Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński Zielona Góra - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński

O specjaliście

Oferta Kancelarii Adwokackiej obejmująca usługi adwokackie dla Klientów Indywidualnych i Przedsiębiorców.
Wydawać się może, że pomoc adwokata nie jest niezbędna na co dzień. Klienci traktują tą pomoc jako ostateczność. Jest to jednak błędne podejście.
Przepisy prawne ingerują w każdą dziedzinę naszego życia i niestety, przepisy te są często niejasne, skomplikowane, a ich właściwe stosowanie wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia.

Celem uniknięcia negatywnych konsekwencji prawnych (wielokrotnie bardzo kosztownych), zapewnienia ochrony swoich interesów, a niejednokrotnie wzmocnienia swojej pozycji potrzebujecie Państwo pomocy profesjonalisty - adwokata - naszej pomocy.

Proszę pamiętać, że pomoc adwokata to nie tylko rozwiązywanie problemów już istniejących, ale także planowanie i przewidywanie działań niezbędnych w przyszłości, pozwalających uniknąć wszelkich komplikacji.

W każdej sytuacji regulowanej prawem np. kupuno lub sprzedaż samochodu, bududowa domu, sporządzanie testamentu, najlepszym rozwiązaniem jest skonsultowanie się z adwokatem. Odpowiednia konstrukcja umowy pozwala uniknąć problemów z niesolidnym kontrahentem lub zabezpieczyć Państwa interesy przed nieetycznymi działaniami drugiej strony, także dochodzenie swoich praw, w oparciu o dobrze skonstruowaną umowę jest nieporównywalnie łatwiejsze i mniej kosztowne, gdyż adwokat ma mniej pracy do wykonania, a ponadto można uniknąć długotrwałego postępowania sądowego.

Oczywistym jest, że pomoc prawna żadko dotyczy wyłącznie jednej dziedziny prawa. Dziedziny te często się przenikają, jak np. prawo handlowe z rodzinnym, czy spadkowym, a niejednokrotnie i prawem karnym. Samodzielne odnalezienie się w zawiłościach prawa jest bardzo trudne. Niejednkorotnie w ogóle możecie Państwo nie zdawać sobie sprawy, że dane działanie pociąga za sobą określone konsekwencje, wynikające z nieznanej Państwu ustawy lub rozporządzenia. Każdy ze współpracujących adwokatów specjalizuje się w konkretnych dziedzinach prawa. Gwarantuje tym samym skuteczne doradztwo i reprezentację Państwa interesów. Adwokaci, w trakcie szkolenia i praktyki zawodowej, poznają prawo w najszerszym zakresie i tym samym są najlepiej przygotowani aby prowadząc np. sprawę cywilną lub gospodarczą nie narazić klienta na odpowiedzialność karną.

Nie zaprzeczamy, że jesteście Państwo w stanie sami wszcząć każde postępowanie, czy to sądowe, czy administracyjne, posługując się znalezionymi w internecie wzorami. My również na stronach Kancelarii zamieszczamy dla Państwa podstawowe wzory pism sądowych. Co jednak bardzo istotne, każdy z tych wzorów jest bardzo ogólny i zawiera wyłącznie podstawowe elementy pisma. Jeżeli przed sporządzeniem pisma nie omówicie Państwo z adwokatem swojego przypadku, sami najprawdopodobniej nie zamieścicie w piśmie istotnych wniosków lub argumentów natury prawnej, dotyczących Państwa indywidulanej sytuacji, której nie przewidywała osoba pisząca wzór. Konsekwencje niezawarcia w piśmie wszystkich elementów są bardzo dotkliwe. Część Państwa roszczeń może się przedawnić, utracicie Państwo zarzuty procesowe, które można zgłosić tylko w pierwszym piśmie, sąd pominie Państwa wnioski dowodowe i twierdzenia, jako zgłoszone za późno, w sprawie nie weźmie udziału osoba, której uczestnictwo jest dla Państwa korzystne. Wszystkie te okoliczności mogą i często doprowadzają do przegrania przez Państwa sprawy lub wygrania jej tylko w części. Wtedy straty są nieporównywalnie większe od kosztów zlecenia adwokatowi sprawy, a przecież po wygranej koszty wydane na pomoc adwokata i tak zwróci Państwu przeciwnik.

Branża

AdwokatRadca prawnyObsługa prawna firmPrawo budowlanePisma, wnioski, podaniaPrawo pracy

Obszar działania

Dolnośląskie, Wielkopolskie, Lubuskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński

Powiązane produkty i usługi: SzkoleniaSprawy rozwodoweZleceniaPomoc prawnaKancelarie prawneKancelarie notarialneSzkolenia Zielona GóraSprawy rozwodowe Zielona GóraZlecenia Zielona GóraKancelarie prawne Zielona Góra,  Porada prawna, Obsługa prawna, Przygotowanie umowy, Prowadzenie sprawy, Reprezentacja sądowa, Sprawy spadkowe, Usługa prawnicza, Przygotowanie pozwu, Przygotowanie pisma

Oferta

porada prawna
Polska
150.00 zł

Porada prawna we wskazanej przez Klienta dziedzinie prawa udzielana w trakcie spotkania lub poprzez e-mail.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Artura Grottgera 25/8, Zielona Góra

NIP

9730757559

Telefon

485****** Pokaż numer

Telefon

+48****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Radosław Jasiński