Archiwum Nowości 2023

Poznaj zwycięzcę listopadowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Poznaj zwycięzcę listopadowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Zwycięzcą listopadowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” i szczęśliwym odbiorcą vouchera na pobyt dwóch osób w Hotelu Bania jest pan Mykhailo. Pan Mykhailo skorzystał z Oferteo, gdzie znalazł trenera personalnego.

Pan Mykhailo doświadczył niezrównanej jakości szkolenia, a jego trener okazał się nie tylko profesjonalny, ale również niezwykle uprzejmy i gotowy do udzielenia pomocy w każdej sytuacji.

Szczególnie zasługują na uwagę elementy, które pan Mykhailo wyróżnił w swojej opinii. Przede wszystkim jest to fantastyczna atmosfera panująca podczas treningów, pełna pozytywnej energii i humoru. Ale to nie wszystko - trener, oprócz swojej wiedzy i doświadczenia, wykazuje niezwykłe zaangażowanie w proces szkolenia, dostarczając cennych wskazówek i porad, które pomagają panu Mykhailo nie tylko poprawić swoją formę, ale także samopoczucie na co dzień.

Gratulujemy panu Mykhailo oraz jego trenerowi i życzymy dalszych sukcesów!

Jeśli Ty również chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami na temat współpracy z firmą, którą znalazłeś na Oferteo, nie wahaj się! Złóż zapytanie, wybierz odpowiedniego specjalistę i oceń go. Do dzieła!

Opublikowano: 8 grudnia 2023 


Przedstawiamy wyniki październikowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Przedstawiamy wyniki październikowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Tym razem szczęśliwym odbiorcą vouchera na pobyt dwóch osób w Hotelu Bania jest pani Paulina. Pani Paulina skorzystała z Oferteo, gdzie złożyła zapytanie dotyczące remontu łazienki, a następnie wybrała pana Darka do wykonania tego zadania.

Pani Paulina podkreśla, że pan Darek to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. Jako klientka, doświadczyła niezrównanej jakości obsługi, a pan Darek okazał się nie tylko dokładny i pracowity, ale również niezwykle sympatyczny i gotowy do udzielenia pomocy w każdej sytuacji. Pani Paulina chwali skuteczność i terminowość pana Darka, który wyremontował łazienkę w ekspresowym tempie, a jakość usługi do ceny pozytywnie ją zaskoczyła.

Gratulujemy pani Paulinie oraz panu Darkowi i życzymy dalszych sukcesów!

Jeśli Ty również chcesz podzielić się swoją opinią na temat wykonawcy, którego wybrałeś dzięki Oferteo, nie wahaj się! Złóż zapytanie, wybierz odpowiedniego specjalistę i podziel się swoimi wrażeniami z innymi. Do dzieła!

Opublikowano: 16 listopada 2023 


Ogłoszenie laureata wrześniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Ogłoszenie laureata wrześniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Z wielkim entuzjazmem ogłaszamy laureata wrześniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” – jest nim pan Włodzimierz! Nagrodą dla niego jest voucher na relaksujący pobyt dla dwóch osób w Hotelu Bania. Decyzję o skorzystaniu z platformy Oferteo podjął, gdy szukał rzetelnej firmy do malowania dachu. Wybór bez wahania padł na pana Zdzisława Kołtuniuka.

Pan Włodzimierz wyraża uznanie dla profesjonalizmu wykonawcy, doceniając jego komunikatywność, dokładność oraz zaangażowanie podczas całego procesu. Jakość wykonania również spotkała się z jego pełnym zadowoleniem. Całość prac została zakończona w ciągu 3 dni, a na dodatek, pan Włodzimierz otrzymał 10-letnią gwarancję na zrealizowaną usługę i użyte materiały.

Serdecznie gratulujemy panu Włodzimierzowi i panu Zdzisławowi Kołtuniukowi, życząc im dalszych sukcesów!

Jeśli chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoimi doświadczeniami z firmą, którą odkryłeś/odkryłaś dzięki Oferteo, nie zwlekaj! Złóż zapytanie, wybierz odpowiedniego specjalistę i dodaj swoją opinię na jego profilu. Życzymy powodzenia!

Opublikowano: 3 października 2023 


Ogłaszamy zwycięzcę sierpniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Ogłaszamy zwycięzcę sierpniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Pani Krystyna jest szczęśliwą laureatką sierpniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”. Jako nagrodę otrzymuje voucher dla dwóch osób na pobyt w Hotelu Bania. Decyzję o skorzystaniu z platformy Oferteo podjęła, gdy poszukiwała usług prawnych. Jej wybór padł na firmę CCH Legal Construction Cyprian Herl.

Pani Krystyna podkreśla profesjonalizm pana mecenasa i chwali jego empatię, takt i cierpliwość. Docenia również jego terminowość, zaangażowanie i dobry kontakt.

Jeszcze raz gratulujemy pani Krystynie i firmie CCH Legal Construction Cyprian Herl oraz życzymy im dalszych sukcesów!

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat firmy, którą znalazłeś/znalazłaś dzięki Oferteo, nie czekaj! Wyślij zapytanie, wybierz specjalistę i podziel się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami. Powodzenia!

Opublikowano: 13 września 2023 


Znamy laureatów konkursu o fotowoltaice i pompie ciepła!

Znamy laureatów konkursu o fotowoltaice i pompie ciepła!

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasz konkurs, w którym pytaliśmy o Wasze rady dla osób planujących instalację fotowoltaiki lub pompy ciepła, dobiegł końca.

Jury było pod wrażeniem Waszej kreatywności i zaangażowania. Po burzliwych dyskusjach wybraliśmy pięciu laureatów, którzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 500 zł do sklepu DUKA:

 • Igor – za cenne wskazówki dotyczące instalacji i konserwacji pompy ciepła.
 • Krzysztof – za zachęcanie do działania i inwestowania w przyszłość.
 • Szczepan – za inspirującą wizję ekologicznej przyszłości i zachętę do bycia „zielonymi wizjonerami”.
 • Michał – za uświadomienie, że inwestycja w fotowoltaikę to nie tylko komfort, ale także dbałość o naszą planetę.
 • Sebastian – za motywację do samodzielnego zagłębiania się w świat OZE.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wasze odpowiedzi pokazały, jak wiele możemy zyskać, decydując się na ekologiczne rozwiązania. Mamy nadzieję, że Wasze rady zainspirują innych do podjęcia kroków w kierunku zielonej energii.

Opublikowano: 14 sierpnia 2023 


Poznaj zwycięzcę lipcowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Poznaj zwycięzcę lipcowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Zwycięzcą lipcowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” i szczęśliwym odbiorcą vouchera na pobyt dwóch osób w Hotelu Bania jest pan Fryderyk Malczyk. Pan Fryderyk skorzystał z Oferteo, gdzie złożył zapytanie dotyczące naprawy domofonu, a następnie wybrał firmę TechSpec do wykonania tego zadania.

Pan Fryderyk podkreśla, że firma TechSpec to prawdziwy lider w dziedzinie technologii. Jako klient, doświadczył niezrównanej jakości obsługi, a zespół TechSpec okazał się nie tylko profesjonalny, ale również niezwykle uprzejmy i gotowy do udzielenia pomocy w każdej sytuacji. Pan Fryderyk chwali innowacyjne i skuteczne rozwiązania dostarczane przez firmę, które są dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. Dodatkowo docenia zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój i podejście ekologiczne.

Gratulujemy panu Fryderykowi oraz firmie TechSpec i życzymy dalszych sukcesów!

Jeśli Ty również chcesz podzielić się swoją opinią na temat wykonawcy, którego wybrałeś dzięki Oferteo, nie wahaj się! Złóż zapytanie, wybierz odpowiedniego specjalistę i podziel się swoimi wrażeniami z innymi. Do dzieła!

Opublikowano: 8 sierpnia 2023 


Kto zdobył nagrodę w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”?

Kto zdobył nagrodę w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”?

Czerwcowy konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” już się zakończył. Tym razem szczęśliwą laureatką została pani Agnieszka Figatowska, która otrzymała voucher na pobyt w Hotelu Bania.

Pani Agnieszka podjęła współpracę z panem Kamilem, właścicielem firmy Usługi remontowo-budowlane. Zleciła mu wykonanie prac brukarskich na swojej działce (około 220 m2 kostki). Pani Agnieszka podkreślała, że działka była bardzo wymagająca, a różnica poziomów na tyle duża, że wymagała od pana Kamila doświadczenia i wiedzy.

Pani Agnieszka doceniła konsultacje na każdym etapie prac i dopasowywanie pomysłów do jej możliwości. Podkreślała, że pomysły pana Kamila zawsze uwzględniały rozsądne cenowo rozwiązania. Cała ekipa pracowała rzetelnie, nie przeszkadzając w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękujemy Pani Agnieszce za podzielenie się opinią i gratulujemy wygranej! Gratulujemy również firmie Usługi remontowo-budowlane profesjonalnego podejścia i owocnej współpracy!

Ty też daj sobie szansę na wygraną! Złóż zapytanie, wybierz wykonawcę i podziel się z nami opinią na jego temat. Trzymamy kciuki!

Opublikowano: 6 lipca 2023 


Kto wygrał konkurs „Wybierz firmę z Oferteo”?

Kto wygrał konkurs „Wybierz firmę z Oferteo”?

Majowa edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” dobiegła końca. Tym razem szczęśliwą laureatką została Pani Barbara, która otrzymała voucher na pobyt w Hotelu Bania.

Pani Barbara stanęła przed trudnym zadaniem – znalezieniem firmy remontowej do remontu mieszkania, przebywając zagranicą. Naprzeciw oczekiwaniom Zlecającej wyszła firma Sany-Bud, która przekonała Panią Barbarę rzetelnością i słownością.

Inwestorka chwaliła komunikację i pomoc w doborze materiałów i kolorów. Ceniła sobie poradę na każdym etapie remontu, a także zgodność prac z harmonogramem. Nie napotkała żadnych ukrytych kosztów i otrzymywała rachunki mailowo.

Dziękujemy Pani Barbarze za podzielenie się opinią i jeszcze raz gratulujemy wygranej! Gratulujemy również firmie Sany-Bud profesjonalnego podejścia i owocnej współpracy!

Ty też daj sobie szansę na wygraną! Złóż zapytanie, wybierz wykonawcę i podziel się z nami opinią na jego temat. Trzymamy kciuki!

Opublikowano: 7 czerwca 2023 


Oto zwycięzca kwietniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Oto zwycięzca kwietniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Nagroda w postaci vouchera na pobyt dwóch osób w Hotelu Bania trafia do pana Krzysztofa Dutkowskiego. Laureat kwietniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” za pośrednictwem Oferteo zlecił wykonanie projektu aranżacji wnętrz swojego mieszkania.

Wśród firm zainteresowanych realizacją zlecenia znalazło się Sirocco Studio Weronika Kordyla. Pan Krzysztof podkreśla, że zlecenie zostało zrealizowane w deklarowanym czasie, a kontakt telefoniczny oraz mailowy przebiegał bezproblemowo. Klienta zachwyciły profesjonalna obsługa, wszechstronne opracowania i oryginalność aranżacji. Praca wykonana przez Sirocco Studio przekroczyła oczekiwania, a końcowy projekt i wizualizacja zdobyły uznanie innych wykonawców.

Gratulujemy panu Krzysztofowi i firmie Sirocco Studio Weronika Kordyla oraz życzymy dalszych sukcesów!

Jeśli Ty również chcesz podzielić się swoją opinią na temat wykonawcy, którego wybrałeś dzięki Oferteo, nie wahaj się! Złóż zapytanie, wybierz odpowiedniego specjalistę i podziel się swoimi wrażeniami z innymi. Do dzieła!

Opublikowano: 8 maja 2023 


Ogłoszenie wyników konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Ogłoszenie wyników konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Kolejna edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” dobiegła końca, a zwycięzcą został pan Adam z Warszawy. Jako nagrodę otrzymał voucher na pobyt dla dwóch osób w Hotelu Bania. Wybraną przez niego firmą do wykonania prac związanych z montażem pieca Vaillant VC 20CS była Instal-Tom.

Pan Adam w swojej opinii docenił szybki kontakt ze strony wykonawcy oraz osobistą wizytę na miejscu zlecenia. Firma Instal-Tom dokładnie dobrała odpowiednie podzespoły i kompleksowo zrealizowała zlecenie, a dodatkowo pomogła w przerabianiu instalacji gazowej i montażu grzejników. Warto zaznaczyć, że firma posiada wymagane uprawnienia od producenta pieca, dzięki czemu pan Adam może skorzystać z pełnej gwarancji.

Serdecznie gratulujemy panu Adamowi wygranej i dziękujemy mu za podzielenie się swoją opinią na temat wykonanej usługi. Gratulacje również dla firmy Instal-Tom za profesjonalne podejście do pracy.

Przypominamy, że każdy użytkownik naszej platformy ma szansę wygrać w konkursie. Wystarczy złożyć zapytanie ofertowe, wybrać najlepszą firmę i dodać opinię na temat wykonanych usług. Życzymy powodzenia!

Opublikowano: 7 kwietnia 2023 


Znamy zwycięzcę konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Znamy zwycięzcę konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Kolejna edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” dobiegła końca. W tym miesiącu voucher na pobyt dwóch osób w Hotelu Bania trafił w ręce pana Józefa Mala.

Szczęśliwy zwycięzca wybrał firmę Usługi Stolarskie Marcin Biesiadecki, która wykonała dla niego schody drewniane z montażem. Pan Józef docenił firmę za piękny zakład stolarski, konkurencyjną cenę, jakość materiałów i wykonawstwa.

Jeszcze raz gratulujemy panu Józefowi wygranej i dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na naszej platformie. Gratulacje również należą się panu Marcinowi, który nawiązał tak owocną współpracę.

Przypominamy, że każdy ma szansę wygrać w naszym konkursie. Wystarczy złożyć zapytanie ofertowe, wybrać najlepszą firmę i dodać opinię na temat wykonanych usług. Powodzenia!

Opublikowano: 9 marca 2023 


Kto tym razem wygrał w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”?

Kto tym razem wygrał w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”?

Nagroda w postaci vouchera na pobyt dwóch osób w Hotelu Bania trafia do pani Ewy Dłużewskiej. Laureatka styczniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” za pośrednictwem Oferteo poszukiwała wykonawcy do aranżacji wnętrz domu.

Wśród firm zainteresowanych realizacją zlecenia była Nola Studio Projektowe. Zdaniem pani Ewy dotychczasowa współpraca z panią Aleksandrą (przedstawicielką Nola Studio Projektowe) przebiega profesjonalnie i bezproblemowo – zarówno pod względem kontaktu, jak i nadesłanych wizualizacji.

Obu paniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A jeśli Ty także chcesz spróbować swoich sił w konkursie: złóż zapytanie, wybierz wykonawcę i podziel się z nami opinią na jego temat. Do dzieła!

Opublikowano: 9 lutego 2023 


Zwycięzcy konkursu „Raport o budowie domów”

Zwycięzcy konkursu „Raport o budowie domów”

W naszej ankiecie, która służy opracowaniu corocznego „Raportu o budowie domów” wzięło udział prawie 500 osób. Na zakończenie ankiety zadaliśmy pytanie konkursowe, w którym osoby zaproszone do badania miały odpowiedzieć na pytanie, jak w budowie domów pomógł im serwis Oferteo. Najciekawsze odpowiedzi nagrodziliśmy 5 voucherami upominkowymi do sklepu DUKA, każdy o wartości 500 zł. Wszystkim dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Zwycięzcy konkursu:

• Anna Kierznowska

• Mateusz Rusiecki

• Iwona Kania

• Joanna Sapińska

• Elżbieta Trabińska

I kilka fragmentów odpowiedzi konkursowych:

„… Dzisiaj na budowie pracują już kolejne ekipy. Montowane są instalacje i przyłącza, a ja już planuję aranżację wnętrz. Za każdym razem, gdy mam kłopot ze znalezieniem wykonawcy albo ceny wydają się wygórowane, wracam do Oferteo.pl. I nigdy się nie rozczarowuję”

„…Uważam, że jest to najlepszy tego typu portal w Polsce i moim zdaniem jedyny słuszny nie widzę sensu w korzystaniu z jakiejkolwiek innej pomocy przy budowie domu tym bardziej z usług firm, które są głównymi wykonawcami, bo wiadomo, że ich usługi wiążą się z dodatkową marżą a dzięki Oferteo sam byłem swoim głównym wykonawcą.”

„Ekipę budowlaną znalazłam dzięki oferteo.pl. Okazało się, że znaliśmy się wcześniej w dzieciństwie. To była miła współpraca.”

Opublikowano: 6 lutego 2023 


Komu powierzamy opiekę nad dzieckiem? Polacy preferują nianie przed czterdziestką – analiza Oferteo.pl

Komu powierzamy opiekę nad dzieckiem? Polacy preferują nianie przed czterdziestką – analiza Oferteo.pl

Komu powierzamy opiekę nad dzieckiem? Oferteo.pl przyjrzało się temu tematowi bliżej. Przeanalizowano wszystkie zlecenia z kategorii Nianie, które zlecający zamieszczali od stycznia do sierpnia 2022 roku. Jak wynika z przeprowadzonego badania:

 • ​aż 78% rodziców szukało niani w wieku 31–40 lat;
 • opieka nad dzieckiem odbywała się głównie w miejscu zamieszkania dziecka (67% zleceń);
 • nianie pracowały przeważnie w godzinach 12:00-15:00 (54% zleceń);
 • zlecenia dotyczyły zazwyczaj opieki nad jednym dzieckiem (blisko 71% zleceń);
 • najczęściej poszukiwane były osoby na stałe (54% zleceń);
 • 23% wszystkich zapytań z tej kategorii stanowiły zlecenia z możliwością zatrudnienia na pełny etat;
 • 43% zleceń na usługi niani odnosiło się do niemowlęcia;
 • najczęściej podawaną czynnością (jako obowiązkową) była zmiana pieluch (39% zleceń).

Opublikowano: 11 stycznia 2023 


Konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” ma kolejnego laureata!

Konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” ma kolejnego laureata!

Grudniowa edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” za nami. W tym miesiącu nagrodziliśmy Pana Arkadiusza, który za pośrednictwem Oferteo znalazł fachowca od remontu łazienek.

Firma ALPACA, z którą współpracował Pan Arkadiusz, wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem i terminowością. Szczęśliwy zwycięzca docenił również atrakcyjny koszt remontu mieszkania. Z naszym laureatem dzielimy radość z dobrze wykonanej pracy, a firmie ALPACA życzymy kolejnych owocnych realizacji!

Pan Arkadiusz otrzymał od nas voucher dwuosobowy na pobyt w Hotelu Bania. Jeśli Ty również chcesz wygrać, złóż zapytanie ofertowe i odpowiedz nam o współpracy z wybranym wykonawcą. Zapraszamy!

Opublikowano: 11 stycznia 2023  Archiwum


 • Jest z nami 631 402 firm
  z całej Polski

 • Nasi Klienci otrzymali
  już 16 914 301 ofert

 • Zdobyliśmy już 9 294 073 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."