Adwokat Sebastian Kordel Zielona Góra - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Adwokat Sebastian Kordel nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Adwokat Sebastian Kordel

O specjaliście

kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Sebastiana Kordel zajmuję się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych jak i osób prawnych. Na rynku prawniczym działa od 2003 r. Zespół kancelarii to zespół doświadczonych prawników z długoletnim stażem. Czynności są wykonywane w j.polskim, j.niemieckim, j.angielskim oraz w j. rosyjskim. Świadczmy pomoc w sprawach karnych, karno-skarbowych, cywilnych,rodzinnych, gospodarczych i w sprawach z zakresu prawa pracy

Branża

Adwokat

Obszar działania

Lubuskie, Niemcy

Opinie

Gwiazdki opinii 8 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Anna D., 6 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Nasza firma dotychczas szukając fachowej pomocy prawnej miała do czynienia z kilkoma kancelariami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć Pana Mecenasa Sebastiana Kordel. Pan Adwokat jest zawsze przygotowany merytorycznie do spraw, które zlecamy, a wszystkie zawiłości prawne cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy. Prowadzenie naszych spraw jest sprawne i skuteczne. Pan Mecenas posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie, jak również niezbędne cechy pozwalające profesjonalnie reprezentować nasze interesy w sądzie. Wszelkie informacje o postępach w sprawie otrzymujemy na bieżąco, a każdy pojawiający się w procesie dokument otrzymujemy niezwłocznie. Każde spotkanie z Mecenasem jest efektywne merytorycznie, a wszelkie pytania i wyjaśnienia rozwiązujemy telefonicznie oraz mailowo. Z całym przekonaniem polecam Kancelarię Mecenasa Kordel.

Bogusław S., 3 października 2017
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentny i skuteczny adwokat o dużej empatii i zrozumieniu problemów ludzkich, przy tym miły i kontaktowy. Polecam zdecydowanie ADWOKATA SEBASTIANA KORDELA.

Małgorzata S., 3 października 2017
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, pozytywne podejście do klienta .Podejście z ogromna życzliwością do klienta. Gorąco polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Adwokat Sebastian Kordel
Co jest przedmiotem sprawy?

Powiązane produkty i usługi: AdwokaciPrawnicy,  Kancelarie adwokackie, Pomoc prawna, Usługi notarialne,  Akty notarialne, Adwokaci Zielona Góra, Sprawy karne, Karnoskarbowe, Rodzinne, Cywilne, Gospodarcze, Pracownicze

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. pod filarami 4/2, Zielona Góra

Telefon

600****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Sebastian Kordel

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA SEBASTIAN ROMAN KORDEL
Imię (pierwsze) SEBASTIAN
Drugie imię ROMAN
Nazwisko KORDEL
Data rozpoczęcia działalności 2003-09-10
NIP 9291129417
Regon 978057853

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat m. Zielona Góra
Gmina M. Zielona Góra
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65068
Poczta Zielona Góra
Ulica ul. Pod Filarami
Numer nieruchomości 4
Numer lokalu 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2003-08-14
Data rozpoczęcia działalności 2003-09-10

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.