Adwokat Chorzów - Najlepsi w 2020

Najlepsi Adwokaci w Chorzowie, 2020

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Adwokat Chorzów
Tomasz G.

Z Panem mecenasem Pawłem Szybko współpracuję już od dłuższego czasu. Zawsze mogłem liczyć na profesjonalną reprezentację w licznych postępowaniach cywilnych, w których byłem stroną. Kancelaria adwokacka Pawła Szybko zajmowała się moimi sprawami bezzwłocznie, czego nie mogę powiedzieć o innych prawnikach, z którymi wcześniej kooperowałem. Pisma procesowe sporządzane były niedługo po tym, jak do Kancelarii dostarczałem niezbędne dokumenty. Adwokat Szybko przyzwyczaił już mnie do fachowych porad, rzetelnych opinii prawnych i skutecznego rozwiązywania moich skomplikowanych problemów z dłużnikami i wierzycielami. Zawsze poświęcał mi nadzwyczaj dużo czasu i z benedyktyńską cierpliwością analizował dokumentację dotyczącą moich spraw sądowych.

Krzysztof Z.

bardzo dobry prawnik. Sensowna współpraca i dobre ceny. Bardzo przykładający się do pracy i zawsze chętny do pomocy i wyjaśnienia niepokojących kwestii. Bardzo polecam Pana Prawnika.

Więcej profesjonalistów

Porady Prawne

Chorzów

Kancelaria Kanoniczna Bolesław A. Dullek Cancellaria
Sebastian W.

Szczerze polecam. Pomoc prawna jest rzetelna. Kontakt dobry. Przede wszystkim zaś działanie skuteczne.

Adwokat

Chorzów

Kancelaria Kanoniczna Dariusz Skrzypczak
Anna T.

Polecam kancelarię i usługi Pana Mecenasa Skrzypczaka. Pan Mecenas jest profesjonalistą w każdym calu. Dysponuje ogromną wiedzą dzięki czemu umiejętnie pokierował moją (zdawałoby się beznadziejną) sprawą z sukcesem!!! Sprawa prowadzona przez inną kancelarię w pierwszej i drugiej instancji przegrana. Po przejściu do kancelarii Pana Mecenasa Skrzypczaka sprawa została wygrana. Szczerze polecam tę kancelarię, szczególnie wszystkim tym, którzy mają obawy, że są w sytuacji bez wyjścia. Pan Mecenas po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy szczerze informuje o możliwościach i perspektywach na wygraną.

Adwokat

Chorzów

KANCELARIA PRAWNA.KANCELARIA PRAWA PRACY EWA LATACZ

Dotarcie do porad prawnych może być niełatwe, ale KANCELARIA PRAWNAKANCELARIA PRAWA PRACY EWA LATACZ na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Ustal pasujący termin!

Kancelaria Adwokacka Chabora i partnerzy zapewnia kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Zespół doświadczonych prawników kancelarii specjalizuje się w pomocy osobom prywatnym i firmom. Główne obszary działań w sprawach prywatnych to sprawy rodzinne (rozwody, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, podział majątku), sprawy spadkowe (testamenty, zachowek, wydziedziczenie, podział spadku) i sprawy karne. W sprawach firmowych kancelaria zajmuje się głównie bieżącą obsługą prawną - odzyskiwaniem niezapłaconych kwot, pomocą w prawidłowym sformułowaniu umów prawnych, analizowaniem umów, reprezentowaniem przed sądami.

Porady Prawne

Chorzów

Kancelaria adwokacka Wojciech Cyprych

Firma Kancelaria adwokacka Wojciech Cyprych oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z rejonu Chorzowa i z sąsiednich miast. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Dołącz do naszych Adwokatów w Chorzowie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Chorzowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Prawo Rodzinne

Chorzów

Kancelaria Adwokacka Michał Koronowski

Potrzebują Państwo pomocy w sprawie ustalenia stanu prawnego nieruchomości? A może chcą Państwo uzyskać radę w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku lub uzyskania odszkodowania? Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Koronowskiego z pewnością Państwu pomoże w tych i w wielu innych kwestiach prawnych. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych usług. Firma zapewnia Państwu profesjonalną obsługę i zadowolenie z osiągniętych efektów. Oferta firmy: - postępowania z zakresu całego prawa cywilnego - pomoc we wszelkich sprawach związanych z prawnymi aspektami nieruchomości - pomoc prawną na każdym etapie postępowań karnych, karno-skarbowych i wykonawczych - usługi z zakresu prawa rodzinnego - sprawy administracyjne - obsługa prawna

Takiej propozycji porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Chorzowa, więc jeżeli szukasz porad prawnych to natychmiast zobacz Kancelaria Adwokacka. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Specjalizujemy się w prawie podatkowym, ubezpieczeniach społecznych i zamówieniach publicznych. Ponadto pomagamy osobom prywatnym w sprawach cywilnych i rodzinnych, a przedsiębiorcom w sprawach z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Tel. kontraktowy 533 237 664

Adwokat

Chorzów

Hurtownia Gamma

Kancelaria adwokacka oferuje swoje usługi na terenie Chorzowa i na obszarze Chorzowa. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacka

Świętochłowice, 2 km od Chorzów

Dawid Haśnik

Prawo rodzinne w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Porównanie cen i kosztów w Chorzowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Chorzowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Chorzowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Adwokat Natalia Mąka Kancelaria Adwokacka

Siemianowice Śląskie, 5 km od Chorzów

Adwokat Natalia Mąka Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w tym stałą obsługę prawną. Przedmiotem działalności kancelarii są również sprawy z zakresu prawa pracy, dotyczące cudzoziemców oraz prawa podatkowego i administracyjnego. Pomagamy również w uzyskaniu odpowiednich koncesji, zezwoleń i licencji na prowadzenie określonych działalności gospodarczych. Dla klientów indywidualnych Adwokat Natalia Mąka świadczy pomoc prawną z obszaru prawa karnego, karnoskarbowego, cywilnego, administracyjnego, budowlanego, prawa nieruchomości, prawa pracy. Ponadto organizujemy szkolenia dla przedsiębiorców, które podniosą kwalifikacje każdego klienta

Porady Prawne

Siemianowice Śląskie, 5 km od Chorzów

MAJA TRANSPORT

Takiej propozycji porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Chorzowa, więc jeżeli poszukujesz porad prawnych to niezwłocznie poznaj MAJA TRANSPORT. Biegłe porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, sporządzenie pism i wiele innych to typowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Porady Prawne

Ruda Śląska, 6 km od Chorzów

Kancelaria Adwokacka Magda Marzec-Proksa
Studio Architektury MMA Maciej Małek

Kancelaria Adwokacka Pani Magdy zapewnia pełną obsługę prawną mojej firmy. Pani Adwokat jest osobą konkretną, która wykazuje się wysokim profesjonalizmem w podejściu do każdej sprawy. Bardzo wysoka wiedza z zakresu prawa sprawia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a słowo "problem" zastępuje słowem "wyzwanie". Dzięki współpracy z Panią Magdą moja firma osiąga realne zyski finansowe. POLECAM!

Prawo Rodzinne

Ruda Śląska, 6 km od Chorzów

Centrum Szkoleń i Mediacji EDUCO - Pracownia Mediacji EDUCO

Firma EDUCO specjalizuje się w rozwiazywaniu konfliktów między ludzmi, podmiotami gospodarczymi, organizacjami oraz urzedami. Prowadzimy mediacje w sprawach: a. cywilnych: - rodzinnych - majątkowych - rozwodowych - alimentacyjnych - opieki nad dziećmi - kontaktów z dziećmi b. gospodarczych c. karnych d. karnych w sprawach nieletnich e. społecznych f. oswiatowych g. pracowniczych Zajmujemy się także organizacją szkoleń,warsztatów,seminariów oraz konferencji z zakresu mediacji. Naszą oferte kierujemy do klijentów indywidulanych i biznesowych oraz placówek oświatowych. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz duza skuteczność.

Eragnum Rafał Kowalczyk

Ruda Śląska, 6 km od Chorzów

Eragnum Rafał Kowalczyk zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Porady Prawne

Ruda Śląska, 6 km od Chorzów

Kancelaria Adwokacka adwokat Andrzej Wrzeciono

ADWOKACI Z KANCELARII ANDRZEJA WRZECIONO ŚWIADCZĄ POMOC PRAWNĄ Z TAKICH DZIEDZIN JAK: § prawo cywilne § prawo spadkowe § prawo rodzinne § prawo pracy § prawo handlowe. Jeśli zachodzi taka potrzeba, współpracujemy z notariuszami oraz tłumaczami przysięgłymi. Poszukujący pomocy prawnika lub adwokata z Rudy Śląskiej, Zabrza i okolic znajdą tu wszystkie potrzebne informacje.

Adwokat - Daria Iciek

Katowice, 7 km od Chorzów

Adwokat oferuje swoje usługi w miejscowości Chorzów i w pobliskim rejonie. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zadzwoń!

windykatorzyterenowi.pl KATOWICE RZESZÓW

Katowice, 7 km od Chorzów

Firma Windykatorzyterenowi.pl oferuje Państwu - Usługi Windykacji: • Windykacja polubowna i sądowa • Windykacja terenowa • Postępowania mediacyjne • Wywiad gospodarczy • Monitoring płatności • Pieczęć prewencyjna • Windykacja po bezskutecznej egzekucji komorniczej • Skup i sprzedaż wierzytelności. Porady z zakresu : • prawa cywilnego • prawa gospodarczego • prawa pracy • ksiąg wieczystych • prawa administracyjnego • prawa upadłościowego W ramach obsługi prawnej zapewniamy : • porady prawne • sporządzanie wszelkich pism procesowych • zastępstwo procesowe zarówno przed sądami powszechnymi jak i w postępowaniu administracyjnym • sporządzanie wszelkich dokumentów, wzorów umów itp. Po więcej informacji na temat

Prawo Rodzinne

Katowice, 7 km od Chorzów

Ad Rem Kancelaria Prawno-Finansowa

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Nasza wiedza poparta bogatą praktyką gwarantuje pełen komfort i bezpieczeństwo w dążeniu do realizacji potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.Sukces naszych kontrahentów oparty jest na naszym maksymalnym zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do każdego zadania. Dzięki wąskim specjalizacjom naszych ekspertów w poszczególnych gałęziach biznesu dostarczamy naszym klientom konkretne i najbardziej adekwatne rozwiązania. Dlatego, jeżeli zależy Ci na jakości obsługi oraz konkretnej i szybkiej pomocy zgłoś się do nas. Nasi eksperci specjalizują się m.in. w windykacji należności, kompleksowej obsłudze prawnej firm, prawach konsumenta, kredytach

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

Katowice, 7 km od Chorzów

Firma Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna to wybitni specjaliści od prawa rodzinnego, obsługujący Klientów z Chorzowa i okolicznych miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Chorzowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria Adwokacka Albert Bezak

Albert Bezak - adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i prawie zamówień publicznych. Posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, którym służy radą w bieżącej działalności, z uwzględnieniem prawa pracy. Doradza klientom realizującym kontrakty budowlane oparte na bazie FIDIC oraz sporządza audyty prawne (due diligence). Prowadzi spory sądowe, reprezentując klientów jako pełnomocnik zarówno w postępowaniach przed sądami powszechnymi (rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi), jak i przed Sądem Najwyższym. Od wielu lat reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz przed Krajową Izbą

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Maślanka

Takiej oferty porad prawnych nie znajdziesz na terenie Chorzowa, więc jeśli poszukujesz porad prawnych to koniecznie poznaj Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Maślanka. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Kancelaria adwokacka adwokat Jagoda Zamirska

Katowice, 7 km od Chorzów

Lepszej propozycji porad prawnych nie znajdziesz na terenie Chorzowa, więc jeżeli poszukujesz porad prawnych to natychmiast poznaj Kancelaria adwokacka adwokat Jagoda Zamirska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Wiśniewski

Katowice, 7 km od Chorzów

Nazywam się Karol Wiśniewski. Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Z powodzeniem reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej zapraszam do kontaktu.

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kupietz-Mościńska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kupietz-Mościńska w Katowicach świadczy pełną obsługę prawną i doradztwo podatkowe na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelarię tworzy zespół prawników łączący w sobie pasję i doświadczenie, o szerokim spektrum wiedzy prawniczej i podatkowej, zapewniający kompleksowy zakres usług prawnych. Współpracujemy z gronem lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycznych przeprowadzających analizę merytoryczną prowadzonych przez nas spraw z zakresu prawa medycznego. Ponadto, współdziałamy z rzeczoznawcami majątkowymi specjalizującymi się w wycenie nieruchomości m.in. dla celów ustalenia wysokości podatku od spadku lub darowizny, czy wartości majątku wspólnego oraz w wycenie

Anna Groyecka-Kurdybelska Kancelaria Adwokacka

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria adwokacka z Chorzowa to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie branżowe. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Adwokat

Katowice, 7 km od Chorzów

"PRO LEX MED" Jakub Woliński

Zacznij działać z PRO LEX MED Jakub Woliński jeśli szukasz adwokatów działających na terenie Chorzowa lub w okolicy. Zarezerwuj termin już teraz!

Kancelaria Prawna

Katowice , 7 km od Chorzów

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Prawna już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Competia Sp. z o.o.

Znalezienie porad prawnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Competia Sp z oo na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka

Katowice, 7 km od Chorzów

Danuta

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę kancelarii adwokackiej. Profesjonaliści z Danuta przeanalizują i dokładnie zakończą zlecenie. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Bohosiewicza

Katowice, 7 km od Chorzów

Adwokat oferuje swoje usługi na terenie Chorzowa i w pobliskich miastach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Kancelaria Adwokacka Jan Zybert

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria świadczy pomoc prawną we wszystkich sprawach z zakresu:1. Prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz spadkowego(m. innymi wszystkie problemy prawne związane z posiadaniem ruchomości i nieruchomości, z życiem w rodzinie,czy powstające na tle dziedziczenia ustawowego lub testamentowego), 2. Prawa karnego, karnego – skarbowego i kodeksu wykroczeń, 3. Prawa administracyjnego, budowlanego i lokalowego, 4. Prawa ubezpieczeniowego (ZUS,KRUS) – ubezpieczenia społeczne, osobowe i komunikacyjne, 4. Prawa podatkowego, 4. Prawa pracy (wszystkie aspekty związane ze stosunkiem pracy), 5. Dochodzenia roszczeń i windykacji należności.”

Prawo Rodzinne

Katowice, 7 km od Chorzów

Gabriel Gatner Kancelaria Adwokacka, Adwokat
Piotr K.

Bardzo polecam kancelarię mecenasa Gabriela. Profesjonalne podejście do sprawy oraz niebywała determinacja to cechy które zasługują na wyróżnienie .Mając doświadczenie z wieloma kancelariami, jestem pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta jak również szeroką wiedzą prawną oraz skutecznością w działaniu . Naprawdę górna połka w przystępnej cenie ,polecam

Kancelaria Adwokacka

Katowice, 7 km od Chorzów

BIURO RACHUNKOWE GCBF SP. Z O.O.

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - BIURO RACHUNKOWE GCBF SP Z OO w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Kancelaria adwokacka Aleksander Franik

Katowice, 7 km od Chorzów

Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Kancelaria adwokacka Aleksander Franik jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Kancelaria Adwokacka

Katowice, 7 km od Chorzów

Aplikant radcowski Piotr Wosiek

Witam serdecznie, Aplikant 3 roku aplikacji radcowskiej proponuje swoje usługi z zakresu obsługi prawnej.

Kancelaria Adwokacka

Katowice, 7 km od Chorzów

Koksztys
Ireneusz K.

Koksztys to bardzo skuteczna kancelaria. Dzięki nim odzyskałem zaległe zobowiązania od kontrahentów. Dodatkowo powiem, że nie wyszło to jakoś drogo. Polecam.

Kancelaria Adwokacka

Katowice, 7 km od Chorzów

MPP Kancelaria Adwokacka
Anna Z.

Kancelaria adwokacka MPP powstała w 2015 roku i prężnie działa na rynku usług prawnych. Siedziba MPP mieści się w Katowicach. Kancelaria obsługuje podmioty na terenie Polski i UE. Kancelaria zajmuje się prowadzeniem doradztwa na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców, organów władzy publicznej w szerokim zakresie spraw wymagających fachowej obsługi prawnej. Główne pole jej działalności stanowi reprezentowanie klientów przed zakładami ubezpieczeń, sądami powszechnymi oraz obsługa prawna przedsiębiorców i doradztwo w sprawach gospodarczych i podatkowych. Każda sprawa realizowana jest bezpośrednio przez adwokata. Kancelaria w sposób stały współpracuje z innymi ekspertami, którzy w razie potrzeby wspierają MPP w wykonywaniu zadań powierzonych przez klienta. Doświadczenie oraz potencjał intelektualny, jak również możliwości techniczne kancelarii gwarantują świadczenie usług prawnych o najwyższym standardzie. Nasi prawnicy wykazują się zarówno biegłą znajomością prawa, jak i umiejętnościami skutecznego i kreatywnego rozwiązywania problemów. Kancelaria posiada doświadczenie, zasoby oraz kontakty niezbędne do wspierania klienta we wszelkich czynnościach, poczynając od planowania aż do wprowadzenia ich w życie od strony techniczno-organizacyjnej, dzięki czemu swoim zaufaniem obdarzyły nas międzynarodowe i krajowe korporacje, organy władzy publicznej, a także wiele osób fizycznych.

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Adwokat Katarzyna Wysocka-Krzymińska Kancelaria Adwokacka

Wybranie porad prawnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Adwokat Katarzyna Wysocka-Krzymińska Kancelaria Adwokacka doradzą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Adwokat

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Surowiec

www.adwokatsurowiec.biz Kancelaria koncentruje się na świadczeniu kompleksowego doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorstw niezależnie od branży. Doświadczenie w tym zakresie zdobywaliśmy w najlepszych kancelariach o globalnym zasięgu. W ramach kancelarii funkcjonują ponadto wyspecjalizowane zespoły prawa medycznego, nieruchomości oraz prawa rynku kapitałowego. Poza wymienionymi wyżej specjalizacjami, w ostatnim czasie powstał nowy dział poświęcony prawu rodzinnemu, ze szczególnym uwzględnieniem rozwodów i spraw o podział majątku.

radca prawny

Katowice, 7 km od Chorzów

Adwokat z wymaganym doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Kancelaria Adwokacka Wioleta Chabora

Katowice, 7 km od Chorzów

Adwokat realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą przygotowanym do pracy - Kancelaria Adwokacka Wioleta Chabora to doskonały wybór dla Ciebie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria Prawna Bona Consilio Katarzyna Pilarz

Kancelaria Prawna Bona Consilio jest zlokalizowana w śródmieściu Katowic. Lokalizacja ta zapewnia Państwu komfortowy dojazd do Kancelarii z każdego kierunku. Nasza kancelaria swoim działaniem obejmuje teren całego województwa śląskiego oraz świadczy usługi dla Klientów z obszaru całej Polski. Współpracujemy z wieloma kancelariami adwokackimi, radcowskimi i notariuszami. Najważniejsze jest dla nas dobro Klienta, dlatego oferujemy fachową pomoc prawną w rozwiązaniu sprawy z jaką Klient się do nas zwraca. Z uwagi na bogate doświadczenie zawodowe łączymy indywidulane podejście do Klienta z rzetelnością i profesjonalizmem. Jedną z najważniejszych idei Kancelarii jest stały kontakt z Klientem. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną

Kancelaria adwokacka adwokat Aleksandra Gajdeczka

Katowice, 7 km od Chorzów

Prawo rodzinne to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Medical Prestige Club

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Medical Prestige Club udzielą rad i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Biegłe konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to typowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Mini Firma

Katowice, 7 km od Chorzów

Prawo rodzinne to specjalność ekipy z firmy Mini Firma - nie mają sobie równych w branży. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p.

Katowice, 7 km od Chorzów
Puch Group Trading and Consulting

Pelen profesjonalizm. Pelna swiadomosc branzy. Czekamy na rezyltaty sprawy.

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria Adwokacka dr Arkadiusz Ludwiczek

Eksperci z Kancelaria Adwokacka dr Arkadiusz Ludwiczek zaproponują Ci najlepszą ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

Wosiek Dorosz

Pracownicy Wosiek Dorosz złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Chabora i Partnerzy

Katowice, 7 km od Chorzów

Każdy, kto szuka porad prawnych powinien niezwłocznie zgłosić się do Chabora i Partnerzy i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Porady Prawne

Katowice, 7 km od Chorzów

adw. Mateusz Mania
Arkadiusz W.

Kancelaria prowadzi stałą obsługę prawną podmiotów z branży elektroenergetycznej (m.in. Elektrobudowa SA; Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.; Tauron Dystrybucja S.A.; PKP Energetyka S.A.; Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. oraz Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina), budowlanej (m.in. Inter Bud Jacek Grudziński; EKO REM BUD Michał Przybyłek; ContructoR Pracownia Projektowa Michał Wałkuski; Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Pro Sanit Janusz Brodala), oraz świadczących usługi na rzecz podmiotów trzecich (Martruck Sp. z o.o.; Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.; Pro- Lift Jacek Białas; Recykling Wojkowice Sp. z o.o.; REVIC Sp. z o.o.; Skład Opału Adam Wodniok; Hirsch Katowice Sp. z o.o.). Ponadto Kancelaria współpracuje z doświadczonymi adwokatami i doradcami podatkowymi na terenie województwa śląskiego. Kancelaria prowadzi sprawy na terenie całej Polski.

Kancelaria Prawna ARGUMENTUM

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, handlowym, cywilnym, budowlanym, pracy, medycznym oraz gospodarczym. Kancelaria zapewnia: - Dostęp do doświadczonych radców prawnych - Pełne zaangażowanie w sprawy naszych klientów - Profesjonalizm działania W razie konieczności Kancelaria: - Szybko pomaga w rozwiązywaniu problemów z wierzycielami - Reprezentuje przed organami administracji rządowej i samorządowej - Prowadzi negocjacje w imieniu podmiotów gospodarczych - Pozyskuje zagranicznych kontrahentów i rynki zbytu

Kancelaria Adwokacka

Katowice, 7 km od Chorzów

Kancelaria adwokacka adw. Natalia Skowrońska
Jarosław G.

Jestem zadowolony z usługi p.Natali ..konkretna rzeczowa p.adwokat. Prosto do celu.......bardzo dziękuję za pomoc. Jaroslaw G.

MERITUM Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Urbańczyk Sp.k

Katowice, 7 km od Chorzów
Studio Fotografii i Reklamy "Flesz" Rafał Wojda

Miło, konkurencyjnie, profesjonalnie. No i najważniejsze przystępna cena.

Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.