Powiedz jak możemy Ci pomóc

Adwokat Katarzyna Kijowska Kancelaria Adwokacka

Sosnowiec

5

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Posiadam doświadczenie w zakresie obsługi zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Działam w obszarze prawa rodzinnego, gospodarczego i przewozowego.
Do każdej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Dostosowuję formy kontaktu z Klientami w zależności od preferencji (online, spotkania osobiście). Pozostaję w bieżącym kontakcie z Klientami, co ma duże znaczenie, w szczególności w sprawach rodzinnych. Oferuję merytoryczne wsparcie oraz pełne zaangażowanie.
Zapraszam do kontaktu w sprawach o rozwód, separację, alimenty bądź ustanowienie kontaktów z dziećmi.
Oferuję także obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie windykacji oraz prawa przewozowego.

Branża

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

12 opinii

5 gwiazdek (12)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Krzysztof Ś. 24 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rzeczowe wytłumaczenie sprawy, przedstawienie kilku opcji działania. Polecam.

Klaudia S. 21 stycznia 2024
Zlecenie na reprezentację w sprawie, alimenty, Dąbrowa Górnicza
Pozytywna opinia

Fachowość, pełne zaangażowanie oraz rzetelność. Empatia oraz profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecam.

Marcin L. 24 lipca 2023
Pozytywna opinia

Pani Katarzyna to profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Moja sprawa wyskoczyła nagle ale Pani Katarzyna zajęła się nią w sposób profesjonalny, ale co najważniejsze skuteczny. Polecam.

Maciej P. 9 maja 2023
Pozytywna opinia

Wielokrotnie korzystałem już z usług Pani Katarzyny, czy to prywatnie czy jako Sp. Z o.o., bezproblemowo, sprawa załatwiona profesjonalnie i w całości. Polecam!

Przemysław C. 9 maja 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Z wielką przyjemnością polecam usługi kancelarii prawnej Pani Adwokat Katarzyny. Od samego początku współpracy z Panią Katarzyną byłem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu, zaangażowania oraz niezwykłej wiedzy prawniczej. Pani Adwokat bardzo szybko zrozumiała istotę mojej sprawy i zaproponowała najlepsze możliwe rozwiązanie. Jej podejście do klienta jest wyjątkowe - uprzedzała wszelkie moje pytania, tłumaczyła wszelkie niejasności oraz zawsze była gotowa do udzielenia dodatkowych wyjaśnień. Kancelaria Pani Adwokat Katarzyny działa sprawnie i terminowo, wszystkie formalności zostały załatwione szybko i bezproblemowo. Ponadto, Pani Adwokat wykazała się dużą elastycznością, dostosowując się do mojego grafiku, co było dla mnie niezwykle ważne. Współpraca z Panią Katarzyną przyniosła mi spokój ducha i pewność, że moje interesy są w dobrych rękach. Jej doświadczenie, profesjonalizm i szczerość sprawiają, że jestem przekonany o tym, że ta kancelaria prawna to najlepszy wybór dla każdej osoby poszukującej wsparcia w sprawach prawnych. Jeśli szukasz rzetelnej i kompetentnej adwokat, zdecydowanie polecam skontaktowanie się z kancelarią Pani Adwokat Katarzyny. Jestem pewien, że jej profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła wiedza prawnicza przekonają Cię, że to najlepszy wybór.

Monika K. 4 maja 2023
Pozytywna opinia

Rzetelne podejście do klienta i sprawy, wszystko przebiegło sprawnie.

Sandra C. 19 września 2022
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam. Pani Mecenas posiada dużą wiedzę, cechuje ją profesjonalizm i empatia. Poza tym szybka obsługa i stały kontakt, na spotkaniu został dokładnie omówiony plan działania, otrzymałam rzetelne informacje. Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie.

Marvin W. 21 lipca 2022
Pozytywna opinia

Miła obsługa i profesjonalne podejście. Dzięki poprowadzeniu dobrze sprawy wszystko się szczęśliwie skończyło.

Hanna W. 18 lipca 2022
Pozytywna opinia

Wyjątkowo profesjonalna osoba z indywidualnym podejściem do sprawy, odpowiada na wątpliwości czy pytania. Z czystym sercem mogę polecić.

Czesław M. 26 maja 2022
Pozytywna opinia

Polecam, profesjonalne podejście. Sprawa dobrze wyjaśniona, przedstawione różne możliwości rozstrzygnięcia sprawy. Gorąco polecam.

Klient K. 16 maja 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalista w dziedzinie prawa rodzinnego, w szczególności w sprawach rozwodowych!

Bartosz B. 16 maja 2022
Pozytywna opinia

Współpracowałem z wieloma prawnikami jeżeli chodzi o firmowe sprawy i najbardziej cenię w Pani adwokat to, że zawsze opowiada szczegółowo i rzetelnie o każdej kwestii związanej z prawem gospodarczym bez mydlenia oczu jak to w praktyce mają niektórzy. Polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Adwokat Katarzyna Kijowska Kancelaria Adwokacka
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kompleksowa obsługa w sprawach rozwodowych

- sporządzanie pism procesowych - udział w rozprawach - bieżący kontakt z Klientem

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ostrogórska 9, 41-200 Sosnowiec

NIP

6443464954

WWW

adwokat-kijowska.pl

Telefon

572 ••• ••• Pokaż numer