Archiwum Nowości 2014

Zainteresowanie usługami budowlanymi w Oferteo.pl wzrosło o 40%

Zainteresowanie usługami budowlanymi w Oferteo.pl wzrosło o 40%

W porównaniu do ubiegłego roku, aż o 40% wzrosła liczba inwestorów, którym serwis Oferteo.pl pomógł w okresie styczeń-listopad 2014 w poszukiwaniach firm budowlanych.
Większe zainteresowania usługami budowlanymi potwierdza również Główny Urząd Statystyczny. Z informacji Urzędu wynika, że produkcja budowlano-montażowa w okresie styczeń – październik br. była większa o 3,5% w stosunku do analogicznego okresu poprzedniego roku (wobec spadku o 14,4% przed rokiem).

Opublikowano: 15 grudnia 2014 


Więcej informacji w powiadomieniach o firmach składających oferty

Więcej informacji w powiadomieniach o firmach składających oferty

Serwis Oferteo.pl powiadamia wszystkich składających zapytania ofertowe o tym, które firmy są zainteresowane współpracą i zamierzają przedstawić ofertę. Powiadomienia te przyspieszają i ułatwiają nawiązanie kontaktu pomiędzy osobami poszukującymi produktów i usług oraz ich dostawcami i wykonawcami.
Teraz otrzymując dodatkowe informacje o danej firmie Klient może już przed pierwszą rozmową przekonać się o jej wiarygodności oraz przygotować się do rozmów o ofercie.


Złóż zapytanie o oferty firm »

Sprawdź jak Twoja firma prezentuje się Klientom »

Opublikowano: 23 października 2014 


Serwis Oferteo.pl oficjalnym partnerem Google

Serwis Oferteo.pl oficjalnym partnerem Google

Serwis Oferteo.pl został oficjalnym Partnerem Google. Certyfikat Google jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas usług w zakresie marketingu internetowego.


Profesjonalne działania pozwalają nam wspierać naszych Klientów w realizacji ich celów. Dzięki nam składający zapytania o oferty nawiązują współpracę z rzetelnymi Dostawcami i Wykonawcami, a Firmy pozyskują nowych Klientów.


Oferteo.pl na liście partnerów Google »

Opublikowano: 22 września 2014 


Oferteo obsługuje teraz Zlecenia i Firmy zagraniczne

Oferteo obsługuje teraz Zlecenia i Firmy zagraniczne
Serwis Oferteo.pl łączy Osoby poszukujące produktów i usług wraz z ich Dostawcami i Wykonawcami – od teraz również poza granicami Polski.
W czasie składania zapytań ofertowych osoby prywatne, firmy oraz instytucje polskie i zagraniczne mogą, jako miejsce realizacji zlecenia/zamówienia wskazać jeden z blisko 60 krajów Europy i Azji.
Natomiast Dostawcy i Wykonawcy zarejestrowani w Oferteo.pl po zadeklarowaniu gotowości realizacji zleceń poza Polską mogą pozyskiwać nowych zagranicznych Klientów.

Jeśli należysz do grona Dostawców i Wykonawców Oferteo.pl,
uzupełnij teraz listę krajów, w których działa Twoja Firma »

Opublikowano: 14 sierpnia 2014 


Dynamiczna ekspansja Oferteo na rynki zagraniczne

Dynamiczna ekspansja Oferteo na rynki zagraniczne

Owocna współpraca z wieloma kontrahentami z zagranicy wykazała, że również poza granicami Polski Klienci chętnie składają zapytania o oferty, a Firmy pozyskują kontakty do Zleceniodawców. Chcąc dostosować się do aktualnych potrzeb naszych Klientów uruchomiliśmy zagraniczne serwisy Oferteo:


Wkrótce planujemy otwarcie serwisów także w Portugalii, Hiszpanii, we Francji, Włoszech, w Austrii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Szwecji, na Litwie, Łotwie, Węgrzech, w Turcji, Rumunii, Brazylii oraz w innych krajach.

Opublikowano: 4 sierpnia 2014 


Wizytówki firm w Oferteo teraz w nowej szacie graficznej

Wizytówki firm w Oferteo teraz w nowej szacie graficznej
Każda firma współpracująca z Oferteo ma do dyspozycji własną wizytówkę – dedykowaną stronę firmową teraz dostępną w odświeżonej szacie graficznej z możliwością utworzenia galerii zdjęć prezentującej firmę oraz jej usługi i produkty. Ta nowoczesna strona internetowa dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych pomoże Państwu budować wizerunek profesjonalnej i wiarygodnej firmy oraz pozwoli pozyskiwać jeszcze więcej nowych Klientów.

Dodaj galerię zdjęć do swojej nowej wizytówki »

Opublikowano: 23 lipca 2014 


7 na 8 osób poleciłoby Oferteo znajomym planującym budowę domu

7 na 8 osób poleciłoby Oferteo znajomym planującym budowę domu
Badanie satysfakcji korzystania z Oferteo.pl pokazało, że osoby poszukujące za pośrednictwem serwisu firmy budowlanej, której zlecą budowę wymarzonego domu są zadowolone ze wsparcia, jakie otrzymały. Znalezione firmy spełniły ich oczekiwania w zakresie ceny, jakości i rzetelności pracy, a także terminowości.

Czytaj więcej o wynikach naszego badania »

Opublikowano: 30 czerwca 2014 


Oferteo.pl przedstawia raport preferencji budowlanych Polaków

Oferteo.pl przedstawia raport preferencji budowlanych Polaków
Jakie domy najczęściej budują Polacy? Ile kosztuje budowa domu?

Oferteo.pl zna odpowiedzi na te pytania, bo każdego roku pomagamy w znalezieniu dobrej i rzetelnej firmy budowlanej tysiącom osób podejmujących się budowy domu. Raportem zawierającym wyniki analizy zapytań ofertowych złożonych u nas w 2013 roku oraz ankiety wśród osób budujących domy podzieliliśmy się z mediami.

Zobacz wywiad oraz treść raportu na Onet.pl, WP.pl, Wprost.pl, Dziennik.pl, Wyborcza.biz, lub GazetaPrawna.pl.

Opublikowano: 28 marca 2014 


Dlaczego zlecanie i kupowanie z Oferteo jest korzystne?

Dlaczego zlecanie i kupowanie z Oferteo jest korzystne?
Każdego dnia w Oferteo pojawia się kilkaset nowych zapytań o oferty. Trafiają one do Firm gotowych do realizacji konkretnego zlecenia, starannie wybranych przez naszych Konsultantów spośród 129 427 zarejestrowanych w systemie Oferteo.pl.
Osobom i firmom, które za naszym pośrednictwem poszukują produktów i usług dajemy możliwość wyboru najlepszej dla siebie oferty. Ponieważ korzyści jest jeszcze więcej, wybraliśmy dla Was 7 najważniejszych i zaprezentowaliśmy w dedykowanym materiale.

Sprawdź 7 powodów, dla których warto zlecać i kupować z Oferteo »

Opublikowano: 17 lutego 2014 


Oferteo partnerem Międzynarodowych Targów BUDMA 2014

Oferteo partnerem Międzynarodowych Targów BUDMA 2014
Miło jest nam poinformować, że Oferteo zostało partnerem medialnym Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. To najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej odbędą się w Poznaniu w dniach 11-14 marca br. Nie mogło nas na nim zabraknąć - budownictwo jest najpopularniejszą branżą w Oferteo. Każdego roku dzięki nam tysiące osób pozyskują oferty od firm budowlanych, remontowych czy dostawców materiałów budowlanych, a firmy pozyskują nowe atrakcyjne zlecenia.

Opublikowano: 12 lutego 2014  Archiwum


  • Jest z nami 604 975 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 15 798 941 ofert

  • Zdobyliśmy już 8 655 894 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."