Adwokat Lubelskie - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Lubelskim, czerwiec 2023

233 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

233 firm
w kategorii Adwokaci

Średnia ocena adwokatów w lubelskim to 4.98 (na podstawie 3097 opinii).

Promowane firmy
Adwokat Lubelskie
Promowany
Marta Krolikowska

Bardzo polecam Pana Mecenasa! Dzisiaj zadzwoniłam z dużym problem. Opisałam sytuacje, tzn. podałam informacje które znałam. Po paru minutach, oddzwonił Pan Mecenas z informacjami, których my jako rodzina, nie mogliśmy uzyskać! Pan Mecenas nie wziął za to ani grosza! Jest bardzo ludzki. Zdecydowaliśmy, Pan Mecenas Łukasz będzie nas reprezentował! Polecam bardzo.

Dorota Lenart

Pan mecenas jest fachowcem w 100%. Nie bierze tez wygórowanego wynagrodzenia za prowadzenie sprawy, jakość jego usług przewyższa kwotę która zapłaciłam, gorąco polecam.

Piotr Puhacz

Miła i rzetelna obsługa, dużo informacji dowiedziałem się podczas jednej rozmowy telefonicznej.Jestem mile zaskoczony profesjonalizmem.Polecam serdecznie

5.0 (16 opinii)
Wszystkie firmy
Kancelaria Radcy Prawnego Igor Achrymowicz - Porady Prawne Lublin

Porady Prawne Lubelskie

 • Lublin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Igor Achrymowicz
Artur Achrymowicz

Solidny, rzetelny, kompetentny prawnik. Po analizie informacji, rzeczowo, a przy tym w zrozumiały dla laika sposób, przedstawia sytuację, wskazując możliwe rozwiązania, wynikające z nich korzyści i ewentualne dodatkowe konsekwencje. Co szczególnie istotne, nie obiecuje rzeczy niemożliwych, więc nie naraża na nieefektywne działania i koszty. Świetna relacja jakości obsługi prawnej do kosztów. Na pewno w razie potrzeby z usług Kancelarii skorzystam ponownie.

Karolina Szczepaniak

Prawnik godny polecenia, pełen profesjonalizm. Kompetentny, zaangażowany, potrafi słuchać, Pan Igor jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Gorąco polecam!

Katarzyna Dostaw

Profesjonalny radca prawny w Lublinie. Jestem zadowolona z obsługi. Zostało uzyskane dla mnie odpowiednio wysokie odszkodowanie. Byłam na bieżąco informowana o przebiegu sprawy, dzięki czemu wiedziałam na jakim jest etapie. Polecam!

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Przeniosło-Majka - Prawo Rodzinne Lublin

Prawo Rodzinne Lubelskie

 • Lublin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Przeniosło-Majka
Elżbieta

Chciałabym polecić Panią Mecenas jako adwokata, która była moim przedstawicielem przy bardzo trudnej sprawie, Pani Majka wykazała pełen profesjonalizm, rzetelność i solidność, poprowadziła moją sprawę szybko i bardzo pozytywnie. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z profesjonalizmu, mecenas jest Osobą bardzo empatyczną, kulturalną i zaangażowaną w prowadzoną sprawę, zawsze znajduje czas i służy pomocą. Myślę, że współpraca z Panią Mecenas to gwarancja pomyślnego zakończenia każdej sprawy. Serdecznie polecam i dziękuję za tak profesjonalną Pomoc.

5.0 (2 opinie)
Adwokat Łukasz Lecyk Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Lublin

Porady Prawne

 • Lublin
 • Adwokat Łukasz Lecyk Kancelaria Adwokacka
Izabela Ziembowicz

Współpraca z Panem Adwokatem Łukaszem w sprawie o podwyższenie alimentów przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę. Wszystkie kwestie prawne zostały przez Pana szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, gdy pojawiały się dalsze wątpliwości, były na bieżąco mi wyjaśniane. Zaangażowanie Pana Adwokata było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny był niezawodny. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Adwokat jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca obronną ręką wyjść ze sporów i nieporozumień, które po drodze się zdarzały. Z czystym sumieniem polecamy kancelarię Pana Adwokata Łukasza i jestem bardzo zadowolona z jego usług.

Edyta G.

Korzystałam z pomocy tego adwokata w sprawie o rozwód. Jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Udowodniłam ex winę, dostałam dozę alimenty. Zawsze dla mnie miał czas, 5 z plusem :)

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Borowik - Porady Prawne Lublin
Józefa Zygmunt

Bardzo polecam Kancelarię Radcy Prawnego Grzegorza, rzetelna i fachowa obsługa. Poprosiłam o pomoc w walce z bankiem w kwestii kredytów frankowych, Mecenas Grzegorz zajął się sprawą, nie tylko bardzo merytorycznie, ale na obecnym etapie niezwykle skutecznie, niezwykle szybko otrzymałam zabezpieczenie dalszej spłaty kredytu, walka z bankiem w trakcie. Dziękuję i raz jeszcze z mojej strony same najwyższe oceny pracy Pana Mecenasa.

Tomasz Juś

Powierzyłem sprawę odszkodowania po śmierci żony. Umowa zgodnie z ustaleniami. Pisma w sprawie szybko i sprawnie. Bez opóźnień. Nowe propozycje i koncepcję rozwiązań. Pan mecenas nie odpuszcza w żadnej kwestii. Jestem zadowolony z wyboru. Reszta okarze się wolą sędziego. Tomek.

Danuta Małaśnicka

Kancelaria Grzegorza Borowika rzeczowo podeszła do sprawy, była pomoca w wyjaśnieniu wielu kwestii. Dzięki pomocy kancelarii otrzymaliśmy zwrot zaliczki za niewywiązanie się z umowy. Polecam

5.0 (28 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Kowalczyk - Porady Prawne Lubartów
Łukasz Pałka

Pani Mecenas prezentuje bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do tematu. Dzięki jej rozległej wiedzy udało się sprawnie i szybko załatwić nasza sprawę, byłem pod wrażeniem poziomu przygotowanych przez nią dokumentów. Pracuje konkretnie i rzeczowo, na sali sądowej była bardzo dobrze przygotowana, przepisy znała na pamięć, polecamy i na pewno zdecydujemy się na dalsza współpracę.

Zuzanna Pilat

Pani Iwona bardzo mi pomogła. Nasza firma potrzebowała pomocy w prowadzeniu negocjacji. Większość radców mówiła nam, że nasze warunki będą niemożliwe do osiągnięcia. Pani Iwona poprowadziła rozmowy w bardzo profesjonalny sposób i osiągnęliśmy to na czym nam zależało. Szalenie polecam, bardzo dobry radca.

Artur Wilk

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Wszystkie zagadnienia prawne wyjaśnione ze szczegółami. Pomimo sprawy zleconej z zagranicy komunikacja przebiegała nezproblemowo i bez zbędnych opóźnień co w efekcie sprawiło, że odpowiedź na pozew dostarczona została do sądu na tydzień przed terminem. Gorąco polecam kancelarię Pani Iwony Kowalczyk.

5.0 (20 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Lubelskim

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Lubelskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Jasińska - Adwokat Kraśnik
Michał Skoczylas

Jeśli ktoś szuka pomocy prawnej to gorąco polecam kancelarię Pani Jolanty. Warto powierzyć swoje sprawy, spotkałem się z profesjonalizmem i zaangażowaniem Pani mecenas. Miłe i uprzejme traktowanie swoich klientów. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie do tej kancelarii. Kancelaria godna polecenia.

Justyna Mąka

Bardzo profesjonalna pomoc prawna. Pani Adwokat podchodzi do sprawy z pełnym zaangażowaniem. Jest osobą konkretną, rzetelną i godną zaufania. Serdecznie polecam Kancelarie Pani Jolanty Jasińskiej.

Halina Romanczuk

Za szybkość, precyzję, pomysł, szybkie załatwienie sprawy, ciekawe rozwiązanie oraz czas poświęcony jak również szybką realizację sprawy. Polecam serdecznie.

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Szymczyk - Porady Prawne Lublin

Porady Prawne

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Szymczyk

Znalezienie porad prawnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Szymczyk na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Klimek - Prawo Rodzinne Lublin

Planujesz wybrać godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Klimek jest na to skuteczną metodą. Specjalistyczne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, opracowanie wniosków to standardowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Wołek - Kancelaria Adwokacka Krasnystaw

Kancelaria Adwokacka Lubelskie

 • Krasnystaw
 • Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Wołek
Monika Pąsiek

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Joanny. Pani Joanna fachowo podeszła do mojej sprawy, bardzo dokładnie tłumaczyła każdy krok, więc nie miałam problemów ze zrozumieniem. Pani Joanna jest bardzo dokładna i również z wielką dokładnością podchodzi do swoich obowiązków o czym może świadczyć fakt, że sprawa która według wstępnych "wyliczeń" miała trwać ok roku została rozstrzygnięta już na pierwszej rozprawie, dzięki bardzo dokładnemu napisaniu wniosku. Zdecydowanie polecam i jak jeszcze będę potrzebowała radcy prawnego to z pewnością ponownie się udam do Pani Joanny.

Ewa Kasprzyk

Miła i kompetentna osoba świetnie potrafi doradzić i zrozumiałe wytłumaczyć te wszystkie prawne sprawy 😉 i jakie dokumenty przygotować a żeby niczego nie brakowało.bardzo jestem wdzięczna za pomoc i z całym sercem polecam .

Paweł Woźniak

Usługi prawne świadczone przez panią Joanne Wołek cechują pełny profesjonalizm i zaangażowanie, propozycje najlepszych rozwiązań z danej sytuacji. Serdecznie polecam kancelarie

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Urbański - Porady Prawne Lublin
Marta Janczuk

Bardzo profesjonalny adwokat. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista i profesjonalizm. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam Pana mecenasa. Podejście do Klienta 10/10, dziękuję.

Maria Dz

Pierwszy prawnik, który tak rzetelnie podszedł do mojej sprawy. Profesjonalizm na każdym kroku, indywidualne podejście do klienta, błyskawiczny kontakt, dokładnie wszystko wytłumaczenie, kancelaria na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.

5.0 (6 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Lubelskim

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Lubelskim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Lubelskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA GRANDUS - Adwokat Świdnik
Agnieszka L.

Błyskawiczny kontakt i konkret ze strony pani mecenas a przede wszystkim działania podjęte natychmiast.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Janiga - Adwokat Lublin
Kama Kama

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mecenasa Mariusza, to adwokat z ogromnym doświadczeniem w swojej dziecinie, który podchodzi do swoich spraw z ogromną dokładnością zaangażowaniem i oddaniem, człowiek profesjonalista! Konkretny, pewny zajmowanego stanowiska, empatyczny i zawsze można liczyć na Pana Mecenasa w każdej chwili. Spokojna rozmowa i kultura osobista Pana Mecenasa sprawiły, że ten trudny czas udało mi się przetrwać wiedząc, że jestem pod dobrą „opieką” prawniczą. Polecam z całego serca! Dziękuje Panie Mecenasie i Pozdrawiam serdecznie!

Jeremiasz Mazdun

Chciałem bardzo serdecznie podziękować panu mecenasowi za uratowanie mojego przyjaciela. Sprawa była bardzo trudna, bo chodziło o kierowanie pojazdem widomo, po spotkaniu rodzinnym, i wszystko byłoby ok, ale żona zasłabła w trakcie powrotu i mąż musiał wsiąść za stery. Nie będę przytaczał sytuacji, ale najważniejsze że pan mecenas obronił moich bliskich przed ogromnie niepotrzebnymi konsekwencjami. Polecamy 100%. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów, pozdrawiamy!

Agnieszka Gajkoś

Pan mecenas podczas prowadzenia spraw wykazał się rzetelnością cierpliwością i spokojem w tłumaczeniu mi tego czego nie rozumiałam informował mnie na każdym etapie sprawy co się dzieje. Oczywiście pomimo skomplikowanej i trudnej sprawy dzięki Panu Mariuszowi wygraliśmy za co jestem bardzo wdzięczna i za co bardzo dziękuję. Polecam gorąco.

4.89 (36 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Dymek - Prawo Rodzinne Lublin

Prawo Rodzinne

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Dymek
Jaroslaw Juszkiewicz

Pan Mecenas Piotr Dymek dwukrotnie pomógł mi w różnych sytuacjach, wydawało mi się beznadzienjnych. Pierwsza sprawa dotyczyła roszczeń ze strony mojego byłego Pracodawcy o zapłacenie fikcyjnego roszczenia za tzw. "Szkolenie Wewnętrzne", które podczas podpisywania umowy o pracę, podpisałem również w/w umowę. Gdyby nie pomysł Pana Mecenasa miałbym do zapłacenia byłej firmie spore środki finansowe, a nie zapłaciłem ani złotówki. Druga sprawa, w której pomógł mi Pan Mecenas - Policja zatrzymała mnie podczas kontroli rutynowej i okazało się, że mam ok. 0, 33 mg alkoholu w wydychanym powietrzu. Pan Mecenas złożył do Sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania i tak się stało - gdyby nie on dostałbym min. 3 lata zakazu prowadzenia pojazdów, grzywnę pewnie ok. 5.000 PLN i wpłatę na cele charytatywne w granicach 15.000 PLN. No i oczywiście w KRK byłbym osobą karaną. Zapłaciłem tylko 170 PLN jako koszty sądowe i warunkowo umorzono mi postępowanie. Ma to znaczenie, bo wświetle prawa jestem osobą niekaraną i mogę uzyskać z KRK taki wpis o niekaralności. Polecam Pana Mecenasa: bardzo rozsądnie podchodzi do każdej sprawy indywidualnie.

Karol Przesławski

Profesjonalna, w 100% rzetelna, sumienna i terminowa obsługa. Pełen profesjonalizm. Pomoc prawna udzielona w sposób klarowny, zrozumiał i w całości transparentny, a przy tym zrozumiały dla laika. Polecam Kancelarię Adwokacką i mecenasa Piotra!

Janusz Hoczyk

Profesjonalna i bardzo pomocna porada prawna. Pan mecenas bardzo dobrze prowadził moje sprawy przed sądem. Dziękuję za dotychczasowe reprezentowanie mojej osoby i polecam kancelarię prawną Pana mecenasa. Pozdrawiam Janusz Hoczyk

5.0 (16 opinii)
ADWOKAT dr Aneta Sośnicka KANCELARIA ADWOKACKA - Adwokat Lublin

Adwokat Lubelskie

 • Lublin
 • ADWOKAT dr Aneta Sośnicka KANCELARIA ADWOKACKA
Artur Suchy

Miałem problem z uzyskaniem płatności za wykonane zlecenie. Pani Prawnik pojęła się windykacji należności. Odzyskałem należne mi pieniądze za wykonaną pracę. Dodatkowo dostałem sugestie, jak w przyszłości mam zabezpieczyć swoje interesy odpowiednimi zapisami w umowach. Jestem zadowolony z pracy Pani Adwokat Anety.

Jarosław Napiórkowski

Pani Aneta prowadziła moją sprawę z ubezpieczycielem o odszkodowanie za rozbity samochód. Ubezpieczyciel nie uwzględnił wszystkich kosztów naprawy i odszkodowanie było zbyt małe do całkowitego naprawienia szkody. W efekcie działań pani prawnik dostałem o wiele większe odszkodowanie niż ubezpieczyciel początkowo chciał wypłacić. Polecam, jako zadowolony klient.

Rafał Rajterowski

Pani Adwokat prowadziła moją sprawę rozwodową. Od początku do końca reprezentowała mnie osobiście. Regularnie informowała o postępach na każdym etapie sprawy. Pani Adwokat walczyła o każdy aspekt mojej sprawy, majątek, kontakty z córką, alimenty. Efekt końcowy dla mnie zadowalający.

5.0 (12 opinii)
Adwokat Karolina Pańszczyk Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Lublin
Anna Piekarska

Współpraca z kancelarią przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Mecenas bardzo konkretna, zrozumiale wyjaśniła jak rozwiązać mój problem. Sprawa zakończyła się dla mnie satysfakcjonująco. Polecam Panią mecenas.

Aneta Skwarek

Byłem miło zaskoczony współpracą, ponieważ przebiegła wzorowo. Wydaje się, że młode pokolenie żądne jest szybkich pieniędzy, których nie poprzedza żaden wysiłek, Pani Karolina wyprowadziła mnie z tego błędnego światopoglądu. Polecam i na pewno wrócę!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz - Prawo Rodzinne Zamość

Prawo Rodzinne

 • Zamość
 • Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz
Katarzyna W.

Świetny kontakt, wnikliwa analiza sprawy i całej dokumentacji. Pismo do ZUS napisane merytorycznie, składnie, sensownie, uzasadnione. Serdecznie dziękuję Panu Mecenasowi za zaangażowanie i pracę. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi P. adwokata Lesława.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rosiński - Prawo Rodzinne Biała Podlaska
Daria S.

Bardzo miła i szybka obsługa. Bardzo jestem zadowolona z szybkiej odpowiedzi na moje zapytanie.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Maria Katarzyna Dec - Prawo Rodzinne Krasnystaw

Prawo Rodzinne

 • Krasnystaw
 • Kancelaria Radcy Prawnego Maria Katarzyna Dec
Anna Kruschewska

Pani Maria Katarzyna Dec- radca prawny z czystym sumieniem jest godna polecenia! Sympatyczna, cierpliwa, potrafi słuchać, świetny kontakt osobisty i telefoniczny, bardzo wysoka kultura osobista- po prostu pełen profesjonalizm! Dzięki jej wiedzy, pracowitości, sumienności i rzetelności moja sprawa zakończyła się sukcesem. Wcześniejsi radcy rozkładali ręce a Pani Dec sprawę wygrała ! Bardzo Pani dziękuję i polecam każdemu !

Olga Podstawka

Z czystym sercem i sumieniem Polecam Panią Marie Katarzynę Dec. Pani Mecenas od razu podjęła się mojej sprawy rozwodowej. Wszystkie formalności i prowadzenie dokumentacji do sądu przebiegała bez zarzutów. Bardzo dobry kontakt w czasie prowadzenia sprawy. Przede wszystkim osoba z bardzo profesjonalnym podejściem do sprawy, oraz ludzkim i empatycznym podejściem do człowiek serdecznie. Polecam.

Konrad Słomiany

W mojej ocenie, Pani Mecenas należy do tej niewielkiej grupy radców posiadających jednocześnie szeroką wiedzę i praktyczną skuteczność. Klarowność i przygotowanie, jasne wytłumaczenie zakresu współpracy, konkret w prowadzeniu sprawy, ciągły, cierpliwy kontakt z klientem i dbanie o interes klienta do końca - to w bardzo dużym skrócie. Każdemu rekomenduję skorzystanie z usług Pani Mecenas - przypadki z pozoru beznadziejne, mogą stać się prostymi do rozwiązania.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska - Adwokat Lublin

Adwokat

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska
Katarzyna Wiejak

Pani Mecenas prowadziła mi sprawę rozwodową. Jestem pod wrażeniem zaangażowania w prowadzone postępowanie. Bardzo rzeczowo wyjaśniła jak to będzie przebiegało i czego mogę się spodziewać. Zawsze znalazła czas na spotkanie, potrafiła wesprzeć tak, że przestawałam się trząść jak osika pod salą sądową. Poczucie humoru i błyskotliwość dodają jeszcze uroku Pani Mecenas. Polecam serdecznie.

Janusz S.

Z Panią Mecenas współpracuję już od dłuższego czasu - zaczynałem ze sprawą rodzinną, w której bardzo mi pomogła. Aktualnie Pani Mecenas na stałe zajmuje się obsługą prawną mojej działalności gospodarczej. Prowadzi m.in. sprawy o zapłatę zaległych należności, sprawdzanie i sporządzanie umów. Dzięki niej oszczędziłem już sporo pieniędzy i czasu, polecam!

Dawid Gryzlo

Pozytywna, skuteczna, zaangażowana. Pierwszy raz skontaktowałem się z Panią mecenas 10 dni przed rozprawa, potrzebowałem wielu informacji od czego zacząć co będzie potrzebne itd. Z Panią Kają przygotowaliśmy do rozprawy w bardzo krótkim czasie, to była bardzo intensywna praca z mojej i mecenas strony, ogrom pracy ponieważ nie mogłem stawić się na rozprawę osobiście. Wyrok bardzo zadawalający. Nie miałem okazji jeszcze podziękować osobiście, ale napewno nie omieszkam. Dziękuje

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Adwokacka ZHL Adwokat Żaneta Helena Leszczyńska - Adwokat 20-410 Lublin

Adwokat

 • 20-410 Lublin
 • Kancelaria Adwokacka ZHL Adwokat Żaneta Helena Leszczyńska
Anna Lemczuk

Pani Adwokat jest bardzo zaangażowana w pomoc swoim Klientom. Dzięki niej udało się pomyślnie rozwiązać mój problem. Bardzo polecam korzystanie z usług Pani Żanety. Pozdrawiam.

Katarzyna Biernat

Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Pani Mecenas podczas mojego rozwodu zrobiła znacznie więcej, niż oczekiwałam. Polecam z całego serca, dzięki Niej z uśmiechem na twarzy przebrnęłam przez rozwód z powództwa męża.

5.0 (4 opinie)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Lubelskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Prożogo - Kancelaria Adwokacka Lublin

Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Prożogo
Anna K

Nie znałam wcześniej żadnych prawników, ani również na prawie się nie znam. Byłam w szoku jak ta Pani potrafiła poprowadzić moją sprawę, a mianowicie chodziło o sprawę o zapłatę. Wszystko tak świetnie wytłumaczyła, co spowodowało, że nie stresowałam się tak jakbym mogła się tego spodziewać. Naprawdę polecam.

Anna Barbarewicz

Pani Karolina to adwokat jakiego sobie można wymarzyć. Poza profesjonalizmem i wiedzą, posiada nieczęsto spotykana w tym zawodzie cechę jest ludzka i zorientowana na coś więcej niż pieniądze. Swoich klientów otacza kompleksowa opieka oraz indywidualnym podejściem. Mimo, iż zetknęły nas ze sobą głownie problemy bardzo się cieszę, że trafiłam na tak wartościowego, wyjątkowego człowieka i specjalistę jakim jest Pani Karolina, adwokat z powołania.

Wioletta Kilijańska

Pani mecenas bardzo miła i empatyczna. Moja sprawę o alimenty wywalczyła bardzo ładnie i lepiej niż się spodziewałam! Na pewno będę w razie potrzeby prosiła właśnie tą Panią mecenas o pomoc. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie. Polecam wszystkim w potrzebie.

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski - Adwokat Lublin

Adwokat

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski

Sprawdź firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski jeśli szukasz adwokatów działających w miejscowości Lubelskie oraz w okolicy. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Jasiuk - Porady Prawne Lublin

Porady Prawne

 • Lublin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Jasiuk
Anna Mugford

I had a pleasure to work with Mrs. Jasiuk on my inheritance case. Very down to earth, knowledgeable and accessible to her clients. She has the clients best interest in mind, and will go above and beyond for all. Very fair priced and handles cases swiftly as the courts will allow. Miałam przyjemność współpracować z Panią Jasiuk w mojej sprawie spadkowej. Jest bardzo uprzejma, kompetentna i przystępna dla swoich klientów. Ma na uwadze najlepszy interes klienta i dla każdego zrobi wszystko, co w jego mocy. Bardzo uczciwe ceny i szybkie załatwianie spraw na tyle, na ile pozwalają sądy.

Ewa Baran

Radca prawny z doświadczeniem, zaangażowana i kompetentna. Wykazała się znajomością przepisów prawa i praktycznym ich wykorzystaniem zarówno z zakresu prawa cywilnego jak i karnego, można na niej polegać. Polecam.

Ewa Korczyńska

Usługi prawnicze świadczone przez Panią Katarzynę cechuje pełny profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Serdecznie polecam.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Wojtacha - Adwokat Chełm

Adwokat

 • Chełm
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Wojtacha

Planujesz wybrać godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Wojtacha z Lubelskiego będzie najszybszą drogą. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

5.0 (6 opinii)
PW Kancelaria Adwokacka - Adwokat Lublin

Adwokat

 • Lublin
 • PW Kancelaria Adwokacka
Anna S.

Pan mecenas jest bardzo profesjonalny w swojej dziedzinie. Poza tym jest bardzo uprzejmy i kulturalny. Polecam.

5.0 (2 opinie)
avatar icon
Karolina Chr

Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i skuteczność. Ogromna wiedza i dobry kontakt, jestem bardzo zadowolona. Można powierzyć swoje sprawy z pełnym zaufaniem. Polecam!

Magdalena Szwargolińska

Pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Adwokat bardzo dobrze przygotowany do sprawy. Pan Paweł jest dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem.

Karolina Adler

Bardzo dziękuje za fachową pomoc w sprawie dla mnie istotnej. Profesjonalne podejście do sprawy jak i wsparcie mentalne było dla mnie ogromną pomocą. Kompleksowe zajęcie się tematem dało mi spokojna głowę i pozytywne myśli. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję. Serdecznie polecam, bardzo.

5.0 (19 opinii)
Justyna Jarentowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Tomaszów Lubelski
Jakub Roter

Rzetelna wiedza, profesjonalne podejście Pani Adwokat oraz udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, pozwoliły przejść przez sprawę rozwodową bez większych nerwów.

Karol M.

Polecam usługi Kancelarii Pani Mecenas Justyny Jarentowskiej. Pomoc prawna została mi udzielona szybko i sprawnie. Odzyskałem należności od dłużnika a moja firma odzyskała płynność finansową. Będę polecał Panią adwokat!

5.0 (7 opinii)
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ROZWÓD ODSZKODOWANIA Kancelaria Adwokacka Joanna Weber - Porady Prawne Lublin

Porady Prawne

 • Lublin
 • UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ROZWÓD ODSZKODOWANIA Kancelaria

Wybranie porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ROZWÓD ODSZKODOWANIA Kancelaria Adwokacka Joanna Weber pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT RAFAŁ ILNICKI - Adwokat Lublin

Sprawdź firmę KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT RAFAŁ ILNICKI jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi w miejscowości Lubelskie lub w okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Kosior - Adwokat Lublin

Adwokat z obszerną wiedzą w temacie prawa rodzinnego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (8 opinii)
avatar icon

Adwokat

 • Radzyń Podlaski
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Golec
Wacław N.

Rzeczowe podejście do sprawy, bardzo krótki termin realizacji, fachowe i rzetelne podejście do klienta.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka, adw. Karolina Stolat-Sierpińska - Adwokat Lublin

Adwokat

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka, adw. Karolina Stolat-Sierpińska

Adwokat pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Stolat-Sierpińska to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zarezerwuj termin!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Dudek - Adwokat Zamość

Adwokat

 • Zamość
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Dudek
Łukasz Lowicki

Pani Katarzyna zdziałała cuda. Z całego serca polecam skorzystać z usług. To co się udało zrobić, było dla mnie nie do zrobienia a jednak dzięki profesjonalnej osobie wszystko jest możliwe. Dziękuję raz jeszcze Pani Katarzyno.

Kornelia Kamieniorz

Bardzo miła obsługa .Merytoryczne podejście do sprawy, profesjonalizm Profesjonalizm, rzeczowość i terminowość działań. Kancelaria godna polecenia do współpracy i obsługi prawnej. Kornelia K

Joanna Leszczynska

Bardzo profesjonalna obsługa , super kontakt z Panią Mecenas , Miałam wiele spraw prowadzonych przez kancelarię , prawie wszystkie wgrane , szczerze polecam

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Nejbert - Porady Prawne Puławy
Wiktoria Świercz

Pani mecenas oprócz tego że jest doskonałym fachowcem to ma też w sobie dużo empatii i jest bardzo sympatyczna osobą. Świetna i nieoceniona pomoc przy rozwodzie z byłym mężem i ustaleniu opieki nad dzieckiem, Pani mecenas poprowadziła mnie przez sprawę rozwodową krok po kroku choć sprawa nie była prosta. Zawsze miała czas na udzielenie dodatkowych konsultacji. Dodatkowo muszę przyznać, że ceny są adekwatne do wysokiej jakości usług. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą otrzymałam i śmiało mogę wszystkim polecić.

Sylwia Wlizło

Polecam Kancelarię Radcy Prawnego. Rzetelna praca na każdym poziomie współpracy, świetna komunikacja z klientem, dokumenty/wnioski napisane z szeroką argumentacją, wnikliwe analizowanie najkorzystniejszych rozwiązań. Dodatkowo P. Ania jest po prostu wspaniałym człowiekiem, empatycznym, życzliwym i wspierającym. W sądzie natomiast jest bardzo stanowcza, waleczna i aktywna. Pomocna i zaangażowana, poświęca tyle czasu klientowi ile ten konkretnie potrzebuje, wysłucha, nie ocenia, znajdzie rozwiązanie. Oczywiście nastawiona na wygraną, więc w jej rękach klient czuje się bezpiecznie. Polecam serdecznie i pozdrawiam P. Anię. Dziękujemy, nie mogliśmy trafić lepiej.

Ewa Sss

Bardzo polecam! Pani Mecenas jest bardzo sympatyczną osobą do tego oczywiście bardzo profesjonalną i rzeczową. Czuć, że utożsamia się z klientem i jego sprawą.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Jarosław Pajer - Prawo Rodzinne Lublin
Agata K.

Pełen profesjonalizm, korzystam z usług mecenasa Jarosława od dłuższego czasu. Jest on osobą rzeczową i skuteczną - a jednocześnie klarownie choć ostrożnie przedstawia sytuację swojemu mocodawcy. Wykazuje przy tym również bardzo duże zaangażowanie w sprawę. Poza tym minimalizuje koszty strony w zakresie świadczonej pomocy.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Bałon - Prawo Rodzinne Hrubieszów

Prawo Rodzinne

 • Hrubieszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Bałon
Ewelina K.

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tuziemska - Adwokat Opole Lubelskie

Adwokat

 • Opole Lubelskie
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tuziemska

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tuziemska perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Świetne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie dokumentacji to standardowy pakiet usług tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (1 opinia)
Adwokat Agnieszka Remiś Kancelaria Adwokacka - Adwokat Chełm
Zbigniew N.

Bardzo mi pani pomogła. Zlecam Pani Mecenas prowadzenie dalszej sprawy.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Brygida Łukawska - Kancelaria Adwokacka Hrubieszów

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Adwokacka - Adwokat Brygida Łukawska już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Ekspertów Prawa Karnego - Adwokat Lublin

Adwokat

 • Lublin
 • Kancelaria Ekspertów Prawa Karnego

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata, to zerknij na firmę Kancelaria Ekspertów Prawa Karnego. Wykonuje szerokie spektrum usług w dobrych cenach. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Nowak - Adwokat Poniatowa

Adwokat

 • Poniatowa
 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Nowak
Justyna K.

Radca Prawny Pani Anna Nowak - pełen profesjonalizm w pracy. Bardzo pomocna przy prowadzeniu sprawy sądowej, a przy tym życzliwa i "wsłuchująca się" w klienta. Polecam z pełną świadomością

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Grabias-Gontarz - Porady Prawne Zamość

Porady Prawne

 • Zamość
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Grabias-Gontarz

Każdy, kto potrzebuje porad prawnych winien już dziś zgłosić się do Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Grabias-Gontarz i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pietrzak - Kancelaria Adwokacka Lublin

Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pietrzak
Daniel Jasiński

Współpracę z panią adwokat Małgorzatą mogę podsumować dwoma słowami: pełen profesjonalizm! Uzyskałem bardzo rzeczową i konkretną poradę prawną dotyczącą umowy najmu. Pani Mecenas zwróciła uwagę również na kilka innych kwestii związanych z najmem, o których nie miałem pojęcia. Myślę, że na pewno wrócę do tej kancelarii jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował pomocy prawnej.

Marta Kow

Moja sprawa o rozwód nie była łatwa i myślę, że kosztowałaby mnie znacznie więcej nerwów, gdyby nie wsparcie ze strony pani adwokat Pietrzak. W każdej chwili mogłam liczyć na jej pomoc i dobrą radę. Pani adwokat nie bała się zadawać trudnych pytań drugiej stronie. Bardzo dziękuję!

Olga Malinowska

Bardzo polecam panią adwokat. Porada prawna była profesjonalną i wyczerpująca. Atmosfera w kancelarii przyjazna, czułam, że mogę w pełni zaufać profesjonalizmowi pani mecenas.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Michalska - Prawo Rodzinne Lublin
Monika Kawka

Panią Joannę mogę polecić z czystym sumieniem. Jest osobą bardzo rzetelną, doskonale orientującą się w przepisach prawnych. Mieliśmy bardzo trudną sytuację kupując mieszkanie i wydawało się, że już nic nie da się zrobić.. Pani Joanna jednak nam bardzo pomogła i rozwiązała sprawę bardzo korzystnie dla nas (inni twierdzili,żeby odpuścić bo nic się nie da zrobić). Jest osobą bardzo kompetentną i z całą pewnością będziemy do niej zawsze wracać. Serdecznie polecam!

Agata Ośka

Polecam Panią Adwokat z całego serca za szczere podejście do człowieka, który niechcący znalazł się na zakręcie życia. Pani Adwokat pokazała mi, że zakręt już dawno minęłam, teraz jest przede mną tylko prosta do celu, do spokoju, do uśmiechu, do nowego życia! Dziękuję.

5.0 (5 opinii)
Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka - Adwokat Lublin

Adwokat

 • Lublin
 • Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka jest na to skuteczną metodą. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (2 opinie)
Adwokat Łukasz Smyk Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Łuków

Kancelaria Adwokacka

 • Łuków
 • Adwokat Łukasz Smyk Kancelaria Adwokacka
Karolina

Ok, profesjonalny, bardzo pomocny, wszystko jasne tłumaczone.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Jasiuk - Prawo Rodzinne Lublin

Prawo Rodzinne

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Jasiuk
Paweł Zadajczyk

Zaangażowanie , fachowe podejście oraz kompetencje Pana Damiana sprawiły że współpraca przebiegła wedle zakładanych oczekiwań i w sprawach priorytetowych napewno wrócę. Szczerze polecam.

Michał Wojtak

Adwokat Damian Jasiuk pomógł mi w sprawach gospodarczych związanych z prowadzeniem firmy. Dziękuję przede wszystkim za skuteczną pomoc i na pewno wrócę.

Aleksandra Mirecka

Skuteczna pomoc prawna, rzetelna współpraca i pełne zaangażowanie w sprawę klienta. Sam pan mecenas jest niezwykle życzliwą osobą. Z czystym sumieniem polecam!

5.0 (6 opinii)
avatar icon

Gdy poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Rembisz są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Mroczek - Kancelaria Adwokacka Lublin

Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Mroczek
Dariusz D.

Witam przede wszystkim pełen profesjonalizm bardzo sympatyczna Pani Mecenas której zależy na dowiedzeniu prawdy i udowodnieniu niewinności Serdecznie dziękuję i Pozdrawiam

5.0 (2 opinie)