Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały świadczy kompleksową obsługę prawną na każdym etapie postępowania z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego (w tym m. in. prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe) oraz prawa karnego.

Oferta skierowana jest nie tylko do podmiotów indywidualnych, ale również do firm, zarówno w formie incydentalnej pomocy prawnej, jak i stałej obsługi. Dzięki otwartości na nowoczesne technologie, Kancelaria świadczy również pomoc prawną na odległość z wykorzystaniem środków teleinformatycznych.

Obszarem działania Kancelarii jest cała Polska, w szczególności zaś Zielona Góra i województwo lubuskie. Dzięki współpracy z prawnikami na terenie całej Polski, nawet w przypadku sprawy na drugim końcu kraju, Kancelaria może efektywnie reprezentować Klienta.


W dzisiejszych czasach przy wciąż rozwijających się możliwościach kontaktu za pomocą środków teleinformatycznych, należy „iść z duchem czasu” i umożliwiać Klientom skorzystanie z pomocy prawnej również na odległość. W związku z powyższym Kancelaria umożliwia zasięgnięcie porady telefonicznej bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii. Oczywiście, preferowanym kontaktem zawsze będzie kontakt osobisty, jednak nie zawsze jest on możliwy. Aby zasięgnąć porady telefonicznej, w pierwszej kolejności należy skontaktować się w celu umówienia terminu zasięgnięcia porady. Wówczas po uzgodnieniu terminu otrzymają Państwo informacje dotyczące rozliczenia za poradę, w tym numer konta do dokonania wpłaty. Dopiero po dokonaniu wpłaty za poradę telefoniczną i po uzgodnieniu terminu porady, będzie możliwe jej uzyskanie. Wszelkie szczegółowe informacje związane z kosztami oraz zakresem porad telefonicznym uzyskają Państwo kontaktując się pod numerem telefonu: .

Należy zaznaczyć, że adwokatów obowiązuje tajemnica adwokacka. Korzystając z usług Kancelarii mają Państwo pewność, że tajemnica ta nie zostanie naruszona, a tym samym mają Państwo gwarancję poufności.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Kancelarii: http://www.adwokatprzymuszala.pl

Branża

Adwokat

Obszar działania

Lubuskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Anna O. 15 maja 2022
Pozytywna opinia

Wiedza, doświadczenie, bezproblemowy kontakt, na każdym etapie wiedziałam dokładnie co się dzieje w mojej sprawie. Polecam.

Teresa R. Teresa Rutkowska, 28 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Czas reakcji, jakość, profesjonalizm, wartość chciałam podzielić się opinią na temat adwokata Radosława. Przeprowadził mój rozwód i podział majątku. Adwokat, z którym miałam kontakt o każdej porze. Profesjonalista w każdym calu. Odpowiadał mi zawsze bardzo wyczerpująco na wszystkie moje pytania, których miałam bardzo dużo. Bardzo sympatyczny i rozmowny w kontaktach i nawet po całkowitym zakończeniu sprawy, gdy miałam niesamowity problem z wyegzekwowaniem od byłego męża ugody, która zapadła w sądzie poświęcił bardzo dużo czasu i trudu, aby się dogadać i przekonać druga stronę, żeby nie robiła problemu co wydawało się nie do przeskoczenia, a on jednak tego dokonał. Polecam tego adwokata bardzo gorąco, gdyż z innym mogłoby się to nie udać. Bardzo Panu dziękuję.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała
Co jest przedmiotem sprawy?

Powiązane produkty i usługi: Kancelaria adwokackaRozwódPomoc prawnaKancelarie adwokackieSzukam prawnikaKancelaria adwokacka Zielona GóraRozwód Zielona GóraSzukam prawnika Zielona Góra,  Adwokat zielona góra, Adwokat od prawa cywilnego, Prawo cywilne,  Sprawy cywilne, Prawo karne, Sprawy karne, Mecenas, Prawnik, Kancelaria, Doradztwo prawne, Podział majątku, Zachowek, Spadek, Alimenty, Pozwy, Sprzeciw, Sprzeciw od nakazu zapłaty, Nakaz zapłaty, Odszkodowania, Uregulowanie kontaktów, Adwokat od prawa karnego, Obsługa prawna, Porada prawna, Porady telefoniczne, Dokumentacja prawna, Kasacja, Zażalenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Drzewna 28, Zielona Góra

WWW

www.adwokatprzymuszala.pl

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT RADOSŁAW PRZYMUSZAŁA
Imię (pierwsze) RADOSŁAW
Nazwisko PRZYMUSZAŁA
Data rozpoczęcia działalności 2016-07-04
NIP 9291742419
Regon 364720666

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat Zielona Góra
Gmina Zielona Góra
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65060
Poczta Zielona Góra
Ulica ul. Drzewna
Numer nieruchomości 28

Kontakt

Email kancelaria@adwokatprzymuszala.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2016-06-17
Data powstania 2016-06-16
Data rozpoczęcia działalności 2016-07-04

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się