Adwokat Bielsko-Biała - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Bielsku-Białej, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Bielsko-Biała - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Bielsku-Białej w 2023 r. wybranych z 106 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 1752 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
avatar icon best badge
Zdzisław G.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem mecenasem Mateuszem Zawiślakiem. To bardzo kompetentny prawnik, nie bojący się nawet nowych wyzwań, tak było w moim przypadku, dociekliwy, otwarty na sugestię ze strony zleceniodawcy, bardzo kulturalny. Zdecydowanie broniący interesów swojego zleceniodawcy, jednocześnie szczerze przedstawiający trudności i ograniczenia związane z pro-cedowaną sprawą. W kontaktach osobistych, bezpośrednich, telefonicznych, mailowych, punktualny, sumienny. Gorąco polecam.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Zuzanna B.

Polecam bardzo! Od pierwszego kontaktu z p.Kasia pełen profesjonalizm,pomimo różnicy czasu 7 godz. Skuteczność,szybkość działania i wielka życzliwość.

4.76 (115 opinii)
avatar icon best badge
Renata K.

Bardzo jestem zadowolona z usługi Pani Justyny Ząbkowskiej komunikacja telefoniczna jaki mailowa była sprawna polecam profesjonalność pani Justyny jestem naprawdę zadowolona wykonanego zlecenia

4.71 (28 opinii)
Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. - Porady Prawne Toruń
best badge
Andrzej M.

Dzięki Grupie Prawnej Goldwin odzyskałem prawo jazdy. Działanie było bardzo profesjonalne. Przez 7 miesięcy wydział komunikacji nie mógł odnaleźć mojej teczki kierowcy informując, że nie ma takiej osoby w rejestrze i nie ma takiej teczki. Po podjętych działaniach w/w kancelarii prawnej w dniu wczorajszym odebrałem prawo jazdy. Bez tak profesjonalnego działania na pewno miałbym duży problem z wyegzekwowaniem dokumentu, który nigdy nie został mi zatrzymany. Wielkie dziękuje Grupie Prawnej Goldwin.

5.0 (16 opinii)
avatar icon best badge
Karolina K.

Polecam Panią Mecenas z całego serca! Jestem wdzięczna za okazaną pomoc, wsparcie oraz zaangażowanie w sprawę. Profesjonalistka najlepsza w swoim fachu.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Grabiec - Adwokat Wadowice
best badge
Urszula M.

Na podkreślenie zasługuje wielka kultura osobista Pana mecenasa. Kompetencja, wzorowa współpraca z klientem. Zrozumienie moich oczekiwań, ponadto znajomość trudnego tematu ze strony prawnej. Umiejętność rozwiania moich wątpliwości, oraz podjęcie decyzji o współpracy. Nie wszyscy proszeni o pomoc prawnicy chcieli podjąć się realizacji zleconej sprawy. Bezpośredniość i komunikatywność to również atuty Pana mecenasa. W razie potrzeby wiem, że mogę prosić o pomoc i będzie mi ona fachowo udzielona. Ze wszech miar polecam kancelarię Pana mecenasa Bartłomieja. Wdzięczna klientka.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Prawna Lex Joanna Siemińska - Porady Prawne Tarnów
best badge
Witold M.

Exprespowa, fachowa pomoc prawna online. Zaoszczedzone mnóstwo czasu i pieniędzy że o emocjach nie wspomnę. Polecam serdecznie

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Klaudia Łyszczek Adwokat - Adwokat Bielsko-Biała
best badge
Agnieszka P.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Adwokat. Pani Klaudia Łyszczek posiada bardzo szeroką wiedzę i profesjonalnie podchodzi do prowadzonych spraw. Odpowiadała na każde moje pytanie i rozwiewała wątpliwości, sprawiając, że czułam się pewniej. Jednocześnie, Pani Klaudia ma świetne podejście do klienta, zawsze służy pomocą i jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Jeśli w przyszłości będę potrzebować pomocy prawnej, udam się właśnie do niej. Polecam usługi Pani Klaudii każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje.

5.0 (4 opinie)
avatar icon best badge
Krystian L.

Błyskawiczny kontakt, Pani mecenas dobrana do sprawy perfekcyjnie. Polecam.

5.0 (3 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA SZCZEPANIK I WSPÓLNICY - Prawo Rodzinne Bielsko-Biała
best badge
Łukasz B.

Bardzo rzetelna i konkretna firma. Na pierwszej wizycie udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Jestem zadowolony i będę polecał.

5.0 (2 opinie)

Więcej adwokatów z Bielska-Białej

AB LEX Kancelaria Prawna - Porady Prawne Brzesko
Jakub L.

Jestem bardzo zadowolony. Kancelaria pomogła mi wywalczyć odszkodowanie od Polskiej Spółki Gazownictwa za opóźnienie w przyłączu do sieci gazowej. Świetny kontakt, rzetelne podejście do tematu. Bardzo polecam.

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne Bielsko-Biała

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i
Agata I.

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

5.0 (4 opinie)
GGK Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych - Porady Prawne Katowice

Porady Prawne

 • Katowice
 • GGK Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Jesteśmy dla Ciebie ! Zapewniamy doraźne wsparcie, jak i stałą pomoc z zakresu prawa: doradztwo prawne, sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów, udział w negocjacjach oraz reprezentowanie w postępowaniu sądowym czy też administracyjnym. Nasza kancelaria w Katowicach obsługuje zarówno przedsiębiorstwa, klientów indywidualnych, jak i klientów zagranicznych. Wśród naszych specjalizacji, proponujemy pomoc prawną z zakresu m.in.: - prawo rodzinne (rozwód, separacja, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, podział majątku), - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo karne, - prawo nieruchomości, - prawo spadkowe, - obsługa prawna firm, - dochodzenie należności. Zapraszamy do kontaktu. GGK Kancelaria Adwokatów i Radców

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Rzeszutko - Adwokat Katowice

Założycielem Kancelarii jest Adwokat Anna Rzeszutko, która od 2009 roku udziela pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz biznesowym. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła aplikację sędziowską. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Zdobyte doświadczenie i nieszablonowe podejście do pracy i prawa, pozwala jej oraz kierowanemu przez nią zespołowi na odnoszenie sukcesów zawodowych. Specjalistka od prawa rodzinnego. Swoim indywidualnym podejściem do każdej sprawy zaskarbiła sobie sympatię Klientów Kancelarii. W codziennej pracy cechuje ją zaangażowanie, skrupulatność, terminowość, a przede wszystkim troska o dobro Klienta. Adwokat Anna Rzeszutko jest

KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Kancelaria Adwokacka Jędrzejów
Szymon N.

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Bielsku-Białej

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Bielska-Białej lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dobrosława Tomzik - Adwokat Dąbrowa Górnicza

Adwokat Bielsko-Biała

 • Dąbrowa Górnicza
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dobrosława Tomzik

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Bielsko-Biała i w całym powiecie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

5.0 (64 opinie)
Marek Pasiński Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kraków
Mateusz M.

Mecenas Marek Pasiński pomógł mi skutecznie wyegzekwować odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy, bo poza oczywiście skutecznością w działaniu warto podkreślić, że Pan Marek to człowiek cechujący się dużą wiedzą, którą w sposób cierpliwy, przystępny potrafi się dzielić. Posiada wieloletnie doświadczenie, jest słowny, terminowy, wysoka kultura osobista - no pełen profesjonalizm. Ciężko jest mi sobie wyobrazić, że współpraca z kancelarią mogłaby wyglądać lepiej. Serdecznie polecam.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik - Prawo Rodzinne Toruń

Prawo Rodzinne Bielsko-Biała

 • Toruń
 • Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik

20 lat doświadczenia w branży prawnej mówi samo za siebie. Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin tj. psychologowie, psychiatrzy, geodeci, detektywi, pośrednicy nieruchomości, biegli rzeczoznawcy, prawnicy z innych sektorów i specjalizacji, prawnicy polskojęzyczni za granicą - pozwala na obsługę i pomoc w bardzo szerokim zakresie usług. Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik to pozytywnie postrzegana marka działająca na rynku usług prawnych darzona zaufaniem. Działamy od lat także w dziedzinie promowania usług prawnych i świadczymy usługi prawne on-line. Główne działy prawa w jakich się specjalizujemy to: nieruchomości, spadki, wspólnoty mieszkaniowe, rozwody, podziały majątku, zasiedzenia,

Kancelaria Prawna AgresLex - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka Bielsko-Biała

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora J.

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

5.0 (26 opinii)
Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków
Anna P.

Pani Mecenas jest bardzo konkretna, posiada ogromną wiedzę. Na spotkaniu zachowuje pełen spokój, jest bardzo empatyczna i nie ocenia. Do mojej sprawy podeszła bardzo rzeczowo, określiła wszystkie ewentualności, wyjaśniła zawiłości. Gorąco polecam!

5.0 (3 opinie)

Jakie są koszty adwokackie w Bielsku-Białej?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Bielsku-Białej? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Bielsku-Białej. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Bielska-Białej same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Adwokat Dagmara Jagodzińska - Prawo Rodzinne Bielsko-Biała

Prawo Rodzinne

 • Bielsko-Biała
 • Adwokat Dagmara Jagodzińska

Prawo rodzinne to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu adwokata. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (19 opinii)
Adwokat Jolanta Seredyńska-Słota - Porady Prawne Bielsko-Biała

Adwokat Jolanta Seredyńska-Słota

 • Bielsko-Biała
Katarzyna K.

Byłam bardzo zadowolona z porady pani adwokat. Jest ona osobą szczerą i empatyczną. Jej podejście do klienta jest bardzo serdeczne, a zarazem kompetentne. Ślicznie dziękuję i polecam.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mirosław Dyka - Adwokat Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mirosław Dyka

 • Bielsko-Biała

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Mirosław Dyka oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Bielsko-Biała oraz przyległych powiatów. Trafne doradztwo prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Dominika Dudziak - Prawo Rodzinne Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Dominika Dudziak

 • Bielsko-Biała

Pracownicy Kancelaria Adwokacka Dominika Dudziak to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Szafron - Porady Prawne Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Szafron

 • Bielsko-Biała

Nasza działalność rozpoczęła się w 2015 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo spadkowe (w tym stwierdzenie nabycia spodku, dział spadku, zachowek), prawo rzeczowe (w tym zasiedzenie, służebności, roszczenie windykacyjne, eksmisje, zniesienie współwłasności), prawo rodzinne (w tym rozwodu, alimenty, władza rodzicielska, kontakty, podział majątku) , prawo karne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, prawo gospodarcze i handlowe, na terenie Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Żory, Rybnik, Tychy. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców (firmy jednoosobowe, spółki). Możliwy dojazd do klienta.

5.0 (1 opinia)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Beata Byrdy-Matlakiewicz Bielsko-Biała - Porady Prawne Bielsko-Biała

Porady Prawne

 • Bielsko-Biała
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Beata Byrdy-Matlakiewicz
xY6ZLgjOmUeZMW2ozp98

Polecam współpracę z Panią Mecenas. Świetny kontakt, ogromne zaangażowanie i profesjonalne podejście do mojej sprawy.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica - Adwokat Bielsko-Biała

Adwokat

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Bielsko-Biała i w okolicy. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Szymkowiak - Porady Prawne Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Mateusz Szymkowiak

 • Bielsko-Biała

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, pomimo że poszukujesz od wielu dni? Kancelaria Adwokacka Mateusz Szymkowiak może zakończyć Twój problem. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

4.83 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Zachary Adamczyk - Kancelaria Adwokacka Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Zachary Adamczyk

Kancelaria adwokacka z miejscowości Bielsko-Biała to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie w branży. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Babiarz - Kancelaria Adwokacka Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Babiarz
Jacek T.

Polecam. Rzetelne i kompetentne podejście do sprawy i petenta. Dokładne wysłuchanie problemu klienta co skutkuje bardzo dobrze w dalszym prowadzeniu sprawy.

5.0 (3 opinie)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Bielsku-Białej

Jeśli szukasz Adwokatów w Bielsku-Białej, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Bielska-Białej na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Wdowiak - Kancelaria Adwokacka Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Wdowiak

 • Bielsko-Biała

Kancelaria adwokacka z Bielska-Białej to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie branżowe. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wroński - Prawo Rodzinne Bielsko-Biała

Prawo Rodzinne

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wroński
Dariusz S.

Rzetelny i uczciwy Adwokat, mocno zaangażowany w pomoc oraz zawsze przygotowany perfekcyjnie. Do spraw podchodzi z niesamowitym spokojem i pełnym profesjonalizmem wie co robić w danym momencie, a zrobił naprawdę wiele. Serdecznie polecam oraz pozdrawiam Pana Wojciecha.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Bielsko-Biała
 • BIELLEX

Firma obsługuje Klientów w zakresie obsługi firm, spraw cywilnych, rodzinnych, ZUS. Wykonujemy zlecenia od 2007. Nasz obszar działania to teren całego kraju. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Idzik-Hola - Adwokat Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Idzik-Hola

 • Bielsko-Biała

Kancelaria adwokacka adwokat Aleksandry Idzik-Holi oferuje kompleksowe usługi prawne klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom - doraźnie oraz na zasadzie stałej współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Bielsku-Białej, a usługi świadczy na terenie śląska i małopolski. Adwokat Aleksandra Idzik-Hola specjalizuje się w sprawach cywilnych (umowy, sprawy o zapłatę, sprawy konsumenckie, sprawy związane z własnością i inne), rodzinnych (sprawy o rozwód, opiekę nad dziećmi, alimenty i inne), spadkowych, pracowniczych oraz związanych z prawem własności intelektualnej. Jest również obrońcą w sprawach karnych. Reprezentuje swoich klientów przed sądami biorąc udział w procesach sądowych, jak również przed organami, urzędami, komornikami oraz

avatar icon

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARCELINA GRUCA

 • Bielsko-Biala

Oferowana pomoc prawna w oparciu o dotychczas zdobyte wieloletnie doświadczenie obejmuje pomoc w sprawach rodzinnych - o rozwód, separację, alimenty, kontakty, władzę rodzicielską, a także prowadzenie szeroko rozumianych spraw cywilnych i pracowniczych na terenie Śląska.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kilarski

 • Bielsko-Biała

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę kancelarii adwokackiej. Eksperci z Kancelaria Adwokacka Tomasz Kilarski przeanalizują i dokładnie zakończą zlecenie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Kurowski - Kancelaria Adwokacka Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Kurowski

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Kurowski w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Kancelarie Prawno-Podatkowe PARAGRAF Oddział Bielsko-Biała - Prawo Rodzinne Bielsko-Biała

Prawo Rodzinne

 • Bielsko-Biała
 • Kancelarie Prawno-Podatkowe PARAGRAF Oddział Bielsko-Biała

Ogólnopolska sieć Kancelarii Prawno-Podatkowych PROFESJONALNE USŁUGI PRAWNE W KONKURENCYJNEJ CENIE kompleksowa obsługa prawna zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, porady, pisma procesowe, odwoławcze, pozwy sądowe, wszelkie pisma urzędowe, ZUS, skarbowe, przygotowywanie umów, rozwody, spadki, podział majątku wspólnego, sprawy cywilne, karne, rodzinne, pracownicze, administracyjne - TWÓJ PRZYJAZNY PRAWNIK -

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Hotek-Nida

Planujesz wybór kancelarii adwokackiej z okolic Bielska-Białej, ale nie chcesz przepłacać? Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Hotek-Nida oferuje realizację zlecenia w najniższej w okolicy cenie. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Prawnik Bielsko Biała - Adam Gebauer - Prawo Rodzinne Bielsko-Biała

Prawnik Bielsko Biała - Adam Gebauer

 • Bielsko-Biała

Adam Gebauer - Prawnik z 8-letnim doświadczeniem nabytym w renomowanych kancelariach prawniczych, działający na terenie Bielska-Białej oferuje usługi prawnicze, doradztwo podatkowe oraz reprezentacje przed sądami. Kancelaria prawna adwokata oraz doradcy podatkowego Adama Gebauera z siedzibą w Bielsku-Białej świadczy kompleksową obsługę prawną oraz podatkową zarówno na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorców jak i jednostek samorządu terytorialnego. Udzielając porad prawnych oraz świadcząc usługi reprezentacji przed sądami – zarówno w sprawach gospodarczych, administracyjnych, zakresu prawa cywilnego oraz prawa karnego kierujemy się najwyższą starannością i zasadami etyki wykonywania zawodu zaufania publicznego. Nasz zespół prawników

DM PARTNER - Prawo Rodzinne Bielsko-Biała

DM PARTNER

 • Bielsko-Biała

Utalentowani pracownicy firmy DM PARTNER spełnią Państwa oczekiwania odnośnie prawa rodzinnego. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Kancelaria Usług Prawnych LEX SERVICE - Adwokat Bielsko-Biała

Adwokat

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Usług Prawnych LEX SERVICE

Adwokat z wyjątkowym doświadczeniem w kwestii prawa rodzinnego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Specjalistyczne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie wniosków to typowy pakiet usług tego prawnika.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Kurowski - Kancelaria Adwokacka Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Kurowski

 • Bielsko-Biała

Kancelaria adwokacka oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Bielsko-Biała i w okolicznych miastach. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Szaflarska - Porady Prawne Bielsko-Biała

Porady Prawne

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Szaflarska

Takiej oferty porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Bielska-Białej, więc jeżeli poszukujesz porad prawnych to bezzwłocznie zobacz Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Szaflarska. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

avatar icon

Adwokat

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria adwokacka Małgorzata Wróblewska

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Kancelaria adwokacka Małgorzata Wróblewska. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka adw. Aneta Sołtysik

Ten adwokat działa na obszarze powiatu i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu prawa rodzinnego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy Sp.k. - Porady Prawne Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy Sp.k.

 • Bielsko-Biała

Każdy, kto szuka porad prawnych powinien niezwłocznie zgłosić się do Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy Sp.k. i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

avatar icon

K&K Consulting Katarzyna Król

 • Bielsko-Biała

Prawo rodzinne to życiowa pasja kancelarii adwokackiej - są zawodowcami w tej dziedzinie. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

avatar icon

Adwokat

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kózka

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kózka świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Bielska-Białej oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin!

Kancelaria Prawna LEX PERFECTA Adw. Leszek Adamczyk - Prawo Rodzinne Bielsko-Biała

Prawo Rodzinne

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Prawna LEX PERFECTA Adw. Leszek Adamczyk

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od kilku lat, szczególnie na obszarze Bielska-Białej, ale także okolicznych powiatów. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism i wiele innych to standardowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Ranking Adwokatów w Bielsku-Białej obejmuje również takie miejscowości jak Czechowice-Dziedzice, Pisarzowice, Buczkowice, Szczyrk, Rybarzowice, Kozy, Mazańcowice, Czaniec, Jaworze, Ligota, Bystra, Jasienica, Bestwina, Wilkowice, Godziszka, Rudzica, Kobiernice, Dankowice, Wilamowice.

Poradniki o adwokatach

Ile kosztuje rozwód? To minimum 600 zł opłaty sądowej przy składaniu pozwu, choć może być ona zredukowana o połowę. Co istotne, możliwy jest rozwód na pierwszej rozprawie, ale sprawa może też ciągnąć się lata. Dlatego warto wiedzieć, co jeszcze może wpływać na wysokość kosztów sądowych przy sprawie rozwodowej. Sprawdź dokładnie, ile kosztuje rozwód w 2023 roku!

10.11.2023