Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz Zielona Góra - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz

3

O specjaliście

Firma dostarcza produkty w branżach Adwokat, Prawo budowlane, Prawo pracy, Obsługa prawna firm, Pisma, wnioski, podania, Prawo cywilne

na obszarze województwa Lubuskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

22 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Anna B. 27 października 2020
Pozytywna opinia

Efekty pracy Pani mecenas i współpraca z klientem, w mojej opinii dają najwyższą gwarancję wsparcia prawniczego. Oczywiście, jestem bardzo zadowolona! Polecam.

Grażyna T. 7 października 2020
Pozytywna opinia

Polecam Panią Mecenas Karolinę jest osobą rzetelną i kompetentną w 100% angażuje się w sprawy które prowadzi.

Beata L. 5 października 2020
Pozytywna opinia

Pani Karolina prowadziła moją sprawę i była zaangażowana na 100%,doradzała i wskazywała, co powinno być zrobione, żeby odnieść sukces w sądzie. Zawsze znalazła czas, żeby porozmawiać lub spotkać się w sprawie. Czułam się w pełni zaopiekowana, odzyskałam przekonanie, że nie jestem sama z problemem. Pomogła mi w pełni jeśli chodzi o sprawę prawną. Gorąco polecam panią Karolinę każdemu z problemami prawnymi.

Małgorzata P. 27 lipca 2020
Pozytywna opinia

Pani Karolina prowadzi od jakiegoś czasu moje sprawy. Nie wyobrażam sobie lepszego adwokata na jej miejsce. Miałam niedobre doświadczenia z innym adwokatem, przez co straciłam dużo czasu, pieniędzy i nerwów i niekoniecznie zostało wszystko załatwione tak jak powinno. Pani Karolina sprawiła, że uwierzyłam w adwokatów. Tak jak Ona prowadzi moje sprawy, tak wyobrażałam sobie współpracę z adwokatem. Rzetelnie, pozytywnie, zawsze do dyspozycji, miła, wszystko na bieżąco, pełny profesjonalizm. Tak jak w najlepszych filmach. Dziękuję Pani Karolinie z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecam. Dziękuje.

Marcin K. 20 lutego 2020
Pozytywna opinia

Pani mecenas Karolina wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem i rzetelnością oraz pełnym zaangażowaniem w mojej sprawie. Absolutnie polecam współpracę z Panią Karoliną.

Marcin K. 4 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Polecam Kancelarię Pani Karoliny. Merytoryczne i kompleksowe podejście do sprawy. Pełen profesjonalizm w działaniu. Dzięki zaangażowaniu Pani Karoliny udało się wypracować ugodę w bardzo trudnej i złożonej sprawie.

Edyta G. 9 października 2019
Pozytywna opinia

Gorąco polecam mecenas Karolinę Prokopowicz za jej imponujący profesjonalizm i rzetelność oraz wielkie zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Pani Mecenas jest zarazem bardzo miłą, kontaktową i życzliwą osobą, niezwykle wyrozumiałą, z ludzkim podejściem. Właśnie u takiego adwokata najlepiej szukać pomocy, kiedy przechodzi się przez trudny etap w życiu. Świetny adwokat, szczerze polecam! . Koniec rozmowy na czacie

Jakub J. 26 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Fachowa, rzetelna i przyjaźnie nastawiona do problemu klienta, serdecznie polecam.

Ewa W. 13 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Polecam z pełną odpowiedzialnością Panią Mecenas Karolinę Prokopowicz. Rzetelna, kompetentna i zaangażowana na 100% w sprawę klienta. Pomogła mi prawnie w sprawach rodzinnych. Pełen profesjonalizm!

Natalia D. 14 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Fachowa obsługa! Nie są skupieni na pieniądzach tylko na zadowolonym kliencie. Zawsze i w każdej sytuacji służą pomocą. Serdecznie polecam.

Katarzyna J. 6 maja 2019
Pozytywna opinia

Fachowa, rzetelna, bardzo profesjonalna ale przede wszystkim miła i bardzo ludzka Pani Mecenas Karolina Prokopowicz.

Kamila S. 11 marca 2019
Pozytywna opinia

Kontakt z Panią Karoliną był bardzo dobry. Jest bardzo uprzejmą i pozytywną osobą, którą stara się zrozumieć klienta i w sposób profesjonalny mu pomaga. 100% zaangażowania w sprawy które prowadzi, a przy tym jej podejście do klienta jest "ludzkie", stara się człowieka podnieść na duchu. Z czystym sumieniem mogę polecać Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Prokopowicz.

Joanna J. 7 marca 2019
Pozytywna opinia

Polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Prokopowicz w 100%. Jest przemiłą osoba. W jasny sposób wyjaśniania terminy prawne i dostosowując się do odbiorcy. Nawet mój 70 letni dziadek nie miał problemu, żeby zrozumieć rożne problemy. Wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa. Co jest bardzo ważne bieżący kontakt. Wysokie zaangażowanie. – spotkania bardzo miłej atmosferze, przy mojej trudnej sprawie było to bardzo ważne i pomocne dla mnie samej. Czułam się bezpiecznie pod skrzydłami Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

Dorota K. 3 marca 2019
Pozytywna opinia

Do kancelarii trafiłam załamana, przekonana że nie dam rady rozwiązać swoich problemów. Pani mecenas okazała mi nie tylko profesjonalną pomoc prawną, ale również wsparcie psychiczne. Doradziła terapię, a przez cały czas do rozwodu służyła radą. Bardzo jestem jej wdzięczna za pomoc w bardzo trudnym dla mnie okresie życia i sprawne przeprowadzenie rozwodu. Dziękuję

Magdalena W. 13 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Cechy charakteryzujące Panią Karolinę Prokopowicz: -profesjonalizm i rzetelność -100% zaangażowania w sprawy - dogłębne analizowanie najdrobniejszych szczegółów - doradztwo na najwyższym poziomie - bardzo miłe i "ludzkie" podejście do klienta Od wielu lat jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Adwokat.

Kamila W. 15 października 2018
Pozytywna opinia

Pani adwokat jest znakomita w swoim fachu. Bardzo dobry kontakt, a do tego szybko i zwinnie prowadzi sprawy. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Jakub S. 13 października 2018
Pozytywna opinia

Ocena Bardzo Dobra! Współpraca z Panią mecenas Prokopowicz jest idealna, wszystko zawsze dopilnowane na czas, sprawy, terminy itp. Ogromna wiedza prawnicza w zakresie każdej sprawy (cywilna, karna, spadkowa), zawsze poświęca dużo czasu dla klienta, kontakt telefoniczny i mailowy z Panią mecenas jest bardzo sprawny. Dokumentacja posegregowana w sposób chronologiczny, żadnego bałaganu w papierach, zawsze zorientowana, co i gdzie się znajduje. Szczerze polecam!

Rafał R. 4 czerwca 2018
Pozytywna opinia

Szczerze polecam usługi Pani Mecenas Karoliny Prokopowicz. Bardzo sumiennie przygotowuje się do rozpraw, a co najważniejsze tłumaczy zawiłe meandry systemu prawnego i proponuje najlepsze rozwiązanie. Także nawet laik jest w stanie to zrozumieć. Bardzo dobry kontakt i rewelacyjne podejście do klienta.

GRAŻYNA Z. 20 marca 2018
Pozytywna opinia

Z usług kancelarii pani mecenas Karoliny Prokopowicz korzystałam 2 razy. Pani mecenas jest osobą pogodną, życzliwie nastawioną do drugiej osoby, stwarza miłą atmosferę w czasie konsultacji. Jest prawnikiem kompetentnym, świetnie znającą przepisy prawa. Jest również uparta w rozwiązywaniu sprawy, potrafi drążyć problem ze wszystkich stron, żeby znaleźć optymalne rozwiązanie.Jest skuteczna zarówno w sprawach cywilnych jak i w karnych.. Jej wysokie kompetencje sprawiają, że w obu tych przestrzeniach porusza się z niezwykłą biegłością. Zachęcam do korzystania z usług kancelarii pani mecenas Karoliny Prokopowicz.

Karolina W. 20 marca 2018
Pozytywna opinia

Mec. Karolina Prokopowicz jest wyjątkowym adwokatem. Zawsze przygotowanym do spotkań z klientem, a także do rozpraw. Na sali sądowej walczy, jak lwica. Profesjonalna w każdym calu. Ponad to jest zaangażowana w prowadzone przez siebie sprawy. Zawsze odbiera telefony lub oddzwania, kiedy to tylko możliwe. Poza tym jest przemiłym i bardzo życzliwym człowiekiem.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Plac Pocztowy 12/3, Zielona Góra

Telefon

600****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Karolina Prokopowicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA KAROLINA PROKOPOWICZ
Imię (pierwsze) KAROLINA
Drugie imię MARIANNA
Nazwisko PROKOPOWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2015-09-02
NIP 9271931502
Regon 362345460

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat Zielona Góra
Gmina Zielona Góra
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65001
Poczta Zielona Góra
Ulica ul. Kupiecka
Numer nieruchomości 56
Numer lokalu 2

Kontakt

Email kaolina.prokopowicz@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-08-31
Data powstania 2015-08-31
Data rozpoczęcia działalności 2015-09-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
36234546000016 KANCELARIA ADWOKACKA KAROLINA PROKOPOWICZ Osiedle Żaków
Świebodzin
LUBUSKIE
świebodziński

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.