Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

5

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Szanowni Państwo. Oferuję Państwu pomoc prawną w zakresie spraw cywilnych, w szczególności spraw spadkowych i odszkodowawczych, jak również zajmuję się podziałami majątków, sprawami rodzinnymi (alimenty, ustalanie kontaktów), dochodzeniem wierzytelności, a także sprawami karnymi i sprawami administracyjnymi. Świadczę również pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców (firmy budowlane, deweloperzy). Przez kilka lat współpracowałem z jedną z najlepszych i największych kancelarii prawnych w województwie lubuskim, gdzie zdobyłem ogromne doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz jednostek publicznych. Jestem również ekspertem do spraw nieruchomości w ramach projektu przeciwpowodziowego finansowanego przez Bank Światowy. Posiadam tytuł zawodowy radcy prawnego od lipca 2016 r., natomiast moja kancelaria prawna działa od 2017 r. Posiadam oddział w Zielonej Górze oraz w Warszawie. Cechuje mnie szybkość w załatwianiu spraw, bardzo życzliwe podejście do Klienta. Zapraszam serdecznie do współpracy.

Branża

Adwokat, Radca prawny, Pisma, wnioski, podania, Windykacja, Prawo budowlane, Prawo cywilne, Obsługa prawna firm, Prawo gospodarcze, Umowy, prawo umów, Prawo ubezpieczeniowe, Prawo pracy, Dochodzenie wierzytelności, Sprawy procesowe, Prawo spółdzielcze, Doradztwo patentowe

Obszar działania

Lubuskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marcin S. 21 stycznia 2019
Szukam porady prawnej odnośnie ochrony informacji, pomysłów, Zielona Góra
Pozytywna opinia

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

Kajetan K. Warszawa, 12 września 2018
Zapytanie o windykację należności, 800zł, Warszawa
Pozytywna opinia

Sebastian P. 9 września 2018
Adwokat do porady prawnej, prawo karne, Żary
Pozytywna opinia

Kancelaria Godna polecenia. Szybki kontakt telefoniczny oraz mailowy. Profesjonalne podejście do sprawy, szybkie i zdecydowane podjęcie działań uzgodnionych z moją osobą. Konkretne i przemyślane porady zwiazane z moim problemem. Bardzo szybka i zdecydowana wycena usługi ( nie droga) Bardzo Dobra Kancelaria Radcy Prawnego. Serdecznie Polecam dla zainteresowanych.

Grzegorz F. 25 sierpnia 2018
Pozytywna opinia

Szczerze polecam Pana Marcela.sporządził dla nas mocne pismo podparte paragrafami, a całą sprawę udało się prowadzić mailowo za co dziękuje.sprawa jest w toku ale mamy wciąż wsparcie Pana Marcela.koszt usługi też realny, a inni radcy wyceniali ja kilka razy drożej!

Aleksandra S. Warszawa, 18 sierpnia 2018
Potrzebny adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo gospodarcze, Warszawa
Pozytywna opinia

Robert S. 12 sierpnia 2018
Pozytywna opinia

Polecam korzystanie z usług Pana Marcela Gudzowskiego. Pan Marcel w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem zajął się moją sprawą. W toku postępowania zdążyłem nawet zapomnieć o przykrym zdarzeniu jakie mnie spotkało. Jeżeli ktoś szuka radcy prawnego który dotrzymuje słowa, to takim właśnie jest Pan Marcel.

Ireneusz K. 10 sierpnia 2018
Szukam radcy prawnego, prawo rodzinne, rozwodowe, Ożarów Mazowiecki
Pozytywna opinia

profesjonalne podejście, meteorytyka, kontakt, zaangażowanie.

Małgorzata B. 2 sierpnia 2018
Pozytywna opinia

Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź szybko i solidnie. Dziękuję

Katarzyna K. 31 lipca 2018
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Polecam naprawdę warto, sprawa została rozwiązana szybko z satysfakcjonującą odpowiedzią. Pozdrawiam.

Magdalena S. 31 lipca 2018
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, Pan Marcel jest bardzo kompetentny i pracowity. Zdecydowanie możemy polecić usługi Pana Marcela, bardzo rzetelnie i precyzyjnie pomaga we wszystkich kwestiach prawnych.

Bogdan T. 30 lipca 2018
Pozytywna opinia

Młody, bardzo kompetentny i pracowity Radca Prawny. Pomimo młodego wieku wszechstronnie "obyty" praktycznie w prawie cywilnym, prawie pracy, ustawach o samorządzie gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Miałem zaszczyt z nim współpracować i wiem, że nigdy nie zostawi petenta bez pomocy do chwili ostatecznego rozwiązania sprawy. Gorąco polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

Powiązane produkty i usługi: Prawo rodzinneBudowlanePrawnicySprawy alimentacyjneBudowlane Zielona GóraSprawy alimentacyjne Zielona Góra,  Prawo wodne, Prawo nieruchomości, Prawo karne,  Prawo administracyjne, Konsultacje prawne, Sporządzanie opinii prawnych, Sporządzanie projektów pism procesowych, Pisanie podań i wniosków, Pomoc w negocjacjach

Oferta

Sprawy rodzinne
Polska
do uzgodnienia

Oferuję również pomoc w sprawach rodzinnych, w szczególności w sprawach alimentacyjnych, ustalenie kontaktów, władza rodzicielska. Zachęcam do współpracy.

Redakcja pism w postępowaniach sądowych i administracyjnych
Polska
do uzgodnienia

Oferuję Państwu pomoc w zakresie redakcji wszelkiego rodzaju pism w sprawach sądowych i administracyjnych. Mam bogate doświadczenie w tym zakresie. Wynagrodzenie jest konkurencyjne i zależy od stopnia skomplikowania sprawy.

Windykacja długów
Polska - Zielona Góra
do uzgodnienia

Oferuję pomoc prawną w zakresie dochodzenia długów zarówno na etapie przedsądowym (polubownym), jak i sądowym i egzekucyjnym. Poprowadzę również negocjacje z dłużnikami.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Sikorskiego 17/4, Zielona Góra

WWW

https://www.kancelariagudzowski.pl/

Telefon

510 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski
Imię (pierwsze) MARCEL
Nazwisko GUDZOWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2017-01-02
NIP 9291751826
Regon 366240812

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat Zielona Góra
Gmina Zielona Góra
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65454
Poczta Zielona Góra
Ulica ul. Generała Władysława Sikorskiego
Numer nieruchomości 17
Numer lokalu 4

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-01-03
Data powstania 2017-01-02
Data rozpoczęcia działalności 2017-01-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się