Adwokaci Strzelce Krajeńskie

Adwokaci w Strzelcach Krajeńskich, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

50 firm
w kategorii Adwokaci

 • Prawo Rodzinne

  • Czechów
  • aron

  Adwokat z obszerną wiedzą w kwestii prawa rodzinnego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Prawo Rodzinne

  • Przelewice
  • Lider Invest

  Eksperci z Lider Invest to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

 • Adwokat

  • Międzychód
  • Kancelaria adwokacka adwokat Julia Szymańska

  Pomoc prawna Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną obejmującą zarówno obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Mając na celu zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy prawnej, adwokat Julia Szymańska współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi oraz geodetami. Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa

 • Immedia

  • Barlinek

  Podjęcie decyzji o wyborze porad prawnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Immedia udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism to standardowy obszar działania tego adwokata.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokata Błażeja Czaplińskiego oferuje szerokie usługi zarówno na rzecz osób fizycznych, jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek prawa handlowego w zakresie: - prawa cywilnego (dochodzenie wierzytelności, podział majątku/spadku, zniesienia współwłasności, prawo spadkowe etc.), - prawa pracy (spory na linii pracodawca-pracownik, obsługa branży TSL, tworzenie wewnątrzzakładowych regulacji np. regulaminy), - prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, alimenty, ustalenie kontaktów, ustalenie/zaprzeczenie rodzicielstwa etc.) - prawa gospodarczego (sporządzanie i opiniowanie umów, bieżące doradztwo, prowadzenie negocjacji), - prawa spółek handlowych (zakładanie/ optymalizowanie/ przekształcanie spółek handlowych). Kancelaria oferuje również stałą współpracę w ramach prowadzonych przez Państwa działalności gospodarczych obejmującą wszystkie wyżej wymienione gałęzie prawa. Zapraszamy do kontaktu!

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Adwokat Aleksandra Węglarz

  • Gorzów Wielkopolski

  Kancelaria adwokacka z rejonu Gorzowa Wielkopolskiego to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają duże doświadczenie w branży. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Porady Prawne

  • Gorzów Wielkopolski
  • Kancelaria Adwokacka Szymon Prawucki Adwokat

  Mieszcząca się w Gorzowie Wielkopolskim Kancelaria Adwokacka Szymon Prawucki od wielu lat świadczy swe usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Mogą oni liczyć na pomoc z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, prawa administracyjnego, windykacji, postępowania egzekucyjnego, prawa karnego, spadkowego, cywilnego czy też rodzinnego. Kancelaria posiada również swą filię w Choszcznie. Usługi i produkty: - prawo karne - prawo rodzinne - prawo cywilne - prawo spadkowe - odszkodowania - postępowanie egzekucyjne - prawo gospodarcze i handlowe - prawo administracyjne

 • Justyna S.

  Bardzo miła, konkretna i fachowa pomoc zarówno w napisaniu pism jak i reprezentowaniu w Sądzie, mimo że sprawa nadal się toczy Pani mecenas jest ze mą w kontakcie i jakieś niezrozumiałe sprawy zawsze wyjaśni jak również udzieli fachowej informacji. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam wszystkim Panią mecenas .

 • Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną i zastępstwem procesowym w sprawach cywilnych (w tym rodzinne i spadkowe) i karnych. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa działalności gospodarczej oraz prawa handlowego. Specjalizujemy się w prawie medycznym i oferujemy obsługę prawną dla podmiotów leczniczych w tym z zakresu postępowań o błędy medyczne (błąd diagnostyczny, terapeutyczny, lekarski). Jako Kancelaria posiadamy również bogate doświadczenie w dziedzinie prawa zamówień publicznych, w tym prowadzenia postępowań w trybie ustawy o zamówieniach publicznych. Działamy na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego. Naszymi klientami są również klienci z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Szwecji.

 • Radca Prawny Bartosz Stasik, wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2010 r. współpracuję z kancelariami prawnymi, komorniczymi oraz instytucjami państwowymi. W mojej pracy wysoko cenię sobie dobrą komunikację z klientem. Szczera rozmowa na temat stanu faktycznego, pogłębiona gruntowną analizą prawną stanowi klucz do sprawnego prowadzenia Państwa sprawy. Jestem elastyczny w zakresie formy kontaktu. Telekonferencja przez Skype lub Discord? Szybka wymiana wiadomości e-mail? Swobodna wymiana opinii na portalu oferteo.pl? Żadna z powyższych form komunikacji nie stanowi dla mnie problemu. Najistotniejsze w mojej pracy jest kompleksowe zapoznanie się ze stanem faktycznym sprawy oraz dochowanie standardów wyznaczonych przez Kodeks Etyki Radców Prawnych.

Porównanie cen i kosztów w Strzelcach Krajeńskich

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Strzelcach Krajeńskich? Złóż zapytanie, a specjaliści z Strzelec Krajeńskich sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Piasecka

  • Gorzów Wielkopolski

  Kancelaria adwokacka adw. Magdaleny Piaseckiej istnieje na rynku prawniczym od wielu lat. W naszej kancelarii zapewniamy kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, w szczególności z dziedziny prawa karnego, cywilnego,rodzinnego, pracy, administracyjnego. Reprezentujemy Klientów w sprawach m.in. o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem, spadkowych, o ochronę dóbr osobistych, odszkodowawczych, o zapłatę, a także w sprawach karnych jako obrońca czy pełnomocnik na wszystkich etapach postępowania. Oprócz reprezentacji udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy w imieniu naszych Klientów wszelkiego rodzaju pisma m.in. pozwy, wnioski, odpowiedzi na pozwy/wnioski, apelacje, zażalenia,

 • ENDURE

  • Gorzów Wielkopolski

  Gdy szukasz dobrej współpracy to specjaliści z ENDURE są dla Ciebie idealni. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Porady Prawne

  • Gorzów Wielkopolski
  • Kancelarie Radców Prwnych Sienkiewicz&Korsak

  Kancelaria prawna świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Wyróżniamy się szczególną dbałością o dobro klienta oferując usługi na najwyższym poziomie. Poza sporami sądowymi, Kancelaria oferuje swoją pomoc również przy rozwiązywaniu sporów na etapie przedsądowym. Usługi prawne świadczone przez Kancelarię wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym. Dbamy o to by standardy etyczne będące nieodzownym elementem świadczonych przez nas usług stanowiły istotny czynnik w budowaniu zaufania pomiędzy Kancelarią a naszymi Klientami.

 • Adwokaci

  • Gorzów Wielkopolski
  • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Bereda
  Anna A.

  Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową, która nie należała do łatwych. Podobało mi się, że w sposób rzeczowy i zrozumiały zapoznała mnie z możliwościami prawnymi. Każde spotkanie z Panią Adwokat cechowało się szczegółowym omówieniem konkretnego zagadnienia związanego z rozwodem w przyjaznej atmosferze, minimalizując stres związany z rozprawą. Ilość spotkań była dostosowana do potrzeb i ograniczona do niezbędnego minimum. Mogłam kontaktować się również poprzez telefon i wiadomości mailowe. Współpracę z Panią Mecenas Katarzyną Beredą oceniam wzorowo. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat.

 • A.B Markering

  • Gorzów Wlkp

  Nie możesz znaleźć solidnej oferty dotyczącej porad prawnych? A.B Markering na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gorzów Wlkp.
  • Kancelaria Radcy Prawnego Robert Baniewski

  Obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Odszkodowania powypadkowe. Porady prawne, konsultacje, opinie prawne, sporządzenie umów. Prowadzenie procesów sądowych, cywilnych, gospodarczych. Windykacja należności. Postępowanie upadłościowe.

 • FIRMA CONSUL

  • GORZÓW WLKP.

  DOTACJE UNIJNE I EUROPEJSKIE DLA FIRM, DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW, FUNDACJI , STOWARZYSZEŃ, OSÓB FIZYCZNYCH, KOŚCIOŁÓW, DLA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, ITP. FIRMA OFERUJE KOMPLEKSOWE I PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE SPORZĄDZANIA WNIOSKÓW O DOTACJE UNIJNE I EUROPEJSKIE DLA FIRM.PRZYGOTOWUJEMY NA ZLECENIE KLIENTA CAŁĄ DOKUMENTACJĘ POTRZEBNĄ DO UZYSKANIA I ROZLICZENIA DOTACJI UNIJNEJ (BIZNES PLANY,STUDIA WYKONALNOŚCI, SPRAWOZDANIA, ITP.) DORADZAMY FIRMOM I INNYM PODMIOTOM WYBÓR NAJKORZYSTNIEJSZYCH PROGRAMÓW EUROPEJSKICH. FIRMA ŚWIADCZY RÓWNIEŻ POMOC I OBSŁUGĘ PRAWNĄ DLA PRZEDSIĘBIORSTW I OSÓB FIZYCZNYCH.

 • "SZWED"- ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I INWESTYCJAMI IRENEUSZ SZWED - POŚREDNICTWO FINANSOWE

  • CHOSZCZNO

  Kancelaria adwokacka to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Urbanowska Filia w Myśliborzu

  • Myślibórz
  Anna D.

  Współpracę z Panią Adwokat wspominam bardzo dobrze. Pełne zaangażowanie w sprawę pozwoliło na szybkie i korzystne dla mnie rozwiązanie problemu. Wszystkie zawiłości prawne byly wyczerpująco tłumaczone. Na bieżąco przekazywane były informacje o postępach w sprawie, bezzwłocznie przesyłane również wszystkie nowe pojawiające się w procesie dokumenty. Porozumiewanie się z Panią Adwokat w czasie współpracy było rewelacyjne i bez zastrzeżeń. Istnieje możliwość korzystania z każdej możliwej formy kontaktu. W przyszłości na pewno ponownie skorzystam z usług Adwokat Agaty Urbanowskiej.

 • AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

  • Szamotuły
  Michał J.

  Profesjonalizm i pełne zaangażowanie ze strony pani mecenas Marty, pomogła mi w sprawie ze spadkiem.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Strzelec Krajeńskich. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Porady Prawne

  • Nowy Tomyśl
  • AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka
  karol a.

  jestem bardzo zadowolony ze współpracy, pani adwokatka pomogła mi w sprawie o rozwód, polecam.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Bukowiec
  • Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j.

  Pomagamy naszym Klientom w sprawach prywatnych i biznesowych. Jesteśmy zespołem prawników, którzy działają w branży od 2012 r. Reprezentujemy Klientów przed sądami cywilnymi, gospodarczymi, w postępowaniu egzekucyjnym, a także przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi. Pomagamy we właściwej ocenie sytuacji prawnej Klientów oraz proponujemy odpowiednie rozwiązania, aby jak najlepiej zapewnić ochronę i realizację ich interesów Klientów. Osobom fizycznym zapewniamy pomoc prawne w sprawach rodzinnych, rozwodowych, o podziału majątku , w sprawach spadkowych, a także w innych sprawach majątkowych w tym w także w uzyskiwaniu odszkodowań od sprawców wypadku i zakładów ubezpieczeń. Pomagamy również klientom biznesowym, zarówno w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej, w tworzeniu i analizowaniu umów, w sprawach pracowniczych jak i w sporach gospodarczych z kontrahentami lub w sporach z organami administracji publicznej. Działamy na terenie Poznania, Grodziska Wielkopolskiego, Nowego Tomyśla. Główne biuro kancelarii znajduje się w Nowym Tomyślu, przy ul. Norwida 1. www.brudlojagustyn.pl tel. 791 348 323 tel. 794 519 326

 • Kancelaria Radcy Prawnego

  • Dębno

  Chcąc znaleźć najlepszą propozycję porad prawnych natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Radcy Prawnego przebije je wszystkie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Prawo Rodzinne

  • Świebodzin
  • Kancelaria Adwokacka Bogusława Wierbik

  Wykonujemy prace od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Świebodzin, Zielona Góra, Sulechów, Międzyrzecz, Nowa Sól, Gorzów Wielkopolski, Poznań. Nasza firma obsługuje prawo karne, rodzinne, cywilne. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzinska

  • Świebodzin

  Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Nasza specjalność to rozwody, podział majątku, alimenty, władza rodzicielska, prawo gospodarcze, pozwy o zapłatę, postępowanie spadkowe, prawo pracy, prawo karne, obsługa firm, na terenie Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Sulęcin, Świebodzin, Poznań, Krosno Odrzańskie, Nowy Tomyśl, Wolsztyn.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Piła
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Mikołajczak

  Poszukujesz kancelarii adwokackiej z okolic Piły, ale nie chcesz przepłacać? Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Mikołajczak oferuje usługi w niskiej cenie. Specjalistyczne doradztwo prawne w szerokim zakresie, pomoc w sprawach sądowych, opracowanie pism i wiele innych to typowy obszar działania dla tego adwokata.

 • Prawo Rodzinne

  • Piła
  • Kancelaria Adwokacka Joanna Makowska

  Nasza firma świadczy usługi adwokackie na terenie Poznania i okolice. Charakteryzuje nas jakość, indywidualne podejście, porada prawna.

 • Porady Prawne

  • Piła
  • Business Communication Group Sp. zo.o.

  Wybranie porad prawnych może być trudne, ale Business Communication Group Sp. zo.o. na 100% pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego produktu. Jeśli chcesz otrzymać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Piła
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Ireneusz Adamczak

  Kancelaria adwokacka to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Adwokat Paweł Jankowski APJ Kancelaria Adwokacka

  • Piła

  Porady prawne i niuanse z tym związane nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Adwokat Paweł Jankowski APJ Kancelaria Adwokacka. Doświadczeni znawcy z zakresu porad prawnych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się!

 • TSW Adwokaci

  • Piła

  Wybitni pracownicy firmy TSW Adwokaci spełnią Państwa wymagania odnośnie prawa rodzinnego. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Porady Prawne

  • Piła
  • Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy to wiodąca na rynku usług prawnych kancelaria prawna. Powstała po przekształceniu kancelarii wspólnika obecnego na rynku prawnym od ponad 30 lat Prawnicy kancelarii to połączenie kilkudziesięciu lat pracy z młodością i wiedzą. To doświadczenie i perfekcja w działaniu. Kancelaria prowadzi wszelkie sprawy z dziedzin prawa rodzinnego cywilnego i karnego i innych. Koncentruje się na obsłudze zarówno podmiotów gospodarczych jak i indywidualnych. Wieloletnie szerokie i solidne doświadczenie daje gwarancję sukcesu. Kancelaria znana jej w całym kraju z uwagi na charakter prowadzonych spraw często trudnych i prestiżowych. Otwartość i rzetelność kancelarii jest doceniana przez klientów którzy cenią fachowość i sumienność .

 • Prawo Rodzinne

  • Piła
  • Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Tryczyk

  Adwokat Jacek Tryczyk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2010 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Adwokat Jacek Tryczyk reprezentuje Klientów w postępowaniach karnych oraz cywilnych, w sprawach rodzinnych, rozwodowych, a także przed organami administracji oraz sądami administracyjnymi. Adwokat Jacek Tryczyk specjalizuje się nadto w prawie upadłościowym, utrzymując wieloletnią współpracę z syndykiem masy upadłości. Kancelaria oferuje także obsługę prawną i doradztwo dla podmiotów gospodarczych. Siedzibą Kancelarii adwokackiej jest Poznań ul. Piaskowa 3A/3, filią Kancelarii jest Piła, Plac Konstytucji 7. Kancelaria współpracuje z wyspecjalizowanymi kancelariami adwokackimi, radców prawnych i rzeczników patentowych z różnych regionów Polski. Oferuje usługi prawnicze świadczone na najwyższym poziomie, z pełnym zaangażowaniem, poszanowaniem zasad etyki adwokackiej, dbając o poprawny kontakt z Klientem na każdym etapie prowadzonej sprawy.

 • Prawo Rodzinne

  • Oborniki
  • Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska
  Krystyna K.

  Z treści porady wynikało, że mój problem został szczegółowo przeanalizowany. W odpowiedzi prawnik nie tylko odwołał się do stosownych artykułów, ale również podał wyroki w podobnych sprawach, wydane dotychczas przez różne sądy. Pragnę podkreślić niezwykłą staranność widoczną przy opracowaniu każdej porady, a w szczególności pokazanie kierunku, który powinnam obrać. Klient przede wszystkim oczekuje takiej porady, szczególnie w sytuacji, gdy ma do czynienia z niejasnym postępowaniem drugiej strony.

 • Prawo Rodzinne

  • Oborniki
  • AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

  Podstawą sukcesu jest merytoryczny zespół, który działa tak, aby osiągnąć zakładany cel. Przekonaj się, co możemy wspólnie zrobić. Jedno jest pewne – w Twojej sprawie trzeba działać. Jesteśmy specjalistkami w zakresie prawa rodzinnego oraz spraw cywilnych (w tym spraw gospodarczych). Szczególną uwagę poświęcamy sprawom rozwodowym, które są dla strony postępowania wyjątkowo ważne i gdzie kluczowe jest zabezpieczenie interesów reprezentowanych przez nas klientów. Współpracujemy ze znanymi biurami detektywistycznymi oraz kancelariami notarialnymi.

 • Prawo Rodzinne

  • Mrowino
  • PUH Karol Dopula

  Znakomici pracownicy PUH Karol Dopula spełnią Państwa wymagania w temacie prawa rodzinnego. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA

  • Kiekrz

  Firma specjalizuje się w reprezentacji sądowej, obsłudze prawnej firm. Działamy na rynku od 2005. Firma obsługuje całą Polskę. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

 • Porady Prawne

  • Chodzież
  • Kancelaria Adwokacka Karol Żądło
  Tomasz O.

  Polecam, 100% profesjonalizm, świetne podejście do klienta, uzyskany rezultat sprawy ponad oczekiwania jakie miałem. Z czystym sumieniem ocena 5 - 5!!!

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kaczory
  • Kancelaria Radcy Prawnego

  Szukasz kancelarii adwokackiej do bezzwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Radcy Prawnego w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Daniel Karolkowski

  • Łobez

  Kancelaria udziela porad prawnych, sporządza umowy, opinie prawne, pisma przedprocesowe i procesowe, prowadzi negocjacje, reprezentuje Klientów przed sądami polubownymi, sądami powszechnymi wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Kancelaria prowadzi konsultacje, sporządza opinie prawne i pisma procesowe także z wykorzystaniem dostępnych, nowoczesnych kanałów komunikacji. Świadczenie usług prawnych odbywa się w ramach stałej współpracy lub zlecenia jednorazowej sprawy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i życzeniem Klienta.Kancelaria stawia na profesjonalizm, dyskrecję i zaangażowanie. W pracy Kancelaria podchodzi do każdego Klienta indywidualnie i poświęca mu taką ilość czasu, jaka jest wymagana do zaplanowania odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Waldon

  • Łobez

  Przedsiębiorstwo Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Waldon ma siedzibę w Łobez przy ul. Wybickiego. Przedsiębiorstwo posiada NIP 857-171-54-81 oraz numer Regon: 321130926. Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Waldon działa od 2011-09-12. Przedsiębiorstwo ma adres internetowy:...

 • Porady Prawne

  • Golęczewo
  • Speed-spaw

  Wykonujemy zlecenia od 2014. Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie budowy przyczep gastronomicznych. Działamy na terenie Poznania. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

 • Adwokaci

  • Grodzisk Wielkopolski
  • Euspecjalista.eu

  Jeśli jeszcze szukasz adwokata, to zwróć uwagę na firmę Euspecjalista.eu. Oferuje wszechstronne spektrum usług w rewelacyjnych cenach. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Grodzisk Wielkopolski
  • Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

  Podstawą sukcesu jest merytoryczny zespół, który działa tak, aby osiągnąć zakładany cel. Przekonaj się, co możemy wspólnie zrobić. Jedno jest pewne – w Twojej sprawie trzeba działać. Jesteśmy specjalistkami w zakresie prawa rodzinnego oraz spraw cywilnych (w tym spraw gospodarczych). Szczególną uwagę poświęcamy sprawom rozwodowym, które są dla strony postępowania wyjątkowo ważne i gdzie kluczowe jest zabezpieczenie interesów reprezentowanych przez nas klientów. Współpracujemy ze znanymi biurami detektywistycznymi oraz kancelariami notarialnymi.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Grodzisk Wielkopolski
  • Geldsammler Inkasso Sp. z o.o.
  Tadeusz N.

  Firma działa profesjonalnie i szybko realizując wszystkie nałożone cele.

 • AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

  • Grodzisk Wielkopolski
  mariusz m.

  nie mam słów, żeby opisać jak bardzo jestem wdzięczny za pomoc, polecam tą Kancelarię!

 • Kancelaria Adwokacka

  • Podłoziny
  • LEVANTE

  Kancelaria LEVANTE zatrudnia adwokatów i radców prawnych z całej Polski. Skutecznie walczymy dla naszych klientów z nieuczciwymi zakładami ubezpieczeń czy sprzedawcami. Pomagamy uzyskać dopłaty do odszkodowania, oraz skupujemy odszkodowania OC. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, nasi klienci dostają pomoc od fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Dowiedz się więcej pod numerami 604302320 lub 500670660, albo pod adresem e-mail biuro@kancelaria-levante.pl. Zapraszamy do kontaktu.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Poznań
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Mazurek

  Kancelaria adwokacka z miejscowości Poznań to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zobacz!

 • Prawo Rodzinne

  • Gryfino
  • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Mateusz Kostka

  Prawo rodzinne to specjalność ekipy z firmy Kancelaria Adwokacka - Adwokat Mateusz Kostka - nie mają sobie równych w fachu adwokata. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera do realizacji swoich planów? Gawora Piotr - adwokat jest na to najlepszym rozwiązaniem. Biegłe porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie dokumentacji to standardowy pakiet usług dla tego prawnika.

 • Porady Prawne

  • Mosty
  • Lex Avista Kancelaria Prawnicza Kancelaria Mediacyjna

  Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to sprawy gospodarcze, prawo pracy, ubezpieczenia, cywilne oraz mediacje w tym zakresie. Realizujemy zlecenia od 1995. Terenem naszej działalności jest Goleniów, Świnoujście, Dębno, Chociwel, Szczecin, Gryfino, Nowogard, Płoty, Resko, Nowogard, Kamień Pomorski. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja

  • Sulechów
  Agnieszka P.

  Szybki przepływ informacji pomimo dystansu. Pani Natalia podjęła działania niemal natychmiastowo, do tego jest bardzo ugodowa. Widać, ze jest zaangażowana w to co robi.

 • Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa

  • Sulechów
  Barbara O.

  Pani Adwokat z pełną precyzją tłumaczy wszelkie aspekty zgłaszanego problemu pokazując drogę do efektu finalnego, z determinacją wykorzystuje swoją wiedzę zawsze na korzyść klienta. Jest profesjonalna, zawsze zaangażowana, a przy tym miła w kontakcie. Korzystałam niejednokrotnie, ostatnio w obszarze gospodarczym, i za każdym razem jestem zadowolona ze świadczonych usług.

 • Adwokaci

  • Wolsztyn
  • Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

  Podstawą sukcesu jest merytoryczny zespół, który działa tak, aby osiągnąć zakładany cel. Przekonaj się, co możemy wspólnie zrobić. Jedno jest pewne – w Twojej sprawie trzeba działać. Jesteśmy specjalistkami w zakresie prawa rodzinnego oraz spraw cywilnych (w tym spraw gospodarczych). Szczególną uwagę poświęcamy sprawom rozwodowym, które są dla strony postępowania wyjątkowo ważne i gdzie kluczowe jest zabezpieczenie interesów reprezentowanych przez nas klientów. Współpracujemy ze znanymi biurami detektywistycznymi oraz kancelariami notarialnymi.