Archiwum Nowości 2020

Kolejny zwycięzca otrzymał voucher do Hotelu Bania!

Kolejny zwycięzca otrzymał voucher do Hotelu Bania!

Listopadowe rozstrzygnięcie konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo” za nami. W tym miesiącu voucher do Hotelu Bania wygrała Pani Urszula Markow.

Pani Urszula znalazła przez Oferteo Specjalistę od układania płyt GK. Wykonawca kupił niezbędne materiały, przetransportował je i doskonale poradził sobie z wymagającym projektem wykończenia. Nasza zwyciężczyni doceniła jego zaangażowanie oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Ważne było również to, że fachowiec dysponował wysokiej klasy narzędziami i zadbał o porządek na budowie.

Gratulujemy wyboru!

Ty też możesz wygrać wspaniały weekendowy wyjazd. Złóż zapytanie o oferty firm na stronie Oferteo.pl i opowiedz o współpracy z wykonawcą, a nagroda może być Twoja. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Opublikowano: 10 grudnia 2020 


Fotowoltaika – obalamy powszechnie powtarzane mity

Fotowoltaika – obalamy powszechnie powtarzane mity

Choć popularność fotowoltaiki rośnie, wciąż krąży wokół niej wiele mitów. Te najczęściej powtarzane dotyczą awaryjności i nieopłacalności instalacji fotowoltaicznej, braku możliwości korzystania z paneli słonecznych zimą czy konieczności wzmocnienia dachu przed ich montażem.

Obalmy jeden z najbardziej popularnych - czy w Polsce jest zbyt niskie nasłonecznienie dla fotowoltaiki? Według danych SolarGIS, średnie nasłonecznienie w naszym kraju wynosi około 1050–1160 kWh/m kw. rocznie. Taki poziom nasłonecznienia z powodzeniem wystarcza, aby generować energię z instalacji PV.

Dodajmy, że kraje takie jak Wielka Brytania i Niemcy, gdzie średnia wartość nasłonecznienia jest podobna, są liderami w produkcji prądu ze słońca.

Więcej na temat faktów i mitów dotyczących fotowoltaiki znajdziesz w naszym raporcie.

Opublikowano: 27 listopada 2020 


Znamy kolejnego zwycięzcę konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo”!

Znamy kolejnego zwycięzcę konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo”!

Październikowa edycja konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo” rozstrzygnięta. Voucher do Hotelu Bania otrzymał Pan Kamil Bogusz, który szukał wykonawcy tynków gipsowych.

Nasz zwycięzca znalazł przez Oferteo profesjonalną, rzetelną i pomocną firmę, która w dwa tygodnie otynkowała niemal 1 000 m2 powierzchni. Wykonawca przeprowadził dokładne pomiary i od razu wskazał miejsca, które będą generować dodatkowy koszt. Pan Kamil mocno docenił fakt, że ekipa na koniec posprzątała po swojej pracy.

Gratulujemy wyboru świetnego Specjalisty!

Ty też możesz wziąć udział w naszym konkursie. Nagroda może być Twoja, jeśli złożysz zapytanie w Oferteo i opowiesz nam o współpracy z wybranym wykonawcą. Czekamy na twoją opinię!

Opublikowano: 10 listopada 2020 


75% Polaków korzysta z dofinansowania do fotowoltaiki

75% Polaków korzysta z dofinansowania do fotowoltaiki

Zainteresowanie fotowoltaiką w Polsce nie spada. My również kontynuujemy temat instalacji fotowoltaicznych, aby jeszcze bardziej przybliżyć Wam tematykę. W dzisiejszym raporcie przyjrzeliśmy się dotacjom.

W 2019 roku z dofinansowania skorzystało aż trzy czwarte osób zakładających fotowoltaikę. Dzięki dopłatom można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Dodatkowo 69% ankietowanych skorzystało z ulgi termomodernizacyjnej i odliczyło wydatki poniesione na instalację paneli słonecznych.

Jeszcze więcej danych z naszego badania znajdziesz w raporcie.

Opublikowano: 5 listopada 2020 


W Hotelu Bania wypocznie kolejny laureat naszego konkursu!

W Hotelu Bania wypocznie kolejny laureat naszego konkursu!

We wrześniu voucher na pobyt w Hotelu Bania otrzymała Pani Maria Kowtunenko.

Pani Maria skorzystała z usług firmy przeprowadzkowej. Przez Oferteo znalazła profesjonalną firmę, która szybko i bezproblemowo przeprowadziła całe przedsięwzięcie. Nasza szczęśliwa zwyciężczyni doceniła nie tylko fachowe działanie firmy, ale również jej sympatyczne nastawienie i konkurencyjną cenę usługi.

Serdecznie gratulujemy znakomitego wyboru!

Jeśli marzy Ci się weekendowy wyjazd dla dwojga, również weź udział w konkursie "Wybierz firmę z Oferteo". Opisz, jak wyglądała współpraca z wybranym wykonawcą, a nagroda może być Twoja!

Opublikowano: 9 października 2020 


Polacy zadowoleni z fotowoltaiki

Polacy zadowoleni z fotowoltaiki

Fotowoltaika jest w Polsce coraz popularniejsza. Aż 96% klientów nie żałuje tej inwestycji. Co przede wszystkim motywuje Polaków do zakupu paneli słonecznych?

Kluczowym argumentem przemawiającym za instalacją systemu fotowoltaicznego jest oszczędność. Takiej odpowiedzi udzieliło 84% ankietowanych.

Na drodze do produkcji energii we własnym domu mogą stanąć pewne przeszkody. Największa z nich to biurokracja. Kluczem do sukcesu jest doświadczony specjalista, który nie tylko zamontuje panele słoneczne, ale też pomoże w formalnościach.

Więcej informacji na temat fotowoltaiki w Polsce znajdziesz w naszym raporcie.

Opublikowano: 2 października 2020 


Voucher do Hotelu Bania trafił do kolejnego szczęśliwca!

Voucher do Hotelu Bania trafił do kolejnego szczęśliwca!

W sierpniu szczęśliwym zwycięzcą naszego konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo” została Pani Grażyna Olbryś – Ząbek. Nagrodą jest pobyt w Hotelu Bania.

Pani Grażyna szukała fachowca oferującego usługi malarskie. Dzięki Oferteo znalazła wykonawcę, który profesjonalnie zrealizował zlecenie, a dodatkowo doradził i pomógł w zakupie paneli. Współpraca była przyjemna i owocna.

Serdecznie gratulujemy!

Ty też chcesz wygrać weekend dla dwojga w Hotelu Bania **** Thermal & Ski? Wystarczy, że wybierzesz ofertę firmy z Oferteo i napiszesz, jak przebiegała współpraca. Voucher może być Twój!

Opublikowano: 3 września 2020 


Konkurs „Fotowoltaika 2020” rozstrzygnięty

Konkurs „Fotowoltaika 2020” rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że dobiegł końca konkurs „Fotowoltaika 2020”! Nasi użytkownicy podzielili się doświadczeniami płynącymi z poszukiwania ekipy instalującej panele fotowoltaiczne oraz samego użytkowania fotowoltaiki.

Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, aby wybrać zwycięzców. Po burzliwych naradach udało się wyłonić pięciu szczęśliwców. Otrzymają wyjątkowe nagrody - opaski Xiaomi MiBand 5.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, a wszystkim uczestnikom badania dziękujemy za poświęcony czas.

Opublikowano: 11 sierpnia 2020 


Voucher do Hotelu Bania – znamy kolejnego zwycięzcę!

Voucher do Hotelu Bania – znamy kolejnego zwycięzcę!

Lipcowe rozstrzygnięcie naszego comiesięcznego konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo” już za nami! Voucher do Hotelu Bania wygrywa Pani Anna Prorok.

Pani Anna szukała firmy, która przygotuje projekt wnętrz domu jednorodzinnego. Wybrany dzięki Oferteo wykonawca wykazał się niezwykłym zaangażowaniem. Świetny kontakt i profesjonalne doradztwo zaowocowały stworzeniem funkcjonalnej i harmonijnej przestrzeni. Gratulujemy świetnego wyboru!

Ty też możesz wygrać wypoczynek w Hotelu Bania. Złóż zapytanie i opisz, jak wyglądała współpraca. Vouchery czekają!

Opublikowano: 10 sierpnia 2020 


Jak wygląda budowa domu w Polsce?

Jak wygląda budowa domu w Polsce?

Budowa domu to ogromne wyzwanie. Wymaga nakładów finansowych, ale też dużo cierpliwości. Sprawdziliśmy, jak to wygląda w praktyce.

Średnio trzy miesiące potrzebne są na to, by znaleźć odpowiednią ekipę budowlaną. Co więcej, solidni i uczciwi wykonawcy nie są dostępni od ręki. Na rozpoczęcie prac na budowie co trzeci uczestnik badania musi czekać od jeden do trzech miesięcy.

Co decyduje o wyborze ekipy budowlanej i jakie jeszcze trudności napotykają Polacy marzący o własnym domu?

Odpowiedzi na te i inne pytania związane z budową domu w Polsce znajdziesz w naszym raporcie.

Opublikowano: 3 sierpnia 2020 


W Hotelu Bania wypocznie kolejny zwycięzca!

W Hotelu Bania wypocznie kolejny zwycięzca!

W czerwcowym rozstrzygnięciu konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" voucher do Hotelu Bania wygrywa Pan Dariusz Tarkowski.

Pan Dariusz szukał ekipy do wykonania studni głębinowej. Przez Oferteo znalazł profesjonalnego wykonawcę, który szybko wykonał usługę. Dodatkowo zakupił niezbędny sprzęt i udzielił praktycznego instruktażu.

Gratulujemy wyboru!

Chcesz odpocząć w Hotelu Bania? Złóż zapytanie i opowiedz nam o współpracy z wybraną firmą.

Opublikowano: 10 lipca 2020 


Jak budowlanka radzi sobie z epidemią?

Jak budowlanka radzi sobie z epidemią?

Firmy budowlane bardzo dobrze radzą sobie z utrudnieniami spowodowanymi przez pandemie.

Aż 92% nie zawiesza działalności, natomiast blisko połowa działa bez żadnych zmian.

70% deklaruje też, że posiada zabezpieczenie finansowe na wypadek kłopotów. Jednak tylko 13% ma środki pozwalające przetrwać 3 lub więcej miesięcy.

Więcej o kondycji rynku budowlanego dowiesz się z naszego raportu na Polska Times.

Opublikowano: 22 czerwca 2020 


Voucher do Hotelu Bania rozdany

Voucher do Hotelu Bania rozdany

Kolejne rozstrzygnięcie konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo", a co się z tym wiąże - voucher do Hotelu Bania, wygrywa Pan Mariusz Dziwiszewski.

Pan Mariusz poszukiwał ekipy do wykonania nietypowego tynkowania elewacji domu. Wybrał profesjonalną firmę, która z łatwością sprostała trudnemu wyzwaniu i osiągnęła efekt przewyższający oczekiwania.

Gratulujemy świetnej decyzji!

W przyszły miesiącu to Ty możesz wygrać voucher! Złóż zapytanie ofertowe, opowiedz o współpracy z wybraną firmą i wygraj wyjazd do Hotelu Bania!

Opublikowano: 9 czerwca 2020 


Polacy budują się na wsi

Polacy budują się na wsi

Polacy chętnie budują domy na terenach wiejskich - w roku 2019 było to ponad 61% nowych domów.

Przy wyborze działki inwestorzy kierują się odpowiednio - okolicą, ceną oraz bliskością do pracy, szkół i przedszkoli.

Więcej przeczytasz w raporcie Rzeczpospolita.

Opublikowano: 26 maja 2020 


Kolejny szczęśliwiec wygrał weekend w Hotelu Bania

Kolejny szczęśliwiec wygrał weekend w Hotelu Bania

W kwietniowej edycji konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" voucher do Hotelu Bania wygrywa Pan Andrzej Gąsieniec, który szukał ekipy do prac brukarskich.

Pan Andrzej znalazł doświadczoną firmę, która wzorowo poradziła sobie ze skomplikowanym zleceniem. Mimo trudnych dyskusji udało się dojść do porozumienia, które zaowocowało sumiennym i sprawnym wykonaniem prac.

Gratulacje!

Też marzysz o wyjeździe w góry? Powiedz nam czego szukasz, opowiedz o współpracy z wybraną Firmą i wygraj weekend w Hotelu Bania!

Opublikowano: 8 maja 2020 


Tytuły Najlepsi 2020 rozdane!

Tytuły Najlepsi 2020 rozdane!

Sprawdźcie skrzynki mailowe, bo tytuły Najlepsi 2020 zostały rozdane!

Gratulujemy wszystkim odznaczonym!

Co roku pytacie nas, czy możecie bezpłatnie wykorzystywać tytuły w celach reklamowych - oczywiście że tak, zapracowaliście na nie!

Pamiętajcie, żeby zawsze załączyć link do rankingu - to podnosi Waszą wiarygodność.

Życzymy dalszych sukcesów w rozwoju biznesu, zwłaszcza w tym wyjątkowym czasie.

Opublikowano: 22 kwietnia 2020 


Pierwszy voucher na weekend w górach wydany!

Pierwszy voucher na weekend w górach wydany!

Pierwszą osobą, która wygrywa voucher do Hotelu Bania w konkursie "Wybierz Firmę z Oferteo" zostaje Pani Marta Wilner, która szukała ekipy do kafelkowania łazienek.

Wybrani Specjaliści zrealizowali zlecenie rzetelnie i sumiennie zgodnie z projektem, dbając przy tym o dopracowanie każdego szczegółu. Przez cały czas była na bieżąco informowana o postępach prac. Na koniec otrzymała pełne rozliczenie kosztów wraz z fakturami za materiały.

Gratulujemy wybrania świetnych Specjalistów!

Chcesz wypocząć w górach? Złóż zapytanie, opowiedz o współpracy z wybraną Firmą i wygraj voucher!

Opublikowano: 10 kwietnia 2020 


Otrzymaj tytuł "Najlepsi 2020" w Twojej branży i powiecie

Otrzymaj tytuł "Najlepsi 2020" w Twojej branży i powiecie

Uruchamiamy Ranking Najlepszych Firm w 2020 w Twojej branży i powiecie!

Każda nowa opinia, którą otrzymasz od zadowolonych Klientów, przybliży Cię do tytułu Najlepsi 2020.

Na opinie czekamy do 6 kwietnia.

Skorzystaj z Narzędzia do zbierania opinii - podaj w nim adresy mailowe, na które wyślemy w Twoim imieniu prośby o dodanie opinii lub też skopiuj link i przekaż go swoim Klientom.

Udział w rankingu jest BEZPŁATNY!

Więcej szczegółów na stronie Wybieramy Najlepszych.

Przykładowe branże i powiaty oraz laureaci tytułu "Najlepsi 2019":

1. https://www.oferteo.pl/domy-szkieletowe/wroclaw#Najlepsi

2. https://www.oferteo.pl/firmy-remontowe/szczecin#Najlepsi

3. https://www.oferteo.pl/ukladanie-kostki-brukowej/kalisz#Najlepsi

Opublikowano: 30 marca 2020 


78% Wykonawców realizuje zlecenia podczas epidemii

78% Wykonawców realizuje zlecenia podczas epidemii

Przeprowadziliśmy ankietę wśród Firm zarejestrowanych w Oferteo.pl na temat realizacji zleceń w dobie epidemii koronawirusa.

Zapytaliśmy Wykonawców, jakie są ich obawy związane z obecną sytuacją i jakie zachowują środki ostrożności przeciw ewentualnemu zakażeniu. Spytaliśmy także, jak radzą sobie z dostępem do materiałów.

Na te pytania oraz na kilka innych znajdziesz odpowiedź w naszym raporcie.

Opublikowano: 25 marca 2020 


Poprawiamy jakość zapytań

Poprawiamy jakość zapytań

Zależy nam na zadowoleniu obu stron - Klientów składających zapytania oraz Specjalistów na nie odpowiadających.

Dlatego też cały czas staramy się poprawiać jakość oferowanych usług.

Z początkiem lutego wprowadziliśmy potwierdzenie zapytania za pomocą kodu SMS. Każde takie pytanie oznaczone jest odpowiednim statusem - zieloną słuchawką i informacją "potwierdziliśmy nr telefonu SMS'em".

O dalszych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Opublikowano: 12 marca 2020 


Ostatni raz rozdajemy iPada, ale konkurs trwa dalej!

Ostatni raz rozdajemy iPada, ale konkurs trwa dalej!

Ostatniego iPada w naszym konkursie "Wybierz firmę z Oferteo" wygrywa Pan Piotr Kluczyński, który szukał firmy do wykonania oprogramowania.

Pan Piotr pilnie potrzebował pomocy w realizacji pierwszego poważnego projektu w nowej pracy. Trafił idealnie! Przy każdej przeszkodzie w ekspresowym tempie zostało znalezione zastępcze rozwiązanie. Dzięki temu dalsza kariera Pana Piotra rozwija się znakomicie.

Gratulujemy i życzymy awansu!

Przypominamy!

W kolejnym miesiącu następuje zmiana nagrody na weekend w Hotelu Bania!

Jak wygrać? Złóż zapytaniem, wybierz firmę i opisz nam jak przebiegała współpraca.

Opublikowano: 10 marca 2020 


Zmiana nagrody - wygraj weekend w Hotelu Bania!

Zmiana nagrody - wygraj weekend w Hotelu Bania!

Idzie wiosna, więc czas na zmiany...

Konkurs "Wybierz firmę z Oferteo" zmienia nagrodę. Od marca możecie zgarnąć weekend dla 2 osób w Hotelu Bania **** Thermal & Ski!

W ramach pobytu m.in. nielimitowany dostęp do Termy Bania oraz Strefy Saun.

Jak wziąć udział w konkursie?

Złóż zapytanie ofertowe w serwisie Oferteo.pl, wybierz firmę i opisz jak przebiegała współpraca. Co miesiąc rozdajemy 1 voucher.

Spróbuj, wygraj i ciesz się relaksującym weekendem z widokiem na piękne, polskie góry.

Opublikowano: 6 marca 2020 


Polacy budują coraz mniejsze domy

Polacy budują coraz mniejsze domy

Polacy budują mniejsze domy na mniejszych działkach niż w poprzednich latach. Najczęściej decydują się na powierzchnię 101 - 150m². Wybierają budynki parterowe i niepodpiwniczone, ale z garażem.

Więcej o raporcie Oferteo.pl przeczytasz na portalu budownictwa budnet.pl

Opublikowano: 27 lutego 2020 


Wysyłamy Apple TV do zwycięzców konkursu "Opowiedz o swojej budowie 2020"!

Wysyłamy Apple TV do zwycięzców konkursu "Opowiedz o swojej budowie 2020"!

W rozstrzygnięciu konkursu "Opowiedz o swojej budowie 2020" wybraliśmy 3 zwycięzców, którzy najciekawiej odpowiedzieli na pytanie "Co poradziliby Państwo osobom, które myślą o budowie własnego domu?".

Z największą przyjemnością informujemy, że odtwarzacze Apple TV zostaje wysłany do: Pana Michała Klimowskiego, Pana Piotra Lenkiewicza oraz Pana Adama Mroczka.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom badania za poświęcony czas. Niedługo opublikujemy podsumowanie ankiety w formie corocznego raportu.

Opublikowano: 17 lutego 2020 


Styczniowy konkurs rozstrzygnięty

Styczniowy konkurs rozstrzygnięty

Styczniową edycję "Wybierz firmę z Oferteo" wygrywa Pan Krzysztof Gogula. Nowy iPad został już zapakowany do wysyłki!

Pan Krzysztof szukał paneli fotowoltaicznych. Wybrał polskiego producenta oferującego panele wysokiej jakości z długim okresem gwarancji. Realizacja odbyła się ekspresowo, a przy tym nie utrudniając życia domownikom. Na koniec cały teren oraz dach został wysprzątany.

Gratulujemy wyboru sprawnej ekipy!

Poszukujesz Specjalisty? Marzysz o nowym iPadzie? Możesz mieć oba! Złóż zapytanie i opowiedz jak przebiegała współpraca z wybraną firmą.

Opublikowano: 11 lutego 2020 


Oferteo zaprasza na targi Budma 2020

Oferteo zaprasza na targi Budma 2020

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020. W Poznaniu spotkają się najważniejsze firmy branży budowlanej oraz eksperci z kraju i zagranicy. Oferteo.pl jak co roku zostało partnerem tego wydarzenia.

Z tej okazji mamy dla Państwa 200 jednorazowych zaproszeń uprawniających bezpłatnego wejścia na Targi w dniach 4-7 lutego br.

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 lutego za pomocą formularza kontaktowego.

Opublikowano: 29 stycznia 2020 


Pierwszy zwycięzca w 2020!

Pierwszy zwycięzca w 2020!

Pan Tomasz Więcek zostaje pierwszym zwycięzcą konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" w 2020 roku i zarazem nowym właścicielem iPada.

Pan Tomasz poszukiwał firmy do wykonania przyłącza kanalizacji. Ostatecznie wybrana firma okazała się bardzo słowna i dokładna. Szybko poinformowała o małym opóźnieniu w terminie wykonania prac, żeby potem zrealizować zlecenie idealnie według wytycznych w zaledwie 3 godziny. Miłym zaskoczeniem była też bardzo konkurencyjna cena.

Gratulujemy!

Chcesz wygrać iPada? Wybierz firmę z Oferteo i opowiedz nam o współpracy.

Opublikowano: 10 stycznia 2020  Archiwum


  • Jest z nami 630 520 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 16 870 094 ofert

  • Zdobyliśmy już 9 283 514 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."