Adwokat Gorzów Wielkopolski - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Gorzowie Wielkopolskim, 2022

81 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Gorzów Wielkopolski - Ranking Najlepsi 2022
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 81 Adwokatów z Gorzowa Wielkopolskiego złożyło 118497 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2022 r. z Gorzowa Wielkopolskiego.

Średnia ocena adwokatów w Gorzowie Wielkopolskim to 4.98 (na podstawie 2485 opinii).

Adwokat Gorzów Wielkopolski
Anna Adamiuk

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową, która nie należała do łatwych. Podobało mi się, że w sposób rzeczowy i zrozumiały zapoznała mnie z możliwościami prawnymi. Każde spotkanie z Panią Adwokat cechowało się szczegółowym omówieniem konkretnego zagadnienia związanego z rozwodem w przyjaznej atmosferze, minimalizując stres związany z rozprawą. Ilość spotkań była dostosowana do potrzeb i ograniczona do niezbędnego minimum. Mogłam kontaktować się również poprzez telefon i wiadomości mailowe. Współpracę z Panią Mecenas Katarzyną Beredą oceniam wzorowo. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat.

Marzanna Skubiej

Pani Katarzyna jest prawnikiem bardzo dobrze przygotowanym, osobiście prowadziła moją sprawę, wnikliwie i perfekcyjnie 🤗. Wiadomości Pani Katarzyny zaskakiwały nawet sędziego! Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej 🤗.

5.0 (20 opinii)
Ganna Sarkis

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Izabela Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Jarosław Szulc

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy prawnej nie znajdę nigdzie.

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Kancelaria Adwokacka Leszno
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Adwokat Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Andrzej Skowron

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Ewa Denis

Firma okazała się bardzo szybka i rzetelną można było znaleźć zrozumienie i pełna kompetencje. Polecam ją wszystkim naprawdę bardzo mi pomogła bez niej na pewno nie dała bym rady. Dziękuję bardzo.

Jarosław Zielinski

Rozmowy były stanowcze, skuteczne i progresywne. Zdecydowanie polecam nawet osobom z zagranicy. Sam mieszkam w Australii, wiec wiem najlepiej. Pozdrawiam. J.Z. Queensland

5.0 (72 opinie)
Kancelaria Prawna Meritum - Adwokat Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Dawid Kotecki

Mogę z przyjemnością polecić Kancelarię Vis Legis Katarzyna Jaskuła. Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa i bardzo wysoki poziom. Współpraca nasza zaczęła się zbyt późno. czego żałuję... Nadal współpracujemy. Podejście do klienta i przedstawienie możliwych rozwiązań wzbudza pewność i ZAUFANIE. Polecam.

4.72 (99 opinii)
Kancelaria Helios Lex - Porady Prawne Poznań
Jerzy Półrolniczak

Pełen profesjonalizm godny naśladowania zarówno pod względem obsługi prawnej jak i księgowej. Będąc nieskromnym mogę powiedzieć, że życzę niektórym kancelaria prawnym i biurom księgowym w Polsce takiego profesjonalnego podejścia do klienta i do sprawy w szczególności. Jestem w 100% zadowolony z obsługi (kilka spółek itd) wszelkie kwestie w zakresie obsługi prawnej i rachunkowej zawsze szczegółowo i na cito zostały wyjaśnione tak jak powinno być to znaczy przestawiono mi wszystkie plusy i minusy zagadnień, brak ukrytych kosztów związanych z sprawa polecam tą kancelarie w 100% i każdemu Będę polecał naprawdę niektóre kancelarie mogą się uczyć.

Katarzyna Półrolniczak

The service offered has been most professional, they always respond promptly (often out of hours). Commercially astute, providing a clear and concise advice, keeping me well informed of developments and a balanced approach to explaining options. The team is knowledgeable and experienced – they deal with all issues in meticulous detail and ensure common sense approach is taken to choices/ options. Their rates are more than competitive for a city centre practice. Their greatest advantage is the personal approach – they care about each client; whilst providing a professional service.

Maciej Grzegorek

Pana Arkadiusza wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma ogromna wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały, już na pierwszym spotkaniu rzetelnie i wyczerpująco zostałem poinformowany o kosztach sprawy. Wiedza Pana Mecenasa z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania odbywały się regularnie według potrzeb. Byłem na bieżąco informowany o postępach sprawy oraz o ważnych terminach, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Panem Arkadiuszem przebiegał nienagannie. Pomimo trudności i delikatności poruszanych zagadnień, zawsze mogłem być pewny, zarówno wysokich kompetencji Pana Mecenasa, jak i Jego czysto ludzkiej życzliwości, za co jestem bardzo wdzięczny. Największą zaletą Pana Mecenasa jest skuteczność. Doskonałe przygotowanie sprawy przed rozpoczęciem postępowania sądowego zaowocowało krótkim oczekiwaniem na rozprawę i wydaniem przez sąd wyroku w rekordowo szybkim czasie. Z całą pewnością będę kontynuować współpracę i nadal korzystał z wiedzy oraz zaangażowania Pana Mecenasa Arkadiusza, gdyż swoją postawą zdobył moje pełne zaufanie.

5.0 (49 opinii)
Kancelaria Adwokacka Natasza Jemielity - Adwokat Gorzów Wielkopolski
Justyna S.

Bardzo miła, konkretna i fachowa pomoc zarówno w napisaniu pism jak i reprezentowaniu w Sądzie, mimo że sprawa nadal się toczy Pani mecenas jest ze mą w kontakcie i jakieś niezrozumiałe sprawy zawsze wyjaśni jak również udzieli fachowej informacji. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam wszystkim Panią mecenas .

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Piasecka - Adwokat Gorzów Wielkopolski
Marta K.

Jestem naprawdę zadowolona z Pani Adwokat. Jest bardzo miła i do tego wszystko dokładnie wyjaśnia, a jest to dla mnie bardzo ważne. Dzięki jej pomocy wygrałam moją trudną sprawę. Pozdrawiam

Patrycja Dylewska

Pani Magda reprezentowała mnie w sądzie i wygrała moje 2 sprawy. Polecam z całego serca. Bardzo miła i co ważne bardzo profesjonalna w tym co robi. Wiem, że jeśli będę potrzebowała pomocy to znajdę ja tutaj. Nie biorę pod uwagę nikogo innego. Pozdrawiam gorąco.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Głodzik- Paździerska - Porady Prawne Gorzów Wielkopolski
Małgorzata P.

Profesjonalizm, dobry kontakt z klientem, zrozumienie dla problemów klienta, terminowość wykonywanych czynności

5.0 (4 opinie)

Więcej Adwokatów z Gorzowa Wielkopolskiego

Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Porady Prawne Jędrzejów

Porady Prawne Gorzów Wielkopolski

 • Jędrzejów
 • Kancelaria GOCAL ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Prawo Rodzinne Warszawa
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Warszawa
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Malgorzata Marek

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam udało mi się otrzymać odszkodowanie za wózek zniszczony przez spółdzielnię. Pani Małgorzata jest bardzo konkretną, a jednocześnie miła osobą. Dostałam także zasób wiedzy potrzebny mi w tematach związanych z kwestiami prawa rodzinnego. Co warto według mnie podkreśli-pani Małgorzata swoją konsultacją wsparła bardzo ważny cel charytywny bo zbiórkę na leczenie chorego maluszka.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge - Prawo Rodzinne Zielona Góra
Paweł P.

Bardzo miła obsługa, szybkość załatwiania spraw możliwość zapłaty w ratach bardzo dobry kontakt o każdej godzinie, polecam serdeczne.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Stasik - Kancelaria Adwokacka Gorzów Wielkopolski
Magdalena D.

Fachowa porada, szybko, sprawnie i przez internet. Zaangażowanie mecenasa na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam skorzystanie z Jego usług.

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Gorzowie Wielkopolskim

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Czapliński - Kancelaria Adwokacka Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Gorzów Wielkopolski

 • Gorzów Wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Czapliński
Anna Kozak

Nasza firma jest bardzo zadowolona z usług kancelarii adwokackiej Pana Błażeja. Sprawa została zakończona pozytywnie, pomimo tego, że były znikome szanse na sukces. Pan Mecenas podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Zawsze służy pomocą i radą. Polecam serdecznie kancelarie adwokacką Błażeja!

Wojciech Konefał

Pan Mecenas jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Sprawy zawsze zakończone pomyślnie. Gorąco polecam Pana Mecenasa.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Magdalena Zawadzka-Tarasek LL.M. - Kancelaria Adwokacka Gorzów Wielkopolski
Piotr B.

Pani Mecenas pomogła mi w batalii z niemieckim ubezpieczycielem. Skutecznie wyegzekwowała odszkodowanie nawet wyższe niż się spodziewałem! Była wsparciem od pierwszej wizyty do wypłaty odszkodowania. Jestem pod wrażeniem znajomości języka i swobodnego poruszania się w niemieckim prawie. Do dziś jestem w szoku że nie musiałem angażować kancelarii z Niemiec. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią mecenas! Do tego Pani Magda jest bardzo sympatyczną i kontaktową osobą.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski - Adwokat Gorzów Wielkopolski
Piotr L.

Polecam Kancelarię Pana mecenasa. Podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Sprawa przeciwko deweloperowi skutecznie zakończona.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Szymon Prawucki Adwokat - Porady Prawne Gorzów Wielkopolski

Każdy, kto szuka porad prawnych powinien niezwłocznie zgłosić się do Kancelaria Adwokacka Szymon Prawucki Adwokat i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Karolina Mazurkiewicz - Prawo Rodzinne Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka adwokat Karoliny Mazurkiewicz zapewnia kompleksową obsługę osób fizycznych oraz przedsiębiorców, w szczególności z dziedziny szeroko pojętego prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, m.in w sprawach o zapłatę, odszkodowania, rękojmię, rozwód, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem, alimenty, sprawy spadkowe etc. Adwokat Karolina Mazurkiewicz oferuje reprezentację klientów na wszystkich etapach postępowania, udzielanie porad prawnych oraz sporządzenie w imieniu Klientów wszelkiego rodzaju pisma m.in. pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, skargi, odpowiedzi.

Porównanie cen i kosztów w Gorzowie Wielkopolskim

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gorzowie Wielkopolskim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Gorzowa Wielkopolskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Legal Support Aleksandra Grześkowiak - Adwokat Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Legal Support Aleksandra Grześkowiak

 • Gorzów Wielkopolski

Sprawdź firmę Kancelaria Adwokacka Legal Support Aleksandra Grześkowiak jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi w miejscowości Gorzów Wielkopolski lub w okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Kancelarie Radców Prwnych Sienkiewicz&Korsak

 • Gorzów Wielkopolski

Kancelaria prawna świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Wyróżniamy się szczególną dbałością o dobro klienta oferując usługi na najwyższym poziomie. Poza sporami sądowymi, Kancelaria oferuje swoją pomoc również przy rozwiązywaniu sporów na etapie przedsądowym. Usługi prawne świadczone przez Kancelarię wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym. Dbamy o to by standardy etyczne będące nieodzownym elementem świadczonych przez nas usług stanowiły istotny czynnik w budowaniu zaufania pomiędzy Kancelarią a naszymi Klientami.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to Prawo ubezpieczeniowe, odszkodowania, prawo cywilne, prawo rodzinne, na terenie Gorzów Wlkp..

Kancelaria Gorzów

 • Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Gorzów to prawdziwi wyjadacze w temacie prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

LEX-IS Kancelaria Adwokacka Iwona Szczepaniak - Prawo Rodzinne Gorzów Wielkopolski

LEX-IS Kancelaria Adwokacka Iwona Szczepaniak

 • Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną i zastępstwem procesowym w sprawach cywilnych (w tym rodzinne i spadkowe) i karnych. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa działalności gospodarczej oraz prawa handlowego. Specjalizujemy się w prawie medycznym i oferujemy obsługę prawną dla podmiotów leczniczych w tym z zakresu postępowań o błędy medyczne (błąd diagnostyczny, terapeutyczny, lekarski). Jako Kancelaria posiadamy również bogate doświadczenie w dziedzinie prawa zamówień publicznych, w tym prowadzenia postępowań w trybie ustawy o zamówieniach publicznych. Działamy na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego. Naszymi klientami są również klienci z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Szwecji.

Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol - Porady Prawne Gorzów Wielkopolski

Porady Prawne

 • Gorzów Wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, chociaż poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol może być Twoim rozwiązaniem. Profesjonalne konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka

 • Gorzów Wielkopolski
 • Usługi transportowe Sulechow

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z Usługi transportowe Sulechow zaplanują i całościowo wykonają prace. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Baniewski - Porady Prawne Gorzów Wlkp.

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Baniewski

 • Gorzów Wlkp.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Odszkodowania powypadkowe. Porady prawne, konsultacje, opinie prawne, sporządzenie umów. Prowadzenie procesów sądowych, cywilnych, gospodarczych. Windykacja należności. Postępowanie upadłościowe.

FIRMA CONSUL

 • GORZÓW WLKP.

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Gorzów Wielkopolski i w całym powiecie. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Kancelarie Radców Prawnych i Adwokatów - Kancelaria Adwokacka Gorzów Wielkopolski

Trafny wybór kancelarii adwokackiej nie jest łatwy, dlatego warto zainteresować się Kancelarie Radców Prawnych i Adwokatów - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Świetne doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gorzowa Wielkopolskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Adwokat Aleksandra Węglarz - Porady Prawne Gorzów Wielkopolski

Porady Prawne

 • Gorzów Wielkopolski
 • Adwokat Aleksandra Węglarz

Porady prawne oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli wybierzesz ofertę Adwokat Aleksandra Węglarz. Profesjonalni eksperci z zakresu porad prawnych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Profesjonalne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism i wiele innych to standardowy pakiet usług dla tego adwokata.

ENDURE

 • Gorzów Wielkopolski

Zwróć się do ENDURE jeśli szukasz adwokatów działających na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i w sąsiednich miastach. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Adwokat Gorzów Wielkopolski

 • Gorzów Wlkp
 • A.B Markering

Jeśli jeszcze szukasz adwokata, to zwróć uwagę na firmę A.B Markering. Realizuje bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Porady Prawne

 • Czechów
 • 5 km od Gorzów Wielkopolski
 • aron

Wybranie porad prawnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale aron na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Adwokat

 • Barlinek
 • 28 km od Gorzów Wielkopolski
 • Odszkodowania, pomoc prawna, antywindykacja

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Odszkodowania pomoc prawna antywindykacja. Świadczy bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Urbanowska Filia w Myśliborzu - Kancelaria Adwokacka Myślibórz

Kancelaria Adwokacka

 • Myślibórz
 • 32 km od Gorzów Wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Urbanowska Filia w

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Urbanowska Filia w Myśliborzu oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Gorzowa Wielkopolskiego oraz przyległych powiatów. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (1 opinia)

Lex Ventus Sp. z o.o.

 • Pełczyce
 • 33 km od Gorzów Wielkopolski

Firma Lex Ventus Sp. z o.o. oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Adwokat Międzyrzecz. Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Solarewicz - Kancelaria Adwokacka Międzyrzecz

Kancelaria Adwokacka

 • Międzyrzecz
 • 40 km od Gorzów Wielkopolski
 • Adwokat Międzyrzecz. Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech

Szukasz kancelarii adwokackiej do bezzwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Adwokat Międzyrzecz. Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Solarewicz w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Prawo Rodzinne Gorzów Wielkopolski

 • Przelewice
 • Lider Invest

Ten fachowiec działa na obszarze Gorzowa Wielkopolskiego i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu prawa rodzinnego. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Dębno
 • 36 km od Gorzów Wielkopolski

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą usługę kancelarii adwokackiej. Eksperci z Kancelaria Radcy Prawnego przeanalizują i całościowo wykonają zadanie. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria adwokacka adwokat Julia Szymańska

 • Międzychód
 • 46 km od Gorzów Wielkopolski
Józef G.

Godna polecenia! Konkretna i rzetelna pani prawnik, która zna się na fachu.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Usielski

 • Choszczno
 • 48 km od Gorzów Wielkopolski

Utalentowani pracownicy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Usielski spełnią Państwa oczekiwania w temacie prawa rodzinnego. Jeśli chcesz poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Porady Prawne

 • CHOSZCZNO
 • 48 km od Gorzów Wielkopolski
 • "SZWED"- ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I INWESTYCJAMI

Porady prawne i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty SZWED- ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I INWESTYCJAMI IRENEUSZ SZWED - POŚREDNICTWO FINANSOWE. Profesjonalni doradcy z branży porad prawnych pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Porady Prawne

 • SLUBICE
 • 55 km od Gorzów Wielkopolski
 • Twoj-Negocjator

Podjęcie decyzji o wyborze porad prawnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Twoj-Negocjator poradzą Ci i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MOKRZYCKI | Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Słubice

MOKRZYCKI | Kancelaria Adwokacka

 • Słubice
 • 55 km od Gorzów Wielkopolski

Kancelaria adwokacka z miejscowości Gorzów Wielkopolski to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie branżowe. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Kancelaria Adwokacka

 • Słubice
 • 55 km od Gorzów Wielkopolski
 • Kbz. Adwokaci Dolejsz-Świderska sp. k.

Kancelaria adwokacka to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Zarezerwuj termin już teraz!

Prawo Rodzinne

 • Słubice
 • 55 km od Gorzów Wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka adw. Maksymilian Wanago

Firma Kancelaria Adwokacka adw. Maksymilian Wanago to prawdziwi wyjadacze w temacie prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Kancelaria Adwokacka

 • Swiebodzin
 • 58 km od Gorzów Wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka Piotr Bogacz

Nasz zespół udziela profesjonalnej pomocy prawnej. Od 2011r. reprezentujemy naszych Klientów w sprawach sądowych, w szczególności odszkodowania i likwidacje szkód. Ważne jest dla nas zadowolenie Klientów. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Bogusława Wierbik - Kancelaria Adwokacka Świebodzin

Kancelaria Adwokacka

 • Świebodzin
 • 58 km od Gorzów Wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka Bogusława Wierbik

Wykonujemy prace od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Świebodzin, Zielona Góra, Sulechów, Międzyrzecz, Nowa Sól, Gorzów Wielkopolski, Poznań. Nasza firma obsługuje prawo karne, rodzinne, cywilne. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski - Kancelaria Adwokacka Świebodzin

Kancelaria Adwokacka

 • Świebodzin
 • 58 km od Gorzów Wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski

Gdy szukasz kancelarii adwokackiej to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (1 opinia)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Gorzów Wielkopolski, Wawrów, Baczyna, Wieprzyce. więcej...