Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Adwokat Sebastian Kordel

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Sebastiana Kordel zajmuję się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych jak i osób prawnych. Na rynku prawniczym działa od 2003 r. Zespół kancelarii to zespół doświadczonych prawników z długoletnim stażem. Czynności są wykonywane w j.polskim, j.niemieckim, j.angielskim oraz w j. rosyjskim. Świadczmy pomoc w sprawach karnych, karno-skarbowych, cywilnych,rodzinnych, gospodarczych i w sprawach z zakresu prawa pracy

Branża

Adwokat

Obszar działania

Lubuskie, Niemcy

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Karolina N. 7 lipca 2022
Pozytywna opinia

Świetny, profesjonalny adwokat, wie co robi i zna się na rzeczy. Spotkania odbywają się zawsze w miłej atmosferze, Pan mecenas bardzo angażuje się w każdą sprawę. Jak będzie taka potrzeba to tu wrócę.

Ewelina S. 21 lutego 2022
Pozytywna opinia

Najlepszy adwokat w Zielonej Górze. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę, wielka wiedza i doświadczenie.

Anna W. 22 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Skuteczny i merytoryczny. Sprawnie przeprowadził moją sprawę, czym uchronił mnie przed niezawinionymi stratami to na które naraził mnie nieuczciwy kontrahent. Przywrócili nadzieję w sprawiedliwość. Z ręką na sercu polecam

Anna D. 6 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Nasza firma dotychczas szukając fachowej pomocy prawnej miała do czynienia z kilkoma kancelariami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć Pana Mecenasa Sebastiana Kordel. Pan Adwokat jest zawsze przygotowany merytorycznie do spraw, które zlecamy, a wszystkie zawiłości prawne cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy. Prowadzenie naszych spraw jest sprawne i skuteczne. Pan Mecenas posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie, jak również niezbędne cechy pozwalające profesjonalnie reprezentować nasze interesy w sądzie. Wszelkie informacje o postępach w sprawie otrzymujemy na bieżąco, a każdy pojawiający się w procesie dokument otrzymujemy niezwłocznie. Każde spotkanie z Mecenasem jest efektywne merytorycznie, a wszelkie pytania i wyjaśnienia rozwiązujemy telefonicznie oraz mailowo. Z całym przekonaniem polecam Kancelarię Mecenasa Kordel.

Bogusław S. 3 października 2017
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentny i skuteczny adwokat o dużej empatii i zrozumieniu problemów ludzkich, przy tym miły i kontaktowy. Polecam zdecydowanie ADWOKATA SEBASTIANA KORDELA.

Małgorzata S. 3 października 2017
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, pozytywne podejście do klienta .Podejście z ogromna życzliwością do klienta. Gorąco polecam.

Joanna P. 2 października 2017
Pozytywna opinia

Jestem zadowolona z pomocy prawnej ze strony Pana Adwokata Sebastiana Kordela. Jego wiedza oraz sposób wyjaśniania kwestii prawnych umożliwiły mi starannie przygotować się do rozprawy. Pan Kordel był zaangażowany w moją sprawę, chętnie odpowiadał mi na wszystkie pytania, a przedstawioną przeze mnie dokumentację przeglądał i analizował z wielką starannością i dokładnością. Pan Mecenas był zawsze dostępny. Mogłam korzystać z każdej możliwej formy kontaktu.

Agnieszka D. 1 października 2017
Pozytywna opinia

Mecenasowi zleciłam prowadzenie sprawy spadkowej. Z dotychczasowej współpracy jestem bardzo zadowolona. Mecenas jest osobą bardzo profesjonalną i rzeczową. Na terminy rozpraw zawsze chodzi sam i jest świetnie przygotowany. Uważam, że posiada dużą wiedzę i potrafi bardzo praktycznie podejść do problemu. Mecenasa poleciła mi znajoma, której prowadził sprawę o rozwód i podział majątku. Również była z niego bardzo zadowolona. Mecenas jest zawsze osiągalny, nawet kiedy jest na urlopie, co najlepiej oddaje to, w jaki sposób podchodzi do klientów i do powierzonych jemu spraw. Szczerze polecam!

Teresa T. 27 września 2017
Pozytywna opinia

Adwokat Sebastian Kordel jest skuteczny i solidny. Moją sprawą zajął się sprawnie, więc polecam.

K t. 26 września 2017
Pozytywna opinia

Polecam tego adwokata, poprowadził mi bardzo dobrze moja sprawę w sądzie.

Magdalena Ł. 26 września 2017
Pozytywna opinia

Polecam Kancelarię Pana Mecenasa Sebastiana Kordela, solidne, profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy, stały kontakt - zarówno telefoniczny jak i e-mailowy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Adwokat Sebastian Kordel
Co jest przedmiotem sprawy?

Powiązane produkty i usługi: AdwokaciPrawnicyUsługi notarialne,  Adwokaci Zielona Góra, Sprawy karne, Karnoskarbowe, Rodzinne, Cywilne, Gospodarcze, Pracownicze

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. pod filarami 4/2, Zielona Góra

Telefon

600 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA SEBASTIAN ROMAN KORDEL
Imię (pierwsze) SEBASTIAN
Drugie imię ROMAN
Nazwisko KORDEL
Data rozpoczęcia działalności 2003-09-10
NIP 9291129417
Regon 978057853

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat Zielona Góra
Gmina Zielona Góra
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65068
Poczta Zielona Góra
Ulica ul. Pod Filarami
Numer nieruchomości 4
Numer lokalu 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2003-08-14
Data rozpoczęcia działalności 2003-09-10

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się