Archiwum Nowości 2022

Kto wygrał w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”? Sprawdź!

Kto wygrał w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”? Sprawdź!

„Polecam pana Maćka w 100%, wspaniały i konkretny człowiek! Wykonał taras oraz wszystkie dodatkowe prace, które wymyśliliśmy w międzyczasie...” – tym zdaniem rozpoczyna się opinia, którą doceniliśmy w listopadowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”. Słowami uznania dla wykonawcy tarasu podzieliła się z nami pani Marta.

Pani Marta otrzymała od nas nagrodę w postaci vouchera na weekend dla dwóch osób w Hotelu Bania. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku.

Zapraszamy kolejne osoby do składania zapytań na Oferteo.pl, krótkiego opisu wykonanych prac i oceny wybranego wykonawcy!

Opublikowano: 9 grudnia 2022 


Konsumencki lider jakości 2022

Konsumencki lider jakości 2022

Z nieukrywaną dumą ogłaszamy, że portal Oferteo.pl został wybrany przez konsumentów jako najlepszy serwis dla zleceniodawców i wykonawców w branży budowalnej. Tym samym otrzymaliśmy złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2022!

W ramach plebiscytu przeprowadzone zostało badanie na próbie przeszło 14 tysięcy respondentów. Wyniki wskazują, że możemy cieszyć się najwyższym poziomem rozpoznawalności. Blisko 70% ankietowanych zadeklarowało, że poleciłoby Oferteo.pl jako narzędzie do znalezienia fachowca w internecie. Wśród uzasadnień takiej postawy znalazły się między innymi opinie, że korzystanie z naszego serwisu jest szybkie i bezproblemowe.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie i pomoc w zdobyciu nagrody. Jesteśmy dumni z faktu, że Oferteo.pl na stałe wpisuje się w krajobraz polskiej branży budowlanej. Wyróżnienie to stanowi dla nas motywację do dalszej pracy, która zawsze będzie miała na celu dobro użytkowników naszego portalu.

Opublikowano: 8 grudnia 2022 


Konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” – rozstrzygnięty!

Konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” – rozstrzygnięty!

Październikowa edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” dobiegła końca. Jak co miesiąc, zlecający chętnie wypowiadali się na temat współpracy z wykonawcami. Jedną z takich opinii – oczywiście nagrodziliśmy.

Nagroda w postaci vouchera na weekend dla dwóch osób w Hotelu Bania powędrowała do pana Marcina Sitka, który szukał specjalisty od ogrzewania podłogowego. Wybrana firma – zdaniem pana Marcina – starannie wykonała frezowanie (i inne prace), profesjonalnie doradzała i chętnie odpowiadała na zadane jej pytania.

Żeby wygrać, trzeba grać! Dlatego złóż zapytanie, napisz kilka zdań na wizytówce firmy wykonawczej i czekaj na telefon od nas!

Opublikowano: 10 listopada 2022 


Rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe w Polsce

Rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe w Polsce

Oferteo przeprowadziło badanie, którego celem była analiza zapotrzebowania na usługi transportowe w Polsce w pierwszych trzech kwartałach 2021 i 2022 roku. Jak wynika z tej analizy – mimo wzrostu cen paliwa, transportu oraz inflacji – cały czas rośnie popyt na tego typu usługi.

Transport krajowy i zagraniczny – co się zmieniło od 2021 roku?

Transport krajowy:

 • wzrost liczby zleceń o 6%,
 • materiały sypkie najczęściej przewożonym towarem – wzrost o 19%,
 • 44% wszystkich zleceń dotyczyło transportu wewnątrz województw – najwięcej odnotowano w województwach mazowieckim i śląskim.

Transport zagraniczny:

 • wzrost liczby zleceń o 4%,
 • wzrost udziału przesyłek towarów na paletach o 5%,
 • najwięcej zleceń zrealizowano z Polski do Niemiec – 40% wszystkich zamówień.

Opublikowano: 4 listopada 2022 


Laureatem wrześniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” zostaje…

Laureatem wrześniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” zostaje…

Kolejna edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” za nami. W tym miesiącu za swoją opinię nagrodzona zostaje pani Joanna Śleboda, która za pośrednictwem naszego serwisu szukała firmy transportowej.

Pani Joanna doceniła kulturę osobistą pracowników firmy oraz ich staranność i dbałość o wszystkie sprzęty i meble z całego domu.

W ręce laureatki złożyliśmy voucher na weekend dla dwóch osób w Hotelu Bania. Jeśli też chcesz spróbować swoich sił w konkursie, złóż zapytanie i opowiedz nam o współpracy z wybranym wykonawcą, a być może tym razem nagroda powędruje właśnie do Ciebie!

Pani Joannie jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami!

Opublikowano: 10 października 2022 


Kredyt hipoteczny – jaki wkład własny jest potrzebny w 2022 roku?

Kredyt hipoteczny – jaki wkład własny jest potrzebny w 2022 roku?

Obecnie banki oczekują od kredytobiorców jak najwyższego wkładu własnego – przynajmniej na poziomie 20%. Jednak są też banki, które umożliwiają otrzymanie kredytu hipotecznego przy wkładzie własnym wynoszącym 10%, np. poprzez dodatkowe zabezpieczenie spłaty. Wykaz takich banków zamieściliśmy w naszym poradniku: "Kredyt hipoteczny – jaki wkład własny jest potrzebny w 2022 roku?"

Kliknij poniższy odnośnik do poradnika i dowiedz się jeszcze więcej:

 • Co oprócz gotówki może być wkładem własnym do kredytu hipotecznego?
 • W jaki sposób można pozyskać kredyt hipoteczny, nie posiadając wkładu własnego?
 • Jak samodzielnie obliczyć wkład własny do kredytu hipotecznego?

Opublikowano: 10 października 2022 


Ogłoszenie wyników konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Ogłoszenie wyników konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Nastał wrzesień, a wraz z nim nadszedł czas na ogłoszenie wyników sierpniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo.” Tym razem los uśmiechnął się do pani Marzeny Jessy, która za pośrednictwem Oferteo szukała wykonawcy schodów drewnianych.

Pani Marzena jest zadowolona z wyboru firmy, którą doceniła za dokładność, precyzyjne pomiary i terminowy czas realizacji. My postanowiliśmy docenić panią Marzenę, wręczając jej voucher do Hotelu Bania!

Co miesiąc rozdajemy nagrody! Ty również możesz dołączyć do wygranych – złóż zapytanie, wybierz specjalistę, a po zakończeniu prac podziel się opinią na temat współpracy.

Czekamy na zgłoszenia!

Opublikowano: 9 września 2022 


Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu: Usługi Transportowe

Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu: Usługi Transportowe

Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu, organizowanego przy okazji ankiety o usługach transportowych w 2022 roku, został Pan Krzysztof Mróz.

W nagrodę otrzyma alkomat AlcoSense Excel. Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy bezpiecznych podróży!

Opublikowano: 2 września 2022 


Wyłoniliśmy kolejnego laureata konkursu "Wybierz firmę z Oferteo"!

Wyłoniliśmy kolejnego laureata konkursu "Wybierz firmę z Oferteo"!

Lipcowa edycja konkursu dobiegła końca. W tym miesiącu voucher na weekend dla dwóch osób otrzymał Pan Szymon Maklew.

Pan Szymon szukał firmy instalującej klimatyzację. Dzięki Oferteo znalazł fachowców, którzy założyli klimatyzator w jego mieszkaniu. Szczęśliwy zwycięzca docenił szybkość i czystość montażu, zwłaszcza że klimatyzacja była montowana w już zamieszkałym budynku. Pochwalił również profesjonalizm i dobrą cenę wykonania usługi.

Gratulujemy świetnego wyboru!

Jeśli Ty również marzysz o wspaniałym weekendzie, nagroda może być Twoja. Wystarczy, że złożysz zapytanie ofertowe i opowiesz nam o współpracy z wybranym wykonawcą.

Zapraszamy!

Opublikowano: 10 sierpnia 2022 


Odbiór instalacji elektrycznej – co warto wiedzieć?

Odbiór instalacji elektrycznej – co warto wiedzieć?
 • Nie każdy może odebrać instalację elektryczną. Może to zrobić jedynie doświadczony elektryk z certyfikatem kwalifikacyjnym grupy G1.
 • Całkowity koszt odbioru instalacji elektrycznej zaczyna się od kwoty ok. 500-600 zł.
 • Protokół odbioru instalacji powinien zawierać szczegółowo określone informacje, takie jak: dane firmy wykonującej pomiary, pieczątka elektryka, data i zakres czynności.

Sięgnij po więcej: Odbiór instalacji elektrycznej.

Opublikowano: 22 lipca 2022 


Wybór kostki na podjazd - porady

Wybór kostki na podjazd - porady

Czy wiesz, jaką kostkę wybrać na podjazd, a jaką na taras?

Na podjeździe dla samochodów osobowych najlepiej połóż kostkę brukową w ciemnym kolorze o grubości 6 cm. Jasne odcienie zbyt szybko się brudzą. Jeśli wybierzesz kostkę o dużych wymiarach, ułożysz ją znacznie szybciej.

W przypadku tarasu polecamy cienką kostkę lub płyty betonowe (zyskujące ostatnio na popularności). Nawierzchnia tarasu może być jednolita, ale też sprawdzą się na niej różne kolory i wzory (np. kostka brukowa melanż). Oczywiście – pamiętaj – wszystko z umiarem!

Więcej porad i ranking 4 399 najlepszych dostawców kostki betonowej w 2022 roku znajdziesz w poradniku Kostka brukowa – rodzaje, wymiary, aranżacje

Opublikowano: 8 lipca 2022 


Nadszedł czas na wyłonienie kolejnego laureata konkursu "Wybierz firmę z Oferteo"!

Nadszedł czas na wyłonienie kolejnego laureata konkursu "Wybierz firmę z Oferteo"!

Do grona zwycięzców w tym miesiącu dołączył pan Dawid Leśnik. W jego ręce przekazaliśmy voucher na weekend dla dwojga w Hotelu Bania.

Pan Dawid za pośrednictwem Oferteo.pl szukał wykonawcy do montażu dwóch klimatyzatorów. Zdaniem pana Dawida wybrana firma zasłużyła na pozytywną opinię ze względu na cierpliwe odpowiadanie na wszystkie pytania, szybką i czystą realizację zlecenia.

Jeszcze raz gratulujemy naszemu laureatowi!

Chcesz spróbować swoich sił w konkursie? Nic trudnego! Złóż zapytanie i oceń współpracę z zarejestrowanym u nas wykonawcą. A w kolejnym miesiącu los może uśmiechnąć się właśnie do Ciebie!

Opublikowano: 8 lipca 2022 


Już są! Wyniki konkursu "Wybierz firmę z Oferteo"

Już są! Wyniki konkursu "Wybierz firmę z Oferteo"

Za nami kolejna edycja konkursu "Wybierz firmę z Oferteo". Tym razem voucher na pobyt w Hotelu Bania trafił do Pana Romana Chustaka.

Pan Roman za pośrednictwem Oferteo wybrał wykonawcę do kompleksowej instalacji pompy ciepła. Nasz laureat docenił w wybranej firmie jej solidność, wiedzę, posiadane umiejętności i dotrzymywanie umówionych terminów. Zdaniem pana Romana to firma godna polecenia.

Jeszcze raz gratulujemy!

Jeśli chcesz tak jak Pan Roman cieszyć się z wygranej i pobytu w Hotelu Bania, złóż zapytanie, a następnie podziel się z nami opinią o współpracy z zarejestrowanym u nas wykonawcą. Co miesiąc każdy ma szansę na wygraną!

Opublikowano: 9 czerwca 2022 


Prace murarskie - co warto wiedzieć?

Prace murarskie - co warto wiedzieć?

Przy pracach murarskich często korzysta się z porad różnych specjalistów, m.in. kierownika budowy, projektanta czy inspektora nadzoru. Warto wiedzieć, kiedy i do kogo się zgłosić, gdy zaistnieje nietypowa sytuacja, np.:

 • Możesz użyć do budowy innych materiałów niż tych przewidzianych w projekcie, jeśli wcześniej uzyskasz zgodę kierownika budowy i/lub projektanta.
 • Jeśli w ścianie nośnej pojawi się głęboka rysa, skontaktuj się z inspektorem nadzoru. Miej na uwadze, że w grę wchodzi trwałość całej konstrukcji domu.

Więcej podpowiedzi na temat murowania i samych murarzy znajdziesz w naszym poradniku: „Murowanie ścian – porady, ranking 2022, najlepsi specjaliści od murowania ścian”.

Opublikowano: 8 czerwca 2022 


Elewacje i ocieplenia – porady

Elewacje i ocieplenia – porady

Zależy Ci na eleganckiej i trwałej elewacji Twojego domu? A przy tym nie chcesz wyrzucić pieniędzy w błoto? W naszym poradniku: „Elewacje i ocieplenia – porady, ranking 2022, najlepsze firmy elewacyjne i ociepleniowe” zawarliśmy szereg informacji i wskazówek, dzięki którym wszystko pójdzie zgodnie z planem, m.in.:

 1. Jeśli naturalne materiały na elewację są dla Ciebie za drogie, zdecyduj się na ich tańsze odpowiedniki. Obecnie dostępne są materiały świetnie imitujące ich droższe wersje.
 2. Jeśli połączysz różne rodzaje elewacji, uzyskasz ciekawy efekt wizualny, a finalnie... zapłacisz mniej.
 3. Jeśli chcesz uniknąć mostków termicznych (szczelin), zastosuj dwie warstwy izolacji.

Przeczytaj więcej porad i sprawdź, z jakimi specjalistami z Twojej okolicy możesz od razu przejść do rozmów.

Opublikowano: 30 maja 2022 


Domy szkieletowe - czy warto budować?

Domy szkieletowe - czy warto budować?

Popularność domów murowanych w Polsce nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Szacuje się, że ponad 80% domów powstaje właśnie w tej technologii. Na wybór metody murowanej najczęściej mają wpływ jej solidność i trwałość.

Więcej na temat zalet i wad domów murowanych dowiesz się z naszego poradnika: Domy murowane – porady, ranking 2022, najlepsi specjaliści od domów murowanych.

Ponadto znajdziesz w nim:

 • Ranking firm budujących domy murowane, w którym zdradzamy, kto jest najlepszy w Twojej okolicy.
 • Odpowiedzi na pytania: Czy można wybudować dom murowany bez pozwolenia i czy może on być tylko domem sezonowym, a nie całorocznym?

Opublikowano: 23 maja 2022 


Malowanie elewacji - co warto wiedzieć?

Malowanie elewacji - co warto wiedzieć?

Dobry malarz elewacji rozpoczyna prace od oceny technicznej ścian i odpowiedniego przygotowania ich powierzchni. Szukasz takiego fachowca? Ranking Wykonawców podpowie Ci, kto jest najlepszy w Twojej okolicy. Listę firm znajdziesz w naszym poradniku: Malowanie elewacji – porady, ranking 2022, najlepsi specjaliści od malowania elewacji.

Ponadto podpowiadamy w nim:

 1. Co trzeba kupić do malowania ścian zewnętrznych?
 2. Jak prawidłowo dobrać farbę elewacyjną dla danego rodzaju podłoża?
 3. Czy lepiej zdecydować się na malowanie natryskowe, czy tradycyjne?

Opublikowano: 17 maja 2022 


Znamy laureata kwietniowej edycji konkursu "Wybierz firmę z Oferteo"!

Znamy laureata kwietniowej edycji konkursu "Wybierz firmę z Oferteo"!

Rozstrzygnęliśmy kolejną edycję konkursu "Wybierz firmę z Oferteo". Voucher na weekend dla dwóch osób w Hotelu Bania trafia w ręce Pana Mateusza Materka.

Pan Mateusz szukał firmy, która wykona profesjonalny nadruk na dużej partii koszulek w trybie ekspresowym. Choć zlecenie było niemal niewykonalne, dzięki Oferteo znalazł wykonawcę, który podjął się jego realizacji. Nasz zwycięzca otrzymał zamówienie na czas. Pan Mateusz zdecydowanie poleca współpracę z tą firmą.

Gratulujemy!

Ty również chcesz wygrać wspaniały weekend? Złóż zapytanie i opowiedz nam o współpracy z wybranym wykonawcą, a nagroda może być Twoja.

Opublikowano: 10 maja 2022 


Układanie kostki brukowej - najważniejsze informacje

Układanie kostki brukowej - najważniejsze informacje

Kostkę brukową możesz ułożyć samodzielnie lub z pomocą firmy brukarskiej. Każda z tych opcji ma plusy, jednak przekazując zlecenie brukarzowi:

 • zyskujesz czas dla siebie i Twojej rodziny,
 • oszczędzasz pieniądze na zbędne poprawki
 • i przede wszystkim unikasz niepotrzebnych nerwów.

W naszym poradniku Układanie kostki brukowej – porady, ranking 2022, najlepsi brukarze znajdziesz więcej odpowiedzi: dlaczego warto skorzystać z usług brukarskich i jak rozpoznać dobrą firmę brukarską, a także zobaczysz listę rankingową brukarzy z Twojej okolicy.

Opublikowano: 9 maja 2022 


Praktyczny poradnik o dachach

Praktyczny poradnik o dachach

Masz do wykonania nowy dach lub wymianę starego na nowy? A może nie wiesz, komu zlecić drobną naprawę dachu? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik Dachy – porady, ranking firm dekarskich 2022, najlepsi dekarze, który pomoże Ci łatwo i szybko przejść przez ten etap oraz wybrać dla siebie najlepszego Wykonawcę.

To dla Ciebie za mało? Mamy jeszcze więcej:

 1. Czy warto przeprowadzać regularne mycie dachów?
 2. Jak powstają nowoczesne dachy?
 3. Czym pokryć dach?

Opublikowano: 29 kwietnia 2022 


Ocieplanie domu - praktyczny poradnik

Ocieplanie domu - praktyczny poradnik

Jednym z najskuteczniejszych sposobów ocieplenia lub docieplenia domu jest izolacja pianką PUR (w formie płyt lub w formie natryskowej).

Szukasz wykonawcy, ale nie wiesz, jak i gdzie znaleźć najlepszego w Twojej okolicy oraz czy ta forma izolacji jest dobra dla alergików? Poradnik od Oferteo Ocieplanie pianką – porady, ranking 2022, najlepsi specjaliści od ocieplania pianą PUR da Ci odpowiedzi na te pytania oraz wskaże, jak rozpoznać dobrą firmę od ocieplenia pianką PUR.

Opublikowano: 19 kwietnia 2022 


Voucher za marzec został rozdany!

Voucher za marzec został rozdany!

Kolejna edycja konkursu "Wybierz firmę z Oferteo" za nami. Voucher na weekend dla dwojga w Hotelu Bania **** Thermal & Ski trafia do Pana Kacpra Glugli, który chciał założyć klimatyzację w bloku.

Pan Kacper ostatecznie wybrał profesjonalną firmę, która przekonała go swoim nastawieniem oraz atrakcyjną ceną zakupu klimatyzatora wraz z usługą montażu. Ponadto nasz laureat docenił elastyczność wykonawcy oraz jego pomoc w wyborze estetycznego rozwiązania. Plusem było również posprzątanie miejsca pracy.

Gratulujemy dobrej decyzji!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. Wybierz firmę z Oferteo i opisz przebieg współpracy z wykonawcą, a nagroda może być Twoja.

Opublikowano: 8 kwietnia 2022 


Znamy kolejnego laureata konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Znamy kolejnego laureata konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Kolejna edycja naszego konkursu "Wybierz firmę z Oferteo" dobiegła końca. W lutym szczęśliwym laureatem został Pan Mirosław Gajewski, który otrzymał voucher na pobyt w Hotelu Bania.

Pan Mirosław szukał firmy do prac tokarskich. Dzięki Oferteo znalazł specjalistę, który szybko zrealizował zlecenie, zgodnie z załączonym rysunkiem technicznym. Nasz zwycięzca szczególnie docenił jakość i precyzję wykonania.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

Ty również masz szansę na wygraną. Już teraz złóż zapytanie o oferty, wybierz firmę z Oferteo i opisz przebieg Waszej współpracy. Raz w miesiącu wybieramy najciekawszą opinię. Zapraszamy!

Opublikowano: 10 marca 2022 


Co powinieneś wiedzieć, zanim zbudujesz dom szkieletowy?

Co powinieneś wiedzieć, zanim zbudujesz dom szkieletowy?

Postawienie domu w technologii szkieletowej jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w Polsce. Główną zaletą domów szkieletowych jest szybkość ich budowy. Średni czas to około 3 miesiące! Postawienie domu murowanego zajmuje około 2 lat.

W naszym poradniku o budowie domów szkieletowych sprawdzamy, czy technologia szkieletowa jest tańsza niż murowana i obalamy najczęściej powtarzane mity. Przygotowaliśmy ranking najlepszych specjalistów od budowy domów szkieletowych! Nie czekaj: sprawdź i zacznij realizować swoje marzenie o nowoczesnym domu.

Opublikowano: 7 marca 2022 


Klimatyzacja w domu - praktyczny poradnik

Klimatyzacja w domu - praktyczny poradnik

Klimatyzacja to dziś standard w hotelach, lokalach gastronomicznych, biurach i gabinetach lekarskich. Oprócz funkcji chłodzenia, klimatyzatory mogą również filtrować, jonizować i podgrzewać powietrze. Dlatego coraz więcej właścicieli domów i mieszkań rozważa ich montaż!

Jeśli Ty również chcesz cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem w swoim domu, sprawdź nasz poradnik o klimatyzacji i:

 • dowiedz się, jak działa klimatyzator,
 • poznaj rodzaje klimatyzatorów dostępnych na rynku i ich cenę,
 • zweryfikuj, jakiej mocy klimatyzacji potrzebujesz.

Nie czekaj, sprawdź i wybierz urządzenie uszyte na miarę Twoich potrzeb!

Opublikowano: 18 lutego 2022 


Znamy zwycięzców konkursu „Opowiedz o swojej budowie 2022”!

Znamy zwycięzców konkursu „Opowiedz o swojej budowie 2022”!

Zakończyliśmy tegoroczny konkurs „Opowiedz o swojej budowie”, w którym zadaliśmy pytanie: „W jaki sposób skorzystanie z Oferteo.pl ułatwiło Państwu proces budowy domu?”. Spośród wszystkich uczestników wyłoniliśmy 5 laureatów, którzy udzielili najciekawszych odpowiedzi.

Serdecznie gratulujemy i z przyjemnością ogłaszamy, że opaski Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC powędrują do:

 • Przemysław Rudko,
 • Adam Mazur,
 • Dariusz Zakrzewski,
 • Tomasz Antos,
 • Grzegorz Szewera.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i udział w badaniu. Już niedługo opublikujemy podsumowanie w formie raportu.

Opublikowano: 11 lutego 2022 


Kto tym razem wygrał pobyt w Hotelu Bania?

Kto tym razem wygrał pobyt w Hotelu Bania?

Co miesiąc organizujemy konkurs „Wybierz Firmę z Oferteo”. Laureatem styczniowej edycji został Pan Grzegorz Olichwer, który otrzymał voucher na pobyt w Hotelu Bania.

Pan Grzegorz potrzebował dokumentacji geotechnicznej niezbędnej przed rozpoczęciem budowy domu jednorodzinnego. Dzięki Oferteo znalazł firmę, która bez problemu zrealizowała to zlecenie i drogą elektroniczną dostarczyła wymagane dokumenty. Nasz zwycięzca powtórnie skorzystałby z usług tego wykonawcy.

Serdecznie gratulujemy!

Ty też chcesz spędzić weekend dla dwojga w Hotelu Bania **** Thermal & Ski? Wybierz ofertę firmy z Oferteo i opisz przebieg współpracy, a nagroda może być Twoja.

Opublikowano: 10 lutego 2022 


Okna w Twoim domu - praktyczny poradnik

Okna w Twoim domu - praktyczny poradnik

Obecna stolarka okienna ma do zaoferowania dużo więcej niż standardowe okna. Jeśli:

 • szukasz informacji o rodzajach okien,
 • zastanawiasz się, czy masz wystarczający budżet na ten cel,
 • szukasz sprawdzonych firm, które zamontują okna w Twoim domu,

zapoznaj się z naszym eksperckim poradnikiem o oknach. Dzięki naszym wskazówkom wybierzesz odpowiednie okna do swojego domu i zlecisz ich montaż sprawdzonym fachowcom!

Opublikowano: 24 stycznia 2022 


Wyłoniliśmy kolejnego laureata naszego konkursu!

Wyłoniliśmy kolejnego laureata naszego konkursu!

Znamy już zwycięzcę grudniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”. Voucher na pobyt w Hotelu Bania otrzymał Pan Aleksander Ptak.

Pan Aleksander szukał serwisu, który podejmie się naprawy głośnika. Przez Oferteo znalazł fachowca, który nie tylko znalazł i wyeliminował problem, ale też skorygował błędy popełnione przez poprzednich serwisantów. Nasz laureat docenił również dobry kontakt z wykonawcą oraz atrakcyjną cenę diagnostyki i naprawy. Serdecznie poleca usługi tej firmy.

Gratulujemy wyboru świetnego fachowca!

Kolejny weekendowy wyjazd dla dwojga może być Twój. Wystarczy, że wybierzesz firmę z Oferteo i napiszesz, jak wyglądała współpraca. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Opublikowano: 5 stycznia 2022  Archiwum


 • Jest z nami 630 174 firm
  z całej Polski

 • Nasi Klienci otrzymali
  już 16 850 920 ofert

 • Zdobyliśmy już 9 255 251 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."