Adwokat Małopolskie - Najlepsi w 2021

Najlepsi Adwokaci w Małopolskim, 2022

372 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

372 firm
w kategorii Adwokaci

Adwokat Małopolskie

Kancelaria Adwokacka Małopolskie

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

Kancelaria adwokacka to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Trafne doradztwo prawne w szerokim zakresie, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism to typowy obszar działania tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kraków

Adwokat Małopolskie

 • Kraków
 • Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Małopolskie i w całym powiecie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego
Jarosław P.

Na prawdę profesjonalne podejście do sprawy. Niebywały specjalista naprawdę polecam każdemu kto ma problemy z prawem albo potrzebuje konsultacji!

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne Małopolskie

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa
Katarzyna K.

Po wieluletnich zmaganiach i z nie rozwiązanym problemem trafilam do kancelarii Pani Mecenas Balasy.Pierwsza wizyta byla calkiem przypadkowa ,chodzilo o przedstawienie problemu. Bardzo miły pan adwokat zapoznal się ze sprawą i uznal że moze ją poprowadzić Pani Mecenas Gabriela Balasa. Sprawa dość trudna o charakterze międzynarodowym dotyczyła nieplacenia alimentow na dziecko w Polsce orzez ojca wlocha. Utrudnieniem w calej sprawie był brak adresu pozwanego. Pani mecenas swietnie sobie poradzila w tej sprawie.Dzięki znajomości prawa międzynarodowego w tym również konwencji oraz umiejętnosci wladania językami obcymi Pani Mecenas osobiscie bez posredników nawiązała korespondencję z włoskimi placówkami dyplomatycznymi które okazały

Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne Małopolskie

 • Kraków
 • Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka

Takiej oferty porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Małopolskiego, więc jeśli szukasz porad prawnych to bezzwłocznie poznaj Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Dołącz do naszych Adwokatów w Małopolskim

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Małopolskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska - Porady Prawne Kraków
Jarosław S.

Witam serdecznie, kontakt do kancelarii dostałem od znajomej. Jak to mawiają, że: ...najważniejsze znaleźć się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze.... Górna półka prowadzenia spraw, czyste klarowne zasady, super komunikacja, ekstra cena, współpraca oraz jakość obsługi od A-Z , na najwyższym poziomie 11/10. Wyróżnia ich pełen profesjonalizm oraz zadowolenie klienta. Obie sprawy prowadzone miałem wzorowo, dopięte na ostatni guzik :) To wielkie szczęście, oddać sprawę w ręce zawodowców. Gorąco polecam i jestem przekonany, ze w 100% każdy będzie super zadowolony. Pozdrawiam fenomenalną panią Mecenas, cały zespół kancelarii i bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka - Adwokat Kraków
Jan L.

Jeżeli szukasz zaufanego partnera w zakresie pomocy prawnej dla swojej firmy, masz problemy z odzyskaniem odszkodowania, a może po prostu chcesz uzyskać poradę prawną w konkretnej sprawie? Jeżeli tak, to zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Dominika z Krakowa. Kancelaria Adwokacka Dominika chętnie pomoże nawet w tych najbardziej wymagających sprawach. Specjalizuje się głównie w sprawach cywilnych i gospodarczych. Świadczy usługi na rzecz Klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Prowadzi rozwody, sprawy o alimenty, ustalenie ojcostwa, a, także wiele innych. Wejdź i zapoznaj się z ofertą Kancelarii. Zaangażowanie, skuteczność i profesjonalizm to wartości, którymi się kieruje Kancelaria podczas

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska - Porady Prawne Chrzanów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska w Chrzanowie, przy ul. Garncarskiej 16/4, tel. , świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rzeczowego, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, jak również karnego. W związku z pomocą prawną świadczoną w obrębie prawa rzeczowego, kancelaria zajmuje się przede wszystkim sprawami o zasiedzenie i o podział majątku objętego współwłasnością. Z kolei w obrębie prawa rodzinnego, kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach m.in. o: rozwód, separację, podział majątku wspólnego, alimenty. Kancelaria specjalizuje się ponadto w sprawach z zakresu prawa spadkowego, m.in. o zachowek i o dział spadku. W celu zapewnienia klientom najefektywniejszej pomocy prawnej, każdą sprawę dogłębnie analizuję, przed przyjęciem sprawy do prowadzenia. Czyniona przeze mnie analiza prawna, przeprowadzana jest w oparciu w szczególności o aktualne poglądy orzecznictwa i doktryny. W swojej pracy kieruję się zwłaszcza tym, by relacje nawiązane przeze mnie z klientami, opierały się na zasadzie wzajemnego zaufania, poszanowania i bezpośredniości. Jako osoba mobilna prowadzę przede wszystkim sprawy na terenie całego województwa Śląskiego (zwłaszcza Katowice, Jaworzno, Sosnowiec, Częstochowa). Zajmuję się ponadto sprawami miejscowo osadzonymi w województwie Małopolskim (zwłaszcza Kraków, Chrzanów). Zapraszam do kontaktu telefonicznego, poprzez pocztę elektroniczną oraz do umówienia się na spotkanie w siedzibie kancelarii. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania, wyjaśnię szczegóły współpracy oraz w szczególności ustalę satysfakcjonujące dla obu stron warunki realizacji umowy.

Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Kraków
Maja B.

Od pierwszego kontaktu nawiązaliśmy nić porozumienia. Widać zaangażowanie Pana Mecenasa w trudną i bardzo delikatna sprawę. Punktualny i słowny co teraz rzadko się zdarza. Sądzę, że nasza współpraca będzie bardzo dobrze przebiegać z pozytywnym efektem dla mnie.

Robert Staud Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Kraków
Piotr P.

Adwokat Robert Staud skutecznie prowadził moje dwie sprawy z zakresu prawa cywilnego i pracy przeciwko dużym instytucjom. Postępowania zakończyły się pełnym sukcesem. W pierwszym przypadku doprowadził do odstąpienia od pozwu (z niewątpliwą szkodą na jego własne wynagrodzenie!), w drugim ugodą, z ustaloną kwotą odszkodowanie, które zostało mi wypłacone. Z całą pewnością mogę polecić p. adw. Stauda, jako osobę uczciwą, rzetelną, myślącą, kreatywną i mającą na celu dobro swoich klientów, a nie jedynie swój własny zarobek.

Porównanie cen i kosztów w Małopolskim

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Małopolskim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Małopolskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Co jest przedmiotem sprawy?

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski |

Dlaczego jeszcze nie znalazłeś kancelarii adwokackiej? Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski Tarnów to dobry wybór. Trafne doradztwo prawne w zakresie prawa rozwodowego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wniosków to standardowy pakiet usług dla tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Ferenc-Karolczyk - Adwokat Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Ferenc-Karolczyk

 • Nowy Sącz

Adwokat oferuje swoje usługi w miejscowości Małopolskie i w przyległych powiatach. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski
Mirosława M.

.Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Na bieżąco informował, co dzieje się w sprawie i pilnował wszystkich terminów. Zaangażowanie Pana Adwokata Damiana Opalskiego było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny. Wszystkie przygotowane przez niego wnioski były bardzo precyzyjne i szczegółowe. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie wyjścia z sali sądowej – sprawdza tekst protokołów sądowych, gromadzi akta i na bieżąco monitoruje działania sądu, komornika, itp. i informuje klienta o ważnych kwestiach. Pan Mecenas reprezentował mnie dwukrotnie i za każdym razem byłam zadowolona ze współpracy.Bez zastrzeżeń mogę polecić wszystkim tą Kancelarię

IPSO LEGAL - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • IPSO LEGAL

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną ofertę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z IPSO LEGAL przeanalizują i kompleksowo zakończą prace. Świetne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, sporządzenie pism to standardowy pakiet usług dla tego prawnika.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Buchała - Prawo Rodzinne Chrzanów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Buchała

 • Chrzanów
Aleksandra W.

Z oferty adwokata korzystałam przy sprawie spadkowej. Wszystkie zawiłości zostały wyjaśnione w klarowny sposób, nawet jako osoba nie zorientowana w prawie byłam w stanie zrozumieć wszelkie niejasności. Współpraca przebiegała uczciwie i bezproblemowo. Serdecznie polecam :)

Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna

Porady prawne i niuanse z tym związane nie będą dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty Kancelaria Prawno- Mediacyjna. Profesjonalni specjaliści z dziedziny porad prawnych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Kancelaria Radcowska Michał Podolec - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Kancelaria Radcowska Michał Podolec

Szukasz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Kancelaria Radcowska Michał Podolec to adwokaci właśnie dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kancelaria Adwokacka Adriana Szczęśniak-Majcher - Prawo Rodzinne Kraków

Kancelaria Adwokacka Adriana Szczęśniak-Majcher

 • Kraków
Marcin G.

Moją współpracę z Adwokat Adrianną Szczęśniak-Majcher od początku cechuje bardzo dobra atmosfera, zrozumienie i chęć udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Nie posiadam wiedzy merytorycznej w tym zakresie, Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie. Bardzo cenię wysokie kompetencje oraz przystępny sposób wyjaśniania mi zagadnień prawnych przez Panią Mecenas. Adriana Szczęśniak-Majcher swoją postawą zdobyła moje pełne zaufanie. Polecam serdecznie . Marcin G.

Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień (Tarnów oraz Rzeszów) - Adwokat Tarnów

Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień (Tarnów oraz Rzeszów)

 • Tarnów

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Małopolskie i w okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Dr Mieszko Nowicki Kancelaria Adwokacka - Adwokat Wadowice

Adwokat

 • Wadowice
 • Dr Mieszko Nowicki Kancelaria Adwokacka
Konrad B.

Mecenas Nowicki reprezentował mnie w sprawie spadkowej. Wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Adwokat Mieszko Nowicki oferuje fachową pomoc, jest rzeczowym, konkretnym i przy okazji naprawdę sympatycznym człowiekiem. Dziękuję raz jeszcze Panie Mecenasie.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Małopolskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o. - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.
Joanna D.

Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba
Marzena K.

Pan mecenas jest osobą bardzo kompetentną i dyskretną. Moja sprawa rozwodowa zakończyła się dość szybko i bez zbędnych nerwów. Polecam usługi Pana Mecenasa w Krakowie. Nareszcie jestem już po wszystkim.

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA

Wciąż nie wybrałeś kancelarii adwokackiej? Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA to dobry wybór. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kraków

Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków

Firma Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Małopolskie i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW - Porady Prawne Kraków

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW

 • Kraków

Każdy, kto szuka porad prawnych powinien już teraz zgłosić się do BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW i zobaczyć świetne oferty. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Podlasiewicz - Adwokat Tarnów

Adwokat

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Podlasiewicz

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

TESSERA LEX Sp. z o. o. - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • TESSERA LEX Sp. z o. o.
Aleksandra M.

Z usług Kancelarii Prawno-Ksiegowej Tessera Lex skorzystałam w celu założenia fundacji. Do skorzystania z usług tej Kancelarii przekonała mnie rozmowa telefoniczna z Panem Kamilem, osoby które zajmowały się moja sprawą cechuje rzetelność i profesjonalizm. Dziękuję za pomoc pani Beacie i panu Kamilowi. Polecam z czystym sumieniem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Turek - Prawo Rodzinne Nowy Sącz

Prawo Rodzinne

 • Nowy Sącz
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Turek

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Turek to eksperci od prawa rodzinnego, obsługujący Klientów z Małopolskiego i okolicznych miast. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka
Natalia O.

Wspaniała Osoba godna polecenia. Z łatwością nawiązuje kontakt potrafi ponieść na duchu. Zawsze odpowiada na pytania i próbuje znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Polecam

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Gołębiowski - Adwokat Tarnów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Gołębiowski

 • Tarnów

Adwokat działa w branży od lat i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Gołębiowski to doskonały wybór dla Ciebie. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz - Adwokat Kraków

KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz

 • Kraków
Marika K.

Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego

Szukasz kancelarii adwokackiej z okolic Małopolskiego, ale nie chcesz przepłacać? Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego oferuje wykonanie usługi w najniższej w okolicy cenie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Adwokat dr Aleksandra Paluch-Gęgała | APG Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Adwokat dr Aleksandra Paluch-Gęgała | APG Kancelaria Adwokacka

 • Kraków

Kancelaria adwokacka z rejonu Małopolskiego to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają duże doświadczenie branżowe. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka

Nawiąż kontakt z Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Małopolskiego oraz w sąsiednich miastach. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro - Porady Prawne Tarnów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro

 • Tarnów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI - SPÓŁKA CYWILNA - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI -

Planujesz wybrać sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI - SPÓŁKA CYWILNA jest na to najlepszym rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Artemius Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Gorlice

Kancelaria Adwokacka

 • Gorlice
 • Artemius Kancelaria Adwokacka

Firma Artemius Kancelaria Adwokacka świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Małopolskie oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Wojciech Kremer Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Wojciech Kremer Kancelaria Radcy Prawnego
Paweł W.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Moja sprawa została rozwiązana szybko i skutecznie.

Kancelaria Adwokacka Beata Kijak - Adwokat Tarnów

Kancelaria Adwokacka Beata Kijak

 • Tarnów

Kancelaria Adwokacka Beata Kijak zatrudnia adwokatów - wyjątkowe kompetencje i rzetelność to ich ważne zalety. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Kancelaria Prawna Lex - Porady Prawne Tarnów

Porady Prawne

 • Tarnów
 • Kancelaria Prawna Lex

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kancelaria Prawna Lex udzielą rad i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Biegłe konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to typowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Adwokacka - adw. Karolina Szarama - Prawo Rodzinne Tarnów

Prawo Rodzinne

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka - adw. Karolina Szarama

Ten adwokat działa w rejonie Małopolskiego i świadczy liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika.

Kancelarie Prawne Adwokat Ewa Kocoł, Radca Prawny Tomasz Kocoł - Porady Prawne Tarnów

Kancelarie Prawne Adwokat Ewa Kocoł, Radca Prawny Tomasz Kocoł

 • Tarnów
Arkadiusz P.

Jesteśmy młodym zespołem prawników, który za główny cel prowadzonej działalności stawia sobie wszechstronną pomoc prawną w rozwiązywaniu problemów, z którymi spotykają się zarówno nasi klienci indywidualni, jak również przedsiębiorcy. Wszelkie powierzone nam sprawy traktujemy indywidualnie, poszukując rozwiązań najbardziej optymalnych i satysfakcjonujących dla konkretnego klienta. Posiadana wiedza oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, kreatywnością, starannością i uczciwością umożliwiają nam świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Jako wykwalifikowani prawnicy występujemy w roli pełnomocników procesowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, jak również organami administracyjnymi, organami ścigania, czy też organami egzekucyjnymi. W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się szeroko pojętym poradnictwem prawnym, sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych oraz projektów umów, jak również aktów korporacyjnych. Adwokatom i Radcom Prawnym oferujemy zastępstwo substytucyjne na obszarze właściwości sądów okręgowych w Tarnowie, Krośnie, Krakowie, Rzeszowie i Nowym Sączu. Usługi świadczymy w języku polskim i angielskim. W ramach prowadzonej działalności świadczymy pomoc prawną w szerokim zakresie z różnych dziedzin prawa. Po więcej informacji zapraszamy na www.kancelarietarnow.pl.

KANCELARIA ADWOKACKA Łukasz Fijał - Kancelaria Adwokacka Myślenice

KANCELARIA ADWOKACKA Łukasz Fijał

 • Myślenice

Kancelaria adwokacka to prawdziwi fachowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie branżowe. Nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki

Osoby z Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak spełnią Państwa oczekiwania w temacie prawa rodzinnego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński Radca Prawny - Prawo Rodzinne Nowy Targ

Prawo Rodzinne

 • Nowy Targ
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński Radca Prawny
Karol M.

Jakość porad radcy prawnego jest jak najbardziej zadowalająca. Podczas wizyt w kancelarii liczyć mogłem na pełne zrozumienie oraz rzetelną pomoc. Nawet jeśli czegoś nie rozumiałem, to tłumaczono wszystko zrozumiałym językiem. Jestem szczerze zadowolony z jakości usług, więc z czystym sumieniem mogę polecić KANCELARIĘ RADCY PRAWNEGO WOJCIECH GLIŚCIŃSKI RADCA PRAWNY.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Gawor-Pietrzak - Adwokat Chrzanów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Gawor-Pietrzak

 • Chrzanów
Paweł T.

Poprosiłem Panią mecenas, aby spojrzała na pisma które dostałem z sądu. Pani mecenas przejrzała dokumenty i wyjaśniła mi w słowach zrozumiałych dla normalnego człowieka, o co w tym chodzi. Mało tego, powiedziała mi jakie mam możliwości postępowania i co z nich dla mnie w przyszłości wynika (chodzi o ewentualne opłaty sądowe, których mogę uniknąć). Sprawa nie jest, rzecz generalnie ujmując, często spotykaną w sądach. Mimo to Pani mecenas potrafiła zgłębić temat w krótkim czasie i dać mi wskazówki jak dalej postępować. Od piątku Pani mecenas Gawor Pietrzak będzie, mam nadzieję, moim prawnikiem. Gorąco polecam.

Michał Strojek Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Michał Strojek Kancelaria Adwokacka

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się Michał Strojek Kancelaria Adwokacka - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Wójcik - Prawo Rodzinne Tarnów

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Wójcik

 • Tarnów

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od kilku lat, szczególnie na obszarze Małopolskiego, ale także pobliskich powiatów. Świetne doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, reprezentacja w sądzie, sporządzenie pism i wniosków to standardowy obszar działania tego prawnika.

Co jest przedmiotem sprawy?

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.