Konkurs Wybierz firmę z Oferteo

Wybierz firmę z Oferteo
i zgarnij nagrodę

Co miesiąc nowa szansa na wygraną

Oszczędzaj pieniądze

Oszczędzaj czas

Wygrywaj nagrody

Weź udział w naszym styczniowym konkursie!

Wygraj nowoczesny Tablet APPLE iPad

 • Olśniewający, 9.7 calowy ekran Retina
 • Duża moc 64-bitowego procesora A9
 • Kamery FaceTime HD i iSight
 • Wyjątkowa wydajność baterii
 • Czytnik Touch ID
 • System iOS 10, 32GB, Wi-Fi
Nowoczesny Tablet APPLE iPad

Jak wygrać tablet

Nowoczesny Tablet APPLE iPad Mini 4

Rozdaliśmy nagrody o wartości 51 731

 Styczeń 2018: Konkurs trwa

Złóż zapytanie o oferty, wybierz Firmę i wygraj tablet iPad!

Czekamy na Wasze opinie o firmach, z którymi nawiązaliście współpracę poprzez Oferteo.


 Grudzień 2017: Tablet iPad otrzymała Pani Beata Wiatrowska

 • Opinia po zakupie usługi caterignowej

Dzień dobry. Przyznam się, że bałam się, bo pierwszy raz przypadło mi przygotowanie spotkania z usługą cateringową. Musiałam szybko znaleźć catering, znalazłam w necie tę stronę Oferteo i późnym wieczorem złożyłam swoje zapytanie. Rano już były odpowiedzi. Wybrałam PPHU FAMILIJNĄ z ŻERKOWA. Po uzgodnieniach szczegółów usługi nadszedł czas na sprawdzian mnie i Familijnej... i było wszystko ok. Szybka i dobra obsługa. Posiłki smaczne, pięknie udekorowane i należycie podane. Cena jak zwykle mogłaby być mniejsza :) Ale profesjonalizm przecież musi swoje kosztować. Prawda? Dobrze, że taka strona istnieje. Można tu poszukać szybko i sprawnie usługi, której potrzebujemy. Dobra robota! Te słowa też często słyszałam po zakończonym udanym spotkaniu. Polecam usługodawcę. Pozdrawiam.


 Listopad 2017: Tablet iPad otrzymała Pani Marzena Sierociuk

 • Opinia po zakupie materiałów marketingowych

Po raz pierwszy mierzyłam się z zadaniem zamówienia materiałów marketingowych oraz znalezienia wykonawcy do ich realizacji. Udało się to, ponieważ miałam podwójne szczęście - po pierwsze trafiłam na stronę Oferteo, a po drugie odezwały się do mnie kompetentne drukarnie. Wybrałam "Agencję Kreatywnej Reklamy TPS druk" i to nie z jednego, lecz z kilku powodów:
- zamówienie zostało zrealizowane dokładnie w taki sposób w jaki zależało mojej firmie (chodziło min. o konkretną wielkość materiałów promocyjnych),
- drukarnia skontaktowała się ze mną bardzo szybko, a czas w realizacji tego zamówienia odgrywał istotną rolę,
- uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania (a jak można się domyślić, przy moim pierwszy zadaniu tego typu, miałam ich naprawdę sporo),
- sposób wykonania i jakość jak najbardziej spełniły nasze oczekiwania.
Ponadto jestem bardzo wdzięczna Paniom z drukarni za pomoc i wyjaśnienia. Podsumowując - bardzo dziękuję i polecam!


 Październik 2017: Tablet iPad otrzymał Pan Maciej Ciechanowski

 • Opinia po zakupie usługi księgowej

Panie bardzo szybko zareagowały na mój anons, co niektórym mogłoby wydawać się dyskwalifikujące. Ja jednak zdecydowałem się na rozmowy i spotkanie. W trakcie spotkania Panie bardzo profesjonalnie zaprezentowały swoje usługi i przedstawiły cały wachlarz świadczeń dodatkowych. Duże znaczenie ma dla mnie zaproponowany przez Panie rabat na starcie. Wiadomo, że w początkowej fazie każdy grosz jest ważny, więc pierwsze miesiące za pół ceny to naprawdę dobra oferta. Ponadto przekonał mnie argument, że stała miesięczna opłata jest jedynym kosztem jaki ponoszę i nigdy nie będę musiał dopłacić za jakąkolwiek usługę ani złotówki. Nie bez znaczenia była również dyspozycyjność Pań, specjalny telefon dla klientów pod którym Panie są dostępne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. No i nie bez znaczenia okazał się fakt, ze podczas negocjacji udało się urwać jeszcze trochę z ceny co sprawiło, że w tej kwestii oferta była bezkonkurencyjna.


 Wrzesień 2017: Tablet iPad otrzymał Pan Jacek Waloch

 • Opinia po zakupie usługi remontu łazienki

Do bólu dokładna analiza zakresu prac. Oferta cenowa atrakcyjna. Przed rozpoczęciem robót przedstawia projekt umowy i listę niezbędnych zakupów. Nic "na gębę". Wszystko przejrzyste, czytelne i zapisane. Podpowiada rozwiązania. Techniczne, ale też projektowe. Wszystkie zlecone prace zostały wykonane perfekcyjnie! Terminowo. Komunikacja w sytuacjach problemowych doskonale zorganizowana. Przy odbiorze robót protokół, gwarancja usunięcia usterek. Żadnych kosztów "ekstra", zakupy udokumentowane fakturami. Gorąco polecam! Szczególne podziękowania dla członka ekipy, p. Sergieja, który nie zna zwrotu "tego się nie da zrobić". Jego pomysły znakomite, pod względem technicznym i estetycznym.


 Sierpień 2017: Tablet iPad otrzymał Pan Sławomir Laskowski

 • Opinia po zakupie usługi remontu mieszkania

Pan Marek jest osobą bardzo kontaktową, nie narzuca się i nie stwarza problemów, doradza i jest niezwykle słowny jak na firmę remontową. Rozumie też, że nie da się przewidzieć terminu co do dnia, ale utrzymuje stały kontakt. Ważną rzeczą jest, że sam kupuje i przywozi materiały swoim transportem. Ponadto nie martwiłem się, bo wywóz gruzu załatwił we własnym zakresie. Pracowników ma solidnych i pracowitych. Byłem kilka razy w remontowanym mieszkaniu i widziałem ich zaangażowanie w pracy i przede wszystkim solidność. Co prawda jeszcze nie zakończył się remont, ale jestem dobrej myśli i ufam zapewnieniom pana Marka, że zakończy w planowanym terminie. Miałem szczęście, że trafiłem na Oferteo zupełnie przypadkiem i poznałem bardzo solidną firmę remontową. Polecam każdemu korzystanie z Oferteo i firmy Parkiet Trend. Jak będę szukał pomocy fachowców to pierwsze kroki postawię w Oferteo. Zresztą pan Marek zapytał mnie czy znalazłem go w Oferteo? Powiedziałem że tak. Był zadowolony. Pozdrawiam.


 Lipiec 2017: Tablet iPad otrzymała Pani Teresa Ogierman

 • Opinia po zakupie usługi mebli na wymiar

Pan Adam skontaktował się ze mną w ciągu pierwszych 24 godzin od ukazania się ogłoszenia, a w ciągu 36 godzin przedstawił mi orientacyjny projekt kuchni z wyceną na podstawie moich mailowych informacji. Bardzo cierpliwie czekał na moją decyzję w sprawie realizacji, a kiedy się zdecydowałam w tym samym tygodniu przyjechał do mnie z próbkami frontów, blatów i płyt meblowych. Cierpliwie wysłuchał moich życzeń, ale także udzielał fachowych porad niczego nie narzucając i to mnie ujęło - w końcu to on jest fachowcem i się zna, a ja wiem czego chcę w znaczeniu funkcjonalności i użytkowania. Cena bardzo przystępna za naprawdę przyzwoity standard.


 Czerwiec 2017: Tablet iPad otrzymała Pani Izabela Świerniak

 • Opinia po zakupie usługi architektonicznej

Pracownia Przestrzeni była pierwszą z firm, które zareagowały na moje zapytanie ofertowe umieszczone w serwisie Oferteo. Zanim podjęłam decyzję o wyborze Pracowni Przestrzeni jako pracowni, której powierzę stworzenie projektu domu jednorodzinnego miałam kontakt z wieloma pracowniami projektowymi, w tym także z innych serwisów oferujących tego typu usługi. Na moją decyzję wpłynęło m.in. rzetelne podejście do mojego zlecenia, bardzo dobry i szybki kontakt telefoniczny oraz za pośrednictwem poczty e-mail, sposób przedstawienia oferty, a także przystępność ceny. Dodatkowo arch. Bartłomiej Cisowski reprezentujący Pracownię Przestrzeni podczas bezpośredniego niezobowiązującego spotkania nie tylko okazał się być sympatycznym człowiekiem, ale także wykazał się fachową wiedzą i szerokimi kompetencjami w swojej dziedzinie. Mam nadzieję, że nasza współpraca na dalszych etapach realizacji zlecenia będzie przebiegała zarówno w miłej jak i rzeczowej atmosferze.


 Maj 2017: Tablet iPad otrzymał Pan Michał Górski

 • Opinia po zakupie ekogroszku

Rozmawiając przez telefon ciężko jest ocenić prawdziwość informacji podawanych przez przedstawiciela handlowego. Są oni z reguły bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i posiadają umiejętności manipulacji klientem. Podchodziłem więc z dużą rezerwą do informacji przekazywanych mi przez pracownika firmy Bartex. Postanowiłem jednak zaryzykować i zamówić tonę ekogroszku na próbę. Głównie dlatego, że po zadaniu pytania o suchość paliwa, od razu otrzymałem informację zwrotną, że nie będzie suchy - co mogłoby odstraszyć potencjalnego klienta, jednak zostałem zapewniony, że towar spełnia pozostałe parametry, a pogoda jest taka, a nie inna. Realizacja zamówienia błyskawiczna, bardzo dobry kontakt z przedstawicielem nawet po realizacji zamówienia. A co najważniejsze towar zgodny z opisem. Szczerze polecam.


 Kwiecień 2017: Tablet iPad Mini 4 otrzymał Pan Mateusz Salwa

 • Opinia po zakupie rolet

Pan Adam z firmy Rol-Dom od razu po otrzymaniu maila z informacją o przekazaniu mojego zapytania do firmy, skontaktował się ze mną telefonicznie. W sumie cała nasza współpraca przebiegała telefonicznie - nie spotkaliśmy się ani razu, choć uzgodniliśmy wszystkie szczegóły i doszło do transakcji! Po wymianie kilku maili i wybraniu wariantu który najbardziej mi odpowiadał, pan Adam przyjechał do mnie na budowę i dokonał niezbędnych pomiarów. Warto zaznaczyć, że przyjechał do mnie 150km, więc nasze ustalenia były i musiały dawać każdej ze stron pewność, że do transakcji oboje chcemy dojść! To na co ja stawiałem, to na produkt polskiej firmy. Rol-Dom idealnie wpisuje się w wartości którymi kierowałem się od samego początku inwestycji. Elastyczność? Była! Przystępność? Była! Nowoczesność? Była! Partnerstwo? Było! Krótkie, ale skuteczne negocjacje cenowe pozwoliły nam w sposób dający każdej ze stron poczucie satysfakcji - zakończyć transakcję sukcesem!


 Marzec 2017: Tablet iPad Mini 4 otrzymał Pan Dawid Bugajski

 • Opinia po zakupie usługi remontu domu

Panowie jako pierwsi odpowiedzieli na moje zapytanie ofertowe przesłane poprzez Oferteo i skontaktowali się celem umówienia spotkania na miejscu remontu. Od razu poprosili o zarezerwowanie ok. 2 godzin czasu na wykonanie dokładnych pomiarów, co zdecydowanie wyróżniło ich na tle pozostałych ekip. Następnie dokładnie wymierzyli cały zakres prac i zaproponowali od razu wstępne rozwiązania, jak np. wylanie konstrukcji tarasu. Później przyszedł czas na porównanie ofert, negocjacje, ustalenie końcowego zakresu prac i przygotowanie umowy - tutaj także nasz kontakt przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Za wyborem przemówiło ostateczne solidne i profesjonalne podejście do tematu oraz elastyczność w negocjacjach i ustaleniu zakresu oraz terminu prac. Pozostaje trzymać kciuki za dalszą współpracę :)


 Luty 2017: Tablet iPad Mini 4 otrzymał Pan Bronisław Kryciński

 • Opinia po zakupie usługi przebudowy instalacji gazowej

Pierwszy raz robię kompleksowy remont mieszkania. Poszukując informacji na temat możliwości przebudowy instalacji gazowej natknąłem się na stronę "Oferteo" i jadąc tramwajem stworzyłem ofertę nie myśląc nawet, że w ten sposób znajdę fachowca. Po godzinie jednak zadzwonił do mnie pierwszy specjalista od gazu i umówiliśmy się na oględziny w mieszkaniu. Kontaktowaliśmy się często, miałem mnóstwo pytań, a Pan Adam zawsze wyczerpująco odpowiadał na każde z nich. Nawet poradził mi gdzie najtaniej dostanę wężyk do gazu, dzięki czemu nie naraził mnie na dodatkowe koszty. W umówionym dniu przyjechał bardzo punktualnie z dużą ilością sprzętu, rozstawił go w mieszkaniu i od razu wziął się do roboty. Trwało to może 3-4 godziny, wszystko jest na swoim miejscu, gaz działa, szybkozłączka przy zaworze cieszy. Kontakt i jakość wykonania oceniam bardzo dobrze, ale znaczą one jeszcze więcej przy tak dobrej atmosferze. Co za miły człowiek! Polecam z ręką na sercu!


 Styczeń 2017: Tablet iPad Mini 4 otrzymał Pan Wojciech Gurdziel

 • Opinia po zakupie usługi przeróbki wnęk okiennych

Firma reprezentowana przez Pana Jerzego i Grzegorza to przykład profesjonalizmu i uczciwości. Moje zlecenie było dość nietypowe i zaskakująco wymagające, co zresztą sami wykonawcy potwierdzili - a chodziło "tylko" o przeróbkę wnęk okien dachowych w wykonanej zabudowie G-K. Pracownicy firmy Budjar podeszli do zlecenia z pełnym profesjonalizmem, bardzo konkretnie i konsekwentnie realizowali założenia zadania. Wykazali się świetnym kontaktem z inwestorem (fachowcem nie jestem a nikt z tego nie robił żadnego problemu), byli chętni do podpowiedzi i sugestii a zarazem otwarci na moje pomysły. Prace prowadzono wyjątkowo sprawnie i nie wymagały żadnej ingerencji z mojej strony - od czasu do czasu zaglądałem żeby wiedzieć co się dzieje. Zaskoczyło mnie fotograficzne dokumentowanie prowadzonych prac pod moją nieobecność w miejscach, których po zakończeniu działań nie widać. Zlecenie wykonywałem "z materiałem" i tu kolejna niespodzianka, Panowie żadnego materiału wątpliwej jakości nie używali - sama najwyższa półka - nawet nie wiedziałem że takie produkty są już nie wspomnę o ich cenach. Kolejna zaleta to punktualność - cecha która ostatnio troszkę traci na znaczeniu a szkoda - Budjar zawsze był o czasie i dokładnie było wiadomo do kiedy będą pracować. Na sam koniec to co charakteryzuje profesjonalną firmę: kilka podpowiedzi co powinno się zrobić później jeśli będę dalej ciągnął swoje prace oraz sugestie dotyczące zauważonych niedoskonałości (bez komentarzy dotyczących poprzednich ekip) oraz profesjonalne sprzątanie po swojej działalności, pozostało tylko przetrzeć podłogę. Na koniec - ludzie z uśmiechem i poczuciem humoru, obym zawsze spotykał takich wykonawców - jestem bardzo zadowolony. Firmę Budjar polecam każdemu kto prowadzi jakieś prace budowlane te małe i te naprawdę poważne - naprawdę solidna i sprawna ekipa. Jeśli kiedykolwiek będę miał w planie jakieś prace budowlane to zacznę od rozmowy z Panem Jerzym i Grzegorzem Jarząb z firmy Budjar.


 Grudzień 2016: Tablet iPad Mini 4 otrzymał Pan Piotr Jaworowicz

 • Opinia po zakupie usługi wykonania instalacji kanalizacyjnej

Zdecydowanie polecam firmę Mix-Bud. Z Oferteo skorzystałem pierwszy raz. Szukałem wykonawcy do remontu mieszkania w W-wie, 35m, w zakresie m.in.: szpachlowanie ścian; malowanie wszystkich pomieszczeń; wymiana łączników elektrycznych, wymiana gniazdek, dołożenie nowych; wymiana drzwi łazienka/pokój; wymiana listew podłogowych. Byłem miło zaskoczony, na ofertę odpowiedziało w ciągu 24h ok. 5-6 firm. Wybrałem Mix-Bud. Skąd pozytywna ocena? Pan Paweł (właściciel) i jego pracownicy: są doświadczeni i znają się dobrze na ww zakresie robót; pracują szybko, sprawnie i odbierają telefony (!), sami proponują rozwiązania (zaproponowali wymianę kilku elementów zamiast naprawy itd.); pracują czysto; sami kupują i przywożą z marketów wszystkie materiały (m.in. drzwi wewnętrzne: ja wybrałem on-line, oni kupili i przywieźli) i przekazują paragony; do tego nie generują problemów w stylu "O, Panie, to się nie da!".


 Listopad 2016: Tablet iPad Mini 4 otrzymał Pan Dawid Jagieła

 • Opinia po zakupie usługi wykonania instalacji kanalizacyjnej

Bardzo dobry kontakt z firmą. Panowie są przekonywujący już po pierwszym telefonie. Nie marudzą, nie dziwią się wymaganiom klienta, który w końcu może być niezorientowany i zadawać nieprofesjonalne pytania - Panów charakteryzuje stoicki spokój i nastawienia na profesjonalne wykonania zlecenia i zadowolenie klienta. Wykonali zlecenie (kanalizacja podposadzkowa) ekspresowo, gdy powiedziałem, że mi się spieszy i żeby wylać "chudziaka" - płyta betonowa na piasku. Profesjonalne podejście, spełnienie oczekiwań klienta oraz porada co do użytych materiałów.


 Październik 2016: Tablet iPad Mini 4 otrzymał Pan Andrzej Ostafin

 • Opinia po zakupie ekogroszku

Rozmowa z przedstawicielem firmy BARTEX przebiegła rewelacyjnie - po raz pierwszy w życiu złożyłem zamówienie w trakcie rozmowy na czacie. Pan Michał, z którym miałem przyjemność rozmawiać, dopiął wszystko na ostatni guzik i od zamówienia w piątek groszek był u mnie na podwórku we wtorek. Zamówienie było dość nietypowe, gdyż potrzebowałem dostawę w dwie lokalizacje, a płatność mogła się odbyć w jednej. Mimo to nie sprawiło to żadnego problemu. Przyznać muszę, że miałem trochę mieszane uczucia co do zamówienia przez czat, ponieważ nie miałem żadnego potwierdzenia jak w przypadku np. korespondencji mailowej, ale niepewność moja nie trwała zbyt długo, bo zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Reasumując, firmę mogę polecić z całą odpowiedzialnością każdemu za solidność, najwyższej jakości produkt i najlepszą cenę.


 Wrzesień 2016: Tablet iPad Mini 4 otrzymała Pani Edyta Wołek

 • Opinia po zakupie ubezpieczenia

Firma KCN sprostała wszelkim moim oczekiwaniom! Pani Katarzyna dostosowała się do preferowanego przeze mnie ze względu na mój napięty grafik kontaktu mailowego i błyskawicznie odpowiadała na wiadomości, cierpliwie udzielając odpowiedzi na wszystkie moje zapytania. KCN przedstawiła najwięcej ofert na najbardziej korzystnych dla mnie warunkach i na bieżąco informowała mnie o statusie prowadzonego zlecenia. Od momentu mojej decyzji odnośnie wyboru oferty i zakupu polisy finalizacja zlecenia nastąpiła błyskawicznie i bardzo sprawnie. Zero zastrzeżeń ;) Bardzo miły kontakt i pełen profesjonalizm!


 Sierpień 2016: Tablet iPad Mini 4 otrzymała Pani Kamila Bienia

 • Opinia po zakupie materiałów budowlanych

Szukając dobrego styropianu dokładnie zbadałam rynek. Wybrałam jedną z wiodących marek na rynku, poprosiłam o wycenę kilka znanych mi firm. Wyznacznikiem wyboru był szybki termin dostawy oraz oczywiście cena styropianu. W ostatniej chwili przypomniałam sobie o Oferteo, z którego korzystałam przy budowie domu. Zgłosiłam zapotrzebowanie. Po chwili odebrałam telefon od Pani z Oferteo, która zweryfikowała moje zgłoszenie (dzięki temu udało mi się poprawić błąd ilościowy). Nie minęła godzina a już miałam pierwszą odpowiedź. Byłam zaskoczona, gdyż oferta cenowa na potrzebny styropian nie tylko przebiła ceny sprawdzanych wcześniej firm, ale oferowała o połowę krótszy czas dostawy. Niezwykle miła Pani Edyta z firmy ED-BUD służyła odpowiedzią na każde moje pytanie. Inne firmy nie miały już szans :) Pani Edyta nie tylko ogarnęła dosyć skomplikowane zamówienie, ale działała szybko i sprawnie. Transport styropianu dojechał wcześniej, niż oczekiwałam, co miało dla mnie ogromne znaczenie. Wiem, że firma ED-BUD z Sieradza wywiązuje się ze zleceń i oferuje najlepsze ceny na rynku. Polecam!