Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Prawno-Podatkowa adw. Agnieszka Piętak nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Prawno-Podatkowa adw. Agnieszka Piętak

O specjaliście

Adwokat Agnieszka Piętak LL.M., DBA -- Kancelaria Adwokacka w Zielonej Górze

Specjalizuję się w sprawach cywilnych, majątkowych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych oraz podatkowych. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa pracy, prawa upadłościowego oraz prawa karnego. Zajmuję się również kompleksowym przygotowywaniem dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych.
Ukończyłam m.in. studia magisterskie na kierunku Prawo Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu Negocjacji i mediacji oraz Rachunkowości. Posiadam tytuł LL.M. in Business Law oraz Doctor of Business Administration. Jestem certyfikowanym przez DEKRA Certification Polska specjalistą z zakresu ochrony danych osobowych, a także autorką kilkudziesięciu publikacji o tematyce prawnej wydawanych m.in. przez Wolters Kluwer Polska.
Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.

W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdej sprawy i każdego Klienta. Staram się zapewnić wsparcie we wszystkich aspektach prowadzonych przez Nich działalności. W obecnych dynamicznych czasach, sama znajomosć przepisów prawa jest niewystarczająca. Możliwość zaproponowania odpowiednich rozwiązań prawnych wymaga nie tylko znajomości przepisów, ale również zrozumienia specyfiki procesów biznesowych oraz umiejętności identyfikacji ryzyk z nimi związanych.

Branża

Adwokat, Radca prawny, Windykacja, Doradca podatkowy, Prawo budowlane, Prawo pracy, Obsługa prawna firm

Obszar działania

Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Maria S. 2 października 2021
Pozytywna opinia

Pani Adwokat Agnieszka była bardzo zaangażowana w naszą sprawę. Dziękujemy za ogrom włożonej pracy, przede wszystkim skuteczność. Udało nam się uzyskać upadłość konsumencką chociaż inni prawnicy mówili, że to będzie bardzo trudne. W końcu mnie i męża stać na normalne życie i wyjazdy do wnuków. Pani Agnieszka to naszym zdaniem najlepszy adwokat w Zielonej Górze. Dziękujemy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Prawno-Podatkowa adw. Agnieszka Piętak

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Plac Pocztowy 7/3, Zielona Góra

NIP

9730785082

WWW

www.pietak.pl

Telefon

798****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/lubuski.adwokat