Adwokat Olsztyn - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Olsztynie, 2023

83 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Olsztyn - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 83 Adwokatów z Olsztyna złożyło 116263 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Olsztyna.

Średnia ocena adwokatów w Olsztynie to 4.98 (na podstawie 2457 opinii).

Adwokat Olsztyn
Ewa O.

Sprawa o rozwód i podział majątku zakończona pomyślnie. Polecam Kancelarię Radcy Prawnego Tomasza Rudowskiego.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Monika Nietyksza - Faryn - Porady Prawne Pasym
Karina Ż.

Szczerze polecam Panią Monikę do zadań specjalnych w "walce o swoje". Bardzo sympatyczna, a przede wszystkim profesjonalna osoba co zdecydowanie wpływa nie tylko na komunikację w trakcie, ale i merytoryczność działania.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Porady Prawne Leszno
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Prawo Rodzinne Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kancelaria Adwokacka Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

4.74 (108 opinii)
Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Andrzej Skowron

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Ewa Denis

Firma okazała się bardzo szybka i rzetelną można było znaleźć zrozumienie i pełna kompetencje. Polecam ją wszystkim naprawdę bardzo mi pomogła bez niej na pewno nie dała bym rady. Dziękuję bardzo.

Jarosław Zielinski

Rozmowy były stanowcze, skuteczne i progresywne. Zdecydowanie polecam nawet osobom z zagranicy. Sam mieszkam w Australii, wiec wiem najlepiej. Pozdrawiam. J.Z. Queensland

5.0 (73 opinie)
Twój Mecenas - Adwokat Olsztyn
Marcin Lorek

Pomimo bardzo młodego zespołu firmy Twój Mecenas byli oni najkonkretniejsi! Fachowo, szczegółowo, a co najważniejsze dla mnie bardzo przejrzyście przedstawili swoją ofertę. Później kontakt normalnie ekspres! Życzę im dalszych sukcesów i wiem, że odniosą sukces! Polecam tych młodych fachowców z całego serca. Jeszcze raz Panie Macieju bardzo Wam dziękuję za pomoc.

Małgorzata Sachryn

Bardzo szybka reakcja na zgłoszenie pozwoliła na dochowanie terminów procesowych. Dokładna analiza sytuacji i trafnie dobrana pomoc prawna zaprocentowała podczas rozprawy.

Iza Pokladnik

Profesjonalizm na najwyższym poziomie ,pomoc,rozmowa ,umiejętność słuchania,profesjonalne doradztwo ,sumieny angaz w sprawę. Pełen profesjonalizm. Całym sercem polecam :)

5.0 (36 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Karpiński - Kancelaria Adwokacka Olsztyn
Renata Dudziak

Pan Maciej jest specjalistą w swoim fachu, a co najważniejsze jest przede wszystkim osobą, która świetnie potrafi pracować w grupie. Współpraca z Panem Maciejem sprawiła, że proces zbierania dowodów jak i sama rozprawa rozwodowa była o wiele mniej stresujące. Dostałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie, na sali sądowej czułam wielką ulgę wiedząc, że mam obok siebie kogoś, kto jest bardzo zaangażowany w to, aby zaprezentować moje stanowisko w sądzie jak najlepiej, Pana Macieja gorąco polecam każdej osobie, która chce wiedzieć, że podczas sprawy sądowej ma obok siebie nie tylko kompetentnego adwokata, ale również człowieka, który jest opanowany, skuteczny, a przede wszystkim ludzki!

Andrzej Jankowski

Wszystko poszło bardzo dobrze. Przede wszystkim mecenas Karpiński jest adwokatem zaangażowanym w sprawę. Poświęca jej dużo czasu i wyjaśnia klientowi bez owijania w bawełnę jakie są możliwości, jakie szanse i co on jako adwokat może zrobić. Wszystkie działania podejmuje bardzo terminowo i bez zbędnej zwłoki. I jeszcze jedno. Bardzo konkurencyjna, realnie skalkulowana cena za usługę bez dodatkowych niespodzianek. Zdecydowanie polecam tego adwokata. Zainteresowanym radzę zadzwonić i samemu się przekonać.

Helena Flakowska

Bardzo szybki kontakt i zaoferowanie pomocy. Bardzo pozytywnie oceniam rozmowę przeprowadzoną z adwokatem, który okazał bardzo duże zainteresowanie moim tematem. Dziękuję.

5.0 (15 opinii)
i-Legal - Adwokat Zabrze

9. i-Legal

Jagoda Gmachowska

Znalazłam kancelaria przez Internet, szukając rzetelnego adwokata albo radcy prawnego porady bo kwestia zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami wymaga znajomości wielu przepisów i jestem zaskoczona pozytywnie w jaki sposób kancelaria podchodzi do sprawy: ciągły kontakt, również online, możliwość porady na Zoomie. Dziękuję za wsparcie i zainteresowanie, doradztwo na najwyższym poziomie. Polecam.

Andrzej Bartkowski

Kancelaria zapewniła mi fachową pomoc w mojej sprawie podatkowej, oprócz bardzo dobrego kontaktu i szybkości reakcji zwyczajnie wygrali moją sprawę - która moim zdaniem była nietypowa i skomplikowana.

Marzenna Niedzielska

Moja sprawa była nietypowa. Pracodawca odmówił wypłaty świadczeń po zmarłym mężu. Dzięki zaangażowaniu Pani Mecenas Miklewskiej i całego zespołu Kancelarii "Pilawska" sprawa nie będzie skierowana na drogę sądową, pracodawca wypłaci należne świadczenia. Dziękuję za profesjonalne podejście.

5.0 (11 opinii)
Adwokat Olsztyn - Marta Rozbicka - Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Olsztyn
Paweł M.

Profesjonalistka w każdym calu. Z całego serca polecam.

5.0 (2 opinie)

Więcej Adwokatów z Olsztyna

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Tołoczko - Kancelaria Adwokacka Olsztyn

Kancelaria Adwokacka Olsztyn

 • Olsztyn
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Tołoczko
Karolina D.

Pan Mecenas prowadził moją sprawę o rozwód, zajmował się sprawą osobiście, byłam informowana na bieżąco o wszystkich działaniach. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego wyniku, zwłaszcza, że była to bardzo trudna osobiście sprawa.

5.0 (3 opinie)
GRUPA PRAWNA Kancelaria Radców Prawnych s.c. Katarzyna Przymęcka, Jakub Piotr Przymęcki - Prawo Rodzinne Olsztyn

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, szczególnie na obszarze Olsztyna, ale także przyległych miast. Świetne porady prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Adwokat Jędrzejów

Adwokat Olsztyn

 • Jędrzejów
 • Kancelaria GOCAL ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Prawo Rodzinne Warszawa
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Malgorzata Marek

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam udało mi się otrzymać odszkodowanie za wózek zniszczony przez spółdzielnię. Pani Małgorzata jest bardzo konkretną, a jednocześnie miła osobą. Dostałam także zasób wiedzy potrzebny mi w tematach związanych z kwestiami prawa rodzinnego. Co warto według mnie podkreśli-pani Małgorzata swoją konsultacją wsparła bardzo ważny cel charytywny bo zbiórkę na leczenie chorego maluszka.

5.0 (12 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Olsztynie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Olsztyna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Prawna AgresLex - Adwokat Białystok
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (25 opinii)
AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko

Adwokat

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (20 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Filipski - Prawo Rodzinne Olsztyn

Prawo Rodzinne Olsztyn

 • Olsztyn
 • Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Filipski
Piotr Jaskuła

Pan Mecenas rzetelnie i z zaangażowaniem podszedł do sprawy rozwodowej. Po jednorazowym spotkaniu w kancelarii i naświetleniu sprawy, resztę formalności i wszystkie ustalenia omawialiśmy telefonicznie, lub mailowo, co było dużym udogodnieniem. W ten sposób była również prowadzona korespondencja procesowa, która w mojej ocenie była kluczowa do pozytywnego rozpatrzenia wniosku rozwodowego. Sprawa zakończyła się ugodą na pierwszym posiedzeniu sądu, co było najlepszym rozwiązaniem. Polecam usługi Pana Mecenasa Filipskiego.

Marcin Bielski

Mieszkam na stałe w Szkocji. Pan Kamil poprowadził i szybko zakończył dwie moje sprawy Rozszerzenie kontaktów z córką. Oraz poprowadził reklamacje produktu z opierającym się sprzedawcą. Wszystko poszło pomyślnie Dobry kontakt, rzeczowe podejście , dobre przygotowanie do sprawy. Polecam.

Mirosław Głaszczka

Polecam korzystanie z usług tego prawnika. Otrzymałem kompleksową i konkretną informację odnośnie rozwodu, podziału majątku i spraw związanych z dziećmi. Wszystko wyjaśnione jasno i przystępnie za nieduże pieniądze. Z pewnością w razie potrzeby ponownie skorzystam z usług Pana Kamila.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcowska radca prawny Jarosław Maj - Adwokat Olsztyn

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata, to zerknij na firmę Kancelaria Radcowska radca prawny Jarosław Maj. Świadczy szeroki zakres usług w dobrych cenach. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Kamrowski - Porady Prawne Olsztyn

Porady Prawne Olsztyn

 • Olsztyn
 • Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Kamrowski

Wybranie porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Kamrowski posłużą radą i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Olsztynie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Olsztynie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Olsztyna sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Katarzyna Borowa Kancelaria Radcy Prawnego - Porady Prawne Olsztyn

Katarzyna Borowa Kancelaria Radcy Prawnego

 • Olsztyn
Natalia Kowalczyk

Polecam z całego serca współpracę z P. Katarzyną. Ogromna wiedza, duże zaangażowanie, świetny kontakt, dostępna zawsze kiedy tego potrzebowałam.Polecam każdemu kto będzie potrzebował fachowej pomocy prawnej. Natalia K.

Janina Gradek

Pani Mecenas bardzo pomogła rozwiązać moje sprawy rodzinne związane z rozwodem i podziałem majątku. Od początku do końca rzetelna i zaangażowana w moją sprawę. Polecam!

Paweł Wróblewski

Szczerze polecam kancelarie radców prawnych Katarzyna Borowa. Przede wszystkim za chęć pomocy innym, wnikliwość, dużą skuteczność oraz profesjonalizm!

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Bujko - Prawo Rodzinne Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Bujko

 • Olsztyn
Wanda Duda

Rozmowy były telefoniczne i raz spotkaliśmy się w Kancelarii. Myślę, że jest sumienny i wszystko dokładnie wyjaśnił w jaki sposób będzie prowadził naszą sprawę.

Tomasz Konecki

Podczas rozmowy z firmą Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Bujko uzyskałem rzetelne informacje dotyczące mojej sprawy. Polecam tę kancelarię ze względu na profesjonalną, rzeczową obsługę klienta.

5.0 (6 opinii)
Radca prawny Przemysław Gałązka - Adwokat Olsztyn

Radca prawny Przemysław Gałązka

 • Olsztyn
Elżbieta Talaga

Dziękuję Panu Przemysławowi Gałązka za profesjonalne podejście do mojej sprawy. Jestem wdzięczna za zainteresowanie moją sprawą. Polecam Pana radcę prawnego Przemysława Gałązka wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem i oddaniem.

Elżbieta Talaga

Pan mecenas profesjonalnie podszedł do mojej prośby. Polecam tak oddanego mecenasa, konkretnego uczciwego, który pisma napisał zgodnie z umową i na czas. To znaczy jak obiecuje, że za dwa dni przyśle pismo słowa dotrzymuje. Naprawdę jest to osoba godna polecenia.

5.0 (3 opinie)
KANCELARIA DORADCZA CONSILIUM (Cała Polska) - Porady Prawne Olsztyn

Porady Prawne

 • Olsztyn
 • KANCELARIA DORADCZA CONSILIUM (Cała Polska)
Mikołaj Kuncewicz

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Krystyna Parulska

Z Panem Mecenasem Jackiem Koniecznym współpracuję od kilku lat, polecam w 100 procentach,do każdej sprawy podchodzi z całym zaangażowaniem ,wszystko zawsze jest dopilnowane, telefon odbiera o każdej porze, szczerze polecam każdemu kto potrzebuje pomocy, ja jestem bardzo zadowolona,jeszcze raz polecam,nigdy nie trafiłam na takiego stu procentowego Mecenasa, a uwierzcie mi że trochę ich było.KRYSTYNA.

Maria Grzesik

Rozmowa przebiegła ok, przygotował mi pisma. Pomimo wcześniejszych uzgodnień, że muszę najpierw zapłacić a potem mi wyśle dokumenty otrzymałam przed zapłatą. Polecam.

4.6 (20 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Prószyński - Prawo Rodzinne Olsztyn

Prawo Rodzinne

 • Olsztyn
 • Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Prószyński

Ten fachowiec działa na obszarze Olsztyna i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Zalewska - Prawo Rodzinne Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Zalewska

 • Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Zalewska oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Olsztyna i okolic. Ażeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rupiński - Porady Prawne Olsztyn

Porady Prawne

 • Olsztyn
 • Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rupiński

Znalezienie porad prawnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rupiński na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Wojciech Niepsuj - Porady Prawne Olsztyn

Porady Prawne

 • Olsztyn
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Wojciech

Każdy, kto szuka porad prawnych winien zgłosić się do Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Wojciech Niepsuj i zobaczyć świetne oferty. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Małkowska - Kancelaria Adwokacka Olsztyn

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Małkowska

 • Olsztyn

W mojej praktyce kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta i zaangażowaniem w powierzone sprawy. Moja Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska), prawa spadkowego, prawa karnego oraz karnego wykonawczego jak również z zakresu prawa gospodarczego. Ponadto zajmuję się legalizacją pobytu Cudzoziemców na terytorium RP. Prywatnie pasjonują mnie podróże oraz dobra kuchnia.

Kancelaria Adwokacka Patryk Skwiot - Adwokat Olsztyn

Kancelaria Adwokacka Patryk Skwiot

 • Olsztyn

Życie nie jest proste i zawsze bezproblemowe w zrozumieniu, jednak nie ma co popadać w skrajności, ponieważ każdy kłopot ma swoje rozwiązanie, przy czym tym prościej sprawę zakończyć, im lepszymi dysponujemy środkami, tudzież narzędziami. W zagadnieniach prawnych, kiedy nic nie jest takie jak być powinno oraz brak już nam pomysłów, nie ma co zwlekać, tylko udać się do adwokata. Bodajże odnajdą się osoby, jakie krzywią się na słowo prawnik oraz temu pokrewne, kojarząc te profesje z drożyzną oraz darmozjadami, jednakowoż to tylko nieliczne głosy. Wszak Kancelaria Adwokacka Patryk Skwiot jest po to, aby sprzyjać nam prawniczą pomocą, a używając łatwiejszego sformułowania - robić to, o czym my mamy nieduże pojęcie.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Olsztyna. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Porady Prawne

 • Olsztyn
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Piórkowska

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to cywilne, gospodarcze, karne, na terenie warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, pomorskie.

K Szeluga

 • Olsztyn

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla kancelarii adwokackiej - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Kancelaria Radcy Prawnego Viviana Pia Wylonk

 • Olsztyn

Adwokat z imponującym doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Kancelaria Adwokacka Olsztyn

 • Olsztyn

Adwokat proponuje swoje usługi na terenie Olsztyna oraz w rejonie Olsztyna. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Poland Advice

 • Olsztyn

Poland Advice zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Kancelaria Prawna easyLEX | Olsztyn - Prawo Rodzinne Olsztyn

Kancelaria Prawna easyLEX | Olsztyn

 • Olsztyn

Kancelaria Prawna easyLEX z siedzibą w Olsztynie jest stabilnym partnerem dla klientów biznesowych, w zakresie kompleksowej obsługi prawnej działalności gospodarczej. Nasza Kancelaria specjalizuje się w stałej obsłudze firm, zarówno w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami w sprawach cywilnych, gospodarczych czy egzekwowaniem należności firmy, jak i w formie bieżącego wsparcia przedsiębiorcy w jego codziennym funkcjonowaniu. Kancelarię Prawną easyLEX tworzą doświadczeni eksperci, zajmujący się od lat prawnymi aspektami biznesowego działania. W naszej Kancelarii stawiamy w pierwszej kolejności na wzorowy kontakt z klientem. Podejmując współpracę staramy się jak najlepiej poznać naszego klienta, jego potrzeby oraz charakter

Łazor i Wspólnicy S.K.A. - Adwokat Olsztyn

Łazor i Wspólnicy S.K.A.

 • Olsztyn

Kancelaria ŁAZOR I WSPÓLNICY S.K.A. świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i prawnych. Specjalizacja w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Niezależnie od wielkości każdy Klient jest dla nas ważnym partnerem, któremu staramy się zapewnić w pełni efektywne wsparcie jego działalności. Mamy na uwadze przede wszystkim potrzeby i sukces naszych Klientów, co powoduje, że jesteśmy darzeni zaufaniem, a współpraca z nami ma charakter długotrwały. Oprócz najwyższego poziomu świadczonych usług zapewniamy pełne zrozumienie biznesowego charakteru działalności naszych Klientów. Celem naszego zespołu jest dostarczanie Klientom optymalnych rozwiązań, które zapewnią im niezbędne bezpieczeństwo, stabilność i pozwolą

Eurobusiness Consulting Centre - Prawo Rodzinne Olsztyn

Eurobusiness Consulting Centre

 • Olsztyn

Eksperci z Eurobusiness Consulting Centre to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w każdej dziedzinie, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

VINDICATUS Sp. z o.o. - Kancelaria Adwokacka Olsztyn

VINDICATUS Sp. z o.o.

 • Olsztyn

Kancelaria adwokacka z miejscowości Olsztyn to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie branżowe. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

BIURO POMOCY PRAWNEJ

 • Olsztyn

Biuro Pomocy Prawnej świadczy usługi z zakresu poradnictwa prawnego na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Głównym celem Biura Pomocy Prawnej jest rozwiązywanie problemów prawnych Naszych Klientów oraz zapewnienie każdemu klientowi bieżącej i specjalistycznej obsługi prawnej na najwyższym poziome. Specjalizujemy się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz postępowania administracyjnego. Korzystając z usług Biura Pomocy Prawnej mają Państwo gwarancję skutecznej ochrony swoich interesów w relacjach z innymi podmiotami. - obsługa osób fizycznych - Klienci indywidualni mogą liczyć przede wszystkim na darmową poradę z zakresu obejmującego wskazane

Dragonoffice

 • Olsztyn

Znalezienie porad prawnych może być skomplikowane, ale Dragonoffice na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Świetne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Adwokat

 • Olsztyn
 • Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka zatrudnia adwokatów - nieprzeciętne zaangażowanie i kadra to ich ważne zalety. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Adwokat

 • Olsztyn
 • LAUDIO Sp. z o.o.

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Olsztyn i w całym powiecie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Dorota Wronka - Porady Prawne Olsztyn

Nie możesz znaleźć korzystnej oferty dotyczącej porad prawnych? KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Dorota Wronka na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Biegłe porady prawne w zakresie prawa rozwodowego, prowadzenie spraw sądowych, opracowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Prószyński

 • Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Prószyński zatrudnia adwokatów - wyjątkowe zaangażowanie i rzetelność to ich mocne punkty. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Adwokat

 • Manchester
 • World loan guild

Zwróć się do World loan guild jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi w miejscowości Olsztyn lub w okolicy. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Porady Prawne

 • Olsztyn
 • K&M

Jeszcze nie znalazłeś porad prawnych, chociaż poszukujesz od niezliczonych dni? KM może zakończyć Twój problem. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Porady Prawne

 • Olsztyn
 • Kaczyński sc

Każdy, kto potrzebuje porad prawnych powinien niezwłocznie zgłosić się do Kaczyński sc i poznać świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

VICRA CONSULTING

 • JONKOWO
 • 12 km od Olsztyn

Każdy, kto poszukuje porad prawnych winien niezwłocznie zgłosić się do VICRA CONSULTING i poznać dobre oferty. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (1 opinia)

Adwokat

 • Miłakowo
 • 37 km od Olsztyn
 • Firma usługowa bankpol

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Firma usługowa bankpol. Realizuje szerokie spektrum usług w korzystnych cenach. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Olsztyn, Bartąg, Nikielkowo, Kieźliny, Gutkowo, Szczęsne, Klewki, Ostrzeszewo, Wadąg, Ruś, Zgniłocha, Warkały, Jaroty, Łupstych, Butryny, Słupy, Myki, Trękus, Bartążek, Wilimowo. więcej...