Adwokat Zachodniopomorskie - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Zachodniopomorskim, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Zachodniopomorskie - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Zachodniopomorskim w 2023 r. wybranych z 242 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 3038 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Adwokat Zachodniopomorskie

Zawodowcy z Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (39 opinii)
Radca Prawny Krzysztof Musiałowski - Prawo Rodzinne Kołobrzeg

Prawo Rodzinne Zachodniopomorskie

 • Kołobrzeg
 • Radca Prawny Krzysztof Musiałowski

Osoby z Radca Prawny Krzysztof Musiałowski to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria adwokacka adwokat Tytus Mystkowski - Adwokat Szczecin

Adwokat Zachodniopomorskie

 • Szczecin
 • Kancelaria adwokacka adwokat Tytus Mystkowski
Magdalena S.

Z całego serca polecam mecenasa Tytusa. Jestem bardzo wdzięczna za indywidualne podejście, życzliwość, oraz wsparcie dobrym słowem w chwili zwątpienia. Prowadzenie sprawy, przygotowanie, oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie. Kolejnymi atutami był stały kontakt, wyczerpujące odpowiedzi Pana Mecenasa na nurtujące mnie pytania i przede wszystkim cierpliwość w momentach kiedy tych pytań było wiele. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Serdecznie polecam!

5.0 (3 opinie)
LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka Zachodniopomorskie

 • Szczecin
 • LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kancelaria adwokacka z rejonu Zachodniopomorskiego to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie branżowe. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Krzyżanowska - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Krzyżanowska
Michał Dłużak PAZI MAČAK! Usługi IT

Radca podszedł profesjonalnie do mojego problemu. Jasno i szczerze naświetlił możliwości. I to moim zdaniem jest najważniejsze - szczerość, bo wielu prawników najpierw przyklaskuje, obiecuje a potem się okazuje, że ten obiecany "sukces" to zwykły kompromis. To znaczenie zwłaszcza w przypadku gdy sprawa nie jest oczywista i wiele zależy od sędziego. Dzięki takiemu podejściu byłem przygotowany i ostateczne rozwiązanie nie było zaskoczeniem a nawet poszło po mojej myśli. Dziękuję i polecam.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Zachodniopomorskim

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Zachodniopomorskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski - Prawo Rodzinne 70-400 Szczecin

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, szczególnie na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także przyległych miast. Świetne porady prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika.

5.0 (69 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Raczkowski - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Raczkowski

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (3 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA Arkadiusz Stelmach - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • KANCELARIA ADWOKACKA Arkadiusz Stelmach

Prawo rodzinne w najlepszym wydaniu to dla firmy KANCELARIA ADWOKACKA Arkadiusz Stelmach pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Łuczyszyn - Adwokat Szczecin

Firma Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Łuczyszyn oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska
Dominik C.

Pani adwokat niezwykle kompetentnie zajmowała się moją sprawą. Dzięki Jej zaangażowaniu i zrozumieniu, którym obdarza klientów, mogłem spokojnie funkcjonować w innym mieście, nie zaniedbując swoich obowiązków i nie martwiąc się o powodzenie sprawy. Polecam panią adwokat jako osobę rzetelną i godną zaufania. Wrocławianin

5.0 (21 opinii)

Jakie są koszty adwokackie w Zachodniopomorskim?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Zachodniopomorskim? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Zachodniopomorskim. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Zachodniopomorskiego same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko - Adwokat Szczecin

Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko

 • Szczecin
Rafał K.

Bardzo szczerze i gorąco polecam Pana Łukasza. Sprawą, którą powierzyłem zajął się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Współpraca między Nami przebiegała bardzo serdecznie i sprawnie. Pan Łukasz zawsze był dostępny. Jeśli nie mógł odebrać telefonu, ZAWSZE oddzwonił. Posiada ogromną wiedzę z zakresu prawa, którą potrafi bardzo trafnie i skutecznie wykorzystać.Jest bardzo rzetelny i konkretny, przy tym obiektywny. Panu Łukaszowi chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą pracę, wsparcie, zaangażowanie i poświęcenie oraz za bardzo celne i skuteczne "wypunktowanie" argumentów, dzięki którym przeciwna strona musiała uznać je za skuteczne, aby powierzoną sprawę uznać za zakończoną. Pan Mecenas jest odpowiednim, młodym

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

Gdy szukasz kancelarii adwokackiej to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (9 opinii)
Bogdan Smolira - radca prawny i doradca restrukturyzacyjny - Adwokat Stargard

Adwokat

 • Stargard
 • Bogdan Smolira - radca prawny i doradca restrukturyzacyjny
Mariusz C.

Jak najbardziej polecam usługi pana Smoliry. Zajmował się sprawą mojego zadłużenia i żony i dzięki jego działaniom udało nam się uniknąć komornika i zatrzymać mieszkanie w którym zamieszkujemy, Pan mecenas uprzejmy - z dużą wiedzą i doświadczeniem.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Majchrzak - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Majchrzak

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od kilku lat, szczególnie na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także okolicznych powiatów. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism i wiele innych to standardowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (8 opinii)
DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski - Prawo Rodzinne Szczecin

DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski

 • Szczecin
Anita W.

Pan Mecenas profesjonalnie podchodzi do przydzielonych mu spraw i nie nadużywa budżetu. Moja sprawa rozwodowa zakończyła się powodzeniem, tj. wg. moich oczekiwań. Polecam usługi DMP Kancelarii Prawnej.

5.0 (2 opinie)
Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c. - Adwokat Szczecin

Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c.

 • Szczecin

Nasza kancelaria istnieje na rynku usług prawniczych od ponad dwudziestu lat. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu i specjalizacji możemy lepiej służyć naszym klientom w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i medycznego. Specjalizacja dotycząca tylko dwóch gałęzi prawa umożliwia nam ścisłe dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań klientów, ustalanie prawidłowej i elastycznej strategii i taktyki w konkretnej sprawie jak również trafne i umiejętne rozpoznawanie i analizę problemów klientów. Każdy z nas doświadcza w swoim życiu trudnych sytuacji, z których pozornie nie ma dobrego wyjścia. Mogą mieć one odmienny wymiar, a jednym z nich są problemy natury prawnej. Rozwód w Szczecinie, podział majątku, czy też alimenty to moment, kiedy warto

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech
Patryk P.

Skorzystałem z pomocy pani Dagmary w toku mojej sprawy, gdy kompletnie się pogubiłem co dalej robić. Zaskoczyło mnie, że można nad tym zapanować i sprawę doprowadzić do końca. Bardzo przyjazna i wyrozumiała adwokat. Na bieżąco byłem informowany o tym, co w sprawie piszczy. Szczerze polecam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Prawna Kamil Zieliński - Radca Prawny - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Prawna Kamil Zieliński - Radca Prawny
Interagent Sp. z o.o.

Zaczęło się od zwykłej porady, a teraz mam stałą obsługę prawną. Polecam Kancelarię za profesjonalizm i kompleksowe podejście do klienta.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bożedajek - Adwokat Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bożedajek

 • Szczecin
Małgorzata M.

Rozmowy były rzeczowe, rozwiewające wszelkie wątpliwości i zachęcająca do współpracy. Polecam!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk - Porady Prawne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk

 • Szczecin
Żaneta B.

Bardzo dobry adwokat. Polecam z całego serca.

5.0 (3 opinie)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Zachodniopomorskim

Jeśli szukasz Adwokatów w Zachodniopomorskim, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Zachodniopomorskiego na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adw.Joanna Nowicka- Mosiądz - Prawo Rodzinne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adw.Joanna Nowicka- Mosiądz

 • Szczecin

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, przede wszystkich na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także okolicznych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sara Balcerowicz - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Sara Balcerowicz

Planujesz wybór kancelarii adwokackiej z okolic Zachodniopomorskiego, ale nie chcesz przepłacać? Kancelaria Adwokacka Adwokat Sara Balcerowicz oferuje realizację zlecenia w najniższej w okolicy cenie. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Adwokat

 • Koszalin
 • Kancelaria Adwokacka Magda Lotfi

Potrzebujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Magda Lotfi to adwokaci właśnie dla Ciebie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Adwokat Zbigniew Machowski - Porady Prawne Szczecin

Adwokat Zbigniew Machowski

 • Szczecin
Monika M.

Dobry kontakt, konkretna rozmowa, od razu zaczął działać. Cena też nie jest zawyżona, bardzo miły Pan.

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Bernarda B.

Verständlich, freundlich. Ich hoffe auf den erfolgreichen Verlauf bis zur Verhandlung vor dem Gericht.

5.0 (114 opinii)
adwokat Bogusław SZPINDA Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Koszalin

Kancelaria Adwokacka

 • Koszalin
 • adwokat Bogusław SZPINDA Kancelaria Adwokacka
Roman G.

Rozpocząłem współpracę z Mecenasem. Świetny fachowiec i przede wszystkim jest bardzo życzliwy i ludzki. Nić porozumienia z klientem jest bardzo ważna. Trafnie wybrałem i wszystkim mogę Pana polecić. Roman Głąbała.

5.0 (38 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jędrzej Łopatto - Porady Prawne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jędrzej Łopatto

 • Szczecin

Szukający porad prawnych powinien już dziś zgłosić się do Kancelaria Adwokacka Adwokat Jędrzej Łopatto i zobaczyć dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (22 opinie)
adwokat Kamil Sośnicki - Adwokat Koszalin

Adwokat

 • Koszalin
 • adwokat Kamil Sośnicki

Sprawdź firmę adwokat Kamil Sośnicki jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Zachodniopomorskiego oraz w sąsiednich miastach. Ażeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - warto.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Czerwonko - Kancelaria Adwokacka Stargard

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Czerwonko

 • Stargard
Anna B.

P. Mecenas konkretny, profesjonalny, super kontakt. Żadnego problemu nawet jeśli przebywa się za granicą. Wszystko jasno i po ludzku wyjaśnione. Polecam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne Zachodniopomorskie

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk

Każdy, kto szuka porad prawnych winien niezwłocznie zgłosić się do Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk i poznać dobre oferty. Biegłe doradztwo prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, reprezentacja w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy obszar działania dla tego adwokata.

5.0 (27 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Święch - Prawo Rodzinne Koszalin

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Święch

 • Koszalin

Ten specjalista działa na terenie Zachodniopomorskiego i oferuje różnorodne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Specjalistyczne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz
Iwona K.

Rozmowa przebiegła sprawnie,rzeczowo,z pełnym profesjonalizmem i empatią. Jestem pod wrażeniem, z usług Kancelarii Adwokackiej Mateusz Uldynowicz ,polecam dla mnie najważniejsza jest jakość obsługi klienta,sama pracuję w sprzedaży jestem Doradcą ,wiec każdemu będę tę Firmą polecać.

5.0 (27 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

Trafny wybór kancelarii adwokackiej wymaga ostrożności, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

5.0 (49 opinii)
Kancelaria Justitia - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Justitia

Kancelaria Justitia powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin prawa. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa prawnego, konkurencyjności oraz pomoc w skutecznej realizacji ich strategii biznesowej w otaczającej ich prawnej rzeczywistości. Bogate i różnorodne doświadczenia zawodowe partnerów kancelarii połączone z wiedzą merytoryczną w zakresie prawnego otoczenia zasad prowadzenia działalności gospodarczej, gwarantują naszym klientom ochronę ich interesów na każdym etapie realizacji ich celów biznesowych. Zebrany przez nas zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych prawników wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do

5.0 (5 opinii)
JK Legal Consulting Kancelaria Prawna - Adwokat Szczecin

JK Legal Consulting Kancelaria Prawna

 • Szczecin

Firma JK Legal Consulting Kancelaria Prawna oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie oraz przyległych powiatów. Trafne doradztwo prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (57 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski - Adwokat Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski

 • Szczecin
Ola K.

Bardzo profesjonalnie, merytorycznie i punktualnie. Współpracowałam z Panem Mecenasem w zakresie prawa pracy, Pan Mecenas sporządził bardzo trafne i merytoryczne pisma i bardzo mi pomógł. Polecam!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Oćwieja - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Oćwieja

Adwokat oferuje swoje doświadczenie na terenie Zachodniopomorskiego oraz w rejonie Zachodniopomorskiego. Biegłe porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy pakiet usług tego adwokata.

5.0 (10 opinii)
Radca prawny Stanisław Lesiński Kancelaria - Porady Prawne Koszalin

Porady Prawne

 • Koszalin
 • Radca prawny Stanisław Lesiński Kancelaria

Osoby z Radca prawny Stanisław Lesiński Kancelaria przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Dawid Henryk Drozd - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Dawid Henryk Drozd

Prawo rodzinne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Trafne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy pakiet usług tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza

Wybranie porad prawnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza posłużą radą i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

5.0 (22 opinie)
Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Zachodniopomorskie i w całym powiecie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

5.0 (17 opinii)
oko - Adwokat Szczecin

oko

 • Szczecin

Adwokat proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Zachodniopomorskie i w przyległych miastach. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska
Sylwester W.

Pani Mecenas Agata Urbanowska jest osobą konkretną i rzeczową. Podeszła do mojej sprawy rodzinnej w sposób profesjonalny. Na każdym etapie miałem z nią kontakt, nawet jak nie odbierała telefonu to oddzwaniała. Dla mnie to ważne bo przedni prawnik wcale nie interesował się moją sprawą, a jak pytałem na jakim jesteśmy etapie to miałem wrażenie, że mi łaskę robi że odpowiada. Wracając do Pani Mecenas muszę powiedzieć, że pomimo młodego wieku widać, że ma wiedzę i doświadczenie. I nie mówię tak, bo sypała wyrokami jak z kapelusza, ale dlatego, że dało się wyczuć, że już te tematy przerabiała. Była pewna siebie, a swoje propozycje potrafiła uargumentować. I co najważniejsze jest życzliwa do ludzi, a nie jak ci starzy "mecenasi" co myślą, że to

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sucholas - Porady Prawne Gryfice

Porady Prawne

 • Gryfice
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sucholas
Krzysztof P.

Hmm... spotkanie z Temidą nie należy do przyjemnych chwil w naszym życiu. Los jednak sprawił, że stanęła na mojej drodze i wtedy pobawiła się Pani Ewelina, która sprawiała, że wszelkie obawy związane z nurtującym mnie problemem z pracodawcą zniknęły. Pani pozostaje praktycznie w stałym kontakcie ze swoim mocodawcą, zarówno osobistym (w miarę możliwości) jak i telefonicznym oraz meilowym, co daje poczucie komfortu i psychicznego spokoju. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje prawnej pomocy, to wybór kancelarii Pani Eweliny Sucholas jest najlepszym wyborem.

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Rykowski - Prawo Rodzinne Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Rykowski

 • Szczecin
Żanna M.

Pierwszy raz mialam spotkanie z Panem Lukaszem Rykowskim. Naprawde, zostala bardzo zadowolona z tego spotkania. Pan Lukas, bardzo dobze wyslycha Twój Problem i tak samo dokladnie wytlumacze, co w tej sprawie najlepiej zrobic. Ja zawsze, przy spotkaniu z Radcom Prawnym, wracam uwage na to, jak sluja i Co doradza. Czyli, zostala bardzo zadowolona. Mam nadzieje, ze nas a wspolpraca bedie bardzo przyjemna

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata, to zwróć uwagę na firmę Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński. Wykonuje szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Szczecin - Adwokat Monika Stokowska - Bażant - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Szczecin - Adwokat Monika Stokowska -
Ewelina T.

Pani Mecenas od samego początku była zaangażowana w sprawę, bardzo pomagała mi na każdym etapie sprawy. Moje obawy, ze stracę w rozwodzie wszystko, włącznie z dziećmi, zostały szybko rozwiane. Pani Monika nie tylko pomogła mi wygrać sprawę, ale przede wszystkim pomogła mi uspokoić się i uwierzyć w ludzi. Polecam wszystkim kontakt z Panią mecenas.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz

Dlaczego jeszcze nie wybrałeś kancelarii adwokackiej? Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz to doskonały wybór. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan

 • Szczecin

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan to specjaliści, którzy znajdą dla Ciebie właściwe rozwiązania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (2 opinie)
Radca prawny Doradca podatkowy Dominika Bielecka - Porady Prawne Białogard

Porady Prawne

 • Białogard
 • Radca prawny Doradca podatkowy Dominika Bielecka
Marek S.

Polecam serdecznie współpracę z Panią Mecenas. Profesjonalizm oraz skutczne doradztwo na wysokim poziomie poparte szerokim zrozumieniem biznesowym. Współpraca z Panią Mecenas to bezpieczeństwo oraz komfort oraz WIN WIN.

5.0 (5 opinii)

Poradniki o adwokatach

Ile kosztuje rozwód? To minimum 600 zł opłaty sądowej przy składaniu pozwu, choć może być ona zredukowana o połowę. Co istotne, możliwy jest rozwód na pierwszej rozprawie, ale sprawa może też ciągnąć się lata. Dlatego warto wiedzieć, co jeszcze może wpływać na wysokość kosztów sądowych przy sprawie rozwodowej. Sprawdź dokładnie, ile kosztuje rozwód w 2023 roku!

10.11.2023