Adwokat Zielona Góra - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Zielonej Górze, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Zielona Góra - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Zielonej Górze w 2023 r. wybranych z 103 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.97 na podstawie 2398 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Adwokat Zielona Góra
Promowany

Porady Prawne Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa adw. Agnieszka Piętak
Maria Sielawska

Pani Adwokat Agnieszka była bardzo zaangażowana w naszą sprawę. Dziękujemy za ogrom włożonej pracy, przede wszystkim skuteczność. Udało nam się uzyskać upadłość konsumencką chociaż inni prawnicy mówili, że to będzie bardzo trudne. W końcu mnie i męża stać na normalne życie i wyjazdy do wnuków. Pani Agnieszka to naszym zdaniem najlepszy adwokat w Zielonej Górze. Dziękujemy.

Agnieszka Antkowiak

Pani Mecenas od początku do końca przeprowadziła sprawę mojej upadłości konsumenckiej, najpierw przeprowadziła analizę, czy upadłość jest dla mnie rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem. Pomogła zgromadzić niezbędne dokumenty i sporządziła wniosek, a także udzielała informacji na dalszych etapach postępowania. Gorąco polecam!

Joanna Łęgowska

Uzyskałam rzetelną i szybką poradę dotyczącą rozliczania podatku od najmu nieruchomości. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej kancelarii. Naprawdę warto skorzystać ze wsparcia Pani Agnieszki.

5.0 (15 opinii)
Wszystkie firmy
avatar icon best badge
Sylwester Grochowski

Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo... Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług .Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam

Elżbieta Pilus

Pan mecenas nie udzielał pochopnych odpowiedzi, ale zgłębił temat i zrozumiale wytłumaczył zawiłości prawne mojej sprawy, dzięki czemu mimo bardzo zaawansowanego wieku zrozumiałam wszystkie szczegóły.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Adwokat Wrocław
best badge
Paweł Stacholec

Jestem bardzo zadowolony z usług MG&Partners. Należność ściągnięta co do złotówki choć to trochę trwało, ale nie z ich winy tylko z opieszałości naszych sądów i klienta, który robił i utrudniał wszystko, aby tylko nie uregulować należności. Znakomity kontakt widać, że firmie zależy na sprawnej i profesjonalnej współpracy. Polecam w 100%!

Mateusz Jakóbczyk

Z usług kancelarii mecenasa Marcina Goszczyńskiego korzystam od początku prowadzenia przeze mnie firmy, czyli od 2018r cenie sobie usługi za profesjonalizm i ogromną wiedzę. Poleciłem już wielu znajomym i nikt się nie zawiódł, dlatego jeżeli szukasz dobrej kancelarii to nie mogłeś trafić lepiej. Polecam.

Jolanta H

Na początku bałam się oddać sprawę odszkodowawczą jakiejkolwiek firmie bo nie mam do nich zaufania. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Goszczyńskiego i kancelarię MG&Partners. Zaufałam i nie zawiodłam się. Nie wiedziałam nawet że mogę dostać 10000 zł za zwykłe skręcenie kostki na chodniku. Odzyskali mi pieniądze od AXA. Będę polecała dalej. Szczerze pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Mateusz Antonik - Kancelaria Adwokacka Zielona Góra
best badge
Bartosz Chrul

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc z nieuczciwym przedsiębiorcą budowlanym. Polecam.

Mariola Cz

Świetny adwokat, pomógł mi w sprawie rodzinnej i podziale majątku. Pan mecenas jest zdeterminowany i robi wszystko, co możliwe, aby pomóc. Jeszcze raz dziękuję.

Dorota Nat

Adwokat godny polecenia, Pan mecenas wybronił mojego syna, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Cechuje się bardzo dużą kulturą osobista, zaangażowaniem oraz wiedzą w sprawach karnych.

5.0 (15 opinii)
Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa - Porady Prawne Sulechów
best badge
Barbara Ostrowska

Pani Adwokat z pełną precyzją tłumaczy wszelkie aspekty zgłaszanego problemu pokazując drogę do efektu finalnego, z determinacją wykorzystuje swoją wiedzę zawsze na korzyść klienta. Jest profesjonalna, zawsze zaangażowana, a przy tym miła w kontakcie. Korzystałam niejednokrotnie, ostatnio w obszarze gospodarczym, i za każdym razem jestem zadowolona ze świadczonych usług.

Wiktoria Kucharska

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Mecenas angażuje się w pełni w sprawy swoich klientów. Posiada bardzo obszerną wiedzę z zakresu prawa, dzięki której jest zawsze przygotowana oraz w zrozumiały sposób wyjaśnia wszelkie kwestie.

Milena Knap

Bardzo szybko, sprawnie i pozytywnie zakończone 2 sprawy sądowe. Jestem bardzo zadowolona i mogę każdemu polecić Panią Adwokat Agatę. I na pewno w przypadku kolejnej sprawy, jeśli miałaby jakaś się odbyć skorzystam z pomocy.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (114 opinii)
avatar icon best badge
Ganna Sarkis

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Izabela Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Jarosław Szulc

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy prawnej nie znajdę nigdzie.

5.0 (38 opinii)
Adwokat Zbigniew Machowski - Porady Prawne Szczecin
best badge
Teresa Mazur

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko wyjaśnione dokładnie i zrozumiale, wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie. Bardzo szybko kancelaria zaczyna działać w powierzonej im sprawie to jest dopiero początek mojej sprawy, ale po rozmowie jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Polecam naprawdę warto zaufać tym ludziom.

Barbara null

Kontakt z Kancelarii dość szybki, termin spotkania umówiony ,,pod" moja rodzinę. Rozmowa merytoryczna, liczba pytań i odpowiedzi nie ograniczona, podpowiedzi ze strony Kancelarii co jeszcze trzeba zrobić, bo jak nie to. Spotkanie nie ograniczone czasem, umowa podpisana i działamy. Polecam Kancelarię.

Krystian Haręźlak

Bardzo pomocny i naprawdę uczciwy człowiek, jako adwokat zna się na rzeczy i bardzo dobrze tłumaczy i rozwiewa jakiekolwiek wątpliwości. Z 5 adwokatów którzy chcieli mnie po prostu naciągnąć dopiero ten Pan powiedział co jest grane w mojej sprawie. Serdecznie polecam usługi tego Pana bo naprawdę zna się na tym co robi i przykłada się indywidualnie w każdej sprawie.

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski - Porady Prawne Wrocław
best badge
Marcin Paja

Jako firma korzystająca z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski Jesteśmy w pełni zadowoleni, kancelaria wykonująca usługi dla naszej firmy jest w pełni zaangażowana w realizację swoich działań. Atutem Kancelarii Pana Tomasza Bielawskiego jest dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta i preferowaną formą współpracy oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań najkorzystniejszych dla konkretnej sytuacji.

Jakub Małolepszy

Bardzo profesjonalna podejście do sprawy. To co wyróżnia Kancelarie Adwokacką Adwokat Tomasz Bielawski to fakt, że reakcja na przedstawiony problem prawny jest wręcz natychmiastowa. W krótkim czasie udało się wyjaśnić całą sytuację i rozwiązać problem. Serdecznie polecam korzystanie z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

Jakub Małolepszy

Serdecznie polecam usługi Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski. Po zgłoszeniu problemu prawnego został on w trybie natychmiastowym omówiony oraz od razu zostało mi zaproponowane konkretne działanie. Z czystym sumieniem mogę polecić obsługę prawną Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

5.0 (23 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA BARTOSZ BOCHEŃSKI - Adwokat Zielona Góra
best badge
Angelika Skibińska

Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo, bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Bartosza Bocheńskiego. Godny polecenia fachowiec z empatią podchodzi do sprawy, bardzo dobry rzeczowy adwokat prowadził dwie moje skomplikowane sprawy karne i wszystko zakończyło się pomyślnie. Okazał się człowiekiem bardzo sumiennym, skutecznym i konkretnym, a przede wszystkim miał dla mnie Czas o każdej porze a to jest bardzo ważne. Bardzo polecam Wszystkim którzy tej pomocy potrzebują. Bardzo Dziękuję Panu i pozdrawiam serdecznie.

Agnieszka Sztandera

Dwukrotnie Mecenas Bartosz pomógł mi w zawiłych sprawach prawnych, odnośnie prawa upadłościowego, oraz prawa skarbowego, nieoceniona pomoc, wiedza, oraz kompetencje. Od ręki uzyskałam odpowiedzi na pytania, na które nikt inny nie był w stanie odpowiedzieć, wniosek do sądu był zrealizowany praktycznie tuż po dostarczeniu kompletu informacji o jakie mnie poproszono. Pierwszy raz spotykam się z tak dobrą praktyką adwokacką. Serdecznie polecam wszystkim, którzy lubią zasadę "konkretnie i kompetentnie".

Małgorzata Krasowska

Pan Bartosz Bocheński to Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Bardzo angażuje się w sprawę. Jest skuteczny. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Mecenasa. Polecam i na pewno jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystam z usług Pana Mecenasa.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge - Prawo Rodzinne Zielona Góra
best badge
Katarzyna Michta

Pani Klaudia prowadzi moja sprawę od października z zakresu władzy rodzicielskiej. Podejście, profesjonalizm o 100% Pani Klaudia jednym pismem osiągnęła ogromny przełom w sprawie (zmiana kurator zawodowego i udowodnienie kłamstw, oraz działania na moją niekorzyść) stały kontakt, realny obraz sytuacji, wsparcie co w takich sprawach jest jedną z podstawowych rzeczy. Polecam!

Aleksandra Stefaniak

Pani adwokat bardzo rzetelnie podeszła do sprawy, z pełnym zaangażowaniem. Byłyśmy cały czas w stałym kontakcie. Potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie. Pani Klaudia Runge posiada szeroką wiedzę w sprawach karnych. Polecam z całego serca.

Sebastian Nogga

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie przez Panią Klaudie, profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Adwokat Klaudii.

5.0 (6 opinii)

Więcej Adwokatów z Zielonej Góry

Kancelaria Adwokacka dr Grzegorz Grupa i Partnerzy - Prawo Rodzinne Poznań
Oskar Wieczyk

Mecenas Grupa to świetny fachowiec. Pomógł mi przebrnąć przez proces karny, w którym inne kancelarie nie dawały mi większych szans na wygraną. Tymczasem pan Grzegorz tak poprowadził postępowanie, że po ponad 2 latach walki zostałem prawomocnie uniewinniony. Jestem mu bardzo wdzięczny za to co zrobił. W pewnym sensie uratował mi życie i plany na przyszłość. Każdemu życzę takiego obrońcy.

Joanna Spychalska

Po włączeniu zapytania do sieci dostałam błyskawiczną reakcję poprzez połączenie telefoniczne. Rozmowa miała charakter rzeczowy i też jednocześnie zrozumiały, na tyle, aby wysnuć konkluzję z tej rozmowy. Wspaniała obsługa. Polecam.

5.0 (2 opinie)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Kancelaria Adwokacka Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

Szymon Niewiadomski

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Andrzej Kosik i Anna Krawczyk Spółka partnerska - Porady Prawne Zielona Góra

Porady Prawne

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Kosik i Anna Krawczyk Spółka

Jeszcze nie znalazłeś porad prawnych, pomimo że poszukujesz od wielu dni? Kancelaria Adwokacka Andrzej Kosik i Anna Krawczyk Spółka partnerska może ma szansę zakończyc Twój problem. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko

Adwokat Zielona Góra

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Adam Zygmunt

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

5.0 (35 opinii)
Niemiecka kancelaria adwokacka JHB.LEGAL - Kancelaria Adwokacka Legnica

Kancelaria Adwokacka Zielona Góra

 • Legnica
 • Niemiecka kancelaria adwokacka JHB.LEGAL

Kancelaria adwokacka Niemiecka kancelaria adwokacka JHB.LEGAL jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa rozwodowego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wniosków to typowy obszar działania dla tego adwokata.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Adwokatów w Zielonej Górze

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Zielonej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Prawno-Podatkowa adw. Agnieszka Piętak - Kancelaria Adwokacka Zielona Góra
Maria Sielawska

Pani Adwokat Agnieszka była bardzo zaangażowana w naszą sprawę. Dziękujemy za ogrom włożonej pracy, przede wszystkim skuteczność. Udało nam się uzyskać upadłość konsumencką chociaż inni prawnicy mówili, że to będzie bardzo trudne. W końcu mnie i męża stać na normalne życie i wyjazdy do wnuków. Pani Agnieszka to naszym zdaniem najlepszy adwokat w Zielonej Górze. Dziękujemy.

Agnieszka Antkowiak

Pani Mecenas od początku do końca przeprowadziła sprawę mojej upadłości konsumenckiej, najpierw przeprowadziła analizę, czy upadłość jest dla mnie rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem. Pomogła zgromadzić niezbędne dokumenty i sporządziła wniosek, a także udzielała informacji na dalszych etapach postępowania. Gorąco polecam!

Joanna Łęgowska

Uzyskałam rzetelną i szybką poradę dotyczącą rozliczania podatku od najmu nieruchomości. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej kancelarii. Naprawdę warto skorzystać ze wsparcia Pani Agnieszki.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kozłowska - Kancelaria Adwokacka Zielona Góra
Agnieszka Brzezinskanietopiel

Rzetelne podejscie do klienta. Pelen profesjonalizm, dokladne przekazanie i wytlumaczenie przebiegu sprawy. Co najwazniejsze Pani mecenas niezwykle pracowita, sumienna wielka empatia. Zawsze przygotowana do rozprawy. Polecam w czystym sumieniem. Jestem zadowolona ze wspolpracy z Pania mecenas i z zangazowania w sprawe ktora walecznym krokiem i z podniesiona glowa wygrala.

Mateusz Borowicz

Z pewnością polecam Panią Mecenas, jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie! Profesjonalistka z ogromną wiedzą, doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do człowieka. W całości angażuje się w sprawę i docelowo osiąga sukces - szybkość działania, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście, zrozumienie i bardzo dobry kontakt. Pani Mecenas która faktycznie walczy o dobro człowieka i niesie pomocy drugiemu! Polecam z całego serca Panią Kasie.

Ireneusz Pawłowicz

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super, szybka i płynna komunikacja. Jestem jej bardzo wdzięczny ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 3 moje sprawy. Serdecznie polecam.

5.0 (20 opinii)
Kancelaria Prawna AgresLex - Prawo Rodzinne Białystok
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała - Adwokat Zielona Góra

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała
Teresa Rutkowska

Czas reakcji, jakość, profesjonalizm, wartość chciałam podzielić się opinią na temat adwokata Radosława. Przeprowadził mój rozwód i podział majątku. Adwokat, z którym miałam kontakt o każdej porze. Profesjonalista w każdym calu. Odpowiadał mi zawsze bardzo wyczerpująco na wszystkie moje pytania, których miałam bardzo dużo. Bardzo sympatyczny i rozmowny w kontaktach i nawet po całkowitym zakończeniu sprawy, gdy miałam niesamowity problem z wyegzekwowaniem od byłego męża ugody, która zapadła w sądzie poświęcił bardzo dużo czasu i trudu, aby się dogadać i przekonać druga stronę, żeby nie robiła problemu co wydawało się nie do przeskoczenia, a on jednak tego dokonał. Polecam tego adwokata bardzo gorąco, gdyż z innym mogłoby się to nie

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Adwokat Sebastian Kordel
Agnieszka Dąbrowska

Mecenasowi zleciłam prowadzenie sprawy spadkowej. Z dotychczasowej współpracy jestem bardzo zadowolona. Mecenas jest osobą bardzo profesjonalną i rzeczową. Na terminy rozpraw zawsze chodzi sam i jest świetnie przygotowany. Uważam, że posiada dużą wiedzę i potrafi bardzo praktycznie podejść do problemu. Mecenasa poleciła mi znajoma, której prowadził sprawę o rozwód i podział majątku. Również była z niego bardzo zadowolona. Mecenas jest zawsze osiągalny, nawet kiedy jest na urlopie, co najlepiej oddaje to, w jaki sposób podchodzi do klientów i do powierzonych jemu spraw. Szczerze polecam!

Anna Drozd

Nasza firma dotychczas szukając fachowej pomocy prawnej miała do czynienia z kilkoma kancelariami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć Pana Mecenasa Sebastiana Kordel. Pan Adwokat jest zawsze przygotowany merytorycznie do spraw, które zlecamy, a wszystkie zawiłości prawne cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy. Prowadzenie naszych spraw jest sprawne i skuteczne. Pan Mecenas posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie, jak również niezbędne cechy pozwalające profesjonalnie reprezentować nasze interesy w sądzie. Wszelkie informacje o postępach w sprawie otrzymujemy na bieżąco, a każdy pojawiający się w procesie dokument otrzymujemy niezwłocznie. Każde spotkanie z Mecenasem jest efektywne merytorycznie, a wszelkie pytania i wyjaśnienia rozwiązujemy telefonicznie oraz mailowo. Z całym przekonaniem polecam Kancelarię Mecenasa Kordel.

Krzysztof Sikora

Jako Rodzina Zastępcza Sikorów z Leśniowa Wielkiego, a od 1 sierpnia 2023 jako Rodzinny Dom Dziecka pod opieką Zielonogórskiego MOPS chcemy podziękować Panu adwokatowi Sebastianowi za pomoc, profesjonalizm i wsparcie naszej rodziny w zawiłych sprawach prawnych związanych z naszą trudną misją pieczy zastępczej. Pozostaje nam tylko rekomendować Pana adwokata z Zielonej Góry.

5.0 (17 opinii)

Jakie są koszty adwokackie w Zielonej Górze?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Zielonej Górze? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Zielonej Górze. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Zielonej Góry same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Narowska - Adwokat Zielona Góra

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Narowska
3DFORM.eu

Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, świetny kontakt.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka adw.Elżbieta Raczkiewicz - Porady Prawne Zielona Góra

Porady Prawne

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka adw.Elżbieta Raczkiewicz
Joanna Pow

Pani mecenas posiada dużą wiedzę i poświęciła dużo czasu, aby sprawa była doprowadzona do pozytywnego dla mnie zakończenia. Na każdym etapie prowadzonej sprawy można liczyć na wsparcie i pomoc o każdej porze dnia i nocy. Życzliwość oraz zaangażowanie z jaką Pani adwokat podchodzi do sprawy jest godna polecenia. Pani mecenas zajmuje się każdą sprawą tak jakby była jej własną. Profesjonalizm i wiedza z jaką Pani mecenas podchodzi do sprawy sprawiają, że klient czuje się pewniej i wie jakie są jego prawa. Bardzo polecam wsparcie Pani adwokat.

Jarosław Kowalczyk

Polecam tę kancelarię adwokacką każdemu, kto potrzebuje wsparcia w sprawach rodzinnych. Profesjonalizm, wiedza i empatia z pewnością przyniosą oczekiwane rezultaty i pozwolą przejść przez ten trudny czas z większym spokojem i pewnością.

Sandra Lewandowska

Pani adwokat posiadała dużą wiedzę i poświęciła dużo czasu na doprecyzowanie wszystkich szczegółów ze mną. Sprawa porządnie i profesjonalnie zalatwiona

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz - Prawo Rodzinne Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz

 • Zielona Góra
Mariusz kuciak

Kancelarię Pana Jamroza wykorzystuje do spraw prywatnych jak i firmowych. Zawsze otrzymuje wysokiej klasy servis oraz podejście komfortowe do klienta. Nie było sprawy do której nie znaleźliśmy rozwiązania.

Konrad Szmyt

Pan Wojciech Jamróz okazał się rzeczowym, konkretnym i kompetentnym adwokatem. Przebieg sprawy wyglądał dokładnie tak jak nakreślił podczas pierwszego spotkania. Zakończyła się ona sukcesem, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić tego adwokata.

Julia Wojnarowska

Pan Wojciech to profesjonalista w swoim fachu. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Niesamowicie szybka reakcja na zlecenie oraz sprawne działanie w trakcie przygotowywania do rozprawy daje 10/10! Polecam każdemu, pełne zaufanie, jestem zachwycona.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski - Prawo Rodzinne Zielona Góra

Prawo Rodzinne Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski
Robert S.

Polecam korzystanie z usług Pana Marcela Gudzowskiego. Pan Marcel w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem zajął się moją sprawą. W toku postępowania zdążyłem nawet zapomnieć o przykrym zdarzeniu jakie mnie spotkało. Jeżeli ktoś szuka radcy prawnego który dotrzymuje słowa, to takim właśnie jest Pan Marcel.

Marcin Szydłowski

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

Sebastian Przygocki

Kancelaria Godna polecenia. Szybki kontakt telefoniczny oraz mailowy. Profesjonalne podejście do sprawy, szybkie i zdecydowane podjęcie działań uzgodnionych z moją osobą. Konkretne i przemyślane porady zwiazane z moim problemem. Bardzo szybka i zdecydowana wycena usługi ( nie droga) Bardzo Dobra Kancelaria Radcy Prawnego. Serdecznie Polecam dla zainteresowanych.

5.0 (11 opinii)
Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska - Kancelaria Adwokacka Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka

 • Zielona Góra
 • Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska
Adrian Tomala

Mecenas Kornalewicz to prawdziwy Człowiek wśród adwokatów, a poświęcenie i empatia to jego nierozłączne asystentki. Doskonały przykład gentlemana i człowieka renesansu bezbłędnie poruszającego się po meandrach prawa. Cieszę się, że mogłem napisać tych kilka słów podsumowujących nasze wspólne zmagania o sprawiedliwości w sytuacji wydawałoby się beznadziejnej. Dziękujemy Panie Robercie.

Prestige Nieruchomości

Kancelaria adwokacka Szymański & Kornalewicz obsługuje moją firmę zajmującą się kompleksowym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Kancelarię tworzy bardzo profesjonalny zespół prawników. W szczególności cenię ich za szeroką wiedzę z zakresu nieruchomości oraz rzetelne i szybkie realizowanie zleceń. Polecam każdemu przedsiębiorcy.

Patrycja Pal

Już od początku rozmowy czułam się bezpiecznie, gdyż Pan Mecenas prostym językiem wyjaśnił mi stan prawny problemu, który będzie rozstrzygany przez sąd. Pokazał co przemawia na moją korzyść i przedstawił zagrożenia z jakimi mogę się spotkać ze strony przeciwnika. Wbrew obiegowym opiniom o adwokatach nie obiecywał mi, że na 100% wygram. Nie miałam wątpliwości by podpisać pełnomocnictwo, gdyż poczułam, że jestem we właściwych rękach, bo poza profesjonalizmem spotkałam życzliwego, miłego, i co tu dużo mówić, mądrego adwokata. Zdecydowanie polecam.

5.0 (17 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PIOTR SKÓRNICKI - Porady Prawne Zielona Góra

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PIOTR SKÓRNICKI

 • Zielona Góra
Bogumiła W.

Mecenas P. Skórnicki szybko i sprawnie rozwiązał moją sprawę, bardzo dobry kontakt, wszystkie moje pytania i wątpliwości zostały dokładnie wyjaśnione, naprawdę polecam szczególnie do spraw rodzinnych.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Kostrzewski - Adwokat Zielona Góra

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Kostrzewski
Natalia Pałucka

Zaangażowanie, dopytywanie o rzeczy które mogłyby pomóc w sprawie. Kontakt telefoniczny super mimo, że nie mogliśmy się spotkać osobiście przed rozprawą. Myślę, że także rzetelność ponieważ sprawa została wygrana. Życzę Panu Piotrowi dalszych sukcesów z wygrywanych spraw i zadowolenia klientów. Pozdrawiam.

Kamil Borzdyński

Konkretny i ambitny adwokat! Poprowadził moją sprawę od początku do końca i dzięki jego wiedzy i skuteczności odzyskałem swoje pieniądze od dłużnika.

Damian Sokólski

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Bardzo angażuje się w powierzoną sprawę. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Piotra, jestem pewny, że Jeżeli będę potrzebował pomocy to na pewno skorzystam ponownie z pomocy pana mecenasa.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Natasza Przydróżna - Prawo Rodzinne Zielona Góra

Prawo Rodzinne

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Radcy Prawnego Natasza Przydróżna
Hanna Grduszak

Pani Natasza jest rzetelnym prawnikiem z dużym doświadczeniem. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Potrafi doradzić, jakie podjąć kroki. Realnie ocenia szanse na sukces przy zakładaniu sprawy i dobrze ją prowadzi. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Polecam KANCELARIĘ RADCY PRAWNEGO NATASZA PRZYDRÓŻNA.

Katarzyna S.

Kancelaria Radcy Prawnego Natasza Przydróżna w prowadzonej dla mnie sprawie wykazała się starannością i rzetelnym działaniem. Dbałość o jakość świadczonej usługi i troska o klienta sprawiają, że mogę polecić współpracę z Panią Mecenas.

5.0 (13 opinii)
avatar icon

Adwokat Kancelaria Adwokacka Anna Witek Zielona Góra

 • Zielona Góra
Dariusz Ochal

Świetny niezwykle skuteczny prawnik! Bardzo zaangażowana w prowadzenie sprawy, konkretna, dociekliwa, charyzmatyczna. Świetny kontakt, bez względu na porę dnia. To mój 3 prawnik i ten wybór był strzałem w 10! Wygrałem sprawę na pierwszej rozprawie! Sprawę która męczyła mnie psychicznie i finansowo przez długi czas. Dziękuję z całego serca Pani Mecenas i POLECAM WSZYSTKIM!

Jolanta Wiśniewska

Pani mecenas prowadziła dla mnie kilka spraw, nie jedną - między innymi trudny rozwód z orzeczeniem o wyłącznej winie byłego męża - wszystkie wygrała na moją korzyść. Opanowana, zawsze przygotowana. Pilnuje terminów i stawia się na sprawy. Szczerze polecam!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Alina Malczyńska - Prawo Rodzinne Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Alina Malczyńska

 • Zielona Góra
Anna J.

Usluga na najwyzszym poziomie.Fachowe i uprzejme udzielenie pelnej informacji na nurtujoce mnie pytania Polecam szczerze i dziekuje

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Zielonej Górze

Jeśli szukasz Adwokatów w Zielonej Górze, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Zielonej Góry na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Radcy Prawnego Milena Sztukowska - Adwokat Zielona Góra

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Radcy Prawnego Milena Sztukowska
Igor Brylski

Suchą stopą przeprowadziła mnie przez rozwód. Moi koledzy jak się rozwodzili to ze stresu posiwieli lub wyłysieli - dzięki mądrości i doświadczeniu pani Mileny, ja rozwiodłem się na jednej rozprawie z kolejnym rozwodem też pójdę do niej.

Katarzyna Bogdanowicz

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście, skuteczna pomoc i doskonała znajomość prawa. Dzięki Tobie moja sprawa zostały rozwiązane z pełnym zadowoleniem. Nie zawiodłam się i na pewno skorzystam z usług ponownie, jeśli będzie taka potrzeba.

Marta Wojciech

Pani Milena, bardzo pomogła przy sprawie o opiekę nad dzieckiem, dzięki jej zaangażowaniu, empatii, wiedzy i profesjonalizmie stres wynikający z postępowania był dużo mniejszy. Otrzymana pomoc i wsparcie podczas samego procesu, były nie ocenione. Polecamy.

5.0 (7 opinii)
avatar icon

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Adwokaci Michał Motała i Katarzyna Nabożna-Motała

Szukasz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w dobrej cenie? Adwokaci Michał Motała i Katarzyna Nabożna-Motała to adwokaci właśnie dla Ciebie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński - Adwokat Zielona Góra

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata dla siebie, to zerknij na firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński. Wykonuje szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Piątek Królik Adwokaci Spółka Partnerska - Kancelaria Adwokacka Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka

 • Zielona Góra
 • Piątek Królik Adwokaci Spółka Partnerska

Kancelaria PIĄTEK KRÓLIK ADWOKACI Spółka Partnerska z siedzibą w Zielonej Górze Plac Pocztowy 12/3 oraz filią w Szprotawie przy ul. Odrodzenia 3/3, to zespół doświadczonych adwokatów, świadczących szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Spółka działa od 2020 r., natomiast przed jej założeniem, jej członkowie przez wiele lat zdobywali doświadczenie indywidualnie. Kancelaria, świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. W ramach prowadzonej obsługi prawnej oferujemy szeroko rozumiane doradztwo prawne, sporządzanie pism procesowych oraz reprezentację Klientów przed sądami wszystkich instancji. W wykonywaniu powierzonej pracy kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, łącząc je z wiedzą

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski - Adwokat Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski

 • Zielona Góra

Prawo rodzinne to specjalność kancelarii adwokackiej - nie mają sobie równych w fachu adwokata. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Kancelaria Radców Prawnych Marzena Raczyńska - Kolasińska Marta Prus s.c. - Adwokat Zielona Góra

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Radców Prawnych Marzena Raczyńska - Kolasińska

Prawo rodzinne to specjalność ekipy z firmy Kancelaria Radców Prawnych Marzena Raczyńska - Kolasińska Marta Prus s.c. - nie mają sobie równych w fachu adwokata. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

avatar icon

Adwokat

 • Zielona Gora
 • Kancelaria Radcy Prawnego Norbert Grygiel

Adwokat z wyjątkową wiedzą w temacie prawa rodzinnego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Zielona Góra

Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński - Porady Prawne Zielona Góra

Porady Prawne

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję porad prawnych namierzysz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński nia ma konkurentów. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Jasińska - Porady Prawne Zielona Góra

Porady Prawne

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka Małgorzata Jasińska

Szukając porad prawnych trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Adwokacka Małgorzata Jasińska nia ma konkurentów. Nie trać czasu i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

avatar icon

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Marta Izydorczyk- Szpejda

 • Zielona Góra

Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, administracyjnego i karnego oraz doradztwo prawne dla przedsiębiorców w zakresie windykacji, prawa pracy, prawa korporacyjnego. Bogata wiedza i doświadczenie, dynamika i elastyczne metody pracy gwarantują profesjonalną pomoc prawną. Kancelaria ma siedzibę na zielonogórskiej starówce.

avatar icon

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Izydorczyk

PRIORYTETEM KANCELARII ADWOKACKIEJ JEST ŚWIADCZENIE USŁUG PRAWNYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, PRZY UWZGLĘDNIENIU INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTÓW. Bogata wiedza i doświadczenie, dynamika i elastyczne metody pracy gwarantują profesjonalną pomoc prawną.

avatar icon

Kancelaria adwokacka

 • Zielona Góra

Firma Kancelaria adwokacka oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Zielonej Góry i okolic. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o.o. - Adwokat Zielona Góra

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o.o.

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata, to zwróć uwagę na firmę Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o.o.. Realizuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

E-adwokat - Porady Prawne Zielona Góra

E-adwokat

 • Zielona Góra

Nasza kancelaria, mimo że działa na rynku zielonogórskim od niedawna, posiada wszelką wiedzę i doświadczenie, aby wykonywać usługi w sposób profesjonalny i rzetelny. Świadczymy szerokie usługi z zakresu prawa spółek, umów, transportu i wielu innych. U nas każdy klient jest równy. Szeroka sieć kontaktów, pozwala nam realizować usługi w kraju, jak i za granicą, w sposób równie profesjonalny. Nasze usługi rozwijamy zgodnie z postępem naukowym. Naszą specjalizacją jest prawo dotyczące internetu, nowych technologii oraz e-commerce, które w ostatnim czasie bardzo dynamicznie się rozwija. Więcej na http://www.e-adwokat.com.pl/

E-adwokat - Adwokat Zielona Góra

Adwokat

 • Zielona Góra
 • E-adwokat

Adwokat oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Zielona Góra oraz w przyległych miastach. Umów się na konkretny termin od razu!

avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kaczmarek

 • Zielona Góra

Wciąż nie masz kancelarii adwokackiej? Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kaczmarek to świetny wybór. Specjalistyczne doradztwo prawne w zakresie prawa karnego, pomoc w sądzie, opracowanie wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

avatar icon

Adwokat

 • Zielona Góra
 • Kancelaria Adwokacka

Rozpocznij współpracę z Kancelaria Adwokacka jeśli szukasz adwokatów działających na terenie Zielonej Góry oraz w okolicy. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

avatar icon

Samanta Lisiewska

 • Zielona Góra

Jeszcze nie znalazłeś porad prawnych, chociaż szukasz od kilku tygodni? Samanta Lisiewska może ma szansę zakończyc Twój problem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Zielona Góra, Racula, Zawada, Radomia, Przylep, Letnica, Buchałów, Koźla, Dobra, Jany, Nowy kisielin, Stary kisielin.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?