Adwokat Podlaskie - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Podlaskim, maj 2023

140 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

140 firm
w kategorii Adwokaci

Średnia ocena adwokatów w podlaskim to 4.98 (na podstawie 2794 opinii).

Wszystkie firmy
Adwokat Podlaskie
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska - Prawo Rodzinne Białystok
Tomasz Benarski

Adwokat Katarzyna w bardzo profesjonalny sposób pomogła mi w kwestii prawnej. Szczegółowo wyjaśniła problem i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, po udzielonej poradzie dostałem również podsumowanie mailowe ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Na spotkanie umówiliśmy się już na drugi dzień od kontaktu telefonicznego dlatego bardzo trudna dla mnie sprawa została rozwiązana niezwykle szybko. Polecam.

Marek Zieliński

Przez cały okres współpracy miałem pewność, że moja sprawa jest w najlepszych możliwych rękach, Pani Katarzyna okazała się bardzo profesjonalna oraz skuteczna, co przełożyło się na pozytywny wynik naszych działań, mimo, że sama sprawa do łatwych nie należała. Jestem bardzo zadowolony i polecam panią adwokat każdemu potrzebującemu pomocy.

Barbara Gubala

Ms. Katarzyna Ciulkin-Sarnocinska is very competent attorney with excellent communication skills, and very affordable prices. She was extremely professional and helpful throughout the process. I highly recommend her law office. Bardzo sumienna i odpowiedzialna pani prawnik. Z całego serca polecam. Pani Katarzyna jest bardzo kompetentnym prawnikiem o doskonałych zdolnościach komunikacyjnych i bardzo przystępnych cenach. W trakcie całego procesu była niezwykle profesjonalna i pomocna. Gorąco polecam jej kancelarię. Bardzo sumienna i odpowiedzialna pani prawnik. Z całego serca polecam.

5.0 (24 opinie)
KARP Adwokaci - Porady Prawne Białystok

KARP Adwokaci

 • Białystok
Anna Kułak

Z Panem Mecenasem współpracowałam już w dwóch sprawach. Jego pomoc okazała się bezcenna i zaoszczędziła mi niepotrzebnego stresu. Z całego serca mogę polecić jego usługi także tym, którzy po raz pierwszy potrzebują pomocy adwokata. Nikt tak jak on nie wytłumaczył mi tych zawiłych spraw tak jasno. Dzięki niemu wiedziałam na czym stoję i podjęcie jakich decyzji będzie dla mnie najlepsze. Polecam.

Sebastien Mikulski

Szczerze polecam! Pan Mecenas zajął sie sprawą bardzo szybko, rzetelnie podszedl do sprawy, pokierowal mnie przez.cala moja sprawe. Wynik oczywiscie pozytywny. Polecam Pana Mecenasa i dziekuje za Pana pomoc.

Paweł Michałowski

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Mecenasa. Pomógł mi w trudnej sytuacji, jego działania były szybkie, konkretne i z pomysłem. Dziękuję Panie Mariuszu.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Kołos - Porady Prawne Białystok

Porady Prawne Podlaskie

 • Białystok
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Kołos
Tomasz Gil

Z panem Kołosem współpracuję już ponad 4 lata. Jego pomoc w wielu sytuacjach okazała się bezcenna i zaoszczędziła mi wiele nerwów i niepotrzebnego stresu. Z całego serca mogę polecić jego usługi także tym, którzy po raz pierwszy potrzebują pomocy radcy prawnego. Nikt tak jak on nie wytłumaczył mi tych zawiłych spraw tak jasno, dzięki niemu zawsze wiedziałem na czym stoję i jakie decyzje będą najlepsze. Do tego bardzo dobry kontakt, rzetelność i terminowość, po prostu świetny prawnik dla każdego przedsiębiorcy.

Eliza R.

Bardzo rzetelny i pomocny adwokat. Pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Świetny kontakt i dyspozycyjność a także życzliwość. Cierpliwie wysłucha, wytłumaczy i odpowie na wszelkie pytania. Wysoka kultura osobista i szacunek do klienta. Proponuje konkretny i rzeczowy sposób podejścia do problemu. Polecam z czystym sumieniem.

Tomasz Gasowski

Profesjonalne podejście, merytoryczna wiedza oparta doświadczeniem oraz dobry kontakt o wszelkich poczynaniach na temat mojej sprawy byłem informowany na bieżąco. Sprawa zakończona pozytywnie z całym szacunkiem i zaufaniem do pana Łukasza mogę gorąco polecić jego usługi przyszłym klientom, sam wybierając przedstawiciela prawnego sugerowałem się pozytywnymi opiniami. Teraz z kolei ja sam mogę zachęcić innych do współpracy z nim, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję Polecam.

5.0 (45 opinii)
Adwokat Paweł Zaniewski Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka Podlaskie

 • Białystok
 • Adwokat Paweł Zaniewski Kancelaria Adwokacka

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z Adwokat Paweł Zaniewski Kancelaria Adwokacka przeanalizują i całościowo wykonają zadanie. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Podlaskim

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Podlaskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Małyszko - Adwokat Białystok

Adwokat Podlaskie

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Małyszko
Janina Ostrowska

Bardzo profesjonalne prowadzenie sprawy, wysokie zaangażowanie prowadzącej Adwokat Anny. Poziom wiedzy, oraz skrupulatne dążenie do uzyskania zadowalających wyników, szukaliśmy Adwokata do spraw majątkowych. Rodzina nie pomagała w rozwiązaniu spraw. Natomiast Pani Adwokat rzetelna, miła, fachowa obsługa - serdecznie polecam.

Roman Krawczyk

Zdecydowanie godna polecenia kancelaria adwokacka. Sprawa z którą się zgłosiłem została sprawnie i co najważniejsze pomyślnie rozwiązana. Dużym atutem był stały kontakt z prawnikiem i bieżące informowanie mnie o każdym kolejnym podejmowanym kroku. Dodatkowo w obecnej sytuacji pandemicznej znaczącym ułatwieniem była możliwość porad przez telefon.

Barbara Dąbrowska

Zawsze aktualna wiedza, korzystałam z porady wielokrotnie, nigdy się nie zawiodłam. Był już rozwód, podział majątku wszystkie moje interesy zostały bardzo profesjonalnie zabezpieczone. Stawka warta sprawy i w końcu pozbycie się życiowych problemów. Pani mecenas cierpliwa i często doradziła nawet w pomniejszych sprawach.

5.0 (18 opinii)
Adwokat Białystok -Kancelaria adwokacka Magdalena Bielonko - Kierasińska - Porady Prawne Białystok
Leszek Janowicz

Profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie w sprawę klienta. Bardzo dobry kontakt z klientem zarówno telefoniczny, osobisty, jak i na email. Terminowość i skuteczność w działaniu. Polecam!!

Joanna Surawska

Świetna współpraca pod każdym względem. Pełen profesjonalizm Pani Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej, Jej indywidualne podejście do klienta, rzeczowość, życzliwość oraz doświadczenie przyczyniły się do szybkiego i pozytywnego zakończenia sprawy. Zdecydowanie polecam.

Halina Ostaszewska

Rozmowa z Panią Mecenas przebiegała bardzo dobrze, udzielona została szybka i profesjonalna pomoc. Kompetentna osoba, a zarazem bardzo miła i sympatyczna. Polecam.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Trykoszko - Adwokat Białystok
Maria Ła

Szczerze polecam Pana mecenasa. Miałam problemy z firmą windykacyjną /nieprawidłowo doręczony nakaz zapłaty i gdyby nie rzeczowa pomoc Pana mecenasa, moje kłopoty chyba nigdy nie miałyby końca. Pan mecenas od początku był bardzo zaangażowany w moją sprawę. Wyjaśnił mi wszystkie etapy postępowania, koszty sprawy i ewentualne przeszkody, jakie mogą się pojawić w trakcie. Kontaktowaliśmy się mailowo z racji tego, że mieszkam zagranicą. Na każdy wysłany mail Pan mecenas natychmiast wysyłał odpowiedź. Dzięki udzielonemu pełnomocnictwu nie musiałam się martwić o żadne terminy, czy brakujące dokumenty. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jest to osoba z powołaniem i na pewno będę jeszcze nie raz korzystać z jego usług.

Jakub Pilat

Jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej udzielonej przez Pana Mecenasa Trykoszko. Od samego początku konkretnie i rzetelnie przedstawiony sposób działania, oraz oczekiwania w stosunku do mnie. Cały czas trzymał rękę "na pulsie", kontrolował przebieg sprawy, reagował gdy było to koniecznie. Jest to człowiek z pewnością godny zaufania, który swój zawód wykonuje z niesamowitą precyzją, oraz zaangażowaniem. Jeśli będę potrzebował pomocy ponownie, z pewnością do Pana wrócę. Dziękuję Panie Mecenasie za udzieloną pomoc. Wszystkim Państwu serdecznie polecam Pana Trykoszko.

Andrzej Markowski

Gdy potrzebujesz pomocy prawnej skorzystaj z usług adwokata Michała. Polecam Pana Michała, który reprezentował mnie w sądzie w sprawie o emeryturę pomostową przeciwko ZUSOWI. Wykazał się bardzo dużą wiedzą w zakresie prawa pracowniczego imponuje kompetencją zaangażowaniem, przedstawia kilka wariantów rozwiązania sprawy. Polecam korzystania z usług adwokata.

5.0 (53 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Jaroch - Porady Prawne Białystok

Eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Jaroch przedstawią Ci najlepszą ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Jeśli chcesz poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

5.0 (3 opinie)
Adwokat Łukasz Lubiejewski § Kancelaria Adwokacka - Adwokat Białystok

Adwokat proponuje swoje usługi w miejscowości Podlaskie i w przyległych miastach. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

5.0 (7 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Podlaskim

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Podlaskim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Podlaskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paula Amelian - Bagińska - Adwokat Suwałki

Adwokat

 • Suwałki
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paula Amelian - Bagińska
Aneta S.

Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Polecam serdecznie.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Grochowska-Rejmaniak - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo Rodzinne Podlaskie

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Grochowska-Rejmaniak
Henryk Rozwadowski

Rozwód, w tym też walka o dziecko, zakończone sukcesem. Było nieszybko i ciężej niż sobie to wyobrażałem, dużo emocji i stresu, ale efekt więcej niż zadowalający. Teraz czas na podział majątku, oby nie było gorzej. Mecenas Grochowska okazała się jak na razie godna poleceń, przygotowana do spraw, odważna i co dla mnie ważne, nie wysyłała ze mną na sprawy miliona zastępców. Polecam. Henryk

Milena Walczuk

Pani mecenas prowadziła moją sprawę o rozwód i podział majątku. Jest naprawdę jedną z najbardziej kompetentnych osób jakie spotkałam na swoje drodze. Z wielkim zaangażowaniem przygotowuje się do sprawy, dba o kontakt z klientem - wysłuchuje i nie zaniedbuje. Rzetelna i opanowana, z jej wsparciem czułam się pewnie i bezpiecznie. Szczerze polecam.

Katarzyna Mrągowska

Bardzo polecam Panią Adwokat. Zaczynałyśmy od sprawy rozwodowej, udało się wywalczyć alimenty i kontakty takie jak chciałam, a mężowi ograniczyć władzę rodzicielską. Teraz skończyłyśmy już w pierwszej instancji podział i jestem naprawdę zadowolona, rozliczyłam darowizny i remonty, których nawet nie wiedziałam, że mogę rozliczyć. Na każdym etapie bez problemu z kontaktem, zaangażowana, rozsądna i co ważne - nieugięta, kiedy mi już zaczynało brakować sił na to wszystko. Naprawdę polecam.

5.0 (5 opinii)
Kancelara Adwokacka Adwokat Karolina Kamińska-Surówka - Adwokat Białystok
Karolina G.

Adwokat godny polecenia, rzetelna, skrupulatna i skuteczna Pani Mecenas. Zawsze ze świeżym spojrzeniem na sprawę, współpracujemy od lat.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz - Kancelaria Adwokacka Białystok
Rafał Czemiel

Ten pan bardzo mi pomógł, fachowo doradził odpowiednie działania prawne i zasięgnąłem odpowiednich porad, żeby szybko i sprawnie wiedzieć co robić, zna się na rzeczy i konsekwentnie wie jak rozwiązać problem, polecam.

Damian Stankiewicz

Bardzo zadowolony z usług Pana Adriana, podchodzi bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Wyjaśnia wszystko szybko i profesjonalnie. Polecam serdecznie.

Ewa Sz.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Adriana Sylwanowicza. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Olender - Prawo Rodzinne Łomża
Joanna Szelengiewicz

Sprawa o alimenty. Po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panią Ania, przed podpisaniem współpracy wiedziałam, że to będzie właśnie ona. Mimo kilku innych otrzymanych ofert Pani Ania była od początku na 1 miejscu -stawiała sprawę jasno i przejrzyście, wytłumaczyła mi jak „krowie na rowie” co jeszcze potrzebuje i dlaczego. Poświęciła dużo pracy w czytaniu „tony” pism które sama pisałam. Współpracę oceniam 10/10, kontakt super. Polecam każdemu z czystym sumieniem!

Renata Ramotowska

Godna polecenia zaangażowana i lubi to co robi od pierwszego spotkania potrafi podnieść na duchu i odpowiedzieć na wszystkie pytania jestem zadowolona.

Rafał Sciegosz

Bardzo duże zaangażowanie ze strony Pani mecenas już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiesz co masz robić jak dalej poprowadzić swoje sprawy jest bardzo pomocna życiowa pełna empatii osoba widać profesjonalizm, naprawdę mogę polecić panią Annę bo warto skorzystać z pomocy którą oferuje.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Wynimko-Karp - Porady Prawne Białystok

Porady Prawne

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Wynimko-Karp
Katarzyna L.

Pani Mecenas godna polecenia! Oby więcej takich specjalistów. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała porad na pewno wrócę do Mecenas Izabeli.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Kajewska - Adwokat Białystok
Zadowolona Klientka

Polecam współpracę z Panią Mecenas, rzetelna i pełna profesjonalizmu, zaangażowana w sprawach, które prowadzi. Poza tym, bardzo sympatyczna co niewątpliwie ułatwia komunikację :)

Rafał Kopeć

Pani Mecenas Beata jest jak najbardziej osobą godną zaufania. Wyczerpująco odpowiada na pytania, a co najważniejsze z chęcią podsuwa drobne wskazówki w późniejszym czasie po opłaconej konsultacji. Mogę jeszcze dodać, że merytoryczna jakość w porównaniu z ceną to zasłużone 5 gwiazdek.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sokołowska - Porady Prawne Białystok

Porady Prawne

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sokołowska
Anna S.

Polecam, świetny kontakt, szczegółowe wyjaśnienie mojego problemu prawnego.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Chrulski - Prawo Rodzinne Suwałki

Prawo Rodzinne

 • Suwałki
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Chrulski
Dorota Kowalewska

Pan Mecenas Przemysław Chrulski prowadził nasza sprawę o alimenty. Wykazał się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Pan Mecenas już na pierwszym spotkaniu udzielił rzetelnych i wyczerpujących informacji. Pełen profesjonalizm i wiedza Pana Mecenasa pozwoliła dobrze przygotować się do rozprawy. Na bieżąco otrzymywaliśmy informacje o postępach w sprawie. Każde spotkanie było efektywne merytorycznie, a wszelkie dodatkowe pytania, czy wyjaśnienia mogliśmy rozwiązywać telefonicznie oraz mailowo, ponieważ nie było żadnych problemów z kontaktem. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Skuteczność działania Pana Mecenasa jest bezkonkurencyjna. Dzięki pracy Pana Mecenasa sprawa została wygrana z bardzo dobrym wynikiem dla nas. Z czystym sumieniem polecamy kancelarie Pana Mecenasa Przemysława Chrulskiego i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

Stanisław Bagiński

W temacie wiedzy nie można mieć wątpliwości, iż Adwokat Przemysław Chrulski jest fachowcem w swojej branży. Młody,ambitny i bardzo zaangażowany. W sposób jasny i czytelny wyjaśnia kwestie prawne. Oferuje olbrzymią pomoc i wsparcie podczas procesu. Gorąco polecam !!!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Tokarzewska-Cybulko - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo rodzinne to specjalność ekipy z firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Tokarzewska-Cybulko - nie mają sobie równych w branży. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Podlaskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Białystok
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chomicz-Makowska

Firma Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chomicz-Makowska to prawdziwi wyjadacze w temacie prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują w okolicy Podlaskiego. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (2 opinie)
avatar icon
Oksana

Sprawa była pilna i do tego na kalendarzu była niedziela. Wybrany adwokat okazał się niezwykle dyspozycyjny ,nie za wszystkie pieniądze świata, miły, uprzejmy i profesjonalny! Zostałam zadowolona z rezultatu jego pracy.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Porady Prawne

 • Białystok
 • PLUS Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Lisowski Natalia
Robert Ś.

Rozmowy ok Atmosfera spokojna

5.0 (1 opinia)
Kancelariia Radcy Prawnego Luiza Bałdowska - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka

 • Białystok
 • Kancelariia Radcy Prawnego Luiza Bałdowska
Michał R.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy; sprawa zakończyła się po mojej myśli!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Michał Kulesza - Adwokat Zambrów

Adwokat

 • Zambrów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Kulesza
Bogusława Krajewska

Miałam zaszczyt niedawno korzystać z usługi Kancelarii Radcy Prawnego Pana Michała Kuleszy. Sprawnie, konkretnie i szybko sprawa była załatwiona. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna Panu Kuleszy za pomoc. Oceniam na najwyższy stopień współpracę i podejście do sprawy oraz do klienta. Profesjonalnie. Polecam wszystkim którzy potrzebują radcy prawnego. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Wdzięczna BK.

Michał Jagodziński

W pełni profesjonalne podejście do przedstawionej sprawy. Radca kompetentny, komunikatywny, a przede wszystkim szybko i sprawnie załatwił naszą sprawę. Polecamy w 100%

5.0 (7 opinii)
Helpea sp. z o.o. - Adwokat Białystok

Adwokat

 • Białystok
 • Helpea sp. z o.o.
Ola Tokarek

Z całego serca pragnę podziękować za prowadzenie mojej sprawy i za udzielenie mi pomocy w walce o odszkodowanie. Dzięki waszej uprzejmości, uzyskaliśmy odszkodowanie, które pomoże nam w odzyskaniu spokoju ducha.

Maciej Maciej

Dziękuje za miłą współpracę. Osoby z którymi przyszło mi się kontaktować to osoby o pełnym profesjonalizmie, miłe, tłumaczące sprawę w detalach. Dbano o moją stronę finansową za co bardzo dziękuje. Chętnie polecę firmę Helpea osobą które takiej pomocy będą wymagać. Życzą dużo sukcesów.

5.0 (2 opinie)
Centrum Psychologiczne i Prawne "Między Nami" - Kancelaria Adwokacka Białystok
Seba Sebastian

Naprawdę godne polecenia miejsce! Korzystam z doraźnej opieki psychologicznej. Pani Psycholog Agnieszka pomaga stanąć mi na nogi i zacząć na nowo prawidłowo funkcjonować. Obsługa Centrum jest miła i profesjonalna. Polecam jeśli tylko coś złego w życiu się komuś wydarzy albo nie może sobie z czymś poradzić w tym miejscu znajdzie pomoc na najwyższym poziomie.

Barbara Rz

Miejsce godne polecenia. Obsługa Centrum jest miła i profesjonalna. Korzystałam z usług prawnika. Pomimo wieku adwokat okazał się kompetentny i rzeczowy. Omówiliśmy wszystkie szczegóły i pozytywnie doprowadził moją sprawę do końca :)

Krzysztof Powroziewicz

Uzyskałem pomoc i wstałem na nogi, jestem nowym człowiekiem. Osoby tam pracujące są mili, życzliwi i sympatyczni. Na spotkania z Piotrem uczęszczałem online co było bardzo wygodne. Gorąco polecam Centrum każdemu.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Supronowicz - Adwokat Grajewo

Potrzebujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Supronowicz to adwokaci właśnie dla Ciebie. Ażeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Emilia Siergiejuk - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo Rodzinne

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Emilia Siergiejuk

Osoby z Kancelaria Adwokacka Adwokat Emilia Siergiejuk to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży prawa rodzinnego. Profesjonalne konsultacje prawnicze w niezależnie od przedmiotu sprawy, pomoc w sądzie, przygotowanie pism to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (2 opinie)
Rozwody Białystok - Adwokat Urszula Zajko - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo Rodzinne

 • Białystok
 • Rozwody Białystok - Adwokat Urszula Zajko

Prawo rodzinne to dla firmy Rozwody Białystok - Adwokat Urszula Zajko pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Trafne doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sądzie, sporządzenie pism i wiele innych to standardowy obszar działania dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (8 opinii)
avatar icon

Porady Prawne

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Sylwia Tokarzewska-Cybulko
Marcin Ż.

Pani mecenas prowadziła mi sprawę o podział majątku,pełen profesjonalizm i wysoki poziom wiedzy prawniczej.Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Anna P.

Profesjonalista. Pomoc super kontakt dowody miałam czwartego dnia. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki - Porady Prawne Białystok

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki w Białymstoku zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy z zakresu: - prawo cywilne; - prawo karne; - prawo rodzinne; - prawo spadkowe; - prawo gospodarcze; - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych; - prawo administracyjne; - prawo autorskie.

Adwokat Karolina Grądzka Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Białystok

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, sprawy dotyczące małoletnich dzieci), w sprawach małżeńskich majątkowych (podział majątku, umowy majątkowe małżeńskie tzw. intercyzy małżeńskie), w sprawach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku), w sprawach o błędy medyczne, w sprawach z zakresu prawa karnego (w tym zezwolenie na odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego) oraz w postępowaniach w przedmiocie wywłaszczenia nieruchomości pod drogi publiczne (w tym odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości). Kancelaria świadczy pomoc prawną również w języku angielskim. Adwokat Karolina Grądzka jest członkiem międzynarodowego

Pomoc Prawna Adwokaci i Radcy Prawni - Porady Prawne Białystok

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, pomimo że poszukujesz od wielu dni? Pomoc Prawna Adwokaci i Radcy Prawni może zakończyć Twój problem. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

Kancelaria Radcy Prawnego dr Paulina Czemiel - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka

 • Białystok
 • Kancelaria Radcy Prawnego dr Paulina Czemiel

Szukasz kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Radcy Prawnego dr Paulina Czemiel w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Daniszewska-Zujko - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Daniszewska-Zujko

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Daniszewska-Zujko to adwokaci właśnie dla Ciebie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacka dr Justyna Grusza-Głębicka - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka dr Justyna Grusza-Głębicka

Reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych, w szczególności: sprawy gospodarcze (spory pomiędzy przedsiębiorcami), sprawy cywilne (o roszczenia z umów, o odszkodowanie i zadośćuczynienie, dotyczące ochrony dóbr osobistych, skargi pauliańskie, rozwody, podziały majątku), sprawy rodzinne (władza rodzicielska, miejsce pobytu dziecka, kontakty, alimenty).

avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Białystok
 • Adwokat Karol Filip Skalimowski

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Po odbyciu aplikacji adwokackiej oraz złożeniu egzaminu zawodowego zostałem wpisany na listę adwokatów białostockiej Izby Adwokatów. Od roku 2011 z sukcesami prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką w Białymstoku przy ul. Waszyngtona 12. Już od 20 lat moja rodzina służy poradami prawnymi w Białymstoku i rzetelnie budujemy naszą kancelarię prawną Skalimowscy. Osobiście specjalizuję się w sprawach karnych, cywilnych i gospodarczych. Opierając się na swojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, każdorazowo staram się dopasować idealne rozwiązanie do potrzeb każdego Klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Śliwińska - Doroszko - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Śliwińska - Doroszko

Adwokat Ewa Śliwińska - Doroszko ma 9 lat doświadczenia w prowadzeniu spraw sądowych klientów indywidualnych oraz w bieżącej obsłudze przedsiębiorców. Zajmuje się prawem rodzinnym a w szczególności sprawami rozwodowymi, podziałami majątku, władzą rodzicielską, sprawami alimentacyjnymi, a także sprawami spadkowymi ( stwierdzenie nabycia spadku, dział spadk), o zniesienie współwłasności, zasiedzenie oraz sprawami dotyczącymi szkód komunikacyjnych i osobowych.

Adwokat Justyna LEWANDOWSKA - Prawo Rodzinne Suwałki

Prawo Rodzinne

 • Suwałki
 • Adwokat Justyna LEWANDOWSKA

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Adwokat Justyna LEWANDOWSKA z Podlaskiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

avatar icon

Prawo rodzinne to specjalność kancelarii adwokackiej - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka adw. Urszula Zajko - Adwokat Białystok

Adwokat

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka adw. Urszula Zajko

Zwróć się do Kancelaria Adwokacka adw. Urszula Zajko jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Podlaskiego oraz w sąsiednich miastach. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Radcy Prawnego Emilia Więsław - Kancelaria Adwokacka Białystok

Planujesz wybór kancelarii adwokackiej z okolic Podlaskiego, ale nie chcesz przepłacać? Kancelaria Radcy Prawnego Emilia Więsław oferuje realizację zlecenia w korzystnej cenie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Skiba - Porady Prawne Białystok

Takiej propozycji porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Podlaskiego, więc jeśli szukasz porad prawnych to natychmiast sprawdź Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Skiba. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Klemienia - Porady Prawne Białystok

Od 2004 roku prowadzę Kancelarię Prawną specjalizującą się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz upadłościowym. Posiadając tytuł doradcy restrukturyzacyjnego, wspieram Klientów w trudnych procesach cywilnych, przekształcam prowadzone przez nich przedsiębiorstwa i wyjaśniam skomplikowane aspekty procedury sądowej. W ramach mojej pracy, na zlecenie sądu, pełnię funkcję syndyka bądź nadzorcy w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Nie obawiam się wyrażać własnego zdania w kwestiach spornych i potrafię szczerze poinformować Klienta o braku podstaw prawnych dotyczących jego propozycji. Mam doświadczenie w prowadzeniu spraw oraz reprezentacji Klientów zarówno jako pozwanych, jak i powodów. Znam sposób myślenia, gromadzenia dowodów

Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza Universus - Adwokat Łomża

Adwokat

 • Łomża
 • Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza Universus

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działających na terenie miejscowości Podlaskie i w okolicy. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Adwokat Kuba Makoś, Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Białystok

Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś. Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Ponieważ to, co nas wyróżnia to ponad 10-letnie doświadczenie, pasja i stałe dążenie do rozwoju, które pozwoliły nam zakończyć pomyślnie zdecydowaną większość prowadzonych spraw (ponad 96%). Regularna współpraca kancelarii prawnej z kilkunastoma dużymi podmiotami i dziesiątki postępowań każdego roku pozwalają nam stale rozszerzać swoją ofertę i lepiej troszczyć się o klientów. To, co także wyróżnia naszych adwokatów to szerokie spojrzenie na skutki podejmowanych działań – doświadczenie, wiedza i współpraca z innymi ekspertami z dziedziny prawa pozwalają nam spoglądać również na skutki dalekosiężne, co nierzadko chroni naszych klientów przed błędnymi decyzjami.

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz - Adwokat Bielsk Podlaski

Firma Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Podlaskiego oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacka Marek Kowalewicz - Porady Prawne Białystok

Porady Prawne

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Marek Kowalewicz

Wybranie porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Marek Kowalewicz posłużą radą i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.