Adwokat Wielkopolskie - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Wielkopolskim, czerwiec 2023

386 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

386 firm
w kategorii Adwokaci

Średnia ocena adwokatów w wielkopolskim to 4.99 (na podstawie 4841 opinii).

Promowane firmy
Adwokat Wielkopolskie
Promowany

Prawo Rodzinne Wielkopolskie

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Natalia Rakowska-Ast
Klaudia Rakowska

Pani Natalia to bardzo dobra, rzeczowa i kompetentna pani adwokat. Jest człowiekiem sumiennym, o dużej wiedzy. Przede wszystkim zawsze miała dla mnie czas kiedy była taka potrzeba, to było dla mnie ogromnie ważne, że mogę liczyć zawsze na radę i konsultacje w moich sprawach. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam współpracę z panią Mecenas.

Piotr Sanocki

Bardzo dziękuję Pani Natalio za pomoc w mojej sprawie, a innym serdecznie polecam Panią Natalię, szczególnie za fachową pomoc i błyskawiczną reakcję, oraz profesjonalne podejście do pracy.

5.0 (2 opinie)
Wszystkie firmy
Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy - Adwokat Poznań

Adwokat Wielkopolskie

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy
Katarzyna Kitkowska

Mecenas Piotr jest bardzo rzetelną osobą. Trafiliśmy do niego z polecenia znajomej i nie zawiedliśmy się. Bardzo wnikliwie zapoznał się z aktami sprawy, przeanalizował wszystkie możliwe rozwiązania i rzeczowo przedstawił nam możliwości. Na każdym etapie współpracy udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Piotra i jego kancelarię, jeżeli zależy Państwu na profesjonalizmie oraz pełnym zaangażowaniu.

Maria Povaliaieva

Доброго дня, хотіла подякувати за якісну юридичну пораду. Пан Петр дуже професіонально та відповідально робить свою справу. Напевно, можу від чистого серца радити своїм знайомим цю юридичну фірму! Ще раз дякую за допомогу! Chciałam podziękować za wysokiej jakości porady prawne. Pan Petro jest bardzo profesjonalny i odpowiedzialny w swojej pracy, zdecydowanie mogę z całego serca polecić tę kancelarię moim znajomym! Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Roman Szczerbiński

Pan Piotr jest doskonałym adwokatem, mógłbym się pokusić nawet o stwierdzenie, że najlepszym w Poznaniu i okolicach. Szczerze polecam usługi mecenasa Piotra. Jest Świetnym kompetentnym prawnikiem, profesjonalista w każdym calu o bardzo dużej wiedzy prawniczej, wysoka kultura osobista i prawdziwe zainteresowanie problemem klienta i sposobem jego rozwiązania. Pan Mecenas należy do tych nielicznych Adwokatów, którzy oddzwaniają do klienta i pozostają z nim w kontakcie, poświęcają mu optymalną ilość czasu. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

5.0 (25 opinii)
Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy - Porady Prawne Piła

Porady Prawne Wielkopolskie

 • Piła
 • Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy
Bożena Lemieszek

Bardzo serdecznie polecam pomoc prawną Pana Mecenasa Krzysztofa. Moje problemy zadziały się w 2018 roku i były dla mnie totalnym szokiem. Jestem zwykła obywatelką, można powiedzieć tzw. ,,klasy średniej'' i nie wiedziałam, gdzie szukać pomocy. Na pomoc Pana Mecenasa Krzysztofa, zdecydowałam się, po wnikliwym przeanalizowaniu opinii szeregu kancelarii w internecie przez moją siostrę (ja wówczas totalnie , nie funkcjonowałam) i to był po prostu strzał w dziesiątkę! W okresie jakże trudnego dla mnie czasu, życzliwość i zrozumienie, ze strony Pana Mecenasa, zapobiegła mojemu załamaniu psychicznemu, dała nadzieję i pozwoliła na funkcjonowanie w życiu. Dziś mogę powiedzieć, że tylko dzięki profesjonalnemu, rzetelnemu zaangażowaniu się Pana Mecenasa Krzysztofa, moja sprawa zakończyła się pomyślnie. Za co bardzo, ale to bardzo serdecznie dziękuję, za nieocenioną pomoc i polecam Pana Mecenasa, wszystkim, którzy będą potrzebować pomocy prawnej.

Waldemar Strykowski

Pierwszy raz zetknąłem się z tą kancelarią 4 lata temu, kiedy miałem poważne kłopoty i przebywałem w areszcie. Adwokata Wyrwa polecili wtedy inni klienci, których skutecznie prowadził i reprezentował. Po kilku miesiącach wyszedłem z aresztu i nie trafiłem tam ponownie. W tym czasie kancelaria poprowadziła wszystkie moje sprawy rodzinne i odzyskałem kontakt z dziećmi. Wszystko dzięki perfekcyjnemu prowadzeniu spraw, a w sprawie karnej uzyskaniu w sądzie kary w zawieszeniu. Doświadczenie i po prostu rzetelność kancelarii uchroniła mnie przed kilkoma latami więzienia. Niestety kara została odwieszona z mojej winy i znów pomogła mi kancelaria. Otrzymałem dozór elektroniczny i znowu uniknąłem więzienia. Polecam szczerze kancelarię Wyrwa, bo bez ich pomocy nic bym nie zrobił i znalazł na dnie. Mecenas Wyrwa nigdy mnie nie zawiódł, a moje życie dzięki jego pomocy uległo zmianie. To kancelaria, na którą może liczyć każdy. Dziękuję za wszystko.

Barbara P

Szybki czas reakcji, doświadczony i profesjonalny zespół prawników, uczciwe podejście do klienta, wysoki standard usług, klarowny plan działania, jasno określone warunki współpracy to tylko skrót tego co można powiedzieć o Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy w Pile, a zwłaszcza o Panu Mecenasie Krzysztofie. Dwie sprawy karne syna zakończone pomyślnie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Zdecydowanie i świadomie polecamy Pana Mecenasa Krzysztofa, człowieka konkretnego, rzeczowego, a przede wszystkim ludzkiego z wielkim sercem.

5.0 (67 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wiktoria Zawadzka - Adwokat Złotów
Paulina Bawolska

Nigdy nie musiałam korzystać z usług adwokata. Poszukując kogoś, kto mi pomoże z problemem, byłam więc przerażona. Naprawdę zależało mi na fachowej pomocy. I wtedy trafiłam na Panią Wiktorię, która nie tylko cierpliwie mnie wysłuchała, ale i dokładnie wytłumaczyła sytuację w jakiej się znalazłam. Następnie zostałam wyczerpująco poinformowana o krokach, które należy podjąć w sprawie. Jestem jej wdzięczna, gdyż już pierwsze spotkanie sprawiło, że się trochę uspokoiłam i jednocześnie poczułam, że znalazłam się w rękach - nie tylko profesjonalistki, ale też dobrego człowieka. Polecam.

Patryk Jóźwiak

Bardzo rzetelna i fachowa pomoc w wyjaśnieniu i prowadzeniu sprawy rozwodowej przez Panią Wiktorie. Mimo młodego wieku Pani Wiktoria posiada bardzo duże doświadczenie, potrafi precyzyjnie doradzić jak postępować w danej sytuacji, ale co równie ważne potrafi wysłuchać i zrozumieć sytuacje danej osoby, jest to bardzo ważna cecha dla osoby która przechodzi najgorszy etap w swoim życiu. Z całego serca polecam Panią Wiktorie która pomoże również tobie rozwiązać twoje problemy!

Dawid Brygier

Do Pani Mecenas trafiłem z polecenia i dzisiaj wiem, że w lepsze ręce trafić nie mogłem. Informowany byłem o wszystkim od A do Z, wszelkie wątpliwości rozwiązywane były od razu, jak również moje obawy co do wyniku sprawy zniknęły, bo zakończyła się sukcesem. Młody wiek Pani Mecenas jest równoznaczny z wielkim zaangażowaniem, pracowitością, ale i ogromną wiedzą, szczerze polecam każdemu.

5.0 (54 opinie)
Kancelaria Helios Lex - Kancelaria Adwokacka Poznań
Jerzy Półrolniczak

Pełen profesjonalizm godny naśladowania zarówno pod względem obsługi prawnej jak i księgowej. Będąc nieskromnym mogę powiedzieć, że życzę niektórym kancelaria prawnym i biurom księgowym w Polsce takiego profesjonalnego podejścia do klienta i do sprawy w szczególności. Jestem w 100% zadowolony z obsługi (kilka spółek itd) wszelkie kwestie w zakresie obsługi prawnej i rachunkowej zawsze szczegółowo i na cito zostały wyjaśnione tak jak powinno być to znaczy przestawiono mi wszystkie plusy i minusy zagadnień, brak ukrytych kosztów związanych z sprawa polecam tą kancelarie w 100% i każdemu Będę polecał naprawdę niektóre kancelarie mogą się uczyć.

Monika Fabian

Do kancelarii trafiłam dość przypadkowo gdyż namiary znalazłam w internecie. Od chwili zgłoszenia sprawy a było to późno wieczorem. Na następny dzień Pan mecenas był zorientowany w mojej sprawie. Pozostałe kancelarie były ze mną umówione za 2, 3 dni a zależało mi na czasie. W trakcie spotkania jasno przedstawił sytuację w danej sprawie. Polecam Kancelarie Radcy Prawnego Arkadiusza Wawrzyniaka, szczególnie w sprawach prawa rodzinnego. Pozdrawiam Monika Fabian

Maciej Grzegorek

Pana Arkadiusza wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma ogromna wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały, już na pierwszym spotkaniu rzetelnie i wyczerpująco zostałem poinformowany o kosztach sprawy. Wiedza Pana Mecenasa z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania odbywały się regularnie według potrzeb. Byłem na bieżąco informowany o postępach sprawy oraz o ważnych terminach, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Panem Arkadiuszem przebiegał nienagannie. Pomimo trudności i delikatności poruszanych zagadnień, zawsze mogłem być pewny, zarówno wysokich kompetencji Pana Mecenasa, jak i Jego czysto ludzkiej życzliwości, za co jestem bardzo wdzięczny. Największą zaletą Pana Mecenasa jest skuteczność. Doskonałe przygotowanie sprawy przed rozpoczęciem postępowania sądowego zaowocowało krótkim oczekiwaniem na rozprawę i wydaniem przez sąd wyroku w rekordowo szybkim czasie. Z całą pewnością będę kontynuować współpracę i nadal korzystał z wiedzy oraz zaangażowania Pana Mecenasa Arkadiusza, gdyż swoją postawą zdobył moje pełne zaufanie.

4.96 (56 opinii)
Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka
Bartosz Suski

Bardzo skrupulatna w tym co robi... Dokładnie analizuje sprawę pod każdym względem zanim wyda opinie.. Zawsze szczera i kieruje się rozwagą przy podejmowaniu decyzji. Bardzo polecam Pania Iwone . Nie znam tak profeajonalnego i zaufanego prawnika jakim jest Pani Iwona.

Ela Grochowska

Najlepszy adwokat! Pełne zaangażowanie, ogromna wiedza i doświadczenie. Namiary na Panią Mecenas dostałam od znajomych gdy moja firma wpadła w kłopoty. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce tak dobrego adwokata i wyszłam z wszystkiego obronną ręką.

Karolina Kapcińska

Pani Profesor reprezentowała mnie w trakcie rozwodu, dzięki Pani Iwonie sprawę wygraliśmy. Bardzo profesjonalna, konkretna, służy pomocą. Szczerze polecam!

5.0 (123 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Wielkopolskim

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Wielkopolskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chabiera - Prawo Rodzinne Piła

Planujesz wybrać godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chabiera jest na to skuteczną metodą. Specjalistyczne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, opracowanie wniosków to standardowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (3 opinie)
Stachowiak Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań
Karolina Maciejewska

Pan Mecenas profesjonalnie poprowadził moją sprawę o ziemię po rodzicach. Wcześniej sprawa toczyła się kilka lat bez efektów, ale dzięki podjętym działaniom udało się uzyskać należny nam udział i nie daliśmy się oszukać. Pracownicy kancelarii prezentują wysoki poziom merytoryczny, działają szybko i co najważniejsze pozostawali z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedzieliśmy co dzieje się w sprawie i czego możemy się spodziewać w sadzie. Polecam!

Maciej Kubiak

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

Monika Kamzol

Niebywała wiedza, doświadczenie, terminowość i precyzyjne konkretyzowanie tematu to zdecydowanie mocne strony kancelarii Stachowiak. Serdecznie polecam, bo ten wybór to strzał w dziesiątkę!

5.0 (11 opinii)
DIKE Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Anna Sobieraj - Adwokat Słupca

Adwokat

 • Słupca
 • DIKE Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Anna Sobieraj

Prawo rodzinne to specjalność ekipy z firmy DIKE Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Anna Sobieraj - nie mają sobie równych w fachu adwokata. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (1 opinia)
Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań
Bartosz Wajs

Pani Mecenas prowadzi stałą obsługę mojej firmy. Pomagała mi w kilku sprawach dotyczących ściągnięcia należności od nierzetelnych kontrahentów. Wiele należności udało się szybko odzyskać bez konieczności wniesienia sprawy na drogę sądową. Z cała pewnością pomogły tu jej umiejętności negocjacyjne. Jestem bardzo zadowolony z obsługi prawnej świadczonej mojej firmie.

Błażej K.

Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa cywilna zakończyła się pełnym sukcesem, tak samo jak sprawa karna i rodzinna dwóch znajomych mi osób, którym poleciłem adwokat Joannę Woźniak. Wszystkim innym również szczerze polecam!

Kasia Ziem

Pani mecenas sprawnie i z sukcesem poprowadziła moją sprawę. Jestem bardzo zadowolona, obierała każdy mój telefon, cierpliwie odpowiadała na moje pytania i tłumaczyła wszelkie moje wątpliwości. Aktualnie zleciłam kancelarii prowadzenie sprawy o kredyt we frankach. Mecenas Woźniak ma szeroką wiedzę w tym zakresie. Z czystym sumieniem polecam.

5.0 (20 opinii)
Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher - Adwokat Poznań
Lucyna Tomaszwska

Potrzebowałam pilnie pomocy prawnej w pewnej sprawie. Pani mecenas zareagowała bardzo szybko i mogłam się z nią spotkać w krótkim czasie. Nasze pierwsze spotkanie było bardzo dobre, pani mecenas słuchała uważnie mojej historii i cierpliwie odpowiadała na wiele moich naiwnych pytań. Zostały mi przedstawione różne rozwiązania wraz prawdopodobnymi decyzjami sądu co do nich. Dziękuję i szczerze polecam.

Wiktora Jankowska

Poprosiłam o spotkanie w celu uzyskania porady w sprawach alimentacyjnych, a pani Agata Koschel wyjaśniła mi, w prosty i bezpośredni sposób, jak uzyskać większe świadczenia na dzieci. Rozwiała mi wszystkie moje wątpliwości i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo wdzięczna za życzliwość, otrzymane wsparcie. Jest najlepszym adwokatem jakiego poznałam.

Antoni Grzybowski

Bardzo polecam tą kancelarię! Pani mecenas poprowadziła moją sprawę bardzo sprawnie i rzetelnie. Pani mecenas reprezentowała mnie podczas rozwodu. Zawsze była oddana sprawie i rozumiała moje emocjonalne podejście. Rozwód był bardzo trudny, ale zakończył się korzystnym rozstrzygnięciem finansowym oraz rozsądnym planem opieki nad dziećmi. Nigdy dzieci nie powinny oglądać rodziców walczących ze sobą w sądzie i mi udało się je ochronić przed tym.

5.0 (29 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Wielkopolskim

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wielkopolskim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wielkopolskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Sroka - Porady Prawne Leszno

Porady Prawne

 • Leszno
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Sroka
Jarek Kosicki

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, skuteczność i ogromne zaangażowanie, Pani Paulina wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco na jakim etapie jest sprawa, jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Polecam i na pewno w razie potrzeby będę korzystał z doświadczenia Pani Pauliny. Dziękuję.

Anna Klemba

Pani Mecenas ma bardzo profesjonalne podejście do swojego zawodu. Zajęła się moją sprawą rzetelnie i fachowo, rozwiewała moje wszystkie wątpliwości na bieżąco i ostatecznie wygrała sprawę - polecam!

Agata Ś.

Rewelacyjny adwokat, bardzo pomocna i pozytywna osoba! Czułam się przy Pani mecenas całkowicie spokojna. Ufff w końcu jestem szczęśliwą rozwódką i mam dobre alimenty na dzieci :) dziękuję!

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka Wielkopolskie

 • Poznań
 • Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (112 opinii)
Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań
Marta Łysiak

Polecam z całego serca współpracę z Panią Adwokat Karoliną. Zwróciłam się do Pani Adwokat o prowadzenie mojej sprawy rozwodowej, rzeczowo i w sposób zrozumiały dla laika wyjaśniła mi etapy i zawiłości prawne związane z moją sprawą. Doradziła jak w moim przypadku najlepiej rozwiązać małżeństwo, Pani Adwokat jest profesjonalistką o ogromnym sercu i z wielką empatią podchodzi do swoich klientów. Podeszła do mnie z ludzką życzliwością i za to bardzo dziękuję Pani Adwokat. Za jej sprawą rozwód nie był dla mnie koszmarem.

Agnieszka Kotyla

Jak najbardziej na 6+! Sprawny kontakt, szybki termin na którym bardzo mi zależało oraz sprawa rozwodowa wraz z podziałem majątku przeprowadzona bez zastrzeżeń. Bez stresu, bez strachu - Pani Karolina osobiście poprowadziła sprawę, na każdym kroku informując mnie o dalszych krokach, co bardzo uspokoiło mnie i pozwoliło uniknąć dodatkowego stresu.

Anna Komadowska

Pani Karolina to rzetelna, kompetentna i do tego super mila adwokatka. Wykazała ogromne zaangażowanie moją sprawą, posiada dużą wiedze prawniczą pomimo młodego wieku. Współpraca z Panią Karoliną to sama przyjemność. Z całego serca polecam usługi Pani Adwokat. Takich ludzi z pasją, zaangażowaniem i chęcią pomocy innym powinno być więcej. Dziękuję bardzo.

5.0 (44 opinie)
Kancelaria Adwokacka Michał Okoniewski - Kancelaria Adwokacka Leszno
Noemi Weihspiosik

Pan Mecenas jest bardzo pozytywną osobą,nteligenctny znający zasady savoir-vivre'u przy każdej konsultacji Pan Mecenas wstaję podając rękę co mnie bardzo urzekło. Nie stawia "muru klient -Mecenas " Bardzo ematyczny,opanowany i wyciszony co sprawia że rozmowa odbywa się na ma wysokim poziomie . Sprawy załatwia bardzo konkretnie i sprawnie. Służy pomocą o każdej porze dnia. Z całego serca polecam. Z takim podejściem każda rozprawa jest wygrana. Dziękuję

Ania Tyczynska

Kancelaria jak najbardziej na 6+. Pan Michał spełnił wszystkie moje oczekiwania. Nigdy nie odmówił pomocy i robił wszystko żeby było na plus dla jego klienta, zawsze znalazł czas na rozmowę i spotkanie. Jestem bardzo zadowolona i pewnie jeszcze nie raz skorzystam z Kancelarii Michala. Miałam do czynienia z wieloma Radcami Prawnymi ale nikt z nich nie spełnił moich oczekiwań jak Pan Michał.

Piotr Posypanko

Wszystkich zainteresowanych poradą pana mecenasa Michała i prowadzeniem sprawy serdecznie polecam konkretna pozytywna osoba fajnie się współpracuje nic dodać nic ująć poznałem pana mecenasa na sprawie sądowej gdzie ja tylko byłem stroną bardzo mi się podobała taktyka prowadzenia sprawy gdzie znalazł argument i sąd się przechylił do tego argumentu który pan mecenas za argumentował. Jeszcze raz polecam wszystkim znajomym i zainteresowanym pomocy prawnej w każdej dziedzinie!

5.0 (10 opinii)
Michał Burtowy - Adwokat - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Michał Burtowy - Adwokat

Firma Michał Burtowy - Adwokat oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Anna Makowska - Prawo Rodzinne Wągrowiec

Prawo Rodzinne

 • Wągrowiec
 • Kancelaria Adwokacka Anna Makowska
Marlena Zawiasa

Polecam za fachową obsługę i pełen profesjonalizm. Pani Adwokat traktuje każdego klienta indywidualnie, dostosowując plan działania do jego potrzeb. Bardzo dogodny kontakt zarówno telefoniczna, jak i osobisty. Sprawa prowadza w taki sposób, że klient informowany jest o każdym następnym kroku działania.

Marta Szafran-Linkiewicz

Polecam w 100%. Duże zaangażowanie i zainteresowanie, zrozumienie potrzeb, empatia i chęć udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy, ogromna wiedza i doświadczenie.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski - Adwokat JAROCIN wielkopolski

Adwokat

 • JAROCIN wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski
Karolina Smolarek

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo sympatyczna konkretna osoba o wielkim sercu do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Pomógł Nam w nie jednej bardzo trudnej sytuacji dzięki Panu Januszowi Roszewskiemu sprawy zakończyły się dla nas pozytywnie .Polecam wszystkim Mecenasa Janusza Roszewskiego w 100%Obecnie z usług kancelarii adwokackiej korzysta moja siostra wszystkie pisma procesowe wysyłane na czas kontakt z adwokatem o każdej godzinie polecam !

Oleksandr Bosenko

Ślicznie dziękuję panu Januszu za jego rozumienie, wsparcie i pomoc obcokrajowcom w różnych sprawach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w całym kraju! Z wyrazami szacunku i najlepszymi życzeniami.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria radcy prawnego Łukasz Raczyński - Adwokat Golęczewo
Robert Mankiewicz

Serdecznie polecam, w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnione kwestie prawne, racjonalne podejście do przedstawionych zagadnień, postępowanie przeprowadzone starannie i sprawnie. Pan Mecenas zawsze przygotowany i nastawiony na poprowadzenie sprawy do samego końca. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem, żeby zrozumieć. Rozwiał moje wątpliwości i wygrał sprawę. Polecam każdemu!

Daria Graczyk

Z wielką przyjemnością polecam usługi Radcy Prawnego Łukasza. Pan Mecenas od pierwszego kontaktu wyróżniał się na tle innych prawników, z którymi konsultowałam sprawę (konkretne odpowiedzi na pytania, bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny). Usługi na najwyższym poziomie - Pan Łukasz pomógł w pilnej sprawie skarbowej, wykazując się ogromną wiedzą, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Polecam z czystym sumieniem!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Kamil Szymczak - Adwokat Konin

Adwokat

 • Konin
 • Kancelaria Adwokacka Kamil Szymczak

Kancelaria Adwokacka Kamil Szymczak zatrudnia adwokatów - wyjątkowe kwalifikacje i rzetelność to ich mocne punkty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

5.0 (8 opinii)
Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński
Ariel Salm

Szerokie spektrum oferowanych usług, dyspozycyjność oraz świetne zrozumienie klienta to cechy charakterystyczne kancelarii oraz mecenasa Plewińskiego. Specjalista prawa karnego i cywilnego, który podejmie się nawet najtrudniejszych spraw. Zawsze na czas, zawsze przygotowany, na taka jakość warto przeznaczyć każde środki.

Marek Michalak

Adwokat Przemysław Plewiński uratował mnie w sprawie karnej! Powiedział wprost jak będzie wyglądać sprawa. Był ze mną osobiście na każdym przesłuchaniu i na policji i w sądzie. Na rozprawie był bardzo aktywny. Polecam jako świetnego obrońcę!

Patrycja Och

Bardzo kompetentny i profesjonalny Pan mecenas. Wspaniale poradził sobie ze sprawą narkotykową, z którą przyszło borykać się mężowi. Polecam z czystym sumieniem!

5.0 (6 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wielkopolskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Porady Prawne Poznań
Paweł Klimek

Z Panią Ewą współpracuję już od kilku lat. Kompleksowo obsługuje rozwijane przeze mnie spółki - start-up'y technologiczne. Prowadzi także skomplikowanie sprawami spadkowymi związanymi z odzyskaniem mienia utraconego w wyniku zmian ustrojowych. Miłe i spokojne usposobienie Pani Ewy całkowicie maskuje jej rzeczywisty charakter. Z całą odpowiedzialnością mogę ją nazwać "rekinem w spódnicy". Gdy znajdzie chociażby najmniejszy paragraf, casus, cokolwiek, co można wykorzystać w sprawie na korzyść klienta, to już nie odpuści. Jej determinacja jest zaiste wyjątkowa. Pani Ewa cechuje się także bardzo mocnym zaangażowaniem w sprawy, który prowadzi oraz kreatywnością, niekiedy proponując nieszablonowe rozwiązania. Oprócz ugruntowanej wiedzy prawniczej oraz doświadczenia posiada cechy prawdziwego menedżera projektu bardzo sprawnie zarządzając swoim czasem oraz czasem swoich klientów.

Sławomir Bąbalicki

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Ryszard Gaffling-Gierczyński

Gorąco polecam współpracę z Kancelarią Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła w zakresie prowadzenia spraw o tematyce budowlanej, warunków zabudowy itp. Terminowa i rzeczowa pomoc. Każda z prowadzonych spraw zakończona sukcesem.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński
Wojciech Kałużny Software Solutions

Pan Mecenas jest jednym z najlepszych prawników z którymi współpracowałem, zawsze profesjonalnie przygotowany, potrafi przedstawić możliwości działania i zaplanować odpowiednią strategię. W żadnej sprawie nie zawiódł, od doradztwa prawnego w biznesie po prawo rodzinne i drobne sprawy. Na sali sądowej nie chciałbym mieć nikogo innego w swoim narożniku!

5.0 (7 opinii)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA
Anna Pawlak

Jestem bardzo zadowolona z powierzenia mojej sprawy Pani mecenas Stefani. Pani mecenas okazała się niezwykle profesjonalna osoba która z całym zaangażowaniem podjęła się rozwiązania mojego problemu. Efekty były szybkie a co najważniejsze przyniosły oczekiwany rezultat. Na każde pytanie które zadawałam w toku sprawy otrzymałam szybka i wyczerpująca odpowiedź. Polecam każdemu współpracę z Panią Stefania i dziękuję serdecznie za pomoc.

Yuliia Aleksandrova

Dzięki opiniom trafiłam do Pani Stefanii i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarie Radcy Prawnego Stefanii! Jestem zadowolona z usług prawnych i bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie, Pani Stefania jest osobą z wysoką kulturą, jest kompetentną, rzetelną, sumienną, empatyczną, ale przede wszystkim skuteczną! Współpraca z nią to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi! Bardzo angażuje się w sprawę, na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem!!! Pani Stefania jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Potrafi wrzuć się w sytuację klienta i skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Serdecznie dziękuję i jeszcze raz gorąco polecam wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy prawnej!

Agata Oke

Jestem bardzo zadowolona z Pani usługi. Bardzo wyczerpujące odpowiedzi, z każdym detalem. Szybki kontakt oraz szybkie odpowiedzi na moje pytania. Super pokierowanie sprawy w taki sposób, że udało mi się moją sprawę rozwiązać w pozytywny dla mnie sposób. Polecam jak najbardziej i dziękuje Pani Stefanio!

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michalina Perz - Kancelaria Adwokacka Wronki

Kancelaria Adwokacka

 • Wronki
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michalina Perz

Kancelaria adwokacka Kancelaria Adwokacka Adwokat Michalina Perz jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa rozwodowego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wniosków to typowy obszar działania dla tego adwokata.

5.0 (3 opinie)
avatar icon
Ganna Sarkis

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Izabela Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Jarosław Szulc

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy prawnej nie znajdę nigdzie.

5.0 (35 opinii)
Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j. - Porady Prawne Bukowiec
Żaneta F.

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Niezwykle rzeczowi i zaangażowani, utrzymujący stały kontakt telefoniczny i mailowy. Jestem bardzo zadowolona z wyświadczonych usług prawnych. Polecam w 100%. Żanna. 

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Adwokat Poznań
Adrianna Ziemkowska

Panią Adwokat Katarzynę Wajs wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta i indywidualne podejście. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały i mentalnie przygotowuje na sprawy w sądzie. Największa zaletą jest skuteczność i oczywiście wiedza która, przelewa się na przebieg sprawy, co w moim przypadku rodzinnej i majątkowej zakończyły się powodzeniem. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają nienagannie.

Bartosz B

Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za prowadzenie sprawy konkretnie i zdecydowanie, za spokój i opanowanie, za skuteczne działanie. Dzięki zapasem silnych argumentów sprawa wygrana. Piąta gwiazdka za współprace, która znalazła swoje rozpoczęcie, ale nie znalazła zakończenia, ponieważ będzie kontynuowana gdy nadejdzie taka potrzeba, Brakuje jeszcze szóstej i kolejnych następnych by w wyczerpujący sposób opisać działalność Pani Mecenas, gdybym miał szukać minusów ciężko było by mi je znaleźć, gdybym miał wymienić wszystkie plusy wyżej nie wymienione zabrakło by miejsca w ramce. Serdecznie polecam do korzystania z usług prawniczych świadczonych przez Kancelarie Adwokacką, Pani Mecenas Katarzyny.

Joanna Wozniak

Pani Mecenas prowadziła mi sprawę o alimenty dla synów, wszystko zakończyło się po naszej myśli. Ze sposobu prowadzenia sprawy widać, że Pani Mecenas ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w sprawach rodzinnych. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do sprawy. Pełen profesjonalizm, szczerze polecam!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski
Damian Kuchta

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kancelarią. Pan Radca Prawny, Konrad, zajął się zleconą sprawą w sposób rzetelny, zrozumiale udzielając wyjaśnień i dając fachowe wskazówki, co do dalszego postępowania. Dużym plusem była przystępność i dostępność Radcy - kontakt telefoniczny i on-line, brak jakichkolwiek wątpliwości czy zadać jakieś pytanie, możliwość swobodnego wypowiadania się i dzielenia się spostrzeżeniami. Odpowiedzi i podpowiedzi Pana Radcy Konrada były przekazywane językiem prostym i zrozumiałym dla "szarego" człowieka. Sprawa wygrana, bardzo dziękujemy i polecamy tę Kancelarię innym zainteresowanym.

Kinga Puchała

Na tym etapie współpracy doświadczyłam otwartości na niestandardowe rozwiązanie sprawy. Rzetelności w działaniu i dopilnowywania szczegółów co buduje moje zaufanie. Cenię i polecam wszystkim.

Wiesława Mazurek

Z całego serca polecam, sprawa z zakresu prawa spadkowego i rodzinnego przeprowadzona została sprawnie rzetelnie. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura w kontaktach, Pan Mecenas godny polecenia. Wiesława Mazurek

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat
Zbigniew Lech

Pani Mecenas Małkowksa w sprawie w której mnie reprezentowała od samego początku była bardzo zaangażowana rzetelna i konsekwentna...Dla mnie jednak ważniejszym okazało się że Pani Mecenas to bardzo empatyczny i dobry człowiek... Bardzo mi pomogła a Pani Mecenas aktywny kontakt ze mną przez cały okres postępowania był tym czego najbardziej potrzebowałem...Także wkład Pani Mecenas Fedorowicz z kancelarii Mecenas Małkowskiej uważam za równie rzetelny i pomocny... Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy!!! Zbigniew Lech.

Mariusz Golak

Pani Monika prowadziła moja sprawę, bardzo złożoną i wielowątkową. Szybko zorientowała się w charakterze sprawy. Przypominała o potrzebnej dokumentacji, prosiła o wyjaśnienia niezrozumiałych zagadnień. Odpowiadała szybko na wiadomości czy telefony. W moich oczach bardzo duży profesjonalizm i kultura we współpracy.

Monika Zielinska

Po wieloletniej wspólnej współpracy mogę tylko powiedzieć: – Pani Mecenas podchodzi do klienta z ogromnym zaangażowaniem, – Bardzo dokładna, konkretna w prowadzeniu danego tematu – poświeca dużo czasu dla klienta na spotkaniach, jak również korespendycyjnie – co do jej osoby: Pani Mecenas jest osobą sympatyczną, bardzo spokojną, przede wszystkim postawia w danym temacie sprawę jasno, z jakim efektem dany problem może zakończyć się. Polecam z Panią Mecenas współprace, jeśli w moim życiu pojawi się problem, który będzie musiał przy pomocy Adwokata rozwiązany być to na pewno zwrócę się ponownie do P. Mecenas.

5.0 (18 opinii)
Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka - Adwokat Leszno

Adwokat

 • Leszno
 • Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka
Sławomir Henczak

Przede wszystkim za szybką reakcje na zapytanie, rzeczowość i profesjonalną analizę problemu. Wyraźnie odczuwałem, że miałem do czynienia ze specjalistą i osobą, która poważnie podchodzi do zagadnienia i swojej pracy i co najważniejsze lubi pomagać, a to jest priorytetem w tym zawodzie. Poczucie bezpieczeństwa i zaufania sprawiło, że zdecydowanie mogę polecić tego adwokata.

Mariusz Tórz

Pierwszy kontakt na Oferteo, konkretna oferta i propozycja ceny, którą zaakceptowałem oraz przesłanie dokumentacji. następnie. Później kontakt telefoniczny i umówienie konkretnego terminu spotkania. Na spotkaniu omówienie szczegółów współpracy. Podsumowując: SZYBKO, KONKRETNIE I DO CELU !

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Prawo Rodzinne Poznań
Henryk Siatecki

Z wielką przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Mecenas Klaudią Siutkowską. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz doświadczenie połączone z autentyczną empatią, stanowią ogromne wsparcie w czasie wszystkich etapów prowadzonych przez Panią Mecenas spraw. Niewątpliwym atutem jest fakt możliwości liczenia na rzetelne doradztwo w każdej powierzonej sprawie - bardzo szybki kontakt oraz możliwość otrzymania konkretnej porady i sugestii, to ogromne atuty współpracy z Panią Mecenas. Gorąco polecam.

Emil P.

Pani mecenas Klaudia jest rzeczową, miłą, cierpliwą i pełną profesjonalizmu osoba. Na każde pytania otrzymywaliśmy natychmiastowa i wyczerpująca odpowiedz. Kontakt był bardzo dobry. Poziom usług i konkurencyjna cena zrobiły na nas pozytywne wrażenie. Jeśli w przyszłości będziemy musieli skorzystać z usług Adwokata na pewno będzie to Pani Klaudia. Dziękujemy. Z wyrazami szacunku.

ADAM O

Bardzo profesjonalne podejście do swoich obowiązków Pani Mecenas przejęła moją sprawę rozwodową po innym adwokacie, który nie zrobił nic! aby moją sprawę wygrać. Moja sytuacja wyglądała beznadziejnie mimo nieufności po pierwszych kontaktach z adwokatami Panie zajęły się moją sprawą w sposób w jaki to zrobiły i doprowadziły do pozytywnego zakończenia mojej sprawy to klasa sama w sobie. Polecam wszystkim osobą rozwodzącym się jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc ADAM.

5.0 (101 opinii)
Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

Takiej oferty porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli szukasz porad prawnych to bezzwłocznie poznaj Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna
Lucyna Onis

Bardzo polecam pana Mecenasa! Od samego początku udzielił mi profesjonalnego wsparcia. Efektem jest sprawa zakończona sukcesem. Pan Mecenas konsekwentnie dążył do korzystnego zakończenia sprawy o alimenty. Kontakt i dyspozycyjność na wysokim poziomie, działa szybko i skutecznie. Zdecydowanie polecam! Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Mikolaj Pl

Polecam Kancelarię Adwokacko Radcowską Kacprzak Kowalak. przede wszystkim za ogromny profesjonalizm i zachowanie zimnej krwi, której mi już w kilku momentach naprawdę brakowało. Sprawa poprowadzona wzorowo, wszystko zawsze przygotowane i dopilnowane. Widać, że kancelaria tego typu sprawami zajmuje się często i mają ogromne doświadczenie.

Dagmara Wrona

Kancelaria wzorcowa. Profesjonalizmu, rzetelności i bardzo dobrego kontaktu z klientem mogłaby się uczyć niejedna Kancelaria w Polsce! Zaczynając od przejrzystych zasad: cennik usług umieszczony na stronie internetowej - nie wszystkie kancelarie stosują tę zasadę (a szkoda!), poprzez miłą, kontaktową obsługę Pań w sekretariacie Kancelarii a skończywszy na profesjonalnych, zaangażowanych Prawnikach Kancelarii. Chciałabym szczególnie podziękować dwóm Paniom: Pani Radcy Prawnej Joannie Jędrzejewskiej, która bardzo konkretnie i rzeczowo rozmawiała ze mną (określając datę, do której mogę się spodziewać porady prawnej - tutaj również, niestety nie jest to standardem) i na której prośbę, moją sprawę przejęła Pani Mecenas Joanna Janiak. Pani Mecenas bardzo szybko odpowiadała na maile, odpowiedzi były bardzo rzetelne i szczegółowe. W bardzo przystępny sposób wyjaśniała, wszystkie niejasne kwestie prawne. Kontakt - świetny! Zaznaczę tylko, że zanim trafiłam „pod skrzydła” Kancelarii Kacprzak& Kowalak miałam do czynienia z dwiema innymi kancelariami. Z pierwszą z nich był bardzo utrudniony kontakt i brak profesjonalizmu: bardzo długie czekanie na odpowiedź nie odbieranie telefonów. Straciłam kilka ważnych dla mnie miesięcy. Druga z nich podała inną kwotę usługi telefonicznie a inną mailowo. Kancelarię Kacprzak & Kowalak będę polecać każdemu, komu zależy na byciu traktowanym profesjonalnie z szacunkiem i w miłej atmosferze. To pasjonaci, którzy znają się świetnie na swojej pracy!

5.0 (29 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk - Kancelaria Adwokacka Poznań
Karolina Małecka

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Pan Mecenas Błażej posiada ogromną wiedzę z różnych gałęzi prawa, specjalizuje się przede wszystkim w prawie karnym. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, sumiennością, komunikatywnością oraz uprzejmością. Wykazuje się dużym zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem, udziela rzeczowych odpowiedzi na nurtujące pytania na każdym etapie prowadzonej sprawy. Polecam z całego serca współpracę z Panem Mecenasem Błażejem.

Monika Linka

Pan mecenas jest rzeczowy i konkretny. Na wstępie informuję jak sprawa wygląda i z czym musimy się zmierzyć. Serdecznie dziękuję za prowadzenie sprawy, a co najważniejsze za jej wygraną. Zdecydowanie polecam.

Adam Gawłowski

Dobry kontakt z panem mecenasem. Wszystko wytłumaczył, dzięki jego pomocy udało mi się odsyłać kontakty z córką. Mogę z czystym sumieniem polecić.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska - Porady Prawne Poznań
Małgorzata Nowak

Moja opinia o współpracy z Adwokat Angeliką Rucińską: - jasny, czytelny sposób wyjaśniania kwestii prawnych, dostosowany do wiedzy odbiorcy – wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne – stały kontakt – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, pilnowanie terminów, dokumentów – spotkania na bardzo wysokim poziomie merytorycznym przy bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu poziom stresu był znacznie obniżony – skuteczność bardzo wysoka: zwracanie uwagi na kwestie o których nie pomyśleliśmy – olbrzymia pomoc i wsparcie podczas procesu, bez którego nie wyobrażam sobie rozprawy.

Paulina Pawlak

Do Pani Mecenas przyszłam po otrzymaniu powiadomienia o odbyciu kary pozbawienia wolności, dosłownie na ostatnią chwile - nie licząc, że cokolwiek w moim przypadku da się jeszcze zrobić. Jednak Pani mecenas wywalczyła dla mnie dozór elektroniczny. Za co jestem ogromnie wdzięczna bo to było naszym celem. Oczywiście z czystym sumieniem mogę polecić Panią Angelikę…jest nie tylko ŚWIETNYM adwokatem, ale wkłada w swoją prace całe serce, nie traktuje żadnej sprawy powierzchownie, zawsze stara się pomóc w każdy możliwy sposób. Czułam się naprawdę spokojniejsza wiedząc ze właśnie Pani Angelika zajmuje się moją sprawą.

Agnieszka Szudrycha

Pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem w moją sprawę, Pani Mecenas nie tylko profesjonalnie podeszła do tematu, jest bardzo kontaktowa, a przy tym konkretna. Mój rozwód był trudną przeprawą, ale z Panią Mecenas czułam się bezpiecznie. Sprawa zakończona sukcesem, polecam Panią Angelikę.

5.0 (38 opinii)
Kancelaria Adwokacka Anna Raburska - Kancelaria Adwokacka Poznań
Filip Galoch

Pani Anna prowadzi moją sprawę o kredyt hipoteczny. Wcześniej dwa razy oferowały mi swoje usługi większe firmy, które przebieg procesu oraz szanse na wygraną odmalowywały w kolorowych barwach. Zbyt piękne, żeby było prawdziwe, czysta reklama, dlatego szukałem innych opcji. Zdecydowałem się na p. Anne bo tu reklamy nie było, tylko informowanie klienta, nie tylko o pozytywach, ale również o zagrożeniach. W pierwszej instancji sprawę już wygraliśmy. Teraz czekamy, aż bank się odwoła.

Arleta Grusynska

Polecam, dobry adwokat z zakresu odszkodowań. Jestem bardzo zadowolona, trafiłam do tej kancelarii z polecenia koleżanki z pracy. Pani adwokat zajęła się moją sprawą osobiście, załatwiła ją bardzo sprawnie, odzyskałam cała kwotę, która mi się należała. Dobry kontakt, bardzo konkretnie i merytorycznie. Jedyny minus to problem z miejscami parkingowymi przy kancelarii, ale to chyba standard jak na centrum Poznania.

Marzena Witkowska

Bardzo dobry mecenas z poznania. Telefon do kancelarii dostałam z polecenia od znajomej której pani adwokat pomagała w sprawie o cofniecie darowizny. Szukałam kogoś naprawdę sprawdzonego bo sprawa była ważna i trudna bo bank wypowiedział mi i mężowi kredyt. Polecam z całego serca. Przez wszystko nas bezboleśnie przeprowadziła i ugrać się udało więcej niż myślałam. Zawsze przygotowana i co ważne zawsze osobiście na rozprawach co wiem, że prawnikom rzadko się zdarza.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Adwokacka Jakub Michalski - Adwokat Pleszew

Sprawdź Kancelaria Adwokacka Jakub Michalski jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi w miejscowości Wielkopolskie i w okolicy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Śledcza sp. z o.o. - Prawo Rodzinne Poznań
Anna Karczewska

Zależało mi na profesjonalnym podejściu do tematu, dlatego zanim zdecydowałam się na tą kancelarię, przewertowałam internet, by dowiedzieć się, że jest to możliwie najkorzystniejszy wybór. Myślę, że warto było spędzić tyle czasu na szukaniu, bo dzięki temu trafiłam do prawdziwych specjalistów, którzy nie mają równych.

Karolina Borysiuk

Już w pierwszych tygodniach prowadzenia sprawy zrobili więcej niż inna kancelaria z którą współpracowałam zrobiła przez kilka miesięcy, jestem pełna nadziei, że sprawa zostanie zakończona pomyślnie i w końcu skończy się ten koszmar! Natomiast wracając do usług, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Działają na wysokich obrotach i z dużą zaciętością.

Anna Adamus

Prowadzili moją sprawę cywilną, która ciągnęła się od dłuższego czasu, a żaden prawnik nie potrafił ugryźć tego z dobrej strony. Ostatecznie trafiłam do tej kancelarii i okazało się, że można wszystko zakończyć w ciągu kilku tygodni.

5.0 (37 opinii)
Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel - Adwokat Poznań
Sylwia Pelczyk

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

Natalia Winiarska

Bardzo podobało mi się to, że pomimo mojego pobytu za granicą wszystko udało mi się załatwić drogą e-mailową i telefoniczną, a także szybkie złożenie wszystkich wniosków.

Monika Talar

Witam serdecznie. Chce polecić Panią Mecenas Natalię! Sprawa załatwiona sprawnie, w przystępnej cenie, językiem zrozumiałym dla klienta oraz przyjaznej atmosferze! Pozdrawiam

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska

Ten fachowiec działa na obszarze Wielkopolskiego i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński - Prawo Rodzinne Poznań
Adrian Zawadzki

Miałem wielkie obawy, by zaufać jakiemuś prawnikowi (sprawa rozwodowa). Pan Bartosz podszedł do sprawy wyjątkowo po ludzku (jak na środowisko prawników), dodatkowo wszystko wytłumaczył w prostych słowach; zawsze był pod telefonem podczas trwania batalii sądowej, (a to ponad dwa lata). Uczciwy i sumienny, bardzo polecam.

Klara Towarnicka

Pan Mecenas bardzo rzetelnie podszedł do tematu, z którym się zgłosiłam. Podczas spotkania cierpliwie tłumaczył mi szczegóły całego postępowania. W krótkim czasie przygotował niezbędny zestaw pism, który był potrzebny do załatwienia mojej sprawy. Jest sumienny i terminowy, a do tego wykazywał duże zainteresowanie i empatię. Serdecznie polecam!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz
Teresa Sawicka

Bardzo profesjonalne podejście do klienta.Miły i rzeczowy kontakt.Zlecony problem został przeanalizowany starannie bez wzbudzania zbędnych nadziei.Oczekiwany wynik zleconej sprawy jest jeszcze w toku,nie mniej jednak metodyka prowadzonej sprawy już przynosi oczekiwane efekty. Z całą pewnością polecam powierzenie swoich problemów prawnych Kancelarii Radcy Prawnego P. Bartosz Siekacz.

Szymon Placha

Profesjonalnie, po ludzku i z bardzo dobra komunikacją. Zostałem uważnie wysłuchany po czym zaproponowano mi konkretne opcje rozwiązania sprawy z wyjaśnieniem za i przeciw. Pragmatyczne podejście w rozsądnej cenie. Śmiało polecam.

Agnieszka Słupecka

Pierwszy raz korzystałam z usług kancelarii, kontakt bardzo dobry, wiedza na bardzo wysokim poziomie. Zaangażowanie kancelarii w mojej sprawie było takie, ze udało się wygrać sprawę. Bardzo dziękuję za wszystko, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Skrobak - Kancelaria Adwokacka Poznań

Gdy poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Skrobak są dla Ciebie idealni. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria adwokacka Bartosz Hanysz - Adwokat Sady
Włodzimierz O.

Bardzo profesjonalne, szybkie i konkretne działania. Wszystko w ustalonym czasie. Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi i zdecydowanie polecam współpracę z Kancelarią Pana Bartosza.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dagmara Smyrek-Appel - Kancelaria Adwokacka Leszno

Kancelaria Adwokacka

 • Leszno
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dagmara Smyrek-Appel
Karolina Rojek

Zawsze przygotowana, szczere odpowiedzi na co mogę liczyć i jakie są szanse, naprawdę wszystko, co mówiła sprawdzało się potem w sadzie. Pozdrawiam!

Agnes A

Pełen profesjonalizm, polecam z czystym sumieniem. Panią Mecenas poleciła mi koleżanka, która również się rozwodziła, otrzymałam od Pani Dagmary duże wsparcie psychiczne i jestem jej bardzo wdzięczna.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Paulina Kąkolewska - Kancelaria Adwokacka Poznań
Natalia Litwiniak

Polecam Panią Mecenas z całego serca! Pomogła mi w najtrudniejszym etapie życia jakim był rozwód, jest osobom profesjonalną, mającą w sobie bardzo dużo empatii. Nasza współpraca zakończyła się sukcesem- rozwodem z orzeczeniem o winie byłego męża i korzystnym dla mnie podziałem majątku, również kontakty z dziećmi zostały ustalone tak jak wnioskowałam. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

Marta Jurońska

Pani Mecenas poprowadziła moją sprawę rozwodową z dużą sumiennością, sprawnie i efektywnie. Przy tym Pani Mecenas wykazała się empatią i bardzo ludzkim podejściem do mnie jako do klientki. Z całego serca polecam profesjonalne usługi tej kancelarii. Z każdą kolejną sprawą będę udawać się od razu do Mecenas Kąkolewskiej.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Andrzej Łykowski - Kancelaria Adwokacka Gniezno
Marek Antonowicz

Pan Mecenas jest bardzo kompetentny i angażuje się w prowadzone sprawy. Myślę, że mogę go polecić z czystym sumieniem. Mało jest teraz tak oddanych sprawie adwokatów.

Marlena Kowalska

Adwokat Łykowski bardzo mi pomógł w sprawie o rozwód. Widać, że jest specjalistą w sprawach o rozwód. Pomógł mi przejść przez ten trudny czas rozwodu. Z całą pewnością wrócę do niego ze sprawą o podział majątku wspólnego.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

Celny wybór kancelarii adwokackiej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (8 opinii)
Doradztwo Prawne i Mediacja - Kancelaria Adwokacka Kalisz

Kancelaria Adwokacka

 • Kalisz
 • Doradztwo Prawne i Mediacja
Zbigniew Wolicki

Mediacja przebiegła w miłej atmosferze. Niepotrzebne było zakładanie sprawy w sądzie, po podpisaniu ugody po kilku dniach otrzymałem postanowienie o jej zatwierdzeniu. Szczerze polecam Panią Natalię jako mediatora, oraz jako prawnika.

Robert Michalak

Chciałbym serdecznie podziękować Pani prawnik za bardzo profesjonalne doradztwo i prowadzenie sprawy rozwodowej. Wiedza Pani pomogła mi przejść przez rozwód bardzo spokojnie i bez problemów których jest bardzo dużo kiedy dwoje ludzi postanawia rozstać się po wielu latach wspólnego życia.

5.0 (3 opinie)