Adwokat Mysłowice - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Mysłowicach, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Mysłowice - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Mysłowicach w 2023 r. wybranych z 57 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 730 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Adwokat Mysłowice
best badge
Dorota Burchart

Z całym przekonaniem i z całego serca polecam Kancelarię Adwokacką Pani Mecenas Anny. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry osobisty kontakt z klientem, oraz prowadzenie spraw na najwyższym poziomie. Kancelaria prowadziła przez dwa lata kilka moich różnych spraw sądowych i efekt jest dla mnie bardzo pozytywny za co będę wdzięczna do końca życia. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Mecenas Anny i Pani Mecenas Justyny za tak profesjonalne i rzetelne prowadzenie moich spraw i pełne zaangażowanie. Z całego serca dziękuję. Szczerze polecam Kancelarię w 100%.

Mateusz Bromis

Polecam kancelarię mec. Anny. Korzystałem ws. rozwodu i podziału majątku. Kancelarię poleciła mi osoba, która w swojej sprawie rozwodowej miała mec. Radajewską po przeciwnej stronie. To chyba najlepsza reklama. W moim przypadku udało się porozumieć w ramach mediacji z udziałem mec. Anny, oraz mec. Justyny. Bardzo dobry kontakt z kancelarią i szybkie udzielanie odpowiedzi w rozmowach (telefonicznych, mailowych, SMS, WhatsApp).

Michal Sw

Pani Mecenas Anna, oraz prowadzona przez nią Kancelaria, pełen profesjonalizm, rzeczowość i dokładność. Ponadprzeciętne podejście do sprawy, pełne oddanie i niekonwencjonalne rozwiązania wraz z pełnym zrozumieniem powagi sprawy, dały bardziej niż oczekiwany efekt. Pani Mecenas jest nieoceniona w swoim indywidualnym podejściu do klienta. Jest w pełni zaangażowana w powierzone sprawy. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i ciężką prace. Pozdrawiam.

5.0 (71 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Zuzanna Matras - Prawo Rodzinne Sosnowiec
best badge
Ania Marcinek

Pani Zuzanna obsługiwana moją sprawę, i choć ta wydawała się być przegrana, to pani Zuzanna ją wygrała. Bardzo dziękuję, za wsparcie i dobre słowo, bo czasem to jest też niesamowicie ważne, pani Zuzanna jest zawsze uśmiechnięta i pomocna, serdecznie polecam moim zdaniem najlepsza adwokat na jaką mogłam trafić.

Tobiasz Tessar

Rzetelna, miła, godna zaufania, znająca się na rzeczy profesjonalistka, która przedstawia sytuację taką, jaką jest. Przygotowane przez Panią Zuzannę dokumenty były doskonale przystosowane do indywidualnych potrzeb mojej sytuacji. Jeśli jeszcze kiedykolwiek znajdę się w potrzebie rady prawniczej, na pewno skorzystam ponownie z usług Pani Zuzanny.

Judyta Niedzwiecka

Bardzo dobry kontakt . Rzetelne podejście do klienta . Dodatkowym atutem i ułatwieniem dla mnie jest znajomość języka angielskiego przez panią adwokat . Polecam

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokaci Szufel - Porady Prawne Katowice
best badge
Marek

Szybkość działania, profesjonalizm. Po rozmowie z panią mecenas kancelaria niezwłocznie przystąpiła do realizacji zlecenia.

5.0 (8 opinii)
Prawnik 24h - Kancelaria Adwokacka Dąbrowa Górnicza
best badge
Katarzyna N.

Fachowo, kompetentnie, miło, Pani Ewa jest w jednej osobie prawnikiem, psychologiem i przemiłym człowiekiem.

5.0 (6 opinii)
Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna - Kancelaria Adwokacka Katowice
best badge
Marcin Polowy

Szybki kontakt ze strony Kancelarii IURISCO, zorganizowanie spotkania z lokatorami (15 osób) w siedzibie firmy. Profesjonalne doradztwo, dodatkowo wysoka zniżka dla wszystkich za ilość osób. Podjęta sprawa. Tak powinno się podchodzić do klienta. Upłynęło dopiero kilka dni, a tu już przygotowane pozwy przeciwko spółce. O taką usługę mi chodziło, gdy poprosiłem OFERTEO o wyszukanie. Gratuluję świetnego portalu, pomagacie ludziom. Bardzo Wam za to dziękuję. Pozdrawiam, Marcin.

Piotr Narecki

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

Anna Borsiak

Elastyczność w czasie obsługi /napisałam do Państwa przecież ok.23ej i od razu miałam zgłoszenie!!!/ różne pory rozmów, konkretność wypowiedzi i pasja w działaniu, chęć do pracy, poza oczywiście profesjonalizmem.

5.0 (59 opinii)
Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy - Kancelaria Adwokacka Wrocław
best badge
Katarzyna Kłak

Jestem niezmiernie zadowolona z współpracy z kancelarią. Przede wszystkim pieniądze zostały odzyskane, trwało to dłużej niż myślałam ale miała na to wpływ biurokracja, niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Otrzymałam niezwłoczną odpowiedz na wszystkie moje pytania, byłam informowana na bieżąco na jakim etapie znajduje się moja sprawa. Serdecznie wszystkim polecam Kancelarię GetLaw Bielawski & Partnerzy.

Agnieszka Stasik

Mimo trudnej sprawy (dłużnik za granicą i nieznany adres) Kancelaria dotarła do dłużnika i w krótkim czasie skłoniła go do współpracy. Efektem jest realne rozpoczęcie spłaty zobowiązania. Wszystko to potwierdza, że Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy działa nie tylko profesjonalnie, ale i skutecznie. Szybki kontakt oraz rzeczowe odpowiedzi. Pan Bielawski skutecznie oferuje pomoc w odzyskaniu długu. Polecam tę kancelarię.

Jacek Golanowski

Kancelaria GetlLaw skutecznie odzyskała nasze wierzytelności, co było dla nas najważniejsze. Na podkreślenie zasługuje jeszcze bardzo dobra komunikacja z przedstawicielem kancelarii, który raportował nam wykonane procedury windykacyjne i informował o przewidywanych dalszych procedurach i ewentualnych kosztach z nimi związanych. Współpraca przebiegała bardzo dobrze i z przekonaniem polecamy tę kancelarię.

4.91 (43 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieszko Żyrek - Adwokat Sosnowiec
best badge
Iwona Suchanek

Bardzo miły i choć młody adwokat, to niezwykle profesjonalny. Podobało mi się indywidualne podejście do mojej osoby i sprawy. Fachowe doradztwo, wyrozumiałość. Wyjaśnił wszystkie wątpliwości, za i przeciw moim argumentom. Gorąco polecam. Z pewnością będę korzystała w przyszłości.

Agata Kałuża

Profesjonalne podejście do klienta. Miła atmosfera, szczerość wobec klienta i czasami sprowadzenie go na ziemię oraz to, że dla zespołu liczy się dobro klienta.

Sylwia Nowak

Bardzo miła , szybka i fachowa pomoc w załatwieniu mojej sprawy. Jestem zadowolona też z kwestii finansowej uważam że jest przystępną ceną za usługę prawną.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Leszczyńska - Adwokat Sosnowiec
best badge
Damian K.

Polecam te Kancelarie ! Pani Adwokat posiada ogromna wiedze oraz zachowuje pelen profesjonalizm w podejsciu do sprawy i klienta. Jestem zadowolony!

5.0 (5 opinii)
avatar icon best badge
Zdzisław Gębołyś

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem mecenasem Mateuszem Zawiślakiem. To bardzo kompetentny prawnik, nie bojący się nawet nowych wyzwań, tak było w moim przypadku, dociekliwy, otwarty na sugestię ze strony zleceniodawcy, bardzo kulturalny. Zdecydowanie broniący interesów swojego zleceniodawcy, jednocześnie szczerze przedstawiający trudności i ograniczenia związane z pro-cedowaną sprawą. W kontaktach osobistych, bezpośrednich, telefonicznych, mailowych, punktualny, sumienny. Gorąco polecam.

Tomasz Huchro

Uzyskałem już kilka porad prawnych, ze wszystkich jestem w pełni zadowolony i pomogły mi rozwiązać bieżące problemy. W pełni polecam ze względu na fachową pomoc i dokładne przeanalizowanie konkretnych przypadków.

Rafał Cichos

Współpracuję z P. Mateuszem od dłuższego czasu, zawsze mogę liczyć na rzetelną opinię i szybką pomoc. Potrafi realnie ocenić sytuację, wskazać kilka możliwych rozwiązać i zasugerować najkorzystniejsze z punktu widzenia danej sprawy. Zdecydowanie polecam.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szajdak - Kancelaria Adwokacka Lędziny
best badge
Jerzy F.

Bardzo konkretny i solidny prawnik, podczas godzinnej porady zadał sobie sporo trudu do wyszukiwania stosownych aktów prawnych. Byłem w tej samej sprawie u innego prawnika dlatego mam porównanie. Polecam Kancelarię Pawła Szajdaka

5.0 (3 opinie)

Więcej Adwokatów z Mysłowic

KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Prawo Rodzinne Jędrzejów

Prawo Rodzinne Mysłowice

 • Jędrzejów
 • KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

Szymon Niewiadomski

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Stokłosa - Kancelaria Adwokacka Katowice

Kancelaria Adwokacka Mysłowice

 • Katowice
 • Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Stokłosa
Radosław Giurko

Profesjonalizm od pierwszego spotkania, poprzez przyjętą strategie do udanego zakończenia ugodą. Naprawdę polecam. Nie widzę słabych punktów. Życzę dużo klientów i wielu tak udanych spraw.

Janina Ligęza

Pan Radca Prawny Sebastian Stokłosa posiada ogromną wiedzę i wysoką kulturę osobistą. Jest kompetentny, profesjonalny, rzetelny, zaangażowany i skuteczny. Dziękuję za okazana pomoc. Polecam.

Magdalena Kodrębska

Mecenas przejawia uczciwe i zaangażowane podejscie do klienta i jego sprawy, jest w kontakcie profesjonalny i otwarty, sprawy prowadzi rzetelnie i skutecznie, polecam serdecznie

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Anna Golan - Adwokat Katowice
Małgosia K.

Bardzo polecam Panią Adwokat! Pomogła mi w niejednej gospodarczej sprawie i jej zawdzięczam wiele! Uważam, że to najlepszy Adwokat w Katowicach.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski - Porady Prawne Chorzów

Porady Prawne Mysłowice

 • Chorzów
 • Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski
Piotr Witwicki

Profesjonalne podejście do wykonanej dla mnie usługi. Szybka realizacja i wsparcie podczas trwania sporu z klientem w sprawie zaległej faktury. Dziękuję za pomoc i polecam usługi Pana Pawła.

Anna Cyganek

Rzetelna, zorganizowana i kontaktowa osoba, podchodzi do spraw profesjonalnie, zawsze jest gotowy pomóc. Wiedza i doświadczenie przekłada się na skuteczność w danej sprawie.

Dominik Trapp

Profesjonalna i fachowa obsługa, duże zaangażowanie w powierzony temat. Mecenasa Pawła charakteryzuje wysoka kultura osobista, która współgra z posiadana wiedzą. Szczerze polecam Kancelarie.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Adwokat Kraków
Agata Iwasiuk

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

Yevhen Pryshchepa

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Mysłowicach

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Mysłowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Rzeszutko - Adwokat Katowice

Założycielem Kancelarii jest Adwokat Anna Rzeszutko, która od 2009 roku udziela pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz biznesowym. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła aplikację sędziowską. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Zdobyte doświadczenie i nieszablonowe podejście do pracy i prawa, pozwala jej oraz kierowanemu przez nią zespołowi na odnoszenie sukcesów zawodowych. Specjalistka od prawa rodzinnego. Swoim indywidualnym podejściem do każdej sprawy zaskarbiła sobie sympatię Klientów Kancelarii. W codziennej pracy cechuje ją zaangażowanie, skrupulatność, terminowość, a przede wszystkim troska o dobro Klienta. Adwokat Anna Rzeszutko jest

AB LEX Kancelaria Prawna - Prawo Rodzinne Brzesko

Prawo Rodzinne

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Adam Zygmunt

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

5.0 (35 opinii)
Adwokat Katarzyna Kijowska Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Sosnowiec

Porady Prawne

 • Sosnowiec
 • Adwokat Katarzyna Kijowska Kancelaria Adwokacka
Przemysław Chudy

Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Z wielką przyjemnością polecam usługi kancelarii prawnej Pani Adwokat Katarzyny. Od samego początku współpracy z Panią Katarzyną byłem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu, zaangażowania oraz niezwykłej wiedzy prawniczej. Pani Adwokat bardzo szybko zrozumiała istotę mojej sprawy i zaproponowała najlepsze możliwe rozwiązanie. Jej podejście do klienta jest wyjątkowe - uprzedzała wszelkie moje pytania, tłumaczyła wszelkie niejasności oraz zawsze była gotowa do udzielenia dodatkowych wyjaśnień. Kancelaria Pani Adwokat Katarzyny działa sprawnie i terminowo, wszystkie formalności zostały załatwione szybko i bezproblemowo. Ponadto, Pani Adwokat wykazała się dużą elastycznością, dostosowując się do mojego grafiku, co było dla mnie niezwykle ważne. Współpraca z Panią Katarzyną przyniosła mi spokój ducha i pewność, że moje interesy są w dobrych rękach. Jej doświadczenie, profesjonalizm i szczerość sprawiają, że jestem przekonany o tym, że ta kancelaria prawna to najlepszy wybór dla każdej osoby poszukującej wsparcia w sprawach prawnych. Jeśli szukasz rzetelnej i kompetentnej adwokat, zdecydowanie polecam skontaktowanie się z kancelarią Pani Adwokat Katarzyny. Jestem pewien, że jej profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła wiedza prawnicza przekonają Cię, że to najlepszy wybór.

Sandra Czernik

Zdecydowanie polecam. Pani Mecenas posiada dużą wiedzę, cechuje ją profesjonalizm i empatia. Poza tym szybka obsługa i stały kontakt, na spotkaniu został dokładnie omówiony plan działania, otrzymałam rzetelne informacje. Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie.

Bartosz Bodziony

Współpracowałem z wieloma prawnikami jeżeli chodzi o firmowe sprawy i najbardziej cenię w Pani adwokat to, że zawsze opowiada szczegółowo i rzetelnie o każdej kwestii związanej z prawem gospodarczym bez mydlenia oczu jak to w praktyce mają niektórzy. Polecam

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Dr Karina Chodań Adwokat rozwodowy - Porady Prawne Katowice

Porady Prawne

 • Katowice
 • Kancelaria Adwokacka Dr Karina Chodań Adwokat rozwodowy
Zbigniew Konarzewski

Bardzo dobra adwokat, rzeczowa, kompetentna i co najważniejsze sprawdzona Pani mecenas! Poleciła mi ją znajoma i przekonałem się, że dobry i doświadczony adwokat to konieczność.

Agata Nitecka

Bardzo dobry adwokat od spraw rodzinnych, miałam problemy z moim mężem, był uzależniony od automatów, wszystkie pieniądze przegrywał, dzięki Pani mecenas Chodań uwolniłam się od niego i mam święty spokój.

Andrew Kwiecinski

Pani mecenas zajęła się moimi sprawami znakomicie. Fachowiec godny polecenia, wszystko skończyło się pomyślnie. Polecam Kancelarię Adwokacką Dr Kariny Chodań.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Bańczyk - Adwokat Katowice
Krzysztof S.

Powierzyliśmy sprawę Panu Mecenasowi Piotrowi po przeprowadzeniu rozmów z innymi oferentami (kancelariami). Wysoko oceniliśmy podejście i zaangażowanie, rzetelnie opracowana ofertę i merytoryczną rozmowę wstępną.

5.0 (1 opinia)

Jakie są koszty adwokackie w Mysłowicach?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Mysłowicach? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Mysłowicach. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Mysłowic same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Szydło-Szarłowicz - Adwokat Katowice

Adwokat Mysłowice

 • Katowice
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Szydło-Szarłowicz
Włodzimierz Zawodny

Pani Mecenas jest bardzo realistyczna i obiektywna jako prawnik. Oczywiście podjąłem natychmiastową decyzję o dalszej współpracy, gdyż jestem przekonany o powodzeniu mojej sprawy.

Jakub Szary

Praktyczne i otwarte podejście. To co w mojej ocenie wyróżnia Panią Adwokat to bardzo praktyczne podejście. Nie rozmawiamy wyłącznie o przepisach, ale o realnych opcjach, które są dostępne w analizowanej sytuacji. Doceniam również rzetelność i jasne określanie szans powodzenia. Serdecznie polecam!

Ewa Żerkowska

Pani Mecenas jest osobą rzeczową, rzetelną z olbrzymią wiedzą prawną a przede wszystkim skuteczną. Moja sprawa zakończyła się na jednej rozprawie właśnie dzięki Pani Mecenas. Serdecznie polecam jej usługi.

5.0 (12 opinii)
Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego
Anna P.

Pani Mecenas jest bardzo konkretna, posiada ogromną wiedzę. Na spotkaniu zachowuje pełen spokój, jest bardzo empatyczna i nie ocenia. Do mojej sprawy podeszła bardzo rzeczowo, określiła wszystkie ewentualności, wyjaśniła zawiłości. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawna AgresLex - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo Rodzinne

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Adwokat Agnieszka Winnicka-Sęk - Adwokat Mysłowice

Adwokat

 • Mysłowice
 • Adwokat Agnieszka Winnicka-Sęk

Prawo rodzinne to specjalność kancelarii adwokackiej - są niekwestionowanym liderem w fachu adwokata. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Agata Dyjas-Kuczka - Prawo Rodzinne Mysłowice
Bożena Olej

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Bardzo profesjonalne, a jednocześnie ludzkie podejście do klienta, bardzo dobry kontakt z klientem. Sprawa zakończona po mojej myśli. Polecam serdecznie.

Bożena Olej

Tym razem Pani mecenas prowadziła moją sprawę o podział majątku. Podejście jak zawsze super, dodała mi odwagi, a sprawa zakończyła się na moją korzyść. Bardzo polecam jeśli ktoś szuka adwokata, który ma ludzkie podejście do drugiego człowieka.

5.0 (2 opinie)
Adwokat Antoni Boczek - Adwokat Mysłowice - Antoni Boczek - Kancelaria Adwokacka Mysłowice

Kancelaria Adwokacka

 • Mysłowice
 • Adwokat Antoni Boczek - Adwokat Mysłowice - Antoni Boczek

Planujesz znalezienie kancelarii adwokackiej z okolic Mysłowic, ale nie chcesz przepłacać? Adwokat Antoni Boczek - Adwokat Mysłowice - Antoni Boczek oferuje usługi w atrakcyjnej cenie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Lex-Security Robert Marek Chuchla - Porady Prawne Mysłowice

Porady Prawne

 • Mysłowice
 • Lex-Security Robert Marek Chuchla

Takiej propozycji porad prawnych szybko nie znajdziesz na terenie Mysłowic, więc jeżeli szukasz porad prawnych to natychmiast sprawdź Lex-Security Robert Marek Chuchla. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Marta Lasok - Prawo Rodzinne Mysłowice

Prawo Rodzinne

 • Mysłowice
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Marta Lasok

Ten specjalista działa na terenie województwa i świadczy liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, reprezentacja w sądzie, opracowanie pism i wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Aurelia Mikołajczyk Firma Prawnicza - Adwokat Katowice

Aurelia Mikołajczyk Firma Prawnicza

 • Katowice

Adwokat proponuje swoje usługi w miejscowości Mysłowice oraz w pobliskim rejonie. Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sprawach sądowych, sporządzenie pism i wniosków to standardowy pakiet usług dla tego adwokata.

LEGAL SOLUTIONS Marcin Drzazga - Prawo Rodzinne Sosnowiec

Prawo Rodzinne

 • Sosnowiec
 • LEGAL SOLUTIONS Marcin Drzazga
Monika M.

Bardzo konkretnie i profesjonalnie przygotowana oferta.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Mysłowicach

Jeśli szukasz Adwokatów w Mysłowicach, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Mysłowic na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Solipiwko - Adwokat Sosnowiec

Adwokat

 • Sosnowiec
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Solipiwko
Daniel Wilczek

Świetny, kompetentny prawnik, który myśli za klienta. Pani mecenas pracuje sprawnie, szybko a co najważniejsze posiada ogromną wiedzę! Jestem bardzo zadowolony zarówno z porad prawnych jak i przygotowanych dla nas umów.

Damian Pałka

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas. Z pełnym zaangażowaniem i empatią zajęła się moją sprawą doprowadzając ją do szczęśliwego zakończenia. Profesjonalne podejście, rzetelność i bardzo dobra komunikacja. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria adwokacka adwokat Kamil Durdziński - Kancelaria Adwokacka Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka

 • Sosnowiec
 • Kancelaria adwokacka adwokat Kamil Durdziński
Karol Tomasz

P O L E C A M, w rozwodzie udało mi się osiagnąć to co chciałem, wczesniej rodzice zlecili Panu Mecenasowi sprawę majątkową, też są zadowoleni. Nie drogo, dobry kontakt, elastyczny.

Jolanta Karnia

Polecam Mecenasa Dudzińskiego jest to człowiek oddany swojej pracy zawsze pomocny wszystko zrobione na czas odnośnie sprawy, pełny profesjonalizm umie zawalczyć o dobro swojego klienta. Ja jeszcze raz z całego serca bardzo dziękuję za pomoc która przyniosła pełen rezultat.

5.0 (6 opinii)
PPHU AKAZ III Łukasz Aniołek - Kancelaria Adwokacka Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka

 • Sosnowiec
 • PPHU AKAZ III Łukasz Aniołek

Kancelaria adwokacka to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

K&K adwokaci Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Sosnowiec

K&K adwokaci Kancelaria Adwokacka

 • Sosnowiec

Firma KK adwokaci Kancelaria Adwokacka to prawdziwi wyjadacze w temacie prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Mysłowic. Świetne porady prawne w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sądzie, opracowanie pism i wniosków to standardowy pakiet usług dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk - Adwokat Sosnowiec

Adwokat

 • Sosnowiec
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk

Adwokat działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ażeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Kołton - Prawo Rodzinne Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Kołton

 • Sosnowiec

Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza specjalność to prawo rodzinne, cywilne i karne, na terenie Sosnowiec.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Barczyk - Porady Prawne Sosnowiec ul. Gospodarcza 32

Porady Prawne

 • Sosnowiec ul. Gospodarcza 32
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Barczyk
Alicja Gałczyńska

Pełen profesjonalizm. Uzyskałam wszystkie niezbędne informacje i pomoc, której oczekiwałam. Do tego pani mecenas miła i sympatyczna, wzbudzająca zaufanie. Potrafi doradzić. Korzystałam już z usług kilku kancelarii radcowskich - ta jest najlepsza. Alicja Gałczyńska

Anastazja Zimna

Szybki kontakt, przemiła Pani Mecenas, pełen profesjonalizm, rozmowa przebiegła bardzo sprawnie i rzetelnie. Na każdą wątpliwość i zapytanie uzyskałam wyczerpująca odpowiedź, polecam usługi z całego serca. Bardzo dziękuję i jeżeli tylko będę potrzebować pomocy na pewno wrócę. Dziękuję.

Angelika Wojciechowska

Pani Mecenas udzieliła mi w ostatnim czasie kilku porad prawnych. Cała współpraca przebiegła niezwykle sprawnie i rzetelnie. Na każdą nawet najmniejszą wątpliwość uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Serdecznie polecam świadczone przez Panią Mecenas usługi. Będę wracać z każdym problemem.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Monika Rzońca-Grodzicka - Porady Prawne Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka Monika Rzońca-Grodzicka

 • Sosnowiec

Pragnąc dotrzeć do porad prawnych znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Adwokacka Monika Rzońca-Grodzicka nie ma sobie równych. Ażeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

5.0 (6 opinii)
Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM - Porady Prawne Katowice

Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM

 • Katowice
Ewa Kotulska

Usługi firmy Hi-LEGAL są świadczone na bardzo wysokim poziomie, duża dokładność w pracy, dociekliwość oraz profesjonalizm to główne cechy charakteryzujące pracę tej firmy, i oczywiście najważniejsze to indywidualne podejście do klienta oraz duża doza empatii. Jestem bardzo zadowolona z udzielonych mi porad, oraz usług i na pewno będę polecać firmę Hi-LEGAL.

Jolanta Przybycz

Współpraca układa się idealnie. Widać, że robią to naprawdę z pasją, a nie tylko tak piszą. Możemy zwrócić się o pomoc w każdej chwili, zawsze dostępni, a przede wszystkim sympatyczni i bez zadartych nosów. Poważna konkurencja na obecnym rynku w porównaniu do innych usług prawnych, szczególnie dla firm, które zajmują się sprzedażą i dostawą. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ wszystko mamy w jednym miejscu, od rozwiązywania codziennych problemów, przez umowy, po windykację. Szczerze polecam!

Aneta Broś

Firma HI-Legal to najlepsi prawnicy z jakimi miałam przyjemność pracować. Umowy, o które prosiłam były sporządzone na drugi dzień i to w sposób profesjonalny. Oprócz fachowego podejścia do klienta prawnicy z tej firmy okazali się bardzo pomocni w załatwieniu innych spraw naszej firmy w naprawdę błyskawicznym czasie. Już teraz wiem, że nasza firma na stałe będzie współpracować z firmą Hi-Legal. Polecam z całego serca.

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Majcherczyk - Prawo Gospodarcze i Budowlane Radca Prawny Marcin Majcherczyk - Adwokat Katowice

Kancelaria Majcherczyk - Prawo Gospodarcze i Budowlane Radca Prawny Marcin Majcherczyk

 • Katowice
Mariusz Siemakowicz

Współpraca z Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Majcherczyk na najwyższym poziomie. Począwszy od wysłuchania mnie, poprzez zebranie potrzebnych informacji na temat dwóch spraw przeciwko nieuczciwej firmie - podwykonawcy dwóch zleceń z zakresu programowania. Profesjonalne podejście do problemów i do sposobu ich rozwiązania. Dodatkowo, na ogromny "+" świetna pomoc i wsparcie po zakończeniu samych spraw. Gorąco polecam współpracę z Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk.

Natalia Januszewicz-jankowska

Szczerze polecam usługi prawne Pana Marcina Majcherczyk. Pan Radca z profesjonalizmem, życzliwością i zrozumieniem przeprowadził ze mną pierwszą rozmowę, odpowiedział na wszystkie nurtujące pytania, podpowiedział interesujące rozwiązania. Pisma, które przygotowywał, były rzeczowe, zwięzłe i logiczne. Jestem wdzięczna za sprawne i pomyślne rozwiązanie problemu. Polecam, Natalia."

Monika Całka

Witam Polecam Kancelarię Pana Marcina. Fachowa i rzeczowa pomoc , pozytywne załatwienie sprawy i duże kompetencje. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Malinowska - Kancelaria Adwokacka Katowice

Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Malinowska

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Malinowska - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka "SOWELO" Adwokat Agnieszka Szydełko - Kancelaria Adwokacka Imielin

Kancelaria Adwokacka

 • Imielin
 • Kancelaria Adwokacka "SOWELO" Adwokat Agnieszka Szydełko

Obsługujemy Klientów indywidualnych, jak i firmy, instytucje. Działamy wieloaspektowo, w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu obsługa klienta jest kompleksowa. Opieramy się na wielokierunkowym wykształceniu, nie tylko prawniczym, ale też psychologicznym i nie tylko.

Śląska Grupa Prawna-Ludzkie Oblicze Prawa, Śląskie, Małopolskie, Opolskie, Dolnośląskie - Prawo Rodzinne Katowice

Prawo Rodzinne

 • Katowice
 • Śląska Grupa Prawna-Ludzkie Oblicze Prawa, Śląskie,
Paulina Kowalska

Bardzo kompetentni ludzie, odzyskałam zabrane przez komornika pieniądze i anulowano mi długi. Szczerze mówiąc nie myślałam, że to jest możliwe, ale podjęłam współpracę i naprawdę polecam wszystkim. Szczególne podziękowania dla Pani Joanny.

Zbigniew Rot

Odzyskali moje pieniądze od komornika, anulowali część długów! Naprawdę jestem pod wrażeniem. No magicy po prostu. Dziękuję z całego serca szczególnie przemiłej i niezwykle kompetentnej pani Joasi.

Karol Majewski

Bez zarzutu zajęli się moimi sprawami kompleksowa pomoc naprawdę szybka i profesjonalna. Polecam każdemu kto ma problemy naprawdę wyśmienity kontakt z tymi ludźmi. Szczególnie Dziękuję za przywrócenie mojej równowagi finansowej uwolnienie od długów!

5.0 (8 opinii)
avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Chycki

 • Katowice

Kancelaria istnieje i działa na rynku od 2003r. przy czym sam działam i pracuję w zawodzie prawnika i radcy prawnego od 1998r. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych, ale także jednostek samorządu terytorialnego na terenie Śląska i Małopolski. W ramach praktyki i obsługi prawnej specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczo-handlowego w tym wszelkich spraw o zapłatę, ustalenia, podział, zasiedzenia, służebności, sprawy własnościowe oraz sprawy konsumenckie, sprawy transportowe w tym ramach konwencji CMR, transakcje handlowe w tym ramach terminów zapłaty w transakcjach handlowych, spadkowe, rodzinne, administracyjne, telekomunikacyjne. Negocjacje umów, prowadzenie spraw procesowych w tym o zapłatę,

DFD Adwokaci i Radcowie Prawni - Adwokat Katowice

DFD Adwokaci i Radcowie Prawni

 • Katowice

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Mysłowice i w okolicy. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Katowice

Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • Kancelaria Radcy Prawnego

Gdy szukasz kancelarii adwokackiej to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Kancelaria Radcy Prawnego. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Katarzyna Godyń-Brzostek - Kancelaria Adwokacka Katowice

Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Godyń-Brzostek
Amanda Nowak

Bardzo polecam! Pani Mecenas jest najlepszym adwokatem z jakim dotychczas współpracowałam. Bardzo skuteczna w tym co robi i na bieżąco informuje co się dzieje w sprawie. Takiego Adwokata to ze świecą szukać!!!

Krystyna Romańczuk

Pani adwokat bardzo dogłębnie zanalizowała moją sprawę, i po paru konsultacjach kompleksowo, sprawnie i jasno poprowadziła wszystkie rozprawy. Szalenie przyjemna kobieta, gorąco polecam.

Urszula Piotrowska

Kancelaria świadczy stałą obsługę prawną naszej firmy. Profesjonalne podejście do klienta i fachowa, konkretna pomoc. Bardzo polecam Panią Mecenas. Działa szybko i skutecznie, do każdej sprawy podchodzi ze starannością i empatią.

5.0 (12 opinii)
Adwokat Aleksandra Gaczek Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Katowice

Adwokat Aleksandra Gaczek Kancelaria Adwokacka

 • Katowice

Praktykę prawną i aplikację adwokacką rozpoczęłam w 2007 roku, od 2011 roku posiadam tytuł zawodowy Adwokata. Obecnie świadczę usługi w pięcioosobowym zespole Adwokatów i Radców prawnych. Doradzam w sektorze Klientów indywidualnych (sprawy rodzinne: o rozwód, alimenty, uregulowanie kontaktów, ustalenie ojcostwa, podział majątku, sprawy cywilne o zapłatę, zadośćuczynienie i odszkodowanie, naruszenie dóbr osobistych) oraz w sektorze przedsiębiorstw (bieżąca obsługa prawna, tworzenie i opiniowanie umów oraz wewnętrznych regulacji, doradztwo prawne w biznesie, negocjacje i spory sądowe). Prowadzę audyty przedsiębiorstw, od 2010 roku zajmuję się ochroną danych osobowych, obecnie wdrażam regulacje związane z RODO. Jestem Adwokatem nastawionym na

Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. - Porady Prawne Katowice

Porady Prawne

 • Katowice
 • Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p.
Anna Kula

Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do sprawy, po czterech latach walki z urzędnikami sprawa została wygrana. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pana mecenasa Adriana i dziękuję Pani Dari. Polecam kancelarię w 100 procentach.

Daniel Danecki

Bardzo pozytywne doświadczenie , łatwość w uzyskaniu terminu spotkania, szybka reakcja oraz co najważniejsze rzeczowa porada są to powody mojej pozytywnej oceny dla całej kancelarii. Dziękuję i Pozdrawiam.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

KANCELARIA PRAWNA IURISCO EDYTA PRZYBYŁEK

 • Katowice
Katarzyna K.

Wypowiedzenie umowy pożyczki - porada i pomoc w załatwieniu ugody. Poczułam się "zaopiekowana". Pani Edyta wysłuchała mnie, udzieliła konkretnej i rzetelnej informacji, zajęła się moim problemem, a koszty poprowadzenia - bardzo rozsądne. Polecam

5.0 (1 opinia)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Mysłowice.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?