Adwokat Żagań - Najlepsi w 2020

Najlepsi Adwokaci w Żaganiu, 2020

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

57 firm
w kategorii Adwokaci

Prawo Rodzinne

Żagań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Daniel Parcej

Zawodowcy z Kancelaria Adwokacka Adwokat Daniel Parcej to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Adwokat Żagań

Kancelaria Adwokacka

Żary, 14 km od Żagań

Jeśli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Kancelaria Adwokacka są dla Ciebie idealni. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Kancelaria Adwokacka

Żary, 14 km od Żagań

Radca Prawny Łukasz Krawczyk

Adwokat proponuje swoje usługi w miejscowości Żagań oraz w przyległych miastach. Specjalistyczne porady prawne w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Robert Brzostowski

Żary, 14 km od Żagań

Okres naszej działalności rozpoczął się w 1992r. Obszar naszej dostępności to Żary, Żagań, Zielona Góra, Nowogród, Trzebiel, Tuplice, Lubsko, Bolesławiec, Jasień. Wykonywane przez nas usługi to prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo handlowe. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Trafny wybór kancelarii adwokackiej nie jest łatwy, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Dołącz do naszych Adwokatów w Żaganiu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Żagania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja

Nowa Sól, 37 km od Żagań
Beata C.

Szanowni Państwo. Korzystałam z pomocy prawnej kancelarii Radcy Prawnego Pana Radosława w uzyskaniu odszkodowania za niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia przez pracodawcę. Moja sprawa była skomplikowana jednak nie dla Pana Mecenasa. Razem ustaliliśmy plan działania, a sprawa została doprowadzona do końca z orzeczeniem na moja korzyść. Wygraliśmy sprawę, Pan Mecenas spisał się na medal, sumienny, rzetelny, wysoka kultura osobista i szacunek do klienta. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana z porady prawnej i z poprowadzenia sprawy w sądzie. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc Panu mecenasowi. Bardzo polecam kancelarie na 100%. Pozdrawiam serdecznie.

Kancelaria Adwokacka

Bolesławiec, 38 km od Żagań

Kancelaria Adwokacka Justyna Olechnowicz

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z Kancelaria Adwokacka Justyna Olechnowicz zaplanują i całościowo wykonają zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Malak

Bolesławiec, 38 km od Żagań
Dariusz K.

Bardzo szybki kontakt, miła atmosfera podczas rozmowy w kancelarii, adwokat wzbudza zaufanie, polecam!!!

Adwokat

Bolesławiec, 38 km od Żagań

Kancelaria Prawna i Odszkodowawcza PRAVMEDICA

Nasza Kancelaria świadczy rzetelne i profesjonalne usługi w pełnym zakresie prawa, na terenie całego kraju. Obsługujemy i reprezentujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz instytucje w sprawach sądowych i przedsądowych tj. - rozwodowe - alimentacyjne - majątkowe - spadkowe - karne - windykacyjne - odszkodowawcze Udzielamy bezpłatnych porad prawnych w wyznaczonym wcześniej terminie. Dbając o jakość Naszej obsługi a Państwa zadowolenie każda sprawę traktujemy indywidualnie biorąc pod uwagę wszelkie aspekty mające wpływ na Nasz wkład pracy. Z Nami prawo jest po Twojej stronie!

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz

Zielona Góra, 39 km od Żagań
Małgorzata P.

Pani Karolina prowadzi od jakiegoś czasu moje sprawy. Nie wyobrażam sobie lepszego adwokata na jej miejsce. Miałam niedobre doświadczenia z innym adwokatem, przez co straciłam dużo czasu, pieniędzy i nerwów i niekoniecznie zostało wszystko załatwione tak jak powinno. Pani Karolina sprawiła, że uwierzyłam w adwokatów. Tak jak Ona prowadzi moje sprawy, tak wyobrażałam sobie współpracę z adwokatem. Rzetelnie, pozytywnie, zawsze do dyspozycji, miła, wszystko na bieżąco, pełny profesjonalizm. Tak jak w najlepszych filmach. Dziękuję Pani Karolinie z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecam. Dziękuje.

Porównanie cen i kosztów w Żaganiu

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Żaganiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Żagania sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Prawo Rodzinne

Zielona Góra, 39 km od Żagań

Kancelaria Adwokacka adw. Anna Pawlikowska

Jeszcze nie masz kancelarii adwokackiej? Kancelaria Adwokacka adw Anna Pawlikowska to świetny wybór. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Szewczyk

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Potrzebujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w dobrej cenie? Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Szewczyk to gwarant takiej oferty. Trafne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, sporządzenie pism i wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

E-adwokat

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się E-adwokat - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy. Świetne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, przygotowanie pism i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego adwokata.

E-adwokat

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Zawodowcy z E-adwokat to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży prawa rodzinnego. Biegłe konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Adwokat Sebastian Kordel

Zielona Góra, 41 km od Żagań
Anna D.

Nasza firma dotychczas szukając fachowej pomocy prawnej miała do czynienia z kilkoma kancelariami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć Pana Mecenasa Sebastiana Kordel. Pan Adwokat jest zawsze przygotowany merytorycznie do spraw, które zlecamy, a wszystkie zawiłości prawne cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy. Prowadzenie naszych spraw jest sprawne i skuteczne. Pan Mecenas posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie, jak również niezbędne cechy pozwalające profesjonalnie reprezentować nasze interesy w sądzie. Wszelkie informacje o postępach w sprawie otrzymujemy na bieżąco, a każdy pojawiający się w procesie dokument otrzymujemy niezwłocznie. Każde spotkanie z Mecenasem jest efektywne merytorycznie, a wszelkie pytania i

Adwokat

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Agencja Detektywistyczna " Sowa" obsługujemy cały kraj

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Agencja Detektywistyczna Sowa obsługujemy cały kraj spełnią Państwa oczekiwania odnośnie prawa rodzinnego. Specjalistyczne porady prawne w każdej dziedzinie, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego adwokata.

Kancelaria Radcy Prawnego

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Oferta Kancelarii Adwokackiej obejmująca usługi adwokackie dla Klientów Indywidualnych i Przedsiębiorców. Wydawać się może, że pomoc adwokata nie jest niezbędna na co dzień. Klienci traktują tą pomoc jako ostateczność. Jest to jednak błędne podejście. Przepisy prawne ingerują w każdą dziedzinę naszego życia i niestety, przepisy te są często niejasne, skomplikowane, a ich właściwe stosowanie wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia. Celem uniknięcia negatywnych konsekwencji prawnych (wielokrotnie bardzo kosztownych), zapewnienia ochrony swoich interesów, a niejednokrotnie wzmocnienia swojej pozycji potrzebujecie Państwo pomocy profesjonalisty - adwokata - naszej pomocy. Proszę pamiętać, że pomoc adwokata to nie tylko rozwiązywanie problemów

Kancelaria Adwokacka Bartosz Bocheński

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Zespół Kancelarii świadczy obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zespół świadczy pomoc w Przy realizacji poszczególnych projektów Kancelaria korzysta z usług współpracujących prawników, wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa. Zespół wspomagający pracę wspólników tworzą radcy prawni, adwokacki, aplikanci adwokaccy i prawnicy z doświadczeniem praktycznym, którzy pogłębiają wiedzę i nieustannie gromadzą doświadczenie w poszczególnych gałęziach prawa. W celu prawidłowego zrozumienia potrzeb Naszych Klientów, opieramy nasze usługi o profesjonalne doradztwo prawne, co w rezultacie przekłada się na naszą zwiększoną efektywność.

Adwokat

Zielona Góra, 41 km od Żagań

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Marta Izydorczyk- Szpejda

Porady prawne oraz detale z tym związane nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Marta Izydorczyk- Szpejda. Wykwalifikowani pracownicy z branży porad prawnych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Świetne konsultacje prawnicze w każdej dziedzinie, pomoc w sądzie, opracowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Żagania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały świadczy kompleksową obsługę prawną na każdym etapie postępowania z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego (w tym m. in. prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe) oraz prawa karnego. Oferta skierowana jest nie tylko do podmiotów indywidualnych, ale również do firm, zarówno w formie incydentalnej pomocy prawnej, jak i stałej obsługi. Dzięki otwartości na nowoczesne technologie, Kancelaria świadczy również pomoc prawną na odległość z wykorzystaniem środków teleinformatycznych. Obszarem działania Kancelarii jest cała Polska, w szczególności zaś Zielona Góra i województwo lubuskie. Dzięki współpracy z prawnikami na terenie całej Polski, nawet w przypadku sprawy na drugim końcu

Kancelaria Radcy Prawnego Norbert Grygiel

Zielona Gora, 41 km od Żagań

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Żagań i w okolicy. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Adwokat

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Adwokat Kancelaria Adwokacka Anna Witek Zielona Góra
Małgorzata Z.

Wspaniała Pani adwokat! Konkretna, konsekwentna i w pełni oddana Twojej sprawie! Szczerze Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kaczmarek

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Ten specjalista działa na obszarze Żagania i świadczy różnorodne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Kancelaria adwokacka

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Specjaliści z Kancelaria adwokacka złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w szerokim zakresie, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie wniosków i wiele innych to standardowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Adwokaci Michał Motała i Katarzyna Nabożna-Motała

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Adwokaci Michał Motała i Katarzyna Nabożna-Motała oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Żagania i okolic. Ażeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska

Sulechów, 59 km od Żagań
Dagmara M.

Szybkość nawiązania kontaktu, rzeczowe podejście do tematu, umówienie terminu spotkania. Dobry humor ;-)

BotExpert24 sp. z o.o.

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Planujesz wybrać solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? BotExpert24 sp z oo jest na to skuteczną metodą. Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa karnego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism to typowy pakiet usług dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Adwokat

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o.o.

Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o. o. - zajmuje się rozwiązywaniem problemów wynikających m. in. z nieterminowego rozliczania płatności. Nasza firma specjalizuję się w obrocie wierzytelnościami, windykacji, obsłudze prawnej oraz zabezpieczaniu interesów naszych Klientów poprzez zastosowanie różnorodnych narzędzi wchodzących w skład SWR . Klienci korzystający z usług Money Back zyskują maksymalne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz przywrócenie płynności finansowej poprzez profesjonalne doradztwo, a także szybkie i skuteczne działania windykacyjne (na każdym etapie: polubownym, przesądowym i egzekucyjnym). Doświadczenie, indywidualnie dopasowywanie narzędzi windykacyjnych, bezpośredni kontakt z dłużnikiem mają

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Kancelaria adwokacka z terenu Żagania to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kancelaria Adwokacka - Magdalena Hęćka adwokat

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Takiej propozycji porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Żagania, więc jeśli szukasz porad prawnych to natychmiast sprawdź Kancelaria Adwokacka - Magdalena Hęćka adwokat. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Kancelaria Adwokacka Adwokata Waldemara Borowskiego świadczy usługi zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, prowadząc ogólną praktykę adwokacką. Każdą sprawę traktuję indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapraszam do kontaktu w sprawach z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego - prawa karnego - podatków - odszkodowań - windykacji należności Prowadzię sprawy i reprezentuję klienatów również na terenie Niemiec. Siedziba Kancelarii mieści się w Zielonej Górze przy ul. Sobieskiego 9/2. Możliwe jest uzgodnienie dogodnego terminu spotkania również poza godzinami pracy Kancelarii, a w sprawach niecierpiących zwłoki również poza siedzibą kancelarii i w dni wolne. Zanim zostanie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Narowska

Zielona Góra, 41 km od Żagań
3DFORM.eu

Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, świetny kontakt.

Doradztwo Prawne

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Eksperci z Doradztwo Prawne przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Porady Prawne

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Kancelaria Finansowa Skorecki Sp. z o.o.
Nikodem Z.

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszej sprawy. Z całkowitą odpowiedzialnością polecamy Kancelarię Skorecki każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem.

Kancelaria Radcy Prawnego Natasza Przydróżna

Zielona Góra, 41 km od Żagań
Hanna G.

Pani Natasza jest rzetelnym prawnikiem z dużym doświadczeniem. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Potrafi doradzić, jakie podjąć kroki. Realnie ocenia szanse na sukces przy zakładaniu sprawy i dobrze ją prowadzi. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Polecam KANCELARIĘ RADCY PRAWNEGO NATASZA PRZYDRÓŻNA.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz z Żagania jest na to skuteczną metodą. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Adwokat

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Robert Klocek, od 2000 r pracował jako aplikant komorniczy, następnie jako asesor komorniczy. W latach 2006-2017 pracował jako Komornik Sądowy. Kancelaria reprezentuje strony w sporach, negocjacjach. Pomaga w uzyskaniu odszkodowań, odzyskaniu należności i rozwiązywaniu problemów w różnych dziedzinach prawa. Udziela pomocy prawnej stronom postępowania egzekucyjnego. Kontakt: Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 11/308-309, Tel. 600-210-396 e-mail: adwokat@adwokat-rklocek.pl

Kancelaria Adwokacka

Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Żagań i w całym powiecie. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska

Zielona Góra, 41 km od Żagań
Zofia O.

Profesjonalizm i umiejętność proponowania odważnych metod w postępowaniu spadkowym zauważyłam już w pierwszym pisemnym kontakcie. Dobre przygotowanie do rozmowy, co najważniejsze na temat, jasność wypowiedzi, konkretne posunięcia wobec spadkobiercy, który jest w sporze z innymi spadkobiercami, czytelne sformułowane propozycje. Tak Pan adwokat R. Kornalewicz zasłużył na moją pochwałę. Zosia z Zielonej Góry.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

Zielona Góra, 41 km od Żagań
Sebastian P.

Kancelaria Godna polecenia. Szybki kontakt telefoniczny oraz mailowy. Profesjonalne podejście do sprawy, szybkie i zdecydowane podjęcie działań uzgodnionych z moją osobą. Konkretne i przemyślane porady zwiazane z moim problemem. Bardzo szybka i zdecydowana wycena usługi ( nie droga) Bardzo Dobra Kancelaria Radcy Prawnego. Serdecznie Polecam dla zainteresowanych.

Kancelaria Lider sp. z o.o.

Zielona Góra, 41 km od Żagań

Wybranie porad prawnych może być skomplikowane, ale Kancelaria Lider sp z oo na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

ICG - International Consulting Group

Głogów, 53 km od Żagań
BHP DELTA

Dzięki firmie ICG odzyskaliśmy pieniądze od dłużnika z Włoch. Firma ICG charakteryzuje się profesjonalizmem i skutecznością w działaniu. Sprawna komunikacja oraz jasne zasady współpracy pozwalają nam polecić ICG jako solidnego partnera w biznesie.

Porady Prawne

Głogów, 53 km od Żagań

Aleksandra Wojcieszonek

Znalezienie porad prawnych może być trudne, ale Aleksandra Wojcieszonek na sto procent pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka

Głogów, 53 km od Żagań
Michał P.

W ramach działalności wykonujemy obsługę prawna firm. oraz obsługujemy osoby fizyczne, szczególnie w zakresie rozwodów i spraw cywilnych. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Wrocławia, Głogowa, Zielona Góry. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Prawo Rodzinne

Głogów, 53 km od Żagań

Kancelaria Adwokacka Dariusz Minkus

Prawo rodzinne nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński

Głogów, 53 km od Żagań

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński świadczy usługi dedykowane podmiotom gospodarczym, różnego szczebla jednostkom samorządu terytorialnego, podmiotom i instytucjom finansowanym jak również osobom fizycznym. Oferujemy wszechstronną pomoc prawną na terenie całej Polski, a w szczególności obszarze województwa dolnośląskiego ze szczególnym uwzględnieniem terenu miasta Wrocławia, Legnicy i Głogowa. Dzięki przynależności do Grupy Kapitałowej ICG ® zapewniamy również obsługę prawną we wszystkich krajach Europy oraz na terenie USA.

Porady Prawne

Głogów, 53 km od Żagań

Kancelaria Prawa Karnego Głogów - Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Prawa Karnego Głogów - Kancelaria Adwokacka zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Prawo Rodzinne

Głogów, 53 km od Żagań

Adwokat Bartosz Pręda

Pomoc prawna w zakresie prawa karnego, rodzinnego, cywilnego i spadkowego. Prowadzenie spraw sądowych.

Adwokat

Głogów, 53 km od Żagań

Kancelaria Adwokacka Adrian Woźniak

Od ponad 10 lat reprezentujemy i bronimy naszych Klientów zarówno w sprawach przed organami państwa jak i przed sądami. Obszarem naszej specjalizacji są sprawy karne, rozwody i sprawy rodzinne, sprawy majątkowe i spadki oraz obsługa prawna firm i jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria została założona w 2009 r. i ma swoją siedzibę w Głogowie oraz filię w Poznaniu w ramach Kancelarii Adwokatów i Radcy Prawnego „Stefaniak & Woźniak & Narankiewicz”. Prowadzimy obsługę prawną, przede wszystkim, na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Naszych Klientów reprezentujemy również przed sądami oraz organami administracji publicznej na terenie całego kraju. Adres: w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 39 w Poznaniu

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Wołtosz

Głogów, 53 km od Żagań

Kancelaria adwokacka z rejonu Żagania to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie w branży. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Adwokat

Głogów, 53 km od Żagań

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Hałaczkiewicz

Kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych i prawnych.

Porady Prawne

Chojnów, 53 km od Żagań

Kancelaria Adwokacko - Radcowska

Kancelaria Adwokacko - Radcowska: profesjonalna, kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych. Działamy na terenie Wrocławia, Legnicy, Chojnowa, Złotoryi. Obsługa tylko przez osoby z tyt. radcy prawnego lub adwokata.

Jolanta lubinska

Lubań, 52 km od Żagań

Wybitni pracownicy firmy Jolanta lubinska spełnią Państwa wymagania odnośnie prawa rodzinnego. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Adwokat

Zgorzelec, 52 km od Żagań

Adwokat Agnieszka Grzechnik

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Adwokat Agnieszka Grzechnik to adwokaci właśnie dla Ciebie. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Adwokat Patrycja Lipińska-Sołtysiak

Krosno Odrzańskie, 56 km od Żagań
Krzysztof S.

Świetny specjalista! Trudna sprawa, ale wszystko się udało! Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Siemaszko

Krosno Odrzańskie, 56 km od Żagań

Zapewniamy szeroki zakres usług doradczych. Nasz Kancelaria Adwokacka zajmuje się wszechstronną pomocą prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami jak i organami administracji publicznej. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy. W ofercie: prawa cywilnego, w szczególności: ochrony własności, zniesienia współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania; prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty, ustalenie ojcostwa prawa karnego, prawa karnoskarbowego, wykroczeń

Tomaszowo Pasterzowice Wrzesiny Gościeszowice Kowalice Czerna Pruszków Lutynka Marcinów Chichy Konin żagański Lubieszów Kocin Wichów Witoszyn Karczówka Bukowina bobrzańska Niwica Żelisław Janowiec Zimna brzeźnica Lubartów Klików Dzikowice Łozy Przewoźniki Gozdnica Wymiarki Małomice Trzebów Bożnów Chotków Szprotawa Stary żagań Miodnica Silno małe Leszno dolne Żagań Niegosławice Bobrzany Dobre nad kwisą Marysin Wiechlice Nowa kopernia Rudziny Przylaski Kartowice Gorzupia dolna Stara jabłona Borowe Henryków Mycielin Przewóz Długie Przecław Cieciszów Gryżyce Gniewoszyce Iłowa Sucha dolna Stara kopernia Rudawica Dziećmiarowice Stanów Nowa jabłona Brzeźnica Śliwnik Pożarów Dzietrzychowice Krzywczyce Karsówka Bronowice Bukowica Jelenin Czyżówek Nowe czaple Lubiechów Gorzupia Chrobrów więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.