Adwokat Częstochowa - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Częstochowie, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Częstochowa - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Częstochowie w 2023 r. wybranych z 116 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.97 na podstawie 2278 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Adwokat Częstochowa
Promowany

Porady Prawne Częstochowa

 • Częstochowa
 • Radca Prawny Częstochowa | Grzegorz Ledwoń | sprawy bankowe,
Justyna Mehrfeld

Polecam serdecznie! Kancelaria zajmowała się moją sprawą przeciwko MOPS (płatność za DPS). Profesjonalna pomoc, kontakt z zagranicy, wszystko dokładnie tłumaczone. Ambitny zespół w każdej chwili służy pomocą (w moim przypadku whatsapp) Jeszcze raz dziękuje Pani Patrycjo za stały kontakt. Pan Ledwoń radca prawny o wysokich kompetencjach, zaangażowany, uczciwy, człowiek czuje się wysłuchany, a przede wszystkim Mecenas idzie jak burza, szuka, gdzie się da i co się da, mało tego, daje mi wiarę i nadzieje której ja już nie mam, że wygramy i wygraliśmy! Jeszcze raz dziękuje i polecam! Moja sprawa dzięki kancelarii zakończyła się sukcesem!

Arkadiusz Musiał

W 2022 zakończona sukcesem sprawa kredytu frankowego. Mimo, że trochę to trwało to całą procedurę, podejście, kontakt, zaangażowanie i osiągnięcie celu przez Mec. Grzegorza to wszystko oceniam na bardzo wysokim profesjonalnym poziomie. Kompletna informacja na każdym etapie sprawy, do tego spokojne i bardzo miłe usposobienie pana Mecenasa pozwala na pełne optymizmu przetrwanie ścieżki sądowej. Podziękowania dla osób pracujących w kancelarii za kompetentne udzielanie informacji. Polecam.

Edyta Kozlowska

Moja sprawa była jak to określił Pan mecenas dość nietypowa, kilka kancelarii nie chciało się podjąć tej sprawy. Dzięki rzetelności wiedzy i profesjonalizmowi Pana mecenasa udało się doprowadzić do ugody z bankiem. Pan mecenas wynegocjował bardzo satysfakcjonujące mnie warunki. Byłam bardzo mile zaskoczona, indywidualne podejście do klienta, jasne, konkretne i proste tłumaczenie zawiłości prawnych, Pan Grzegorz to bardzo miły rzetelny człowiek z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Również współpracownicy bardzo mili i życzliwi, polecam wszystkim korzystanie z kancelarii mecenasa Grzegorza Ledwonia. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów.

5.0 (73 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Dedyk - Kancelaria Adwokacka Częstochowa
Promowany
Zadowolony K.

Profesjonalne podejście do klienta i pełne zaangażowanie w sprawę. Widać duża wiedzę i doświadczenie.

5.0 (1 opinia)
Adwokat Borys Baldowski Kancelaria Adwokacka i Mediacyjna - Prawo Rodzinne Częstochowa
Promowany

Prawo Rodzinne Częstochowa

 • Częstochowa
 • Adwokat Borys Baldowski Kancelaria Adwokacka i Mediacyjna
Iwona Kowalczyk

Polecam Pana Borysa z całego serca, rzetelna i profesjonalna pomoc prawna. Wybrałam kancelarię P. Borysa po raz pierwszy i nie zawiodłam się. Pan Borys pomógł mi zakończyć sprawę ze 100% korzyścią dla mnie. Szybko i sprawnie przebiegły wszystkie formalności za co jestem ogromnie wdzięczna.

Przemek Ga

Bardzo doceniamy szybkie uzgodnienie terminów mediacji (z reprezentantem Banku jak i z nami), bardzo przyjazny kontakt, oraz przede wszystkim profesjonalne przeprowadzenie sprawy na wszystkich jej etapach. Brak wyznaczenia mediatora do procesu ugodowego ‘kosztuje’ sporo czasu (i pieniędzy). Wskazanie Pana Borysa było „idealną decyzją”.

Artur Bladowski

Polecam Pana Borysa jasno i wyraźnie opisał nam jak możemy rozwiązać nasza sprawę - sprawnie przeprowadził rozmowę mediacyjna i wszystko rozwiązało się w krótkim czasie. Jesteśmy zadowoleni, pozdrawiam.

5.0 (47 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Kowalik - Kancelaria Adwokacka Częstochowa
Promowany
Ewa Czuryńska

Pani Adwokat Joanna Kowalik była bardzo zaangażowana od pierwszego spotkania w Mojej trudnej i złożonej sprawie. Za każdym razem była Mi udzielana porada prawna w sposób przejrzysty i konkretny. Pani Mecenas, jak miałam wątpliwości była zawsze do mojej dyspozycji. Współpraca układała się znakomicie. Dzięki Pani Joannie Kowalik, Jej wiedzy, rzetelności, doświadczeniu i empatii sprawa zakończyła się dla Mnie pozytywnie. Dodam, że nawet po zakończeniu sprawy Pani Mecenas otacza Mnie opieką. Szczerze polecam Panią Mecenas. Ewa. Cz

Dorota. K.

Pani mecenas w sposób konkretny i rzeczowy podchodzi do powierzonego zadania. Jestem zadowolona z odpowiedzi które uzyskałam naświetlając problem i sytuację w której się znalazłam oraz jej finalny zwycięskim zakończeniem. Panią mecenas Joannę definiują takie cechy jak skrupulatność, uczciwość i empatia. Jeśli w życiu pojawi się taka potrzeba aby skorzystać z usług kancelarii na pewno swoje kroki skieruje właśnie tam. Polecam.

Marcin Maciejewski

Współpracę z Panią Adwokat Joanną Kowalik oceniam jako wzorową. Pani Joanna podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie, udzielając rzetelnych i wyczerpujących informacji. Pełen profesjonalizm i wiedza jak również sporządzenie stosownych pism i udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do, jak początkowo sądziłem przed wizytą u Pani Joanny 'długiej i ciężkiej batalii', która finalnie poszła jak z płatka . Przygotowane przez Panią Adwokat materiały pozwoliły na zamknięcie sprawy i przechylenia szali zwycięstwa na moją stronę. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Joanny. To fachowa, godna polecenia, ambitna osoba, podchodząca z dużym zaangażowaniem i empatią do pracy.

5.0 (13 opinii)
Wszystkie firmy
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Niestrój - Porady Prawne Częstochowa
best badge
Jacek G.

Rozmowa i profesjonalna pomoc i znanie prawa w zakresie w którym było moje pytanie

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Magdalena Krajewska - Krysiak - Porady Prawne Częstochowa
best badge
Katarzyna K.

Fachowa pomoc Pani Adwokat godna polecenia. Kompetencje na bardzo wysokim poziomie.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (114 opinii)
Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy - Porady Prawne Wrocław
best badge
Katarzyna Kłak

Jestem niezmiernie zadowolona z współpracy z kancelarią. Przede wszystkim pieniądze zostały odzyskane, trwało to dłużej niż myślałam ale miała na to wpływ biurokracja, niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Otrzymałam niezwłoczną odpowiedz na wszystkie moje pytania, byłam informowana na bieżąco na jakim etapie znajduje się moja sprawa. Serdecznie wszystkim polecam Kancelarię GetLaw Bielawski & Partnerzy.

Agnieszka Stasik

Mimo trudnej sprawy (dłużnik za granicą i nieznany adres) Kancelaria dotarła do dłużnika i w krótkim czasie skłoniła go do współpracy. Efektem jest realne rozpoczęcie spłaty zobowiązania. Wszystko to potwierdza, że Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy działa nie tylko profesjonalnie, ale i skutecznie. Szybki kontakt oraz rzeczowe odpowiedzi. Pan Bielawski skutecznie oferuje pomoc w odzyskaniu długu. Polecam tę kancelarię.

Jacek Golanowski

Kancelaria GetlLaw skutecznie odzyskała nasze wierzytelności, co było dla nas najważniejsze. Na podkreślenie zasługuje jeszcze bardzo dobra komunikacja z przedstawicielem kancelarii, który raportował nam wykonane procedury windykacyjne i informował o przewidywanych dalszych procedurach i ewentualnych kosztach z nimi związanych. Współpraca przebiegała bardzo dobrze i z przekonaniem polecamy tę kancelarię.

4.91 (43 opinie)
avatar icon best badge
Ganna Sarkis

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Izabela Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Jarosław Szulc

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy prawnej nie znajdę nigdzie.

5.0 (38 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek - Adwokat Częstochowa
best badge
Barbara null

Pan Zygmunt jest konkretny, rzeczowy. Konsultacja i dalszy plan działania został przedstawiony w kilku wariantach. Adwokat brał pod uwagę moje sugestie. Plusem ogromnym jest fakt, iż Pan Mrożek w pierwszej kolejności stawiał na polubowne, mediacyjne załatwienie mojej sprawy. Pismo, które Pan sporządził, wystarczyło aby domknąć moja sprawę do końca. Za co serdecznie dziękuję.

Wojciech Plach

Bardzo dobry kontakt mimo bardzo dużej odległości. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania oraz pomoc w jak najlepszym rozwiązaniu. otrzymałem duży kredyt zaufania pod względem płatności.

Lidia Grabowska

Pan adwokat Zygmunt to osoba bardzo kompetentna i pomocna Nawet po zakończonej sprawie był zainteresowany i udzielał dobrych rad. Jest godny polecenia i dlatego dziękujemy Panu.

5.0 (23 opinie)
Joanna Król & Company Kancelaria Radcowsko-Mediacyjna - Adwokat Częstochowa
best badge
iwona marcjanek

Miła i rzeczowa profesjonalistka. Dociekliwa w rozpoznaniu sprawy z która przyszedł Klient. Rzeczowo i bez prawniczego "bełkotu" wyjaśniła mi po kolei jak mam postępować i na co zwrócić uwagę Sądu żeby wygrać sprawę. A tego oczekiwałem. : Jestem zadowolony z obowiązkowości Pani Mecenas. Sprawa wygrana Polecam.

Bartosz Woźniak

Komunikacja na wysokim poziomie, wsłuchiwanie się w całokształt sytuacji klienta. Uważność i cierpliwość w razie pytań i wątpliwości. Profesjonalizm, dbałość o doprowadzenie sprawy do końca nawet w drobnych detalach. Szczerość, autentyczna chęć pomocy. Pani Joanna to radca prawny z powołaniem: przybliża i wyjaśnia zawiłości prawa z troską przede wszystkim o człowieka. Kancelaria godna polecenia!

Magdalena Nowak

Konkretna, niebywały słuchacz. Kobieta, dzięki której nie tylko wygrałam, ale zrozumiałam bardzo wiele. Pani Król świetnym fachowcem i godną polecenia osobą. Moje uszanowanie Pani Joanno.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Prawna Lex - Adwokat Tarnów
best badge
Jessica C.

Współpraca jest wspaniała. Kontakt telefoniczny 24 na dobę, trzymając na duchu i ze wsparciem kancelaria. Duże zaangażowanie w człowieka i w sprawę która prowadzą.

5.0 (6 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT BARTŁOMIEJ WODO - Kancelaria Adwokacka Częstochowa
best badge
Justyna D.

Pan mecenas jest 100% profesjonalistą. Polecam serdecznie.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Dedyk - Kancelaria Adwokacka Częstochowa
best badge
Zadowolony K.

Profesjonalne podejście do klienta i pełne zaangażowanie w sprawę. Widać duża wiedzę i doświadczenie.

5.0 (1 opinia)

Więcej Adwokatów z Częstochowy

Kancelaria Prawna Adwokat Michał Legierski - Adwokat Gliwice
Viktoriia Yelenych

Bardzo Polecam! Pan jest bardzo doświadczonym, konkretnym. Jestem bardzo wdzięczna mu za wygraną dziś sprawę o podziale majątku i myślę że wkrótce czeka na nas kolejna wygraną sprawą rozwodowa. Naprawdę z takim prawnikiem będziecie czuć siebie spokojnie, pan ma bardzo dużą wiedź na każdy temat i bardzo uczciwe do niego podchodzi. Naprawdę polecam z całego serca.

Wieslaw Bek

Profesjonalizm, Pan mecenas Michał, bardzo mi pomógł w sprawie o upadłość gospodarcza, która wygrał, za co mu jestem wdzięczny, najlepszy adwokat jakiego znam, jest bardzo dobry pod każdym względem, jeżeli szukasz adwokata to polecam mecenasa Michał. Jeszcze raz bardzo dziękuje.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Wiktor Będkowski - Prawo Rodzinne Częstochowa

Ukończyłem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku prawo stacjonarne. Następnie odbyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu (Delegatura w Częstochowie), która została zwieńczona złożeniem przeze mnie egzaminu radcowskiego. W wyniku powyższego jestem uprawniony do wykonywania zawodu radcy prawnego, będąc wpisanym na listę radców prawnych pod nr: OP-1677, który to zawód czynnie wykonuję prowadząc Kancelarię Radcy Prawnego Wiktor Będkowski w Częstochowie. Ponadto jestem doktorantem studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a sporządzana przeze mnie praca doktorska z zakresu prawa energetycznego pt. „Nielegalny pobór energii w

Adwokat Borys Baldowski Kancelaria Adwokacka i Mediacyjna - Porady Prawne Częstochowa

Porady Prawne

 • Częstochowa
 • Adwokat Borys Baldowski Kancelaria Adwokacka i Mediacyjna
Iwona Kowalczyk

Polecam Pana Borysa z całego serca, rzetelna i profesjonalna pomoc prawna. Wybrałam kancelarię P. Borysa po raz pierwszy i nie zawiodłam się. Pan Borys pomógł mi zakończyć sprawę ze 100% korzyścią dla mnie. Szybko i sprawnie przebiegły wszystkie formalności za co jestem ogromnie wdzięczna.

Przemek Ga

Bardzo doceniamy szybkie uzgodnienie terminów mediacji (z reprezentantem Banku jak i z nami), bardzo przyjazny kontakt, oraz przede wszystkim profesjonalne przeprowadzenie sprawy na wszystkich jej etapach. Brak wyznaczenia mediatora do procesu ugodowego ‘kosztuje’ sporo czasu (i pieniędzy). Wskazanie Pana Borysa było „idealną decyzją”.

Artur Bladowski

Polecam Pana Borysa jasno i wyraźnie opisał nam jak możemy rozwiązać nasza sprawę - sprawnie przeprowadził rozmowę mediacyjna i wszystko rozwiązało się w krótkim czasie. Jesteśmy zadowoleni, pozdrawiam.

5.0 (47 opinii)
Radca Prawny Częstochowa | Grzegorz Ledwoń | sprawy bankowe, frankowe, cywilne, karne i gospodarcze - Porady Prawne Częstochowa

Porady Prawne

 • Częstochowa
 • Radca Prawny Częstochowa | Grzegorz Ledwoń | sprawy bankowe,
Justyna Mehrfeld

Polecam serdecznie! Kancelaria zajmowała się moją sprawą przeciwko MOPS (płatność za DPS). Profesjonalna pomoc, kontakt z zagranicy, wszystko dokładnie tłumaczone. Ambitny zespół w każdej chwili służy pomocą (w moim przypadku whatsapp) Jeszcze raz dziękuje Pani Patrycjo za stały kontakt. Pan Ledwoń radca prawny o wysokich kompetencjach, zaangażowany, uczciwy, człowiek czuje się wysłuchany, a przede wszystkim Mecenas idzie jak burza, szuka, gdzie się da i co się da, mało tego, daje mi wiarę i nadzieje której ja już nie mam, że wygramy i wygraliśmy! Jeszcze raz dziękuje i polecam! Moja sprawa dzięki kancelarii zakończyła się sukcesem!

Arkadiusz Musiał

W 2022 zakończona sukcesem sprawa kredytu frankowego. Mimo, że trochę to trwało to całą procedurę, podejście, kontakt, zaangażowanie i osiągnięcie celu przez Mec. Grzegorza to wszystko oceniam na bardzo wysokim profesjonalnym poziomie. Kompletna informacja na każdym etapie sprawy, do tego spokojne i bardzo miłe usposobienie pana Mecenasa pozwala na pełne optymizmu przetrwanie ścieżki sądowej. Podziękowania dla osób pracujących w kancelarii za kompetentne udzielanie informacji. Polecam.

Edyta Kozlowska

Moja sprawa była jak to określił Pan mecenas dość nietypowa, kilka kancelarii nie chciało się podjąć tej sprawy. Dzięki rzetelności wiedzy i profesjonalizmowi Pana mecenasa udało się doprowadzić do ugody z bankiem. Pan mecenas wynegocjował bardzo satysfakcjonujące mnie warunki. Byłam bardzo mile zaskoczona, indywidualne podejście do klienta, jasne, konkretne i proste tłumaczenie zawiłości prawnych, Pan Grzegorz to bardzo miły rzetelny człowiek z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Również współpracownicy bardzo mili i życzliwi, polecam wszystkim korzystanie z kancelarii mecenasa Grzegorza Ledwonia. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów.

5.0 (73 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Bańczyk - Prawo Rodzinne Katowice

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Bańczyk z Częstochowy będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Adwokatów w Częstochowie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Częstochowy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Adwokat Kraków
Agata Iwasiuk

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

Yevhen Pryshchepa

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Rzeszutko - Porady Prawne Katowice

Porady Prawne

 • Katowice
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Rzeszutko

Porady prawne i szczegóły z tym powiązane już nie będą dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Rzeszutko. Wykwalifikowani doradcy z branży porad prawnych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko
Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Adam Zygmunt

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

5.0 (35 opinii)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Prawo Rodzinne Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

Szymon Niewiadomski

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, chociaż poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego może być Twoim rozwiązaniem. Profesjonalne konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

5.0 (2 opinie)

Jakie są koszty adwokackie w Częstochowie?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Częstochowie? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Częstochowie. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Częstochowy same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Prawna AgresLex - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka Częstochowa

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Stefani - Adwokat Częstochowa

Adwokat Częstochowa

 • Częstochowa
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Stefani
Jan Królikowski

Kancelaria godna polecenia. Pani Mecenas o rewelacyjnym podejściu do klienta. Potrafi z prawniczego języka wszystko przełożyć na prosty i zrozumiały dla przeciętnego klienta, nieznającego się na prawie. Profesjonalne podejście do sprawy i stały kontakt. Stu procentowe przygotowanie i pełne zaangażowanie. Kolejnym razem również skorzystam z usług tej kancelarii.

Krzysztof Pianka

Serdecznie polecam Panią Mecenas Agnieszkę. Bardzo dobre podejście do klienta, dyspozycyjność, komunikatywność, oraz możliwość załatwienia większości spraw zdalnie, bez konieczności fizycznego spotkania. Pani Agnieszka posiada dużą wiedzę prawną, która pozwoliła jej szybko i sprawnie rozstrzygnąć spór z deweloperem na moją korzyść. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy i na pewno będę korzystać ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Bozena Kasprzykgorska

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, kultura osobista, profesjonalizm i co najważniejsze skuteczność. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Żurawiecka - Porady Prawne Częstochowa

Porady Prawne

 • Częstochowa
 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Żurawiecka
Irena Kuzdżeń

Ja nie chcę oceniać, lecz pragnę podziękować Kancelarii Radców Prawnych Anna Piotrowska Anna Żurawicka Spółka Partnerska, za poprowadzenie mojej sprawy w sądzie cywilnym przeciwko dużej warszawskiej firmie, która zatrudniała mnie i w pewnej chwili zaprzestała wypłacać honorarium za wykonaną pracę. Nie było łatwo gdyż moja umowa była tak zwaną "śmieciówką". Mało tego mecenas ANNA ŻURAWIECKA - dokonała "niemożliwego" - sąd wydał wyrok uznając wszystkie moje roszczenia wobec firmy, w której ciężko pracowałam przez dwa lata i dalsze działania P. Mecenas doprowadziły do odzyskania moich pieniążków , które wpłynęły na moje konto. Jeszcze raz dziękuję i zawsze będę polecać wszystkim tę kancelarię.

Barbara Pala

Profesjonalna pomoc prawna, bardzo dobry kontakt z klientem. Wysoka kultura osobista oraz miły i ciepły stosunek do osób, które potrzebują wsparcia nie tylko związanych z procesem. Pani mecenas Anna Żurawiecka to bardzo sympatyczna i serdeczna osoba. Czułam się przy Pani Mecenas pewna siebie oraz pewna oczekiwanej sprawiedliwości.

Paweł Dobrowolski

Bardzo kompetentne, miłe i godne zaufania Panie Mecenas. Moją skomplikowaną sprawę poprowadziły bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam KANCELARIĘ RADCÓW PRAWNYCH ANNA PIOTROWSKA ANNA ŻURAWIECKA SPÓŁKA PARTNERSKA!

5.0 (11 opinii)
AP Odszkodowania Paweł Gaj - Adwokat Częstochowa

Adwokat

 • Częstochowa
 • AP Odszkodowania Paweł Gaj
Tomasz Derda

Towarzystwo uznało, że odszkodowanie za wypadek komunikacyjny powinno wynieść 500,00 zł. Leczyłem się prawie rok na ból karku ale dla nich to było zbyt mało aby przyznać prawdziwe odszkodowanie. Kancelaria AP Odszkodowania prowadziła sprawę w sądzie gdzie okazało się, że doznałem i trwałego i długotrwałego uszczerbku na zdrowiu i otrzymałem 22000,00 zł. Najlepsze jest to, że za usługę zapłaciłem po uzyskaniu odszkodowania więc nie musiałem się martwić, że stracę pieniądze. Polecam wszystkim

Marta Wojtasik

Kancelaria AP Odszkodowania została mi polecona przez mojego pracodawcę. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii. Ja osobiście otrzymałam wysokie odszkodowanie a firma załatwiła za mnie prawie wszystkie formalności. Musiałam jedynie stawić się w sądzie i u biegłego. Niewiele zachodu z mojej strony a wynik sprawy bardzo dobry.

Aneta Maria

Kancelaria AP Odszkodowania Paweł pomogła mi w uzyskaniu odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na współpracę właśnie z tą kancelarią. Są profesjonalni, skuteczni i zaangażowani. Nie ponosiłam kosztów przed uzyskaniem odszkodowania. DZIĘKUJĘ za pomoc dzięki uzyskanemu odszkodowaniu miałam możliwość dalszego leczenia.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Piwoń - Adwokat Częstochowa

Adwokat

 • Częstochowa
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Piwoń
Kamil Sobczyk

Komunikatywność, wiedza posiadana przez Panią Mecenas. Empatia, umiejętność szybkiego rozwiązania problemu dzięki posiadanemu doświadczeniu. Polecam serdecznie!

Patrycja Pala

Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie... Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria radcy prawnego Aleksandra Rybak-Gaj - Kancelaria Adwokacka Częstochowa

Kancelaria radcy prawnego Aleksandra Rybak-Gaj

 • Częstochowa
Dominika Kowalska

Dziękuję pani mecenas Aleksandrze za wspaniałą pracę i serce, które włożyła w moją sprawę rozwodową. Zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie i pomoc. Jeśli Wasza sytuacja jest skomplikowana to nie szukajcie dalej tylko skorzystajcie z usług osoby, która w całości się jej poświęci od samego początku wiedząc co robić.

Anna Dziembej

Współpracę z Panią mecenas Aleksandrą Rybak-Gaj oceniam jako wzorową. Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pani Adwokat dogłębnie rozpoznała sprawę dotyczącą postępowania rozwodowego, jest osobą rzetelną, dokładną i fachową. Skutecznie i szybko doprowadziła do orzeczenia o rozwodzie już na pierwszym posiedzeniu sądu. W efekcie sprawa zakończyła się pomyślnie dla mnie.

Robert Woźniak

Kancelaria wykonała w sądzie naprawdę świetną pracę. Miałem do czynienia z dwiema prawniczkami z kancelarii podczas całej sprawy i obie podeszły do niej bardzo profesjonalnie. Rzetelna firma.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Plebanek-Ptak - Prawo Rodzinne Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Plebanek-Ptak

 • Częstochowa

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Plebanek-Ptak spełnią Państwa oczekiwania odnośnie prawa rodzinnego. Specjalistyczne porady prawne w każdej dziedzinie, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego adwokata.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Kamila Sowa i Wspólnicy - Kancelaria Adwokacka Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Kamila Sowa i Wspólnicy

 • Częstochowa
Małgorzata Świderek

Pani Mecenas Kamila Sowa wspaniały człowiek, ogromna wiedza prawnicza, skuteczna w działaniu, rzeczowa, ogromna mądrość życiowa, empatyczna, bardzo kreatywna, konkretna, profesjonalna i bardzo, bardzo sympatyczna. Lepiej nie mogłam trafić, polecam z całego serca. Dziękuję Pani, Pani Mecenas za okazaną pomoc.

Adam Z.

100% pozytywu, a nawet i więcej. Pani adwokat jest profesjonalna. Swojego klienta traktuje jak człowieka i pomaga mu sprawnie rozwiązać problem w trakcie trudnego rozwodu. I nie mogłem lepiej trafić :).

Patrycja z

Zgodzę się z każdą opinia dotycząca Pani Mecenas. To osoba o wielkim sercu, olbrzymiej rzyczyliwosci, mądrości zycziowej i wiedzy merytorycznej. Nie mogłam lepiej trafić!

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rosik-Bera - Adwokat Częstochowa

Adwokat

 • Częstochowa
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rosik-Bera
Katarzyna S.

Jestem bardzo zadowolona z usług prawnych.Profesjonalne podejście do petenta.Informowano mnie na bieżąco, jak przebiega tok sprawy. Będę polecała usługi prawne Pani Magdaleny,innym osobom .

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Grądys-Rydel - Adwokat Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Grądys-Rydel

 • Częstochowa
Anna Walens

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam.

Dominika Troczka

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, wszystko rzetelnie wyjaśniła, nie pozostawiła z pytaniami bez odpowiedzi, była solidnym wsparciem i potrzebna pomocą. Szczerze polecam i dziękuje za pełen profesjonalizm!

5.0 (3 opinie)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Częstochowie

Jeśli szukasz Adwokatów w Częstochowie, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Częstochowy na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki - Adwokat Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki

 • Częstochowa

Adwokat posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy - Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki to doskonały wybór dla Ciebie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz - Porady Prawne Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

 • Częstochowa
Józef Jawor

Jeden z lepszych adwokatów w rejonie z jakim miałem okazję współpracować. Bardzo dobry specjalista z zakresu prawa rodzinnego w tym rozwodu, podział majątku i kwestie związane z dziećmi takie jak alimenty i kontakty. Świetny kontakt i rzetelne podeście do każdego tematu. Mam porównanie z innymi adwokatami. Polecam.

Beata Radlak

Byłam w trzech innych polecanych kancelariach i nikt mi nie pomógł. Twierdzili, że nic się nie da zrobić. Trafiłam do Pana Damiana Dobosz w zasadzie przypadkiem. Otrzymałam mnóstwo zrozumienia i czasu. Sprawa była trudna faktycznie czego pan Dobosz nie ukrywał, ale podjął się sprawy. Dzięki ogromnym wysiłkom i wielu godzinom przygotowań udało się zakończyć sprawę z sukcesem. Radość nie do opisania. Dodam tylko, że sprawa dotyczyła wywiezienia dzieci za granicę. Żałuję tylko jednego, że wcześniej tu nie trafiłam. Następnym razem już nie popełnię tego błędu.

Karina Węgrowska

Sprawa rozwodowa poprowadzona perfekcyjnie. Mogę szczerze polecić! Bardzo duże wsparcie ze strony tej kancelarii nie tylko prawne i dokładnie przygotowanie wszystkiego - o nic nie musiałam się martwić. No i przede wszystkim szybko.

5.0 (17 opinii)
P.U.W. PREMEX SP. Z. O. O. - Prawo Rodzinne Częstochowa

Prawo Rodzinne

 • Częstochowa
 • P.U.W. PREMEX SP. Z. O. O.

Jesteśmy firmą budowlaną, z wieloletnim doświadczeniem zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Swoje usługi świadczymy podmiotom publicznym, firmom, jak również osobą fizycznym. Naszą kadrę tworzą doświadczenie murarze, cieśle, zbrojarze. Wykonujemy prace ogólnobudowlane, jak również świadczymy usługi sprzętem budowlanym (minikoparka). Wykonujemy także bezwykopowe przejścia pod przeszkodami drogowymi (przeciski, przewierty). Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.premex.eu

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Wypych - Porady Prawne Częstochowa

Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Wypych

 • Częstochowa

Wybranie porad prawnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Wypych na pewno pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Twoje Prawa - Adwokat Częstochowa

Kancelaria Twoje Prawa

 • Częstochowa

Kancelaria Twoje Prawa świadczy pomoc prawną w zakresie wielu dziedzin prawnych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w tym szeroko pojętym prawie zobowiązań m.in odzyskiwaniem należności od dłużników. Pomagamy również pozwanym przez Niestandaryzowane Sekurytyzacyjne Fundusze Inwestycyjne Zamknięte. Zajmujemy się ponadto odzyskiwaniem odszkodowań za szkody powstałe podczas: wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków w rolnictwie, wypadków w wyników poślizgnięcia lub potknięcia. Możemy również uzyskać odszkodowanie za nieudane wakacje lub opóźniony lub odwołany lot. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym rozwody oraz podziały majątku. Możemy pomóc również w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń

Kancelaria Adwokacka ,,Ars Lege" - Adwokat Częstochowa

Kancelaria Adwokacka ,,Ars Lege"

 • Częstochowa

Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną firm jak i osób fizycznych, specjalizujemy się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym, gospodarczym, odszkodowaniach, sprawach rodzinnych , rozwodach, kontaktach z dzieckiem oraz prowadzimy sprawy o upadłość konsumencką i innych. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług i ochronę prawną na wysokim poziomie.

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdalena Opoczyńska - Zadorska - Porady Prawne Częstochowa

Porady Prawne

 • Częstochowa
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Magdalena Opoczyńska - Zadorska

Moja Kancelaria powstała w celu świadczenia pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na kompleksową i sprawną obsługę prawniczą niemal z każdej dziedziny prawa. Specjalizuję się jednak w sprawach rozwodowych oraz karnych. Od wielu lat świadczę także pomoc w sprawach odszkodowawczych. Kancelaria zapewnia wszystkim klientom najwyższy standard jakości i rzetelności świadczonych usług. Problem przedstawiony do rozwiązania wnikliwie analizuję przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia zamierzonego celu i przedstawienia ewentualnego ryzyka prawnego, na które Klient może być narażony. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w

avatar icon

Adwokat

 • Częstochowa
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartłomiej Matyja

Potrzebujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartłomiej Matyja to adwokaci właśnie dla Ciebie. Trafne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sądzie, opracowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Skibiński - Kancelaria Adwokacka Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Skibiński

 • Częstochowa

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą usługę kancelarii adwokackiej. Eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Skibiński przeanalizują i całościowo wykonają zadanie. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Milka-Bugajna - Porady Prawne Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Milka-Bugajna

 • Częstochowa

Kancelaria Adwokacka świadczy w szerokim zakresie usługi prawne, obejmujące kompleksową obsługę w zakresie prawna cywilnego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarczego oraz karnego.

avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Pełka

 • Częstochowa

Szukasz kancelarii adwokackiej do bezzwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Pełka w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

avatar icon

Kancelaria Ex Parte

 • Częstochowa

Kancelaria Ex Parte zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Kancelaria Prawno - Windykacyjna MaxiLex Anna Szreter - Prawo Rodzinne Częstochowa

Kancelaria Prawno - Windykacyjna MaxiLex Anna Szreter

 • Częstochowa

Kancelaria MaxiLex to nowoczesna Kancelaria Prawna, która swoim klientom oferuje najwyższej jakości usługi prawne. Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych, swoje usługi proponujemy podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym. Specjalizujemy się w windykacji należności oraz kompleksowej obsłudze prawnej z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa handlowego - prawa transportowego - prawa cywilnego - prawa karnego - prawa pracy - prawa upadłościowego - prawa zamówień publicznych Naszym atutem jest: - indywidualne podejście do każdej sprawy - brak opłat abonamentowych - bezpłatne wpisy dłużników do BIG KRD i Infomonitor - wsparcie biura detektywistycznego - wsparcie biura podatkowego Przykładowe usługi jakie świadczymy na rzecz

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Golachowski - Adwokat Częstochowa

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Golachowski

 • Częstochowa

Adwokat posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Kancelaria Radcy Prawnego Marek Golachowski to doskonały fachowiec dla Ciebie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Per Procura Łukasz Zieliński - Prawo Rodzinne Częstochowa

Prawo Rodzinne

 • Częstochowa
 • Per Procura Łukasz Zieliński

Bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w organach administracji państwowej, a także duże zapotrzebowanie społeczeństwa na usługi z zakresu doradztwa prawno-finansowego były przyczyną powstania naszej firmy. Dzięki ugruntowanej wiedzy firma świadczy swoje usługi na wysokim poziomie. Współpraca z wieloma kancelariami, a także firmami doradczymi pozwala nam zaoferować kompleksową obsługę klienta indywidualnego i instytucjonalnego. Zdobyte u klientów zaufanie pozwala nam na dalszy rozwój, a także utwierdza nas w słuszności naszych działań. Nasza oferta: Doradztwo podatkowe. Pomagamy klientom w zakresie zobowiązań podatkowych tzn. VAT, podatek dochodowy od osób fizycznych i prawnych, podatek od spadków i darowizn, podatek od

avatar icon

Adwokat

 • Częstochowa
 • Kancelaria Radcy Prawnego r. pr. Karolina Matyśkiewicz

Nawiąż kontakt z Kancelaria Radcy Prawnego r. pr. Karolina Matyśkiewicz jeśli szukasz adwokatów działających na terenie Częstochowy oraz w okolicy. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Częstochowa, Wierzchowisko, Lubojenka, Nowa wieś, Walaszczyki, Wola kiedrzyńska.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?