Adwokat Zachodniopomorskie - Najlepsi w 2021

Najlepsi Adwokaci w Zachodniopomorskim, 2022

170 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

170 firm
w kategorii Adwokaci

Adwokat Zachodniopomorskie

Kancelaria służy pomocą w zakresie prawa cywilnego, karnego, jak i administracyjnego. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, gwarantujemy najwyższy poziom świadczonej obsługi prawnej. Szerokie spektrum prowadzonych spraw w połączeniu z profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej z nich, są gwarantem należytej dbałości o Państwa interesy. Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta do informacji o stanie sprawy na każdym etapie postępowania. Pomoc prawna świadczona jest w formie: - reprezentowania Klientów w ramach postępowania sądowego (przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym), przed prokuraturą i pozostałymi organami ścigania, a także przed organami administracji publicznej, - reprezentowania Klientów w ramach postępowań pozasądowych (udział w negocjacjach, postępowaniach mediacyjnych), - sporządzania pism procesowych (pozwów, wniosków, środków odwoławczych), - sporządzania opinii prawnych, - sporządzania oraz analizy umów cywilnoprawnych, - udzielania porad prawnych. Specjalizacja: prawo gospodarcze (w tym prawo spółek handlowych), prawo budowlane, prawo zamówień publicznych, prawo własności intelektualnej (w tym prawo autorskie oraz prawo własności przemysłowej), przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu, odpowiedzialność z tytułu błędu medycznego. Opinie Google: https://goo.gl/maps/ak811ZSNhAeSpx7Z7

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci - Prawo Rodzinne Świdwin

Prawo Rodzinne Zachodniopomorskie

 • Świdwin
 • Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i

Osoby z Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

adwokat Kamil Sośnicki - Adwokat Koszalin

Adwokat Zachodniopomorskie

 • Koszalin
 • adwokat Kamil Sośnicki
Wioletta T.

Bardzo polecam. Na spotkaniu Mecenas Sośnicki analizuje szczegółowo sprawę i daję konkretną opinię i wskazówkę co dalej. U mnie skończyło się na poradzie co dalej, pokierował mnie i dużo wyjaśnił. Konkretny, rzetelny z wysoką kulturą osobistą.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka Zachodniopomorskie

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk

Kancelaria adwokacka z rejonu Zachodniopomorskiego to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie branżowe. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda
Promax Vof

Szybki i docelowy kontakt zarówno telefonicznie jak i osobiście. Profesjonalne podejście do sprawy. Komunikowanie w obie strony zaspokaja wymagania. Polecam.

Dołącz do naszych Adwokatów w Zachodniopomorskim

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Zachodniopomorskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Adwokat Zbigniew Machowski - Prawo Rodzinne Szczecin

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, szczególnie na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także przyległych miast. Świetne porady prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika.

Kancelaria adwokacka adwokat Tytus Mystkowski - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria adwokacka adwokat Tytus Mystkowski

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz - Prawo Rodzinne Szczecin

Prawo Rodzinne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

Prawo rodzinne w najlepszym wydaniu to dla firmy Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski - Adwokat Szczecin

Firma Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Radca Prawny Krzysztof Musiałowski - Adwokat Kołobrzeg

Adwokat

 • Kołobrzeg
 • Radca Prawny Krzysztof Musiałowski
Jerzy W.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem. Bardzo dobra robota. Można na panu polegać, a to się liczy najbardziej.

Porównanie cen i kosztów w Zachodniopomorskim

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Zachodniopomorskim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Zachodniopomorskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Co jest przedmiotem sprawy?

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska - Adwokat Szczecin

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska

 • Szczecin
Alicja Ł.

Bardzo rzeczowe przedstawienie kolejności działań. Jasne i rzetelne odpowiedzi i doradztwo. Miła i kulturalną obsługa. Polecam szczerze tą kancelarie.

LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Gdy szukasz kancelarii adwokackiej to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Kancelaria Justitia - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Justitia
Magdalena S.

Kancelaria Justitia powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin prawa. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa prawnego, konkurencyjności oraz pomoc w skutecznej realizacji ich strategii biznesowej w otaczającej ich prawnej rzeczywistości. Bogate i różnorodne doświadczenia zawodowe partnerów kancelarii połączone z wiedzą merytoryczną w zakresie prawnego otoczenia zasad prowadzenia działalności gospodarczej, gwarantują naszym klientom ochronę ich interesów na każdym etapie realizacji ich celów biznesowych. Zebrany przez nas zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych prawników wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do stawianych problemów. Zespół ten gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta, każdego zagadnienia prawnego oraz każdej zleconej nam sprawy. Zaufanie i satysfakcja klientów jest naszym głównym celem. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Czerwonko - Prawo Rodzinne Stargard

Prawo Rodzinne

 • Stargard
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Czerwonko

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od kilku lat, szczególnie na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także okolicznych powiatów. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism i wiele innych to standardowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Adwokacka Dawid Henryk Drozd - Prawo Rodzinne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Dawid Henryk Drozd

 • Szczecin
Paweł G.

Polecam firmę Kancelaria Adwokacka Dawid Henryk Drozd, przede wszystkim za bardzo lidzkie podejście do sprawy i chęć niesienia pomocy.

oko - Adwokat Szczecin

oko

 • Szczecin
Agnieszka S.

Wystawiam Michałowi Budzyń referencje, że jako przyjaciel naszej rodziny wsparł nas w postępowaniu karnym. Dzięki niemu udało się odtworzyć szereg wydarzeń. Miał bardzo duży wpływ w wyjaśnieniu naszej sprawy. Udało mu się zebrać dowody które pomogły nam zrozumieć co tak naprawdę się wydarzyło. Z pomysłów które dał Michał korzystał nasz adwokat z urzędu. Michał przygotował wiele wniosków i wspierał zarówno nas i naszego adwokata z urzędu. Wnioski miały bardzo duże znaczenie dla sprawy. Szybkie skuteczne jego działania pomogły aby dużo dowodów nie zginęło. Sędzia na sali Sądowej z uznaniem się wypowiedziała o pracy jaka została wykonana, stwierdzając, że dawno się nie spotkała z takim zaangażowaniem strony, co dla nas jest

Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński
Oskar C.

Doskonałe usługi, pełen profesjonalizm, wysoka jakość, sprawna i miła obsługa oraz konkretne i znakomite rezultaty. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony tym bardziej, że efekty przekraczają moje oczekiwania. W pełni polecam!

Kancelaria Adwokacka Szczecin - Adwokat Monika Stokowska - Bażant - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Szczecin - Adwokat Monika Stokowska -
Ewelina T.

Pani Mecenas od samego początku była zaangażowana w sprawę, bardzo pomagała mi na każdym etapie sprawy. Moje obawy, ze stracę w rozwodzie wszystko, włącznie z dziećmi, zostały szybko rozwiane. Pani Monika nie tylko pomogła mi wygrać sprawę, ale przede wszystkim pomogła mi uspokoić się i uwierzyć w ludzi. Polecam wszystkim kontakt z Panią mecenas.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sucholas - Adwokat Gryfice

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sucholas

 • Gryfice
Krzysztof P.

Hmm... spotkanie z Temidą nie należy do przyjemnych chwil w naszym życiu. Los jednak sprawił, że stanęła na mojej drodze i wtedy pobawiła się Pani Ewelina, która sprawiała, że wszelkie obawy związane z nurtującym mnie problemem z pracodawcą zniknęły. Pani pozostaje praktycznie w stałym kontakcie ze swoim mocodawcą, zarówno osobistym (w miarę możliwości) jak i telefonicznym oraz meilowym, co daje poczucie komfortu i psychicznego spokoju. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje prawnej pomocy, to wybór kancelarii Pani Eweliny Sucholas jest najlepszym wyborem.

Kancelaria Adwokacka Bogusław Szpinda - Porady Prawne Koszalin

Kancelaria Adwokacka Bogusław Szpinda

 • Koszalin
Aneta D.

Pan Mecenas Bogusław jest profesjonalistą, rzetelnie i rzeczowo tłumaczy. Jego zaangażowanie i pomoc jest priorytetem. Dla mnie przede wszystkim było ważne, że nie obiecywał rzeczy niemożliwych, a realnie przedstawiał sytuację. Kompetencja, dostępność zarówno drogą mailową i telefoniczną to duży atut, Pan mecenas prowadził moją sprawę rozwodową, która zakończyła się pozytywnie dla mnie. Cierpliwość, fachowość i wysoka kultura osobista Pana mecenasa pomogła mi spokojnie przejść przez ten trudny dla mnie czas. Tłumaczył i wspierał, polecam wszystkim usługi kancelarii.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Zachodniopomorskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jędrzej Łopatto - Prawo Rodzinne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jędrzej Łopatto

 • Szczecin

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, przede wszystkich na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także okolicznych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Radca prawny Stanisław Lesiński Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Koszalin

Kancelaria Adwokacka

 • Koszalin
 • Radca prawny Stanisław Lesiński Kancelaria

Planujesz wybór kancelarii adwokackiej z okolic Zachodniopomorskiego, ale nie chcesz przepłacać? Radca prawny Stanisław Lesiński Kancelaria oferuje realizację zlecenia w najniższej w okolicy cenie. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

Potrzebujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz to adwokaci właśnie dla Ciebie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski - Porady Prawne 70-400 Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

 • 70-400 Szczecin
Magdalena D.

Niezwykle rzetelny, otwarty i szczery Pan Mecenas. Po pierwszej rozmowie miałam wrażenie, że moja sprawa jest niezwykle ważna dla Pana Mecenasa i dołoży wszelkich starań, aby załatwić ją profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Kontakt nastąpił prawie natychmiast po rejestracji, porada rzeczowa i wyczerpującą. Odpowiedzi na maile również bez jakiejkolwiek zwłoki, wyczerpujące i dodające otuchy. Po prostu po drugiej stronie telefonu był Człowiek, a nie trybik w maszynie sądowej. Zdecydowanie polecam Kancelarię Adwokacką Adwokata Adama Popławskiego.

KANCELARIA ADWOKACKA Arkadiusz Stelmach - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • KANCELARIA ADWOKACKA Arkadiusz Stelmach

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie jest łatwy, dlatego warto zainteresować się KANCELARIA ADWOKACKA Arkadiusz Stelmach - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Krzyżanowska - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Krzyżanowska
Michał Dłużak PAZI MAČAK! Usługi IT

Radca podszedł profesjonalnie do mojego problemu. Jasno i szczerze naświetlił możliwości. I to moim zdaniem jest najważniejsze - szczerość, bo wielu prawników najpierw przyklaskuje, obiecuje a potem się okazuje, że ten obiecany "sukces" to zwykły kompromis. To znaczenie zwłaszcza w przypadku gdy sprawa nie jest oczywista i wiele zależy od sędziego. Dzięki takiemu podejściu byłem przygotowany i ostateczne rozwiązanie nie było zaskoczeniem a nawet poszło po mojej myśli. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska - Porady Prawne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska

 • Szczecin

Szukający porad prawnych powinien już dziś zgłosić się do Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska i zobaczyć dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz

Sprawdź firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Zachodniopomorskiego oraz w sąsiednich miastach. Ażeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - warto.

Kancelaria Adwokacka Maciej Winnicki - Kancelaria Adwokacka Czaplinek

Kancelaria Adwokacka Maciej Winnicki

 • Czaplinek
Agnieszka W.

Pan Mecenas Maciej z wielkim zaangażowaniem podszedł do mojej sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Doskonale przygotowane pisma i świetna znajomość procedur sądowych pomogły sprawnie i pomyślnie załatwić sprawę. Ogromna empatia Pana Mecenasa i profesjonalizm ułatwiły mi przygotowanie się do rozprawy. Gorąco polecam każdemu współpracę z Panem Mecenasem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne Zachodniopomorskie

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza

Każdy, kto szuka porad prawnych winien niezwłocznie zgłosić się do Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza i poznać dobre oferty. Biegłe doradztwo prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, reprezentacja w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy obszar działania dla tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka adwokat Bartosz Papucewicz - Prawo Rodzinne Kołobrzeg

Kancelaria Adwokacka adwokat Bartosz Papucewicz

 • Kołobrzeg

Ten specjalista działa na terenie Zachodniopomorskiego i oferuje różnorodne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Specjalistyczne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan
Katarzyna W.

Pani Mecenas poprowadziła mi w ubiegłym roku rozwód i podział (udało się ugodowo). Wnikliwa, cierpliwa, zawsze przygotowana. Szczerze polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronowicz - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronowicz

Trafny wybór kancelarii adwokackiej wymaga ostrożności, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronowicz - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Adwokat Maciej Szymański - Kancelaria Adwokacka Kołobrzeg

Kancelaria Adwokacka

 • Kołobrzeg
 • Adwokat Maciej Szymański
Marcin H.

Polecam Pana Macieja Szymańskiego - jest energicznym i skutecznym adwokatem w sprawach karnych. Świetnie radzi sobie na rozprawach, zawsze jest do nich przygotowany. Pełny profesjonalizm, mimo młodego wieku.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Kromolicki - Adwokat Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Kromolicki

 • Szczecin

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Kromolicki oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie oraz przyległych powiatów. Trafne doradztwo prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to standardowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Topor-Woźniak - Adwokat Koszalin

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Topor-Woźniak

 • Koszalin
Magda B.

Profesjonalne doradztwo. Pani Paulina jest osobą bardzo rzeczową i konkretną. Jestem bardzo zadowolona z usług. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Majchrzak - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Majchrzak

Adwokat oferuje swoje doświadczenie na terenie Zachodniopomorskiego oraz w rejonie Zachodniopomorskiego. Biegłe porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy pakiet usług tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko - Porady Prawne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko

 • Szczecin

W roku 2017 założyłem indywidualną kancelarię adwokacką. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu procesów karnych - od postępowania przygotowawczego przed Policją czy Prokuraturą, przez proces sądowy aż do postępowania wykonawczego. W sprawach cywilnych - od postępowania przedsądowego aż do egzekucji komorniczej. Dzięki odbyciu aplikacji poznałem szerokie orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz sądów powszechnych, ze szczególnym naciskiem na wyroki sądów apelacji szczecińskiej, ucząc się od najlepszych prawników - będących adwokatami, radcami prawnymi i sędziami. Wiem, jak poradzić sobie z nieuczciwym dłużnikiem, ale też czym bronić się przed nękającym bez podstaw wierzycielem. Potrafię pomóc także w zwykłych codziennych problemach, takich jak choćby zaniżone odszkodowania, albo tych, których każdego mogą spotkać w zetknięciu z machiną administracji państwowej. Decydując się na skorzystanie z moich usług, daję Państwu gwarancję, że do każdego problemu podejdę indywidualnie i uczciwie ocenię szanse - nigdy nie narażając klienta na brnięcie w procesy z góry skazane na porażkę. Stawiam też na szybką wymianę informacji między adwokatem a klientem. Serdecznie zapraszam do kontaktu. www.adwokat-kokoszko.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Jakieła - Chmura - Prawo Rodzinne 71 - 436 Szczecin

Prawo Rodzinne

 • 71 - 436 Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Jakieła - Chmura

Prawo rodzinne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Trafne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy pakiet usług tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

Wybranie porad prawnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól posłużą radą i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Organiszczak - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Adam Organiszczak

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Zachodniopomorskie i w całym powiecie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Adwokat Natalia Majchrzak - Adwokat Szczecin

Adwokat Natalia Majchrzak

 • Szczecin

Adwokat proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Zachodniopomorskie i w przyległych miastach. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Adwokat Sanda Guzierowicz - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • Adwokat Sanda Guzierowicz
Krystian B.

Z czystym sumieniem mogę polecić usługę związaną z poradą prawną. Dogłębna diagnoza wskazanego case a następnie trafna rekomendacja działań. Wielki plus za czas odpowiedzi

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Łuczyszyn - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Łuczyszyn
Agata S.

W pełni profesjonala pomoc prawna ze strony Pani Mecenas. Potrafi w konkretny i rzetelny sposób rozwiązać nawet najbardziej zawiły problem. Jest osobą sumienną i skrupulatną, oraz zawsze na bieżąco informuje o podjętych działaniach w prowadzonej przez nią sprawie. Zdecydowanie polecam!

Kancelaria Adwokacka Ewa Usidus - Prawo Rodzinne Koszalin

Kancelaria Adwokacka Ewa Usidus

 • Koszalin
Zbigniew Ż.

Współpracę z Kancelarią Ewa Usidus oceniam bardzo wysoko .Pierwszy raz ok 18 lat temu .Pani mecenas Pomogła mi w wielu trudnych sprawach,ostatnia zkończona kilka dni temu i we wszystkich z korzystnym rozstrzygnięciem.Jest kompetentna wnikliwa i empatyczna.Poświęca tyle czasu ile oczekujesz,a kontakt z Nią jest dostępny zawsze kiedy potrzebujesz .Nie ogranicza swojej wiedzy do wąskiej specjalizacji lecz skutecznie pomaga w każdej sprawie..Zdecydowanie polecam .

DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski - Adwokat Szczecin

Adwokat

 • Szczecin
 • DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata, to zwróć uwagę na firmę DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski. Wykonuje szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Urbanowska Filia w Myśliborzu - Adwokat Myślibórz

Adwokat

 • Myślibórz
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Urbanowska Filia w
Anna D.

Współpracę z Panią Adwokat wspominam bardzo dobrze. Pełne zaangażowanie w sprawę pozwoliło na szybkie i korzystne dla mnie rozwiązanie problemu. Wszystkie zawiłości prawne byly wyczerpująco tłumaczone. Na bieżąco przekazywane były informacje o postępach w sprawie, bezzwłocznie przesyłane również wszystkie nowe pojawiające się w procesie dokumenty. Porozumiewanie się z Panią Adwokat w czasie współpracy było rewelacyjne i bez zastrzeżeń. Istnieje możliwość korzystania z każdej możliwej formy kontaktu. W przyszłości na pewno ponownie skorzystam z usług Adwokat Agaty Urbanowskiej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk

Dlaczego jeszcze nie wybrałeś kancelarii adwokackiej? Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk to doskonały wybór. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech - Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech

 • Szczecin

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech to specjaliści, którzy znajdą dla Ciebie właściwe rozwiązania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kancelaria Prawna Kamil Zieliński - Radca Prawny - Porady Prawne Szczecin

Porady Prawne

 • Szczecin
 • Kancelaria Prawna Kamil Zieliński - Radca Prawny
Interagent Sp. z o.o.

Zaczęło się od zwykłej porady, a teraz mam stałą obsługę prawną. Polecam Kancelarię za profesjonalizm i kompleksowe podejście do klienta.

Co jest przedmiotem sprawy?

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.