbój, - oszustw,fałszerstw, przestępstw przeciwko działalności instytucji państwowych, ( płatna protekcja, fałszywe zeznania, przekupstwo, nadużycie funkcji) i innych. W zakresie prawa cywilnego prowadzę sprawy z zakresu - o roszczenia z umów zlecenia, o dzieło, najmu, o roboty budowlane, sprzedaży, - o roszczenia z czynów niedozwolonych ( odszkodowania po wypadkach, dochodzenie odszkodowania z polis ubezpieczeniowych), - o czyny nieuczciwej konkurencji i odszkodowania z tym związane, W zakresie prawa rodzinnego prowadzę sprawy: - o rozwód i podział majątku wspólnego, - o alimenty, - o władzę rodzicielską, kontakty, pozbawienie i ograniczenie władzy, wykonywanie i egzekucję kontaktów, rozdzielność majątkową, W zakresie prawa gospodarczego i handlowego zajmuję się: -obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie spółek prawa handlowego, umów, sporządzaniem i opiniowaniem umów w zakresie umów o dzieło, NDA, umów dystrybucji, umów o współpracy, umów agencyjnych, najmu, umów dotyczących obrotu nieruchomościami. W zakresie prawa spadkowego zajmuję się: - prowadzeniem spraw o stwierdzenie nabycia spadku, otwarcie i ogłoszenie testamentu, o uznanie za niegodnego dziedziczeniia, o zapłatę zachowku, o dział spadku i zniesienie współwłasności.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech

  • Szczecin
  Patryk P.

  Skorzystałem z pomocy pani Dagmary w toku mojej sprawy, gdy kompletnie się pogubiłem co dalej robić. Zaskoczyło mnie, że można nad tym zapanować i sprawę doprowadzić do końca. Bardzo przyjazna i wyrozumiała adwokat. Na bieżąco byłem informowany o tym, co w sprawie piszczy. Szczerze polecam.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Magdalena Pakuła

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Nasza specjalność to prawo rodzinne, prawo karne, na terenie Szczecin.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Jakieła - Chmura

  • 71 - 436 Szczecin
  Rafał P.

  Jak zawsze profesjonalna i miła obsługa. Bardzo dobry kontakt z Panią mecenas, szybkość działania do pozazdroszczenia. Przy najbliższej nadarzającej się okazji wrócę.