Adwokat Kielce - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Kielcach, czerwiec 2023

86 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Kielce - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 86 Adwokatów z Kielc złożyło 109228 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Kielc.

Średnia ocena adwokatów w Kielcach to 4.98 (na podstawie 2557 opinii).

Wszystkie firmy
Adwokat Kielce
best badge
Kobi Mensah

Truly very good lawyers. We went to them after approaching another lawyer we met in the courts. That lawyer seemed to be good but it became apparent that she didn’t know what she was doing. Then we searched the best lawyers and this company came up. From the beginning we were confident that they were good as they understood what they were talking about. They also spoke English and worked well in my best interests. He even had other colleagues come to assist at court and they knew the court officers and other lawyers very well. It’s true that the lawyer you choose can make the difference between winning and losing. If you want to win, choose these guys. Thanks for your help and support in fighting my corner. Maciej, great work. Thank you. Naprawdę bardzo dobrzy prawnicy, poszliśmy do nich po podejściu do innego prawnika, którego spotkaliśmy w sądach. Tamten prawnik wydawał się być dobry, ale okazało się, że nie wie co robi. Następnie wpisaliśmy najlepsi prawnicy i pojawiła się ta firma. Od początku byliśmy pewni, że są dobrzy, ponieważ rozumieli, o czym mówią. Mówili również po angielsku i dobrze pracowali w moim najlepszym interesie. Miał nawet innych kolegów przyjść do pomocy w sądzie i wiedzieli oficerów sądowych i innych prawników bardzo dobrze. To prawda, że prawnik, którego wybierzesz, może stanowić różnicę między wygraną a przegraną. Jeśli chcesz wygrać, wybierz tych ludzi, dziękuję za pomoc i wsparcie w walce w moim narożniku - Maciej, świetna robota. Dziękuję.

Piotr Wilk

Pierwszy raz musiałem kogoś pozwać i bardzo się stresowałem, ale dla Pana Macieja to nic trudnego. -Profesjonalizm a zarazem ciepłe i bezpośrednie podejście. Barrrdzo dziękuję za pomoc.

Mariusz null

Ze względu na brak możliwości zwolnienia się przeze mnie z pracy w celu ustalenia czegokolwiek to Pan Maciej i tak jest w stanie znaleźć chwilę czasu po godzinach i Tym podobnych by nasza współpraca dążyła do celu. Cenie rzetelność i wyrozumiałość.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Prawna BSS - Kancelaria Adwokacka Kielce
best badge
Halina Kasperska

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Kancelarią Prawna w Kielcach przy ul Warszawskiej 21 Z Adwokatem Mec. Bartocha. Oraz z Panią Mec. Renatą, profesjonalizm i szybkość załatwienia zleconej sprawy. Polecam wszystkim bo są wspaniali. Życzę dalszych sukcesów.

Justyna Krokowska

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista,do tej pory jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam

Agnieszka null

Konkretna rozmowa, uzupełnienie porady mailowo w późniejszym terminie bez dodatkowych kosztów, Pan mecenas znał odpowiedź na każde pytanie, chętnie udzielił porady nawet na temat odbiegający od głównego powodu spotkania.

4.91 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski - Prawo Rodzinne Kielce
best badge
Marek Pawlik

Szczerze polecam Pana Mecenasa Michała. Do skorzystania z jego usług, zachęciły mnie przede wszystkim dobre opinie i nie zawiodłem się. Sprawa karna, zakończyła się po mojej myśli. Mimo wielu innych zobowiązań i spraw, Pan Michał zawsze dostępny dla klienta, wyczerpująco udziela odpowiedzi na każde pytanie i wyjaśni wszystkie kwestie ( nawet kilka razy). Pan Mecenas posiada ogromną wiedzę, życiowe podejście i niekwestionowaną charyzmę. Dziewczyny w Kancelarii, zawsze chętnie służące pomocą i zorientowane w sprawie. Bardzo dziękuję i polecam w 100%.

Daria Smalec

Pan mecenas Michał jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie, Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pana mecenasa. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam.

Andrzej Nowak

Chciałbym w kilku słowach ocenić moją współpracę z Panem Mecenasem. Z racji skomplikowania mojej sprawy byłem zmuszony zaczerpnąć konsultacji w kilku miejscach, dokładnie w 4 innych. Niestety wyglądało to tak, że tylko u Pana Michała mogłem liczyć na kompleksowość usług i naprawdę profesjonalne podejście do sprawy. Przebieg całości w mojej ocenie no lepiej się nie dało. Życzę każdemu współpracy z takimi profesjonalistami.

5.0 (100 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Orzechowska - Prawo Rodzinne Kielce
best badge
Łukasz R

Współpracę z Panią Adwokat Małgorzatą Orzechowską oceniam jako wzorową. Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Adwokat, sporządzenie stosownych porozumień i udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozprawy, która okazał się formalnością. Każde spotkanie cechowało się szczegółowym omówieniem konkretnego zagadnienia związanego ze sprawą i toczyło się w przyjaznej atmosferze minimalizując stres związany z rozprawą. Przygotowane przez Panią Adwokata materiały pozwoliły zamknąć sprawę podczas jednej rozprawy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat.

Karolina Hh

Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa z zakresu prawa pracy zakończyła się sukcesem. Szczerze polecam !

Sylwia Mazur

Pełny profesjonalizm dobre przygotowanie do sprawy Pani mecenas która potrafi dbać o interesy klienta. Rekomenduje Pania Małgorzatę w związku z prowadzeniem mojej sprawy. Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pani mecenas wszystko mi wytłumaczyła, wspierała mnie w sądzie. Zdecydowanie polecam.

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Orzechowski - Kancelaria Adwokacka Kielce
best badge
Konrad W.

Pan Mecenas Dominik Orzechowski prowadził moją sprawę z dotyczącą rozdzielności majątkowej.Jest osobą solidną i swoją pracę wykonuje rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. W trakcie współpracy był zawsze doskonale przygotowany, udzielał szczegółowych odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań mogłam liczyć na stały kontakt telefoniczny oraz e-mailowy. Polecam!

Izabela J

Jasno i czytelnie wyjaśnia skomplikowane kwestie prawne. Posiada wiedzę w zakresie prowadzonej sprawy, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne. Zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, pilnuje terminów, dokumentów oraz jest skuteczny. Zwraca uwagę na kwestie, o których nie pomyślałam.

Rafał Wojciechowski

Serdecznie polecam tego Adwokata. Pomógł mi przebrnąć przez trudny proces i uzyskał dla mnie wysokie odszkodowanie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Pozdrawiam.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Pustół - Kancelaria Adwokacka Kielce
best badge
Monika K.

Pani bardzo szybko się ze mną skontaktowała,umówiła na rozmowę z której jestem przebiegu jestem zadowolona.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka -Adwokat Tamara Gubska - Kancelaria Adwokacka Kielce
best badge
Jadwiga Wyderska

Adwokat Tamara Gubska to z mojego doświadczenia najlepszy Fachowiec jakiego można by sobie wymarzyć, sprawy cywilne i karne prowadzi profesjonalnie, według mnie oraz męża, któremu również prowadziła sprawy to najlepszy Fachowiec. Nie twierdzę, że inni Adwokaci się nie nadają, lecz z mojego i męża doświadczenia to nie chcemy innej obrony czy pomocy prawnej. Z całego serca Polecamy Panią Tamarę Gubską do prowadzenia jakichkolwiek spraw, jest ona sumienna i Bardzo przykłada się do sprawy, jest terminowa i w ogóle wszystko na plus, nie wspominając o tym, że jest to bardzo miła Pani. Reasumując to gdyby na przyszłość coś się miało wydarzyć to z zamkniętymi oczami tylko Pani Tamara do pomocy.

Jolanta Zygmunt

Pani adwokat prowadziła i prowadzi nadal moje sprawy. Z czystym sumieniem i w pełni szczerze każdemu polecam współprace z Panią Tamarą. Przede wszystkim bardzo dobra znajomość przepisów w pełni zaangażowana. Bardzo duże wsparcie na sali sądowej kiedy emocje biorą górę. Nie wygórowane koszty, przede wszystkim bardzo dobry człowiek.

Aneta Jasińska

Chciałam napisać kilka słów, jeśli chodzi o kancelarię prowadzoną przez Panią Tamarę. Jest to osoba rzetelna i perfekcyjna, w każdym calu, jeśli prowadzi sprawę, to jest oddana w 100%, interesuje się i doradza na każdym etapie sprawy. Doskonale wie, o czym mówi, a jej wiedzą prawnicza jest godna podziwu. Dlatego, jeśli miałabym kogoś polecić, to z czystym sumieniem jest to Pani adwokat Tamara.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (112 opinii)
Kancelaria Prawna IRS - Kancelaria Adwokacka Radom
best badge
Bodzio Bielak

pełne zaangażowanie w prowadzenie sprawy, którego nie zobaczyłem podczas konsultacji u innych adwokatow. pani mecenas jeszcze po rozmowie wyslala mi wazne informacje na maila, kolejno zadzwonilem i bez zadnych dodatkowych kosztow rzetelnie wytlumaczyla mi jak mam postapic. problem rozwiazalem, bardzo polecam

Małgorzata Wabik

Dzien dobry Prowadząc firmę 23 lata korzystałam z usług wielu kancelarii. Niestety miałam przykre doświadczenia i drogo mnie te kosztowało. Obecnie potrzebna mi była pomoc adwokacka i skorzystałam z doradztwa pani adwokat Ewy Figurskiej-Szczepanik Jestem bardzo ale to bardzo zaskoczona empatią jak również udzielającą się aura spokoju od Pani dwokat . A co najwazniejsze nie padło ani razu słowo (bardzo ciezka sprawa). Te słowa zawsze słyszałam po przedstawieniu mojej sytuacji. Polecam kancelarie wszystkim tym ,którzy potrzebują bardzo fachowej pomocy. Ps. Ilość ludzi jaka zobaczyłam w poczekalni po wyjściu z gabinetu bardzo mnie zaskoczyła. To jeszcze bardziej przekonało mnie ,że jestem w dobrym miejscu Również asystentka Pani adwokat przesympatyczna ,empatyczna i bardzo pomocna Małgorzata Wabik

Marek Turkowski

Dziękuje za pomoc i prawdziwa opiekę, Pani Mecenas Ewa to klasa sama w sobie, polecam z całego serca współprace. Takiego prawnika długo szukałam i cieszę się, że w końcu trafiłem na uczciwą pomoc. Wrócę na pewno do kancelarii!

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Prawna Lex - Porady Prawne Tarnów
best badge
Jessica C.

Współpraca jest wspaniała. Kontakt telefoniczny 24 na dobę, trzymając na duchu i ze wsparciem kancelaria. Duże zaangażowanie w człowieka i w sprawę która prowadzą.

5.0 (6 opinii)

Więcej Adwokatów z Kielc

Kancelaria Prawna AgresLex - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo Rodzinne Kielce

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Angel24na7 - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Kielce

 • Rzeszów
 • Angel24na7

Angel24 Kancelaria, to platforma, dzięki której Klienci uzyskują dostęp do profesjonalnych usług świadczonych przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych z całej Polski. Dzięki naszej platformie każdy użytkownik może otrzymać natychmiastową poradę dotyczącą wszystkich kwestii prawnych, a prawnicy zyskują szerszy dostęp do klientów potrzebujących . Porady prawne bez wychodzenia z domu. To proste! 1. Opisz swój problem i zadaj pytania. kancelaria24@angel.org.pl Jeżeli posiadasz dokumenty związane ze sprawą, które pozwolą nam lepiej zapoznać się ze sprawą, załącz je (skan lub zdjęcie). Z naszych usług możesz korzystać anonimowo, jeśli dokumenty zawierają Twoje dane, możesz je zakryć lub usunąć. 2. Odpowiadamy w tym

Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelika Bukowska - Kancelaria Adwokacka Kielce

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą usługę kancelarii adwokackiej. Eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelika Bukowska przeanalizują i całościowo wykonają zadanie. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Kancelaria Adwokacka Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Arkadiusz Polański - Kancelaria Adwokacka Kielce

Kancelaria Adwokacka

 • Kielce
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Arkadiusz Polański
Klaudia M.

Otwartość Pana Mecenasa, spokojne i odpowiednie wyjaśnienie problemu, życzliwe nastawienie, generalnie jestem w pełni usatysfakcjonowana i zadowolona, że trafiłam do tej kancelarii.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Kielcach

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Kielc lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

AB LEX Kancelaria Prawna - Prawo Rodzinne Brzesko

Prawo Rodzinne

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Martyna Raban - Adwokat Kielce
Maria G.

Profesjonalne podejście do sprawy. Dokładność w jej analizie. Przedstawienie możliwości i propozycji rozwiązania problemu. Terminowość w ustalaniu porad . Życzliwy stosunek do klienta , komunikatywność .

5.0 (2 opinie)
Marek Pasiński Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kraków
Marcin Szczawiński

Najwyższa jakość i profesjonalizm. Polecam wsparcie Mecenasa Pasińskiego szczególnie w przypadku skomplikowanych, złożonych spraw, w których oprócz wiedzy niezbędne jest doświadczenie i znajomość mechanizmów biznesowych. Mecenas Pasiński z pewnością wyznacza standardy doradcze w swoich specjalizacjach.

Agnieszka Konieczna

Pan Mecenas jest bardzo kompetentny. Pomógł mi w sprawach z różnych dziedzin kodeksu prawa. Dodatkowym atutem jest jego podejscie do klienta. Zawsze wszystko dokładnie tłu.aczy żeby każdy mógł wszystko zrozumieć. Nigdy nie naciąga na zbędne koszta. Polecam współpracę z nim.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak - Kancelaria Adwokacka Kielce
Piotr Król

Bardzo fajny i miły kontakt. Profesjonalne podejście do tematu i zrozumienie sytuacji w jakiej się znalazłem chwilowo. Do tego rzadka umiejętność postawienia się na miejscu człowieka który przychodzi z zapytaniem i oczekuje jakiejkolwiek porady co dalej. Zdecydowanie polecam wszystkim i jestem w pełni przekonany, że każdy zostanie potraktowany z tak dużą empatią i życzliwością jak ja. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Agnieszka Marcinkowska

Bardzo dobra współpraca. Pan mecenas przygotował wyczerpującą opinię prawną, miejscami wykraczającą poza zadane pytania. Kontakt z panem mecenasem był możliwy również po otrzymaniu opinii. Jeśli nie odebrał, zawsze oddzwaniał. Miła, sympatyczna i przede wszystkim fachowa obsługa. Szczerze polecam.

Edward null

Bardzo polecam współpracę z Panem Michałem! Profesjonalne podejście, szybkość w działaniu oraz wyjątkowo miły kontakt. Pan Michał pomógł nam w rozwiązaniu sprawy, nad którą inni radcy załamywali ręce. Na pewno będziemy stałym klientem.

5.0 (12 opinii)
Prawnik Express - Adwokat Kielce
Kamil Sandro

Prawnicy służą błyskawiczną pomocą i mój problem został skutecznie przedstawiony, zaproponowano mi najlepsze rozwiązanie, jestem zadowolony i dziękuję.

Tomasz Pietrzewski

Bardzo dziękuję prawnikom oraz całemu zespołowi Prawnik-Express za błyskawiczną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Rzetelność i profesjonalizm, tak w dwóch słowach mogę opisać tę firmę. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

5.0 (2 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Kielcach

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Kielcach? Złóż zapytanie, a specjaliści z Kielc sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Krakowiak - Adwokat Kielce

Adwokat Kielce

 • Kielce
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Krakowiak
Łukasz Wolski

Mecenas zdecydowanie zasługuje na uznanie, widać już od 1 spotkania, że jego doświadczenie i znajomość prawa, może pomóc nawet w najgorszych momentach życia, niezależnie od miejsca i sytuacji. Wie doskonale co robić w każdej sytuacji, potrafi przedstawić plan działania, oraz możliwe osiągnięcia, to się nazywa adwokat. Pozdrawiam i polecam.

Joanna Szymańska

Choć przyszłam w przykrej sprawie, ponieważ była to sprawa rozwodu, to mimo wszystko byłam zadowolona po wyjściu z kancelarii. Spodobało mi się indywidualne podejście adwokata oraz jego dogłębne wyjaśnienia, które pozwoliły mi wszystko dobrze zrozumieć. Myślę, że mogę śmiało polecić każdemu potrzebującemu porady prawnej.

Mariusz Brudz

Wysoka jakość świadczonych usług, oraz profesjonalizm jaki u tego adwokata góruje, to nie jedyne atuty. Podczas spotkania od razu mogliśmy przejść do działania, wizyta u tego adwokata różni się od innych, nie musimy przychodzić 4 razy i donosić potrzebne dokumenty, a dodatkowo wydawać co każda wizytę krocie. bardzo podoba mi się takie podejście.

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy - Adwokat Kielce
Marek Wojcieszek

Szanowni Państwo - moim zdaniem to najlepsza profesjonalna kancelaria prawna w Kielcach, a nawet w Świętokrzyskim. Zawsze miła i fachowa obsługa przy filiżance kawy. Pan Dariusz nie tylko doradzi, podpowie, wymyśli skuteczną strategię działania, ale jak dla mnie jest to też świetny mediator, który znajdzie zawsze wyjście z trudnej sytuacji i jeszcze jedno świetna lokalizacja kancelarii. Polecam - Marek.

Ireneusz Szymański

Ta kancelaria to doskonale zorganizowany zespól kompetentnych i profesjonalnych prawników, ich indywidualne podejście do mojej sprawy spowodowało, że sprawa sądowa zakończyła się 100% sukcesem. Dziękuję Panie Darku i życzę samych sukcesów zawodowych.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Szulwic - Prawo Rodzinne Kielce

Prawo Rodzinne

 • Kielce
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Szulwic
Elżbieta Lipińska

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Mecenas Pauliną Szulwic. Pani Adwokat prowadzi moją sprawę sądową z zakresu prawa pracy. Panią Mecenas cechuje zaangażowanie i fachowość. Już na pierwszym spotkaniu uzyskałam bardzo dokładne i szczegółowe informacje. Serdecznie polecam Kancelarię Adwokacką Adwokat Paulina Szulwic.

Michał Jaśkiewicz

Pani Mecenas Paulina Szulwic reprezentowała mnie w postępowaniu sądowym z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego. Dzięki jej szerokiej i ugruntowanej wiedzy, doświadczeniu i głębokiemu zaangażowaniu wygraliśmy oba procesy, dzięki czemu zostałem przywrócony do pracy a w sprawie cywilnej otrzymałem wysokie i zadowalające mnie w pełni odszkodowanie. Polecam wszystkim tego fachowego i ze wszech miar kompetentnego pełnomocnika.

Jakub Fiuk

Pani Paulina w profesjonalny i skuteczny sposób reprezentowała naszą firmę przy dochodzeniu naszych racji z zagranicznym kontrahentem. Wielkim atutem jest jej znajomość prawa międzynarodowego oraz swobodne operowanie językami obcymi. Serdecznie polecamy.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Krajewski - Kancelaria Adwokacka Kielce
GTM Grzegorz Tetela

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Błyskawiczny kontakt i pomoc w powstałych problemach. Gorąco polecam.

5.0 (6 opinii)
KONSORCJUM KANCELARII RADCÓW PRAWNYCH ANDRZEJA GĄSIOROWSKIEGO I ŁUKASZA KUCWAJA - Adwokat Kielce

Adwokat

 • Kielce
 • KONSORCJUM KANCELARII RADCÓW PRAWNYCH ANDRZEJA
Justyna Pytel

Bardzo profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, sumienność, dość konkretne i rzeczowe działanie. To pierwsza rzecz na którą zwróciłam uwagę – czyli konkret, rzeczowość, jasność w przekazywaniu informacji. Cały ten prawniczy bełkot Pan Łukasz tłumaczy na język ludzki i zrozumiały dla innych. Pan Łukasza wykazał się ogromnym zaangażowaniem w moją sprawę, posiada ogromną wiedzę prawniczą to za jego pomocą wynegocjowaliśmy bardzo dobre warunki w mojej sprawie, serdecznie polecam Pana Łukasz, jeśli kiedykolwiek będę musiała skorzystać z pomocy prawnej udam się do Pana Łukasza.

Dorota Węglińska

Radca Prawny pan Łukasz to bardzo dobry, rzeczowy i sympatyczny człowiek. Odpowiedź uzyskałam w bardzo szybkim czasie, wszystko zostało mi wyjaśnione należycie. Dziękuje raz jeszcze za uzyskaną pomoc.

Aleksandra Dziarmaga

Współpraca przebiegała bez zarzutu. Ogromna wiedza prawnicza, rzetelne zapoznanie się ze sprawą, szybki kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dziękuję i polecam.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Giemza Kielce - Prawo Rodzinne Kielce

Prawo Rodzinne

 • Kielce
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Giemza Kielce
Marcin K.

Gorąco polecam! Bardzo dobry kontakt z Panią Mecenas niesamowita wiedza oraz podejście - brawo!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Agnieszka Latosińska - Prawo Rodzinne Kielce

Prawo rodzinne to życiowa pasja kancelarii adwokackiej - są zawodowcami w tej dziedzinie. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokaci Szufel - Kancelaria Adwokacka Kielce

Szukasz kancelarii adwokackiej z okolic Kielc, ale nie chcesz przepłacać? Kancelaria Adwokacka Adwokaci Szufel oferuje realizację zlecenia w korzystnej cenie. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria PoPrawna Rafał Płatek - Adwokat Kielce

Adwokat

 • Kielce
 • Kancelaria PoPrawna Rafał Płatek

Kancelaria PoPrawna funkcjonuje w branży od 2019 roku. Zróżnicowana oferta sprawia, że podołamy każdej sprawie. Nie boimy się wyzwań, a do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Stawiamy na szczerość, rzetelność i zaufanie. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Oferujemy stałą obsługę prawną firm. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować wysoki standard usług. Robimy wszystko, aby powierzenie nam prywatnych i poufnych informacji nie było problematyczne. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, rodzinnych, pracowniczych, gospodarczych, karnych, administracyjnych, odszkodowawczych, frankowych i windykacyjnych.

Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych - Porady Prawne Kielce

Kancelaria Radców Prawnych Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy to zespół prawników, którzy w trakcie prowadzenia swojej działalności zdobyli zaufanie klientów za sprawą wieloletniego doświadczenia, charyzmy i uporu w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. Domeną kancelarii jest obsługa jednostek samorządowych, podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z Kielc, Jędrzejewa, jak i całej Polski. Nieustannie aktualizowana wiedza z zakresu prawa polskiego i zagranicznego oraz długa obecność na rynku umożliwiły naszemu zespołowi radców prawnych specjalizację w różnych dziedzinach prawa, m.in.: obsługa prawna przedsiębiorstw Kielce, odszkodowania Kielce, prawo rodzinne Kielce, prawo nieruchomości Kielce, prawo spadkowe Kielce, prawo

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Kielc. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Wiater - Adwokat Kielce

Pomagamy w: -sprawach transgranicznych (Polska-UK) -uzyskaniu zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego -uzyskaniu odszkodowania za błędy w sztuce lekarskiej, zaniedbania medyczne, wypadki w pracy, wypadki drogowe -Europejski Tytuł Egzekucyjny -Europejski Nakaz Zapłaty -Upadłość konsumencka -Uprowadzienie dziecka za granicę -Uzyskanie paszportu dla dziecka bez zgody drugiego rodzica -Problemy z UK Border Force -Rozwody w Polsce, w UK, w Niemczech -Alimenty -Władza rodzicielska/kontakty z dzieckiem -angielskie umowy najmu -kontrakty i porozumienia handlowe

Marcin Równicki Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kielce

Adwokat

 • Kielce
 • Marcin Równicki Kancelaria Radcy Prawnego

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Kielce i w okolicy. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

czystakarta.pl - Adwokat Kielce

Przygotujemy Twój wniosek o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Jeżeli Twoje zadłużenie nie pozwala Ci normalnie żyć, to zadzwoń do nas, a wspólnie poszukamy najlepszego dla Ciebie rozwiązania ! Zajmujemy się: - postępowaniami upadłościowymi, - postępowaniami cywilnymi, - postępowaniami karnymi. Mamy kilkuletnie doświadczenie. Zadzwoń, porozmawiaj z nami i przekonaj się, że profesjonalnie zajmiemy się Twoją sprawą.

avatar icon

Dotarcie do porad prawnych jest niełatwe, ale Kozioł Krajewski radcowie prawni s.c. na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Kancelaria Adwokacka Jowita Gębarowska - Prawo Rodzinne Kielce

Prawo Rodzinne

 • Kielce
 • Kancelaria Adwokacka Jowita Gębarowska

Ten fachowiec działa na terenie Kielc i świadczy liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

avatar icon

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę kancelarii adwokackiej. Eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Filipczak przeanalizują i całościowo zakończą zadanie. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

avatar icon

Ten fachowiec działa na terenie Kielc i świadczy liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

avatar icon

Realizujemy prace od 2016. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie prawa - cywilne, rodzinne, pracy, karne, administracyjne. Teren działania firmy to Kielce. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

avatar icon

Utalentowani pracownicy firmy Kancelaria Adwokacka spełnią Państwa wymagania odnośnie prawa rodzinnego. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Polańscy Taborowicz Kancelaria Prawna s.c. - Prawo Rodzinne Kielce

Nasza kancelaria powstała w 2006 r. w Kielcach. Od tej pory z powodzeniem świadczymy pomoc prawną firmom i klientom indywidualnym w wielu dziedzinach prawa. Jesteśmy doskonale przygotowani do obsługi wszelkich podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz urzędów administracji państwowej i samorządowej. Wśród Klientów Kancelarii znajdują się m.in. spółki z sektora energetycznego, produkcyjnego oraz motoryzacyjnego. Doskonale znamy specyfikę i wszelkie zagadnienia związane z prawem zamówień publicznych, prawem budowlanym, prawem pracy oraz prawem spółdzielczym. Nie jest nam też obce prawo nowych technologii. Do każdej prowadzonej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam działać

Kancelaria Radców Prawnych Grumowie i Procko S.C. - Adwokat Kielce

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, pracujących na terenie miejscowości Kielce i w całym powiecie. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

KS Lex Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Kobryń - Adwokat Kielce

Adwokat

 • Kielce
 • KS Lex Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Kobryń

Praktyka naszej kancelarii obejmuje wszystkie obszary prawa cywilnego z uwzględnieniem prawa spółek i prawa handlowego. Zapewniamy pomoc w rozwiązaniu każdego problemu prawnego, a także reprezentację przed sądami, organami i innymi instytucjami. Naszą misją jest świadczenie obsługi prawnej na najwyższym poziomie zarówno dla Klientów biznesowych jak i Klientów indywidualnych. Głównym celem jest satysfakcja Klientów oraz zaufanie owocujące długofalową współpracą. Indywidualne podejście do każdej sprawy, odpowiedzialność za powierzone zadanie oraz pełne zaangażowanie stanowi podstawę naszej pracy.

Centrum Restrukturyzacji i Mediacji - Prawo Rodzinne Kielce

Prawo Rodzinne

 • Kielce
 • Centrum Restrukturyzacji i Mediacji

Ten fachowiec działa na obszarze Kielc i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Kancelaria Adwokacka adw. Sławomir Gierada - Kancelaria Adwokacka Kielce

Kancelaria Adwokacka Sławomira Gierady to renomowana firma prawnicza z siedzibą w Kielcach, której początki działalności sięgają 1972 r. Dostarcza ona swoim klientom, zarówno instytucjonalnym jak i osobom fizycznym, profesjonalną obsługę prawną w szerokim zakresie zagadnień prawnych, gwarantując pełne zaangażowanie w energicznym reprezentowaniu klientów w sporach sądowych, przed organami ścigania jak i arbitrażu, oraz twórczą i praktyczną radę w prowadzeniu działalności gospodarczej i transakcjach handlowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Frąk - Prawo Rodzinne Kielce

W ramach świadczonych usług Kancelaria zapewnia pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i prawnych sektora prywatnego i publicznego na obszarze całej Polski. Dzięki wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, Kancelaria zapewnia usługi prawne najwyższej jakości o kompleksowym charakterze, stanowiące odpowiedź na potrzeby każdego Klienta. Rozwiązania przygotowywane przez Kancelarię zawsze dobierane są pod kątem potrzeb konkretnego Klienta w sposób pozwalający na zapewnienie optymalnej ochrony jego interesów prawnych. Kancelaria oferuje pomoc prawną w sferze prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa nieruchomości, prawa karnego, prawa wykroczeń. W

avatar icon

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Chróściel to prawdziwi profesjonaliści w temacie prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują w okolicy Kielc. Zarezerwuj termin!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Kozubek - Porady Prawne Kielce

Pragnąc dotrzeć do porad prawnych znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Kozubek nie ma sobie równych. Ażeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

avatar icon

Porady Prawne Kielce

 • Kielce
 • Anita Świercz

Każdy, kto potrzebuje porad prawnych musi zgłosić się do Anita Świercz i zobaczyć dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

avatar icon

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Kowalczyk to adwokaci właśnie dla Ciebie. Już teraz zadzwoń do nich.

avatar icon

PCWO

 • Kielce

Adwokat oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Kielce oraz w rejonie powiatu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Kielce, Cedzyna, Domaszowice, Dyminy.
więcej...