Adwokat Bydgoszcz - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Bydgoszczy, 2022

114 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Bydgoszcz - Ranking Najlepsi 2022
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 114 Adwokatów z Bydgoszczy złożyło 118684 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2022 r. z Bydgoszczy.

Średnia ocena adwokatów w Bydgoszczy to 4.98 (na podstawie 2419 opinii).

Promowani
Adwokat Bydgoszcz
Promowany
Małgorzata K.

Bardzo fachowa, konkretna i szybka pomoc. Widać, że Pani mecenas ma doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radców Prawnych Czarniak Czerkawski s.c. - Adwokat Bydgoszcz
Promowany
Barbara Klimaszewska

Konsultowałam z Panem Krzysztofem możliwość reprezentowania mnie przed sądem w sprawie spadkowej. Podczas wstępnej rozmowy Mecenas wzbudził moje zaufanie swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pomimo wolnego dnia pracy nawiązał ze mną kontakt, co jest dla osób poszukujących pomocy bardzo cenne, za co jestem bardzo wdzięczna. Jestem przekonana, że chętnie powierzę mu swoją sprawę.

Anna Szymczak

Konsultacja z Radcą Prawnym Krzysztofem Czarniakiem - zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Udzielono mi wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie (b. liczne) pytania i doradzono jakie kroki po kolei podjąć. Każda wątpliwość została rozwiana a wszystkie aspekty dokładnie omówione. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Ania Lepak

Miałam przyjemność skorzystać z porady prawnej u Pana Błażeja. Z czystym sercem polecam! Pan Błażej dokładnie zapoznał się z tematem, który mnie trapił poprzez dokładną analizę dokumentów i wyjaśnienie mi punkt po punkcie wszystkich informacji w niej zawartych. Podpowiedział również co zrobić w danej sytuacji, by wybrnąć jak najlepiej. Doceniam szczerość Pana Radcy! W przyszłości z przyjemnością skorzystam ponownie z pomocy kancelarii, gdyż Pan Błażej jest mistrzem w swoim fachu.

5.0 (54 opinie)
Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz
Cyprian G.

Zdecydowanie ocena pozytywna. Doceniam Pana Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego za szybki dostęp i dobry kontakt.

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Komisarek - Adwokat Bydgoszcz
Aneta B.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Mecenas krok po kroku prowadzi sprawę konkretnie i profesjonalnie. Polecam serdecznie.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria radcy prawnego Zuzanna Rogińska - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz
Martyna Porzych

Bardzo profesjonalna i kompetentna kobieta, pomogła i doradziła z jak największa korzyścią dla mnie. Stały kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości. Serdecznie wszystkim polecam.

Kasia Kowalska

Dziękuję Pani Zuzannie za skuteczne rozwiązanie sporu, profesjonalne podejście do klienta. Dzięki miłej atmosferze przeszłam cała sprawę bez stresu. Serdecznie polecam Kancelarię Radcy Prawnego Pani Zuzanny.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Adwokat Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum - Adwokat Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Dawid Kotecki

Mogę z przyjemnością polecić Kancelarię Vis Legis Katarzyna Jaskuła. Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa i bardzo wysoki poziom. Współpraca nasza zaczęła się zbyt późno. czego żałuję... Nadal współpracujemy. Podejście do klienta i przedstawienie możliwych rozwiązań wzbudza pewność i ZAUFANIE. Polecam.

4.72 (99 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Cerajewski - Adwokat Bydgoszcz
Aneta Grabowska

Jestem zadowolona z pomocy prawnej ze strony Pana Adwokata Macieja Cerajewskiego. Jego wiedza oraz sposób wyjaśniania kwestii prawnych umożliwiły mi starannie przygotować się do rozprawy. Pan Maciej był zaangażowany w moją sprawę, chętnie odpowiedzieli mi na wszystkie pytania, a przedstawiona przeze mnie dokumentacje przeglądał i analizował z wielka starannością i dokładnością. Pan Mecenas byl zawsze dostępny. Porozumiewanie z Panem Adwokatem w czasie współpracy bylo rewelacyjne i bez zastrzeżeń. Mogłam korzystać z kazdej możliwej formy kontaktu. Mila, serdeczna i wspierajaca mnie postawa Pana Mecenasa pozwoliła mi przejsc przez rozprawę bez wiekszych nerwow. Na pewno skorzystam z uslug Kancelarii w przyszlosci. Bez zastrzeżeń moge polecić Pana Adwokata Macieja Cerajewskiego. Grabowska A.

Urszula Wojnarowska

Znam p. Mecenasa już kilka lat. Poznałam go jeszcze jako Aplikanta. Reprezentował przed Sadem Okręgowym w Bydgoszczy osobę z ciężkim zarzutem Byłam pod wrażeniem jego konkretnych wypowiedzi w obronie oskarżonej. Sama skorzystałam z jego usług i wygrał dla mnie sprawę z firmą windykacyjną. Często korzystam z jego usług w sprawach dotyczących prawa rodzinnego, spadkowego, itp. Pan Maciej Cerajewski, mimo młodego wieku jest adwokatem z usług, którego warto skorzystać Z pełną odpowiedzialnością polecam. Urszula Wojnarowska

5.0 (17 opinii)
Kancelaria adwokacka B-Legal - Prawo Rodzinne Toruń
Tomasz

Rozmowa bardzo dobra poprzez wysłuchanie problemu. Wybór najlepszych i poszczególnych etapów załatwienia sprawy.

5.0 (6 opinii)

Więcej Adwokatów z Bydgoszczy

Kancelaria adwokacka adwokat Sylwia Stawowczyk - Prawo Rodzinne Toruń

Prawo Rodzinne Bydgoszcz

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
 • Kancelaria adwokacka adwokat Sylwia Stawowczyk

Osoby z Kancelaria adwokacka adwokat Sylwia Stawowczyk to specjaliści w swoim fachu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Prawo Rodzinne Jędrzejów

Prawo Rodzinne

 • Jędrzejów
 • Kancelaria GOCAL ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (5 opinii)
Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p - Prawo Rodzinne Płock

Prawo Rodzinne

 • Płock
 • Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Bydgoszcz, ale także pobliskich powiatów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Klementyna Skolimowska - Prawo Rodzinne Toruń
Zbigniew Pawłowski

Serdeczna i życzliwa Pani Mecenas. Posiada rozległą wiedzę prawniczą, którą z łatwością wykorzystuje podczas prowadzonych przez Panią Mecenas różnych zawiłych spraw. Zaangażowanie, terminowość, ludzkie podejście to wizytówka Mecenas. Współpracuję z Panią Mecenas od kilkunastu miesięcy i z całego serca mogę polecić Jej osobę jako dobrego, rzetelnego, uczciwego Prawnika.

Magdalena Miłoszewicz

Ogromne kompetencje P. K. Skolimowskiej niejednokrotnie wpłynęły na pozytywny rozwój mojej sytuacji. Profesjonalna i do tego godna zaufania osoba. Z całego serca polecam kancelarię SK

Damian Wrzesiński

Potrzeba skorzystania z usługi radcy prawnego, często wiąże się niestety ze sporym stresem. Profesjonalizm i zaangażowanie Pani Skolimowskiej pozwoliła zmniejszyć moje obawy do minimum. Zdecydowanie polecam tę prawniczkę, jednocześnie bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Radców Prawnych Dariusz Grabas - Kancelaria Adwokacka Toruń

Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
 • Kancelaria Radców Prawnych Dariusz Grabas

Firma Kancelaria Radców Prawnych Dariusz Grabas oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z Bydgoszczy i okolic. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik - Adwokat Toruń

Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Prawie 20 lat doświadczenia w branży prawnej mówi samo za siebie. Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin tj. psychologowie, psychiatrzy, geodeci, detektywi, pośrednicy nieruchomości, biegli rzeczoznawcy, prawnicy z innych sektorów i specjalizacji, prawnicy polskojęzyczni za granicą - pozwala na obsługę i pomoc w bardzo szerokim zakresie usług. Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik to pozytywnie postrzegana marka działająca na rynku usług prawnych darzona zaufaniem. Działamy od lat także w dziedzinie promowania usług prawnych i świadczymy usługi prawne on-line. Główne działy prawa w jakich się specjalizujemy to: nieruchomości, spadki, wspólnoty mieszkaniowe, rozwody, podziały majątku,

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Adwokat Leszno

Prawo rodzinne nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo Rodzinne Warszawa

Prawo Rodzinne

 • Warszawa
 • Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Joanna Dębniak

Profesjonalistka w każdym calu, sympatyczna, konkretna osoba. Od lat mieszkam w Niemczech, pomimo odległości nie było żadnych problemów, aby załatwić sprawę i komunikować się zdalnie. 100% skuteczności w mojej sprawie. Polecam Panią Małgorzatę.

5.0 (7 opinii)
Delikta Odszkodowania - Porady Prawne Bydgoszcz

Porady Prawne Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • Delikta Odszkodowania
Karolina Markiewicz

Firma bardzo rzetelna i szybka, bardzo polecam. Firmie udało się dla mnie odzyskać odszkodowanie po wypadku w pracy, gdzie firma w której pracowałam straszyła mnie że nie dostanę nawet złotówki, próbowali zgonić na mnie winę wypadku, zwolnili mnie (nie przedłużyli mi umowy) do tego zgłosili moje zwolnienie do ZUS, że oszukuję, że bez podstawnie jestem na zwolnieniu. Oczywiście Firmie Delikta również robili pod górkę przedstawiając nie te dokumenty co trzeba, lub czekali do końca okresu 30 dni aby te dokumenty dostarczyć. Reasumując Firma Delikta Odszkodowania odzyskała dla mnie spore odszkodowanie żeby nie ta Firma nie dostała bym NIC bo pewnie nie miała bym sił i środków na walkę z moją byłą firmą. Bardzo Polecam Delikta Odszkodowania, jeżeli macie kłopot z odszkodowanie tylko Delikta, oni załatwiają wszystko za Ciebie Ty czekasz tylko na odszkodowanie. Pozdrawiam cały zespół Delikta Odszkodowania i Bardzo Dziękuje za pomoc.

Artur Pisowacki

Firma bardzo profesjonalna , każdy szczegół odnośnie sprawy załatwiany od ręki i w sposób zrozumiały dla klienta.Obsługa miła i dobrze zorientowana w temacie. Polecam Artur.

Artur Ilnicki

Niebywale skuteczni, rozprawili się z ubezpieczycielem jednym odwołaniem. Nie musiałem nawet iść do sądu choć wszyscy dookoła przygotowywali mnie na to. Gorąco polecam!

5.0 (31 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Bydgoszczy

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Bydgoszczy? Złóż zapytanie, a specjaliści z Bydgoszczy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Twój Prawnik Kancelaria Adwokacka adw. Dariusz Kusz - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka

 • Bydgoszcz
 • Twój Prawnik Kancelaria Adwokacka adw. Dariusz Kusz
MARIOLA PAWŁOWSKA

Wspaniały kontakt, bardzo skuteczny,bardzo ważne jest dla Pana Mecenasa dobro klienta.Bardzo gorąco polecam to Adwokat Dariusz Kusz z prawdziwego zdarzenia.Panie Mecenasie nie wiem jak się odwdzięczę za okazaną mi pomoc powiem tak jest Pan Mecenasie Najlepszym Adwokatem i pomocnym ,solidnym,same plusy gdybym mogła to bym dała więcej gwiazdek.Dzięki Panu Mecenasie odzyskuje spokój.Gdybym miała drugi raz wybierać Adwokata to tylko Pana .Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje i życzę samych sukcesów.

Katarzyna Jurek

Najlepszy ADWOKAT jaki istnieje! Pełen profesjonalizm fachowość uprzejmość życzliwość zrozumienie. Dla niego klient to nie tylko klient, a przede wszystkim człowiek. Myślałam, że dla mnie nie ma szansy już na normalne życie dzięki niemu zacznę od nowa. Polecam z czystym sumieniem 100% sprawa załatwiona szybko i 100% skutecznie. Bardzo dziękuję.

Mateusz K

Polecam z czystym sumieniem Pana adw Dariusza Kusz! Dzięki niemu mogę inaczej spojrzeć na przyszłość moją i mojej rodziny, bez stresu i nieprzespanych nocy . Bardzo miły, sympatyczny młody człowiek, który zna się na swojej pracy i robi to w sposób szczególny z indywidualnym podejściem do danej sprawy. Dzięki Panu Dariuszowi odzyskałem nadzieję na lepsze jutro! DZIĘKUJĘ Na pewno będę polecać Pana wszystkim którzy będą potrzebować porad prawnych z różnych dziedzin A szczególnie w upadłości konsumenckiej!

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Michał Rygielski - Adwokat Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Rygielski

 • Bydgoszcz

Adwokat z wieloletnią praktyką w kwestii prawa rodzinnego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

5.0 (2 opinie)
Weronika Erdmann - Głyżewska Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Bydgoszcz

Prawo Rodzinne

 • Bydgoszcz
 • Weronika Erdmann - Głyżewska Kancelaria Adwokacka

Kancelaria adwokacka z miejscowości Bydgoszcz to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adowkacka Adwokat Mateusz Grzechowiak - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Adowkacka Adwokat Mateusz Grzechowiak
Jarek Ojczenasz

Zwróciłem się do tego adwokata z trudna sprawa, Wytłumaczył mi wszystko w normalny sposób, a nie jak poprzedni pełnomocnik który wszystko tłumaczył jak czarną magię. Uczciwie polecam.

Pola Nalazek

Ten adwokat prowadził mi najpierw sprawę rozwodową, a potem dział majątku z byłym ex. mojego odczucia polecam, jestem zadowolona z podziału, a nawet mam więcej niż zakładałam.

Marta Marta

Polecam kancelarię, ponieważ po zapoznaniu się z moją sprawą nie obiecywali zbyt wiele, ale za to wszystko odbyło się konkretnie, bez "lania wody" i obiecywania "gruszek na wierzbie" - koniec końców udało się wynegocjować zadowalający mnie kompromis.

4.69 (13 opinii)
Centrum Prawa - Prawo Rodzinne Bydgoszcz

Centrum Prawa

 • Bydgoszcz
Alicja Zakowicz

You know when one day your life is just perfect and the other day it is turn up side down? This is what happened to me. I was lost I didn't know next day will bring. The solicitors helped me sort everything out. They did something more, they listened to me. I can highly recommend this firm. They don't do this for money. They do this because they care and want justice.

Mariusz Makowski

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią Centrum Prawa. Kompetentne podejście do sprawy oraz niezwykłe zaangażowanie. Fachowa wiedza I doradztwo. Każdemu polecam w 100% Uzyskacie wsparcie, pomoc, rzetelność I co najważniejsze skuteczność w działaniu a to w obecnych czasach - podstawa! Dziękuję raz jeszcze!

Radosław Pliszczynski

Reakcja tej firmy była natychmiastowa. Ankietę na Oferteo wypełniłem w sobotnią noc kontakt telefoniczny nastąpił już w niedzielę do południa. Pan z firmy Centrum Prawa spokojnie dopytał czego konkretna sprawa dotyczy wstępnie ja nakreślił oraz zaproponował spotkanie objaśniając mi że na to spotkanie przybędą jego współpracownicy biegli w poszczególnych prawach dotyczących mojej sprawy. Mam wielką nadzieję że to wszystko będzie wyglądało tak jak mnie poinformowano. Do tej pory pomoc ze strony Oferteo jak i Cemtrum Prawa oceniam naprawdę dobrze. Pozdrawiam

4.98 (386 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Piątek - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Piątek

 • Bydgoszcz
Radosław P.

Pozwała mnie firma kredytowa. Po kilku pismach i jednej rozprawie sąd oddalił nakaz zapłaty. Obecnie trwa apelacja, która tez prowadzi mec. Piątek. Jestem bardzo zadowolony

Alicja Piątek

sposób rozwiązania zawikłanej sprawy spadkowej zaproponowany i rozwiązany przez radcę prawnego Przemysława Piątek okazał się skuteczną pomocą. Zawsze punktualny, rzeczowy i skuteczny - fachowy doradca.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński - Prawo Rodzinne Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

 • Bydgoszcz

Prawo rodzinne to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego MDB Maciej Dalka - Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Radcy Prawnego MDB Maciej Dalka

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla kancelarii adwokackiej - są jednymi z najlepszych w fachu adwokata. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Ramy Prawa Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Smołucha - Porady Prawne Bydgoszcz

Ramy Prawa Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Smołucha

 • Bydgoszcz

Ramy Prawa Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Smołucha zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)

NOMAD Partners Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Adwokat z imponującym doświadczeniem w temacie prawa rodzinnego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Bydgoszczy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Makarska - Prawo Rodzinne Bydgoszcz

Prawo Rodzinne

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Makarska

Osoby z Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Makarska to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Adwokat Monika Maskalska-Kwajzer - Adwokat Bydgoszcz

Adwokat

 • Bydgoszcz
 • Adwokat Monika Maskalska-Kwajzer

Sprawdź firmę Adwokat Monika Maskalska-Kwajzer jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Bydgoszczy i w okolicy. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kancelaria Adwokacka adw. Tomasz Wilk - Adwokat Bydgoszcz

Adwokat

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Adwokacka adw. Tomasz Wilk

Jestem adwokatem od 7 lat, mam bogate doświadczenie w różnych sprawach, od karnych przez cywilne po administracyjne. Kieruję się dobrem klienta, staram się dostosować do jego wymagań i zaleceń. Gdy trzeba jestem jednak szczery i wskazuję na wszelkie zagrożenia i pułapki jakie serwuje nam prawo i postępowanie przed organami prowadzącymi sprawę. Rzetelnie i sumiennie prowadzę każdą sprawę realizując najlepszy interes klienta. Domeną kancelarii są sprawy karne, cywilne i windykacja należności w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Siegert - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Siegert

 • Bydgoszcz

Szukasz kancelarii adwokackiej do sprawnej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Siegert w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Cajtel - Adwokat Bydgoszcz

Adwokat

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Cajtel

Bydgoska Kancelaria Adwokacka należąca do Adwokat Joanny Cajtel to miejsce, w którym możesz liczyć na skuteczną reprezentację swoich interesów oraz stałą i okazjonalną opiekę prawną w każdej sprawie osobistej i zawodowej. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala mi wspierać zarówno osoby prywatne, jak i firmy w osiąganiu korzystnych rozstrzygnięć sądowych sporów.

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Adamowicz-Sypniewska - Porady Prawne Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Adamowicz-Sypniewska

 • Bydgoszcz

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to Usługi prawne, na terenie Cała Polska.

Prawo Rodzinne

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Iga Frydrychowicz

Adwokat z właściwym doświadczeniem w kwestii prawa rodzinnego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Kanclearia Adwokacka adw. Paweł Kuras

 • Bydgoszcz

Kancelaria adwokacka z terenu Bydgoszczy to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Januszewski

 • Bydgoszcz

Zwróć się do Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Januszewski jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi w miejscowości Bydgoszcz lub w sąsiednich miastach. Biegłe konsultacje prawnicze w zakresie prawa rozwodowego, pomoc w sądzie, opracowanie dokumentacji to standardowy obszar działania tego prawnika.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Złotnicki - Porady Prawne Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Złotnicki

 • Bydgoszcz

Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym. Naszym nadrzędnym celem jest przede wszystkim dokładna troska o Ciebie jako naszego Klienta. Nie pozostawimy twojej sprawy bez opieki. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością. Powierzając nam swoją sprawę, możesz być pewny, iż uczynimy wszystko aby zapewnić Tobie bezpieczeństwo prawne. W ramach współpracy z nami zyskujesz dostęp do portalu klienta, gdzie o każdej chwili i w każdym miejscu możesz sprawdzić na jakim etapie jest twoja sprawa. Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową obsługę prawną, łącznie z doradztwem podatkowym. Współpracujemy stale z biurami rachunkowymi oraz firmą windykacyjną. W zakresie windykacji wierzytelności pomagamy

GEKO - Kancelaria Pomocy Zadłużonym - Prawo Rodzinne Bydgoszcz

GEKO - Kancelaria Pomocy Zadłużonym

 • Bydgoszcz

Prawo rodzinne nie ma dla firmy GEKO - Kancelaria Pomocy Zadłużonym żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Świetne porady prawne w każdej dziedzinie, pomoc w sądzie, opracowanie wniosków i wiele innych to typowy obszar działania dla tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka Rafał Przybyszewski - Adwokat Bydgoszcz

Adwokat

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Adwokacka Rafał Przybyszewski

Adwokat realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Adwokacka Rafał Przybyszewski to doskonały fachowiec dla Ciebie. Świetne konsultacje prawnicze w każdej dziedzinie, pomoc w sądzie, sporządzenie dokumentacji to typowy obszar działania tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dagmara Manikowska-Sokal - Adwokat Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dagmara Manikowska-Sokal

 • Bydgoszcz

Adwokat Dagmara Manikowska-Sokal wykonuje swój zawód od 17lat. Jej specjalność to prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podziały majątku, kontakty z dziećmi). Adwokat Dagmara Manikowska-Sokal jest absolwentką Wydziału Prawa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i Ekonomii na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Jest członkiem Izby Adwokackiej w Bydgoszczy. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się wszechstronną pomocą prawną klientom indywidualnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw sądowych. Pomoc prawna obejmuje porady prawne w formie konsultacji oraz reprezentowanie klientów przed sądami, urzędami i instytucjami. Pracę Adwokat Dagmary Manikowskiej Sokal cechuje przede wszystkim rzetelność, terminowość oraz

Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Montowska-Czachowska - Porady Prawne Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Montowska-Czachowska

 • Bydgoszcz

Adwokat Małgorzata Montowska – Czachowska zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, zwłaszcza szeroko rozumianego prawa rodzinnego oraz majątkowego. Biegle włada językiem angielskim, współpracuje z wieloma kancelariami adwokackimi i radcowskimi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz - Adwokat Roman Wiatrowski - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz - Adwokat Roman Wiatrowski

 • Bydgoszcz

Jeśli potrzebujesz pomocy takiego fachowca jak adwokat, skontaktuj się z nami. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają bezstronną poradę w ścisłej zgodności z obowiązującym prawem. Nie zamieniamy naszej reputacji na krótkoterminowe zyski z niespełnionych obietnic. Nasza kancelaria adwokacka jest zobowiązana do maksymalnej poufności informacji o klientach. Nie pozwalamy sobie na publiczne omawianie prywatnych spraw naszych klientów. Doskonała znajomość prawa, najlepsi adwokaci , zadowoleni klienci i wygrane sądowe to nasze główne przewagi konkurencyjne.

Kancelaria Radcy Prawnego Kaja Smietana

 • Bydgoszcz

Realizowane przez naszą firmę usługi to prawo rodzinne. Działamy na rynku od 2014r. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Bydgoszcz. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Adwokat

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Adwokacka

Ten adwokat działa w rejonie miejscowości Bydgoszcz i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Kancelaria Adwokacka

 • Bognor Regis
 • Niema

Trafny wybór kancelarii adwokackiej nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się Niema - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. Biegłe porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sprawach sądowych, sporządzenie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Wiśniewska

 • Bydgoszcz

Adwokat oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Bydgoszcz oraz w rejonie powiatu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Kancelaria Adwokacka

 • Bydgoszcz
 • Renata Kotecka

Kancelaria adwokacka z miejscowości Bydgoszcz to prawdziwi fachowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie branżowe. Świetne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy pakiet usług tego prawnika.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Bydgoszcz. więcej...