Adwokat Małopolskie - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Małopolskim, czerwiec 2023

448 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

448 firm
w kategorii Adwokaci

Średnia ocena adwokatów w małopolskim to 4.98 (na podstawie 4067 opinii).

Wszystkie firmy
Adwokat Małopolskie

Kancelaria Adwokacka Małopolskie

 • Kraków
 • Marcin Kościelniak Kancelaria Radcy Prawnego
Patryk Patryk

Polecam współpracę z Mecenasem Marcinem. Moja sprawa dotyczyła klientki która nie spłacała swoich zobowiązań. Mecenas dokładnie zapoznał mnie z możliwościami jakie mam i przeprowadził mnie przez całą sprawę, jest osobą pomocną i transparentną - wszystkie koszty i informacje przedstawił podczas pierwszego spotkania, nie było żadnych niespodzianek. Na bieżąco informował mnie jak postępowała sprawa. Jest bardzo dokładny i odpowiedzialny - wszystkie sprawy załatwia bez zwłoki, precyzyjnie i terminowo. Zapewnił mi dużo spokoju za co jestem mu bardzo wdzięczny.

Dorota Kućmierowska

Polecam. Dałam 5 ogólnie bym dała więcej. Moja pierwsza sprawa rozwodowa ja i druga sprawa o unieważnienie małżeństwa została załatwiona expressowo bo w ciągu 20min Pan Marcin znający się na rzeczy sumienny i uczciwy podszedł do sprawy poważnie i rzetelnie, nawet odległość nie przeszkodziła w załatwieniu prawy.

Mateusz Bartkowiak

Serdecznie polecam współpracę z Mecenasem Marcinem. Szybko uzyskałem konkretne odpowiedzi w kwestii spadku, a cała procedura została sprawnie przeprowadzona pod opieką Pana Marcina.

4.91 (23 opinie)
Poniewierka Radcowie Prawni - Adwokat Kraków

Adwokat Małopolskie

 • Kraków
 • Poniewierka Radcowie Prawni
Paweł Koczanowski

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Magda null

za pełny profesjonalizm, w tym inicjatywę w poszukiwaniu różnych rozwiązań i pełną, oraz zrozumiałą dla klienta ocenę stanu faktycznego i prawnego. Ponadto, Pani Agnieszka jest w stałym kontakcie z klientem i odbiera każdy telefon lub oddzwania lub odpisuje. Jest komunikatywna i rzetelna, wywiązuje się z wyznaczonych terminów.

Barbara Krężołek

Pani Agnieszka, jest najlepszym radcą prawnym z jakim miałam odczynienia (a było ich w tak krótkim czasie czterech). Pani Agnieszka bardzo dokładnie słucha co się do niej mówi, nie przerywa, pyta od razu jeśli coś więcej chce wiedzieć. Po prostu jest człowiekiem a nie (przepraszam za wyrażenie) typowym urzędnikiem. Wszystko co mówiłam - zapisywała - nie trzeba było powtarzać po kilka razy. Od razu mówiła co nas czeka dalej i na co muszę się przygotować. Jej odpowiedzi na moje pytania były proste i do zrozumienia, ponieważ cały ten świat "sądów" jest dla mnie obcy. Z czystym sumieniem będę polecać Panią Agnieszkę każdemu kto będzie potrzebował pomocy radcy prawnego. Jest tak miłą osobą, że rozmowa na ciężkie tematy nie była taka straszna. Moja sytuacja skończyła się bardzo szybko - ugodą- i mimo że sprawa się skończyła wcześniej niż przypuszczaliśmy, pani Agnieszka jeszcze po wszystkim, dzwoniła do mnie aby się upewnić czy na pewno wszystko jest tak jak chciałam. Naprawdę mimo tego ciężkiego momentu dla mnie, będę miło wspominać spotkanie z Panią Agnieszką.

5.0 (40 opinii)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna
Jolanta Cetnarowiczbis

Jestem bardzo zadowolona z kontaktu do tej kancelarii. Bardzo szybka reakcja, duże zrozumienie mojej sprawy jak również wykonane w związku z tym działania. Bardzo polecam.

Diana Jedlecka

Pierwszy prawnik, który tak rzetelnie podszedł do mojej sprawy. Kontakt z klientem na każdym etapie postępowania, dokładne wytłumaczenie jakie są szanse i na co klient może liczyć. Zdecydowanie polecam .

Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

5.0 (12 opinii)
Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne Małopolskie

 • Kraków
 • Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka
Dawid Nowak

Zdecydowanie polecam, Pani Mecenas obsługuje prawnie nasze spółki z o.o. Jej rzetelność, wiedza i dociekliwość są nieocenionym atutem i zabezpieczeniem naszych interesów. Bardzo cenimy sobie również fakt, iż Pani Mecenas potrafi rozmawiać o sprawach prawnie skomplikowanych w sposób zrozumiały dla osoby bez prawniczego wykształcenia.

Edyta Nowak

Pani Mecenas jest niesamowicie sympatyczną osobą. W bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób prezentowała pełną wiedzę prawną z uwzględnieniem ważnych dla mnie aspektów. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Korzystałam z porady przy podpisywaniu umowy współpracy pomiędzy firmami. Działania podjęte przez Panią Mecenas były bardzo skuteczne i doprowadziły do podpisania umowy zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dodam tylko, że druga strona była pod ogromnym wrażeniem. Polecam w 100%.

Grażyna Bury

Mecenas Katarzyna Wojczuk udzieliła mi profesjonalnej porady prawnej, a kancelaria przez nią prowadzona obsłużyła rzetelnie i fachowo, godne podkreślenia w przemiłej atmosferze. Polecam tę kancelarię.

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne Małopolskie

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa
Aneta Ruda

Pani Mecenas Gabriela Balasa zajmowała się wnioskiem o ubezwłasnowolnienie mojej siostry. W bardzo krótkim czasie był on gotowy i mogliśmy poczynić dalsze kroki. Naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona z jakim zaangażowaniem podeszła do sprawy. Bije od niej taka pozytywna energia, która sprawia, że człowiek nie czuje się skrępowany ani wystraszony, że rozmawia z adwokatem. Pani Gabriela Balasa podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, profesjonalnie i sumiennie. Wkłada w to co robi całą "siebie". Z czystym sumieniem w 100% polecam Panią Mecenas. Jeśli kiedykolwiek będę musiała jeszcze skorzystać z pomocy adwokata, mój wybór będzie na pewno ten sam Pani Mecenas Gabriela Balasa.

Dorota Warżołek

Profesjonalne podejście do tematu, pełne zaangażowanie, dyspozycyjność oraz życzliwość to najważniejsze cechy, którymi w dużym skrócie można opisać współpracę z Panią Adwokat. W czasie wielu miesięcznej współpracy nigdy nie miałam poczucia zaniedbywania, a Pani Adwokat zawsze służyła mi poradą prawną oraz z dużą starannością i zaangażowaniem przygotowywała wszystkie potrzebne dokumenty sądowe. Moja sprawa zakończyła się sukcesem. Z czystym sumieniem polecam Panią Gabrielę. Pani Adwokat serdecznie dziękuje.

Jadwiga Warchoł

W naszej współpracy bardzo podobało mi się to że mogłam zawsze liczyć na pomoc że strony pani Gabrysi. Mogłam dzwonić i pisać o każdej porze jak miałam jakiś problem. Żadne moje pytanie nie zostawało bez konkretnej odpowiedzi 😀Mogę powiedzieć że Pani Gabrysia jest jedyna w swoim rodzaju, świetnie wykonuje swoja pracę. Podchodzi do sprawy z dużym zaangażowaniem i jest godna polecenia👍👍👍

5.0 (55 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Małopolskim

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Małopolskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Porady Prawne Kraków
Dominik Maciąg

Lux Legis Kancelaria Adwokacka reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Tworzący kancelarię prawnicy działają sprawnie i skutecznie, błyskawicznie reagują na potrzeby Klienta i gwarantują rzetelną pomoc prawną w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Na uwagę zasługuję forma współpracy z adw. Wojciechem Markiem Ziębą oraz adw. Jakubem Czyżewskim. Adwokat informuje o sprawie na każdym jej etapie, wykazuje się dużą własną inicjatywą i pomysłowością połączoną z ogromnym doświadczeniem. Bardzo skuteczne ( a przecież na tym mi najbardziej zależało ) osoby o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalizmie, rzetelności, posiadanej wiedzy - to cechy, które Panowie adw. łączą z niesamowitą empatią, cierpliwością i spokojem. Dla rzucenia obrazu rangi tej opinii na tematykę sprawy, chciałbym zaznaczyć bez wchodzenia w szczegóły, że nie dotyczyła błahego tematu, a ocierała się o najważniejsze instytucje Państwowe. Wyrażam najwyższe uznanie. Współpracowałem z wieloma kancelariami, ale ta jest moją nr 1.

Elżbieta Woźniak

Pan Wojciech jest w 100% profesjonalistą w swojej dziedzinie oraz reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych. Jego pomoc i zaangażowanie w mojej sprawie były widoczne od pierwszego spotkania. Po zapoznaniu się ze szczegółami jasno i rzetelnie przedstawił możliwe scenariusze oraz zaproponował najlepsze rozwiązanie sytuacji, w której inni prawnicy zawiedli. Jego działania były błyskawiczne i skuteczne, a ja byłam informowana o każdym podejmowanym przez pana Wojciecha kroku. Najważniejszym jednak jest podejście pan Mecenasa do drugiego człowieka, jego uprzejmość i chęć pomocy niekierowana wyłącznie zyskiem, a faktycznym zaangażowaniem w rozwiązaniu problemu. Z czystym sercem mogę szczerze polecić Mecenasa Wojciecha oraz jego kancelarię.

Mateusz Wójcik

Jestem właścicielem małej rodzinnej firmy transportowej, która wykonuje przejazdy międzynarodowe do Niemiec. Miałem dwie sprawy z władzami tego kraju i dzięki Panu Wojciechowi te dwie sprawy zostały rozwiązane na moją korzyść, także jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha, ponieważ jest bardzo słowny i do każdej ze spraw podszedł z pełnym profesjonalizmem, a co najważniejsze dla Mnie to bardzo dobry kontakt z Panem Wojciechem, jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem, jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha.

5.0 (83 opinie)
Kanclaria Adwokacka Maria Janik - Adwokat Wadowice
Paweł Danieluk

Współpraca z Panią Marią Janik określę mianem wzorowej - bardzo angażuje się w prowadzoną sprawę. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Pani Mecenas to profesjonalista - dzięki takiej postawie wygrałem sprawę z ubezpieczycielem o zniszczenie ogrodzenia w wypadku komunikacyjnym. Polecam!

Karolina Kinicka

Pani Maria jest rzeczowym i godnym polecenia adwokatem, który posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające, aby bardzo dobrze reprezentować klienta w sądzie. Była zaangażowana w prowadzenie sprawy przez cały okres jej trwania i co najważniejsze dyspozycyjna. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości mogłam liczyć na stały kontakt telefoniczny lub mailowy. Udzielała wszelkich informacji i wskazówek pomocnych podczas rozprawy. Z wielką starannością przygotowywała każde pismo i ustalenia tak, że żaden szczegół nie uszedł na uwadze. Przez dbałość o każdy szczegół do każdego posiedzenia w sądzie byliśmy przygotowani perfekcyjnie. Jest zawsze doskonale przygotowana, pamięta każdy szczegół sprawy. Pani Adwokat jest osobą serdeczną i otwartą na klienta. Jestem bardzo zadowolona ze jej usług i z całego serca mojego polecić współpracę z Panią Marią.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i
Yevhen Pryshchepa

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Agata Iwasiuk

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Ferenc-Karolczyk - Porady Prawne Nowy Sącz
Paulina K.

Pani adwokat bardzo dostępna, miła i daje bardzo dobre rady. Widać, że bardzo dobrze się zna na tym co robi. Z całego serca ją polecam!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Tomasz Bizoń - Kancelaria Adwokacka Wadowice
Katarzyna P.

Świetny adwokat. Profesjonalne podejście do klienta. Pełne zaangażowanie w sprawę. Bardzo szczegółowa i pomocna porada. Od razu się uspokoiłam i wiedziałam co mam zrobić. Polecam w 100%. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z pomocy Pana adwokata.

5.0 (5 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Małopolskim

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Małopolskim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Małopolskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka
Karol Piotrowski

Do Pana Mecenasa trafiłem poprzez Jego blog, szukając Adwokata, który w jasny i wyczerpujący sposób odpowie na moje pytania związane z planowanym rozwodem, ustaleniem alimentów i podziałem majątku. Zdecydowałem się na kompleksową pomoc obejmującą napisanie pozwu i reprezentację w sądzie – była to w 100% dobra decyzja. Pan Mecenas Dominik Marchewka w przejrzysty sposób cierpliwie wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Jego wiedza, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi szybko i skutecznie przejść przez niewątpliwie jedną z bardziej stresujących życiowych sytuacji, jaką jest rozwód. Szczerze polecam Pana Adwokata!

Karolina Kownacka

Serdecznie polecam Adwokata Dominika reprezentował mnie w sądzie w sprawie rozwodowej. Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie wszystko przygotował na czas, a podczas rozprawy wykazał się ogromną wiedzą. Całość zakończyła się orzeczeniem rozwodu z winy męża. Pan Mecenas do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i empatia, dostępny zawsze gdy tylko potrzeba, po prostu świetny specjalista. Gorąco polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Będziecie w dobrych rękach.

Edyta Piłat

W pracy Pana Adwokata Dominika warte podkreślenia są znawstwo zawodowe i merytoryczne doświadczenie we wszystkich kategoriach prawa. Pan Adwokat swoich klientów traktuje z szacunkiem, wykazując dużą otwartość i empatię na problemy ludzi. Takie cechy prawnika są niezwykle ważne w tworzeniu obopólnej relacji, która zawsze kończy się sukcesem. Pan Adwokat powiedział, iż Jego czas to są wygrane sprawy, a wygrane sprawy, Panie Adwokacie to są późniejsze, szczęśliwe życia ludzi, którym Pan pomógł. Niezwykła otwartość, empatia w podejściu do indywidualnych ludzkich problemów, konwersacyjna delikatność jakże ważne i potrzebne są to cechy w pracy adwokata. Krakowska Kancelarię Adwokacką Pana Dominika polecam z pełnym przeświadczeniem i zaufaniem.

5.0 (52 opinie)
Robert Staud Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kraków
Sylwia Swiatek

Rzetelny, słowny, uczciwy i skuteczny. Bardzo polecam pana mecenasa. Bardzo szybko i sprawnie pomogli mi w rozwiązaniu trudnej sprawy. Szczególnie doceniam tez fakt, że zawsze znajdzie czas, żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka. Jeszcze raz polecam szczerze.

Piotr Poznański

Adwokat Robert Staud skutecznie prowadził moje dwie sprawy z zakresu prawa cywilnego i pracy przeciwko dużym instytucjom. Postępowania zakończyły się pełnym sukcesem. W pierwszym przypadku doprowadził do odstąpienia od pozwu (z niewątpliwą szkodą na jego własne wynagrodzenie!), w drugim ugodą, z ustaloną kwotą odszkodowanie, które zostało mi wypłacone. Z całą pewnością mogę polecić p. adw. Stauda, jako osobę uczciwą, rzetelną, myślącą, kreatywną i mającą na celu dobro swoich klientów, a nie jedynie swój własny zarobek.

Karolina Satora

Pana mecenasa polecił mi znajomy. I rzeczywiście okazał się człowiekiem bardzo sumiennym, skutecznym i rzeczowym. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić dalej.

5.0 (4 opinie)
Adwokat Bochnia - Radca Prawny - Cholewa & Cichy Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Bochnia

Prawo Rodzinne

 • Bochnia
 • Adwokat Bochnia - Radca Prawny - Cholewa & Cichy Kancelaria
Barbara

Bezpośredniość, zostałam wysłuchana z zainteresowaniem, bardzo profesjonalnie i przede wszystkim niedrogo.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Łukasz Buchała - Kancelaria Adwokacka Chrzanów

Kancelaria Adwokacka

 • Chrzanów
 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Buchała
Aleksandra Wierzbicka

Z oferty adwokata korzystałam przy sprawie spadkowej. Wszystkie zawiłości zostały wyjaśnione w klarowny sposób, nawet jako osoba nie zorientowana w prawie byłam w stanie zrozumieć wszelkie niejasności. Współpraca przebiegała uczciwie i bezproblemowo. Serdecznie polecam :)

Magda B

Korzystałam z porady prawnej. Bardzo mądry adwokat. Do tego kulturalny i spokojny. Dowiedziałam się wszystkiego oraz co i jak mam załatwić. Polecam szczerze

Maciej Broda

Korzystałem z usług mec. Buchały w zakresie substytucji w kilku postępowaniach sądowych. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i z czystym sumieniem polecam usługi kancelarii.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adriana Szczęśniak-Majcher - Prawo Rodzinne Kraków
Emilia Obrębska

Pani Mecenas była bardzo wyrozumiała, pomocna i życzliwa. Poza fachową prawniczą pomocą dostałam dużo wsparcia, które pomogło mi podjąć właściwą decyzję. Była szczera i chętna do pomocy, odbierała moje telefony i zawsze oddzwaniała. Nie było problemu, gdy musiałam zmienić termin spotkania lub przyjść z małymi dziećmi. Czułam, że znalazłam osobę która naprawdę chce mi pomóc, a nie tylko prawnika. Dziękuję Pani Adriano.

Marcin Gelo

Moją współpracę z Adwokat Adrianną Szczęśniak-Majcher od początku cechuje bardzo dobra atmosfera, zrozumienie i chęć udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Nie posiadam wiedzy merytorycznej w tym zakresie, Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie. Bardzo cenię wysokie kompetencje oraz przystępny sposób wyjaśniania mi zagadnień prawnych przez Panią Mecenas. Adriana Szczęśniak-Majcher swoją postawą zdobyła moje pełne zaufanie. Polecam serdecznie . Marcin G.

Jacek Walczak

Rzetelna i bardzo doświadczona Kancelaria, podejście do klienta indywidualne. Ogromna wiedza z zakresu prawa, rozwód w ich wykonaniu był majstersztykiem. Polecam.

5.0 (11 opinii)
Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka
Agata Niewiara

Bardzo polecam współpracę z Panem Tomaszem. Jest to adwokat godny polecenia. Bardzo profesjonalny, zaangażowany, pomocny, słowny, wielka kultura, bardzo dziękuje za prowadzenie mojej córki sprawy i za wygrana dzięki pomocy pana adwokata Tomasza.

Dagmara Mistarz

Jestem w pełni zadowolona z otrzymanej pomocy ze strony pana Tomasza. Bardzo rzetelny, uczciwy i pomocny Adwokat. Jeśli będę potrzebowała w przyszłości podobnej pomocy to na pewno zasięgnę porady ponownie. Polecam z pełną świadomością.

Maja Berezowska

Od pierwszego kontaktu nawiązaliśmy nić porozumienia. Widać zaangażowanie Pana Mecenasa w trudną i bardzo delikatna sprawę. Punktualny i słowny co teraz rzadko się zdarza. Sądzę, że nasza współpraca będzie bardzo dobrze przebiegać z pozytywnym efektem dla mnie.

5.0 (11 opinii)
Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

Szukasz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego to adwokaci właśnie dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)
Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo Rodzinne Kraków
Karina M.

Bardzo klarowne przedstawienie oferty. Konkretna, zdecydowana osoba. Konsultacja była bezpłatna co jest dużym plusem.

5.0 (3 opinie)
Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kraków
Sławek Skiba

Witam. Bardzo polecam Paną Anne . Moja sprawa była prowadzona bardzo profesjonalnie i rzetelne z wyjasnieniem najmniejszych szczegółów. Sprawa prowadzona przez Panią mecenas została zakończona w 100% z moim oczekiwaniem . Slawek

Marta Wlazło

Profesjonalna porada prawna otrzymana od Pani Adwokat, doprowadziła do pomyślnego zakończenia sporu o dochodzenie odszkodowania. Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią.

Iwona Żołna

Polecam Panią Mecenas. Świetny Adwokat. Profesjonalne podejście, super kompetencje i duże zaangażowanie. Energiczna i skuteczna. Bardzo mi pomogła. To Adwokat, któremu warto zaufać.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska - Adwokat Chrzanów
Ewa Perończyk

Bardzo dziękuję za w pełni profesjonalne wsparcie i szczęśliwe zakończenie sprawy rodzinnej. Moja sprawa była dość trudna, wiedzieliśmy z mężem, że różnie może się potoczyć, dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc Pani Mecenas, która bardzo wiele nam podpowiedziała, zawsze mogliśmy liczyć na telefon i szybką reakcję. Mieliśmy też dużo szczęścia, bo sprawa skończyła się bardzo szybko i w 100% tak jak oczekiwaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Mateusz Łowiec

Pani Adwokat posiada szeroką wiedze z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Wnikliwie podchodzi do sprawy, poszukuje różnych rozwiązań i znajduje najlepsze możliwe, nawet w skomplikowanej sytuacji, ponadto przedstawia sprawę w sposób zrozumiały i przystępny dla przeciętnego człowieka. Serdecznie polecam!

Gabriel Tomala

Pani Mecenas jest bardzo dobrym, rzeczowym i zaangażowanym w sprawę adwokatem. Bez większych trudności potrafi w sposób przystępny i prosty dla klienta przedstawić nawet najbardziej zawiłe zagadnienia prawne, poinformować o ryzyku związanym z postępowaniem sądowym i zaproponować najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania prawne. Szczególnym atutem Pani Adwokat jest jej komunikatywność i dokładność. Dobry prawnik i zdecydowanie godny polecenia adwokat.

5.0 (25 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Małopolskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kalicki - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kalicki
Małgorzata N.

To nie pierwsze moje spotkanie z panem Mecenasem. Jak zwykle profesjonalnie i rzeczowo zajął się moją sprawą, bardzo szybko i sumiennie przygotował pozew oraz wytłumaczył jak będzie wyglądać sprawa. Polecam wszystkim, którzy mają obawy przed wizytą u prawnika.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Malwina Wylężek - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Malwina Wylężek
Artur D.

Profesjonalizm na każdym kroku, indywidualne podejście do klienta, błyskawiczny kontakt. Kancelaria na najwyższym poziomie. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski

Wciąż nie wybrałeś kancelarii adwokackiej? Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski to dobry wybór. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kornelia Kłos-Malik - Adwokat Chrzanów
Oliwia Bogacka

Korzystam z usług Pani Mecenas już kilka lat, jest osobą rzetelną, bardzo zaangażowaną w prowadzoną sprawę, z empatią podchodzi do klienta ale też nie owija w bawełnę i nie daje nadziei tam gdzie jej nie ma, dzięki czemu konkretnie stawia sprawę a klient wie co może go czekać. Pani Kornelia jest prawnikiem godnym polecenia, zasługuje niewątpliwie na ogromny szacunek i uznanie. Polecam wszystkim niezdecydowanym, naprawdę warto.

Izabela Wodnicka

Obsługa prawna profesjonalna, na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam usługi Kancelarii Adwokackiej p. Mecenas Kornelii. Kompetentna, rzeczowa i autentycznie zaangażowana w prowadzoną sprawę, chciałbym wyrazić pełną uznania opinię na temat sposobu prowadzenia mojej sprawy przez Mecenas Kornelię, która z sukcesem pomogła mi w odzyskaniu środków finansowych za zakupiony przeze mnie samochód z ukrytymi wadami technicznymi.

Magdalena Gołdzińska

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie i profesjonalizm. Gorąco polecam Kancelarię Adwokacką Pani Adwokat Kłos - Malik.

5.0 (9 opinii)
Dr Mieszko Nowicki Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Wadowice

Każdy, kto szuka porad prawnych powinien już teraz zgłosić się do Dr Mieszko Nowicki Kancelaria Adwokacka i zobaczyć świetne oferty. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

5.0 (3 opinie)
Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień (Tarnów oraz Rzeszów) - Adwokat Tarnów

Adwokat

 • Tarnów
 • Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień (Tarnów oraz Rzeszów)
Weronika Flis

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę, duże zaangażowanie, świetny kontakt. Dostępna zawsze gdy tylko potrzeba po prostu świetny specjalista. Polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Będzie w dobrych rękach. Pani Kamila pomogła mi doprowadzić trudne sprawy do szczęśliwego finału. Zawsze mogę liczyć na Panią Mecenas, na fachową poradę i duże zaangażowanie. W trakcie prowadzonej sprawy była zawsze doskonale przygotowana. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat. Byliśmy w stałym kontakcie przed rozprawą jaki i również po. Pani Kamila doskonale informuje i wyjaśnia kwestie prawne. Dzięki Pani Mecenas mogę w raz z swoimi dziećmi czuć się bezpiecznie i spać spokojnie. Pani Mecenas jest osobą bardzo miłą i serdeczna godna zaufania. Polecam z całego serca.

Groch Krzysztof

Bardzo profesjonalna obsługa, pełen profesjonalizm, punktualność i sprawność w działaniu. Polecam wszystkim szukającym dobrego adwokata. Bardzo dziękuje za szybkie przeprowadzenie sprawy i będę polecał wszystkim znajomym.

Paweł Wenz

Jak najbardziej mogę polecić Panią adwokat. Bardzo pomocna i zaangażowana w sprawę. Z pewnością jeżeli miałbym problemy prawne zgłoszę się do Pani adwokat.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o. - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.
Joanna D.

Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba to eksperci od prawa rodzinnego, obsługujący Klientów z Małopolskiego i okolicznych miast. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcowska Michał Podolec - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Radcowska Michał Podolec

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, autorskim, e-commerce oraz prawem dotyczącym nieruchomości. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy projekty umów, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach. Udzielamy także porady prawne online. Nasze biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Czarnowiejskiej 8/1. Dysponujemy własnym parkingiem dla naszych Klientów. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Istnieje także możliwość spotkania

5.0 (1 opinia)
Michał Strojek Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kraków
Zofia Sobos

W kancelarii zostaliśmy spokojnie i z uwagą wysłuchani. Pan Strojek dokładnie zapoznał się z przedstawiona przez nas dokumentacją. Otrzymaliśmy rzeczowe odpowiedzi na nasze pytania oraz konkretne propozycje rozwiązań danego problemu. Nasza sprawa jest nadal w toku, ale znalazła się w bardzo dobrych rękach. Jesteśmy szczerze zadowoleni i uczciwie polecamy wszystkim szukającym pomocy prawnej.

Piotr Paluszek

Jednego dni wieczorem wysłałem zapytanie na stronie Oferteo, a już następnego dnia rano Pan Michał się ze mną skontaktował telefonicznie. Przez telefon opowiedziałem o mojej sprawie, po czym Pan Michał był w stanie udzielić mi informacji i zaprosił jeszcze tego samego dnia na spotkanie w kancelarii. Adwokat okazał się bardzo miłym i przyjaznym człowiekiem, który z chęcią mnie wysłuchał i odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wątpliwości. Na koniec ustaliliśmy co począć z moja sprawa oraz ustaliliśmy cenę za usługę która mogłem bez problemu przelać na konto. To moje pierwsze konsultacje z adwokatem wiec nie jestem pewien jakie są ceny rynkowe jednak zaoferowana kwota była w porządku. Na ten moment jestem zadowolony z usług oferowanych przez te kancelarie. Pozdrawiam

Jacek Stanisławski

W nagłej sprawie Pan Michał udzielił mi dokładnej parady przez telefon. Później na spokojnie umówiliśmy termin spotkania, na którym otrzymałem wyczerpującą pomoc. Polecam Pana Mecenasa.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Podlasiewicz - Adwokat Tarnów
Anita Włodarska

Bardzo dobry kontakt z mecenasem już od zgłoszenia sprawy. Pozew i prowadzenie sprawy (cywilnej) w pierwszej instancji zakończone dla nas pomyślnie. Przeciwnik złożył apelację, więc idziemy zawalczyć w kolejnej instancji. Polecam pana adwokata, jest waleczny!

Wojciech Jarecki

Mecenas pomógł mi w sprawie upadłości konsumenckiej. Otrzymałem profesjonalną pomoc prawną, byłem w sposób miły i kompetentny informowany o każdym etapie postępowania. Szczerze polecam. Mecenas to dusza człowiek!

Anita Włodarska

Bardzo dobry kontakt z mecenasem już od zgłoszenia sprawy. Pozew i prowadzenie sprawy (cywilnej) w pierwszej instancji zakończone dla nas pomyślnie. Przeciwnik złożył apelację, więc idziemy zawalczyć w kolejnej instancji. Polecam pana adwokata, jest waleczny!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA
Katarzyna Mucha-Nowak

Pełne zaangażowanie Pani adwokat Katarzyny Respekta w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Pani Katarzyna jest osoba rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Adwokat sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Sprawa zakończona pomyślnie. Polecam z całego serca.

Dorota Wojnarowska

Trafiłam do p.Katarzyny przypadkiem, szukając rozpaczliwie pomocy prawnej. Moje sprawy były trudne. Pani Katarzyna podeszła do nich profesjonalnie i sumiennie. O postępowaniu spraw informowała mnie na bieżąco. Jej fachowa obsługa jest godna polecenia. Dziękuję za współpracę, a w razie potrzeby na pewno skorzystam z usług dobrej adwokat jakim niewątpliwie jest p.Katarzyna.

Dominika Piekorzskowroński

Pani Adwokat Katarzyna była bardzo dobrze przygotowana do sprawy. Nie umknął jej żaden szczegół. Skuteczna w 100% w swoich działaniach, co udowodniła w tak trudnym czasie jak pandemia. Spotkania z Panią Adwokat odbywały się telefonicznie, jednak przez całą rozmowę był zachowany pełen profesjonalizm. Pani Katarzyna doskonale informowała i wyjaśniała kwestie prawne. Wiedziała, iż moje stanowisko jest ugodowe w danej sprawie i dążyła do tego, aby druga strona je zaakceptowała. Była bardzo zaangażowana w sprawę, całą postawą i swoim profesjonalizmem. Polecam bardzo.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Grabiec - Kancelaria Adwokacka Wadowice
Ilona Krzysztof

Pan mecenas to konkretny i rzetelny adwokat z ogromem wiedzy. Do sprawy podchodzi bardzo racjonalnie i dokładnie. Pomagał nam w sprawie karnej, dotyczącej nieletnich, co wymaga jeszcze większej wiedzy, zaangażowania i podejścia. Warto wspomnieć, że Pan Bartłomiej to człowiek o wielkiej kulturze osobistej, zawsze grzeczny, miły i z uśmiechem na twarzy, co pozytywnie wpływa na atmosferę współpracy. Polecam z czystym sumieniem.

Urszula Mucharska

Na podkreślenie zasługuje wielka kultura osobista Pana mecenasa. Kompetencja, wzorowa współpraca z klientem. Zrozumienie moich oczekiwań, ponadto znajomość trudnego tematu ze strony prawnej. Umiejętność rozwiania moich wątpliwości, oraz podjęcie decyzji o współpracy. Nie wszyscy proszeni o pomoc prawnicy chcieli podjąć się realizacji zleconej sprawy. Bezpośredniość i komunikatywność to również atuty Pana mecenasa. W razie potrzeby wiem, że mogę prosić o pomoc i będzie mi ona fachowo udzielona. Ze wszech miar polecam kancelarię Pana mecenasa Bartłomieja. Wdzięczna klientka.

5.0 (5 opinii)
Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka

Nawiąż kontakt z Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Małopolskiego oraz w sąsiednich miastach. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (2 opinie)
EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI - SPÓŁKA CYWILNA - Porady Prawne Kraków
Mariusz Nalepka

Profesjonalne podejście zaangażowanie w sprawę i kierowanie klientem pomogło Mi jako ojcu uzyskać opiekę nad dziećmi, polecam wszystkim tatą którzy chcą walczyć o swoje dzieci.

Daniel Pabian

Pani Mecenas udzieliła mi szybkiej, fachowej porady, oszacowała przy tym moje szanse na powodzenie w założeniu sprawy. W dodatku zrobiła to nieodpłatnie. Zdecydowanie polecam!

5.0 (4 opinie)
Adwokat dr Aleksandra Paluch-Gęgała | APG Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Adwokat dr Aleksandra Paluch-Gęgała | APG Kancelaria

Planujesz wybrać sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Adwokat dr Aleksandra Paluch-Gęgała APG Kancelaria Adwokacka jest na to najlepszym rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sajdak - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sajdak
Katarzyna Głowacka

Pani Sylwia pomogła mi ze sprawą spadkową po mojej babci. Przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty oraz skrupulatnie odpowiadała na moje wszystkie pytania. Przeprowadziła mnie łagodnie i sprawnie przez rozprawę sądową co było dla mnie najbardziej stresujące. Bardzo konkretna i sumienna. Polecam.

Justyna Kuklińska

Dzień dobry. Z czystym sercem polecam Panią Adwokat Sylwie Sajdak.Pani Adwokat,to bardzo sympatyczna osoba która profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do sprawy. Jednym słowem,właściwa osoba na właściwy miejscu :) Justyna

Jakub Sajdak

Profesjonalizm, rzetelność, olbrzymia wiedza, zaangażowanie, dyspozycyjność i wysoka kultura - tym cechuje się Pani Mecenas Sylwia. Szczerze polecam.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Magdalena Stancel z siedzibą w Krakowie i w Oświęcimiu - Prawo Rodzinne Oświęcim

Prawo Rodzinne

 • Oświęcim
 • Kancelaria Adwokacka Magdalena Stancel z siedzibą w Krakowie
Tomasz S.

Mimo, że nie mogłem prosić o dalszą pomoc, uzależniona od pisma z Sądu co z wyprzedzeniem zakładałem inny scenariusz. Jest to odpowiedzialna Mecenas, która nie tylko błyskawicznie odpowiedziała na moją potrzebę, ale rzeczowo wymieniła informacje świadcząca o znajomości prawa. Z pewnością wrócę w dalszych możliwych potrzebach do tego prawnika.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro - Adwokat Tarnów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro zatrudnia adwokatów - wyjątkowe kompetencje i rzetelność to ich ważne zalety. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz udzielą rad i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Biegłe konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to typowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Beata Kijak - Prawo Rodzinne Tarnów

Prawo Rodzinne

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka Beata Kijak

Ten adwokat działa w rejonie Małopolskiego i świadczy liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna Lex - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów
 • Kancelaria Prawna Lex

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Prawna Lex - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Turek - Porady Prawne Nowy Sącz
Kinga Osińska

Kancelaria Pani Pauliny jest kolejną którą poprosiliśmy o pomoc w naszych sprawach i dopiero teraz mamy poczucie, że trafiliśmy do odpowiedniej osoby. Otrzymaliśmy kompletną i profesjonalną pomoc prawną. Osoba ambitna, rzetelna z ogromną wiedzą, oraz kulturą osobistą. Empatyczna i naprawdę chcąca pomóc. Bardzo dziękujemy i polecamy

Łukasz Sławecki

Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Pauliny. Korzystałam z jego pomocy w trakcie rozwodu. Jako mój pełnomocnik doprowadziła do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie. Jej pewność siebie, dyskrecja, empatia i profesjonalizm pomógł mi w tak trudnym dla mnie momencie. Pani Paulina jest nie tylko prawnikiem ale przede wszystkim ciepłym i dobrym człowiekiem, który nie ocenia, nie komentuje ale jest wsparciem i służy pomocą. Polecam.

Maria Furmańska

BAAAAAARDZO polecam usługi Pani Adwokat Pauliny Turek!!!!! Pani mecenas to wysokiej klasy fachowiec . Przy Pani Paulinie nie czułam się jak kolejna "sygnatura sprawy" a moja historia szczerze Ją poruszyła. To prawnik z sercem .Usługi prowadzone są na wysokim poziomie, wszystko odbywało się terminowo. Gorąco polecam !!!!!!

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Gołębiowski - Kancelaria Adwokacka Tarnów

Kancelaria adwokacka to prawdziwi fachowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie branżowe. Nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka - adw. Karolina Szarama - Porady Prawne Tarnów

Porady Prawne

 • Tarnów
 • Kancelaria Adwokacka - adw. Karolina Szarama

Osoby z Kancelaria Adwokacka - adw. Karolina Szarama przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki spełnią Państwa oczekiwania w temacie prawa rodzinnego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (7 opinii)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW
Anna K.

Z Kancelarią Business Advice podpisałam umowę na obsługę prawną początkiem grudnia. Wprawdzie minął dopiero miesiąc ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem pomocy prawnej. Reagują szybko na problemy prawne z którymi boryka się każdy przedsiębiorca w naszym kraju. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka - Adwokat Kraków
Krzysztof K.

Polecam, sprawa u komornika o wartości 120 000 tys. rozwiązana pomyślnie i szybko.

5.0 (3 opinie)
Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego
Kinga Nogieć

Pomoc Pani mecenas jest dla mnie za każdym razem nie do przecenienia. Pełny profesjonalizm, ogromna wiedza, rzeczowe podejście i świetne poczucie humoru pozwala uporać się z każdym problemem prawnym. Mam pełne zaufanie do pracy Pani Joanny. To kontaktowa osoba ze świetnym podejściem do swojego zawodu.

Anna Dębska-Kapusta

Bardzo rzetelna i konkretna Pani Mecenas, do każdej sprawy podchodzi z niezwykła starannością. Cierpliwie wysłucha, wytłumaczy i odpowie na wszelkie pytania. Proponuje konkretny i rzeczowy sposób podejścia do problemu, nie owija w bawełnę, jeżeli nie widzi szans na pozytywne zakończenie sprawy. Z jednej strony pełny profesjonalizm, a z drugiej ludzkie podejście. Była do mojej ciągłej dyspozycji. Polecam z czystym sumieniem.

Joanna R.

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową i polecam ją z całego serca - świetna specjalistka w swojej dziedzinie, a jednocześnie ciepła kobieta z poczuciem humoru. Wszystkim się zajęła, udzieliła mi niezbędnych informacji, a w razie potrzeby potrafiła poprawić nastrój trafnym komentarzem.

5.0 (4 opinie)
Kancelarie Prawne Adwokat Ewa Kocoł, Radca Prawny Tomasz Kocoł - Prawo Rodzinne Tarnów

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od kilku lat, szczególnie na obszarze Małopolskiego, ale także pobliskich powiatów. Świetne doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, reprezentacja w sądzie, sporządzenie pism i wniosków to standardowy obszar działania tego prawnika.

5.0 (3 opinie)